Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 264, 265, 266  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 22:26:07 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Kuidas teil need asjad niimoodi surevad koguaeg?
Mul on too 840 mitte-pro ja ei ühtki viga , kokkujooksmist ega miskit.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.07.2013 08:54:23 vasta tsitaadiga

Crusial C300 varsti saab 4 aastaseks töödab nagu kelle värk.
Lite-On'i kohta veel ei saa midagi öelda, alles pool aastat masinas olnud.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 09:05:52 vasta tsitaadiga

Mul ka C300 64gb ketas koduserveris 24/7 olnud rohkem kui 2 aastat ja töötab laitmatult.
Samsungi 840 ja 840pro kettad ka probleemivabad, aga need uuemad.
Naise arvutis on Inteli ketas ja töötab üle 3 aasta laitmatult.
Ainuke probleemne SSD oli esimene, mille ostsin ja see oli Vertex. Peale seda enam OCZ poole ei vaadanud.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 09:27:38 vasta tsitaadiga

Ka Crucial m4 siinpool töötanud üle pooleteise aasta. Olid küll vahepeal firmware probleemid, aga tundub, et nüüdseks on asi jälle paika loksunud.
OCZ-st on jah väga halb muljse üldiselt jäänud vastupidavuse seisukohalt. Intel muidugi klass omaette headuses thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 10:03:51 vasta tsitaadiga

ocz tahab oma crapiga turul esimesena platsis olla, ilma teste tegemata it seems and so it goes.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.07.2013 18:26:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ka Crucial m4 siinpool töötanud üle pooleteise aasta. Olid küll vahepeal firmware probleemid, aga tundub, et nüüdseks on asi jälle paika loksunud.
OCZ-st on jah väga halb muljse üldiselt jäänud vastupidavuse seisukohalt. Intel muidugi klass omaette headuses thumbs_up.gif


eks kõik surevad mingil määral. Hiljuti toodi ka üks crucial m4 garantiisse (peale restarti masin lihtsalt enam ketast ei leidnud, enne seda töötas ilusti pool aastat). Garantiist tuli m500 asemele. Kuu aega tagasi tuli ka üks kingstoni 60gb, klient sai 120gb asemele icon_cool.gif muidugi maaletoojaga sai räägitud, et kas kannatab niisama ümber vahetada või peab vaheraha maksma (60gb oli ostetud siis kui kettad veel kallimad oli ja kannatas seetõttu amortisatsiooni arvestades vahetus ära).
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 20:17:07 vasta tsitaadiga

SurfData, See, et peale restarti ei leidnud m4 oligi see vahepealne firmware jama mille said ise tunni ajaga korda. Enam pole nüüd 3 kuud mingit probleemi olnud.
Kingston (eriti odavad mudelid) on teine tootja kelle SSD-sid hea pilguga just ei vaata icon_rolleyes.gif

EDIT: Uus seeria Samsungilt. Teine tootja kes peaks pakkuma konkureeriva hinnaga 1TB SSD: http://www.techpowerup.com/187354/samsung-announces-ssd-840-evo-series-solid-state-drives.html
650 dollarit. Kas just 600 aurot tuleb ei tea, aga nt Crucial 960GB on 543€ kandis hetkel, seega peaks samasse hinnaklassi tulema.

EDIT 2:

Experiment: Can Adding RAM Improve Your SSD's Endurance?
http://www.tomshardware.com/reviews/ssd-ram-endurance,3475.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.07.2013 20:31:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SurfData, See, et peale restarti ei leidnud m4 oligi see vahepealne firmware jama mille said ise tunni ajaga korda. Enam pole nüüd 3 kuud mingit probleemi olnud.
Kingston (eriti odavad mudelid) on teine tootja kelle SSD-sid hea pilguga just ei vaata icon_rolleyes.gif


no aasta alguses ostetud ketas. Kui garantii olemas ja maaletooja ümber vahetas siis pole probleemi.

Kingstoni hyperx seeria ketas muidu päris normaalne, need odavama otsa omad on kõikidel tootjatel nagu nad on.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 20:57:37 vasta tsitaadiga

Mu kingston õnneks veel töötab.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 08:14:06 vasta tsitaadiga

Nii. Nüüd ametlik vastus Corsair-lt:

We apologize for the inconvenience.

Can you please provide more information on the message?!
We believe there may be misunderstanding between our TS support and customer.
Regarding to SSD, we can confirm that we provide credit note due to stock issue.
For this reason, stock shortage, we provide Credit Only to our customer.
If you have any question or concern, please let us know.
Please have our apologies to your customer and help to explain the situation.

Many Thanks!!


Ehk ainuke variant on leppida sellega, et ma saan tagasi 38 EUR ja mõned sendid. Haige !!!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:03:19 vasta tsitaadiga

Nii ta on - tootjad pakuvad ainult super-duper garantiiteenuseid otse tarbijale ja neid 5 a. garantiisid mida nad väidetavalt ka läbi edasimüüja pakuvad on pigem edasimüüja omast taskust juhul kui üldse pakutakse.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 14:06:18 vasta tsitaadiga

läbi edasimüüja pole ju mingit põhjust seda asja ajada kui saab otse. lisaks sellele hüvitamis jamale võtab see julmalt kaua aega ka ju.
kui miga andis mai lõpus asja ordisse ja alles juuli algul tuli vastus siis selle ajaga oleks oleks 3x juba asendus kaup liikuda edasi tagasi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 14:14:47 vasta tsitaadiga

Nu, enamustel pole julgust/oskust/tahtmist otse tootjaga suhelda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.07.2013 15:35:44 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Nu, enamustel pole julgust/oskust/tahtmist otse tootjaga suhelda.

Väikse ääremärkusena: Tegelikult on veel üks probleem, mis võib tootjaga suhtlemise keerukaks muuta - nimelt see, et tootjad võtavad tihti vastu ainult Retail-tooteid, mitte aga OEM-tooteid. Samas on jällegi tihti keerukas kindlaks teha, eriti "käest-kätte" ostetud toote korral, et kummaga tegu on. Eriti veel olukorras, kus seda OEM-kleepsu tootel ka enam alles pole.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 16:43:02 vasta tsitaadiga

kindlasti on siin takistusi aga võimalust tasub kontrollida eriti kui tootja lehel on mingi return avaldus olemas. siis täidad ära ja ootad mis vastatakse.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 19.07.2013 16:45:07 vasta tsitaadiga

Kas pagefile tuleks ära keelata kui OS SSDle installida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 17:25:47 vasta tsitaadiga

Selle kohta on täiesti kahetised arvamused. Küll aga on kõik enamvähem üksmeelel selles, et kui page faili jätta ja arvutil on piisavalt mälu (4 gb või rohkem), siis võiks see pagefail olla võimalikult väike.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 18:14:51 vasta tsitaadiga

Ma rumal inimene ei tulnud selle pealegi, et saaksin otse Corsair-i SSD saata, siis ehk oleks tulem olnud teine. Eks vigadest tuleb õppida. Lihtsalt mulle jääb jätkuvalt arusaamatuks, MIKS ei vahetatud samaväärse toote vastu. Kirjutasin just antud Customer Service Representative isikule kellelt vastus tuli, et ehk viitsib ta ära põhjendada, miks selline näokepp. Samas, eks ma ise ka väikestviisi till. Istun iga päev HV-s, oleks ju võinud küsida siit, et mis teen kui SSD tuksis, aga ei. Vaja kohe muud teedpidi jebima hakata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.07.2013 18:26:26 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ma rumal inimene ei tulnud selle pealegi, et saaksin otse Corsair-i SSD saata, siis ehk oleks tulem olnud teine. Eks vigadest tuleb õppida. Lihtsalt mulle jääb jätkuvalt arusaamatuks, MIKS ei vahetatud samaväärse toote vastu. Kirjutasin just antud Customer Service Representative isikule kellelt vastus tuli, et ehk viitsib ta ära põhjendada, miks selline näokepp. Samas, eks ma ise ka väikestviisi till. Istun iga päev HV-s, oleks ju võinud küsida siit, et mis teen kui SSD tuksis, aga ei. Vaja kohe muud teedpidi jebima hakata. thumbs_up.gif

Vaevalt sa vigadest õpid, järgmise uue SSD kõvaketta garantii vajaduse korral jookset kõikepealt jälle müüa poole, vaevalt sa ühegi arvutidetaili garantii probleemi puhul selle tootja poole kunagi kõigepealt pöördud, ikka kõigepealt müüja ja siis kui müüja lahendus ei meeldi püüad tagant järele tark olla ja tootjalt abi leida, nagu seegi kord läks.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 21:40:48 vasta tsitaadiga

Marie, 24-kuu jooksul pöördun ma loomulikult edasimüüja poole, kuid kui toote garantii on rohkem kui 24-kuud, siis edasimüüja poole pole mõtet pöörduda. Jah, Ordi oli vahendaja, kes saatis mu SSD tootjale jne, kuid oleksin võinud ka ise seda teha, kuid oleks on **** icon_biggrin.gif No worries, edaspidi olen targem icon_smile.gif Ootan muidugi omapoolsele kirjale veel enne Corsair-i vastuse ära ja siis kasseerin selle 38€ pangakontole, sest selle summaga pole mul Ordist küll midagi soetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 19:45:21 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Küll aga on kõik enamvähem üksmeelel selles, et kui page faili jätta ja arvutil on piisavalt mälu (4 gb või rohkem), siis võiks see pagefail olla võimalikult väike.
Ma noriks numbrite kohapealt. St ma olen ise üldiselt päri AGA kui ikka kasutad väga palju RAMi nõudvaid programme siis tasub hoolega vaadata, ega siiski swap'i vaja ole. Võinoh, eks varsti saab omal nahal teada kui selgub, et on vaja. :)

Mul on paar kuud olnud SSD'ga arvuti, 8GB RAM ning 64-bit Win7 ja swap'i keerasin kohe kinni. Seni pole tagasilööke olnud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 23:12:45 vasta tsitaadiga

Ma igaks juhuks 200MB hoian. Vb läheb vaja.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.07.2013 20:24:14 vasta tsitaadiga

Keegi mingit tooli ei oska soovitada, millega saaks vana ssd pealt uuele minna, nii, et ei peaks kogu paska uuesti installima, ehk siis ühelt teisele copymine, lihtsalt ümber tõstmine ilmselt ei tööta..
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 20:32:58 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Keegi mingit tooli ei oska soovitada, millega saaks vana ssd pealt uuele minna, nii, et ei peaks kogu paska uuesti installima, ehk siis ühelt teisele copymine, lihtsalt ümber tõstmine ilmselt ei tööta..

Norton Ghost näiteks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 20:36:14 vasta tsitaadiga

Taavi©, Acronis True Image (enda lemmik)? Norton Ghost? Paragon Backup & Recovery?
Kettaga polnud softi kaasas? Mõnede nn. kit-versioonidega antakse Acronise veidike nuditud versioon kaasa.

2 esimest tasulised, viimane tasuta:
http://www.paragon-software.com/home/br-free/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.07.2013 21:01:24 vasta tsitaadiga

Kettaga oli kaasas ümmargune null, andis võimaluse tõmmata ghost, mis maksab icon_biggrin.gif
Proovin seda mis lingi andsid

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 21:10:07 vasta tsitaadiga

Taavi©, olemas terve hunnik linuxi live distrosid, mis peaksid ketta kloonimisega suht lihtsalt hakkama saama:
http://en.wikipedia.org/wiki/Parted_Magic
http://en.wikipedia.org/wiki/Redo_Backup_and_Recovery
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.07.2013 22:15:58 vasta tsitaadiga

Interneti abiga sain nortoni tööle, hakkas copyma icon_smile.gif

EDIT: peale seda nortoni copymist pole ketast üldse enam olemas, ei lase ühtegi operatsiooni teha, windows seda ise ei näita, partition master näitab, et on olemas, aga ühtegi operatsiooni ei saa teha, samsa oma tool ütleb, et ketas on "at frozen state" wtf ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 21.07.2013 22:16:21 vasta tsitaadiga

Samsung 840 120gb non-pro siis vs WD 500gb green

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.07.2013 00:02:37 vasta tsitaadiga

Taavi©: Samsung tahab, et SSD-migreerimise korral kasutataks tema enda tarkvara. Ja see on Samsungi kodukal ka olemas.
Nii, et ehk sihs vale tarkvara teema.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.07.2013 10:09:53 vasta tsitaadiga

Sain ketta taas nähtavaks, aga miskipärast ei lase benchmarki teha, annab errori.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 22.07.2013 16:30:51 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut teemat tegema.

Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ?

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.07.2013 16:35:37 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Ei hakanud uut teemat tegema.

Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ?


FPS'i ta küll ei tõsta, loading time tõuseb SSD'ega oluliselt.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 16:35:39 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Ei hakanud uut teemat tegema.

Tahtsin küsida seda, et kas SSD ja HDD ketta pöörlemis kiirus annab mängudes nagu BF3, FC3 jne mingit FPSi vahet ka tunda ? Endal ainuke kettas HDD 500GB 5400 RPM, Aga kui oleks 7200 RPM, ja SSD ca 120GB, Kas see siis teeks mingit vahet mängudes ?


SSD ei ole ketas vaid seade, seal ei pöörle midagi. SSD on ikka laadimiskiirustes selgelt üle.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 22.07.2013 16:36:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 16:35:40 vasta tsitaadiga

Kõrgemat FPSi? - ei.
Kiirem mängude "laadimine" (maailmad/tasemed/kaardid) - jah.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 17:52:33 vasta tsitaadiga

Hardware.Info tests lifespan of Samsung SSD 840 250GB TLC SSD
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.07.2013 19:07:29 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Hardware.Info tests lifespan of Samsung SSD 840 250GB TLC SSD


Hea uudis, just sain oma SSD ka korralikult tööle, ruumi on kah nüüd piisavalt (500gb) see eelmine 120gb pigistas iga päev juba icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 10:22:35 vasta tsitaadiga

Nii, viimane vastus Corsair-lt:

Thank you for contacting Corsair.

We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.

Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!


Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 10:31:15 vasta tsitaadiga

Thank you for choosing Corsair and never do it again!!

Kui kellelgi mõni töökorras kuni 38€ SSD vedeleb, võib mulle PS panna. Suurus ja kiirus pole olulised.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.07.2013 11:15:14 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nii, viimane vastus Corsair-lt:

Thank you for contacting Corsair.

We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.

Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!


Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis

Aga miks oled kindel, et mõni teine firma samamoodi toodete amortisatsiooni ei arvesta. icon_razz1.gif Ja kui arvestab, siis saad ju samamoodi mingi "väikse raha" või siis asenduskaupa selles "väikses vääringus".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.07.2013 11:24:53 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
miga kirjutas:
Nii, viimane vastus Corsair-lt:

Thank you for contacting Corsair.

We apologize for all these inconvenience have been caused.
Regarding to SSD, due to the stock issue right now, we can only provide credit note as solution to our customer.
Moreover, the credit price is global standard according to the remain value of SATAII products.
As for your replacement request, we are sorry but there’s nothing we can do after product had been received and credited.
Please have our apologies for the inconvenience.

Thank you for choosing Corsair and have a nice day!!


Pmst lassi pussu mu peale ja nägemist. Egas midagi, tuleb see 38 EUR vastu võtta ja see oli ka viimane Corsairi saast, mille ostsin. Emisekari kuubis

Aga miks oled kindel, et mõni teine firma samamoodi toodete amortisatsiooni ei arvesta. icon_razz1.gif Ja kui arvestab, siis saad ju samamoodi mingi "väikse raha" või siis asenduskaupa selles "väikses vääringus".


Ega ei teagi. SSD maailmas võin ma öelda et Crusial seda ei tee. Üks ketas läinud peale pooleteist aastast kasutust maaletoojale tagasi, kes teatas et 100% saab raha tagasi. Ja selle raha eest sai lihtsalt uue mudeli valitud ja 256gb vana 128 asemel (tiba pidi peale maksma).

Corsairiga on mul selline kogemus juba varasemalt seljataga, selleks ka minu arvutist nende nimega tooteid ei leia.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 12:03:14 vasta tsitaadiga

tahanteada, ega ei teagi, kuid kuna hetkel reaalne kogemus ainult Corsair-ga, siis nüüd tean, et blokk ees selle firma osas. Minult nad enam raha ei saa icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.07.2013 12:26:13 vasta tsitaadiga

re corsair: selliseid asju aitab parendada ainult inglisekeelsed blogiartiklid mis viraalseks lähevad. 0.000000001%-le arusaadavas keeles kuskil maailma mastaabis nurgataguses foorumis kirumisest vähe kasu :/

nii et küsin ega juhtumisi ei plaani mingit kirjutist? lükkaks selle isegi algatuseks twitterisse ja facebooki laiali. eks edasi juhtub mis juhtub.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 17:58:42 vasta tsitaadiga

lkraav, thumbs_up.gif Kisa võiks tõsta küll. Saaks aru, et HDD-de puhul on kliendi poolt väärkasutust üsna raske tuvastada, kui HDD on koos läpakaga näiteks maha kukkunud, aga SSD-d peaksid suhtelised lollikindlad olema ning kui seade ikka rikki läheb ja visuaalselt terve, siis on see tootja viga.

Klient peab vastutama andmete varundamise eest, aga kui läpakas on üks ketta sahtel, siis keegi ei jõua mingi usb vms kaudu iga päev kogu aeg kõike varundada. Klient on igal juhul tootja vea tõttu niigi palju kannatanud (andmed, asjaajamine, saatmiskulu, aeg jne) ning siis pannakse veel näkku sellega, et kuna vahetada ei saa, siis ainult raha. Putsi, nad toodavad kogu aeg SSD-sid ning asendada saaks alati.

Andmekandja pole krt emaplaat, mille rikkiminemisel tarkvaralisi kahjusid ei teki (üldjuhul).
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 18:20:58 vasta tsitaadiga

Ma miskipärast arvan, et ssd tootmiskulu on väiksem kui 38€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 19:58:08 vasta tsitaadiga

lkraav kirjutas:
re corsair
Kuna ta saatis läbi Ordi, siis ei lähe see midagi viraalseks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanos
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 09:57:00 vasta tsitaadiga

Teooriast ka vahelduseks praktilistele postitustele icon_wink.gif
Samsungi EVO seeria väljahõikamisega kaasneb üks uus huvitav lähenemine tarkvaraliselt poolelet:
http://thessdreview.com/daily-news/latest-buzz/samsung-rapid-mode-to-significantly-increase-samsung-ssd-performance/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 24.07.2013 19:43:58 vasta tsitaadiga

Mis selle EVO hind tuleb siis? On mõtet oodata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 20:25:00 vasta tsitaadiga

Pankook, 840 järeltulija - võiks olla 840 PRO hinnaklassis, sest pro on MLC, aga EVO tuleb TLC
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 24.07.2013 20:47:01 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Pankook, 840 järeltulija - võiks olla 840 PRO hinnaklassis, sest pro on MLC, aga EVO tuleb TLC

Siis on oodata jälle TLCga kaasnevaid probleeme? Suurem latency ja väiksem kestvus, viimane oleneb küll kasutamisest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 264, 265, 266  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.