Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 11:07:46 vasta tsitaadiga

Magix kirjutas:
Asi on lihtsalt selles, et kui beta lõpust mängima hakkasin, kõik need su "probleemid" on sellised, mille üle vinguvad need, kes on alles mängima tulnud - nädala pärast ei märka keegi neid samu probleeme enam
Sest need ei olegi mingid probleemid, inimene ei kohane hästi muutustega lihtsalt. Miks muidu iga aasta facebook ja youtube redesignede kallal vingutakse.


nädala pärast ei märka? harjud ära loperguse süsteemiga, a samamoodi harjub käega kaevama.
kui oleks võimalus muuta disain vanaks, siis tihtipeale seda ka teeks. lihtsuses peitub võlu.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 11:43:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Magix kirjutas:
Asi on lihtsalt selles, et kui beta lõpust mängima hakkasin, kõik need su "probleemid" on sellised, mille üle vinguvad need, kes on alles mängima tulnud - nädala pärast ei märka keegi neid samu probleeme enam
Sest need ei olegi mingid probleemid, inimene ei kohane hästi muutustega lihtsalt. Miks muidu iga aasta facebook ja youtube redesignede kallal vingutakse.


nädala pärast ei märka? harjud ära loperguse süsteemiga, a samamoodi harjub käega kaevama.
kui oleks võimalus muuta disain vanaks, siis tihtipeale seda ka teeks. lihtsuses peitub võlu.


Mängisin nii CS 1.6, CS:S ja hetkel siis CS:GO ja ma ei saa pihta mille üle sa vingud. Minu jaoks on endiselt kõik üsna lihtne, jõuan endale vajalikud asjad ära osta ka 3-4 sekundiga kasutades shop menud kuid pole väga kiiret kuna teen ainult Competitivit enamasti, menüüs saab üsna kiirelt valida erineva game mode vahel kui tahan vaheldust, seadete muutmine ei tekita probleeme jne. Ainuke asi mis mind häirib on Competitiv matchmaking aeg, vahel kulub pea 4 minutit kui plussina võiks öelda, et vähemalt saab samal ajal juutuubi või veebi kasutada ning kui match leitakse, annab kohe mäng teada.

Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.07.2013 12:05:29 vasta tsitaadiga

Tegin just competitivi ja peale 6'te roundi oli vastas ainult 2 venda + 3 botti... suht competitiv oli jah.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 12:17:48 vasta tsitaadiga

Seda ei juhtu tihti, olen ise ka olnud samas olukorras, nii vastaspoolel kui ka enda tiimis kus on ainult 1 tüüp lõpuks alles jäänud. Samas saime viigi kätte, meie jaoks oli vägagi competitive siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 12:20:28 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist.


minu peas ja kindlasti ka paljude teiste peas ka.. tänapäevane, cs 1.6's oli ka "tänapäevane" buy menu, kasutasin ikkagi selget ja ilusamat (mitte kohmakat) classic style buy menut. milleks jätta selline võimalus välja ?

kasvõi helidki (mis ei ole 1.6'st üle võetud) on jube odava kõlaga plähmerdised vs. vanad helid. tasuta mängu mulje jääb.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 20.07.2013 12:23:54 vasta tsitaadiga

Ootasin nagu GO midagi enamt :/ stase 4 euri eest palju tahta ka vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 20.07.2013 19:42:07 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist.


minu peas ja kindlasti ka paljude teiste peas ka.. tänapäevane, cs 1.6's oli ka "tänapäevane" buy menu, kasutasin ikkagi selget ja ilusamat (mitte kohmakat) classic style buy menut. milleks jätta selline võimalus välja ?

kasvõi helidki (mis ei ole 1.6'st üle võetud) on jube odava kõlaga plähmerdised vs. vanad helid. tasuta mängu mulje jääb.


Aga märkad sa kedagi teist, kes selliste asjade üle whainiks hetkel? Ei? See on sellepärast, et su probleemid on olematud. CSGO on hetkel väga hea, paar probleemi kindlasti, aga "imelik jooksmine" ei ole kindlasti üks nendest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 12:41:42 vasta tsitaadiga

aimpunch on imo liiga palju cs:go -s. eriti ilma armorita.
ak-ga ei tee esl 1on1 aim ladderis eriti midagi
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 13:59:38 vasta tsitaadiga

Magix, ringi uurides, kas kuidagi saab "classic viewd" leidsin, et selliseid otsijaid on päris palju. pealegi ei jäta kõik endast maha mingit märki.

ütle mulle üks põhjus, miks ei peaks olema sellist varianti VALIKUSSE jäetud inimestele, kes tahavad vanahead lihtsat menüüd?

if it ain't broke then don't try to fix it.

"Imelik jooksmine" no sa ei saa aru, millest ma räägin lihtsalt.. mulle jätab see liikumine jne. dünaamika lihtsalt odava mulje vs. nt. bf3 või cod jne. lihtsalt selline FREE TO PLAY fpsi mulje, a'la wolfteam ja ma ei tea mis asjad veel... kõige lihtsam näide tf2, tf1 on täiesti ilus ja korras, see sourcei mootor lihtsalt on nagu ta on. odav.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.07.2013 14:48:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Magix, ringi uurides, kas kuidagi saab "classic viewd" leidsin, et selliseid otsijaid on päris palju. pealegi ei jäta kõik endast maha mingit märki.

ütle mulle üks põhjus, miks ei peaks olema sellist varianti VALIKUSSE jäetud inimestele, kes tahavad vanahead lihtsat menüüd?

if it ain't broke then don't try to fix it.

"Imelik jooksmine" no sa ei saa aru, millest ma räägin lihtsalt.. mulle jätab see liikumine jne. dünaamika lihtsalt odava mulje vs. nt. bf3 või cod jne. lihtsalt selline FREE TO PLAY fpsi mulje, a'la wolfteam ja ma ei tea mis asjad veel... kõige lihtsam näide tf2, tf1 on täiesti ilus ja korras, see sourcei mootor lihtsalt on nagu ta on. odav.
küsimus on, miks sul üldse poe UId vaja vaadata on? paarikümne tunniga jäävad asjad meelde, ja ostad kõik asjad juba nuppudega ära.. Minumeelest source väljatuleku ajal olid ka paljud pettunud, et vana hea"text menu" kadunud oli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 15:10:56 vasta tsitaadiga

ertr2, nonii, a milleks kaotada varianti ära ?

text menud vajan ma ostmise toetamiseks.. tavaliselt kui ostan midagi milles ma kindel ei ole, st. tavaliselt ei osta, siis sellisel ajal on aega vähe jnejne. etnoh, küsimus on selles, MILLEKS kaotada väga hea ja lihtne featuur mängust ?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.07.2013 15:33:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ertr2, nonii, a milleks kaotada varianti ära ?

text menud vajan ma ostmise toetamiseks.. tavaliselt kui ostan midagi milles ma kindel ei ole, st. tavaliselt ei osta, siis sellisel ajal on aega vähe jnejne. etnoh, küsimus on selles, MILLEKS kaotada väga hea ja lihtne featuur mängust ?
selles suhtes on sul õigus. et ma ei kiida seda ratast,mis tõesti, meenutab liiga palju konsooliporti, kuid samas ei ole see mingil moel ebamugavam, kui klassikaline, vähemalt mina olen 50 tunniga ära harjunud..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 15:35:36 vasta tsitaadiga

kas 1.6's kasutasid new style kastide menüüd või old style text-only menüüd ?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 15:41:29 vasta tsitaadiga

Minuarust on see poe UI väga hea ja mugav. Kui aastaid 1.6 tagunud siis võib muidugi alguses harjumatu olla aga eks ajaga tuleb ju kaasas käia ja asjaga ära harjuda. Ei saa ju igaveseks aastasse 1999. jääda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 15:58:09 vasta tsitaadiga

sannukas00, lihtsalt ajaga kaasas käimise pärast ajaga kaasas käimine on jabur. mõni asi on aegade algusest üks ja sama ja seda ei peakski muutma. või kui muuta, siis ei peaks võtma inimestelt võimalust kasutada seda esialgset varianti.

sinuarust on hea ja mugav, minuarust mitte. ma olen monklik lihtsuse-selguse armastaja. lihtsuses peitub mu jaoks võlu.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 16:16:47 vasta tsitaadiga

Suht pseudo probleem siiski.Harjud ära sellega varsti, kui mängid piisavalt.Ja ei näe ma põhjust kõrvutada 1.6'te ja GO'd, Source ja ka ju veel sinna vahele.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 16:18:56 vasta tsitaadiga

Janar!, milleks harjuda ebamugavusega, kui normaalne oleks töötavat varianti mitte lõhkuda või siis vähemalt alles jätta. 2 lehekülge on mõttetut hala, minu jutt on täpselt sama, et valvel ei oleks olnud raske jätta alles "classic" stiilis tekstimenüüd ostmiseks ja kõik oleks rahul. see on reaalselt mingi paari minuti töö.

ülejäänud on juba silma ja harjumise küsimus ka, ent ma oskan harjumusest mööda vaadata ja näha viga endiselt. harjumus tekib, ent teadmine, et võiks olla paremini jääb.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 16:34:28 vasta tsitaadiga

Panin isegi 1.6'e ja ei mõista mismoodi seal asi parem on.Ega poleks muidugi arendajatel raske olnud vana asja ka valikusse jätta.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 17:35:50 vasta tsitaadiga

ps. kõik csi osad jälle 5.74 euri, cs go ka allahinnatud taas. http://store.steampowered.com/sub/16223/?snr=1_5_9__403
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.07.2013 19:19:16 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Janar!, milleks harjuda ebamugavusega, kui normaalne oleks töötavat varianti mitte lõhkuda või siis vähemalt alles jätta. 2 lehekülge on mõttetut hala, minu jutt on täpselt sama, et valvel ei oleks olnud raske jätta alles "classic" stiilis tekstimenüüd ostmiseks ja kõik oleks rahul. see on reaalselt mingi paari minuti töö.

ülejäänud on juba silma ja harjumise küsimus ka, ent ma oskan harjumusest mööda vaadata ja näha viga endiselt. harjumus tekib, ent teadmine, et võiks olla paremini jääb.
noo, kas see siis ei jäänud ette, et b14 enam deaglet ei osta? icon_biggrin.gif Minumeelest on just mugavamaks tehtud, et kui granaate ostad, siis ei lähe menu kinni, vaid saad ühe korraga kõik granaadid ära osta
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 19:37:03 vasta tsitaadiga

ertr2, kasutasin 1.6's nuppu 0 equipment menu lahtitegemiseks. käis kõik väga ruttu icon_smile.gif
see, et deagle pole b14 on nats ebamugav, samas sellega harjub tõesti ära. pigem häirib, et varustus on kahes erinevas menüüs.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 19:42:33 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=KYtkLZPsvlg

Joppas veits
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 21.07.2013 21:24:05 vasta tsitaadiga

Dunno, buyscriptide kasutamine on ikkagi kordades mugavam, ükskõik milline su buymenüü välja näeb. Meil on klaviatuuril päris palju nuppe, kõik kasutatavad relvad mahuvad sinna ära. Mul mahuvad ja mul pole klaveril isegi numpadi.

Mulle käis ka pinda, et o4/o3/o5 enam nade ei saa osta. Senikaua, kuni ma bindid tegin ja nüüd kolme nupuvajutusega kõik kolm olemas.
Sama lugu b14'ga, aga deagle on go's nii mõttetu relv nagunii, pole vaja osta seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 23:19:51 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=KYtkLZPsvlg

Joppas veits


Naiss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 12:54:23 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib mängida siis steam: 100392 (xzx) vanasti mängisin cs1.6 aga nüüd pikemat aega olnud eemal.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 16:23:46 vasta tsitaadiga

endiselt otsin kedagi, kes aitacks operation payback mappacki ostmisega, kuna seda saab teha ainult läbi steam walleti ja sinna min. kanne = 5 euri, mida teha ei tahaks, kui pack ise maksab 75 senti vms
http://blog.counter-strike.net/operationpayback/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 22.07.2013 17:00:33 vasta tsitaadiga

Oleks ka selle vastu huvi, kuid endal pole neid vahendeid, et steamist osta. Võin tallinnas käest kätte kasvõi raha tuua möödaminnes. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 21:57:26 vasta tsitaadiga

Eriti haige ranking süsteem sellel CS:GO-l miskipärast sain Master Guardianisk ja comp tehes koguaeg mingid ulmevennad tiimis ja vastas ning kogu aeg saan sõimu. Lol.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.07.2013 22:03:28 vasta tsitaadiga

Cheti kommenteerid eesti tiimi draamat ka w? hltv igast nutjaid täis ju. Vaatasin, et päris paljud olid sinu tiimis olemise vastu kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 11:40:58 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on steami cs go kaartidest IDF puudu, siis ma võiks vahetada selle Anarchist, FBI või SWAT'i vastu.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 24.07.2013 15:57:20 vasta tsitaadiga

Keegi nuttis enne vana buy menut taga. Lihtne DIY: http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/1iwxrf/old_style_menu_for_fans_of_16/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 16:06:11 vasta tsitaadiga

Mikiki, b1, b2, b3, b4 vs b1 & b2 icon_biggrin.gif
also, o button.

asi on ikka suht samas seisus.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:33:31 vasta tsitaadiga

mis servudes mängite? võiks mõnes kindlas servus käia, muidu võib bottidega ka mängida
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SEnno
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:47:23 vasta tsitaadiga

link :: http://www.gametracker.com/server_info/90.191.16.181:27015/

hondaa kirjutas:
mis servudes mängite? võiks mõnes kindlas servus käia, muidu võib bottidega ka mängida

Reklaamin siis enda serverit kuna seda eriti ei kasutata ja seisab praegu suhteliselt tühjalt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:51:36 vasta tsitaadiga

SEnno, thumbs_up.gif , ükspäev just vaatasin, et kõik Eesti servud 12-slotised. added to favorites ja panen oma grupile ka selle lingi, teisele grupile ka. nice!
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 19:36:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
endiselt otsin kedagi, kes aitacks operation payback mappacki ostmisega, kuna seda saab teha ainult läbi steam walleti ja sinna min. kanne = 5 euri, mida teha ei tahaks, kui pack ise maksab 75 senti vms
http://blog.counter-strike.net/operationpayback/


Samasugune huvi oleks.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 20:44:53 vasta tsitaadiga

Mis sellest enam tahta. icon_biggrin.gif Juuli on kohe läbi, siis lõppeb ka selle kasulikkus. Peale seda kaovad need mapid official serveritest ära ja seda badge'i leveldada enam ei saa.

Pluss, mis kahju see 5€ siis teeb. Kuskil ikka ju Steam'is see ära kulub, ei ole mõtet terve elu ka piraati mängida. Müükide ajal saab selle raha eest päris mitu head mängu.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 21:39:28 vasta tsitaadiga

Dude ., Juuli jooksul saab ainult neid mappe mängida? ise mõtlesin, et mappide mängimine jääb alles, lol.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 00:49:55 vasta tsitaadiga

Kuidas Eesti servereid leida?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 01:04:17 vasta tsitaadiga

DjPaulyD, http://www.gametracker.com/search/csgo/EE/
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2013 17:33:17 vasta tsitaadiga

http://puu.sh/3M6lW.jpg

vahetan neid CS:GO kaartide vastu icon_smile.gif


e// EPS mängud algamas - twitch.tv/ezurek
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 18:59:11 vasta tsitaadiga

Mängu alguses lasi üks tont competitivis nahhui, mõtlesin, et mäng tehtud kuna bot on suht taunisündroomiga ja sureb esimesena. Aga võta näpust, olime tiimiga koguaeg koos ja saime 8-7 CT poole pealt võidu ja 7-3 terrode poolel, sain parima skoori ja võib rahul olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 19:26:11 vasta tsitaadiga

Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 19:44:45 vasta tsitaadiga

Kui teid 10 olemas, siis kasutage http://www.leetway.com/ .Seal serverid ka paremad
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 29.07.2013 21:12:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur.


Näed ikka viga selles, mis juhtub, kui sa enda sõprade vastu saad mängida ja selle eest elo tõusta?

Ma ei saa lihtsalt piisavalt rõhutada, kui lolle asju sa siin teemas pidevalt ütled, aga ikka on selline üleolev suhtumine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 21:21:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur.


Ikka saad, ära vali competitive mod'i kuna see on loogikat kasutades ainult 5 inimese jaoks max, kui valid tavalise mängu tüübi siis saad sinna 10 sõpra sisse pressida. Täitsa olemas, mille üle sa nurised? See, et sa ise pime oled, ei tee valvet veel lolliks icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 29.07.2013 23:19:29 vasta tsitaadiga

Magix kirjutas:
rmc kirjutas:
Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur.


Näed ikka viga selles, mis juhtub, kui sa enda sõprade vastu saad mängida ja selle eest elo tõusta?

Ma ei saa lihtsalt piisavalt rõhutada, kui lolle asju sa siin teemas pidevalt ütled, aga ikka on selline üleolev suhtumine icon_biggrin.gif

+1
Suudab ikka persest välja tõmmata kõige lambisemaid asju, mis mängu juures "katki" on.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 13:04:17 vasta tsitaadiga

jeesus, tahaks just lasta competitive'i.
LISAKS, kui proovisime casuali, siis pandi meid HUITEABKUISUURDE serverisse ja seal olid lambivennad, ehk siis 5v5 ei saa teha. LISAKS oli server ÜLIMALT LAG'ine.

kõvad vennad olete, a midagi ei tea peale selle, et endal töötab, thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 14:39:50 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
jeesus, tahaks just lasta competitive'i.
LISAKS, kui proovisime casuali, siis pandi meid HUITEABKUISUURDE serverisse ja seal olid lambivennad, ehk siis 5v5 ei saa teha. LISAKS oli server ÜLIMALT LAG'ine.

kõvad vennad olete, a midagi ei tea peale selle, et endal töötab, thumbs_up.gif


kui sa saaksid oma vahel teha 5v5 competitive, siis igal mängijal kellel on 9 sõpra oleks matchmaking rating laes ja "õigest skillist" ja match makingust ei tuleks midagi välja, jah sul võib hea süda ja aus meel olla, aga kõigil ei pruugi see nii olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 15:13:56 vasta tsitaadiga

karm, sa arvad, et kõik tahaksid oma sõprade pealt teha ratingut põhja ? icon_biggrin.gif selleks sõpradega 5v5 mängud ongi ? icon_biggrin.gif LOL


etnoh, keegi laseb siis end tappa või ?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.