|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.07.2013 11:07:46
|
|
|
| Magix kirjutas: |
Asi on lihtsalt selles, et kui beta lõpust mängima hakkasin, kõik need su "probleemid" on sellised, mille üle vinguvad need, kes on alles mängima tulnud - nädala pärast ei märka keegi neid samu probleeme enam
Sest need ei olegi mingid probleemid, inimene ei kohane hästi muutustega lihtsalt. Miks muidu iga aasta facebook ja youtube redesignede kallal vingutakse. |
nädala pärast ei märka? harjud ära loperguse süsteemiga, a samamoodi harjub käega kaevama.
kui oleks võimalus muuta disain vanaks, siis tihtipeale seda ka teeks. lihtsuses peitub võlu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
20.07.2013 11:43:31
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Magix kirjutas: |
Asi on lihtsalt selles, et kui beta lõpust mängima hakkasin, kõik need su "probleemid" on sellised, mille üle vinguvad need, kes on alles mängima tulnud - nädala pärast ei märka keegi neid samu probleeme enam
Sest need ei olegi mingid probleemid, inimene ei kohane hästi muutustega lihtsalt. Miks muidu iga aasta facebook ja youtube redesignede kallal vingutakse. |
nädala pärast ei märka? harjud ära loperguse süsteemiga, a samamoodi harjub käega kaevama.
kui oleks võimalus muuta disain vanaks, siis tihtipeale seda ka teeks. lihtsuses peitub võlu. |
Mängisin nii CS 1.6, CS:S ja hetkel siis CS:GO ja ma ei saa pihta mille üle sa vingud. Minu jaoks on endiselt kõik üsna lihtne, jõuan endale vajalikud asjad ära osta ka 3-4 sekundiga kasutades shop menud kuid pole väga kiiret kuna teen ainult Competitivit enamasti, menüüs saab üsna kiirelt valida erineva game mode vahel kui tahan vaheldust, seadete muutmine ei tekita probleeme jne. Ainuke asi mis mind häirib on Competitiv matchmaking aeg, vahel kulub pea 4 minutit kui plussina võiks öelda, et vähemalt saab samal ajal juutuubi või veebi kasutada ning kui match leitakse, annab kohe mäng teada.
Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
20.07.2013 12:05:29
|
|
|
Tegin just competitivi ja peale 6'te roundi oli vastas ainult 2 venda + 3 botti... suht competitiv oli jah.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
20.07.2013 12:17:48
|
|
|
Seda ei juhtu tihti, olen ise ka olnud samas olukorras, nii vastaspoolel kui ka enda tiimis kus on ainult 1 tüüp lõpuks alles jäänud. Samas saime viigi kätte, meie jaoks oli vägagi competitive siis
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.07.2013 12:20:28
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist. |
minu peas ja kindlasti ka paljude teiste peas ka.. tänapäevane, cs 1.6's oli ka "tänapäevane" buy menu, kasutasin ikkagi selget ja ilusamat (mitte kohmakat) classic style buy menut. milleks jätta selline võimalus välja ?
kasvõi helidki (mis ei ole 1.6'st üle võetud) on jube odava kõlaga plähmerdised vs. vanad helid. tasuta mängu mulje jääb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
20.07.2013 12:23:54
|
|
|
Ootasin nagu GO midagi enamt :/ stase 4 euri eest palju tahta ka vist
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magix
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2010
|
20.07.2013 19:42:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
| Lopergune süsteem on ainult sinu peas, lihtsus ei ole alati võlu. 1.6 vs CS:GO menüü vaatel on vahe, üks on algeline ja teine tänapäevane. Mina eelistan tänapäevalist. |
minu peas ja kindlasti ka paljude teiste peas ka.. tänapäevane, cs 1.6's oli ka "tänapäevane" buy menu, kasutasin ikkagi selget ja ilusamat (mitte kohmakat) classic style buy menut. milleks jätta selline võimalus välja ?
kasvõi helidki (mis ei ole 1.6'st üle võetud) on jube odava kõlaga plähmerdised vs. vanad helid. tasuta mängu mulje jääb. |
Aga märkad sa kedagi teist, kes selliste asjade üle whainiks hetkel? Ei? See on sellepärast, et su probleemid on olematud. CSGO on hetkel väga hea, paar probleemi kindlasti, aga "imelik jooksmine" ei ole kindlasti üks nendest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
21.07.2013 12:41:42
|
|
|
aimpunch on imo liiga palju cs:go -s. eriti ilma armorita.
ak-ga ei tee esl 1on1 aim ladderis eriti midagi
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 13:59:38
|
|
|
Magix, ringi uurides, kas kuidagi saab "classic viewd" leidsin, et selliseid otsijaid on päris palju. pealegi ei jäta kõik endast maha mingit märki.
ütle mulle üks põhjus, miks ei peaks olema sellist varianti VALIKUSSE jäetud inimestele, kes tahavad vanahead lihtsat menüüd?
if it ain't broke then don't try to fix it.
"Imelik jooksmine" no sa ei saa aru, millest ma räägin lihtsalt.. mulle jätab see liikumine jne. dünaamika lihtsalt odava mulje vs. nt. bf3 või cod jne. lihtsalt selline FREE TO PLAY fpsi mulje, a'la wolfteam ja ma ei tea mis asjad veel... kõige lihtsam näide tf2, tf1 on täiesti ilus ja korras, see sourcei mootor lihtsalt on nagu ta on. odav.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.07.2013 14:48:58
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Magix, ringi uurides, kas kuidagi saab "classic viewd" leidsin, et selliseid otsijaid on päris palju. pealegi ei jäta kõik endast maha mingit märki.
ütle mulle üks põhjus, miks ei peaks olema sellist varianti VALIKUSSE jäetud inimestele, kes tahavad vanahead lihtsat menüüd?
if it ain't broke then don't try to fix it.
"Imelik jooksmine" no sa ei saa aru, millest ma räägin lihtsalt.. mulle jätab see liikumine jne. dünaamika lihtsalt odava mulje vs. nt. bf3 või cod jne. lihtsalt selline FREE TO PLAY fpsi mulje, a'la wolfteam ja ma ei tea mis asjad veel... kõige lihtsam näide tf2, tf1 on täiesti ilus ja korras, see sourcei mootor lihtsalt on nagu ta on. odav. |
küsimus on, miks sul üldse poe UId vaja vaadata on? paarikümne tunniga jäävad asjad meelde, ja ostad kõik asjad juba nuppudega ära.. Minumeelest source väljatuleku ajal olid ka paljud pettunud, et vana hea"text menu" kadunud oli
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 15:10:56
|
|
|
ertr2, nonii, a milleks kaotada varianti ära ?
text menud vajan ma ostmise toetamiseks.. tavaliselt kui ostan midagi milles ma kindel ei ole, st. tavaliselt ei osta, siis sellisel ajal on aega vähe jnejne. etnoh, küsimus on selles, MILLEKS kaotada väga hea ja lihtne featuur mängust ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.07.2013 15:33:34
|
|
|
| rmc kirjutas: |
ertr2, nonii, a milleks kaotada varianti ära ?
text menud vajan ma ostmise toetamiseks.. tavaliselt kui ostan midagi milles ma kindel ei ole, st. tavaliselt ei osta, siis sellisel ajal on aega vähe jnejne. etnoh, küsimus on selles, MILLEKS kaotada väga hea ja lihtne featuur mängust ? |
selles suhtes on sul õigus. et ma ei kiida seda ratast,mis tõesti, meenutab liiga palju konsooliporti, kuid samas ei ole see mingil moel ebamugavam, kui klassikaline, vähemalt mina olen 50 tunniga ära harjunud..
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 15:35:36
|
|
|
kas 1.6's kasutasid new style kastide menüüd või old style text-only menüüd ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
21.07.2013 15:41:29
|
|
|
| Minuarust on see poe UI väga hea ja mugav. Kui aastaid 1.6 tagunud siis võib muidugi alguses harjumatu olla aga eks ajaga tuleb ju kaasas käia ja asjaga ära harjuda. Ei saa ju igaveseks aastasse 1999. jääda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 15:58:09
|
|
|
sannukas00, lihtsalt ajaga kaasas käimise pärast ajaga kaasas käimine on jabur. mõni asi on aegade algusest üks ja sama ja seda ei peakski muutma. või kui muuta, siis ei peaks võtma inimestelt võimalust kasutada seda esialgset varianti.
sinuarust on hea ja mugav, minuarust mitte. ma olen monklik lihtsuse-selguse armastaja. lihtsuses peitub mu jaoks võlu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
21.07.2013 16:16:47
|
|
|
| Suht pseudo probleem siiski.Harjud ära sellega varsti, kui mängid piisavalt.Ja ei näe ma põhjust kõrvutada 1.6'te ja GO'd, Source ja ka ju veel sinna vahele.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 16:18:56
|
|
|
Janar!, milleks harjuda ebamugavusega, kui normaalne oleks töötavat varianti mitte lõhkuda või siis vähemalt alles jätta. 2 lehekülge on mõttetut hala, minu jutt on täpselt sama, et valvel ei oleks olnud raske jätta alles "classic" stiilis tekstimenüüd ostmiseks ja kõik oleks rahul. see on reaalselt mingi paari minuti töö.
ülejäänud on juba silma ja harjumise küsimus ka, ent ma oskan harjumusest mööda vaadata ja näha viga endiselt. harjumus tekib, ent teadmine, et võiks olla paremini jääb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
21.07.2013 16:34:28
|
|
|
| Panin isegi 1.6'e ja ei mõista mismoodi seal asi parem on.Ega poleks muidugi arendajatel raske olnud vana asja ka valikusse jätta.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.07.2013 19:19:16
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Janar!, milleks harjuda ebamugavusega, kui normaalne oleks töötavat varianti mitte lõhkuda või siis vähemalt alles jätta. 2 lehekülge on mõttetut hala, minu jutt on täpselt sama, et valvel ei oleks olnud raske jätta alles "classic" stiilis tekstimenüüd ostmiseks ja kõik oleks rahul. see on reaalselt mingi paari minuti töö.
ülejäänud on juba silma ja harjumise küsimus ka, ent ma oskan harjumusest mööda vaadata ja näha viga endiselt. harjumus tekib, ent teadmine, et võiks olla paremini jääb. |
noo, kas see siis ei jäänud ette, et b14 enam deaglet ei osta? Minumeelest on just mugavamaks tehtud, et kui granaate ostad, siis ei lähe menu kinni, vaid saad ühe korraga kõik granaadid ära osta
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2013 19:37:03
|
|
|
ertr2, kasutasin 1.6's nuppu 0 equipment menu lahtitegemiseks. käis kõik väga ruttu
see, et deagle pole b14 on nats ebamugav, samas sellega harjub tõesti ära. pigem häirib, et varustus on kahes erinevas menüüs.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magix
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2010
|
21.07.2013 21:24:05
|
|
|
Dunno, buyscriptide kasutamine on ikkagi kordades mugavam, ükskõik milline su buymenüü välja näeb. Meil on klaviatuuril päris palju nuppe, kõik kasutatavad relvad mahuvad sinna ära. Mul mahuvad ja mul pole klaveril isegi numpadi.
Mulle käis ka pinda, et o4/o3/o5 enam nade ei saa osta. Senikaua, kuni ma bindid tegin ja nüüd kolme nupuvajutusega kõik kolm olemas.
Sama lugu b14'ga, aga deagle on go's nii mõttetu relv nagunii, pole vaja osta seda
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
21.07.2013 23:19:51
|
|
|
Naiss
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
22.07.2013 12:54:23
|
|
|
| Kui keegi soovib mängida siis steam: 100392 (xzx) vanasti mängisin cs1.6 aga nüüd pikemat aega olnud eemal.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.07.2013 16:23:46
|
|
|
endiselt otsin kedagi, kes aitacks operation payback mappacki ostmisega, kuna seda saab teha ainult läbi steam walleti ja sinna min. kanne = 5 euri, mida teha ei tahaks, kui pack ise maksab 75 senti vms
http://blog.counter-strike.net/operationpayback/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
22.07.2013 17:00:33
|
|
|
Oleks ka selle vastu huvi, kuid endal pole neid vahendeid, et steamist osta. Võin tallinnas käest kätte kasvõi raha tuua möödaminnes.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.07.2013 21:57:26
|
|
|
| Eriti haige ranking süsteem sellel CS:GO-l miskipärast sain Master Guardianisk ja comp tehes koguaeg mingid ulmevennad tiimis ja vastas ning kogu aeg saan sõimu. Lol.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
22.07.2013 22:03:28
|
|
|
Cheti kommenteerid eesti tiimi draamat ka w? hltv igast nutjaid täis ju. Vaatasin, et päris paljud olid sinu tiimis olemise vastu kah
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.07.2013 11:40:58
|
|
|
kui kellelgi on steami cs go kaartidest IDF puudu, siis ma võiks vahetada selle Anarchist, FBI või SWAT'i vastu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.07.2013 16:06:11
|
|
|
Mikiki, b1, b2, b3, b4 vs b1 & b2
also, o button.
asi on ikka suht samas seisus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
24.07.2013 17:33:31
|
|
|
| mis servudes mängite? võiks mõnes kindlas servus käia, muidu võib bottidega ka mängida
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SEnno
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.07.2013 17:51:36
|
|
|
SEnno, , ükspäev just vaatasin, et kõik Eesti servud 12-slotised. added to favorites ja panen oma grupile ka selle lingi, teisele grupile ka. nice!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
24.07.2013 19:36:06
|
|
|
| rmc kirjutas: |
endiselt otsin kedagi, kes aitacks operation payback mappacki ostmisega, kuna seda saab teha ainult läbi steam walleti ja sinna min. kanne = 5 euri, mida teha ei tahaks, kui pack ise maksab 75 senti vms
http://blog.counter-strike.net/operationpayback/ |
Samasugune huvi oleks.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
24.07.2013 20:44:53
|
|
|
Mis sellest enam tahta. Juuli on kohe läbi, siis lõppeb ka selle kasulikkus. Peale seda kaovad need mapid official serveritest ära ja seda badge'i leveldada enam ei saa.
Pluss, mis kahju see 5€ siis teeb. Kuskil ikka ju Steam'is see ära kulub, ei ole mõtet terve elu ka piraati mängida. Müükide ajal saab selle raha eest päris mitu head mängu.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.07.2013 21:39:28
|
|
|
Dude ., Juuli jooksul saab ainult neid mappe mängida? ise mõtlesin, et mappide mängimine jääb alles, lol.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
25.07.2013 00:49:55
|
|
|
| Kuidas Eesti servereid leida?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
27.07.2013 17:33:17
|
|
|
http://puu.sh/3M6lW.jpg
vahetan neid CS:GO kaartide vastu
e// EPS mängud algamas - twitch.tv/ezurek
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
29.07.2013 18:59:11
|
|
|
Mängu alguses lasi üks tont competitivis nahhui, mõtlesin, et mäng tehtud kuna bot on suht taunisündroomiga ja sureb esimesena. Aga võta näpust, olime tiimiga koguaeg koos ja saime 8-7 CT poole pealt võidu ja 7-3 terrode poolel, sain parima skoori ja võib rahul olla
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.07.2013 19:26:11
|
|
|
Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magix
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2010
|
29.07.2013 21:12:54
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur. |
Näed ikka viga selles, mis juhtub, kui sa enda sõprade vastu saad mängida ja selle eest elo tõusta?
Ma ei saa lihtsalt piisavalt rõhutada, kui lolle asju sa siin teemas pidevalt ütled, aga ikka on selline üleolev suhtumine
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
29.07.2013 21:21:22
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur. |
Ikka saad, ära vali competitive mod'i kuna see on loogikat kasutades ainult 5 inimese jaoks max, kui valid tavalise mängu tüübi siis saad sinna 10 sõpra sisse pressida. Täitsa olemas, mille üle sa nurised? See, et sa ise pime oled, ei tee valvet veel lolliks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
29.07.2013 23:19:29
|
|
|
| Magix kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| Eriti loll, et VALVE pole matchmakingut korralikuks teinud. Ei saa nt. 10kesi sõpradega koos 5v5 competitive'i lasta. Otsisime lõpuks tühja serveri ja kasutasime vote restart ja votekicki. jabur. |
Näed ikka viga selles, mis juhtub, kui sa enda sõprade vastu saad mängida ja selle eest elo tõusta?
Ma ei saa lihtsalt piisavalt rõhutada, kui lolle asju sa siin teemas pidevalt ütled, aga ikka on selline üleolev suhtumine  |
+1
Suudab ikka persest välja tõmmata kõige lambisemaid asju, mis mängu juures "katki" on.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.07.2013 13:04:17
|
|
|
jeesus, tahaks just lasta competitive'i.
LISAKS, kui proovisime casuali, siis pandi meid HUITEABKUISUURDE serverisse ja seal olid lambivennad, ehk siis 5v5 ei saa teha. LISAKS oli server ÜLIMALT LAG'ine.
kõvad vennad olete, a midagi ei tea peale selle, et endal töötab,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
30.07.2013 14:39:50
|
|
|
| rmc kirjutas: |
jeesus, tahaks just lasta competitive'i.
LISAKS, kui proovisime casuali, siis pandi meid HUITEABKUISUURDE serverisse ja seal olid lambivennad, ehk siis 5v5 ei saa teha. LISAKS oli server ÜLIMALT LAG'ine.
kõvad vennad olete, a midagi ei tea peale selle, et endal töötab,  |
kui sa saaksid oma vahel teha 5v5 competitive, siis igal mängijal kellel on 9 sõpra oleks matchmaking rating laes ja "õigest skillist" ja match makingust ei tuleks midagi välja, jah sul võib hea süda ja aus meel olla, aga kõigil ei pruugi see nii olla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.07.2013 15:13:56
|
|
|
karm, sa arvad, et kõik tahaksid oma sõprade pealt teha ratingut põhja ? selleks sõpradega 5v5 mängud ongi ? LOL
etnoh, keegi laseb siis end tappa või ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|