Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 15:27:23 vasta tsitaadiga

No ok, pole just otseselt eesit hind, aga 20MB 7€ kõrval on nagu lumme lasta.
Saab väljamaal pilte ka vaadata. Hetkel on nii, et pildid jms on keelatud just andmemahu pärast

Ole parem õnnelik, mitte ära pm võitle vastu
Algus on tehtud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.06.2013 20:18:35 vasta tsitaadiga

Millimeetri pealt sama koht ning testid tehtud mõne minutiliste vahedega. Käsitsi määrasin ära, et millist sagedust pulk kasutab.
vana_urr kirjutas:
ivar80 kirjutas:
Tegin ka mõned testid. Paketiks on "Internet arvutis M+4G", millega peaks olema 15/3 kiirused. Mastiga otsenähtavus, lisaantenne pole.

1800MHz



ja 800MHz




Kas seda sama levitugevuse juures? mõnel ruuteril näeb seda dB täpsusega.
St kas miski muu ka peale sageduse erines?

(p.s. kuidas sa tead, mis sagedus täpselt on?)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 21.06.2013 21:10:36 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Millimeetri pealt sama koht ning testid tehtud mõne minutiliste vahedega. Käsitsi määrasin ära, et millist sagedust pulk kasutab.
vana_urr kirjutas:
ivar80 kirjutas:
Tegin ka mõned testid. Paketiks on "Internet arvutis M+4G", millega peaks olema 15/3 kiirused. Mastiga otsenähtavus, lisaantenne pole.

1800MHz



ja 800MHz




Kas seda sama levitugevuse juures? mõnel ruuteril näeb seda dB täpsusega.
St kas miski muu ka peale sageduse erines?

(p.s. kuidas sa tead, mis sagedus täpselt on?)


Nujah, aga see ju ei tähenda et eri saguste signaal samast jaamast... Signaalitugevus mängib kõvasti
rolli kiiruste osas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 07:54:36 vasta tsitaadiga

Mul enam 4G praktiliselt ei eksisteeri. Vaid 3G veab välja icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.06.2013 08:37:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul enam 4G praktiliselt ei eksisteeri. Vaid 3G veab välja icon_neutral.gif

Sul on kaks võimalust sel juhul ja EMT ei taha kummastki eriti rääkida:
Võimalus 1: See ruuter sul ei oma reaalselt 800MHz-i tuge, kuigi Manualis võib isegi see sagedus kirjas olla. Ja see probleem on täiesti olemas, kuna EMT on selliseid, ilma 800MHz-i toeta, isendeid müünud.
PS: Mingi jutt käib Firmware uuendamisest + 800MHz-i välisantennide kasutamisest, et see pidavat siis aitama.

Võimalus 2: See sinu 800MHz-i signaal tuleb hoopis mõnest teisest ja kaugemal / metsade-mägede taga asuvast mastist.
- Sel juhul lohista oma ruuter katusele icon_cool.gif või kõrge puu otsa ja otsi otsenähtavus selle mobiilimastiga.
Siis näed, mis signaalitugevuse saad ja kas värk tööle läheb.

Ja veel, mis oluline, kui see ruuter Sul on ZTE-toode, siis sügav kaastunne, kuna ZTE-ruuterid tahavad saada väga tugevat ja väga hea signaali-müra suhtega levi. Nii, et kvaliteetse, stabiilse ühenduse saamiseks vajad signaalitugevust nii -70...-80dB.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 09:47:14 vasta tsitaadiga

tahanteada, mul on huawei b593 vms.
Ma ei üritagi 800mhz püüda. Ligi 2 aastat on asi töötanud probleemideta kõrgemal sagedusel icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.06.2013 10:47:27 vasta tsitaadiga

Hiid: Üks võimalus on veel ka see, et ajad EMT-i enda Antennitehnikud kohale ja las nad siis näitavad ära, et kui kõrgel maapinnast / ja kui tugeva võimsusega antenni korral on siis see, Läänemaailma soovituslik, signaalitugevus -70dB olemas.
Ja ära siis ära ehmu, kui teatatakse, et see signaalitugevus - müüdavate väikse võimendusega plaatantennide korral - asub a 30-40 meetri kõrgusel maapinnast ja et katuse kõrgusel vajad juba oluliselt võimsamat 800MHz-i plaatantenni või siis lausa 800MHz-i Paraboolantenni. beer_yum.gif
----------------------------
Või siis otsivad Sulle mõne oluliselt parema, palju tundlikuma ruuteri ja see siis saab ka nõrgema signaaliga hakkama.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 19:23:31 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Ja ära siis ära ehmu, kui teatatakse, et see signaalitugevus - müüdavate väikse võimendusega plaatantennide korral - asub a 30-40 meetri kõrgusel maapinnast ja et katuse kõrgusel vajad juba oluliselt võimsamat 800MHz-i plaatantenni või siis lausa 800MHz-i Paraboolantenni. beer_yum.gif
----------------------------
Või siis otsivad Sulle mõne oluliselt parema, palju tundlikuma ruuteri ja see siis saab ka nõrgema signaaliga hakkama.


ära ehmu, kui selgub, et sinu kandis polegi mitte ühtegi arvestatavat tasemel netipakkujat, kuid sa vajad kohe kindlasti vähemalt ühte sellist.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 20:07:49 vasta tsitaadiga

EMT viib ka läbi mingit SIM kaartide uuendamist läbi SMSide?
Igatahes mingid imelikud sõnumid tulevad numbrilt 14530 ja ütleb et ei saa sõnumit avada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2013 10:43:07 vasta tsitaadiga

EMT pajatab, et probleemse ZTE MF28D tarbeks on olemas uus tarkvara, kuid uuendamiseks tuleb ruuter EMT-i tassida. icon_razz1.gif

Ruuteri tootja on andnud mõned kuud tagasi teada, et neil on nüüd olemas uus tarjvaraversioon sellele ruuterile. Kahjuks uut versiooni üle õhu uuendada ei saa - ole hea, too palun ruuter meie esindusse ning see saadetakse hoolduskeskusesse, kes tarkvara ära uuendab.
http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/39241
---------------------------
Aga see on huvitav küll, kuidas sellist probleemset ruuterimudelit nii paanilisest muudkui edasi müüakse. Kuigi võiks selle asemel müüki tuua mõne teise mudeli või lausa mõne teise tootja ruuterid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 17:06:45 vasta tsitaadiga

Ruuteri DNS probleem ei tähenda, et tegemist on probleemse ruuteriga. Kaks lahendust, käsitsi häälestatud DNS või uus tarkvara ja asi korras.
Kui tuuakse turule teine ruuter, ei tähenda see alati, et sellel mingeid teisi hädasid küljes ei ole.

Siiski müsitika, et klient ise ei saa ruuteri tarkvara uuendada vaid peab selle hooldusesse saatma :S
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2013 17:26:19 vasta tsitaadiga

EMT võiks tegelikult selle IT-kivajast pärit ZTE MF28D ruuteri ajaloo prügikasti saata ning oma kulu ja kirjadega, oma klientidele, hoopis uuema IT-ajastu ( kuni 150 mega kiirusega) 4G ruuterid kinkida. icon_smile.gif

Tulemusena rahulolevad kliendid ja rahulolev EMT, kes ei pea enam vesistama selle peale, et kliendid mossitavad, et kiviajast pärit tode ei taha piisavalt hästi tänapäevaselt töötada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.06.2013 17:39:52 vasta tsitaadiga

vana_urr

Ikka samast mastist tuli, kuna see on selles piirkonnas ainus mast. 2km kaugusel, otsenähtavusega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 18:33:27 vasta tsitaadiga

nüüd olen paarnädalat Emt-d kasutanud ja mis on üllatav on ikka kolepalju neti auke eriti sõites.
Tele2-l asi küll nii hull polnud. olen kuulnud, et peale 4G tulekut pidigi 3.5G levi kehvem olema, pole aimugi kuidas see võimalik saab olla aga on kehva. samas seal kus nett on, on ka kiirused head. Paremad, kui tele2-l ja ping ka väiksem.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 19:59:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
EMT võiks tegelikult selle IT-kivajast pärit ZTE MF28D ruuteri ajaloo prügikasti saata ning oma kulu ja kirjadega, oma klientidele, hoopis uuema IT-ajastu ( kuni 150 mega kiirusega) 4G ruuterid kinkida. icon_smile.gif

Tulemusena rahulolevad kliendid ja rahulolev EMT, kes ei pea enam vesistama selle peale, et kliendid mossitavad, et kiviajast pärit tode ei taha piisavalt hästi tänapäevaselt töötada. icon_smile.gif


väga kangesti huvtaks , et mis selle KUNI 150mbps ruuteriga siis peale hakata, sekundis saaks ligemale 18 megabaiti inffi, ja ühes minutis siis pea giga täis, 15 minutit ja ongi kõik ve?

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2013 22:01:13 vasta tsitaadiga

Igatahes kellel see moodne 800MHz-i ei tööta, on aeglane või pole seda üleüldse, siis tuleb kõvasti lärmi lüüa, et EMT tekitaks ruuteri mis oma tööga ka tegelikult hakkama saab.

Vastasel juhul paneb EMT & TeliaSonera iga kuutasu kuu oma taskusse icon_cool.gif ja klient kas ei saa midagi või saab soovitud kiirust oma raha eest natukene, näpuotsaga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 00:10:19 vasta tsitaadiga

ei saanud endiselt oma küsimusele vastust nagu alati. ja mingit kuutasu ma neile küll ei maksa, sest pole ju klientki.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 19:06:40 vasta tsitaadiga

Sai ka siis nädalavahetusel EMT 4G-d proovitud. 4G LTE Levi oli kohtades, kus isegi tavaline emt kõneside ei tahtnud levida (Viiratsi vald, Rebaste küla). Kiirus kuskil 5Mbit/sec testides. (huawei e3276)

Huvitav tähelepanek aga ZTE MF823D pulgaga. Kui seadistustes oli eelistus 4G peale pandud siis sõidu peal kippus ikkagi 3G otsas rippuma, ainult 1800/2600Mhz 4G võrkudesse läks.
Jõuga 4G 800Mhz peale ja oli levi ilusti olemas Türi ja Rapla vahelisel Viljandi mnt-l.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.06.2013 20:20:33 vasta tsitaadiga

Niipalju lühidalt, et see probleem on täiesti olemas, et osad EMT-i poolt töötavad ZTE MF28D ruuterid ei tööta korralikult 800MHz-i leviga. Nii, et kui 1800MHz-iga töötas ja nüüd 800MHz-iga ei tööta levi olemasolul, siis tasub pretensioon esitada küll. Ja mida kiiremini, seda parem.

Põhjus on tegelikult lihtne - neid ZTE MF28D ruutereid toodetakse 3-s modifikatsioonis ja vaid ühel modifikatsioonil on siis see korralik 800MHz-i tugi olemas. Siit ka see soovitus, et 800MHz-i jamade korral on mõistlik see ära vahetada mõne teise, kindlalt töötava, isendi vastu.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 22:57:35 vasta tsitaadiga

Kas EMT on hiljuti M-interneti pakette muutnud?
Viimasel ajal vaja rohkem kasutada netti läbi mobla ja mõtlesin, et suurendaks paketti. Aga vaatasin, et isegi kõige kallima paketi puhul on andmemahu piirang kõigest 25GB. Kas varem 50 ei olnud, või ma eksin?
Praegu mul 15GB ja isegi võtaks järgmise paketi, kuigi ta 2x kallim praegusest aga kiirus vähemalt parem, kuid seal maht kõigest 20GB, 5GB juurde pole seda raha väärt. Mõtlesin, et äkki vähemalt kõige kallima puhul rohkem, aga 25 on naeruväärne. 4G kiiruste juures saab nagunii sama kiiresti (kiireminigi) täis kui minu praeguse kiiruse juures 15GB. Praegu lihtsalt hoian ennast vaos ja paljusi asju ei teosta, kuna ei viitsiks oodata nii pikalt sellise kiiruse juures. 4G puhul aga tõmbaks andmemahu täis vist päevaga icon_biggrin.gif

Igastahes ma pettunud, pole isegi valida millegi vahel.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.07.2013 11:57:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kas EMT on hiljuti M-interneti pakette muutnud?
Viimasel ajal vaja rohkem kasutada netti läbi mobla ja mõtlesin, et suurendaks paketti. Aga vaatasin, et isegi kõige kallima paketi puhul on andmemahu piirang kõigest 25GB. Kas varem 50 ei olnud, või ma eksin?
Praegu mul 15GB ja isegi võtaks järgmise paketi, kuigi ta 2x kallim praegusest aga kiirus vähemalt parem, kuid seal maht kõigest 20GB, 5GB juurde pole seda raha väärt. Mõtlesin, et äkki vähemalt kõige kallima puhul rohkem, aga 25 on naeruväärne. 4G kiiruste juures saab nagunii sama kiiresti (kiireminigi) täis kui minu praeguse kiiruse juures 15GB. Praegu lihtsalt hoian ennast vaos ja paljusi asju ei teosta, kuna ei viitsiks oodata nii pikalt sellise kiiruse juures. 4G puhul aga tõmbaks andmemahu täis vist päevaga icon_biggrin.gif

Igastahes ma pettunud, pole isegi valida millegi vahel.


Sa räägid moblale müüdavatest pakettidest? Seal oli apr/mai miski 15 GB max, nüüd miski 25 GB jah.

Arvutisse müüakse kuni 50 või 60 GB vist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 09:20:12 vasta tsitaadiga

4Gd pole enam kuu aega näinud.
Ei tea, kas see on parim ost või on kusagil samasugust poole odavamalt saada? https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/interneti_lisad/rantelon_4g%243g%242g_seinale#close
mingi panorama ka saadaval, aga see ühe juhtmega. https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/interneti_lisad/panorama_laiaribaline_4g%243g%242g
Tahandeada, aga räägib et õigel antennil on mitu juhet. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 16.07.2013 09:21:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.07.2013 09:21:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
4Gd pole enam kuu aega näinud.
Ei tea, kas see on parim ost või on kusagil samasugust poole odavamalt saada? https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/interneti_lisad/rantelon_4g%243g%242g_seinale#close



Mismõttes, pole näinud? kadus ära seal kus enne oli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 09:22:52 vasta tsitaadiga

vana_urr, jahh. Ligi aasta oli, enam ei ole.
Umbes pärast seda, kui teattati 800mhz kasutuselevõtust

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.07.2013 09:26:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
vana_urr, jahh. Ligi aasta oli, enam ei ole.
Umbes pärast seda, kui teattati 800mhz kasutuselevõtust


Aga uuri siis järgi EMT'st, nad peaks teadma milles teema. Vaevalt ju midagi ära võeti...
Või kas midagi muudeti, aga see kõlab "huvitavalt".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 09:39:21 vasta tsitaadiga

uuritud juba. Paarinädalase uurimuse tulemusel ei selgunud midagi. Klienditeenindaja jutt on nagu ikka, ostke antenn, puud läksid lehte jne. Ütlesin, et huvitaval kombel olid aasta tagasi ka puud lehes. Selle peale lubati tehnilises osakonnas veel asja uurida. icon_rolleyes.gif
Ma seda raadiovärki väga täpselt ei jaga.
Kas erinevad sagedusega lained üksteist segada ei või, nii et nende tõttu levi nõrgeneb?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2013 09:49:20 vasta tsitaadiga

Hiid: Lihtne, 800-saatja asub kusagil mujal mastis v6i on antenni levisuund hoopis m6nes teises suunas, mitte enam sinu maja suunas.
---
Nii, et milline on signaalitugevus maja katusel v6i pööningul.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 16:57:00 vasta tsitaadiga

Hmm... ei tea kas maakohad kõik neid tasuta proovimiseks pakutud 4G ruutereid täis, et Jõgevamaa metsade vahel minu 3,5G nett tunduvalt ebastabiilsemaks on muutunud. icon_rolleyes.gif Kui 4G pakett 4G võrku kätte ei saa, siis tõmbab ju 3,5 maksimaalselt umbe?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 17.07.2013 17:00:31 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Hmm... ei tea kas maakohad kõik neid tasuta proovimiseks pakutud 4G ruutereid täis, et Jõgevamaa metsade vahel minu 3,5G nett tunduvalt ebastabiilsemaks on muutunud. icon_rolleyes.gif Kui 4G pakett 4G võrku kätte ei saa, siis tõmbab ju 3,5 maksimaalselt umbe?


miks maksimaalselt... aga jah, 3,5Gsse läheb ikka. Võimalik et suvel on "suvitajate tõttu" enam koormust lihtsalt
3Gs ja see tõmbab kärgi koomale (levi väixemaks).

seda näeks kui näiteks hommikul kell 7 on kõik OK.

Aga üldiselt usun et ametlikku levi% vaadates + mõeldes et ka enne ilmselt oli 4G pulkasid olemas
rahval kes nüüd said levi ka, ei ole ilmselt 4Gst endast jamasid tekkinud.

aga näiteks suvilarajoonides tallinna külje all on "rahvas suveks kasvõi korra maale" efekt väga selge.
Linnavurle kodus/maal käimas ja nett huugab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 18:25:58 vasta tsitaadiga

Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 18:37:55 vasta tsitaadiga

Sa oled järjekordne inimene, kes elab 5% alas kus pole 4G levi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 18.07.2013 18:42:40 vasta tsitaadiga

Vaja ikka eitahateada käest korralik suundantenn osta icon_wink.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 18:48:49 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Vaja ikka eitahateada käest korralik suundantenn osta icon_wink.gif icon_cool.gif


Kinni tuleb panna see EMT 4G.

Nõustun selle Elisa protestiga, et ei täida tingimusi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.07.2013 19:16:09 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT.


Olgem ausad, reaalsuse on iPad kõige halvem 4G seade ever (need mis täna turul). St kui iga suvaline tahvlivalmistaja kes 4G tahvleid toodab,
suudab oma 4G tahvlisse panna sisse kõik kolm 4G sagedust (800, 1800 ja 2600), siis iPad toetab neist vaid ühte ja mitte seda, millega eesti kaeti.

Kindlasti on iPad ilus ja mugav, aga mobiil-tehnoloogiliselt nõrgim, eilne päev juba turule tulles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 19:17:45 vasta tsitaadiga

mine nüüd usasse ja räägi kui mõttetuid sagedusi nad kasutavad seal.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.07.2013 19:18:25 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
mine nüüd usasse ja räägi kui mõttetuid sagedusi nad kasutavad seal.


?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 19:23:41 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt käis su jutt ju usa turu ipadi kohta. Ei ole ju yllatus, et eu ja usa sagedused ei kattu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.07.2013 19:24:29 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No ilmselgelt käis su jutt ju usa turu ipadi kohta. Ei ole ju yllatus, et eu ja usa sagedused ei kattu


Ei, ma räägin "kõige euroopa lähedasemast" iPadist. Sama muide kehtib iPhone kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 19:27:08 vasta tsitaadiga

No mis teha. Eu != eesti.

Ykski suurtootja ei vaevu paari tuhande seadme pärast hakata seda meie turule kohandana.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 19.07.2013 09:10:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No mis teha. Eu != eesti.

Ykski suurtootja ei vaevu paari tuhande seadme pärast hakata seda meie turule kohandana.


Ehh, EUs on kasutusel kõik need LTE sagedused, Eesti on EU osa icon_smile.gif
"Ei ole ole olemas Eesti enda sagedusi"

Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.

Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.

Samas LG, Huawei, ZTE, Samsung etc saavad hakkama kõigega puht raadiotehnilises vaates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.07.2013 09:52:34 vasta tsitaadiga

Aga pole isegi USA-s need 4G teemad l6plikult paigas, kuna ka sealsed ISP-d oskavad väga edukalt 3,5G-d 4G pähe müüa ja tellitakse telefone, milledel, meile tuttav, 4G üleüldse puudub.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:38:19 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.

Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.


Eks sellel kindlasti mingi loogiline/teadvustatud põhjus ole, et teistmoodi ei saa või pole mõtet. Vaevalt et taoline firma "ise püssist endale jalga laseb".
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 19.07.2013 11:40:28 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
vana_urr kirjutas:

Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.

Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.


Eks sellel kindlasti mingi loogiline/teadvustatud põhjus ole, et teistmoodi ei saa või pole mõtet. Vaevalt et taoline firma "ise püssist endale jalga laseb".


Euroopas 4G nõrk, see taustal. Aga samas olukorras "teised taolised firmad" suudavad enamat, ei muud. Aga las see teema jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:40:46 vasta tsitaadiga

ewur, ma nii optimistlik ei oleks icon_smile.gif. Apple on väga jäik firma, kas see on nüüd jalga tulistamine või 80-20 printsiibi jälgimine on muidugi iseasi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:57:13 vasta tsitaadiga

/OT/ Järgmise põlvkonna mudelile peab ka ikka midagi uuendamiseks jätma
Aga ju siis tootmise planeerimise ja alustamise hetkel oli selline "vähemvõimekam" kivi mõni sent odavam.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 12:46:13 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
/OT/ Järgmise põlvkonna mudelile peab ka ikka midagi uuendamiseks jätma
Aga ju siis tootmise planeerimise ja alustamise hetkel oli selline "vähemvõimekam" kivi mõni sent odavam.
Vabalt võis asi olla ka selles, et võimekamaid kiipe ei olnud võimalik piisavas koguses tarnida - müügimahud iPad vs muud tahvlid on siiski vägagi ühes suunas kaldu ühe konkreetse seadme suunas. Aga eks järgnevad põlvkonnad saavad tõenäoliselt võimekamad kiibid sisse.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 24.07.2013 16:15:24 vasta tsitaadiga

Proovin siin parjasti Apple + EMT kombot. Võib vist rahule jääda http://i.imgur.com/kau30FG.jpg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 25.07.2013 20:27:18 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT.


Ma ise 2km Taeblast Tallinna poole, 4G pulgaga levi stabiilselt 3-4pulka kuuest.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 26.07.2013 08:28:22 vasta tsitaadiga

yellowboost kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT.


Ma ise 2km Taeblast Tallinna poole, 4G pulgaga levi stabiilselt 3-4pulka kuuest.

beer_yum.gif



Sul pole Apple toodang icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2013 19:00:10 vasta tsitaadiga

Endal sai see kuu siis see 15GB täis, kuigi kiirust maha ei piiratud kohe. Paari tunni pärast aga läks internet selliseks, et mitte mingit internetti nagu polegi, viskas koguaeg ette, et probleem interneti ühenduses. Samas järgmine hommik kiirus jälle tagasi ja lõunaks jälle nagu internet oleks maas jälle icon_rolleyes.gif . Tele2-te või mujale peaks vist üle kolima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.