|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.06.2013 15:27:23
|
|
|
No ok, pole just otseselt eesit hind, aga 20MB 7€ kõrval on nagu lumme lasta.
Saab väljamaal pilte ka vaadata. Hetkel on nii, et pildid jms on keelatud just andmemahu pärast
Ole parem õnnelik, mitte ära pm võitle vastu
Algus on tehtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
21.06.2013 20:18:35
|
|
|
Millimeetri pealt sama koht ning testid tehtud mõne minutiliste vahedega. Käsitsi määrasin ära, et millist sagedust pulk kasutab.
| vana_urr kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
Tegin ka mõned testid. Paketiks on "Internet arvutis M+4G", millega peaks olema 15/3 kiirused. Mastiga otsenähtavus, lisaantenne pole.
1800MHz
ja 800MHz
 |
Kas seda sama levitugevuse juures? mõnel ruuteril näeb seda dB täpsusega.
St kas miski muu ka peale sageduse erines?
(p.s. kuidas sa tead, mis sagedus täpselt on?) |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
21.06.2013 21:10:36
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
Millimeetri pealt sama koht ning testid tehtud mõne minutiliste vahedega. Käsitsi määrasin ära, et millist sagedust pulk kasutab.
| vana_urr kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
Tegin ka mõned testid. Paketiks on "Internet arvutis M+4G", millega peaks olema 15/3 kiirused. Mastiga otsenähtavus, lisaantenne pole.
1800MHz
ja 800MHz
 |
Kas seda sama levitugevuse juures? mõnel ruuteril näeb seda dB täpsusega.
St kas miski muu ka peale sageduse erines?
(p.s. kuidas sa tead, mis sagedus täpselt on?) |
|
Nujah, aga see ju ei tähenda et eri saguste signaal samast jaamast... Signaalitugevus mängib kõvasti
rolli kiiruste osas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.06.2013 07:54:36
|
|
|
Mul enam 4G praktiliselt ei eksisteeri. Vaid 3G veab välja
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.06.2013 08:37:07
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Mul enam 4G praktiliselt ei eksisteeri. Vaid 3G veab välja  |
Sul on kaks võimalust sel juhul ja EMT ei taha kummastki eriti rääkida:
Võimalus 1: See ruuter sul ei oma reaalselt 800MHz-i tuge, kuigi Manualis võib isegi see sagedus kirjas olla. Ja see probleem on täiesti olemas, kuna EMT on selliseid, ilma 800MHz-i toeta, isendeid müünud.
PS: Mingi jutt käib Firmware uuendamisest + 800MHz-i välisantennide kasutamisest, et see pidavat siis aitama.
Võimalus 2: See sinu 800MHz-i signaal tuleb hoopis mõnest teisest ja kaugemal / metsade-mägede taga asuvast mastist.
- Sel juhul lohista oma ruuter katusele või kõrge puu otsa ja otsi otsenähtavus selle mobiilimastiga.
Siis näed, mis signaalitugevuse saad ja kas värk tööle läheb.
Ja veel, mis oluline, kui see ruuter Sul on ZTE-toode, siis sügav kaastunne, kuna ZTE-ruuterid tahavad saada väga tugevat ja väga hea signaali-müra suhtega levi. Nii, et kvaliteetse, stabiilse ühenduse saamiseks vajad signaalitugevust nii -70...-80dB.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.06.2013 09:47:14
|
|
|
tahanteada, mul on huawei b593 vms.
Ma ei üritagi 800mhz püüda. Ligi 2 aastat on asi töötanud probleemideta kõrgemal sagedusel
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.06.2013 10:47:27
|
|
|
Hiid: Üks võimalus on veel ka see, et ajad EMT-i enda Antennitehnikud kohale ja las nad siis näitavad ära, et kui kõrgel maapinnast / ja kui tugeva võimsusega antenni korral on siis see, Läänemaailma soovituslik, signaalitugevus -70dB olemas.
Ja ära siis ära ehmu, kui teatatakse, et see signaalitugevus - müüdavate väikse võimendusega plaatantennide korral - asub a 30-40 meetri kõrgusel maapinnast ja et katuse kõrgusel vajad juba oluliselt võimsamat 800MHz-i plaatantenni või siis lausa 800MHz-i Paraboolantenni.
----------------------------
Või siis otsivad Sulle mõne oluliselt parema, palju tundlikuma ruuteri ja see siis saab ka nõrgema signaaliga hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.06.2013 19:23:31
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ja ära siis ära ehmu, kui teatatakse, et see signaalitugevus - müüdavate väikse võimendusega plaatantennide korral - asub a 30-40 meetri kõrgusel maapinnast ja et katuse kõrgusel vajad juba oluliselt võimsamat 800MHz-i plaatantenni või siis lausa 800MHz-i Paraboolantenni.
----------------------------
Või siis otsivad Sulle mõne oluliselt parema, palju tundlikuma ruuteri ja see siis saab ka nõrgema signaaliga hakkama. |
ära ehmu, kui selgub, et sinu kandis polegi mitte ühtegi arvestatavat tasemel netipakkujat, kuid sa vajad kohe kindlasti vähemalt ühte sellist.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
22.06.2013 20:07:49
|
|
|
EMT viib ka läbi mingit SIM kaartide uuendamist läbi SMSide?
Igatahes mingid imelikud sõnumid tulevad numbrilt 14530 ja ütleb et ei saa sõnumit avada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.06.2013 10:43:07
|
|
|
EMT pajatab, et probleemse ZTE MF28D tarbeks on olemas uus tarkvara, kuid uuendamiseks tuleb ruuter EMT-i tassida.
Ruuteri tootja on andnud mõned kuud tagasi teada, et neil on nüüd olemas uus tarjvaraversioon sellele ruuterile. Kahjuks uut versiooni üle õhu uuendada ei saa - ole hea, too palun ruuter meie esindusse ning see saadetakse hoolduskeskusesse, kes tarkvara ära uuendab.
http://foorum.emt.ee/home/-/message_boards/view_message/39241
---------------------------
Aga see on huvitav küll, kuidas sellist probleemset ruuterimudelit nii paanilisest muudkui edasi müüakse. Kuigi võiks selle asemel müüki tuua mõne teise mudeli või lausa mõne teise tootja ruuterid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.06.2013 17:06:45
|
|
|
Ruuteri DNS probleem ei tähenda, et tegemist on probleemse ruuteriga. Kaks lahendust, käsitsi häälestatud DNS või uus tarkvara ja asi korras.
Kui tuuakse turule teine ruuter, ei tähenda see alati, et sellel mingeid teisi hädasid küljes ei ole.
Siiski müsitika, et klient ise ei saa ruuteri tarkvara uuendada vaid peab selle hooldusesse saatma :S
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.06.2013 17:26:19
|
|
|
EMT võiks tegelikult selle IT-kivajast pärit ZTE MF28D ruuteri ajaloo prügikasti saata ning oma kulu ja kirjadega, oma klientidele, hoopis uuema IT-ajastu ( kuni 150 mega kiirusega) 4G ruuterid kinkida.
Tulemusena rahulolevad kliendid ja rahulolev EMT, kes ei pea enam vesistama selle peale, et kliendid mossitavad, et kiviajast pärit tode ei taha piisavalt hästi tänapäevaselt töötada.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
23.06.2013 17:39:52
|
|
|
vana_urr
Ikka samast mastist tuli, kuna see on selles piirkonnas ainus mast. 2km kaugusel, otsenähtavusega.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
23.06.2013 18:33:27
|
|
|
nüüd olen paarnädalat Emt-d kasutanud ja mis on üllatav on ikka kolepalju neti auke eriti sõites.
Tele2-l asi küll nii hull polnud. olen kuulnud, et peale 4G tulekut pidigi 3.5G levi kehvem olema, pole aimugi kuidas see võimalik saab olla aga on kehva. samas seal kus nett on, on ka kiirused head. Paremad, kui tele2-l ja ping ka väiksem.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.06.2013 19:59:15
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
EMT võiks tegelikult selle IT-kivajast pärit ZTE MF28D ruuteri ajaloo prügikasti saata ning oma kulu ja kirjadega, oma klientidele, hoopis uuema IT-ajastu ( kuni 150 mega kiirusega) 4G ruuterid kinkida.
Tulemusena rahulolevad kliendid ja rahulolev EMT, kes ei pea enam vesistama selle peale, et kliendid mossitavad, et kiviajast pärit tode ei taha piisavalt hästi tänapäevaselt töötada.  |
väga kangesti huvtaks , et mis selle KUNI 150mbps ruuteriga siis peale hakata, sekundis saaks ligemale 18 megabaiti inffi, ja ühes minutis siis pea giga täis, 15 minutit ja ongi kõik ve?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.06.2013 22:01:13
|
|
|
Igatahes kellel see moodne 800MHz-i ei tööta, on aeglane või pole seda üleüldse, siis tuleb kõvasti lärmi lüüa, et EMT tekitaks ruuteri mis oma tööga ka tegelikult hakkama saab.
Vastasel juhul paneb EMT & TeliaSonera iga kuutasu kuu oma taskusse ja klient kas ei saa midagi või saab soovitud kiirust oma raha eest natukene, näpuotsaga.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.06.2013 00:10:19
|
|
|
ei saanud endiselt oma küsimusele vastust nagu alati. ja mingit kuutasu ma neile küll ei maksa, sest pole ju klientki.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.06.2013 19:06:40
|
|
|
Sai ka siis nädalavahetusel EMT 4G-d proovitud. 4G LTE Levi oli kohtades, kus isegi tavaline emt kõneside ei tahtnud levida (Viiratsi vald, Rebaste küla). Kiirus kuskil 5Mbit/sec testides. (huawei e3276)
Huvitav tähelepanek aga ZTE MF823D pulgaga. Kui seadistustes oli eelistus 4G peale pandud siis sõidu peal kippus ikkagi 3G otsas rippuma, ainult 1800/2600Mhz 4G võrkudesse läks.
Jõuga 4G 800Mhz peale ja oli levi ilusti olemas Türi ja Rapla vahelisel Viljandi mnt-l.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.06.2013 20:20:33
|
|
|
Niipalju lühidalt, et see probleem on täiesti olemas, et osad EMT-i poolt töötavad ZTE MF28D ruuterid ei tööta korralikult 800MHz-i leviga. Nii, et kui 1800MHz-iga töötas ja nüüd 800MHz-iga ei tööta levi olemasolul, siis tasub pretensioon esitada küll. Ja mida kiiremini, seda parem.
Põhjus on tegelikult lihtne - neid ZTE MF28D ruutereid toodetakse 3-s modifikatsioonis ja vaid ühel modifikatsioonil on siis see korralik 800MHz-i tugi olemas. Siit ka see soovitus, et 800MHz-i jamade korral on mõistlik see ära vahetada mõne teise, kindlalt töötava, isendi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.07.2013 22:57:35
|
|
|
Kas EMT on hiljuti M-interneti pakette muutnud?
Viimasel ajal vaja rohkem kasutada netti läbi mobla ja mõtlesin, et suurendaks paketti. Aga vaatasin, et isegi kõige kallima paketi puhul on andmemahu piirang kõigest 25GB. Kas varem 50 ei olnud, või ma eksin?
Praegu mul 15GB ja isegi võtaks järgmise paketi, kuigi ta 2x kallim praegusest aga kiirus vähemalt parem, kuid seal maht kõigest 20GB, 5GB juurde pole seda raha väärt. Mõtlesin, et äkki vähemalt kõige kallima puhul rohkem, aga 25 on naeruväärne. 4G kiiruste juures saab nagunii sama kiiresti (kiireminigi) täis kui minu praeguse kiiruse juures 15GB. Praegu lihtsalt hoian ennast vaos ja paljusi asju ei teosta, kuna ei viitsiks oodata nii pikalt sellise kiiruse juures. 4G puhul aga tõmbaks andmemahu täis vist päevaga
Igastahes ma pettunud, pole isegi valida millegi vahel.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.07.2013 11:57:56
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Kas EMT on hiljuti M-interneti pakette muutnud?
Viimasel ajal vaja rohkem kasutada netti läbi mobla ja mõtlesin, et suurendaks paketti. Aga vaatasin, et isegi kõige kallima paketi puhul on andmemahu piirang kõigest 25GB. Kas varem 50 ei olnud, või ma eksin?
Praegu mul 15GB ja isegi võtaks järgmise paketi, kuigi ta 2x kallim praegusest aga kiirus vähemalt parem, kuid seal maht kõigest 20GB, 5GB juurde pole seda raha väärt. Mõtlesin, et äkki vähemalt kõige kallima puhul rohkem, aga 25 on naeruväärne. 4G kiiruste juures saab nagunii sama kiiresti (kiireminigi) täis kui minu praeguse kiiruse juures 15GB. Praegu lihtsalt hoian ennast vaos ja paljusi asju ei teosta, kuna ei viitsiks oodata nii pikalt sellise kiiruse juures. 4G puhul aga tõmbaks andmemahu täis vist päevaga
Igastahes ma pettunud, pole isegi valida millegi vahel. |
Sa räägid moblale müüdavatest pakettidest? Seal oli apr/mai miski 15 GB max, nüüd miski 25 GB jah.
Arvutisse müüakse kuni 50 või 60 GB vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
16.07.2013 09:21:05
|
|
|
Mismõttes, pole näinud? kadus ära seal kus enne oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.07.2013 09:22:52
|
|
|
vana_urr, jahh. Ligi aasta oli, enam ei ole.
Umbes pärast seda, kui teattati 800mhz kasutuselevõtust
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
16.07.2013 09:26:20
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
vana_urr, jahh. Ligi aasta oli, enam ei ole.
Umbes pärast seda, kui teattati 800mhz kasutuselevõtust |
Aga uuri siis järgi EMT'st, nad peaks teadma milles teema. Vaevalt ju midagi ära võeti...
Või kas midagi muudeti, aga see kõlab "huvitavalt".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.07.2013 09:39:21
|
|
|
uuritud juba. Paarinädalase uurimuse tulemusel ei selgunud midagi. Klienditeenindaja jutt on nagu ikka, ostke antenn, puud läksid lehte jne. Ütlesin, et huvitaval kombel olid aasta tagasi ka puud lehes. Selle peale lubati tehnilises osakonnas veel asja uurida.
Ma seda raadiovärki väga täpselt ei jaga.
Kas erinevad sagedusega lained üksteist segada ei või, nii et nende tõttu levi nõrgeneb?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2013 09:49:20
|
|
|
Hiid: Lihtne, 800-saatja asub kusagil mujal mastis v6i on antenni levisuund hoopis m6nes teises suunas, mitte enam sinu maja suunas.
---
Nii, et milline on signaalitugevus maja katusel v6i pööningul.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
17.07.2013 16:57:00
|
|
|
Hmm... ei tea kas maakohad kõik neid tasuta proovimiseks pakutud 4G ruutereid täis, et Jõgevamaa metsade vahel minu 3,5G nett tunduvalt ebastabiilsemaks on muutunud. Kui 4G pakett 4G võrku kätte ei saa, siis tõmbab ju 3,5 maksimaalselt umbe?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
17.07.2013 17:00:31
|
|
|
| merku kirjutas: |
Hmm... ei tea kas maakohad kõik neid tasuta proovimiseks pakutud 4G ruutereid täis, et Jõgevamaa metsade vahel minu 3,5G nett tunduvalt ebastabiilsemaks on muutunud. Kui 4G pakett 4G võrku kätte ei saa, siis tõmbab ju 3,5 maksimaalselt umbe? |
miks maksimaalselt... aga jah, 3,5Gsse läheb ikka. Võimalik et suvel on "suvitajate tõttu" enam koormust lihtsalt
3Gs ja see tõmbab kärgi koomale (levi väixemaks).
seda näeks kui näiteks hommikul kell 7 on kõik OK.
Aga üldiselt usun et ametlikku levi% vaadates + mõeldes et ka enne ilmselt oli 4G pulkasid olemas
rahval kes nüüd said levi ka, ei ole ilmselt 4Gst endast jamasid tekkinud.
aga näiteks suvilarajoonides tallinna külje all on "rahvas suveks kasvõi korra maale" efekt väga selge.
Linnavurle kodus/maal käimas ja nett huugab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
18.07.2013 18:25:58
|
|
|
| Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.07.2013 18:37:55
|
|
|
Sa oled järjekordne inimene, kes elab 5% alas kus pole 4G levi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
18.07.2013 18:42:40
|
|
|
Vaja ikka eitahateada käest korralik suundantenn osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
18.07.2013 18:48:49
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
Vaja ikka eitahateada käest korralik suundantenn osta  |
Kinni tuleb panna see EMT 4G.
Nõustun selle Elisa protestiga, et ei täida tingimusi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.07.2013 19:16:09
|
|
|
| hardi76 kirjutas: |
| Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT. |
Olgem ausad, reaalsuse on iPad kõige halvem 4G seade ever (need mis täna turul). St kui iga suvaline tahvlivalmistaja kes 4G tahvleid toodab,
suudab oma 4G tahvlisse panna sisse kõik kolm 4G sagedust (800, 1800 ja 2600), siis iPad toetab neist vaid ühte ja mitte seda, millega eesti kaeti.
Kindlasti on iPad ilus ja mugav, aga mobiil-tehnoloogiliselt nõrgim, eilne päev juba turule tulles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2013 19:17:45
|
|
|
mine nüüd usasse ja räägi kui mõttetuid sagedusi nad kasutavad seal.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.07.2013 19:18:25
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| mine nüüd usasse ja räägi kui mõttetuid sagedusi nad kasutavad seal. |
?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2013 19:23:41
|
|
|
No ilmselgelt käis su jutt ju usa turu ipadi kohta. Ei ole ju yllatus, et eu ja usa sagedused ei kattu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.07.2013 19:24:29
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| No ilmselgelt käis su jutt ju usa turu ipadi kohta. Ei ole ju yllatus, et eu ja usa sagedused ei kattu |
Ei, ma räägin "kõige euroopa lähedasemast" iPadist. Sama muide kehtib iPhone kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2013 19:27:08
|
|
|
No mis teha. Eu != eesti.
Ykski suurtootja ei vaevu paari tuhande seadme pärast hakata seda meie turule kohandana.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
19.07.2013 09:10:23
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
No mis teha. Eu != eesti.
Ykski suurtootja ei vaevu paari tuhande seadme pärast hakata seda meie turule kohandana. |
Ehh, EUs on kasutusel kõik need LTE sagedused, Eesti on EU osa
"Ei ole ole olemas Eesti enda sagedusi"
Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.
Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.
Samas LG, Huawei, ZTE, Samsung etc saavad hakkama kõigega puht raadiotehnilises vaates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.07.2013 09:52:34
|
|
|
Aga pole isegi USA-s need 4G teemad l6plikult paigas, kuna ka sealsed ISP-d oskavad väga edukalt 3,5G-d 4G pähe müüa ja tellitakse telefone, milledel, meile tuttav, 4G üleüldse puudub.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.07.2013 11:38:19
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.
Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.
|
Eks sellel kindlasti mingi loogiline/teadvustatud põhjus ole, et teistmoodi ei saa või pole mõtet. Vaevalt et taoline firma "ise püssist endale jalga laseb".
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
19.07.2013 11:40:28
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
Ehk Apple müüb EU turule "poolikut toodet" EU vaates, aga see tema valik.
Näiteks vist Rootsis ja Norras on suur osa maast 4G all, aga seal sellise sagedusega mida Apple ei
oska tarbida.
|
Eks sellel kindlasti mingi loogiline/teadvustatud põhjus ole, et teistmoodi ei saa või pole mõtet. Vaevalt et taoline firma "ise püssist endale jalga laseb". |
Euroopas 4G nõrk, see taustal. Aga samas olukorras "teised taolised firmad" suudavad enamat, ei muud. Aga las see teema jääb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.07.2013 11:40:46
|
|
|
ewur, ma nii optimistlik ei oleks . Apple on väga jäik firma, kas see on nüüd jalga tulistamine või 80-20 printsiibi jälgimine on muidugi iseasi.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.07.2013 11:57:13
|
|
|
/OT/ Järgmise põlvkonna mudelile peab ka ikka midagi uuendamiseks jätma
Aga ju siis tootmise planeerimise ja alustamise hetkel oli selline "vähemvõimekam" kivi mõni sent odavam.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.07.2013 12:46:13
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
/OT/ Järgmise põlvkonna mudelile peab ka ikka midagi uuendamiseks jätma
Aga ju siis tootmise planeerimise ja alustamise hetkel oli selline "vähemvõimekam" kivi mõni sent odavam. |
Vabalt võis asi olla ka selles, et võimekamaid kiipe ei olnud võimalik piisavas koguses tarnida - müügimahud iPad vs muud tahvlid on siiski vägagi ühes suunas kaldu ühe konkreetse seadme suunas. Aga eks järgnevad põlvkonnad saavad tõenäoliselt võimekamad kiibid sisse.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
25.07.2013 20:27:18
|
|
|
| hardi76 kirjutas: |
| Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT. |
Ma ise 2km Taeblast Tallinna poole, 4G pulgaga levi stabiilselt 3-4pulka kuuest.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
26.07.2013 08:28:22
|
|
|
| yellowboost kirjutas: |
| hardi76 kirjutas: |
| Endal Läänemaal Taeblas prooviks 4G sim ipadis, aegajalt näen ühte või kahte pulka 4G levi ja siis üldiselt enamasti 3G, isegi õues paar meetrit maapinnast on 4G levi null, aru ma ei saa mis hetkel ta selle 4G kätte saab. 99% ajast on 3G ja see on ka uimane. Hetkel on Elisa mobla nett paremaid tulemusi mulle andnud kuna levi on nendes kohtades tugevam. 95% levi my ass EMT. |
Ma ise 2km Taeblast Tallinna poole, 4G pulgaga levi stabiilselt 3-4pulka kuuest.
 |
Sul pole Apple toodang
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amilo
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2012
|
26.07.2013 19:00:10
|
|
|
Endal sai see kuu siis see 15GB täis, kuigi kiirust maha ei piiratud kohe. Paari tunni pärast aga läks internet selliseks, et mitte mingit internetti nagu polegi, viskas koguaeg ette, et probleem interneti ühenduses. Samas järgmine hommik kiirus jälle tagasi ja lõunaks jälle nagu internet oleks maas jälle . Tele2-te või mujale peaks vist üle kolima
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|