|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
11.07.2013 14:13:12
|
|
|
| erick kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
Mis juhtub kui kaks lolli Hellcati juhti täie hooga mäest alla tulevad:
Spoiler 
|
Mind siin huvitab isegi rohkem see kommentaar "T29 aint that good" Sest noobmeteri server statsi põhjal on ja kuidas veel:
Spoiler 
Siia lisandub loomulikult ka isiklik kogemus  |
See jah rohkem isikliku kogemuse põhjal. Ei, T29 on väga korralik tank, kindlasti üks parimaid tier 7 tanke, kuid isiklikult hindan väga kõrgelt ka ikkagi KV-3. Samas mulle tundub, et enamik mängijatest eelistab pigem kiiremaid ning kergemaid heavy tanke, sellised rasked monstrumid nagu KV-3 ning KV-4 pole eriti popid vist.
Aga mida ma ka tean... lähen ja siemkatsen edasi. Vähemalt pole mul mäng eesti keeles
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
11.07.2013 14:20:21
|
|
|
Pikksilma eelis (vähemalt minusuguse pühapäevamängija jaoks) on ka see, et selle saab masinalt maha kulda kulutamata.
| krist2an kirjutas: |
Aga mida ma ka tean... lähen ja siemkatsen edasi. Vähemalt pole mul mäng eesti keeles  |
Poolakeelset varianti kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
11.07.2013 15:43:46
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
| Pikksilma eelis (vähemalt minusuguse pühapäevamängija jaoks) on ka see, et selle saab masinalt maha kulda kulutamata. |
Jah, ise tõstan ka oma 5 pikksilma kogu aeg edas-tagasi
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.07.2013 17:46:51
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika? |
Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
11.07.2013 18:48:07
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika? |
Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud. |
Mul just on probleemiks, et lask teeb vähe damaget. Pihta saab ja soomust läbistab regulaarselt, aga elu läheb lasu pealt maha vaid kümmekond protsenti. Samas oli snippimine (Karjala mapis viimati) ülilahe, avastasin vastased kaugelt ja andsin muudkui tuld, nood kooserdasid nõutult ringi ega näinud mind kusagil. Aga probleem siis nagu öeldud damages, vigastasin seitset, aga kille sain kirja üheainsa.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
11.07.2013 18:57:23
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika? |
Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud. |
Mul just on probleemiks, et lask teeb vähe damaget. Pihta saab ja soomust läbistab regulaarselt, aga elu läheb lasu pealt maha vaid kümmekond protsenti. Samas oli snippimine (Karjala mapis viimati) ülilahe, avastasin vastased kaugelt ja andsin muudkui tuld, nood kooserdasid nõutult ringi ega näinud mind kusagil. Aga probleem siis nagu öeldud damages, vigastasin seitset, aga kille sain kirja üheainsa. |
Troll - loebki damage pigem mitte killid.
EDIT: Muidugi ise eelistan alati madala hp`ga oinad mahalasta, et vähendada sissetulevat damaget ja potentsiaalset ohtu. Tihtipeale sõimatakse mind kill stealeriks aga no andke andeks mina seda küll sellisena ei mõista.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.07.2013 19:00:58
|
|
|
| Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
11.07.2013 19:07:50
|
|
|
| tsitaat: |
Troll - loebki damage pigem mitte killid.
EDIT: Muidugi ise eelistan alati madala hp`ga oinad mahalasta, et vähendada sissetulevat damaget ja potentsiaalset ohtu. Tihtipeale sõimatakse mind kill stealeriks aga no andke andeks mina seda küll sellisena ei mõista. |
Ma põrutan kah alati neile ära, samuti lastakse minu "töö" vilju. Ei virise mina ja minuga virisetakse ka suht harva. Muidugi kui keegi kellegagi duellitab ja meeskonakaaslasel piisavalt hp-d on siis ei hakka "aitama"
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
11.07.2013 20:58:54
|
|
|
Uskumatu, et tier 10 lahingus võib IS-3ga niipaljut ära teha, eriti mina oma väheste oskustega
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.07.2013 22:37:38
|
|
|
Vaid 2 nädalat veel, kuni Lõuna-Eestis portsu WoT'i mängijatega kokku saame.
Tulge kampa!
http://goo.gl/HTAz0
Kohapeal peab maha ka mõne võistluse WoTis sees ja väljas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
12.07.2013 00:11:46
|
|
|
| IS3 on ka mu lemmik. Keskmine damage hetkel 1749 ja lahinguid tehtud 534. Kuldmoonaga on väga hull masin, mõnus kui lased E100 esimesest lasust põlema ja siis rapid ta ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
12.07.2013 02:13:27
|
|
|
Malinovkas on küll hea kaugelt künka otsas kükitavaid tanke snippida, aga dammi tuleb vähe ja sama ka exp kohta. Lootsin rohkemat.
Spoiler 
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mazz56
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
12.07.2013 03:37:31
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| IS3 on ka mu lemmik. Keskmine damage hetkel 1749 ja lahinguid tehtud 534. Kuldmoonaga on väga hull masin, mõnus kui lased E100 esimesest lasust põlema ja siis rapid ta ära. |
Nõustun. Kuigi kulda randomites ei kasuta.
Spoiler 
Huvitaval kombel vbaddict näitab 1776 effiks, erinevad valemid vast.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
12.07.2013 03:43:33
|
|
|
| Ma ei tea kas ma olen ainus kel mängudes aint 4-5 erinevat map-i, täiesti ära tüütab :S
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
12.07.2013 09:00:28
|
|
|
| Troll kirjutas: |
Malinovkas on küll hea kaugelt künka otsas kükitavaid tanke snippida, aga dammi tuleb vähe ja sama ka exp kohta. Lootsin rohkemat.
Spoiler 
|
Troll, selle masina ja relvaga suurt dämmi ei teegi. Proovi vastaseid spottida, spotting damage annab (vist) samapalju ekspi juurde kui damage. Ise higistan analoogse masina kallal (VK30.02D), tuleb veits teise nurga alt läheneda kui nt T29 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
12.07.2013 09:09:06
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski. |
Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.07.2013 09:23:52
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski. |
Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel. |
Kust lugesid?
Reaalne tulemus on siiski lahingus näha, kui platooni sõidad.
Sama palju kahju teistele tankidele, sama palju spoti jne, kuid ühel mängijal 2 killi, teisel 0 ja vahe on korralik expis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
12.07.2013 09:39:20
|
|
|
| mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.07.2013 09:44:58
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi |
Wiki ei ole arendajate kirjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
12.07.2013 10:16:12
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| AMD_Friik, sõidad madalate tieridega ainult? |
Tanke on tierist 5-8, tieridest sõltub mapi valik?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
12.07.2013 10:37:38
|
|
|
| AMD_Friik kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
| AMD_Friik, sõidad madalate tieridega ainult? |
Tanke on tierist 5-8, tieridest sõltub mapi valik? |
Madalates tierides on kaartide valik piiratud, nende tieridega näed ikka kõiki kaarte ja neid on kokku ca 30 (http://wiki.worldoftanks.com/Maps). Kuigi ka omale jääb mulje, et aeg-ajalt viskab järjest ainult teatud kaartidele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
12.07.2013 12:19:21
|
|
|
| Komarin, Swamp, Dragon Ridge, Province (ainult väiketankidel), Serene Coast on väljas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
12.07.2013 12:29:40
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| hondaa kirjutas: |
| mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi |
Wiki ei ole arendajate kirjutatud. |
arendajad on ka seda kinnitanud ja enamus kommuunist teab, et loeb dam mitte kill. Exp vahe tuleb ka erinevatest tankidest, ellujäämisest, kes kuidas spottis ja ma ei tea millest kõigest veel.
Ära hakka ajama jama, et wikis ei ole info õige, seda jura juttu võid koolis õpilastele seletada. Ja et sa ka teaksid, kuidas expi jagatakse, siis palun http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
12.07.2013 12:41:13
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Antikrist kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski. |
Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel. |
Kust lugesid?
Reaalne tulemus on siiski lahingus näha, kui platooni sõidad.
Sama palju kahju teistele tankidele, sama palju spoti jne, kuid ühel mängijal 2 killi, teisel 0 ja vahe on korralik expis. |
Ajasin ise unise peaga lolli juttu, minu esitatud väide on igati väär.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.07.2013 16:25:10
|
|
|
| Jep, iga killi eest saab mitte ainult natuke, vaid täiesti tuntava koguse expi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Retsidivst
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2012
|
14.07.2013 14:09:48
|
|
|
Mission completed! Award: Slots added: 1
Sain veel enne lõppu ikka selle FV4202 killi ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
14.07.2013 16:44:13
|
|
|
Kas see "kuuenda meele" lambike hoiatab ka arty eest?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.07.2013 16:58:26
|
|
|
| Ainult spottimise eest, kui arty sind spotib siis jah, aga kui sa oled ära sihitud, siis mitte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
17.07.2013 11:50:49
|
|
|
Spoiler 
3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk285
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.07.2013 21:43:52
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Spoiler 
3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa  |
Launger, kas sul replayd ei ole üles panna?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
18.07.2013 11:51:28
|
|
|
8.7 will go live on:
RU server – 23.7.
EU server – 24.7.
US server – 25.7.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
18.07.2013 17:48:42
|
|
|
Paistab,et 8.7-ga tuleb premmi TD poole pealt üks tõsine killer E-25.Võrreldes vene SU-122-44-ga on erinevusi palju.
Kahur muidugi ei tee nii palju dammi kui vene TD aga laadimine+aiming+täpsus on super,millel on ka eelis kuna jõuab ikka mitu head laksu
teha enne kui sind avastatakse.Veel olulisem on kiirus mis võib kasvada kuni 67km/h aga keskmiselt 50-60 vahel.Kuulidega on asjad ikka päris
sassis kuna vene tankil soomust läbistav kuul(mitte premm,kuld)laseb miski 80% rikosetti aga sakslasel ca.20% siin on arendajad midagi
mööda pandnud või tuleb see toru täpsusest ei tea.Igatahes kui E-25 kari läheb peale karjana siis oi kurja saab nii mõnegi kõrgema tieri super tanki
elupäevad ruttu loetud.
Igatahes midagi uut
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
viimati muutis rycyve 19.07.2013 05:52:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
18.07.2013 18:05:32
|
|
|
| palju e-25 elupunkte saab olema, soomust tal vist ka pole? ühepaugu TD'te äkki?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
18.07.2013 18:06:29
|
|
|
| see pidi ka vist hea camo väärtusega tank olema
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
18.07.2013 20:36:46
|
|
|
Ostad ära, siis nerfivad ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
18.07.2013 20:38:02
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Ostad ära, siis nerfivad ära  |
See hirm on WG puhul alati jah.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwiktor
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
18.07.2013 22:14:59
|
|
|
See on raudne reegel.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
18.07.2013 23:16:46
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Launger kirjutas: |
Spoiler 
3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa  |
Launger, kas sul replayd ei ole üles panna? |
Pole elusees replay savemist enablenud... peaks vist lol
Kas võtavad palju ruumi replayd? Võtab mängus kuidagi peformancit alla ka? Kaua salvestab?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
18.07.2013 23:18:24
|
|
|
| Ekraanipildid võtavad küll ruumi. Mul 128 SSD ja mingi kaks giga oli pilte, kustutasin kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
18.07.2013 23:21:11
|
|
|
Mul on 1697 replayd, 1.27Gb
Ei ole tähele pannud, et mingi performance muutus oleks mängus. Salvestab mängu algusest mängu lõpuni(iga lahing eraldi)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kadjakas-
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2005
|
18.07.2013 23:22:51
|
|
|
Replay kaust
3349 Files
2,23 GB (2 405 011 456 bytes)
Nii et midagi võtab kui ei puhasta.
_________________ Adolf Hitler is what the world was waiting for. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.07.2013 06:32:39
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| palju e-25 elupunkte saab olema, soomust tal vist ka pole? ühepaugu TD'te äkki? |
Elupunkte 830 ja sellise väleduse juures vaevalt sest ühepaugu pill saab.
| crazyxman kirjutas: |
| see pidi ka vist hea camo väärtusega tank olema |
Camo suhtes on juba tanki ehitus selline(väga madal,pea stugi kupli jagu sellest madalam ja veeran jagu lühem)
,et peaks maskeering väga hea olema ja enda kogemuste
põhjal olen nii mitmeski olukorras vastasele nähtamatuks jäänud peale laske kui see keerutab kuplit ja ei saa
aru kust need matsud tulevad Kuna aiming ja laadimine on kiired siis sõidupealt laskmised on olnud positiivsed
ja tulemuslikud.Veel raske tanki ümber keerutamine on võimalik ja seni kuni see oma kuplit liigutab oled juba
selja taga ja jõuad paar laksu tagaossa anda ja edasi manööverdada.Külg küljega nühkides on ka suht raske
kõrgemal ja pika toruga pillil sellele pihta saada.Kõik on tore aga iseasi kas see nii ka jääb peale seda kui on
piisavat jüngreid neid soetanud :roll:Siin pilt ka isendist kes pole näinud veel
Spoiler 
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
19.07.2013 10:37:39
|
|
|
L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa...
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.07.2013 10:52:05
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa... |
Kas on juba avaldatud, et see saab täismats MM'i või on siiski vähendatud (max T8 masinad vastas)?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|