Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 14:13:12 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
krist2an kirjutas:
Mis juhtub kui kaks lolli Hellcati juhti täie hooga mäest alla tulevad:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mind siin huvitab isegi rohkem see kommentaar "T29 aint that good" icon_smile.gif Sest noobmeteri server statsi põhjal on ja kuidas veel:

Spoiler Spoiler Spoiler


Siia lisandub loomulikult ka isiklik kogemus icon_smile.gif

See jah rohkem isikliku kogemuse põhjal. Ei, T29 on väga korralik tank, kindlasti üks parimaid tier 7 tanke, kuid isiklikult hindan väga kõrgelt ka ikkagi KV-3. Samas mulle tundub, et enamik mängijatest eelistab pigem kiiremaid ning kergemaid heavy tanke, sellised rasked monstrumid nagu KV-3 ning KV-4 pole eriti popid vist.

Aga mida ma ka tean... lähen ja siemkatsen edasi. Vähemalt pole mul mäng eesti keeles icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 14:20:21 vasta tsitaadiga

Pikksilma eelis (vähemalt minusuguse pühapäevamängija jaoks) on ka see, et selle saab masinalt maha kulda kulutamata.

krist2an kirjutas:
Aga mida ma ka tean... lähen ja siemkatsen edasi. Vähemalt pole mul mäng eesti keeles icon_lol.gif


Poolakeelset varianti kasutad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 11.07.2013 15:43:46 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Pikksilma eelis (vähemalt minusuguse pühapäevamängija jaoks) on ka see, et selle saab masinalt maha kulda kulutamata.


Jah, ise tõstan ka oma 5 pikksilma kogu aeg edas-tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.07.2013 17:46:51 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika?


Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.07.2013 18:48:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Troll kirjutas:
Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika?


Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud.

Mul just on probleemiks, et lask teeb vähe damaget. Pihta saab ja soomust läbistab regulaarselt, aga elu läheb lasu pealt maha vaid kümmekond protsenti. Samas oli snippimine (Karjala mapis viimati) ülilahe, avastasin vastased kaugelt ja andsin muudkui tuld, nood kooserdasid nõutult ringi ega näinud mind kusagil. Aga probleem siis nagu öeldud damages, vigastasin seitset, aga kille sain kirja üheainsa.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.07.2013 18:57:23 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
erick kirjutas:
Troll kirjutas:
Mis oleks Pantri jaoks avastamisraadiuse suurendamiseks parem - kas käärpikksilm või kaetud optika?


Snaiperkahuri jaoks kindlasti käärpikksilm. Suht korralik DPS on sellel kahuril (mul olid mooduliteks ventikas, gun rammer ja binocsid), kui targalt mängida saab regulaarselt üle 2000 dam teha ja paaril korral olen ka üle 3K dam'i teinud.

Mul just on probleemiks, et lask teeb vähe damaget. Pihta saab ja soomust läbistab regulaarselt, aga elu läheb lasu pealt maha vaid kümmekond protsenti. Samas oli snippimine (Karjala mapis viimati) ülilahe, avastasin vastased kaugelt ja andsin muudkui tuld, nood kooserdasid nõutult ringi ega näinud mind kusagil. Aga probleem siis nagu öeldud damages, vigastasin seitset, aga kille sain kirja üheainsa.


Troll - loebki damage pigem mitte killid.
EDIT: Muidugi ise eelistan alati madala hp`ga oinad mahalasta, et vähendada sissetulevat damaget ja potentsiaalset ohtu. Tihtipeale sõimatakse mind kill stealeriks aga no andke andeks mina seda küll sellisena ei mõista.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2013 19:00:58 vasta tsitaadiga

Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.07.2013 19:07:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Troll - loebki damage pigem mitte killid.
EDIT: Muidugi ise eelistan alati madala hp`ga oinad mahalasta, et vähendada sissetulevat damaget ja potentsiaalset ohtu. Tihtipeale sõimatakse mind kill stealeriks aga no andke andeks mina seda küll sellisena ei mõista.


Ma põrutan kah alati neile ära, samuti lastakse minu "töö" vilju. Ei virise mina ja minuga virisetakse ka suht harva. Muidugi kui keegi kellegagi duellitab ja meeskonakaaslasel piisavalt hp-d on siis ei hakka "aitama" icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 11.07.2013 20:58:54 vasta tsitaadiga

Uskumatu, et tier 10 lahingus võib IS-3ga niipaljut ära teha, eriti mina oma väheste oskustega icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2013 22:37:38 vasta tsitaadiga

Vaid 2 nädalat veel, kuni Lõuna-Eestis portsu WoT'i mängijatega kokku saame.
Tulge kampa!
http://goo.gl/HTAz0
Kohapeal peab maha ka mõne võistluse WoTis sees ja väljas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2013 00:11:46 vasta tsitaadiga

IS3 on ka mu lemmik. Keskmine damage hetkel 1749 ja lahinguid tehtud 534. Kuldmoonaga on väga hull masin, mõnus kui lased E100 esimesest lasust põlema ja siis rapid ta ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.07.2013 02:13:27 vasta tsitaadiga

Malinovkas on küll hea kaugelt künka otsas kükitavaid tanke snippida, aga dammi tuleb vähe ja sama ka exp kohta. Lootsin rohkemat. icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mazz56
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 03:28:01 vasta tsitaadiga

8.7 Beta
http://worldoftanks.eu/en/news/46/second-public-test-update-87/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 12.07.2013 03:37:31 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
IS3 on ka mu lemmik. Keskmine damage hetkel 1749 ja lahinguid tehtud 534. Kuldmoonaga on väga hull masin, mõnus kui lased E100 esimesest lasust põlema ja siis rapid ta ära.


Nõustun. Kuigi kulda randomites ei kasuta.

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitaval kombel vbaddict näitab 1776 effiks, erinevad valemid vast.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 12.07.2013 03:43:33 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ma olen ainus kel mängudes aint 4-5 erinevat map-i, täiesti ära tüütab :S
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 12.07.2013 07:35:23 vasta tsitaadiga

AMD_Friik, sõidad madalate tieridega ainult?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 09:00:28 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Malinovkas on küll hea kaugelt künka otsas kükitavaid tanke snippida, aga dammi tuleb vähe ja sama ka exp kohta. Lootsin rohkemat. icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Troll, selle masina ja relvaga suurt dämmi ei teegi. Proovi vastaseid spottida, spotting damage annab (vist) samapalju ekspi juurde kui damage. Ise higistan analoogse masina kallal (VK30.02D), tuleb veits teise nurga alt läheneda kui nt T29 puhul.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 09:09:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski.


Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.07.2013 09:23:52 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski.


Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel.
Kust lugesid?
Reaalne tulemus on siiski lahingus näha, kui platooni sõidad.
Sama palju kahju teistele tankidele, sama palju spoti jne, kuid ühel mängijal 2 killi, teisel 0 ja vahe on korralik expis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 09:39:20 vasta tsitaadiga

mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.07.2013 09:44:58 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi
Wiki ei ole arendajate kirjutatud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 12.07.2013 10:16:12 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
AMD_Friik, sõidad madalate tieridega ainult?

Tanke on tierist 5-8, tieridest sõltub mapi valik?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.07.2013 10:37:38 vasta tsitaadiga

AMD_Friik kirjutas:
MorroW kirjutas:
AMD_Friik, sõidad madalate tieridega ainult?

Tanke on tierist 5-8, tieridest sõltub mapi valik?


Madalates tierides on kaartide valik piiratud, nende tieridega näed ikka kõiki kaarte ja neid on kokku ca 30 (http://wiki.worldoftanks.com/Maps). Kuigi ka omale jääb mulje, et aeg-ajalt viskab järjest ainult teatud kaartidele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2013 12:19:21 vasta tsitaadiga

Komarin, Swamp, Dragon Ridge, Province (ainult väiketankidel), Serene Coast on väljas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:29:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
hondaa kirjutas:
mikk36, wikis on ka kirjas, et kill annab boonuse, aga see boonus on nii väike, et üldjuhul ei pane seda tähelegi
Wiki ei ole arendajate kirjutatud.

doh.gif arendajad on ka seda kinnitanud ja enamus kommuunist teab, et loeb dam mitte kill. Exp vahe tuleb ka erinevatest tankidest, ellujäämisest, kes kuidas spottis ja ma ei tea millest kõigest veel.
Ära hakka ajama jama, et wikis ei ole info õige, seda jura juttu võid koolis õpilastele seletada. Ja et sa ka teaksid, kuidas expi jagatakse, siis palun http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:41:13 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Antikrist kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Cyberlord, kill annab üsna palju expi siiski.


Devide sõnul ei oma killi saamine mitte mingit tähtsust XP arvutamisel.
Kust lugesid?
Reaalne tulemus on siiski lahingus näha, kui platooni sõidad.
Sama palju kahju teistele tankidele, sama palju spoti jne, kuid ühel mängijal 2 killi, teisel 0 ja vahe on korralik expis.


Ajasin ise unise peaga lolli juttu, minu esitatud väide on igati väär.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.07.2013 16:25:10 vasta tsitaadiga

Jep, iga killi eest saab mitte ainult natuke, vaid täiesti tuntava koguse expi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Retsidivst
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2012




sõnum 14.07.2013 14:09:48 vasta tsitaadiga

Mission completed! Award: Slots added: 1

Sain veel enne lõppu ikka selle FV4202 killi ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 14.07.2013 16:44:13 vasta tsitaadiga

Kas see "kuuenda meele" lambike hoiatab ka arty eest?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.07.2013 16:58:26 vasta tsitaadiga

Ainult spottimise eest, kui arty sind spotib siis jah, aga kui sa oled ära sihitud, siis mitte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 11:50:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk285
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2008




sõnum 17.07.2013 13:54:12 vasta tsitaadiga

http://www.noobmeter.com/replay/509970837.183357822730850

200 xp vähem kui Launger 'il. Ei tea, kas see mahub sinna 50 parema hulka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.07.2013 21:43:52 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa icon_biggrin.gif

Launger, kas sul replayd ei ole üles panna?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 18.07.2013 11:51:28 vasta tsitaadiga

8.7 will go live on:

RU server – 23.7.
EU server – 24.7.
US server – 25.7.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 17:48:42 vasta tsitaadiga

Paistab,et 8.7-ga tuleb premmi TD poole pealt üks tõsine killer E-25.Võrreldes vene SU-122-44-ga on erinevusi palju.
Kahur muidugi ei tee nii palju dammi kui vene TD aga laadimine+aiming+täpsus on super,millel on ka eelis kuna jõuab ikka mitu head laksu
teha enne kui sind avastatakse.Veel olulisem on kiirus mis võib kasvada kuni 67km/h aga keskmiselt 50-60 vahel.Kuulidega on asjad ikka päris
sassis kuna vene tankil soomust läbistav kuul(mitte premm,kuld)laseb miski 80% rikosetti aga sakslasel ca.20% icon_rolleyes.gif siin on arendajad midagi
mööda pandnud või tuleb see toru täpsusest ei tea.Igatahes kui E-25 kari läheb peale karjana siis oi kurja saab nii mõnegi kõrgema tieri super tanki
elupäevad ruttu loetud.
Igatahes midagi uut icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.


viimati muutis rycyve 19.07.2013 05:52:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.07.2013 18:05:32 vasta tsitaadiga

palju e-25 elupunkte saab olema, soomust tal vist ka pole? ühepaugu TD'te äkki?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 18.07.2013 18:06:29 vasta tsitaadiga

see pidi ka vist hea camo väärtusega tank olema
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.07.2013 18:40:26 vasta tsitaadiga

E-25 on kindel ost vähemalt test-serveri põhjal thumbs_up.gif

Mängu parima camoga tank pidi olema. Linki ei suuda hetkel leida.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.07.2013 20:36:46 vasta tsitaadiga

Ostad ära, siis nerfivad ära icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.07.2013 20:38:02 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ostad ära, siis nerfivad ära icon_lol.gif icon_lol.gif


See hirm on WG puhul alati jah.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 18.07.2013 22:14:59 vasta tsitaadiga

See on raudne reegel.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 23:16:46 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Launger kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


3000 kulda kotis ka.
Oleks ühe killi veel (siis 12) ja 400dmg veel vabalt võtnud, aga kuulid said otsa icon_biggrin.gif

Launger, kas sul replayd ei ole üles panna?

Pole elusees replay savemist enablenud... peaks vist lol
Kas võtavad palju ruumi replayd? Võtab mängus kuidagi peformancit alla ka? Kaua salvestab?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.07.2013 23:18:24 vasta tsitaadiga

Ekraanipildid võtavad küll ruumi. Mul 128 SSD ja mingi kaks giga oli pilte, kustutasin kõik ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 18.07.2013 23:21:11 vasta tsitaadiga

Mul on 1697 replayd, 1.27Gb

Ei ole tähele pannud, et mingi performance muutus oleks mängus. Salvestab mängu algusest mängu lõpuni(iga lahing eraldi)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 18.07.2013 23:22:51 vasta tsitaadiga

Replay kaust
3349 Files
2,23 GB (2 405 011 456 bytes)
Nii et midagi võtab kui ei puhasta.

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 06:32:39 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
palju e-25 elupunkte saab olema, soomust tal vist ka pole? ühepaugu TD'te äkki?

Elupunkte 830 ja sellise väleduse juures vaevalt sest ühepaugu pill saab.
crazyxman kirjutas:
see pidi ka vist hea camo väärtusega tank olema

Camo suhtes on juba tanki ehitus selline(väga madal,pea stugi kupli jagu sellest madalam ja veeran jagu lühem)
,et peaks maskeering väga hea olema ja enda kogemuste
põhjal olen nii mitmeski olukorras vastasele nähtamatuks jäänud peale laske kui see keerutab kuplit ja ei saa
aru kust need matsud tulevad icon_biggrin.gif Kuna aiming ja laadimine on kiired siis sõidupealt laskmised on olnud positiivsed
ja tulemuslikud.Veel raske tanki ümber keerutamine on võimalik ja seni kuni see oma kuplit liigutab oled juba
selja taga ja jõuad paar laksu tagaossa anda ja edasi manööverdada.Külg küljega nühkides on ka suht raske
kõrgemal ja pika toruga pillil sellele pihta saada.Kõik on tore aga iseasi kas see nii ka jääb peale seda kui on
piisavat jüngreid neid soetanud :roll:Siin pilt ka isendist kes pole näinud veel
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 19.07.2013 10:01:40 vasta tsitaadiga

rycyve, Oberfeldwebel Mudra BIA skillist pole hetkel muffigi tolku icon_wink.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 19.07.2013 10:14:26 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
E-25 on kindel ost vähemalt test-serveri põhjal thumbs_up.gif

Mängu parima camoga tank pidi olema. Linki ei suuda hetkel leida.

http://ftr.wot-news.com/2013/07/17/8-6-camo-and-spotting/ - siit on näha et E-25 on parima camo valuega tank tõesti.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 10:37:39 vasta tsitaadiga

L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa...
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.07.2013 10:52:05 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
L70 tier 7 TDle on naeruväärne. Saad nähtamatult bouncevaid shotte lasta... heal juhul T7 mediumitest võtab läbi, aga T8 ja T9 mängudes istud täiesti niisama ja külgede laskmisest pole juttugi, kuna oled TD ja flankida ei saa...
Kas on juba avaldatud, et see saab täismats MM'i või on siiski vähendatud (max T8 masinad vastas)?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.