|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.07.2013 19:54:15
|
|
|
| Peaks Googlesse panema, et ükski teenusepakkuja ei kohusta oma soovitatud/supported ruuterit kasutama. Halvimal juhul on vaja kasutada mõnda "modemit" et kõik lihtsalt omale sobivasse ruuterisse sillata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.07.2013 20:06:25
|
|
|
| libe kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Tuhat korda siin arutatud: ei pea speedtouchi kasutama |
lihtsam on küsida, kui paarsada lehte läbi rullida. kui sul on midagi 1000 korda vastatud küsimuste vastu, siis palun- loo mingi wiki leht ja pange viide teema algusesse
aga tänan vastuse eest. |
selleks on teemasisene otsing  |
sa otsi, ma küsin
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.07.2013 21:21:16
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:
| tsitaat: |
{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set state
{Administrator}=>wireless wds flush
Could not flush
{Administrator}=>
|
Asi paistab katki olevat, ühendust enam ST780 vahele püsti ei saa. Elion on tarkvara uuenduse viimase nädala jooksul teinud. |
| tsitaat: |
Seos on vist leitud, miks WDS ei toimi. Isegi, kui sain wds config state=enabled käsu läbi. Siis tegelikkuses WDS siiski ei toiminud ning selle peale lõpetas töö ka telekas.
Kuna uues tarkvaras on nii teler kui arvutid ühes võrgus, siis sellest ka probleem tõenäoliselt.
Ehk keegi oskab ruutinguid niimoodi seadistada, et WDS toimiks ja teler samuti ?
Kuigi lihtsam on eraldi ruuter osta koos välisantenniga, kuid põhimõtteliselt võiks asi siiski toimida. |
Edasine teema arendus: Elioni foorumis, kui keegi seal vastab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.07.2013 23:57:11
|
|
|
Kas Digi-TV on maas või krüptiti täna ka vabad kanalid ära?
EDIT: Nevermind. Arvuti vajas restarti vaid.
viimati muutis LiivaneLord 15.07.2013 00:30:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
15.07.2013 02:11:03
|
|
|
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?
Mis kanalid üldse hetkel krüptimata on? ETV, Kanal2, TV3 ja midagi veel?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.07.2013 09:17:26
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale? |
Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
15.07.2013 09:21:57
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale? |
Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab. |
Kas sul on TG789 või TG784? Väga kahtlen, et keegi ütles sulle ei kui soovisid TG784 tarkvara uuendust. TG789 puhul saab ka uuema tarkvara peale kui ütled, et tahaksid nii TV kui interneti ühest kaablist saada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.07.2013 09:39:05
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale? |
Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab. |
Kas sul on TG789 või TG784? Väga kahtlen, et keegi ütles sulle ei kui soovisid TG784 tarkvara uuendust. TG789 puhul saab ka uuema tarkvara peale kui ütled, et tahaksid nii TV kui interneti ühest kaablist saada. |
TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud. Praegune tarkvara versioon on 8.2.3.A. Seega palun tarkvara uuendust, parem kui saaksite seda teha öösel"
Ja vastuseks sain
"Teie ruuter juba võimaldab ühest pesast läbi laskma nii interneti kui IPTV signaali, kuid see ei tähenda, et digiboksi ja telerini läheks vaid üks juhe. Lisaks mainisite, et teleri tagant läheb internetipesast juhe digiboksi - nii see olla ei saa.
Ruuterist peab minema ühest suvalisest kollasest pesast juhe digiboksi ning ühest teisest suvalisest pesast juhe telerisse, et sellel internet sees oleks.
Selleks, et ei oleks digiboksi vaja ja saaks telepilti telerisse ühe kaabliga ruuterist, peab olema Samsungi 2012 aasta 7000 ja 8000 E- seeria või ES9000 teler"
Üks rääkis aiast ja teine aiaaugust
Edit:
Nüüd sain jaatava vastuse. Tubli! Kui kirjutate kirjutage võimalikult lühidalt, tagantjärgi arvan, et selgitusi polnud vaja, sõnaohtrus võib kaasa tuua vääritimõistmisi
viimati muutis harakas 15.07.2013 11:32:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.07.2013 09:42:22
|
|
|
Vaadake, ei tasu minu postitusi kuhugi saata, teemas on pikem arutelu ja ütlesin, et teenindajad ei ole kohustatud endale riski võtma ruuteri uuendamiseks kaugelt. Kontrollimatu tegevus võib tellisega lõppeda ja siis tuleb selgust saada, kes tellise tööle paneb ja kas tasuta või mitte.
Ametlikult uuendatakse hetkel vaid TG784 ruutereid. TG789 saab uuenduse VAID Elioni nutitv võimekusega Samsungi teleri olemasolul kuna tegemist on ruuteri "beta" softiga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
15.07.2013 10:28:59
|
|
|
| harakas kirjutas: |
TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.
|
Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.07.2013 10:35:49
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?
Mis kanalid üldse hetkel krüptimata on? ETV, Kanal2, TV3 ja midagi veel? |
ETV2 ka ja kõik. 4 kanalit on vabad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.07.2013 11:20:43
|
|
|
Product Name: TG585 v7
Software Release: 8.2.6.5
Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ?
Teiseks kelle käest peab küsima seda , et kuna just siin minu juures veetud optiline juhe ära ühendatakse( kui mõni elioni mees tahab täpsemat infot siin siis küsigu). Kuu aega juba asi valmis olnud aga keegi ei tea mitte millestki midagi, elioni lehel isegi märgitud juba võimalikuks 100/20 ühendus. Mõtlesingi kas on mõtet labidas maha lüüa ning viimased 30m kaabel ära vedada või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.07.2013 11:28:55
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.
|
Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema. |
Minu viga vist jah, aga nüüd on korras, sain positiivse vastuse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.07.2013 11:38:18
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Product Name: TG585 v7
Software Release: 8.2.6.5
Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ? |
Raske öelda. Arvutis kaabliga saab Digi-TV-d kasutada küll samaaegselt netiga. Wifis ainult kaob nett ära, kui TV mängib. Arvuti näeb nagu netiga oleks kõik korras, aga ükski veebileht ei avane. TV sulgedes tuleb nett tagasi.
Kuidas on lood digiboksiga, ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
15.07.2013 16:42:43
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| raido357 kirjutas: |
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:
| tsitaat: |
{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set state
{Administrator}=>wireless wds flush
Could not flush
{Administrator}=>
|
Asi paistab katki olevat, ühendust enam ST780 vahele püsti ei saa. Elion on tarkvara uuenduse viimase nädala jooksul teinud. |
| tsitaat: |
Seos on vist leitud, miks WDS ei toimi. Isegi, kui sain wds config state=enabled käsu läbi. Siis tegelikkuses WDS siiski ei toiminud ning selle peale lõpetas töö ka telekas.
Kuna uues tarkvaras on nii teler kui arvutid ühes võrgus, siis sellest ka probleem tõenäoliselt.
Ehk keegi oskab ruutinguid niimoodi seadistada, et WDS toimiks ja teler samuti ?
Kuigi lihtsam on eraldi ruuter osta koos välisantenniga, kuid põhimõtteliselt võiks asi siiski toimida. |
Edasine teema arendus: Elioni foorumis, kui keegi seal vastab. |
WDS minu mäletamist mööda eemaldati uuematest firmware pealt, tegemist oli suht ebastandartse omaloominguga thomsoni poolt. Lisaks see toimis ainult WEP krüpteerigu puhul.
http://forums.modem-help.co.uk/viewtopic.php?p=17533
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
15.07.2013 17:51:08
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?
|
Ei ole kindel...... |
No nüüd on küll kindel, et saab. Tublid inimesed Elionis. Asi võttis aega veerand tundi, ruuteril on uus tarkvara peal ja kõik toimib nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.07.2013 18:36:40
|
|
|
kevku, WDS toimib Speedtouch/Thomson-i enda seadmete vahel igast asendist. Kuna mul oli üle päevi näinud ST780, siis sai sellega edukalt leviala laiendada. Vahemaa kahe seadme vahel oli 30 meetrit ehk.
Thomsoni seadmete vahel toimis nii krüptiga kui ka täiesti avalik võrk WDS-is.
Eks peab mõne välisatenniga seadme ligi võtma ja sellega lihtsalt suurema leviala tekitama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.07.2013 19:49:19
|
|
|
tahad midagi edasi tulistada või leviala laiendada... ülihead seadmed:
https://pood.elion.ee/search?what=engenius
ei taha küll tuld ja tõrva pritsida, aga nende APdega saab vabad IPTV kanalid ka wifi kaudu läpparitesse ja droidi seadmetesse kui AP on võrgukaabliga thomsoni uue softiga ruuteri järgi ühendatud. Wifi seadme levi on ka tugevam kui thomson.... loomulikult tuleks "suitsuandur" lakke paigadada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
15.07.2013 19:59:20
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| R3negadeX kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.
|
Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema. |
Minu viga vist jah, aga nüüd on korras, sain positiivse vastuse  |
No vot, aga siis hea kui sai uuendatud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.07.2013 20:40:21
|
|
|
| indrekp, kah variant. Minu poolest WDS arutelu lõppenud. Oli nagunii ainult boonus. Ongi põhjust võrk korralikumaks muuta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
16.07.2013 16:54:38
XBMC-ga seade puldi asemel |
|
|
| XBMC-ga on võimalik võrgu kaudu arvutis või nutitelefonis näha telekas näidatavate DVB-T ja DVB-S (mõlemad tuunerid on telekas) kanalite nimekirju ja ka kanaleid vahetada. Uue tarkvaraga ruuter, telekas ja majas olevad arvutid on kenasti automaatselt näha, ma ei pidanud neid eraldi seadistama. Elioni digiboksi ei näe. Nähtavasti tuleks digiboks käsitsi lisada UPnP seadmena XBMC-sse. Seda ma ei oska Kas see on üldse võimalik? Miks see vajalik oleks? Nimelt on nutitelfoni ekraanilt palju mugavam kanaleid valida. Telekas pean ma kõigepealt puldiga OK vajutades nimekirja avama, see katab osaliselt ekraani, siis sealt kanali valima ja seejärel kanalite nimekirjast uuesti väljuma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2013 16:58:03
|
|
|
Kasuta siis elioni nutitelefoni appi kanalivahetuseks.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
16.07.2013 17:19:26
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kasuta siis elioni nutitelefoni appi kanalivahetuseks. |
Kah mõte, millest ma olen kunagi kuulnud, aga unustanud. Küsimus jääb püsti, tahaks siiski kõik seadmed ühe rakenduse alla saada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.07.2013 20:42:43
|
|
|
| mingi harmony IR saatja, universaalpult või rakendus telefonis vms. kuidagi peaks nii motorola juhtimisega teiste seadmetega hakkama saama, antud hetkel võrgu poolepealt muid lahendusi digiboksil ei ole kui minutv rakendus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.07.2013 22:14:48
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Product Name: TG585 v7
Software Release: 8.2.6.5
Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ?
|
585 on vana ruuter, sellele ei tule mingit softi enam Elioni poolt. Kui Technicolorist saad (mida ma ka ei usu) siis saad.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.07.2013 14:25:55
|
|
|
Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896
| tsitaat: |
Küllap selgub kõik juba tuleval nädalal, kuid omalt poolt loodame, et muuhulgas räägitakse nutiTV teenusest, mis Elioni sõnul peaks kunagi jõudma nii mobiiltelefonidesse kui ka laua-, süle- ja tahvelarvutitesse.
|
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
18.07.2013 19:40:24
|
|
|
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.07.2013 20:28:15
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet  |
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.07.2013 10:52:48
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet  |
Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata.
Huvitab, et kuidas nt Staarmann saab pakkuda salvestusteenust HDD mahu rendiga ja vist olid kõik kanalid minu mäletamist mööda, mida sai salvestada.
viimati muutis ahto42 19.07.2013 10:56:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.07.2013 10:52:48
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata. |
Libe ei rääkinud kordusest.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.07.2013 10:57:16
|
|
|
| sry muutsin postitust
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.07.2013 10:59:08
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata. |
Libe ei rääkinud kordusest. |
Millest ta siis rääkis? Tsiteeris eelkirjutajat, kes rääkis, et vaatab salvestust või kordusTVst.
Kui ta ise, Libe , on sõbra pool, kelle juures pole isegi võimalik eurosporti vaadata. Kunas ja millal ta siis vaatab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.07.2013 11:01:16
|
|
|
| tsitaat: |
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse
|
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.07.2013 11:10:38
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse
|
|
Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta.
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool ?
Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.07.2013 11:13:17
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet  |
Ma ka neid lõikelaudu ei tarvita, kuid laias plaanis on nii, et need kes tarvitavad, neid ei huvita ei sinu ega minu karutapmised.
viimati muutis seeru 19.07.2013 11:15:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.07.2013 11:13:46
|
|
|
Jutt ongi tulevikust
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.07.2013 12:37:35
|
|
|
Vahepeal sai ju igalpool vaadata telefonist ja tabletist.
Ega seda võimalust vast kodus ei kasutatagi. Lihtsalt mainin, et paljud inimesed käivad ka kodust väljaspool.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
19.07.2013 13:16:30
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse
|
|
Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta.
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool ?
Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu  |
Mõte on selles, et tellitud kanaleit saaks vaadata ka mujal oma seadmes. Suvalise neti pakkuja järel. Nutitelefonis, tahvlis....
Lähimas tulevikus kardan et sellist asja ei juhtu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.07.2013 17:54:13
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse
|
|
Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta.
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool ?
Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu  |
... olen vanemate pool, võtan taskust mobiiltelefoni, panen spordisaate mobiiltelefonis käima, ühendan mobiiltelefoni ja televiisori omavahel kaabliga - profit
eesti keeles ajavorme kui selliseid ei ole, kuid hoolimata sellest, on võimalik erinevas ajavormis rääkida
antud juhul tõin näite olukorrast tulevikus - simpel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
19.07.2013 19:00:11
|
|
|
Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.07.2013 19:04:17
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid |
Prooviti isegi vastupidi, EMT panna Elioni teenuseid müüma kuid see ei toiminud väga hästi vist.
Tegelikult on eesmärk priiskamine ära lõpetada, ühes ja samas kaubanduskeskuses ei pea eraldi kahte esindust üleval pidama vaid piisab ühest veidi suuremast kus kõik telekomi teenused letis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.07.2013 19:10:58
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid |
Prooviti isegi vastupidi, EMT panna Elioni teenuseid müüma kuid see ei toiminud väga hästi vist.
Tegelikult on eesmärk priiskamine ära lõpetada, ühes ja samas kaubanduskeskuses ei pea eraldi kahte esindust üleval pidama vaid piisab ühest veidi suuremast kus kõik telekomi teenused letis. |
no aga miks siis priiskama yldse hakkasite, oleks võinud ju kohe kokku nad panna.
siililegi selge, et need ettevõtted on läbinisti põimunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.07.2013 19:50:14
|
|
|
Jah mina hakkasin sul priiskama
Kunagi oli Eesti mobiiltelefon ja Eesti telefon, eks siis priisati vist.
Tegelikult läbi ja lõhki kaks erinevat firmat, omanik on vaid ühine. Saad ju aru küll nagu õepere ja vennapere, ega see ei tähenda, et nad elaksid koos ja kasutaksid ühist rahakotti. Lihtsalt nüüd avatakse ühine "lasteaed".
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.07.2013 20:24:17
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Jah mina hakkasin sul priiskama
Kunagi oli Eesti mobiiltelefon ja Eesti telefon, eks siis priisati vist.
Tegelikult läbi ja lõhki kaks erinevat firmat, omanik on vaid ühine. Saad ju aru küll nagu õepere ja vennapere, ega see ei tähenda, et nad elaksid koos ja kasutaksid ühist rahakotti. Lihtsalt nüüd avatakse ühine "lasteaed".  |
aga kas tingimused on ka nüüd siis yhised?
järelmaks ja muud loomad......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.07.2013 20:26:16
|
|
|
| alles alguse asi..aga eks pead esindust kaema ja küsima...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.07.2013 20:29:11
|
|
|
ise mobla võtnud järelmaksuga, eriti otsa nagu ei läinud. samas kui ma niisama arvutanud olen teleka hindasid, siis tundus nagu kirvem % olevat
ma küll pole tingimusi lugenud, lihtsalt silma järgi tundus kallim olevat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.07.2013 10:25:36
|
|
|
| Ärgem siis unustagem, et teema on täis klientide postitusi kes on nõus mobiilse televisiooni eest isegi kõrgemat hinda maksma kui tõenäoliselt lahendusele tuleb. Aga jääme ootama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.07.2013 11:27:25
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Ärgem siis unustagem, et teema on täis klientide postitusi kes on nõus mobiilse televisiooni eest isegi kõrgemat hinda maksma kui tõenäoliselt lahendusele tuleb. Aga jääme ootama. |
Aga ei pea tulema ju kõrgem hind - võta, vaata, kuidas muu maailm asja lahendab ning siis näed, et vaatad, kus tahad, maksad ikka ühepalju.
Süsteem tehakse lihtsalt: Digi-TV-d teeb ISP server, klient logib sisse nime ja parooliga ning siis saab seda teenust, mida ta ostab ISP käest. Ja siis suvaline, millise võrgu kaudu või millise seadme kaudu sisse logib.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
20.07.2013 11:36:26
|
|
|
| Probleem ongi siis ikkagi sama mis siiani, Elion ei saa kontrollida, kas ikka õige inimene kasutab seda ja kui kontroll puudub, siis seda teenust ka pakkuma ei hakata.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|