Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 457, 458, 459 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 19:54:15 vasta tsitaadiga

Peaks Googlesse panema, et ükski teenusepakkuja ei kohusta oma soovitatud/supported ruuterit kasutama. Halvimal juhul on vaja kasutada mõnda "modemit" et kõik lihtsalt omale sobivasse ruuterisse sillata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 20:06:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
heikis kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Tuhat korda siin arutatud: ei pea speedtouchi kasutama

lihtsam on küsida, kui paarsada lehte läbi rullida. kui sul on midagi 1000 korda vastatud küsimuste vastu, siis palun- loo mingi wiki leht ja pange viide teema algusesse
aga tänan vastuse eest.
selleks on teemasisene otsing eusa_wall.gif


sa otsi, ma küsin icon_cool.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 21:21:16 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:

tsitaat:

{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set state
{Administrator}=>wireless wds flush
Could not flush
{Administrator}=>


Asi paistab katki olevat, ühendust enam ST780 vahele püsti ei saa. Elion on tarkvara uuenduse viimase nädala jooksul teinud.



tsitaat:
Seos on vist leitud, miks WDS ei toimi. Isegi, kui sain wds config state=enabled käsu läbi. Siis tegelikkuses WDS siiski ei toiminud ning selle peale lõpetas töö ka telekas.

Kuna uues tarkvaras on nii teler kui arvutid ühes võrgus, siis sellest ka probleem tõenäoliselt.

Ehk keegi oskab ruutinguid niimoodi seadistada, et WDS toimiks ja teler samuti ?

Kuigi lihtsam on eraldi ruuter osta koos välisantenniga, kuid põhimõtteliselt võiks asi siiski toimida.


Edasine teema arendus: Elioni foorumis, kui keegi seal vastab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 23:57:11 vasta tsitaadiga

Kas Digi-TV on maas või krüptiti täna ka vabad kanalid ära?

EDIT: Nevermind. Arvuti vajas restarti vaid.


viimati muutis LiivaneLord 15.07.2013 00:30:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 02:11:03 vasta tsitaadiga

Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?

Mis kanalid üldse hetkel krüptimata on? ETV, Kanal2, TV3 ja midagi veel?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.07.2013 09:17:26 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?

Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 09:21:57 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?

Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab.


Kas sul on TG789 või TG784? Väga kahtlen, et keegi ütles sulle ei kui soovisid TG784 tarkvara uuendust. TG789 puhul saab ka uuema tarkvara peale kui ütled, et tahaksid nii TV kui interneti ühest kaablist saada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.07.2013 09:39:05 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
harakas kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?

Ei ole kindel. Saatsin tugi@elion.ee meili ja küsisin, vastuseks sain konsultandilt, et selline asi pole võimalik. Saatsin ka uue meili siit foorumist kopitud indrekp selgitustega, et siiski on võimalik, veel pole vastust saanud, ootan mis nad ütlevad. Senikaua vean interneti telekasse teisest toast, kus üks pistik vaba, eks ta ebamugav ole aga kannatan ära, teleka taha lasin lolli peaga ainult ühe kaabli vedada, ei teadnd siis, et smarttv võimalus nii ruttu minuni jõuab.


Kas sul on TG789 või TG784? Väga kahtlen, et keegi ütles sulle ei kui soovisid TG784 tarkvara uuendust. TG789 puhul saab ka uuema tarkvara peale kui ütled, et tahaksid nii TV kui interneti ühest kaablist saada.

TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud. Praegune tarkvara versioon on 8.2.3.A. Seega palun tarkvara uuendust, parem kui saaksite seda teha öösel"
Ja vastuseks sain
"Teie ruuter juba võimaldab ühest pesast läbi laskma nii interneti kui IPTV signaali, kuid see ei tähenda, et digiboksi ja telerini läheks vaid üks juhe. Lisaks mainisite, et teleri tagant läheb internetipesast juhe digiboksi - nii see olla ei saa.
Ruuterist peab minema ühest suvalisest kollasest pesast juhe digiboksi ning ühest teisest suvalisest pesast juhe telerisse, et sellel internet sees oleks.
Selleks, et ei oleks digiboksi vaja ja saaks telepilti telerisse ühe kaabliga ruuterist, peab olema Samsungi 2012 aasta 7000 ja 8000 E- seeria või ES9000 teler"
Üks rääkis aiast ja teine aiaaugust
Edit:
Nüüd sain jaatava vastuse. Tubli! Kui kirjutate kirjutage võimalikult lühidalt, tagantjärgi arvan, et selgitusi polnud vaja, sõnaohtrus võib kaasa tuua vääritimõistmisi


viimati muutis harakas 15.07.2013 11:32:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 09:42:22 vasta tsitaadiga

Vaadake, ei tasu minu postitusi kuhugi saata, teemas on pikem arutelu ja ütlesin, et teenindajad ei ole kohustatud endale riski võtma ruuteri uuendamiseks kaugelt. Kontrollimatu tegevus võib tellisega lõppeda ja siis tuleb selgust saada, kes tellise tööle paneb ja kas tasuta või mitte.
Ametlikult uuendatakse hetkel vaid TG784 ruutereid. TG789 saab uuenduse VAID Elioni nutitv võimekusega Samsungi teleri olemasolul kuna tegemist on ruuteri "beta" softiga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 10:28:59 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:

TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.

Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 10:35:49 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?

Mis kanalid üldse hetkel krüptimata on? ETV, Kanal2, TV3 ja midagi veel?

ETV2 ka ja kõik. 4 kanalit on vabad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 11:20:43 vasta tsitaadiga

Product Name: TG585 v7

Software Release: 8.2.6.5


Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ?

Teiseks kelle käest peab küsima seda , et kuna just siin minu juures veetud optiline juhe ära ühendatakse( kui mõni elioni mees tahab täpsemat infot siin siis küsigu). Kuu aega juba asi valmis olnud aga keegi ei tea mitte millestki midagi, elioni lehel isegi märgitud juba võimalikuks 100/20 ühendus. Mõtlesingi kas on mõtet labidas maha lüüa ning viimased 30m kaabel ära vedada või mitte.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.07.2013 11:28:55 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
harakas kirjutas:

TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.

Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema.

Minu viga vist jah, aga nüüd on korras, sain positiivse vastuse icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 11:38:18 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Product Name: TG585 v7

Software Release: 8.2.6.5


Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ?

Raske öelda. Arvutis kaabliga saab Digi-TV-d kasutada küll samaaegselt netiga. Wifis ainult kaob nett ära, kui TV mängib. Arvuti näeb nagu netiga oleks kõik korras, aga ükski veebileht ei avane. TV sulgedes tuleb nett tagasi.

Kuidas on lood digiboksiga, ei tea. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 15.07.2013 16:42:43 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
raido357 kirjutas:
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:

tsitaat:

{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set state
{Administrator}=>wireless wds flush
Could not flush
{Administrator}=>


Asi paistab katki olevat, ühendust enam ST780 vahele püsti ei saa. Elion on tarkvara uuenduse viimase nädala jooksul teinud.



tsitaat:
Seos on vist leitud, miks WDS ei toimi. Isegi, kui sain wds config state=enabled käsu läbi. Siis tegelikkuses WDS siiski ei toiminud ning selle peale lõpetas töö ka telekas.

Kuna uues tarkvaras on nii teler kui arvutid ühes võrgus, siis sellest ka probleem tõenäoliselt.

Ehk keegi oskab ruutinguid niimoodi seadistada, et WDS toimiks ja teler samuti ?

Kuigi lihtsam on eraldi ruuter osta koos välisantenniga, kuid põhimõtteliselt võiks asi siiski toimida.


Edasine teema arendus: Elioni foorumis, kui keegi seal vastab.


WDS minu mäletamist mööda eemaldati uuematest firmware pealt, tegemist oli suht ebastandartse omaloominguga thomsoni poolt. Lisaks see toimis ainult WEP krüpteerigu puhul.
http://forums.modem-help.co.uk/viewtopic.php?p=17533
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.07.2013 17:51:08 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Uue tarkvara (selle, mis paneb teleri ja arvuti ühte võrku) saamiseks on soovitatud elioni helistada, aga kas sealt kindlalt saab ka ikka küsimise peale?
Ei ole kindel......


No nüüd on küll kindel, et saab. Tublid inimesed Elionis. Asi võttis aega veerand tundi, ruuteril on uus tarkvara peal ja kõik toimib nagu peab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 18:36:40 vasta tsitaadiga

kevku, WDS toimib Speedtouch/Thomson-i enda seadmete vahel igast asendist. Kuna mul oli üle päevi näinud ST780, siis sai sellega edukalt leviala laiendada. Vahemaa kahe seadme vahel oli 30 meetrit ehk.

Thomsoni seadmete vahel toimis nii krüptiga kui ka täiesti avalik võrk WDS-is.

Eks peab mõne välisatenniga seadme ligi võtma ja sellega lihtsalt suurema leviala tekitama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 19:49:19 vasta tsitaadiga

tahad midagi edasi tulistada või leviala laiendada... ülihead seadmed:
https://pood.elion.ee/search?what=engenius
ei taha küll tuld ja tõrva pritsida, aga nende APdega saab vabad IPTV kanalid ka wifi kaudu läpparitesse ja droidi seadmetesse kui AP on võrgukaabliga thomsoni uue softiga ruuteri järgi ühendatud. Wifi seadme levi on ka tugevam kui thomson.... loomulikult tuleks "suitsuandur" lakke paigadada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 19:59:20 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
harakas kirjutas:

TG784
Saatsin tugi@elion.ee järgmise sisuga meili:
"Kuulsin, et TG 784 võimaldab uue tarkvaraga ühest pordist korraga IPTV ja internetiühendust. Kuna mul on teleka taga ainult üks interneti pistik, kust läheb kaabel digiboksi, aga telekal on ka smarttv, oleks selline võimalus teretulnud.

Sa ise kirjeldad natuke kehvalt, konsultant ei saanud ilmselt aru mis sa täpselt mõtesid. "Teleka taga SEINAS on üks interneti pistik" peaks õige olema.

Minu viga vist jah, aga nüüd on korras, sain positiivse vastuse icon_smile.gif

No vot, aga siis hea kui sai uuendatud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 20:40:21 vasta tsitaadiga

indrekp, kah variant. Minu poolest WDS arutelu lõppenud. Oli nagunii ainult boonus. Ongi põhjust võrk korralikumaks muuta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.07.2013 16:54:38 XBMC-ga seade puldi asemel vasta tsitaadiga

XBMC-ga on võimalik võrgu kaudu arvutis või nutitelefonis näha telekas näidatavate DVB-T ja DVB-S (mõlemad tuunerid on telekas) kanalite nimekirju ja ka kanaleid vahetada. Uue tarkvaraga ruuter, telekas ja majas olevad arvutid on kenasti automaatselt näha, ma ei pidanud neid eraldi seadistama. Elioni digiboksi ei näe. Nähtavasti tuleks digiboks käsitsi lisada UPnP seadmena XBMC-sse. Seda ma ei oska Kas see on üldse võimalik? Miks see vajalik oleks? Nimelt on nutitelfoni ekraanilt palju mugavam kanaleid valida. Telekas pean ma kõigepealt puldiga OK vajutades nimekirja avama, see katab osaliselt ekraani, siis sealt kanali valima ja seejärel kanalite nimekirjast uuesti väljuma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 16:58:03 vasta tsitaadiga

Kasuta siis elioni nutitelefoni appi kanalivahetuseks.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 16.07.2013 17:19:26 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kasuta siis elioni nutitelefoni appi kanalivahetuseks.

Kah mõte, millest ma olen kunagi kuulnud, aga unustanud. Küsimus jääb püsti, tahaks siiski kõik seadmed ühe rakenduse alla saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 20:42:43 vasta tsitaadiga

mingi harmony IR saatja, universaalpult või rakendus telefonis vms. kuidagi peaks nii motorola juhtimisega teiste seadmetega hakkama saama, antud hetkel võrgu poolepealt muid lahendusi digiboksil ei ole kui minutv rakendus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 22:14:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Product Name: TG585 v7
Software Release: 8.2.6.5
Saab ka kunagi ühest kablast netti ja iptv ?
585 on vana ruuter, sellele ei tule mingit softi enam Elioni poolt. Kui Technicolorist saad (mida ma ka ei usu) siis saad.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.07.2013 14:25:55 vasta tsitaadiga

Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896

tsitaat:
Küllap selgub kõik juba tuleval nädalal, kuid omalt poolt loodame, et muuhulgas räägitakse nutiTV teenusest, mis Elioni sõnul peaks kunagi jõudma nii mobiiltelefonidesse kui ka laua-, süle- ja tahvelarvutitesse.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 19:40:24 vasta tsitaadiga

Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2013 20:28:15 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet icon_smile.gif
olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 10:52:48 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet icon_smile.gif




Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata.

Huvitab, et kuidas nt Staarmann saab pakkuda salvestusteenust HDD mahu rendiga ja vist olid kõik kanalid minu mäletamist mööda, mida sai salvestada.


viimati muutis ahto42 19.07.2013 10:56:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 10:52:48 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata.


Libe ei rääkinud kordusest.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 10:57:16 vasta tsitaadiga

sry muutsin postitust
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2013 10:59:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Eurosporti ei saa minuarust kordustv-s vaadata.


Libe ei rääkinud kordusest.


Millest ta siis rääkis? Tsiteeris eelkirjutajat, kes rääkis, et vaatab salvestust või kordusTVst.
Kui ta ise, Libe , on sõbra pool, kelle juures pole isegi võimalik eurosporti vaadata. Kunas ja millal ta siis vaatab?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:01:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2013 11:10:38 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse



Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta. icon_razz1.gif
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool icon_rolleyes.gif ?

Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.07.2013 11:13:17 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Nagunii jõuab see TV pilt ipljäädidesse ja nutifoonidesse, pole mõtet arutleda, et ei tule. Kindlasti läheb aega ja mina omast seisukohast ei näe üldse sellele vajadust, milleks vahtida TV pilti väiksest ekraanist. Samuti pole mul vaja TV-d vaadata kui olen dušši all, tapan WCs karu või teen köögis süüa. Vajalikud saated salvestan või vaatan kordusTVs siis kui saan. Ilmselt ei hakka seda võimalust kasutama ka, ei näe erilist mõtet icon_smile.gif

Ma ka neid lõikelaudu ei tarvita, kuid laias plaanis on nii, et need kes tarvitavad, neid ei huvita ei sinu ega minu karutapmised.


viimati muutis seeru 19.07.2013 11:15:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 11:13:46 vasta tsitaadiga

Jutt ongi tulevikust doh.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 12:37:35 vasta tsitaadiga

Vahepeal sai ju igalpool vaadata telefonist ja tabletist.

Ega seda võimalust vast kodus ei kasutatagi. Lihtsalt mainin, et paljud inimesed käivad ka kodust väljaspool.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 13:16:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse



Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta. icon_razz1.gif
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool icon_rolleyes.gif ?

Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu icon_wink.gif

Mõte on selles, et tellitud kanaleit saaks vaadata ka mujal oma seadmes. Suvalise neti pakkuja järel. Nutitelefonis, tahvlis....
Lähimas tulevikus kardan et sellist asja ei juhtu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2013 17:54:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

olen tellinud omale spordikanalite paketi, tuleb mäng, aga olen sõbra või vanemate pool, kel seda kanalit ei ole võimalik tellidagi
panen telos mängu käima ja vajadusel saab ka kaabliga pildi telerisse



Ma ei suuda ikka seda kahestunud isiksuse asja kokku võtta. icon_razz1.gif
Ta on tellinud spordikanalite paketi omale koju.
Ise on ta sõbra pool, kellel seda paketti pole, kuidas ta saab siis vaadata oma kodus seda saadet, olles samal ajal ise sõbra või vanemate pool icon_rolleyes.gif ?

Või pakutakse siin varianti, et ipäädis saab suvalises asukohas vaadata? Ennem, kui oma silmaga ei näe, ei usu icon_wink.gif
... olen vanemate pool, võtan taskust mobiiltelefoni, panen spordisaate mobiiltelefonis käima, ühendan mobiiltelefoni ja televiisori omavahel kaabliga - profit

eesti keeles ajavorme kui selliseid ei ole, kuid hoolimata sellest, on võimalik erinevas ajavormis rääkida
antud juhul tõin näite olukorrast tulevikus - simpel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 19.07.2013 19:00:11 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896

Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 19:04:17 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
jägaja kirjutas:
Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896

Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid

Prooviti isegi vastupidi, EMT panna Elioni teenuseid müüma kuid see ei toiminud väga hästi vist.
Tegelikult on eesmärk priiskamine ära lõpetada, ühes ja samas kaubanduskeskuses ei pea eraldi kahte esindust üleval pidama vaid piisab ühest veidi suuremast kus kõik telekomi teenused letis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 19:10:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
p2ep kirjutas:
jägaja kirjutas:
Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896

Elioni "poed" müüvad ju juba Halloo aegadest EMT tooteid-teenuseid

Prooviti isegi vastupidi, EMT panna Elioni teenuseid müüma kuid see ei toiminud väga hästi vist.
Tegelikult on eesmärk priiskamine ära lõpetada, ühes ja samas kaubanduskeskuses ei pea eraldi kahte esindust üleval pidama vaid piisab ühest veidi suuremast kus kõik telekomi teenused letis.

no aga miks siis priiskama yldse hakkasite, oleks võinud ju kohe kokku nad panna.
siililegi selge, et need ettevõtted on läbinisti põimunud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 19:50:14 vasta tsitaadiga

Jah mina hakkasin sul priiskama icon_biggrin.gif
Kunagi oli Eesti mobiiltelefon ja Eesti telefon, eks siis priisati vist.
Tegelikult läbi ja lõhki kaks erinevat firmat, omanik on vaid ühine. Saad ju aru küll nagu õepere ja vennapere, ega see ei tähenda, et nad elaksid koos ja kasutaksid ühist rahakotti. Lihtsalt nüüd avatakse ühine "lasteaed". icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 20:24:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Jah mina hakkasin sul priiskama icon_biggrin.gif
Kunagi oli Eesti mobiiltelefon ja Eesti telefon, eks siis priisati vist.
Tegelikult läbi ja lõhki kaks erinevat firmat, omanik on vaid ühine. Saad ju aru küll nagu õepere ja vennapere, ega see ei tähenda, et nad elaksid koos ja kasutaksid ühist rahakotti. Lihtsalt nüüd avatakse ühine "lasteaed". icon_biggrin.gif

aga kas tingimused on ka nüüd siis yhised?
järelmaks ja muud loomad......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 20:26:16 vasta tsitaadiga

alles alguse asi..aga eks pead esindust kaema ja küsima...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 20:29:11 vasta tsitaadiga

ise mobla võtnud järelmaksuga, eriti otsa nagu ei läinud. samas kui ma niisama arvutanud olen teleka hindasid, siis tundus nagu kirvem % olevat
ma küll pole tingimusi lugenud, lihtsalt silma järgi tundus kallim olevat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 07:39:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lootust on...
http://forte.delfi.ee/news/digi/emt-ja-elion-koostoo-jatkub-avaneb-esimene-uhine-pood.d?id=66453896

tsitaat:
Küllap selgub kõik juba tuleval nädalal, kuid omalt poolt loodame, et muuhulgas räägitakse nutiTV teenusest, mis Elioni sõnul peaks kunagi jõudma nii mobiiltelefonidesse kui ka laua-, süle- ja tahvelarvutitesse.

Kindlasti jõuab...lisatasu eest muidugi. Ega siis tasuta ei saa anda. Sellepärast tasuta alternatiivide vastu nii tuliselt võideldud ongi (krüpto jms). Hinnad teada saate, siis kardan, et nutate icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 10:25:36 vasta tsitaadiga

Ärgem siis unustagem, et teema on täis klientide postitusi kes on nõus mobiilse televisiooni eest isegi kõrgemat hinda maksma kui tõenäoliselt lahendusele tuleb. Aga jääme ootama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.07.2013 11:27:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ärgem siis unustagem, et teema on täis klientide postitusi kes on nõus mobiilse televisiooni eest isegi kõrgemat hinda maksma kui tõenäoliselt lahendusele tuleb. Aga jääme ootama.

Aga ei pea tulema ju kõrgem hind - võta, vaata, kuidas muu maailm asja lahendab ning siis näed, et vaatad, kus tahad, maksad ikka ühepalju. icon_cool.gif

Süsteem tehakse lihtsalt: Digi-TV-d teeb ISP server, klient logib sisse nime ja parooliga ning siis saab seda teenust, mida ta ostab ISP käest. Ja siis suvaline, millise võrgu kaudu või millise seadme kaudu sisse logib.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.07.2013 11:36:26 vasta tsitaadiga

Probleem ongi siis ikkagi sama mis siiani, Elion ei saa kontrollida, kas ikka õige inimene kasutab seda ja kui kontroll puudub, siis seda teenust ka pakkuma ei hakata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 457, 458, 459 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.