Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 23:33:50 vasta tsitaadiga

8.2.6.5
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.07.2013 01:03:12 vasta tsitaadiga

Katsetan siin ühe samase 585 ja tarkvaraga. Ma küll aru ei saa, et nett ja IPTV korraga ühes kaablis on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 08:01:14 vasta tsitaadiga

Yhes kaablis võivad olla sel juhul siis kui on ebastandardne kaabel tehtud. Tudiludi ju keksis siin kuidas sta 2 võrgukaardiga mässas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 08:02:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Yhes kaablis võivad olla sel juhul siis kui on ebastandardne kaabel tehtud. Tudiludi ju keksis siin kuidas sta 2 võrgukaardiga mässas

History.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.07.2013 08:46:23 vasta tsitaadiga

Äkki on juba küsitud, kas seda 100 megast netti saab nii ka võtta, et sa ei võta neid digibokse ja ruutereid mis nad pakuvad, sellega seoses kas nende 2 aastane leping on ikka kohustuslik?

Lisaks kui võib siis, on äkki soovitada mingit normaalset ruuterit mis neti ilusti ära toimetaks? Sest see speedtouch mis neil on, on ikka päris kehva, torrentitega tirides näiteks jookseb nett kooma, ei suuda neid connectioneid ära handledida, samas jälle maha keerad neid connectioneid siis ei tule jälle alla.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 09:32:05 vasta tsitaadiga

FraanCh kirjutas:
Äkki on juba küsitud, kas seda 100 megast netti saab nii ka võtta, et sa ei võta neid digibokse ja ruutereid mis nad pakuvad, sellega seoses kas nende 2 aastane leping on ikka kohustuslik?

Lisaks kui võib siis, on äkki soovitada mingit normaalset ruuterit mis neti ilusti ära toimetaks? Sest see speedtouch mis neil on, on ikka päris kehva, torrentitega tirides näiteks jookseb nett kooma, ei suuda neid connectioneid ära handledida, samas jälle maha keerad neid connectioneid siis ei tule jälle alla.


Ei pea võtma seadmeid. Siis ei tule ka 2a lepingut.

Endal kah 100MBit/s nett ning Thomsoni ruuter. Kui ikka seedereid piisavalt, siis tuleb alati max kiirusega alla ja ruuterit kinni ei jooksuta.
Pole mõtet ruuterit süüdistada kui ise ei tea mida teed. Uue softiga on lubatud kuni 4000 ühendust TG784 peal. Samuti nüüd uutele ju antakse TG789 mida varem said ainult ärikad. Selle üle pole üldse vaja kurta.


viimati muutis Clover 03.07.2013 10:34:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 09:39:18 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
mannatera kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul poleks muud vaja kui, et saaks arvutis vlc-ga telkupilti näha ja samal ajal oleks nett ka alles icon_smile.gif

Kahe võrgukaardiga saad ju icon_biggrin.gif

Millest siin äsja just räägiti? icon_confused.gif

Esiteks ma rumal kuna ei oska sundida läpakat neti tarbeks wifit kasutama kui kaabel on ka küljes. Teiseks, isegi kui oskaks, siis wifi kaudu on alla kiirus 20 mitte 100. Seetõttu olekski vaja kogu kupatus juhtmesse saada. Aga suhtlen siis klienditoega icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 10:06:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ning Elionil on Thomson praegu, mitte speedtouch...

wut? icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 10:37:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Ning Elionil on Thomson praegu, mitte speedtouch...

wut? icon_lol.gif


Hommikul unise peaga kõlab palju lollusi icon_biggrin.gif
Speedtouchiga mul seostub alati mõni see vana sinine karbike. Kuna praegu kasutan pidevalt Thomsoni nime ainult, siis ununeski, et tegu samaga ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 12:40:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult juba Technicolor, thomson on vaid kirjake ruuteril. icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 17:23:36 vasta tsitaadiga

Nii, tegin kõne klienditoe telefonil. Väga meeldiv naisterahvas kuulas mure ära. Küsis küll, et milleks ikka vaja, aga peale seletuse saamist lubas ära teha ja tehtud ta ongi. Nett ja tv korraga arvutis. Elion on ikka superluks teenusepakkuja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 18:30:31 vasta tsitaadiga

Oman TG784. Vana soft oli peal (8.2.7.7). Kell 10 paiku saatsin kirja Elionile, et soovin uuendust saada antud ruuterile. Kell 15 paiku helistati Elionist ja pakuti teha uuendus kohe (umbes 30 minutit ilma netita) või siis automaatrežiimiga öösel mingi kell. Valisin *kohe* variandi. Kuskil 15 mintsa netti polnud ja siis tuli uuesti kõne: tehtud! Piilusin, 8.C.D.9 on peal, kõik ilusti toimib thumbs_up.gif Kiire ja hea teenindus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 19:44:53 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Nii, tegin kõne klienditoe telefonil. Väga meeldiv naisterahvas kuulas mure ära. Küsis küll, et milleks ikka vaja, aga peale seletuse saamist lubas ära teha ja tehtud ta ongi. Nett ja tv korraga arvutis. Elion on ikka superluks teenusepakkuja thumbs_up.gif

Ühe juhtmega?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:07:37 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, sa ikka loed seda teemat või mitte. Alles kirjutasin, et uus 784 soft teeb iptv nati ehk ühe kaabli taga saad nii netti kui pilti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2013 20:24:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
LiivaneLord, sa ikka loed seda teemat või mitte. Alles kirjutasin, et uus 784 soft teeb iptv nati ehk ühe kaabli taga saad nii netti kui pilti.


Ta ikka vist midagi loeb, kuid teda ja tema ruuterit see ju ei puuduta icon_razz1.gif .

LiivaneLord kirjutas:
Mul 585 ja nett ning pilt tulevad ühe kaabliga. Üle wifi ainult ei toimi, näitab kiiruseks 7 kB/sek ja pilti pole (nett on).


LiivaneLord kirjutas:
8.2.6.5

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 03.07.2013 20:24:37 vasta tsitaadiga

Kui keegi maadleb ideega, kuidas suvaline ruuter OpenWrt'ga panna iptv'd suunama õigesse porti, siis pole midagi keerulist.



Teed silla 4'nda vlan'i ja väljuva pesa vahel.

Saad kasutada oma suvalist ruuterit ja saad ka sinna külge ühendada oma digiboksi ja telekat vahtida.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:46:37 vasta tsitaadiga

olafsand, mis ruuter Sul on?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:29:46 vasta tsitaadiga

Vahur, 784
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:33:56 vasta tsitaadiga

Üritan siin kolida - uurisin siis võimaliku uue koha kohta elionilt teenuseid. Masendav. TV-d ei saa ja netti ka ainult 1M...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:45:46 vasta tsitaadiga

No siis on ju kohe selge, ära nii viletsasse kohta koli, kuhu isegi normaalsed kommunikatsioonid ei ulatu.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 20:45:38 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
No siis on ju kohe selge, ära nii viletsasse kohta koli, kuhu isegi normaalsed kommunikatsioonid ei ulatu.

Jah. Kõrvalmajas on fiiber sees ja 100M. Aga kuna keskelt läheb sõidutee siis öeldi, et unustagu ma ära.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 20:58:45 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et hea papi eest tehakse see ära kuid see läheks sinu rahakoti arvelt liiga kulukaks. Eks jama see on kui silmaga põhimõtteliselt fiibri kaablit näed aga seda endale tuppa ei saa.
Las kõrvalmaja elanik viskab switchi vahele, paned oma ruuteri ühte pessa, saad oma IP aadressi ja levitad ühendust wifiga. Kui vahemaa liiga suureks ei jää siis peaksid kahe ruuteriga saama piisavalt mõistliku ühenduse n standartit kasutades thumbs_up.gif

Kui keegi väidab, et ei saa siis vastuväiteks reaalses olukorras elas mu õemehest ~100m kaugusel naaber kellel oli nett ning linksys ruuteriga kodus wifivõrku laiendas, kui õemehe majas olid veel vanad aknad sai wifi kenasti kätte ja nett toimis ( küll oli vahel katkestused kuid vahel sai torrentiga pea 500kbps kätte ). Plastakendega kadus naabrineti rõõm ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 21:11:49 vasta tsitaadiga

R3negadeX, 500 Kbps (~62 KB/sec) ei ole tänapäeval enam eriti mugav neti sirvimiseks, muust rääkimata. Siis juba kiirem see 1Mb pakett Elionilt võtta. Mõistlikum oleks nt. naaber nõusse rääkida, ning Uniquitid ühendusele vahele panna.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 21:22:05 vasta tsitaadiga

Ubiquiti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 22:30:46 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
R3negadeX, 500 Kbps (~62 KB/sec) ei ole tänapäeval enam eriti mugav neti sirvimiseks, muust rääkimata. Siis juba kiirem see 1Mb pakett Elionilt võtta. Mõistlikum oleks nt. naaber nõusse rääkida, ning Uniquitid ühendusele vahele panna.


5000kbps* ehk siis mingi 5 megane ühendus kasutades suvalist ruuterit. Eks variante on veel, lihtsalt mainisin.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 05.07.2013 10:59:32 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on anda täielikku changelogi 8.C.D.9 firmware kohta (eriti hea oleks kui saaks kõik muudatused alates 8.2.7.7 versioonist)?
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 13:44:11 vasta tsitaadiga

IPTV NAT
USB NTFS support
4000 connections
DSL ja Inernet tuled funktsioneerivad nii ETH kui DSL ühenduse kaudu õigesti.

Muu polegi eriti oluline vist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 05.07.2013 14:24:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
IPTV NAT
USB NTFS support
4000 connections
DSL ja Inernet tuled funktsioneerivad nii ETH kui DSL ühenduse kaudu õigesti.

Muu polegi eriti oluline vist.


IPv6 toe kohta midagi?
Tegelikult mind huvitab siiski täielik changelog.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 15:23:21 vasta tsitaadiga

Elion lisab vaid teenuste tarbimiseks vajalikud eelseadistused. Ehk Google aitab leida Thomson/Technicolor saitidelt uue versiooni muudatused.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 05.07.2013 15:30:22 vasta tsitaadiga

Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.07.2013 15:35:14 vasta tsitaadiga

No paari päeva eest peale järjekordset 165 toe kõnet pakuti ainsa lahendusena tasulist tehnilist tuge, kui on viga ruuteris, maksma ei pea, kui aga minu arvutites (pahalane, torrent vms.) siis 10€ üks abistav kõne.

Kellelgi siin toimis hostmgr disable, endal see muutusi ei toonud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 05.07.2013 15:53:54 vasta tsitaadiga

hostmgr ei teinud mul ka midagi, kaks nädalat juba maha keeratud ja ikka probleem eksisteerib.

Torrentiliiklust (st linuxi distrode levitamine) ikka võrgus toimub kaabli kaudu, aga huvitav oleks teada mis sellel wifi seadmetega pistmist on. Kui jälle jama tekib, siis proovin torrentite kinnikeeramist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 19:11:55 vasta tsitaadiga

tundub et openelec'ga saab ka digiboksist loobuda elioni puhul nüüd

http://elionihuvilised.blogspot.com/2013/07/vahetame-valja-elioni-digiboxi.html

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 19:22:43 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tundub et openelec'ga saab ka digiboksist loobuda elioni puhul nüüd

http://elionihuvilised.blogspot.com/2013/07/vahetame-valja-elioni-digiboxi.html


Mis nad kanalite krüptoga ette võtavad?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 19:27:38 vasta tsitaadiga

Kui Elion oma Samsungi tarkvara kunagi kogemata tööle peaks saama, eks nad siis keeravad krüpto ilmselt jälle peale tagasi. Otsidki oma vana digiboksi uuesti välja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 05.07.2013 19:50:49 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tundub et openelec'ga saab ka digiboksist loobuda elioni puhul nüüd

http://elionihuvilised.blogspot.com/2013/07/vahetame-valja-elioni-digiboxi.html


Huvitav kas teiste meediamängijatega peale selle Rasberry saab ka seda võimalust kasutada. Oman ise meediamängijat Evolve Blade Dualcorder HD millel SD mälukaardipesa olemas ja ka kõik teised vajalikud liidesed, lisaks Full HD tugi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 19:52:30 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 20:03:30 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Huvitav kas teiste meediamängijatega peale selle Rasberry saab ka seda võimalust kasutada.

http://openelec.tv/
Midagi ju paistab veel olevat.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 20:09:50 vasta tsitaadiga

peate ise proovima... praegu kirjutan epg ja kanalilisti tuge...( ma ise häkkisin selle ära). kui seadmel xbmc port olemas, peaks kenasti toimima
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 05.07.2013 20:11:51 vasta tsitaadiga

Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat icon_evil.gif
Aga katsetan siiski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.07.2013 20:35:23 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
peate ise proovima... praegu kirjutan epg ja kanalilisti tuge...( ma ise häkkisin selle ära). kui seadmel xbmc port olemas, peaks kenasti toimima
Kustkaudu see epg tuleb?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 20:37:49 vasta tsitaadiga

failid serverist ikka...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 05.07.2013 20:40:25 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat icon_evil.gif
Aga katsetan siiski.

Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 20:44:34 vasta tsitaadiga

Huvitaval kombel sain täna XBMC-ga telekanalid tööle (arvutis). Paar päeva tagasi jamasin mis kole ja mängima ei hakanud. Nüüd omaarust lisasin täpselt sama pvr kliendi ja hakkas kohe mängima.

Aga EPG ei tööta hetkel. timefor.tv on ülekoormatud. icon_eek.gif thumbs_down.gif Seal oli vähemalt kõikide eesti kanalite ja paljude teiste elektrooniline saatekava olemas. Usun, et ajutine probleem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 20:56:23 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
DarkSky kirjutas:
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat icon_evil.gif
Aga katsetan siiski.

Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S


Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 21:01:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
DarkSky kirjutas:
DarkSky kirjutas:
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat icon_evil.gif
Aga katsetan siiski.

Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S


Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama?


mõtle väljaspool karpi natukene... Meediabox on samasugune linuxi masin nagu Raspberry Pi... Keegi pole lihtsalt portinud sellele masinale OpenELEC it
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.07.2013 21:05:57 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
failid serverist ikka...

Paluks veidikenegi täpsustust.
icon_rolleyes.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 05.07.2013 21:06:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
DarkSky kirjutas:
DarkSky kirjutas:
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat icon_evil.gif
Aga katsetan siiski.

Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S


Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama?


Ega erilist usku polnud, kuid kuna olid vahendid käepärast siis ikkagi katsetasin kuid nagu karta oli, tulemusi see ei andnud. Samas oleks ahvatlev võimalus küll olnud see karp IPTV mängima panna...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 21:07:15 vasta tsitaadiga

siinkohal ma ei saa sulle praegu ütelda... aga infoks niipalju, et kui oled natukenegi IT ga tegelev isik, ei ole seda väga keeruline välja peilida(võttis mul vaid paar tundi)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 05.07.2013 21:32:41 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
siinkohal ma ei saa sulle praegu ütelda... aga infoks niipalju, et kui oled natukenegi IT ga tegelev isik, ei ole seda väga keeruline välja peilida(võttis mul vaid paar tundi)

Kahjuks IT alal suht algaja olen, eriti mis puudutab tarkvara, seega isegi kui olekski võimalik mu meediamängija panna mängima elioni digitv siis ilma kõrvalise abita ma sellega hakkama ei saaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.