|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
02.07.2013 23:33:50
|
|
|
| 8.2.6.5
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
03.07.2013 01:03:12
|
|
|
| Katsetan siin ühe samase 585 ja tarkvaraga. Ma küll aru ei saa, et nett ja IPTV korraga ühes kaablis on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.07.2013 08:01:14
|
|
|
Yhes kaablis võivad olla sel juhul siis kui on ebastandardne kaabel tehtud. Tudiludi ju keksis siin kuidas sta 2 võrgukaardiga mässas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
03.07.2013 08:02:18
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Yhes kaablis võivad olla sel juhul siis kui on ebastandardne kaabel tehtud. Tudiludi ju keksis siin kuidas sta 2 võrgukaardiga mässas |
History.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FraanCh
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2006
|
03.07.2013 08:46:23
|
|
|
Äkki on juba küsitud, kas seda 100 megast netti saab nii ka võtta, et sa ei võta neid digibokse ja ruutereid mis nad pakuvad, sellega seoses kas nende 2 aastane leping on ikka kohustuslik?
Lisaks kui võib siis, on äkki soovitada mingit normaalset ruuterit mis neti ilusti ära toimetaks? Sest see speedtouch mis neil on, on ikka päris kehva, torrentitega tirides näiteks jookseb nett kooma, ei suuda neid connectioneid ära handledida, samas jälle maha keerad neid connectioneid siis ei tule jälle alla.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
03.07.2013 09:32:05
|
|
|
| FraanCh kirjutas: |
Äkki on juba küsitud, kas seda 100 megast netti saab nii ka võtta, et sa ei võta neid digibokse ja ruutereid mis nad pakuvad, sellega seoses kas nende 2 aastane leping on ikka kohustuslik?
Lisaks kui võib siis, on äkki soovitada mingit normaalset ruuterit mis neti ilusti ära toimetaks? Sest see speedtouch mis neil on, on ikka päris kehva, torrentitega tirides näiteks jookseb nett kooma, ei suuda neid connectioneid ära handledida, samas jälle maha keerad neid connectioneid siis ei tule jälle alla. |
Ei pea võtma seadmeid. Siis ei tule ka 2a lepingut.
Endal kah 100MBit/s nett ning Thomsoni ruuter. Kui ikka seedereid piisavalt, siis tuleb alati max kiirusega alla ja ruuterit kinni ei jooksuta.
Pole mõtet ruuterit süüdistada kui ise ei tea mida teed. Uue softiga on lubatud kuni 4000 ühendust TG784 peal. Samuti nüüd uutele ju antakse TG789 mida varem said ainult ärikad. Selle üle pole üldse vaja kurta.
viimati muutis Clover 03.07.2013 10:34:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.07.2013 09:39:18
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| mannatera kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Mul poleks muud vaja kui, et saaks arvutis vlc-ga telkupilti näha ja samal ajal oleks nett ka alles  |
Kahe võrgukaardiga saad ju  |
Millest siin äsja just räägiti?  |
Esiteks ma rumal kuna ei oska sundida läpakat neti tarbeks wifit kasutama kui kaabel on ka küljes. Teiseks, isegi kui oskaks, siis wifi kaudu on alla kiirus 20 mitte 100. Seetõttu olekski vaja kogu kupatus juhtmesse saada. Aga suhtlen siis klienditoega
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.07.2013 10:06:19
|
|
|
| tsitaat: |
Ning Elionil on Thomson praegu, mitte speedtouch...
|
wut?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
03.07.2013 10:37:32
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
Ning Elionil on Thomson praegu, mitte speedtouch...
|
wut?  |
Hommikul unise peaga kõlab palju lollusi
Speedtouchiga mul seostub alati mõni see vana sinine karbike. Kuna praegu kasutan pidevalt Thomsoni nime ainult, siis ununeski, et tegu samaga ju
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2013 12:40:53
|
|
|
Tegelikult juba Technicolor, thomson on vaid kirjake ruuteril.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.07.2013 17:23:36
|
|
|
Nii, tegin kõne klienditoe telefonil. Väga meeldiv naisterahvas kuulas mure ära. Küsis küll, et milleks ikka vaja, aga peale seletuse saamist lubas ära teha ja tehtud ta ongi. Nett ja tv korraga arvutis. Elion on ikka superluks teenusepakkuja
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
03.07.2013 18:30:31
|
|
|
Oman TG784. Vana soft oli peal (8.2.7.7). Kell 10 paiku saatsin kirja Elionile, et soovin uuendust saada antud ruuterile. Kell 15 paiku helistati Elionist ja pakuti teha uuendus kohe (umbes 30 minutit ilma netita) või siis automaatrežiimiga öösel mingi kell. Valisin *kohe* variandi. Kuskil 15 mintsa netti polnud ja siis tuli uuesti kõne: tehtud! Piilusin, 8.C.D.9 on peal, kõik ilusti toimib Kiire ja hea teenindus!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
03.07.2013 19:44:53
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Nii, tegin kõne klienditoe telefonil. Väga meeldiv naisterahvas kuulas mure ära. Küsis küll, et milleks ikka vaja, aga peale seletuse saamist lubas ära teha ja tehtud ta ongi. Nett ja tv korraga arvutis. Elion on ikka superluks teenusepakkuja  |
Ühe juhtmega?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2013 20:07:37
|
|
|
| LiivaneLord, sa ikka loed seda teemat või mitte. Alles kirjutasin, et uus 784 soft teeb iptv nati ehk ühe kaabli taga saad nii netti kui pilti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2013 20:24:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| LiivaneLord, sa ikka loed seda teemat või mitte. Alles kirjutasin, et uus 784 soft teeb iptv nati ehk ühe kaabli taga saad nii netti kui pilti. |
Ta ikka vist midagi loeb, kuid teda ja tema ruuterit see ju ei puuduta .
| LiivaneLord kirjutas: |
| Mul 585 ja nett ning pilt tulevad ühe kaabliga. Üle wifi ainult ei toimi, näitab kiiruseks 7 kB/sek ja pilti pole (nett on). |
| LiivaneLord kirjutas: |
| 8.2.6.5 |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
03.07.2013 20:24:37
|
|
|
Kui keegi maadleb ideega, kuidas suvaline ruuter OpenWrt'ga panna iptv'd suunama õigesse porti, siis pole midagi keerulist.
Teed silla 4'nda vlan'i ja väljuva pesa vahel.
Saad kasutada oma suvalist ruuterit ja saad ka sinna külge ühendada oma digiboksi ja telekat vahtida.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.07.2013 20:46:37
|
|
|
| olafsand, mis ruuter Sul on?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.07.2013 13:29:46
|
|
|
| Vahur, 784
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.07.2013 13:33:56
|
|
|
| Üritan siin kolida - uurisin siis võimaliku uue koha kohta elionilt teenuseid. Masendav. TV-d ei saa ja netti ka ainult 1M...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
04.07.2013 13:45:46
|
|
|
No siis on ju kohe selge, ära nii viletsasse kohta koli, kuhu isegi normaalsed kommunikatsioonid ei ulatu.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.07.2013 20:45:38
|
|
|
| dex kirjutas: |
| No siis on ju kohe selge, ära nii viletsasse kohta koli, kuhu isegi normaalsed kommunikatsioonid ei ulatu. |
Jah. Kõrvalmajas on fiiber sees ja 100M. Aga kuna keskelt läheb sõidutee siis öeldi, et unustagu ma ära.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
04.07.2013 20:58:45
|
|
|
Ma arvan, et hea papi eest tehakse see ära kuid see läheks sinu rahakoti arvelt liiga kulukaks. Eks jama see on kui silmaga põhimõtteliselt fiibri kaablit näed aga seda endale tuppa ei saa.
Las kõrvalmaja elanik viskab switchi vahele, paned oma ruuteri ühte pessa, saad oma IP aadressi ja levitad ühendust wifiga. Kui vahemaa liiga suureks ei jää siis peaksid kahe ruuteriga saama piisavalt mõistliku ühenduse n standartit kasutades
Kui keegi väidab, et ei saa siis vastuväiteks reaalses olukorras elas mu õemehest ~100m kaugusel naaber kellel oli nett ning linksys ruuteriga kodus wifivõrku laiendas, kui õemehe majas olid veel vanad aknad sai wifi kenasti kätte ja nett toimis ( küll oli vahel katkestused kuid vahel sai torrentiga pea 500kbps kätte ). Plastakendega kadus naabrineti rõõm ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.07.2013 21:11:49
|
|
|
| R3negadeX, 500 Kbps (~62 KB/sec) ei ole tänapäeval enam eriti mugav neti sirvimiseks, muust rääkimata. Siis juba kiirem see 1Mb pakett Elionilt võtta. Mõistlikum oleks nt. naaber nõusse rääkida, ning Uniquitid ühendusele vahele panna.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.07.2013 21:22:05
|
|
|
Ubiquiti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
04.07.2013 22:30:46
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| R3negadeX, 500 Kbps (~62 KB/sec) ei ole tänapäeval enam eriti mugav neti sirvimiseks, muust rääkimata. Siis juba kiirem see 1Mb pakett Elionilt võtta. Mõistlikum oleks nt. naaber nõusse rääkida, ning Uniquitid ühendusele vahele panna. |
5000kbps* ehk siis mingi 5 megane ühendus kasutades suvalist ruuterit. Eks variante on veel, lihtsalt mainisin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
05.07.2013 10:59:32
|
|
|
Kas kellelgi on anda täielikku changelogi 8.C.D.9 firmware kohta (eriti hea oleks kui saaks kõik muudatused alates 8.2.7.7 versioonist)?
_________________ ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.07.2013 13:44:11
|
|
|
IPTV NAT
USB NTFS support
4000 connections
DSL ja Inernet tuled funktsioneerivad nii ETH kui DSL ühenduse kaudu õigesti.
Muu polegi eriti oluline vist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
05.07.2013 14:24:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
IPTV NAT
USB NTFS support
4000 connections
DSL ja Inernet tuled funktsioneerivad nii ETH kui DSL ühenduse kaudu õigesti.
Muu polegi eriti oluline vist. |
IPv6 toe kohta midagi?
Tegelikult mind huvitab siiski täielik changelog.
_________________ ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.07.2013 15:23:21
|
|
|
| Elion lisab vaid teenuste tarbimiseks vajalikud eelseadistused. Ehk Google aitab leida Thomson/Technicolor saitidelt uue versiooni muudatused.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
05.07.2013 15:30:22
|
|
|
| Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.07.2013 15:35:14
|
|
|
No paari päeva eest peale järjekordset 165 toe kõnet pakuti ainsa lahendusena tasulist tehnilist tuge, kui on viga ruuteris, maksma ei pea, kui aga minu arvutites (pahalane, torrent vms.) siis 10€ üks abistav kõne.
Kellelgi siin toimis hostmgr disable, endal see muutusi ei toonud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
05.07.2013 15:53:54
|
|
|
hostmgr ei teinud mul ka midagi, kaks nädalat juba maha keeratud ja ikka probleem eksisteerib.
Torrentiliiklust (st linuxi distrode levitamine) ikka võrgus toimub kaabli kaudu, aga huvitav oleks teada mis sellel wifi seadmetega pistmist on. Kui jälle jama tekib, siis proovin torrentite kinnikeeramist.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
05.07.2013 19:22:43
|
|
|
Mis nad kanalite krüptoga ette võtavad?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.07.2013 19:27:38
|
|
|
| Kui Elion oma Samsungi tarkvara kunagi kogemata tööle peaks saama, eks nad siis keeravad krüpto ilmselt jälle peale tagasi. Otsidki oma vana digiboksi uuesti välja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
05.07.2013 19:50:49
|
|
|
Huvitav kas teiste meediamängijatega peale selle Rasberry saab ka seda võimalust kasutada. Oman ise meediamängijat Evolve Blade Dualcorder HD millel SD mälukaardipesa olemas ja ka kõik teised vajalikud liidesed, lisaks Full HD tugi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.07.2013 20:03:30
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| Huvitav kas teiste meediamängijatega peale selle Rasberry saab ka seda võimalust kasutada. |
http://openelec.tv/
Midagi ju paistab veel olevat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
05.07.2013 20:09:50
|
|
|
| peate ise proovima... praegu kirjutan epg ja kanalilisti tuge...( ma ise häkkisin selle ära). kui seadmel xbmc port olemas, peaks kenasti toimima
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
05.07.2013 20:11:51
|
|
|
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat
Aga katsetan siiski.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.07.2013 20:35:23
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
| peate ise proovima... praegu kirjutan epg ja kanalilisti tuge...( ma ise häkkisin selle ära). kui seadmel xbmc port olemas, peaks kenasti toimima |
Kustkaudu see epg tuleb?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
05.07.2013 20:37:49
|
|
|
| failid serverist ikka...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
05.07.2013 20:40:25
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat
Aga katsetan siiski. |
Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.07.2013 20:44:34
|
|
|
Huvitaval kombel sain täna XBMC-ga telekanalid tööle (arvutis). Paar päeva tagasi jamasin mis kole ja mängima ei hakanud. Nüüd omaarust lisasin täpselt sama pvr kliendi ja hakkas kohe mängima.
Aga EPG ei tööta hetkel. timefor.tv on ülekoormatud. Seal oli vähemalt kõikide eesti kanalite ja paljude teiste elektrooniline saatekava olemas. Usun, et ajutine probleem.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.07.2013 20:56:23
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat
Aga katsetan siiski. |
Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S |
Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
05.07.2013 21:01:30
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat
Aga katsetan siiski. |
Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S |
Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama? |
mõtle väljaspool karpi natukene... Meediabox on samasugune linuxi masin nagu Raspberry Pi... Keegi pole lihtsalt portinud sellele masinale OpenELEC it
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.07.2013 21:05:57
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
| failid serverist ikka... |
Paluks veidikenegi täpsustust.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
05.07.2013 21:06:54
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
Minu meediamängijat seal listis ei näi olevat
Aga katsetan siiski. |
Kahjuks ei tunne mu meedimängija seda mälukaarti äragi kui sinna see OpenElec peale kirjutatud on. Kui panen mingi muu meediafaili, näiteks fotod sellele kaardile siis tunneb ära. Seega lootusetu ettevõtmine :S |
Sa nagu tõsiselt arvasid, et meediamängija hakkab rakendust jooksutama? |
Ega erilist usku polnud, kuid kuna olid vahendid käepärast siis ikkagi katsetasin kuid nagu karta oli, tulemusi see ei andnud. Samas oleks ahvatlev võimalus küll olnud see karp IPTV mängima panna...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
05.07.2013 21:07:15
|
|
|
| siinkohal ma ei saa sulle praegu ütelda... aga infoks niipalju, et kui oled natukenegi IT ga tegelev isik, ei ole seda väga keeruline välja peilida(võttis mul vaid paar tundi)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
05.07.2013 21:32:41
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
| siinkohal ma ei saa sulle praegu ütelda... aga infoks niipalju, et kui oled natukenegi IT ga tegelev isik, ei ole seda väga keeruline välja peilida(võttis mul vaid paar tundi) |
Kahjuks IT alal suht algaja olen, eriti mis puudutab tarkvara, seega isegi kui olekski võimalik mu meediamängija panna mängima elioni digitv siis ilma kõrvalise abita ma sellega hakkama ei saaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|