Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 30.06.2013 20:06:20 vasta tsitaadiga

Tegin just ühe mängu, kus kõige labasemalt öeldes vaid sõida ja tulista. KV-1S laeb ju väga pikka aega selle viimase toruga, aga vastased olid nii viisakad, et ootasid nurga taga kuni mul laetud sa, siis sõitsid lihtsalt ette icon_rolleyes.gif Polegi enne näinud sellist suitsiitset mängustiili icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 23:48:48 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! icon_evil.gif Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks.


Kui saladus pole siis mis modi kasutad? Tundub asjalik olevat icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.07.2013 04:37:08 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Troll kirjutas:
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui saladus pole siis mis modi kasutad? Tundub asjalik olevat icon_lol.gif

Ei mäletagi täpset nime, neid on mitmeid, otsi "hitzone skins". Näiteks see: http://www.worldoftanksskins.com/us-tanks/world-of-tanks-hitbox-skins/

P.S Leidsin, mul on lemon96 oma: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/154993-8659-lemon96-hitzones-for-the-tanks/

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 01.07.2013 17:14:27 vasta tsitaadiga

Sai siis selline lahing tehtud kv-1ga icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 19:13:07 vasta tsitaadiga

WZ120 käes. Suht stock, nii et seisukohta ei oska veel võtta. Panen nõks auru peale ja tahaks saada selle nädala sees t10 -e kätte ja siis teha pool aastat grindimisest pausi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 21:10:35 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif ma ei suuda nädalaga t4' ga t5 tanki kätte saada ja sa tahad saada t10 tanki kätte? lol Mitu tundi päevas mängid seda?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.07.2013 21:14:53 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi seletada, millal tasub kasutada soomustläbistavat mürsku ja millal HE mürsku? Millega peab valikul arvestama?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 21:31:19 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
icon_eek.gif ma ei suuda nädalaga t4' ga t5 tanki kätte saada ja sa tahad saada t10 tanki kätte? lol Mitu tundi päevas mängid seda?


nädalaga 170k on suht nohuhoog ju. Nädalavahetusel 100k kogemust teha on ikka ysna lõdva. Kui on vaba aega. See nädal pole, eelmine ka polnud. Yhesõnaga kui muud midagi teha pole siis teed noh.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.07.2013 22:01:56 vasta tsitaadiga

Troll, kui weakspotist AP'ga läbi ei lase, siis hakkad HE'ga mooduleid lõhkuma thumbs_up.gif
Ise kasutan He'd ka siis, kui baasi cappi peab maha laskma.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 22:02:45 vasta tsitaadiga

Kellelgi on VÄÄÄÄÄÄÄGA palju viitsimist olnud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 22:23:42 vasta tsitaadiga

flake, mul on selline tunne, et ta ei tea, et tier 1st saab ka edasi minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 01.07.2013 22:24:40 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/en/news/esport/easy-8-pro-series/, paneks HV tiimi kokku ? icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.07.2013 22:59:26 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Kellelgi on VÄÄÄÄÄÄÄGA palju viitsimist olnud
Spoiler Spoiler Spoiler


Osad mängivadki ainult tier1s. Lasevad algajaid enamasti. Selliseid on omajagu, alati kui näed mõnda väga kõvade statsidega, siis vaata ega tal need tier1 tehtud ole.

Troll: HE on hea prantslaste vastu, osad britid on samuti küljepealt paberist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 01.07.2013 23:27:49 vasta tsitaadiga

Moona valik sõltub natuke ka toru suurusest, näiteks kv-2 derp gun'il on he suht okei (vähemalt vanasti oli, nüüd natuke vist nerfi saanud ?),
Enamus suured torud peaksid he'ga hästi laskma.

Minu tavaline valik type 59 'ga enamasti on nii, et väiksemad nõrgemad vastased tavaline ap, tugevmamate vastu on vastavalt olukorraline, kui aega, et sihtida siis ap kui vaja kindlamalt läbi lasta siis kulda ja kui vaja mooduleid lõhkuda / toru, track jms siis he ja kui mingi vastast he 100 % kindlusega läbib ( pehme prantslane tagumik, külg) siis ka kindlalt he sest see teeb rohkem dmg.

t-50-2 muutuse kohta veel nats juttu
tsitaat:
- it is confirmed that there will be NO tier 5 Soviet light tank after 8.7: T-50 will remain at tier 4 (SS: it was leaked earlier that it will lead to T-34) and the MT-25 will move to tier 6 (SS: and will be unlockable from KV-1S, to which the T-50 experience will be transferred in 8.7 apparently)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.07.2013 04:22:26 vasta tsitaadiga

Sain esimese heavy tank-i lahti. Ja mis toimub aru ei saa, ükskõik keda ma lasen , muud ei saa kui rikosett, bounced off jne... no damage whatsoever dafuk?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 08:28:59 vasta tsitaadiga

Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.07.2013 14:18:01 vasta tsitaadiga

Ritsard kirjutas:
Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler Spoiler Spoiler


http://noobmeter.com/player/eu/riqpiku << selle põhjal sa võiksid saada kohe EESi recruititud...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 02.07.2013 15:02:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


NB pole minu mäng !
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 15:04:29 vasta tsitaadiga

Ma olen nende numbrite järgi ilgelt si*t mängija (arvatavasti siis olen ka), aga kuidas on see siis võimalik, et enamustes mängudes teen kõige rohkem dmg? T5 lahingutes tuleb enamasti 1-1,5k dmg ära (teised tulevad järgi seal 800 järgi)?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.07.2013 17:53:02 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng, aga tal ilgelt vedas, et ükski oma tiimist ei suutnud ühtegi vastast ära lasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 02.07.2013 22:21:05 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt on võimalik näha kui palju keegi premmi on kasutanud või kui palju ma ise olen?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 23:30:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ritsard kirjutas:
Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler Spoiler Spoiler


http://noobmeter.com/player/eu/riqpiku << selle põhjal sa võiksid saada kohe EESi recruititud...

Seni piisab täiesti paar korda nädalas randomis sõitmisest icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.07.2013 07:44:19 vasta tsitaadiga

Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.

Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6

T54E1 oli masinaks.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.07.2013 09:18:35 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.

Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6

T54E1 oli masinaks.


WRi tõstavad, aga efektiivsus langeb.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 10:15:56 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.

Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6

T54E1 oli masinaks.

Mis nipiga sa sellise dämmiga sellist xp saad?
Ise eile CWs lasin iga mäng E75mega 1000-2500dmg, spottisin ja lasin enda spotitud tanke ja üle 1000 tuli vaid korra. See statistika võtab sul prem arvesse?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.07.2013 10:20:25 vasta tsitaadiga

Launger, kasutan Planetwoti ja noobmeteri andmeid. Pole kunagi süvenenud, kas need arvestavad premmi või mitte.
Mis nimega muidu ise Wotis? Eeldan, et mitte sama nimega mis siin icon_biggrin.gif http://www.noobmeter.com/player/eu/Launger
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 10:23:52 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:

Mis nipiga sa sellise dämmiga sellist xp saad?
Ise eile CWs lasin iga mäng E75mega 1000-2500dmg, spottisin ja lasin enda spotitud tanke ja üle 1000 tuli vaid korra. See statistika võtab sul prem arvesse?


Kompanii lahingutes saab võidu korral rohkem expi ja krediiti kui randomis.

tsitaat:
The winning team, however, will receive a percentage of the losing team's credits and experience, causing the losing team to gain less experience and credits than they would normally expect.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2013 13:19:41 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
See statistika võtab sul prem arvesse?
Veebistatistika võtab premmi arvesse.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.07.2013 13:58:10 vasta tsitaadiga

hmm, päris põnev...

tsitaat:
- it’s possible that the VK4502 Ausf.A and B will be united as one tank in the future (specifically, both will become hull options for the VK4502), developers already started to work on this feature
- as a part of the aforementioned feature, it’s possible that the T-50-2 hull will return as a T-50 hull option, IS could recieve a streamlined frontal armor as its second hull option and the US T23 medium might appear as another tank’s hull option also.
- one of the hull module variants for Panzer IV is one with additional side armor (“schürzen”)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2013 15:29:58 vasta tsitaadiga

Selline pidev tankide muutmine ei tee sellele mängule üldse au. Jäägu tankid selliseks nagu nad kord loodi või siis loogu neid paremini.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 19:57:19 vasta tsitaadiga

Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes pask kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab. beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:11:02 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes piix kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab. beer_yum.gif


mul on suht sama teema. Mingit isu enam mängida pole. Teengi vist paari kuuse pausi. Eks siis vaatab, äkki on mingid positiivsed muudatused toimunud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:13:13 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes piix kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab. beer_yum.gif

Mul oli artydega sama teema..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2013 20:16:39 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
zaG kirjutas:
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes piix kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab. beer_yum.gif


mul on suht sama teema. Mingit isu enam mängida pole. Teengi vist paari kuuse pausi. Eks siis vaatab, äkki on mingid positiivsed muudatused toimunud
http://www.noobmeter.com/recent/eu/Mikk36/500503496/500503496_00010850_20130702_033347/500503496_00010860_20130703_033448
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 20:48:23 vasta tsitaadiga

see nii ongi ju et kui kellelgi loosiga ei vea siis kellelgi veab. Pontless siin linke jagada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.07.2013 23:57:47 vasta tsitaadiga

See mm on natuke mööda küll... täna tegin b-c'ga ühe tiiru, meie top kolm tanki olid i-s 7, mina ja veel üks b-c't vastastel olid kaks e100 ja üks mingi usa heavy mida ma ei mäleta. Ning meie alumised kolm tanki olid tier 6 ning vastastel tier 8...
Mäng algas, kohe hakkas vingumine pihta, et kaotatud mäng ja muud sellist aga asi lõppes sellega, et kui heavyd linnas madistasid siis meie poolt medid lükkasid teisi poole tühjaks ja cappisime ära.

Niipalju ma olen, lugenud, et näiteks ru7 server töötab juba teistsuguse mm süsteemiga, mida nad arendavad ja parandavad.

Ning selleasemel, et siin muudkui kurta kui halb mäng on siis ärge mängige, minge parem välja, suvi käes ju ...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 10:16:45 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
See mm on natuke mööda küll... täna tegin b-c'ga ühe tiiru, meie top kolm tanki olid i-s 7, mina ja veel üks b-c't vastastel olid kaks e100 ja üks mingi usa heavy mida ma ei mäleta. Ning meie alumised kolm tanki olid tier 6 ning vastastel tier 8...
Mäng algas, kohe hakkas vingumine pihta, et kaotatud mäng ja muud sellist aga asi lõppes sellega, et kui heavyd linnas madistasid siis meie poolt medid lükkasid teisi poole tühjaks ja cappisime ära.

Niipalju ma olen, lugenud, et näiteks ru7 server töötab juba teistsuguse mm süsteemiga, mida nad arendavad ja parandavad.

Ning selleasemel, et siin muudkui kurta kui halb mäng on siis ärge mängige, minge parem välja, suvi käes ju ...


thumbs_up.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 10:52:10 vasta tsitaadiga

Jep. Igasugune kurtmine on peale uut versiooni lõppenud kuna juba mitmendat nädalat ei osale enam tankides icon_smile.gif
Aga välja ka ei taha väga minna - feels like on +40 ning asupaigaks New Delhi.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 12:25:46 vasta tsitaadiga

keegi invite koodi tahab? 1500 kulda saab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:45:46 vasta tsitaadiga

Mängu algus:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:49:07 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Mängu algus:
Spoiler Spoiler Spoiler


kopp.gif

WG võiks avalikult häbiposti panna sellised.. ja pikk karistus.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 04.07.2013 16:21:52 vasta tsitaadiga

Mis sellest avalikust häbipostist kasu on? Bann kätte ja korras.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 17:02:26 vasta tsitaadiga

Minuarust ei bannita kedagi, jummala mõttetu see report värk kah.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 18:49:19 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
keegi invite koodi tahab? 1500 kulda saab.


Võetud, tänud.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 04.07.2013 23:57:15 vasta tsitaadiga

Mida need märgid tähendavad , kasutajanime ees kui mängu laadib? Paljudel pole, mõnel on 1-2-3-4 ?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2013 00:06:20 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Mida need märgid tähendavad , kasutajanime ees kui mängu laadib? Paljudel pole, mõnel on 1-2-3-4 ?
Sama numbriga mängijad on omavahel rühmas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.07.2013 00:06:36 vasta tsitaadiga

Et nad on rühmas/platoonis. Paljud teevad kolmesi platooni ning jauravad siis teamspeakis vms sarnase asja vahendusel, et keda ja kuidas lasta jne.
Lõpptulemuseks on efektiivsem töö ja lõbusamad lahingud.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 00:22:09 vasta tsitaadiga

Ja tihti satub T1 vend kah mängima lahingutesse kus kõik T8 tänu sellistele(Y)
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.07.2013 07:38:08 vasta tsitaadiga

Puhtat T1 venna enda mure, et sellistega platti teeb. Antud lahingus ei suuda ta T1'ga üldiselt muffigi teha, kui pole just tõesti teadja vend kes oskab spottida ning hoiab oma mürsud salves icon_biggrin.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 18:53:16 vasta tsitaadiga

Tänane highlight

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.