|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
30.06.2013 20:06:20
|
|
|
Tegin just ühe mängu, kus kõige labasemalt öeldes vaid sõida ja tulista. KV-1S laeb ju väga pikka aega selle viimase toruga, aga vastased olid nii viisakad, et ootasid nurga taga kuni mul laetud sa, siis sõitsid lihtsalt ette Polegi enne näinud sellist suitsiitset mängustiili
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
30.06.2013 23:48:48
|
|
|
| Troll kirjutas: |
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.
Spoiler 
Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks. |
Kui saladus pole siis mis modi kasutad? Tundub asjalik olevat
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
01.07.2013 17:14:27
|
|
|
Sai siis selline lahing tehtud kv-1ga
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.07.2013 19:13:07
|
|
|
| WZ120 käes. Suht stock, nii et seisukohta ei oska veel võtta. Panen nõks auru peale ja tahaks saada selle nädala sees t10 -e kätte ja siis teha pool aastat grindimisest pausi.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
01.07.2013 21:14:53
|
|
|
Kas oskab keegi seletada, millal tasub kasutada soomustläbistavat mürsku ja millal HE mürsku? Millega peab valikul arvestama?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.07.2013 21:31:19
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
ma ei suuda nädalaga t4' ga t5 tanki kätte saada ja sa tahad saada t10 tanki kätte? lol Mitu tundi päevas mängid seda? |
nädalaga 170k on suht nohuhoog ju. Nädalavahetusel 100k kogemust teha on ikka ysna lõdva. Kui on vaba aega. See nädal pole, eelmine ka polnud. Yhesõnaga kui muud midagi teha pole siis teed noh.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
01.07.2013 22:01:56
|
|
|
Troll, kui weakspotist AP'ga läbi ei lase, siis hakkad HE'ga mooduleid lõhkuma
Ise kasutan He'd ka siis, kui baasi cappi peab maha laskma.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
01.07.2013 22:02:45
|
|
|
Kellelgi on VÄÄÄÄÄÄÄGA palju viitsimist olnud
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
01.07.2013 22:23:42
|
|
|
flake, mul on selline tunne, et ta ei tea, et tier 1st saab ka edasi minna
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.07.2013 22:59:26
|
|
|
| flake kirjutas: |
Kellelgi on VÄÄÄÄÄÄÄGA palju viitsimist olnud
Spoiler 
|
Osad mängivadki ainult tier1s. Lasevad algajaid enamasti. Selliseid on omajagu, alati kui näed mõnda väga kõvade statsidega, siis vaata ega tal need tier1 tehtud ole.
Troll: HE on hea prantslaste vastu, osad britid on samuti küljepealt paberist.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
01.07.2013 23:27:49
|
|
|
Moona valik sõltub natuke ka toru suurusest, näiteks kv-2 derp gun'il on he suht okei (vähemalt vanasti oli, nüüd natuke vist nerfi saanud ?),
Enamus suured torud peaksid he'ga hästi laskma.
Minu tavaline valik type 59 'ga enamasti on nii, et väiksemad nõrgemad vastased tavaline ap, tugevmamate vastu on vastavalt olukorraline, kui aega, et sihtida siis ap kui vaja kindlamalt läbi lasta siis kulda ja kui vaja mooduleid lõhkuda / toru, track jms siis he ja kui mingi vastast he 100 % kindlusega läbib ( pehme prantslane tagumik, külg) siis ka kindlalt he sest see teeb rohkem dmg.
t-50-2 muutuse kohta veel nats juttu
| tsitaat: |
| - it is confirmed that there will be NO tier 5 Soviet light tank after 8.7: T-50 will remain at tier 4 (SS: it was leaked earlier that it will lead to T-34) and the MT-25 will move to tier 6 (SS: and will be unlockable from KV-1S, to which the T-50 experience will be transferred in 8.7 apparently) |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
02.07.2013 04:22:26
|
|
|
Sain esimese heavy tank-i lahti. Ja mis toimub aru ei saa, ükskõik keda ma lasen , muud ei saa kui rikosett, bounced off jne... no damage whatsoever dafuk?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
02.07.2013 08:28:59
|
|
|
Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.07.2013 14:18:01
|
|
|
| Ritsard kirjutas: |
Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler 
|
http://noobmeter.com/player/eu/riqpiku << selle põhjal sa võiksid saada kohe EESi recruititud...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
02.07.2013 15:02:21
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
NB pole minu mäng !
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
02.07.2013 15:04:29
|
|
|
Ma olen nende numbrite järgi ilgelt si*t mängija (arvatavasti siis olen ka), aga kuidas on see siis võimalik, et enamustes mängudes teen kõige rohkem dmg? T5 lahingutes tuleb enamasti 1-1,5k dmg ära (teised tulevad järgi seal 800 järgi)?
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.07.2013 17:53:02
|
|
|
| Väga hea mäng, aga tal ilgelt vedas, et ükski oma tiimist ei suutnud ühtegi vastast ära lasta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
02.07.2013 22:21:05
|
|
|
| Kas kusagilt on võimalik näha kui palju keegi premmi on kasutanud või kui palju ma ise olen?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
02.07.2013 23:30:54
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Ritsard kirjutas: |
Poleks uskunud, et selle tankiga võin isikliku ekspirekordi teha.
Spoiler 
|
http://noobmeter.com/player/eu/riqpiku << selle põhjal sa võiksid saada kohe EESi recruititud... |
Seni piisab täiesti paar korda nädalas randomis sõitmisest
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
03.07.2013 07:44:19
|
|
|
Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.
Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6
T54E1 oli masinaks.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.07.2013 09:18:35
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.
Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6
T54E1 oli masinaks. |
WRi tõstavad, aga efektiivsus langeb.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
03.07.2013 10:15:56
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Keegi veel tuleb väitma, et klannilahingud "tõstavad" statse?
Eile osalesin kahes landingus, kogu aeg sama tank. Ühtegi randomit ei teinud.
Victory ratio: 100%
Battles: 10
WN6: 1129.73
Average tier: 9
Average experience: 1372.6
Avg. cap points: 0.6
Avg. def points: 0
Avg Damage: 1821
Kills: 5
Spotted: 6
T54E1 oli masinaks. |
Mis nipiga sa sellise dämmiga sellist xp saad?
Ise eile CWs lasin iga mäng E75mega 1000-2500dmg, spottisin ja lasin enda spotitud tanke ja üle 1000 tuli vaid korra. See statistika võtab sul prem arvesse?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
03.07.2013 10:23:52
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Mis nipiga sa sellise dämmiga sellist xp saad?
Ise eile CWs lasin iga mäng E75mega 1000-2500dmg, spottisin ja lasin enda spotitud tanke ja üle 1000 tuli vaid korra. See statistika võtab sul prem arvesse? |
Kompanii lahingutes saab võidu korral rohkem expi ja krediiti kui randomis.
| tsitaat: |
| The winning team, however, will receive a percentage of the losing team's credits and experience, causing the losing team to gain less experience and credits than they would normally expect. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2013 13:19:41
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| See statistika võtab sul prem arvesse? |
Veebistatistika võtab premmi arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.07.2013 13:58:10
|
|
|
hmm, päris põnev...
| tsitaat: |
- it’s possible that the VK4502 Ausf.A and B will be united as one tank in the future (specifically, both will become hull options for the VK4502), developers already started to work on this feature
- as a part of the aforementioned feature, it’s possible that the T-50-2 hull will return as a T-50 hull option, IS could recieve a streamlined frontal armor as its second hull option and the US T23 medium might appear as another tank’s hull option also.
- one of the hull module variants for Panzer IV is one with additional side armor (“schürzen”) |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2013 15:29:58
|
|
|
| Selline pidev tankide muutmine ei tee sellele mängule üldse au. Jäägu tankid selliseks nagu nad kord loodi või siis loogu neid paremini.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
03.07.2013 19:57:19
|
|
|
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes pask kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
03.07.2013 20:11:02
|
|
|
| zaG kirjutas: |
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes piix kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab.  |
mul on suht sama teema. Mingit isu enam mängida pole. Teengi vist paari kuuse pausi. Eks siis vaatab, äkki on mingid positiivsed muudatused toimunud
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.07.2013 20:13:13
|
|
|
| zaG kirjutas: |
Selle mängu matchmaking süsteem on sõna otseses mõttes piix kuubis, ma ei tea mis sellel mängul minu hummeli vastu on aga mul on 27 kaotust järjest, kus enamik ajast on pool minu tiimi selleks ajaks surnud kui mul teine mürsk rauda jõuab.  |
Mul oli artydega sama teema..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
03.07.2013 20:48:23
|
|
|
| see nii ongi ju et kui kellelgi loosiga ei vea siis kellelgi veab. Pontless siin linke jagada.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.07.2013 23:57:47
|
|
|
See mm on natuke mööda küll... täna tegin b-c'ga ühe tiiru, meie top kolm tanki olid i-s 7, mina ja veel üks b-c't vastastel olid kaks e100 ja üks mingi usa heavy mida ma ei mäleta. Ning meie alumised kolm tanki olid tier 6 ning vastastel tier 8...
Mäng algas, kohe hakkas vingumine pihta, et kaotatud mäng ja muud sellist aga asi lõppes sellega, et kui heavyd linnas madistasid siis meie poolt medid lükkasid teisi poole tühjaks ja cappisime ära.
Niipalju ma olen, lugenud, et näiteks ru7 server töötab juba teistsuguse mm süsteemiga, mida nad arendavad ja parandavad.
Ning selleasemel, et siin muudkui kurta kui halb mäng on siis ärge mängige, minge parem välja, suvi käes ju ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
04.07.2013 10:16:45
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
See mm on natuke mööda küll... täna tegin b-c'ga ühe tiiru, meie top kolm tanki olid i-s 7, mina ja veel üks b-c't vastastel olid kaks e100 ja üks mingi usa heavy mida ma ei mäleta. Ning meie alumised kolm tanki olid tier 6 ning vastastel tier 8...
Mäng algas, kohe hakkas vingumine pihta, et kaotatud mäng ja muud sellist aga asi lõppes sellega, et kui heavyd linnas madistasid siis meie poolt medid lükkasid teisi poole tühjaks ja cappisime ära.
Niipalju ma olen, lugenud, et näiteks ru7 server töötab juba teistsuguse mm süsteemiga, mida nad arendavad ja parandavad.
Ning selleasemel, et siin muudkui kurta kui halb mäng on siis ärge mängige, minge parem välja, suvi käes ju ... |
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.07.2013 10:52:10
|
|
|
Jep. Igasugune kurtmine on peale uut versiooni lõppenud kuna juba mitmendat nädalat ei osale enam tankides
Aga välja ka ei taha väga minna - feels like on +40 ning asupaigaks New Delhi.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
04.07.2013 12:25:46
|
|
|
| keegi invite koodi tahab? 1500 kulda saab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
04.07.2013 13:49:07
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Mängu algus:
Spoiler 
|
WG võiks avalikult häbiposti panna sellised.. ja pikk karistus.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
04.07.2013 16:21:52
|
|
|
| Mis sellest avalikust häbipostist kasu on? Bann kätte ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.07.2013 17:02:26
|
|
|
| Minuarust ei bannita kedagi, jummala mõttetu see report värk kah.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
04.07.2013 23:57:15
|
|
|
Mida need märgid tähendavad , kasutajanime ees kui mängu laadib? Paljudel pole, mõnel on 1-2-3-4 ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2013 00:06:20
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Mida need märgid tähendavad , kasutajanime ees kui mängu laadib? Paljudel pole, mõnel on 1-2-3-4 ? |
Sama numbriga mängijad on omavahel rühmas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.07.2013 00:22:09
|
|
|
| Ja tihti satub T1 vend kah mängima lahingutesse kus kõik T8 tänu sellistele(Y)
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
06.07.2013 18:53:16
|
|
|
Tänane highlight
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|