|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
28.06.2013 13:11:16
|
|
|
| Kas churcilli tasuks edasi arendada ja järgmisi tanke lahti mängida või ei? Praegu see churchill 1 on ikka eriline saan.........
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
28.06.2013 13:30:42
|
|
|
Mis tankidega kõige rohkem ringi laseta, endale meeldib siiani rohkem light tank Kiire ja paugutab piisavalt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
28.06.2013 13:39:48
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Mis tankidega kõige rohkem ringi laseta, endale meeldib siiani rohkem light tank Kiire ja paugutab piisavalt  |
Küll see sind ära tüütab..
Uus lemmik- isu-152
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.06.2013 13:39:58
|
|
|
T-34, Hetzer ja StuGIII
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
28.06.2013 13:45:36
|
|
|
| Enda lemmik IS3, arendada ma enam ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
28.06.2013 14:23:17
|
|
|
| T62A on yle prahi. Arvatavasti hakkab meeldima ka hiina t10 medikas, tollel kiirus suts parem ja kahur jämedam, kuigi mitte nii hea kui 62A -l
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
28.06.2013 14:49:09
|
|
|
et siis selline failtiim:
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
28.06.2013 15:22:24
|
|
|
Päris norm dam. Viska replay ka üles
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
28.06.2013 15:49:19
|
|
|
| Thing kirjutas: |
et siis selline failtiim:
Spoiler 
|
Vist kõige hullem kaotus mida olen näinud
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
28.06.2013 16:03:03
|
|
|
| Thing kirjutas: |
et siis selline failtiim:
 |
oi valus, seda replayd tahaks tõesti näha.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
28.06.2013 16:51:10
|
|
|
| AC7 kirjutas: |
| Mänge on liiga vähe, et sellest Winratest veel midagi järeldada. |
Ei maininud winrate kohta midagi. ülejäänud näitajad on stock grindi kohta viisakad.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
28.06.2013 18:29:55
|
|
|
Kas on mingit modet või seadistust, millega saaks sihikuristi erksalt punaseks või roheliseks? Neetult raske on mõnikord praegust näha, eriti tumedamal taustal.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
28.06.2013 19:47:38
|
|
|
| t34-2 on ikkagi suht kehvake. Alguses tundus kole hea aga mida aeg edasi seda rohkem jõuab kohale et ta ikka hea pole. Soomust nagu polekski, kõik lasevad läbi nagu ise tahavad eest, väga harva kui midagigi ära põrkab. Alguses tundus nagu oleks hea esiots aga ju siis oli lihtsalt joppamine. Alles ma seda ei jäta igastahes. Meeskonnad kuhu sellega satun on ka sellised et kui ma ise pooli mehi maha ei noti siis võitu ei tule tavaliselt. See t9 peaks aga hea olema ysna kindlalt, vähemalt räägitakse nii.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
28.06.2013 20:02:41
|
|
|
| Thing kirjutas: |
et siis selline failtiim:
 |
Suurepärane näide sellest kui oluline arty mängus on. Td teeb suhteliselt avatud kaardiga mängus 62 lasku ja alles siis võetakse maha. Mis kahur see on, mis tier 9 Td'l teeb keskmiselt 174 dmg lasu kohta?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.06.2013 20:12:27
|
|
|
| tsitaat: |
Supertest leaks: T-50-2 switch
Two Soviet light tanks will apparently be added: the LTP (never heard of it) and the T-50-2.
Details of the switch:
- MT-25 will replace the T-50-2
- if T-50-2 was unlocked, MT-25 will be unlocked also
- if T-50-2 was bought in hangar, it gets replaced by the MT-25 and the player will recieve one extre crewmember (radioman) trained for MT-25, trained to 100 percent
- T-50-2 crew will be retrained for free to MT-25
- camouflage and stats get both transferred
- experience from T-50-2 gets transferred to MT-25 also
- T-50 experience gets transferred to KV-1S for some reason
- new ammo doesn’t get loaded
- emblems and inscriptions on T-50-2 get sold for their purchase price
LTP – new tier 3 LT (there are rumors that this vehicle might be the Wargaming 15th birthday award tank)
http://ftr.wot-news.com/2013/06/27/supertest-leaks-t-50-2-switch/ |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
28.06.2013 20:25:11
|
|
|
Ei suuda...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
28.06.2013 21:13:42
|
|
|
| andrez3d kirjutas: |
| Thing kirjutas: |
et siis selline failtiim:
 |
Suurepärane näide sellest kui oluline arty mängus on. Td teeb suhteliselt avatud kaardiga mängus 62 lasku ja alles siis võetakse maha. Mis kahur see on, mis tier 9 Td'l teeb keskmiselt 174 dmg lasu kohta? |
Kas sa oled siemka, või teeskled, et oled?
Iga lask, mis pihta läheb ei tee dmg-d ju. Võid lasta bounce, critical või tracki. Isegi kui peneb ja dmg tuleb, siis ei ole see alati maksimaalne, RNG või siis low health. Ja hea mängija valib sellise koha, kus arty ei saa teda lasta. Samtui on pärast patchi artyde arv vähenenud, niiet vb ei olnud seal mängus artyt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.06.2013 00:40:10
|
|
|
Ei saa pihta?.... mismoodi see spottimine ikkagi funkab? ... sõidan sõidan ja voila korraga 50m kaugusel 3 tanki. või seisan peidus ja saan kusagilt tuld täiega? ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addres999
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2012
|
29.06.2013 01:54:03
|
|
|
nüüd on eluaegne rage kahh sellest mängust. Närvi ajab see, et mingi random vanelane võtab su ühe lasuga mai tea kuidas maha, niiet ma ka teda ei näe. Ja siis veel pannakse tier IV tier VIII vastu.
PASK MÄNG!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
29.06.2013 03:56:34
|
|
|
5 mängu järjest nüüd sellised, peab vist ära lõpetama tänaseks
Spoiler 
Ma ei saa aru kuidas mõned mängijad viitsivad end tier 9 ja 10 asjadeni välja feilida tehes keskeltläbi 400 dami mängu kohta...võeh
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
29.06.2013 07:11:50
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
Ma ei saa aru kuidas mõned mängijad viitsivad end tier 9 ja 10 asjadeni välja feilida tehes keskeltläbi 400 dami mängu kohta...võeh |
vot see on asi millest ma ka ei saa aru.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
29.06.2013 09:40:03
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| t34-2 on ikkagi suht kehvake. Alguses tundus kole hea aga mida aeg edasi seda rohkem jõuab kohale et ta ikka hea pole. Soomust nagu polekski, kõik lasevad läbi nagu ise tahavad eest, väga harva kui midagigi ära põrkab. Alguses tundus nagu oleks hea esiots aga ju siis oli lihtsalt joppamine. Alles ma seda ei jäta igastahes. Meeskonnad kuhu sellega satun on ka sellised et kui ma ise pooli mehi maha ei noti siis võitu ei tule tavaliselt. See t9 peaks aga hea olema ysna kindlalt, vähemalt räägitakse nii. |
Seda ma rääkisin koguaeg. Endal oli typega võrrelda ja sellele jääb ta iga kell alla. Selline tunne, et savist tank.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
29.06.2013 09:45:35
|
|
|
| asi on selles et sa ei saa yldjuhul seda mängida nii nagu vaja. Nii palju simkasi on et sa pead tegema asju mida selle tankiga teha pole mõistlik. Aga jah, soomust nagu poleks. Säti kuda tahad esiotsa kõik lasevad seal läbi, vahet pole kes, isegi paar levelit madalamad tankid
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
29.06.2013 10:39:04
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| asi on selles et sa ei saa yldjuhul seda mängida nii nagu vaja. Nii palju simkasi on et sa pead tegema asju mida selle tankiga teha pole mõistlik. Aga jah, soomust nagu poleks. Säti kuda tahad esiotsa kõik lasevad seal läbi, vahet pole kes, isegi paar levelit madalamad tankid |
Täpselt. Selle tankiga ei saa kuskilt nina välja pista, ilma, et isegi madalamad tierid sust läbi ei lase. Ei näe mingit mõtet sellel T-34-2-l. Andmete järgi peaks ta kõvem tank olema, kui type-59, aga kus sa sellega. typed lihtsalt tulevad ja omavad su külmalt ära.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
29.06.2013 14:38:34
|
|
|
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.
Spoiler 
Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
29.06.2013 15:40:30
|
|
|
Tegelane üritas meid "üllatada" ülevalt kaela hüppamisega...ainult et liiga pagana raske oli 81%->0% vähem kui sekundiga, sest raske kukkumine + 3 toru ootas
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
29.06.2013 16:04:19
|
|
|
Need t5 vennad tüütavad nii ära. Müüsin oma kaks t7 tanki maha, et arendada uusi liine ja nüüd olen tupikus . Konnaõgijate TD liini veel viitsib arendada.
Spoiler 
Kui keegi tüdineb ära võib jagada oma kasutajat kus on suuremad järgud  
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.06.2013 16:27:02
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Ei saa pihta?.... mismoodi see spottimine ikkagi funkab? ... sõidan sõidan ja voila korraga 50m kaugusel 3 tanki. või seisan peidus ja saan kusagilt tuld täiega? ... |
http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics
Loe sealt asju, saad palju rohkem mängust teada
| addres999 kirjutas: |
nüüd on eluaegne rage kahh sellest mängust. Närvi ajab see, et mingi random vanelane võtab su ühe lasuga mai tea kuidas maha, niiet ma ka teda ei näe. Ja siis veel pannakse tier IV tier VIII vastu.
piix MÄNG! |
Mis tankiga olid?
Tead, kuidas MM töötab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.06.2013 16:32:31
|
|
|
Just sain uue tanki, ning teises lahingus jäin lõpuks 1vs1 , aga sain esimesena tule avada, ning õnnestus maha võtta.
Mingi murumuna tanki-ga sai üksteist tulistatud mingi 3 minutit, kuni lõpuks sai surma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
29.06.2013 16:37:10
|
|
|
Matilda on tore tank jah
x3 puhul sai duubel ka ära tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
29.06.2013 17:35:16
|
|
|
| Troll kirjutas: |
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.
Spoiler 
Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks. |
Pole nüüd pärast viimast patchi mänginud sellega, kuid varem oli see üks mu lemmiktanke, soomus on küll parem kui näiteks KV-1S'il, samuti võis kõrgema ROF'i abil KV-1S'i väga edukalt üksi maha võtta. Seega mu meelest üks igati norm tank.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.06.2013 17:36:25
|
|
|
2 korda suutis WoT kokku joosta, üks kord koos arvutiga, teine kord ainult mängul not responding. Maatriks is not impressed.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
29.06.2013 18:03:48
|
|
|
| järgmine patch võikski tulla light tank rebalance, sest see tier 4 lightide tier 8 mängudesse viskamine on ikka ülim idiootsus (eriti nüüd, kui on ka kõrgema tieri lighte rohkem). chaffee ja t50-2 MM on üldse üks paras õudus, tier 10 jaoks on mõlemad mõnusad oneshotid, aktiivsest spottimisest ei saa rääkidagi
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.06.2013 19:19:07
|
|
|
|
Fake?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
30.06.2013 00:51:07
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| Pole nüüd pärast viimast patchi mänginud sellega, kuid varem oli see üks mu lemmiktanke, soomus on küll parem kui näiteks KV-1S'il, samuti võis kõrgema ROF'i abil KV-1S'i väga edukalt üksi maha võtta. Seega mu meelest üks igati norm tank. |
Küll oleneb siin mängus palju suurtükist! Sain 90mm kahuri kätte ja hoopis lõbusam mängida, see võtab ikka enamuse +/-2tieri tankide soomusest läbi. Piinlemise asemel nüüd naudin.
P.S Muide, kuidas saaks mängus vasakul ja paremas servas olevate mängijate nimede asemele tankide nimed? Või tankide tieri tähise asemele?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
30.06.2013 09:33:35
|
|
|
Pz I C on üks lõbus tank ja sobib hästi päeva alguses tujutõstmiseks:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
30.06.2013 13:53:05
|
|
|
Kas selle expiga midagi teha ka on mis koguneb x tankil ? Mul ühel light tankil juba 9000+
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
30.06.2013 14:14:25
|
|
|
| 10.10.10, sa saad kahte eri sorti XP-d. Tankipõhine, mida saad kasutada selle tanki moodulite arendamiseks ja järgmise tanki arendamiseks ning tasuta XP, mida saad iga tanki mooduli arendamiseks kasutada. Kui su tank on "eliit", ehk siis kõik moodulid ja järgnevad tankid arendatud, siis kogud tühjalt xp-d. Siis on sul kaks võimalust, kas suunad selle XP meeskonna treenimisse või siis konverdid kulla eest "tasuta" XP-ks... saad kiiremini uusi tanke.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
30.06.2013 14:30:31
|
|
|
Kuidas ma seda xp-d meeskonna treenimiseks kasutan ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
30.06.2013 14:42:41
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Kuidas ma seda xp-d meeskonna treenimiseks kasutan ?  |
Kui tank on eliit (kõik arendused tehtud), siis tekib garaažis meeskonna nimede kohale kastike "Kiirenda treenimist", pane sinna linnuke, siis hakkab see tank kiirendatult meeskonda treenima.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.06.2013 14:55:27
|
|
|
| 10.10.10, juba tankile kogunenud XP'd ei saa muuks kasutada, kui free XP'ks muutmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
30.06.2013 18:17:52
|
|
|
| nii. täna ehk õnnestub see t34-2 läbi grindida. Suht jube tank ikka. Krt ma ei tea kudias ta enne nii hea tundus. Muidugi selle uuendusega seoses oli mingi räme downswing kah, hullemaid meeskondi kuhu sattuda ma pole enne näinud, umbes 100 mängu suht pidevaid kaotusi oli ja ega olukord päris normaliseerinud pole, kuigi juba nats lubab.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
30.06.2013 19:51:35
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| Thing kirjutas: |
et siis selline failtiim:
 |
oi valus, seda replayd tahaks tõesti näha. |
Upitaks seda replay soovi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|