Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 13:11:16 vasta tsitaadiga

Kas churcilli tasuks edasi arendada ja järgmisi tanke lahti mängida või ei? Praegu see churchill 1 on ikka eriline saan.........
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.06.2013 13:30:42 vasta tsitaadiga

Mis tankidega kõige rohkem ringi laseta, endale meeldib siiani rohkem light tank icon_smile.gif Kiire ja paugutab piisavalt icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 13:39:48 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Mis tankidega kõige rohkem ringi laseta, endale meeldib siiani rohkem light tank icon_smile.gif Kiire ja paugutab piisavalt icon_smile.gif



Küll see sind ära tüütab..
Uus lemmik- isu-152 icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 13:39:58 vasta tsitaadiga

T-34, Hetzer ja StuGIII
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.06.2013 13:45:36 vasta tsitaadiga

Enda lemmik IS3, arendada ma enam ei viitsi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 14:23:17 vasta tsitaadiga

T62A on yle prahi. Arvatavasti hakkab meeldima ka hiina t10 medikas, tollel kiirus suts parem ja kahur jämedam, kuigi mitte nii hea kui 62A -l
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.06.2013 14:39:54 vasta tsitaadiga

Hetkel arendamist vajavatest tankidest meeldib hiina T9 heavy, T54E1 ja Obj 704. Päevaseid duubleid nendega suht lust teha thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 14:49:09 vasta tsitaadiga

et siis selline failtiim:
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2013 15:22:24 vasta tsitaadiga

Päris norm dam. Viska replay ka üles icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.06.2013 15:49:19 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
et siis selline failtiim:
Spoiler Spoiler Spoiler


Vist kõige hullem kaotus mida olen näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 16:03:03 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
et siis selline failtiim:


oi valus, seda replayd tahaks tõesti näha.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 16:51:10 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Mänge on liiga vähe, et sellest Winratest veel midagi järeldada.


Ei maininud winrate kohta midagi. ülejäänud näitajad on stock grindi kohta viisakad.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 28.06.2013 18:29:55 vasta tsitaadiga

Kas on mingit modet või seadistust, millega saaks sihikuristi erksalt punaseks või roheliseks? Neetult raske on mõnikord praegust näha, eriti tumedamal taustal.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.06.2013 19:46:45 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kas on mingit modet või seadistust, millega saaks sihikuristi erksalt punaseks või roheliseks? Neetult raske on mõnikord praegust näha, eriti tumedamal taustal.


http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/j1mb0s-reticles
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 19:47:38 vasta tsitaadiga

t34-2 on ikkagi suht kehvake. Alguses tundus kole hea aga mida aeg edasi seda rohkem jõuab kohale et ta ikka hea pole. Soomust nagu polekski, kõik lasevad läbi nagu ise tahavad eest, väga harva kui midagigi ära põrkab. Alguses tundus nagu oleks hea esiots aga ju siis oli lihtsalt joppamine. Alles ma seda ei jäta igastahes. Meeskonnad kuhu sellega satun on ka sellised et kui ma ise pooli mehi maha ei noti siis võitu ei tule tavaliselt. See t9 peaks aga hea olema ysna kindlalt, vähemalt räägitakse nii.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 20:02:41 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
et siis selline failtiim:


Suurepärane näide sellest kui oluline arty mängus on. Td teeb suhteliselt avatud kaardiga mängus 62 lasku ja alles siis võetakse maha. Mis kahur see on, mis tier 9 Td'l teeb keskmiselt 174 dmg lasu kohta?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.06.2013 20:12:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Supertest leaks: T-50-2 switch
Two Soviet light tanks will apparently be added: the LTP (never heard of it) and the T-50-2.

Details of the switch:

- MT-25 will replace the T-50-2
- if T-50-2 was unlocked, MT-25 will be unlocked also
- if T-50-2 was bought in hangar, it gets replaced by the MT-25 and the player will recieve one extre crewmember (radioman) trained for MT-25, trained to 100 percent
- T-50-2 crew will be retrained for free to MT-25
- camouflage and stats get both transferred
- experience from T-50-2 gets transferred to MT-25 also
- T-50 experience gets transferred to KV-1S for some reason
- new ammo doesn’t get loaded
- emblems and inscriptions on T-50-2 get sold for their purchase price

LTP – new tier 3 LT (there are rumors that this vehicle might be the Wargaming 15th birthday award tank)
http://ftr.wot-news.com/2013/06/27/supertest-leaks-t-50-2-switch/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.06.2013 20:25:11 vasta tsitaadiga

Ei suuda...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 28.06.2013 21:13:42 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
Thing kirjutas:
et siis selline failtiim:


Suurepärane näide sellest kui oluline arty mängus on. Td teeb suhteliselt avatud kaardiga mängus 62 lasku ja alles siis võetakse maha. Mis kahur see on, mis tier 9 Td'l teeb keskmiselt 174 dmg lasu kohta?


Kas sa oled siemka, või teeskled, et oled?

Iga lask, mis pihta läheb ei tee dmg-d ju. Võid lasta bounce, critical või tracki. Isegi kui peneb ja dmg tuleb, siis ei ole see alati maksimaalne, RNG või siis low health. Ja hea mängija valib sellise koha, kus arty ei saa teda lasta. Samtui on pärast patchi artyde arv vähenenud, niiet vb ei olnud seal mängus artyt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 29.06.2013 00:40:10 vasta tsitaadiga

Ei saa pihta?.... mismoodi see spottimine ikkagi funkab? ... sõidan sõidan ja voila korraga 50m kaugusel 3 tanki. või seisan peidus ja saan kusagilt tuld täiega? ...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 01:54:03 vasta tsitaadiga

nüüd on eluaegne rage kahh sellest mängust. Närvi ajab see, et mingi random vanelane võtab su ühe lasuga mai tea kuidas maha, niiet ma ka teda ei näe. Ja siis veel pannakse tier IV tier VIII vastu.
PASK MÄNG!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 29.06.2013 03:48:34 vasta tsitaadiga

Kõik, kes alles alustavad mängu ja ei saa millestki aru, siis: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/168735-world-of-tanks-beginners-primer/
Kõik põhiline olemas.

Vähe pikem guide: http://www.descent2.de/files/WoT/WoT-Primer.pdf
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 03:56:34 vasta tsitaadiga

5 mängu järjest nüüd sellised, peab vist ära lõpetama tänaseks
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei saa aru kuidas mõned mängijad viitsivad end tier 9 ja 10 asjadeni välja feilida tehes keskeltläbi 400 dami mängu kohta...võeh

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 07:11:50 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:

Ma ei saa aru kuidas mõned mängijad viitsivad end tier 9 ja 10 asjadeni välja feilida tehes keskeltläbi 400 dami mängu kohta...võeh


vot see on asi millest ma ka ei saa aru.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 09:40:03 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
t34-2 on ikkagi suht kehvake. Alguses tundus kole hea aga mida aeg edasi seda rohkem jõuab kohale et ta ikka hea pole. Soomust nagu polekski, kõik lasevad läbi nagu ise tahavad eest, väga harva kui midagigi ära põrkab. Alguses tundus nagu oleks hea esiots aga ju siis oli lihtsalt joppamine. Alles ma seda ei jäta igastahes. Meeskonnad kuhu sellega satun on ka sellised et kui ma ise pooli mehi maha ei noti siis võitu ei tule tavaliselt. See t9 peaks aga hea olema ysna kindlalt, vähemalt räägitakse nii.


Seda ma rääkisin koguaeg. Endal oli typega võrrelda ja sellele jääb ta iga kell alla. Selline tunne, et savist tank.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 09:45:35 vasta tsitaadiga

asi on selles et sa ei saa yldjuhul seda mängida nii nagu vaja. Nii palju simkasi on et sa pead tegema asju mida selle tankiga teha pole mõistlik. Aga jah, soomust nagu poleks. Säti kuda tahad esiotsa kõik lasevad seal läbi, vahet pole kes, isegi paar levelit madalamad tankid
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 10:39:04 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
asi on selles et sa ei saa yldjuhul seda mängida nii nagu vaja. Nii palju simkasi on et sa pead tegema asju mida selle tankiga teha pole mõistlik. Aga jah, soomust nagu poleks. Säti kuda tahad esiotsa kõik lasevad seal läbi, vahet pole kes, isegi paar levelit madalamad tankid


Täpselt. Selle tankiga ei saa kuskilt nina välja pista, ilma, et isegi madalamad tierid sust läbi ei lase. Ei näe mingit mõtet sellel T-34-2-l. Andmete järgi peaks ta kõvem tank olema, kui type-59, aga kus sa sellega. typed lihtsalt tulevad ja omavad su külmalt ära.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 29.06.2013 14:38:34 vasta tsitaadiga

No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! icon_evil.gif Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 15:16:34 vasta tsitaadiga

On mingeid ilusamaid mode ka, kus on märgitud tanki nõrgad kohad (või on märgitud, kus on mootor ja laskemoon)?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.06.2013 15:40:30 vasta tsitaadiga

Tegelane üritas meid "üllatada" ülevalt kaela hüppamisega...ainult et liiga pagana raske oli icon_biggrin.gif 81%->0% vähem kui sekundiga, sest raske kukkumine + 3 toru ootas thumbs_up.gif icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 16:04:19 vasta tsitaadiga

Need t5 vennad tüütavad nii ära. Müüsin oma kaks t7 tanki maha, et arendada uusi liine ja nüüd olen tupikus icon_biggrin.gif. Konnaõgijate TD liini veel viitsib arendada.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 16:27:02 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Ei saa pihta?.... mismoodi see spottimine ikkagi funkab? ... sõidan sõidan ja voila korraga 50m kaugusel 3 tanki. või seisan peidus ja saan kusagilt tuld täiega? ...


http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics

Loe sealt asju, saad palju rohkem mängust teada icon_wink.gif

addres999 kirjutas:
nüüd on eluaegne rage kahh sellest mängust. Närvi ajab see, et mingi random vanelane võtab su ühe lasuga mai tea kuidas maha, niiet ma ka teda ei näe. Ja siis veel pannakse tier IV tier VIII vastu.
piix MÄNG!


Mis tankiga olid?
Tead, kuidas MM töötab?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 29.06.2013 16:32:31 vasta tsitaadiga

Just sain uue tanki, ning teises lahingus jäin lõpuks 1vs1 , aga sain esimesena tule avada, ning õnnestus maha võtta.

Mingi murumuna tanki-ga sai üksteist tulistatud mingi 3 minutit, kuni lõpuks sai surma icon_smile.gif


_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.06.2013 16:37:10 vasta tsitaadiga

Matilda on tore tank jah thumbs_up.gif
x3 puhul sai duubel ka ära tehtud.

Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 17:35:16 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
No küll on see ameeriklaste M6 ikka üks õnnetu käkerdis. Esisoomus on üksainus suur nõrk koht, küljed on samasugused ning roomikud lastakse pea iga mäng ära.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõige hullem on aga see, et sul pole millegagi end kaitsta, see default suurtükikäkk ei võta millestki läbi. Viimane mäng ma sattusin ühe KV-1S-i suhtes ideaalsesse kohta - selja taha. Too pidas parajasti duelli ühe meie tankiga ja ma sain teda 100 meetri pealt rahulikult lasta. Sihtisin torni tagaküljel olevasse kuulipildujasse (punane koht) ja lasksin ja lasksin ja lasksin... 4 pauku ja mitte midagi! icon_evil.gif Isegi võidu näppas too meie tank ära, kellega see KV-1S duelli pidas. Tuleb hambad risti mõnesaja punkti haaval kogemust koguda, et 14t eest 90mm kahur kätte saada, ehk läheb siis nõks paremaks.

Pole nüüd pärast viimast patchi mänginud sellega, kuid varem oli see üks mu lemmiktanke, soomus on küll parem kui näiteks KV-1S'il, samuti võis kõrgema ROF'i abil KV-1S'i väga edukalt üksi maha võtta. Seega mu meelest üks igati norm tank.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 17:36:25 vasta tsitaadiga

2 korda suutis WoT kokku joosta, üks kord koos arvutiga, teine kord ainult mängul not responding. Maatriks is not impressed.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 18:03:48 vasta tsitaadiga

järgmine patch võikski tulla light tank rebalance, sest see tier 4 lightide tier 8 mängudesse viskamine on ikka ülim idiootsus (eriti nüüd, kui on ka kõrgema tieri lighte rohkem). chaffee ja t50-2 MM on üldse üks paras õudus, tier 10 jaoks on mõlemad mõnusad oneshotid, aktiivsest spottimisest ei saa rääkidagi
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002




sõnum 29.06.2013 19:14:35 vasta tsitaadiga

http://igav.ee/sodurid-lobutsemas/6390/

Meelelahutus icon_smile.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.06.2013 19:19:07 vasta tsitaadiga

finch kirjutas:
http://igav.ee/sodurid-lobutsemas/6390/

Meelelahutus icon_smile.gif
Fake?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.06.2013 00:51:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Pole nüüd pärast viimast patchi mänginud sellega, kuid varem oli see üks mu lemmiktanke, soomus on küll parem kui näiteks KV-1S'il, samuti võis kõrgema ROF'i abil KV-1S'i väga edukalt üksi maha võtta. Seega mu meelest üks igati norm tank.

Küll oleneb siin mängus palju suurtükist! Sain 90mm kahuri kätte ja hoopis lõbusam mängida, see võtab ikka enamuse +/-2tieri tankide soomusest läbi. Piinlemise asemel nüüd naudin.

P.S Muide, kuidas saaks mängus vasakul ja paremas servas olevate mängijate nimede asemele tankide nimed? Või tankide tieri tähise asemele?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 08:23:20 vasta tsitaadiga

Vajuta CTRL alla klaviatuuril ja liigu vasakusse üles nurka, seal saad ise muuta mida tankide nimekiri näitab. Ise kasutan selllist modi, mis teeb tankide kontuurid ka värviliseks ja soovi korral paneb tieri tähise ka nagu sa soovisid.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/34259-086-j1mb0s-contour-icon-mod/

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.06.2013 09:33:35 vasta tsitaadiga

Pz I C on üks lõbus tank ja sobib hästi päeva alguses tujutõstmiseks:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 30.06.2013 13:53:05 vasta tsitaadiga

Kas selle expiga midagi teha ka on mis koguneb x tankil ? Mul ühel light tankil juba 9000+
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 30.06.2013 14:03:34 vasta tsitaadiga

Kullaga saad free expiks konvertida. Üldiselt pole mõtet niisama "üle teenida".
Enamus inimesi kasutab "kiirendatud meeskonna treenimist" eliit tankide puhul.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 14:14:25 vasta tsitaadiga

10.10.10, sa saad kahte eri sorti XP-d. Tankipõhine, mida saad kasutada selle tanki moodulite arendamiseks ja järgmise tanki arendamiseks ning tasuta XP, mida saad iga tanki mooduli arendamiseks kasutada. Kui su tank on "eliit", ehk siis kõik moodulid ja järgnevad tankid arendatud, siis kogud tühjalt xp-d. Siis on sul kaks võimalust, kas suunad selle XP meeskonna treenimisse või siis konverdid kulla eest "tasuta" XP-ks... saad kiiremini uusi tanke.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 30.06.2013 14:30:31 vasta tsitaadiga

Kuidas ma seda xp-d meeskonna treenimiseks kasutan ? icon_redface.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 30.06.2013 14:42:41 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kuidas ma seda xp-d meeskonna treenimiseks kasutan ? icon_redface.gif

Kui tank on eliit (kõik arendused tehtud), siis tekib garaažis meeskonna nimede kohale kastike "Kiirenda treenimist", pane sinna linnuke, siis hakkab see tank kiirendatult meeskonda treenima.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.06.2013 14:55:27 vasta tsitaadiga

10.10.10, juba tankile kogunenud XP'd ei saa muuks kasutada, kui free XP'ks muutmiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 18:17:52 vasta tsitaadiga

nii. täna ehk õnnestub see t34-2 läbi grindida. Suht jube tank ikka. Krt ma ei tea kudias ta enne nii hea tundus. Muidugi selle uuendusega seoses oli mingi räme downswing kah, hullemaid meeskondi kuhu sattuda ma pole enne näinud, umbes 100 mängu suht pidevaid kaotusi oli ja ega olukord päris normaliseerinud pole, kuigi juba nats lubab.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 30.06.2013 19:51:35 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Thing kirjutas:
et siis selline failtiim:


oi valus, seda replayd tahaks tõesti näha.

Upitaks seda replay soovi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.