|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
15.06.2013 11:54:41
|
|
|
50meetrit lõppkliendi optikat maksab orienteeruvalt, : optikameeter on alla 1 euro, roosa rüüzhi saad mõnest järelejäänud tööst täiesti tasuta, kui labidas on terav, siis on pool nädalat kaevamist, värskes õhus kolm korda päevas süüa, pluss nipet näpet. karta on et sada eurot ja asi valmis. KUI aga tahad teha kooskõlastamiste kooskõlastamiste kooskõlastamistega, siis tuleb 100 eurot tõsta ruutu, siis tuleb sealt eksponent, siis integreerid, ja lõpptulemusena hakkad veel vektoreid arvutama, nii et ... valik on sinu.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.06.2013 12:23:41
|
|
|
~30 meetrit on teealune osa. Kui seal pädev läbiviik olemas on, siis pole mingit kaevamist või kooskõlastamist maanteeametiga vaja. Ise naljalt Tallinn-Tartu maanteed läbi kaevama ei hakkaks. Sealt edasi ~20 - 15 meetrit viskab labidaga paari päevaga ära (kui ei hakka Hiinasse kaevama). Viimane kord (vasega liitumisel) sai see jupp esivanema poolt nädalaga detsembris raiutud ja kaevatud. Külmumata pinnasega saab vast kiiremini labidaga vehkida.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
15.06.2013 12:44:27
|
|
|
| Kas optikat koos vana vase väljatõmbamisega sisse ei saa vedada? Sorry, ei ole optikat paigaldanud...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.06.2013 13:06:02
|
|
|
Kahjuks ei olnud eelpool nimet esivanem niipalju tulevikku vaatav, et viimase lõigu vaske tookord kaablitorusse panna.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.06.2013 18:56:50
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
Mul oleks indrekp selline küsimus.
Kas Elioni lairiba ehk optika kiirused on fikseeritud hetkel sellepärast, et jaamades olev tehnika ei lubaks kiiremaid ja paremaid pakette turule tuua. Või on asi pigem selles, et Elionil on mingi äriplaan (mis on salajane) paari aasta pärast alles jõuda Läti Leedu ja teiste optika kiiruste tasemeni uute pakkettidega?
Lihtsalt maakeeli mille taha praegused paketid on kinni, sest 100/20 on kõige lahjem variant üldse. Ma ei tahaks uskuda, et see ongi maksimum mida elioni jaamad suudavad järgmise aasta ja sealt edasi teenust pakkuda. |
Salajane plaan on kindlasti, nii salajane, et keegi ei tea
Iga paketi uuendus vajab ja tehnilise platvormi uuendamist või täiendamist... Mingis osas on valmisolek suuremateks kiirusteks olemas, mingis osas mitte. Millal tuleb, ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.06.2013 20:19:17
|
|
|
indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja.
Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus.
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.06.2013 20:19:50
|
|
|
| tõenäoliselt üks loll küsimus, aga kas elioni ruuterile võib suva mis lauatelefoni külge ühendada millel on see pistik või vaja mingit spetsiifilist VoIP telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.06.2013 20:21:34
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja.
Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus.
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi.  |
yritaks alustuseks kuidagigi 1K-ni jõuda 10 aastaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.06.2013 20:27:10
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| tõenäoliselt üks loll küsimus, aga kas elioni ruuterile võib suva mis lauatelefoni külge ühendada millel on see pistik või vaja mingit spetsiifilist VoIP telefoni? |
Suvaline toonvalimisega telefon sobib.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.06.2013 20:35:11
|
|
|
tahanteada, me ei ela jaapanis või mis? Tase ei küündi soomenigi, mis kuradi jaapanit sa tahad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.06.2013 20:39:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja.
Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus.
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi.  |
1. Elion kohaneb vastavalt turule iseenesest. Kui on nõudlus, rahakott ja vajadus midagi ära teha, siis see ka tehtud saab. Nagu teada oli Elion üsna õigel ajal HD edastamiseks valmis aga nagu näha, pole siiani kanalitootjad sellega kaasa läinud. Mis siin veel 3D sisust ja 2k-8k kvaliteedist rääkida.
Elion ise veel Jaapanis IPTV'd ei paku seega pole see üldse küsimus mida arutada.
2. Google Fiber on näide kuidas võiks üks ISP asju ajada... keegi ei tea kas see projekt ikka plussis omadega on aga see ei toimu jällegi kahjuks eestis vaid kusagil rikkamal maal.
3. Kui sinu jaoks tundub mobiilne internet ja püsiühendus samaväärne, siis vali see odavam. Hind kujuneb vastavalt parameetritele, tehnilisele võimekusele ning operaatori kasumile jms. Siin ei ole küsimus lihtsalt internetis ja hinnas vaid eelmainitud numbrites.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.06.2013 21:14:37
|
|
|
indrekp: Kaevasin sulle välja ka jaapanlaste 2gigabitt-võrgu hinnad - millal Elioni 100 mega ühenduse hinnad vastavalt sellele suurusjärgule kõvasti odavamaks ning konkurentsivõimelisemaks muutuvad.
PS: 6 aastat juba ootan, millal püsiühendused muutuvad Mobiilnetist odavamaks - aga ennäe imet - siiamaani püsivad hinnad kusagil kõrgel taevas.
Targeting individual homes and apartment buildings of two floors or fewer, the ultra-fast connection, known as Nuro, will cost 4,980 yen (US$51) per month. Download speeds will be 2 Gbps and uploads of up to 1 Gbps. Customers are required to sign up for a two-year contract and pay 52,500 yen ($535) for the initial installation.
Sony ISP in Japan launches 2 Gbps internet and other gigabit internet news
http://nextbigfuture.com/2013/04/sony-isp-in-japan-launches-2-gbps.html
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.06.2013 21:16:37
|
|
|
tahanteada, ära aja mulle masendust peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.06.2013 21:43:16
|
|
|
tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
16.06.2013 22:02:05
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid.  |
Ühinen
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.06.2013 22:41:18
|
|
|
Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.
Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati.
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.06.2013 22:43:08
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.
Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati.
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid.  |
tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.06.2013 22:43:41
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.
Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati.
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid.  |
küll sa oled alles jäärapäine
vaevalt, et ma mööda panin
| tsitaat: |
| yritaks alustuseks kuidagigi 1K-ni jõuda 10 aastaga |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.06.2013 22:50:46
|
|
|
LiivaneLord, saada talle PS, siis ehk näeb
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.06.2013 07:45:26
|
|
|
tahanteada, tarkus tarviline vara, kuidas sa küll maailma asjadest niipalju tead. Ma usun küll, et esimesed kliendid oled omale võitnud. Sellise kopika eest võtaks minagi 2Gbps interneti ja 8K televisiooni. Ole nüüd mees ja pane oma tarkus raha teenima ja tee see firma ära.
Ootame põnevusega tahanteada.ee kodulehte koos levialaga 100% eestist (sest valguskaabel on ju täiesti odav) ja loomulikult samasoodsat kuutasu nagu jaapanis, sest ega me ju kehvemad pole. Loomulikult peaksid kõik olema ainult head kanalid ja üks kuubik ekraanil peaks kohe 50% kuutasust tagasi arvestama.
Internetikiiruse test peab igal kellaajal vähemalt 100% tulemuse andma, muidu postitaksin iga päev foorumisse kiiruseteste kus mõni kilobitt puudu on ja räägin kõigile kui kehv on tahanteada internet. jada jada jada.....
Ära sa rohkem neid väikeseid kõrvalepõikeid teemadest tee, näed ju küll, et siis jookseb kõik teemast kõrvale. Palun jätka omanimelises teemas nende põigetega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.06.2013 11:38:39
|
|
|
ma tuleks ka tahanteada ISP kliendiks kui suudab miski 50/50 odavamalt pakkuda kui hetkel tele2 nett 9.90€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
18.06.2013 13:56:49
|
|
|
HOT-i postkastiga ikka korralik möll. Taastusid kõik kustutatud kirjad, sai ära kustatutatud ja nüüd täna oli veel korras, kuid hetkel kasti täituvus 120% ja pole midagi kustutada enam
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.06.2013 13:57:54
|
|
|
Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.06.2013 14:39:18
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse? |
Ära hõlju pilvedes, aeg-ajalt on igasugustel postkastidel mingid, suuremad või väiksemad, jamad. Üsna hiljuti mässas isegi Google oma osaliselt kokkukukkunud Gmailiga ja taastas usinasti maile.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
18.06.2013 15:02:33
|
|
|
NB! Oleme kursis, et väike hulk hot.ee kasutajaid näeb taas oma postkastis hiljuti kustutatud e-kirju. Keda see puudutab, palun kustutage vanad kirjad uuesti ära, sellega saate e-postkasti ruumi juurde. Meil on siiralt kahju tekitatud ebamugavuste pärast.
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.06.2013 15:24:57
|
|
|
Kahtlane teema. Miga ju kirjutas, et postkast on mahult 120% täis, aga kustutada pole kuna kirju ju pole
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.06.2013 15:30:37
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Kahtlane teema. Miga ju kirjutas, et postkast on mahult 120% täis, aga kustutada pole kuna kirju ju pole  |
Prügikasti ikka tegi tühjaks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.06.2013 20:55:45
|
|
|
| Parem nii, kui teistpidi. Midagi üle on, saab kustutada, midagi puudu on, pole teha midagi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
20.06.2013 02:15:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse? |
Ära hõlju pilvedes, aeg-ajalt on igasugustel postkastidel mingid, suuremad või väiksemad, jamad. Üsna hiljuti mässas isegi Google oma osaliselt kokkukukkunud Gmailiga ja taastas usinasti maile. |
Ma usaldan 10 korda ennem googlet kui mingit hot.ee'd ja ma ei tea mis väikseid kohti. Nad võivad taastada aga kaduma miskit pole läinud. Häbi oleks juba hot.ee aadressi öelda! Reeglina neil mingi 1% kasutajatest olnud hetkeliselt mõjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.06.2013 07:17:50
|
|
|
Pole probleemi, mul on Hot kasutusel mingi 10-11 aastat ja selle aja jooksul vist üks kord on helistada tulnud, et ei tööta.
Ja kui mitu aastat on Gmail vana? Hot-i k6rval alles päris nooruke teine alles. Ja eks ajalugu näitab, kas suudab samuti 10 ja rohkem aega eksisteerida. Samuti on ka Yahoo mail k6vasti vanem kui Gmail on.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
20.06.2013 16:24:56
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Pole probleemi, mul on Hot kasutusel mingi 10-11 aastat ja selle aja jooksul vist üks kord on helistada tulnud, et ei tööta.
Ja kui mitu aastat on Gmail vana? Hot-i k6rval alles päris nooruke teine alles. Ja eks ajalugu näitab, kas suudab samuti 10 ja rohkem aega eksisteerida. Samuti on ka Yahoo mail k6vasti vanem kui Gmail on.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt |
Gmailil on 10 aastast puudu alla aasta.. vaevalt ta nüüd allesjäänud 10 kuuga kuhugi kõngeb..
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
21.06.2013 21:29:24
|
|
|
Milleks üldse hot.ee minule saadetud ja siis kustutatud kirju alles hoiab? Nuhib
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.06.2013 11:35:10
|
|
|
| küsimus selline, et kas tasub elioni ruuteri settingutest peale panna need firewallid ja intrusion detectionid ka?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.06.2013 11:39:33
|
|
|
Millal siis lõpuks selgub, milliste selle aasta samsa mudelitega see digitv äpp vms tööle hakka?
Või oli see yhe aastane projekt?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
26.06.2013 12:11:34
|
|
|
| Naised saunas rääkisid, et alles sügisel...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.06.2013 12:36:42
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Naised saunas rääkisid, et alles sügisel... |
naised yldjuhul kipuvad liiga palju ilustama asju. Nii et siis talvel, kui juba 2014 mudeleid esitletakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
26.06.2013 13:45:45
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| küsimus selline, et kas tasub elioni ruuteri settingutest peale panna need firewallid ja intrusion detectionid ka? |
Kui hanguma kipub või restartima, siis ei tasu.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.06.2013 02:09:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
| Naised saunas rääkisid, et alles sügisel... |
naised yldjuhul kipuvad liiga palju ilustama asju. Nii et siis talvel, kui juba 2014 mudeleid esitletakse  |
See ongi seesama teema, et see mis pidi tulema eelmise aasta lõpus, tulevat hoopis selle aasta aprillis, aga siiski ei tulnud, sest tuleb juuni alguses, kuid lükatakse edasi sügisele (kuna ootamatult hakkas palav) ja siis aasta lõpus saab rahulikult uut tiiru alustada
Aga muidu pidid kõvasti kuldmune munema.
Ja kõik kokku on ammu nii armas ja tuttav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2013 00:52:16
|
|
|
plasmadel tõesti vist vahet pole, eriti 3k teleka puhul.
samas lcd 400€ vs 500+€ jne, on ikka märgatav vahe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
30.06.2013 01:00:34
|
|
|
seda küll, kuid kummaline on, et euronics ei pakugi suuri telekaid, vä vana 64 tolline eelmise aasta plasma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2013 01:07:45
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
seda küll, kuid kummaline on, et euronics ei pakugi suuri telekaid, vä vana 64 tolline eelmise aasta plasma  |
need tuleb ju ennem maha myya, kui uued sisse tuua.
tädi maali maalt ja hobusega ei tee vahet, kas see on 2011 või 2013 mudel, peaasi, et pilt suur oleks.
enamus ei guugelda enne ostu, millega tegu.
kui seda teeks, siis nad sealt ei ostaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.07.2013 23:26:10
|
|
|
| matu21, küllap oled ainuke, kellel pilti pole. Muidu oleks elioni TV foorumi teemas sellest juttu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2013 01:34:13
|
|
|
jah. libe ütleb, et oled oma ruuteri lõhki konfinud. Mark0 ja indrekp süsteemid toimivad ja viga on sinupoolne.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.07.2013 01:46:02
|
|
|
| ...did someone summon me?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.07.2013 11:09:50
|
|
|
Mina olin metsas kännu otsas kui pauk käis kodujuhtimine aga töötab ja pole ka neti kadumisest märku andnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|