Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 11:54:41 vasta tsitaadiga

50meetrit lõppkliendi optikat maksab orienteeruvalt, : optikameeter on alla 1 euro, roosa rüüzhi saad mõnest järelejäänud tööst täiesti tasuta, kui labidas on terav, siis on pool nädalat kaevamist, värskes õhus kolm korda päevas süüa, pluss nipet näpet. karta on et sada eurot ja asi valmis. KUI aga tahad teha kooskõlastamiste kooskõlastamiste kooskõlastamistega, siis tuleb 100 eurot tõsta ruutu, siis tuleb sealt eksponent, siis integreerid, ja lõpptulemusena hakkad veel vektoreid arvutama, nii et ... valik on sinu.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 12:23:41 vasta tsitaadiga

~30 meetrit on teealune osa. Kui seal pädev läbiviik olemas on, siis pole mingit kaevamist või kooskõlastamist maanteeametiga vaja. Ise naljalt Tallinn-Tartu maanteed läbi kaevama ei hakkaks. Sealt edasi ~20 - 15 meetrit viskab labidaga paari päevaga ära (kui ei hakka Hiinasse kaevama). Viimane kord (vasega liitumisel) sai see jupp esivanema poolt nädalaga detsembris raiutud ja kaevatud. Külmumata pinnasega saab vast kiiremini labidaga vehkida.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.06.2013 12:44:27 vasta tsitaadiga

Kas optikat koos vana vase väljatõmbamisega sisse ei saa vedada? Sorry, ei ole optikat paigaldanud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2013 13:06:02 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei olnud eelpool nimet esivanem niipalju tulevikku vaatav, et viimase lõigu vaske tookord kaablitorusse panna.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 18:56:50 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Mul oleks indrekp selline küsimus.
Kas Elioni lairiba ehk optika kiirused on fikseeritud hetkel sellepärast, et jaamades olev tehnika ei lubaks kiiremaid ja paremaid pakette turule tuua. Või on asi pigem selles, et Elionil on mingi äriplaan (mis on salajane) paari aasta pärast alles jõuda Läti Leedu ja teiste optika kiiruste tasemeni uute pakkettidega?
Lihtsalt maakeeli mille taha praegused paketid on kinni, sest 100/20 on kõige lahjem variant üldse. Ma ei tahaks uskuda, et see ongi maksimum mida elioni jaamad suudavad järgmise aasta ja sealt edasi teenust pakkuda.

Salajane plaan on kindlasti, nii salajane, et keegi ei tea icon_smile.gif
Iga paketi uuendus vajab ja tehnilise platvormi uuendamist või täiendamist... Mingis osas on valmisolek suuremateks kiirusteks olemas, mingis osas mitte. Millal tuleb, ei tea.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.06.2013 20:19:17 vasta tsitaadiga

indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. icon_smile.gif Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja. icon_smile.gif

Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus. icon_cool.gif
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 20:19:50 vasta tsitaadiga

tõenäoliselt üks loll küsimus, aga kas elioni ruuterile võib suva mis lauatelefoni külge ühendada millel on see pistik või vaja mingit spetsiifilist VoIP telefoni?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 20:21:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. icon_smile.gif Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja. icon_smile.gif

Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus. icon_cool.gif
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi. icon_smile.gif

yritaks alustuseks kuidagigi 1K-ni jõuda 10 aastaga icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 20:27:10 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
tõenäoliselt üks loll küsimus, aga kas elioni ruuterile võib suva mis lauatelefoni külge ühendada millel on see pistik või vaja mingit spetsiifilist VoIP telefoni?

Suvaline toonvalimisega telefon sobib.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 20:35:11 vasta tsitaadiga

tahanteada, me ei ela jaapanis või mis? Tase ei küündi soomenigi, mis kuradi jaapanit sa tahad. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 20:39:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
indrekp: Ja kuidas on siis Elion valmis 8K-TV Digirevolutsiooniks. icon_smile.gif Igatahes Jaapanis veavad Sinu konkurent-ISP-d juba praegu 2 gigabitt-koduühendusi, et valmis olla selleks, et Jaapani valitsus kuulutab ülemineku 8K-TV-le välja. icon_smile.gif
Ja veel, mis on huvitav - reklaamitakse, et 2gigabitt-ühendus hakkab maksma vähem kui Googlel maksab 1gigabitt-ühendus. icon_cool.gif
--------------------------------------
Ja veel - millal Elion oma püsiühenduste hinnad mobiilneti hindadest odavamaks kukutab - siis võtaks ka ühe 100/200 püsiühenduse ligi. icon_smile.gif


1. Elion kohaneb vastavalt turule iseenesest. Kui on nõudlus, rahakott ja vajadus midagi ära teha, siis see ka tehtud saab. Nagu teada oli Elion üsna õigel ajal HD edastamiseks valmis aga nagu näha, pole siiani kanalitootjad sellega kaasa läinud. Mis siin veel 3D sisust ja 2k-8k kvaliteedist rääkida.
Elion ise veel Jaapanis IPTV'd ei paku seega pole see üldse küsimus mida arutada.
2. Google Fiber on näide kuidas võiks üks ISP asju ajada... keegi ei tea kas see projekt ikka plussis omadega on aga see ei toimu jällegi kahjuks eestis vaid kusagil rikkamal maal.
3. Kui sinu jaoks tundub mobiilne internet ja püsiühendus samaväärne, siis vali see odavam. Hind kujuneb vastavalt parameetritele, tehnilisele võimekusele ning operaatori kasumile jms. Siin ei ole küsimus lihtsalt internetis ja hinnas vaid eelmainitud numbrites.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.06.2013 21:14:37 vasta tsitaadiga

indrekp: Kaevasin sulle välja ka jaapanlaste 2gigabitt-võrgu hinnad - millal Elioni 100 mega ühenduse hinnad vastavalt sellele suurusjärgule kõvasti odavamaks ning konkurentsivõimelisemaks muutuvad. icon_smile.gif beer_yum.gif
PS: 6 aastat juba ootan, millal püsiühendused muutuvad Mobiilnetist odavamaks - aga ennäe imet - siiamaani püsivad hinnad kusagil kõrgel taevas. icon_cool.gif

Targeting individual homes and apartment buildings of two floors or fewer, the ultra-fast connection, known as Nuro, will cost 4,980 yen (US$51) per month. Download speeds will be 2 Gbps and uploads of up to 1 Gbps. Customers are required to sign up for a two-year contract and pay 52,500 yen ($535) for the initial installation.


Sony ISP in Japan launches 2 Gbps internet and other gigabit internet news
http://nextbigfuture.com/2013/04/sony-isp-in-japan-launches-2-gbps.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 21:16:37 vasta tsitaadiga

tahanteada, ära aja mulle masendust peale icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 21:43:16 vasta tsitaadiga

tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 22:02:05 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid. icon_smile.gif

Ühinen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.06.2013 22:41:18 vasta tsitaadiga

Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.

Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati. icon_cool.gif beer_yum.gif
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 22:43:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.

Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati. icon_cool.gif beer_yum.gif
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid. icon_smile.gif

tahanteada, loo ISP firma ja hakka netti pakkuma. Olen su esimene klient, kui oled tegija ja teed seda, mida räägid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 22:43:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike kõrvalpõige - ega seda 8K-TV-le üleminekut pole mõtet maha magada - Jaapan kavatseb selle ametliku testimisega alustada aastal 2016 ja tööle saada aastaks 2020.

Nii, et täiesti loogiline, et selles valguses juba ka vastava võimekusega võrku rajama hakati. icon_cool.gif beer_yum.gif
--------------------------
Küll on uudishimulik küsimus Elioni rahvale, et kas aastal 2020 on võimalik Eestis, Elioni püsivõrgus, samuti siis 8K-TV pilti vaadata, kasvõi siis toimuvate Olümpiamängude ülekandeid. icon_smile.gif

küll sa oled alles jäärapäine icon_lol.gif
vaevalt, et ma mööda panin
tsitaat:
yritaks alustuseks kuidagigi 1K-ni jõuda 10 aastaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 22:50:46 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, saada talle PS, siis ehk näeb
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 07:45:26 vasta tsitaadiga

tahanteada, tarkus tarviline vara, kuidas sa küll maailma asjadest niipalju tead. Ma usun küll, et esimesed kliendid oled omale võitnud. Sellise kopika eest võtaks minagi 2Gbps interneti ja 8K televisiooni. Ole nüüd mees ja pane oma tarkus raha teenima ja tee see firma ära.
Ootame põnevusega tahanteada.ee kodulehte koos levialaga 100% eestist (sest valguskaabel on ju täiesti odav) ja loomulikult samasoodsat kuutasu nagu jaapanis, sest ega me ju kehvemad pole. Loomulikult peaksid kõik olema ainult head kanalid ja üks kuubik ekraanil peaks kohe 50% kuutasust tagasi arvestama.
Internetikiiruse test peab igal kellaajal vähemalt 100% tulemuse andma, muidu postitaksin iga päev foorumisse kiiruseteste kus mõni kilobitt puudu on ja räägin kõigile kui kehv on tahanteada internet. jada jada jada..... icon_smile.gif

Ära sa rohkem neid väikeseid kõrvalepõikeid teemadest tee, näed ju küll, et siis jookseb kõik teemast kõrvale. Palun jätka omanimelises teemas nende põigetega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 08:24:59 vasta tsitaadiga

indrekp, icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 11:38:39 vasta tsitaadiga

ma tuleks ka tahanteada ISP kliendiks kui suudab miski 50/50 odavamalt pakkuda kui hetkel tele2 nett 9.90€ icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 13:56:49 vasta tsitaadiga

HOT-i postkastiga ikka korralik möll. Taastusid kõik kustutatud kirjad, sai ära kustatutatud ja nüüd täna oli veel korras, kuid hetkel kasti täituvus 120% ja pole midagi kustutada enam thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 13:57:54 vasta tsitaadiga

Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.06.2013 14:39:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse?

Ära hõlju pilvedes, aeg-ajalt on igasugustel postkastidel mingid, suuremad või väiksemad, jamad. icon_cool.gif Üsna hiljuti mässas isegi Google oma osaliselt kokkukukkunud Gmailiga ja taastas usinasti maile.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 18.06.2013 15:02:33 vasta tsitaadiga

NB! Oleme kursis, et väike hulk hot.ee kasutajaid näeb taas oma postkastis hiljuti kustutatud e-kirju. Keda see puudutab, palun kustutage vanad kirjad uuesti ära, sellega saate e-postkasti ruumi juurde. Meil on siiralt kahju tekitatud ebamugavuste pärast.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 15:24:57 vasta tsitaadiga

Kahtlane teema. Miga ju kirjutas, et postkast on mahult 120% täis, aga kustutada pole kuna kirju ju pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2013 15:30:37 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kahtlane teema. Miga ju kirjutas, et postkast on mahult 120% täis, aga kustutada pole kuna kirju ju pole icon_biggrin.gif


Prügikasti ikka tegi tühjaks. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2013 20:55:45 vasta tsitaadiga

Parem nii, kui teistpidi. Midagi üle on, saab kustutada, midagi puudu on, pole teha midagi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 02:15:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Mis vigastus sul on, et hot.ee postkasti kasutama sunnitakse?

Ära hõlju pilvedes, aeg-ajalt on igasugustel postkastidel mingid, suuremad või väiksemad, jamad. icon_cool.gif Üsna hiljuti mässas isegi Google oma osaliselt kokkukukkunud Gmailiga ja taastas usinasti maile.


Ma usaldan 10 korda ennem googlet kui mingit hot.ee'd ja ma ei tea mis väikseid kohti. Nad võivad taastada aga kaduma miskit pole läinud. Häbi oleks juba hot.ee aadressi öelda! Reeglina neil mingi 1% kasutajatest olnud hetkeliselt mõjutatud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.06.2013 07:17:50 vasta tsitaadiga

Pole probleemi, mul on Hot kasutusel mingi 10-11 aastat ja selle aja jooksul vist üks kord on helistada tulnud, et ei tööta.
Ja kui mitu aastat on Gmail vana? Hot-i k6rval alles päris nooruke teine alles. Ja eks ajalugu näitab, kas suudab samuti 10 ja rohkem aega eksisteerida. Samuti on ka Yahoo mail k6vasti vanem kui Gmail on.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 16:24:56 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Pole probleemi, mul on Hot kasutusel mingi 10-11 aastat ja selle aja jooksul vist üks kord on helistada tulnud, et ei tööta.
Ja kui mitu aastat on Gmail vana? Hot-i k6rval alles päris nooruke teine alles. Ja eks ajalugu näitab, kas suudab samuti 10 ja rohkem aega eksisteerida. Samuti on ka Yahoo mail k6vasti vanem kui Gmail on.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Gmailil on 10 aastast puudu alla aasta.. vaevalt ta nüüd allesjäänud 10 kuuga kuhugi kõngeb.. icon_wink.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.06.2013 21:29:24 vasta tsitaadiga

Milleks üldse hot.ee minule saadetud ja siis kustutatud kirju alles hoiab? Nuhib icon_question.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 21:33:29 vasta tsitaadiga

ricom2ger, küllap backup icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 11:35:10 vasta tsitaadiga

küsimus selline, et kas tasub elioni ruuteri settingutest peale panna need firewallid ja intrusion detectionid ka?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 11:39:33 vasta tsitaadiga

Millal siis lõpuks selgub, milliste selle aasta samsa mudelitega see digitv äpp vms tööle hakka?
Või oli see yhe aastane projekt?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 12:11:34 vasta tsitaadiga

Naised saunas rääkisid, et alles sügisel...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 12:36:42 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Naised saunas rääkisid, et alles sügisel...
naised yldjuhul kipuvad liiga palju ilustama asju. Nii et siis talvel, kui juba 2014 mudeleid esitletakse icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 13:45:45 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
küsimus selline, et kas tasub elioni ruuteri settingutest peale panna need firewallid ja intrusion detectionid ka?

Kui hanguma kipub või restartima, siis ei tasu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.06.2013 02:09:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Naised saunas rääkisid, et alles sügisel...
naised yldjuhul kipuvad liiga palju ilustama asju. Nii et siis talvel, kui juba 2014 mudeleid esitletakse icon_lol.gif

See ongi seesama teema, et see mis pidi tulema eelmise aasta lõpus, tulevat hoopis selle aasta aprillis, aga siiski ei tulnud, sest tuleb juuni alguses, kuid lükatakse edasi sügisele (kuna ootamatult hakkas palav) ja siis aasta lõpus saab rahulikult uut tiiru alustada icon_smile.gif
Aga muidu pidid kõvasti kuldmune munema.
Ja kõik kokku on ammu nii armas ja tuttav.
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.06.2013 00:45:42 vasta tsitaadiga

Mis mind positiivselt üllatab on telekate valik, versus euronics, eriti suurte 60+ telekate puhul.
kui võrrelda kallist plasmateleka hinda

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/308438/


arvan, et usaldusväärsus maksab, vahe ei ole suur. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 00:52:16 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Mis mind positiivselt üllatab on telekate valik, versus euronics, eriti suurte 60+ telekate puhul.
kui võrrelda kallist plasmateleka hinda

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/308438/


arvan, et usaldusväärsus maksab, vahe ei ole suur. thumbs_up.gif

plasmadel tõesti vist vahet pole, eriti 3k teleka puhul.
samas lcd 400€ vs 500+€ jne, on ikka märgatav vahe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.06.2013 01:00:34 vasta tsitaadiga

seda küll, kuid kummaline on, et euronics ei pakugi suuri telekaid, vä vana 64 tolline eelmise aasta plasma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 01:07:45 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
seda küll, kuid kummaline on, et euronics ei pakugi suuri telekaid, vä vana 64 tolline eelmise aasta plasma icon_rolleyes.gif

need tuleb ju ennem maha myya, kui uued sisse tuua.

tädi maali maalt ja hobusega ei tee vahet, kas see on 2011 või 2013 mudel, peaasi, et pilt suur oleks.
enamus ei guugelda enne ostu, millega tegu.
kui seda teeks, siis nad sealt ei ostaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.06.2013 01:32:57 vasta tsitaadiga

nii ta kipub olema jah, kuigi euronicsi puhul eeldaks sutsu teistmoodu asja icon_neutral.gif

natuke nokiks icon_redface.gif

http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/PS64F8505XXE/samsung-64-3d-smart-plasma-tv-ps64f8505
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/308438/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 22:56:03 vasta tsitaadiga

Mustamäel pole hetkel jälle üldse telekat vajagi, Elionilt pilti nagunii ei tule....
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 23:26:10 vasta tsitaadiga

matu21, küllap oled ainuke, kellel pilti pole. Muidu oleks elioni TV foorumi teemas sellest juttu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2013 01:34:13 vasta tsitaadiga

jah. libe ütleb, et oled oma ruuteri lõhki konfinud. Mark0 ja indrekp süsteemid toimivad ja viga on sinupoolne.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 01:46:02 vasta tsitaadiga

...did someone summon me?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 11:09:50 vasta tsitaadiga

Mina olin metsas kännu otsas kui pauk käis icon_smile.gif kodujuhtimine aga töötab ja pole ka neti kadumisest märku andnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.