|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2013 17:54:00
|
|
|
nad võiksid seda mängu arenda skillbased systeemis. Tehku kõik tankid yhesuguste omadustega(med, heavy, jne) ja parem mees võitku. Mis krdi komme neil on soosida perioodiliselt mingit kindlat riiki? Tahavad et rohkem mängiksid? Tehku mingeid võistlusi. Kes saab rohkem kille, kes spotti, jne. Pangu systeem et yhe tankiga saad teha nädalas X mängu ja siis lukku. Teed jälle grindi et oleks rohkem tanke. Nahhui nad neid tanke aint modivad. 100 inimest tegelevad pointless arendusega mitte ei tee asja huvitavamaks. Pointless mäng
Premm tankid. Miks need peavad olema teistest erinevad? Tahad rohkem pappi teenida? Maksa pappi meile ja saad oma tanki premmiks. Omadused samad- aga saad pappi rohkem. Lihtne. Miks teha asja keeruliseks.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
21.06.2013 19:45:43
|
|
|
Ise olen ka väga pettunud viimasel ajal mängus. Ostsin see kuu premiumit selleks, et enne uuendust oli vaja ruttu obj261 arty ära teha. Aga praeguse hetkega tundub, et mängin oma premiumi ära ja uninstall mängule. Võibolla sügisel proovin uuesti, kui midagi paremaks pole läinud, siis mingu pekki.
Ei saa ju olla kokkusattumus, et viimastel kuudel ainult langus ja võite ei tule. Täielikult isu kadunud.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
21.06.2013 20:36:25
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler 
|
Vist oli just 50% kampaania sellele mudelile...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
21.06.2013 20:53:56
|
|
|
Sai ka enne just premium võtta, et bat-chat 155 ära grindida. Täiesti mõttetu arty, hetkel reload ca 68 sec ja keskmine dmg ühe lasuga 400. Grille tegi ka kunagi keskmiselt rohkem dmg.
S51 pidin maha müüma kuna reload pikenes 11 sec võrra ja nüüd oli see 47 sec. Väga hea arty rikkusid ära.
GW E100 reload pikenes ca 4 sec, kuid arty'na jäi ta päris viisakaks.
E100 ja jgpzE100'ga mängimine muutus palju lõbusamaks, sest enam pole arty't ja kui on, siis tavaliselt ei saa nad enam kunagi
pihta. BatChat25t ja e50M'ga muutus mäng lihtsamaks, kuna artyt enam scoutima ei pea, lihtsalt tuleb snaipida.
Hetzer'i kuldmoon sai eepilise nerfi endise pen 150 asemel 104.
Ühesõnaga jäi see mul ka viimaseks premiumiks ei kavatse seda mängu enam toetada.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.06.2013 21:26:42
|
|
|
Kuidas nad nii halvasti nüüd suutsid selle kõik teha. WOT foorumit lugedes on kõik väga rahulolematud. Mõni hevimees on rõõmus, aga teised ei ole. Varem nii mitmekülgse mängu tegid nii ühekülgseks.
Ei olnud artydel häda midagi, neid oleks võinud lihtsalt vähem mängus korraga olla. Ei teagi mis siduriga nad seal mõtlesid, aga vbl lõigi ahnus pähe. Tehakse mäng konsoolile söödavaks.
Hevide jaoks oleks võinud kohe teha selle 50% killukaitse ja artyd poleks neile nii palju viga saanud teha. Isegi 75% oleks võinud olla, aga artyd oleks jäänud samaks.
E50M pole enam see tank, varem ta lasi hästi läbi, aga nüüd enam mitte. Toru täpsusest pole ka enam eelist, teised on sama täpsed. Selle tanki väärtus on kadunud.
Selle tanki arenduseks kulunud mänguaeg on nüüdseks mahavisatud.
Need kes artyd nüüd maha müüvad, ega hiljem neid enam tagasi ei osteta. Kui nad nüüd 8.7 asja ei paranda, siis mäng ongi igaveseks muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
21.06.2013 21:57:47
|
|
|
arty probleemi oleks lahendanud ka HE mürsu ümber tegemine selliseks, et dam tegemiseks ei pea olema alpha 2000 (mis tekitas. üldsegi HE on ülimalt mõttetu ja vähemalt tier 7 oli küll nii, et kui ei lasknud AP-ga läbi siis HE lask tegi ka 0 däm. HE kirjeldus on neil aga selline, et kui AP-ga läbi ei lase, pane HE peale ja teeb arvestatavat dämmi edasi
hetkel on aga naljakas vaadata GWpantherit tier 6-tesid oneshotimas
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
21.06.2013 22:04:00
|
|
|
Artyt lubati veel nerfida aga ma ei tea kas see on 8.7 uuenduses.
Kuigi 1 hea lask tuli mul gwpantheriga kui is-3 näitas mulle oma selga ja sai minu käest üle 1000 viga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
21.06.2013 22:35:13
|
|
|
A-20'ga hea mäng
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
21.06.2013 23:11:37
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler 
|
See 8 kilone avamine on läbi VK 30.01 H.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
21.06.2013 23:39:47
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| TeaMeTzu kirjutas: |
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler 
|
Vist oli just 50% kampaania sellele mudelile... |
| jreinula kirjutas: |
| TeaMeTzu kirjutas: |
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler 
|
See 8 kilone avamine on läbi VK 30.01 H.  |
Tänud
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
22.06.2013 00:44:08
|
|
|
Tjaa. Ma tänan tankimängu sügava kummardusega ja lahkusin areenilt. Sügisel septembrikuus tundus mäng väga põnev. Ning versioon 8.0 oma uue füüsikaga tõi seda põnevust juurde kuni versioonini 8.5.
Aga see, mis nüüd on - andke andeks, aga see on sulaselge pask. Ja pasa eest ma keeldun maksma.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
22.06.2013 02:15:10
|
|
|
Huvitav miks beta 8.6 edasi kestab kui see väljas on?Varem pole sellist asja täheldanud.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
22.06.2013 03:05:54
|
|
|
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.06.2013 04:06:31
|
|
|
Mis asi see pisike tank on, millele võid 5x+ pihta lasta ja muudkui rikosett - rikosett ja 0% damaget...????
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
22.06.2013 07:25:53
|
|
|
Kumb kahur KV-1 juures parem on, kas 85mm F-30 või 122mm U-11?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
22.06.2013 09:22:34
|
|
|
| andrez3d kirjutas: |
Hetzer'i kuldmoon sai eepilise nerfi endise pen 150 asemel 104. |
Nerfi sai, aga endiselt on hetzer derpguniga väga mängitav ja lõbus.
Nädalavahetusel peaks sellest algavast kampaaniast ka matti võtma ning StuGi ja T-34ga grindima
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
22.06.2013 10:50:39
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Kumb kahur KV-1 juures parem on, kas 85mm F-30 või 122mm U-11? |
Peale HE ja kuld moona nerfi on parem võtta 85mm
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
22.06.2013 11:00:29
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus... |
sellepeale ütleks, et kui meeldib mängus ainult passida siis ilmselt oli ok patch sest siis pole vahet oled sa arty või td või mis iganes, sõidad kuskile nurka ja passid seal. Aga tegelikkus on see, et kui joppab teed nüüd artyga vaevalt 4-5 tabavat pauku 15 min jooksul, bretty awesome. Tõesti hea patch. Seda enam, et nüüd enam artyga keegi ei mängigi ja neid on tihti ainult 1 mängus get the drift.
viimati muutis karusloom 22.06.2013 14:10:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
22.06.2013 12:40:53
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus... |
Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
22.06.2013 13:09:16
|
|
|
Artydel pole enam mõtet, mõnes mängus on neid olnud ja tulemusi vaadates suutsid nad teha ainult paarsada damaget.
Eriti jama on kui oma tiimis on rohkem artysid kui vastastel, kasutuid tanke rohkem ja suurem võimalus kaotuseks.
Ainult hea mängija teeb artyga praegu tulemust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
22.06.2013 14:37:08
|
|
|
| andrez3d kirjutas: |
| crazyxman kirjutas: |
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus... |
Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks. |
aii panid ära, hea olla nüüd ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.06.2013 16:00:21
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| andrez3d kirjutas: |
| crazyxman kirjutas: |
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus... |
Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks. |
aii panid ära, hea olla nüüd ? |
S-51ga sul keskmine dam mängu kohta 1093, andrez3d-l 1901. See pole ärapanemine, vaid fakt. Ilmselgelt tal on see arty paremini käpas ja seega tunneb teravamalt iga nerfi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
22.06.2013 18:15:50
|
|
|
| erick kirjutas: |
S-51ga sul keskmine dam mängu kohta 1093, andrez3d-l 1901. See pole ärapanemine, vaid fakt. Ilmselgelt tal on see arty paremini käpas ja seega tunneb teravamalt iga nerfi. |
Sellest s51'st jäi järele lihtsalt hale vari, kui reload pikenes 11 sec. võrra ja sihtimine ca 2x.
Väike stiilinäide ammusest mängust. Hetkel teised 6K+ mängud teises arvutis.
http://www.upload.ee/image/3399175/shot_059.jpg
Kusjuures sellised mängud ei olnud s-51'ga üldse haruldased. Lisaks ma ei lasknud mitte kunagi s51'ga kulda, kõige tavalisema HE'ga võis vastased meeleheitele viia.
Panen ka enda tänase G.W.E 100 mängu üles, mis kinnitab mu eelnevaid väiteid. Mitte keegi artyt ei karda, istuvad nagu kanad õrrel ja lasevad ennast nottida, kuid kuna mäng on muutunud palju kiiremaks, siis n00bid surevad palju kiiremini ja varsti ollakse arty juures väljas.
Nagu näha, siis vastaste B-C 155 tegi vaid 1192 dmg ja see on seletatav sellega, et tõenäoliselt jõudis ta laadida vaid 2x. B-C kahurit on lausa piinlik tier 10 arty'le sobikas kahuriks nimetada. Võib-olla kulda lastes on ta parem?
http://www.upload.ee/image/3399173/shot_019.jpg
Igaksjuhuks mainin veekord, et kulda ma arty'ga ei lase.
Replay ka
http://www.upload.ee/files/3399225/20130622_1727_germany-G_E_45_north_america.wotreplay.html
viimati muutis andrez3d 22.06.2013 18:30:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
22.06.2013 18:22:43
|
|
|
Oh teid küll
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
22.06.2013 21:12:16
|
|
|
| Terror kirjutas: |
Oh teid küll
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb  |
Eestlased ju Alati on halb.
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.06.2013 22:17:14
|
|
|
kurat mis toimub, pea 2k dam keskmine mängu kohta, wn7 2000+ ja ainult kaotused järjest
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.06.2013 23:05:49
|
|
|
Ma alles alustasin ja niiöelda ajaviiteks ja funiks on täitsa ok ju tasuta mängu kohta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.06.2013 23:09:42
|
|
|
| Terror kirjutas: |
Oh teid küll
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb  |
See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
23.06.2013 01:06:26
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
| Terror kirjutas: |
Oh teid küll
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb  |
See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas. |
JgpzE100 1313 dmg läbi esisoomuse pole massiivne, samas gwtyp- E 1500 dmg läbi tanki mootorikatte on massiivne. Samas jgpzE100 suudab arty reloadi ajal teha isegi 2 lasku. Kui natuke tank suvatses end liigutada, siis arty'l oli tema tabamine ikka väga keeruline, samas näitena toodud jgpzE100'ga laskmine ei nõua mingit skilli. Arty alpha dmg ajas kõrgeks viimasel ajal kuldmoona laialdane kasutamine. Liiga tihti oli juhuseid kus tavalised hummelid paugutasid 1000-1200 dmg laske.
Näitena toon enda viimase JgpzE100 mängu. Mängust tegin pildi, kuna selline mm tundus juba alguses ebavõrdne.
algus
http://www.upload.ee/image/3399703/shot_021.jpg
lõpp
http://www.upload.ee/image/3399721/shot_022.jpg
NB! Minu jgpze100'le ei saanud mitte ükski arty pihta (võibolla nad isegi ei üritanud)
Lisaks oli matchmaker vastaste osas ääretult ebaaus. Neil oli 2 tier 10 artyt, minu võistkonnas 1 tier 10 arty ja 1 tier 9 arty.
1 tier 10 tank on väärt vähemalt 3 tier 10 artyt, kui mitte rohkem. Varem kui arty max tier oli 8, siis tier 8 artyl oli alati võimalus end kaitsta tier 8 mediumi või hevy vastu.
Tundub et WG on palganud endale Partsi nõunikud, sest midagi arukat ei ole sealt enam ammu midagi tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
23.06.2013 05:54:17
|
|
|
Vot selline matchmaker
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
23.06.2013 06:01:24
|
|
|
| Kas E100 on saanud viimase uuenduse käigus kullamoona nerfi? Kuidagi ei taha enam vastastes soomusest läbi minna, varasemalt ei mäleta, et oleks olnud nii palju tühilaske.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
23.06.2013 10:52:21
|
|
|
| andrez3d kirjutas: |
| Antikrist kirjutas: |
| Terror kirjutas: |
Oh teid küll
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb  |
See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas. |
JgpzE100 1313 dmg läbi esisoomuse pole massiivne, samas gwtyp- E 1500 dmg läbi tanki mootorikatte on massiivne. Samas jgpzE100 suudab arty reloadi ajal teha isegi 2 lasku. Kui natuke tank suvatses end liigutada, siis arty'l oli tema tabamine ikka väga keeruline, samas näitena toodud jgpzE100'ga laskmine ei nõua mingit skilli. Arty alpha dmg ajas kõrgeks viimasel ajal kuldmoona laialdane kasutamine. Liiga tihti oli juhuseid kus tavalised hummelid paugutasid 1000-1200 dmg laske.
Näitena toon enda viimase JgpzE100 mängu. Mängust tegin pildi, kuna selline mm tundus juba alguses ebavõrdne.
algus
http://www.upload.ee/image/3399703/shot_021.jpg
lõpp
http://www.upload.ee/image/3399721/shot_022.jpg
NB! Minu jgpze100'le ei saanud mitte ükski arty pihta (võibolla nad isegi ei üritanud)
Lisaks oli matchmaker vastaste osas ääretult ebaaus. Neil oli 2 tier 10 artyt, minu võistkonnas 1 tier 10 arty ja 1 tier 9 arty.
1 tier 10 tank on väärt vähemalt 3 tier 10 artyt, kui mitte rohkem. Varem kui arty max tier oli 8, siis tier 8 artyl oli alati võimalus end kaitsta tier 8 mediumi või heavy vastu.
Tundub et WG on palganud endale Partsi nõunikud, sest midagi arukat ei ole sealt enam ammu midagi tulnud. |
Ütleks siis nii, et arty pole ainus asi mille alpha liiga kõrge on, kuid erinevalt artyst pavad TD'd end paljastama otsetulele lasu sooritamiseks. Arty puhul see päris nii ei ole. WoT on üsnagi high alpha domineeritud mäng.
Matchmakeri kohalt nõus, aegajalt tekitab see väga imelikke kooslusi ka sellistel puhkudel, kus mängijaid jalaga segada, isegi sai öösel mängitud matchi, kus vastastel kaks tier 9 mediumi, meil aga polnud ühtegi tier 9 masinat
Edit: Üks asi ei muutu vist kunagi, sellised võidud jätavad halva maitse suhu, need 0 poisid ei vääri seda :/
Spoiler 
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
23.06.2013 11:09:25
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| Kas E100 on saanud viimase uuenduse käigus kullamoona nerfi? Kuidagi ei taha enam vastastes soomusest läbi minna, varasemalt ei mäleta, et oleks olnud nii palju tühilaske. |
Tundub et ei ole. Jgpze100 tundub et on saanud dmg nerfi, sest kui varem olid 1313 lasud ääretult tavalised, siis nüüd kipuvad dmg numbrid olema umbes 900.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
23.06.2013 11:16:07
|
|
|
HEAT moona penetratsioonimehaanika sai muutust, ehk sellest tingitud.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
23.06.2013 17:07:11
|
|
|
Ahoi! Head jaani, tankisõbrad
Pildil on Yerba ning tank.
Küsimus:
Mis tankiga tegu on?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.06.2013 17:20:48
|
|
|
| T34-85 oleks nagu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.06.2013 17:53:40
|
|
|
Nagu moskva kurg
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
23.06.2013 19:43:26
|
|
|
| T34 peaks olema jep.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
23.06.2013 19:50:40
|
|
|
Ei ole tanki kes peksa ei saa.olenemata teamist
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
23.06.2013 22:53:02
|
|
|
Vot nii
Battle: Himmelsdorf 23. juuni 2013 22:40:34
Vehicle: T1 Cunningham
Experience received: 1 802 (x2)
Credits received: 11 875
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
24.06.2013 00:33:57
|
|
|
muude tankidega läheb peale uuendust nagu läheb aga selle mänguga võib rahule jääda
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
24.06.2013 02:59:32
|
|
|
Just toimus üks väga õudne lahing. Kohe algusekunditel tehti paar teamdammi ja siis läks lahti üksteise sõimamine kuni lõpuni . Tulemustest võite ise näha , et ega muuks suurt aega ei jäänudki.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.06.2013 08:43:40
|
|
|
Hea MM ka, Maus vs kv-1s. Sellised mängud on nii ajuvabad.
Ennast häirib kõige rohkem see kuidas tier8 visatakse nii julmalt tier10tesse. Vanasti oli 1 tierX või mõni IX, aga nüüd on 5-6 tierX tanki.
Väga ebavõrdsed mängud. Normaalne oleks kui X mängivad omavahel ja VIII omavahel. Viimasel ajal ka tierVI satub X mängudesse.
IS3 on hetkel parim tank vist, tavamoona pene on piisav ka tier X osalemiseks, pole kulda vaja suurt kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
24.06.2013 09:15:01
|
|
|
ehk hakkab nüüd paremini minema meeskondadega. Tänane esimene lahing:
Võit!
Lahing: Redshire 24. juuni 2013. a. 9:04:13
Masin: WZ-132
Kogemused: 3 764 (x2)
Krediiti: 54 861
Lahingu saavutused: Abistaja, Valdamise märk: "I klass"
Kui nüüd saaks top toru ka peale oleks lahe.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
24.06.2013 12:18:49
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Hea MM ka, Maus vs kv-1s. Sellised mängud on nii ajuvabad. |
Härrad on Ferdiga platoonis, sellepärast nad mausi ka näevad. MM'iga pole siin miskit pistmist.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.06.2013 12:32:17
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Selle accuraccy muutuse võiks küll ära kaotada.
Iga KV1S või IS-X saab oma laia kahuriga nüüd üle mapi lajatada, mis point saksa tankidel on siis? |
Reaalses elus oli IS'i D-25T sama täpne, kui Sakslaste 8,8 cm tankikahur.
Sakslaste eelis oli paremas optikas, mis tagab ka mängus väiksema sihikuringi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|