Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 17:54:00 vasta tsitaadiga

nad võiksid seda mängu arenda skillbased systeemis. Tehku kõik tankid yhesuguste omadustega(med, heavy, jne) ja parem mees võitku. Mis krdi komme neil on soosida perioodiliselt mingit kindlat riiki? Tahavad et rohkem mängiksid? Tehku mingeid võistlusi. Kes saab rohkem kille, kes spotti, jne. Pangu systeem et yhe tankiga saad teha nädalas X mängu ja siis lukku. Teed jälle grindi et oleks rohkem tanke. Nahhui nad neid tanke aint modivad. 100 inimest tegelevad pointless arendusega mitte ei tee asja huvitavamaks. Pointless mäng

Premm tankid. Miks need peavad olema teistest erinevad? Tahad rohkem pappi teenida? Maksa pappi meile ja saad oma tanki premmiks. Omadused samad- aga saad pappi rohkem. Lihtne. Miks teha asja keeruliseks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 19:45:43 vasta tsitaadiga

Ise olen ka väga pettunud viimasel ajal mängus. Ostsin see kuu premiumit selleks, et enne uuendust oli vaja ruttu obj261 arty ära teha. Aga praeguse hetkega tundub, et mängin oma premiumi ära ja uninstall mängule. Võibolla sügisel proovin uuesti, kui midagi paremaks pole läinud, siis mingu pekki.

Ei saa ju olla kokkusattumus, et viimastel kuudel ainult langus ja võite ei tule. Täielikult isu kadunud.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 20:21:30 vasta tsitaadiga

Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 20:36:25 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler Spoiler Spoiler


Vist oli just 50% kampaania sellele mudelile...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 20:53:56 vasta tsitaadiga

Sai ka enne just premium võtta, et bat-chat 155 ära grindida. Täiesti mõttetu arty, hetkel reload ca 68 sec ja keskmine dmg ühe lasuga 400. Grille tegi ka kunagi keskmiselt rohkem dmg.
S51 pidin maha müüma kuna reload pikenes 11 sec võrra ja nüüd oli see 47 sec. Väga hea arty rikkusid ära.
GW E100 reload pikenes ca 4 sec, kuid arty'na jäi ta päris viisakaks.
E100 ja jgpzE100'ga mängimine muutus palju lõbusamaks, sest enam pole arty't ja kui on, siis tavaliselt ei saa nad enam kunagi
pihta. BatChat25t ja e50M'ga muutus mäng lihtsamaks, kuna artyt enam scoutima ei pea, lihtsalt tuleb snaipida.
Hetzer'i kuldmoon sai eepilise nerfi endise pen 150 asemel 104.
Ühesõnaga jäi see mul ka viimaseks premiumiks ei kavatse seda mängu enam toetada.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.06.2013 21:26:42 vasta tsitaadiga

Kuidas nad nii halvasti nüüd suutsid selle kõik teha. WOT foorumit lugedes on kõik väga rahulolematud. Mõni hevimees on rõõmus, aga teised ei ole. Varem nii mitmekülgse mängu tegid nii ühekülgseks.
Ei olnud artydel häda midagi, neid oleks võinud lihtsalt vähem mängus korraga olla. Ei teagi mis siduriga nad seal mõtlesid, aga vbl lõigi ahnus pähe. Tehakse mäng konsoolile söödavaks.

Hevide jaoks oleks võinud kohe teha selle 50% killukaitse ja artyd poleks neile nii palju viga saanud teha. Isegi 75% oleks võinud olla, aga artyd oleks jäänud samaks.
E50M pole enam see tank, varem ta lasi hästi läbi, aga nüüd enam mitte. Toru täpsusest pole ka enam eelist, teised on sama täpsed. Selle tanki väärtus on kadunud.
Selle tanki arenduseks kulunud mänguaeg on nüüdseks mahavisatud.

Need kes artyd nüüd maha müüvad, ega hiljem neid enam tagasi ei osteta. Kui nad nüüd 8.7 asja ei paranda, siis mäng ongi igaveseks muutunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 21:57:47 vasta tsitaadiga

arty probleemi oleks lahendanud ka HE mürsu ümber tegemine selliseks, et dam tegemiseks ei pea olema alpha 2000 (mis tekitas. üldsegi HE on ülimalt mõttetu ja vähemalt tier 7 oli küll nii, et kui ei lasknud AP-ga läbi siis HE lask tegi ka 0 däm. HE kirjeldus on neil aga selline, et kui AP-ga läbi ei lase, pane HE peale ja teeb arvestatavat dämmi edasi
hetkel on aga naljakas vaadata GWpantherit tier 6-tesid oneshotimas icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 21.06.2013 22:04:00 vasta tsitaadiga

Artyt lubati veel nerfida aga ma ei tea kas see on 8.7 uuenduses. icon_confused.gif
Kuigi 1 hea lask tuli mul gwpantheriga kui is-3 näitas mulle oma selga ja sai minu käest üle 1000 viga icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 22:35:13 vasta tsitaadiga

A-20'ga hea mäng
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 23:11:37 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler Spoiler Spoiler


See 8 kilone avamine on läbi VK 30.01 H. icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 23:39:47 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler Spoiler Spoiler


Vist oli just 50% kampaania sellele mudelile...

jreinula kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Mis jama selle VK.36.01 H kogemustega on (kui paljuga saab tanki avada):
Spoiler Spoiler Spoiler


See 8 kilone avamine on läbi VK 30.01 H. icon_wink.gif

Tänud icon_biggrin.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 00:44:08 vasta tsitaadiga

Tjaa. Ma tänan tankimängu sügava kummardusega ja lahkusin areenilt. Sügisel septembrikuus tundus mäng väga põnev. Ning versioon 8.0 oma uue füüsikaga tõi seda põnevust juurde kuni versioonini 8.5.
Aga see, mis nüüd on - andke andeks, aga see on sulaselge pask. Ja pasa eest ma keeldun maksma.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 02:15:10 vasta tsitaadiga

Huvitav miks beta 8.6 edasi kestab kui see väljas on?Varem pole sellist asja täheldanud. icon_rolleyes.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 22.06.2013 03:05:54 vasta tsitaadiga

mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.06.2013 04:06:31 vasta tsitaadiga

Mis asi see pisike tank on, millele võid 5x+ pihta lasta ja muudkui rikosett - rikosett ja 0% damaget...????
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.06.2013 07:25:53 vasta tsitaadiga

Kumb kahur KV-1 juures parem on, kas 85mm F-30 või 122mm U-11?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 09:22:34 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:

Hetzer'i kuldmoon sai eepilise nerfi endise pen 150 asemel 104.


Nerfi sai, aga endiselt on hetzer derpguniga väga mängitav ja lõbus.
Nädalavahetusel peaks sellest algavast kampaaniast ka matti võtma ning StuGi ja T-34ga grindima

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 22.06.2013 10:50:39 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kumb kahur KV-1 juures parem on, kas 85mm F-30 või 122mm U-11?



Peale HE ja kuld moona nerfi on parem võtta 85mm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 11:00:29 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...


sellepeale ütleks, et kui meeldib mängus ainult passida siis ilmselt oli ok patch sest siis pole vahet oled sa arty või td või mis iganes, sõidad kuskile nurka ja passid seal. Aga tegelikkus on see, et kui joppab teed nüüd artyga vaevalt 4-5 tabavat pauku 15 min jooksul, bretty awesome. Tõesti hea patch. Seda enam, et nüüd enam artyga keegi ei mängigi ja neid on tihti ainult 1 mängus icon_biggrin.gif get the drift.


viimati muutis karusloom 22.06.2013 14:10:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 12:40:53 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...


Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.06.2013 13:09:16 vasta tsitaadiga

Artydel pole enam mõtet, mõnes mängus on neid olnud ja tulemusi vaadates suutsid nad teha ainult paarsada damaget.
Eriti jama on kui oma tiimis on rohkem artysid kui vastastel, kasutuid tanke rohkem ja suurem võimalus kaotuseks.
Ainult hea mängija teeb artyga praegu tulemust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 22.06.2013 14:37:08 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
crazyxman kirjutas:
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...


Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks.


aii panid ära, hea olla nüüd ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 14:46:59 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi saite aru, et kui on võimalik mängida tasuta, siis pole mõtet sinna hunnikutekaupa raha magama panna icon_biggrin.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.06.2013 16:00:21 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
andrez3d kirjutas:
crazyxman kirjutas:
mina kui arty mängija küll ei kurda, täitsa ok patch oli...
ju viga pigem tihendis kui mängus...


Oleks mul ka arty tulemused nii tagasihoidlikud nagu sul, siis ma ka ei kurdaks.


aii panid ära, hea olla nüüd ?


S-51ga sul keskmine dam mängu kohta 1093, andrez3d-l 1901. See pole ärapanemine, vaid fakt. Ilmselgelt tal on see arty paremini käpas ja seega tunneb teravamalt iga nerfi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 18:15:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


S-51ga sul keskmine dam mängu kohta 1093, andrez3d-l 1901. See pole ärapanemine, vaid fakt. Ilmselgelt tal on see arty paremini käpas ja seega tunneb teravamalt iga nerfi.


Sellest s51'st jäi järele lihtsalt hale vari, kui reload pikenes 11 sec. võrra ja sihtimine ca 2x.

Väike stiilinäide ammusest mängust. Hetkel teised 6K+ mängud teises arvutis.

http://www.upload.ee/image/3399175/shot_059.jpg

Kusjuures sellised mängud ei olnud s-51'ga üldse haruldased. Lisaks ma ei lasknud mitte kunagi s51'ga kulda, kõige tavalisema HE'ga võis vastased meeleheitele viia.

Panen ka enda tänase G.W.E 100 mängu üles, mis kinnitab mu eelnevaid väiteid. Mitte keegi artyt ei karda, istuvad nagu kanad õrrel ja lasevad ennast nottida, kuid kuna mäng on muutunud palju kiiremaks, siis n00bid surevad palju kiiremini ja varsti ollakse arty juures väljas.
Nagu näha, siis vastaste B-C 155 tegi vaid 1192 dmg ja see on seletatav sellega, et tõenäoliselt jõudis ta laadida vaid 2x. B-C kahurit on lausa piinlik tier 10 arty'le sobikas kahuriks nimetada. Võib-olla kulda lastes on ta parem?

http://www.upload.ee/image/3399173/shot_019.jpg

Igaksjuhuks mainin veekord, et kulda ma arty'ga ei lase.

Replay ka
http://www.upload.ee/files/3399225/20130622_1727_germany-G_E_45_north_america.wotreplay.html


viimati muutis andrez3d 22.06.2013 18:30:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 18:22:43 vasta tsitaadiga

Oh teid küll icon_lol.gif
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb icon_eek.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 21:12:16 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Oh teid küll icon_lol.gif
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb icon_eek.gif


Eestlased ju icon_smile.gif Alati on halb.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 22:17:14 vasta tsitaadiga

kurat mis toimub, pea 2k dam keskmine mängu kohta, wn7 2000+ ja ainult kaotused järjest icon_mad.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.06.2013 23:05:49 vasta tsitaadiga

Ma alles alustasin ja niiöelda ajaviiteks ja funiks on täitsa ok ju tasuta mängu kohta thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 23:09:42 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Oh teid küll icon_lol.gif
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb icon_eek.gif


See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 01:06:26 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Terror kirjutas:
Oh teid küll icon_lol.gif
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb icon_eek.gif


See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas.


JgpzE100 1313 dmg läbi esisoomuse pole massiivne, samas gwtyp- E 1500 dmg läbi tanki mootorikatte on massiivne. Samas jgpzE100 suudab arty reloadi ajal teha isegi 2 lasku. Kui natuke tank suvatses end liigutada, siis arty'l oli tema tabamine ikka väga keeruline, samas näitena toodud jgpzE100'ga laskmine ei nõua mingit skilli. Arty alpha dmg ajas kõrgeks viimasel ajal kuldmoona laialdane kasutamine. Liiga tihti oli juhuseid kus tavalised hummelid paugutasid 1000-1200 dmg laske.

Näitena toon enda viimase JgpzE100 mängu. Mängust tegin pildi, kuna selline mm tundus juba alguses ebavõrdne.

algus
http://www.upload.ee/image/3399703/shot_021.jpg

lõpp
http://www.upload.ee/image/3399721/shot_022.jpg

NB! Minu jgpze100'le ei saanud mitte ükski arty pihta (võibolla nad isegi ei üritanud)

Lisaks oli matchmaker vastaste osas ääretult ebaaus. Neil oli 2 tier 10 artyt, minu võistkonnas 1 tier 10 arty ja 1 tier 9 arty.

1 tier 10 tank on väärt vähemalt 3 tier 10 artyt, kui mitte rohkem. Varem kui arty max tier oli 8, siis tier 8 artyl oli alati võimalus end kaitsta tier 8 mediumi või hevy vastu.

Tundub et WG on palganud endale Partsi nõunikud, sest midagi arukat ei ole sealt enam ammu midagi tulnud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 05:54:17 vasta tsitaadiga

Vot selline matchmaker
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 23.06.2013 06:01:24 vasta tsitaadiga

Kas E100 on saanud viimase uuenduse käigus kullamoona nerfi? Kuidagi ei taha enam vastastes soomusest läbi minna, varasemalt ei mäleta, et oleks olnud nii palju tühilaske.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 10:52:21 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
Antikrist kirjutas:
Terror kirjutas:
Oh teid küll icon_lol.gif
Enne vingusite, et arty on OP ning neid on nii palju igas mängus. Nüüd nerfiti ära ning ikka halb icon_eek.gif


See arty nerf ei puuduta kõige suuremat probleemi arty puhul, mis on see massiivne alpha. Kuigi liiguti asjaga õiges suunas.


JgpzE100 1313 dmg läbi esisoomuse pole massiivne, samas gwtyp- E 1500 dmg läbi tanki mootorikatte on massiivne. Samas jgpzE100 suudab arty reloadi ajal teha isegi 2 lasku. Kui natuke tank suvatses end liigutada, siis arty'l oli tema tabamine ikka väga keeruline, samas näitena toodud jgpzE100'ga laskmine ei nõua mingit skilli. Arty alpha dmg ajas kõrgeks viimasel ajal kuldmoona laialdane kasutamine. Liiga tihti oli juhuseid kus tavalised hummelid paugutasid 1000-1200 dmg laske.

Näitena toon enda viimase JgpzE100 mängu. Mängust tegin pildi, kuna selline mm tundus juba alguses ebavõrdne.

algus
http://www.upload.ee/image/3399703/shot_021.jpg

lõpp
http://www.upload.ee/image/3399721/shot_022.jpg

NB! Minu jgpze100'le ei saanud mitte ükski arty pihta (võibolla nad isegi ei üritanud)

Lisaks oli matchmaker vastaste osas ääretult ebaaus. Neil oli 2 tier 10 artyt, minu võistkonnas 1 tier 10 arty ja 1 tier 9 arty.

1 tier 10 tank on väärt vähemalt 3 tier 10 artyt, kui mitte rohkem. Varem kui arty max tier oli 8, siis tier 8 artyl oli alati võimalus end kaitsta tier 8 mediumi või heavy vastu.

Tundub et WG on palganud endale Partsi nõunikud, sest midagi arukat ei ole sealt enam ammu midagi tulnud.


Ütleks siis nii, et arty pole ainus asi mille alpha liiga kõrge on, kuid erinevalt artyst pavad TD'd end paljastama otsetulele lasu sooritamiseks. Arty puhul see päris nii ei ole. WoT on üsnagi high alpha domineeritud mäng.
Matchmakeri kohalt nõus, aegajalt tekitab see väga imelikke kooslusi ka sellistel puhkudel, kus mängijaid jalaga segada, isegi sai öösel mängitud matchi, kus vastastel kaks tier 9 mediumi, meil aga polnud ühtegi tier 9 masinat

Edit: Üks asi ei muutu vist kunagi, sellised võidud jätavad halva maitse suhu, need 0 poisid ei vääri seda :/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 11:09:25 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kas E100 on saanud viimase uuenduse käigus kullamoona nerfi? Kuidagi ei taha enam vastastes soomusest läbi minna, varasemalt ei mäleta, et oleks olnud nii palju tühilaske.


Tundub et ei ole. Jgpze100 tundub et on saanud dmg nerfi, sest kui varem olid 1313 lasud ääretult tavalised, siis nüüd kipuvad dmg numbrid olema umbes 900.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 11:16:07 vasta tsitaadiga

HEAT moona penetratsioonimehaanika sai muutust, ehk sellest tingitud.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 17:07:11 vasta tsitaadiga

Ahoi! Head jaani, tankisõbrad icon_smile.gif





Pildil on Yerba ning tank.
Küsimus:
Mis tankiga tegu on?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 17:20:48 vasta tsitaadiga

T34-85 oleks nagu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.06.2013 17:53:40 vasta tsitaadiga

Nagu moskva kurg icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 19:43:26 vasta tsitaadiga

T34 peaks olema jep.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 19:50:40 vasta tsitaadiga

Ei ole tanki kes peksa ei saa.olenemata teamist
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 22:53:02 vasta tsitaadiga

Vot nii

Battle: Himmelsdorf 23. juuni 2013 22:40:34
Vehicle: T1 Cunningham
Experience received: 1 802 (x2)
Credits received: 11 875
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 00:33:57 vasta tsitaadiga

muude tankidega läheb peale uuendust nagu läheb aga selle mänguga võib rahule jääda icon_smile.gif

Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 24.06.2013 02:59:32 vasta tsitaadiga

Just toimus üks väga õudne lahing. Kohe algusekunditel tehti paar teamdammi ja siis läks lahti üksteise sõimamine kuni lõpuni icon_mad.gif . Tulemustest võite ise näha , et ega muuks suurt aega ei jäänudki. icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.06.2013 08:43:40 vasta tsitaadiga

Hea MM ka, Maus vs kv-1s. Sellised mängud on nii ajuvabad.

Ennast häirib kõige rohkem see kuidas tier8 visatakse nii julmalt tier10tesse. Vanasti oli 1 tierX või mõni IX, aga nüüd on 5-6 tierX tanki.
Väga ebavõrdsed mängud. Normaalne oleks kui X mängivad omavahel ja VIII omavahel. Viimasel ajal ka tierVI satub X mängudesse.

IS3 on hetkel parim tank vist, tavamoona pene on piisav ka tier X osalemiseks, pole kulda vaja suurt kasutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 09:15:01 vasta tsitaadiga

ehk hakkab nüüd paremini minema meeskondadega. Tänane esimene lahing:

Võit!
Lahing: Redshire 24. juuni 2013. a. 9:04:13
Masin: WZ-132
Kogemused: 3 764 (x2)
Krediiti: 54 861
Lahingu saavutused: Abistaja, Valdamise märk: "I klass"

Kui nüüd saaks top toru ka peale oleks lahe.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 11:35:32 vasta tsitaadiga

Selle accuraccy muutuse võiks küll ära kaotada.
Iga KV1S või IS-X saab oma laia kahuriga nüüd üle mapi lajatada, mis point saksa tankidel on siis?

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 24.06.2013 12:18:49 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Hea MM ka, Maus vs kv-1s. Sellised mängud on nii ajuvabad.


Härrad on Ferdiga platoonis, sellepärast nad mausi ka näevad. MM'iga pole siin miskit pistmist.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.06.2013 12:32:17 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Selle accuraccy muutuse võiks küll ära kaotada.
Iga KV1S või IS-X saab oma laia kahuriga nüüd üle mapi lajatada, mis point saksa tankidel on siis?
Reaalses elus oli IS'i D-25T sama täpne, kui Sakslaste 8,8 cm tankikahur.
Sakslaste eelis oli paremas optikas, mis tagab ka mängus väiksema sihikuringi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 12:41:42 vasta tsitaadiga

Vaatan, et paljudel, kellel on juba t10 tank on T-25 ainuke premium tank. Kas sellega teenib siis piisavalt või aitab premiumkonto rohkem?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.