Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 10.06.2013 11:26:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Eestis näebki vaid kord aastas korralikku pilti (eesti mõistes), kahjuks selleks aastaks on see juba nähtud icon_rolleyes.gif


Mõtled Eurovisiooni ülekannet? icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.06.2013 11:28:59 vasta tsitaadiga

Kris82 kirjutas:
von Wu kirjutas:
See pole tõesti eriti lähedal. Aga mis pildiseadetega vaatad?


Pildirežiim on Loomulik ja suurus 16:9


Ja mis seadistusega see loomulik on?
Kui tehaseseades, siis vast annab asja parandada.
Võid muidugi kõigepealt "Film" režiimi proovida. See peaks Samsungil vaikimis kõige parema pildiga olema.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.06.2013 11:45:35 vasta tsitaadiga

Küsiks siis inimeste arvamusi. Ilmselgelt kuldset vastust ei saa sest nii palju kui on inimesi on ka arvamusi.(kui üldse keegi viitsib vastata, siin foorumis väga tihti asjalikku vastust ei saa)

Vaja oleks siis sügiseks uus telekas koju tuua. Augustis umbes teeks ostu. Nüüd peaksid juba uued seeriad kõik väljas olema mis siis oleks parim ost?

Põhirõhk telekal läheb arvutist filmide/sarjade vaatamisele ehk peab olema hea pilt.
Heli pole oluline, resiiver ja 4kõlarit olemas.
Suurus 46"-47", hinnaga üle 1000€ ei läheks.
TV pilt tuleb elioni Digi-TV'na.

On saanud poodides ka ringi vaadata LG korpus tundub kuidagi nadi kui võrrelda Samsungi ja Philipsit.
Philipsi Ambi't pole kasutanud aga tundub huvitav tehnoloogia. Samuti pole 3D'd kasutanud ega ka SmartTv'd.

Sooviks siis lihtsalt konkreetsemaid vastuseid kui: "Võta LG" või "Samsung"
Täpne mudel ja mis plussid ja miinused on.

Ette tänades.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 12:15:27 vasta tsitaadiga

Kris82 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Eestis näebki vaid kord aastas korralikku pilti (eesti mõistes), kahjuks selleks aastaks on see juba nähtud icon_rolleyes.gif


Mõtled Eurovisiooni ülekannet? icon_smile.gif
jep icon_biggrin.gif
Edit:
Ma ootaks samsa uued mudelid ära, mis töötavad elioni digitv-ga ehk antakse teada, mis seeriast alates hakkavad tööle.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.06.2013 15:48:40 vasta tsitaadiga

Millisel telekal praegu kõige parem pilt on? Hinnaklassis 400-500€
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 16:51:01 vasta tsitaadiga

Viimane küsimus huvitaks mindki, kuni 100€ suurema hinna ja 46" puhul. Samsung UE46EH5000? Üleliigset kraami on sel vähe icon_smile.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.06.2013 21:05:02 vasta tsitaadiga

Lisan juurde veel mati ekraani.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 11.06.2013 07:16:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kris82 kirjutas:
von Wu kirjutas:
See pole tõesti eriti lähedal. Aga mis pildiseadetega vaatad?


Pildirežiim on Loomulik ja suurus 16:9


Ja mis seadistusega see loomulik on?
Kui tehaseseades, siis vast annab asja parandada.
Võid muidugi kõigepealt "Film" režiimi proovida. See peaks Samsungil vaikimis kõige parema pildiga olema.


Panin eile tehaseseaded tagasi. Hetkel tundub juba päris OK, või hakkan ise ära harjuma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 12:42:10 vasta tsitaadiga

Kris82 kirjutas:
Sai reedel 46" F8000 soetatud. No ma ei tea.....kas viga on minus või....tava kanalite kvaliteet on küll alla igasuguse arvestuse(TV3, Kanal2, VSB jne) Ei saa küll öelda, et väga rahul oleksin......või ei oska ise pilti paika sättida icon_confused.gif icon_evil.gif
Proovi leida telekale internetist valmis seaded,galibreering. Ma enda omale sain ja pilt läks päris heaks( mul on küll plasma)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reakas
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 15:35:45 vasta tsitaadiga

Küsiks kah inimeste arvamust. icon_smile.gif

Plaan osta telekas 46...47 tolli mõõdus ja hetkel on valikusse jäänud 2 mudelit:

LG 47LM760: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/208138/
Samsung UE46F6800: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/308400/

Kumb neist kahest võiks parema pildiga olla? Kasutusse läheb telekas Elioni juhtme taha + aeg-ajalt PS3 ja filmid (DVD, Bluray).

Või on mingi muu mudel (Sony, Philips?) hinnaklassis kuni 1000 EUR, mida võiks lisaks valikusse võtta?

Tänan juba ette asjalike vastuste eest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.06.2013 16:04:27 vasta tsitaadiga

reakas kirjutas:
Küsiks kah inimeste arvamust. icon_smile.gif

Plaan osta telekas 46...47 tolli mõõdus ja hetkel on valikusse jäänud 2 mudelit:

LG 47LM760: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/208138/
Samsung UE46F6800: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/308400/

Kumb neist kahest võiks parema pildiga olla? Kasutusse läheb telekas Elioni juhtme taha + aeg-ajalt PS3 ja filmid (DVD, Bluray).

Või on mingi muu mudel (Sony, Philips?) hinnaklassis kuni 1000 EUR, mida võiks lisaks valikusse võtta?

Tänan juba ette asjalike vastuste eest. icon_smile.gif


Mul on samad mudelid enam-vähem valikus. LG ainult uuem mudel, sul aasta 2012 valikus. Pluss lisaks soovitati seda: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/316216/
Tundub et see viimane on kõige parema pildiga. Kuna see on 2013 aasta mudel siis kõigil seda veel müügil ei ole.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 17:11:09 vasta tsitaadiga

47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 17:17:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ?
Viimast sõna taga ajad siis mitte. Aastaga kukub väärtus muidugi sinna 500€ kanti icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.06.2013 17:44:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ?
Viimast sõna taga ajad siis mitte. Aastaga kukub väärtus muidugi sinna 500€ kanti icon_razz.gif


Ostaks küll hea meelega eelmise aasta 6 seeria mudeli 500€ eest, kust saab?

tsitaat:
pots4t4j4


Mul ei ole suuremat vaja, minu diivani teleka kauguse vahe internetis liikuvate tabelite järgi peaks olema sobilik 42". Võtan varuga 47". Teine asi on see et see on elioni hind mis on teistest tubli 20% kallim. Enne augusti/septembrit niikuinii ei osta loodan et selleks ajaks on ka teistel müüjatel olemas ja hind odavam.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 18:27:50 vasta tsitaadiga

hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.06.2013 19:55:01 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata icon_lol.gif


Ma saan aru, mul vist nibin nabin 2m tuleb. Samas ei taha 1500€ mingi 55" eest ka välja käia. 800-900 olek täitsa ok summa mingi 47" osta. Küll paari kuupärast selle philipsi sellise hinnaga kätte saab.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 09:18:21 vasta tsitaadiga

sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.06.2013 09:27:19 vasta tsitaadiga

tigane kirjutas:
sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada.


Elionist võtsid ma järeldan. Või on seda veel juba kuskil müüa?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 10:11:56 vasta tsitaadiga

Elionist, aga hind oli sobiv icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 13:52:26 vasta tsitaadiga

tigane kirjutas:
sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada.

Aga kas ekraan on sellel isendil läikiv või matt?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 16:14:08 vasta tsitaadiga

Läikiv ning panin toas nii, et esialgu peegeldas aken ikka päris jubedalt ekraanilt, küljega pannes on ok. Seaded ja menüü on üllatavalt loogilised, 3D-d ei suutnud minu silm ETV teisendamisel 2D-st 3D-sse tabada, aga vist peaks mingit paremat demoklippi vaatama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2013 16:23:25 vasta tsitaadiga

tigane kirjutas:
Läikiv ning panin toas nii, et esialgu peegeldas aken ikka päris jubedalt ekraanilt, küljega pannes on ok. Seaded ja menüü on üllatavalt loogilised, 3D-d ei suutnud minu silm ETV teisendamisel 2D-st 3D-sse tabada, aga vist peaks mingit paremat demoklippi vaatama icon_biggrin.gif


kuidas menüüde kiirus on, slideshow?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.06.2013 18:01:01 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata icon_lol.gif


Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 18:08:39 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata icon_lol.gif


Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab.
Kindlasti mitte,panasonic 42" saab väga ilusasti 2m. pealt vaadata.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 18:22:52 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
von Wu kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata icon_lol.gif


Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab.
Kindlasti mitte,panasonic 42" saab väga ilusasti 2m. pealt vaadata.
erinevatel inimestel erinevad standardid pildi suhtes icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 12.06.2013 21:22:35 vasta tsitaadiga

LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S

Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?

Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis?

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 09:13:52 vasta tsitaadiga

tundub, et olin Philipsi suhtes natuke liiga kriitiline. Mõttetu qwerty klaveri asemel toimib vabalt ka Galaxy tab tahvel, aga peale digiTV seadistamist, peab ütlema, et pilt on ikka fantast. Menüüde kiirus on enamvähem, vaid sisse lülitades on esimene logimine üliaeglane (köögis väike Samsung poole kiirem). Smart TV puhul üllatas, et põhiaur on läinud sellistele appidele kui Playboy, Hustler jne, aga vähemalt youtube töötab tõrgeteta. Ja minu arvates 47 tolli on 2,5-3 meetri pealt vaadates täitsa optimaalne suurus...isegi võiks natuke suurem olla icon_biggrin.gif 32 on pigem paras kööki, mitte elutuppa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 09:31:47 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S

Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?

Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis?


kui on võimalik natuke juurde maksta, mine seisa poes 47" ja 55" ees, saad teada kas ikka tahad 47" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.06.2013 09:50:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
sputnik kirjutas:
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S

Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?

Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis?


kui on võimalik natuke juurde maksta, mine seisa poes 47" ja 55" ees, saad teada kas ikka tahad 47" thumbs_up.gif


Poes sul küll mõtet seista ei ole, seal on lihtsalt silma pete. Ma läksin poodi seisin 27" teleka ees ja tundus et mu 4" telefon on ka suurem, aga näe omati kodus tundub ta piisav.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 11:47:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ivokas ,kas sul on võimalik NFC kaudu seadme paaritamist ja Miracasti toimimist samuti. See eeldab muidugi Android 4.2 tarkvaraga seadet.
Ning kas teleris on DVB-T2 tuuner olemas?

LG Optimus G-ga käis Miracasti kaudu paaritamine mõne sekundiga

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.06.2013 16:32:41 vasta tsitaadiga

Poes tunduvad telekad väiksemad jah. Ilmselt meelega selline keskkond loodud, et inimesed suuremaid ostaksid. icon_biggrin.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 16:40:26 vasta tsitaadiga

von Wu, kujuta nüüd ette tillukest keldripoodi, kus telerid lapiti ritta laotud icon_lol.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 14.06.2013 00:12:22 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
von Wu, kujuta nüüd ette tillukest keldripoodi, kus telerid lapiti ritta laotud icon_lol.gif

Komisjonipood. Käisin mõni aasta tagasi sellises. Tegu ei olnud küll keldriga, vaid lihtsalt väiksema ruumiga. Ka seal tundus telekas palju väiksem kui kodus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 16:14:41 vasta tsitaadiga

Palun spetsialistide nõu. Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui pilt hakib. Ühendus selline, et USB ressiiverisse ja ressiiverist HDMI telekasse.
Ja kas 1TB kõvaketast ei saagi ühendada ressiiveri külge?Liiga suur maht?!

Telekas: Samsung LE37M87BD
Ressiiver: Teac DR-H300
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 16:49:57 vasta tsitaadiga

Vaata, mis failisüsteemis kõvaketas on. Kui NTFS, siis ei tööta. mälupulgad on enamasti FAT-failisüsteemides. Selle pildi hakkimise koha pealt aga... E itea, ressiiver ei suuda lugeda nii kiiresti äkki? Pakun, et ressiiverite USB-ühendus on mõeldud muusika mängimiseks. Telekal USB-pesa puudub?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 17:23:20 vasta tsitaadiga

Amphor,
Telekal usb puudub :/
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 19:25:25 vasta tsitaadiga

42" Pana plasma (voolutarbimine kuni 261W icon_biggrin.gif) vajab välja vahetamist ja kombin juba mõnda aega 55" LED-de maailma, kuid ei suuda ära otsustada. Samsung langeb välja, mitte et 3D oluline oleks, kuid aktiivtehnoloogia, mida nad kasutavad, ei meeldi mulle. Tahan passiivi. Keegi omab siit mõnd tippklassi 55" LED, et muljetada ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2013 19:31:48 vasta tsitaadiga

Pole just miski tippklass aga 55LA690s kohta pole midagi halba öelda va glossy ekraan aga kui on vöimalik paigutada nii et valgus otse peale ei paista siis minuarust on suurepärane teler, samas olen ainuld hd contenti vaadanud sd kohta ei tea rääkida.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 10:07:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, pildi edastamisel lag-i pole sees ja jookseb sujuvalt ?

Tea, kas selle aasta Panasonicu LED-d ka suutnud ilma teha või mitte ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 11:11:06 vasta tsitaadiga

rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."

Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme).
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 11:26:09 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."

Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme).


jätaks dvdripid ikka sinna 2005 aastasse. palun.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 13:05:48 vasta tsitaadiga

Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 13:20:04 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
smurfer kirjutas:
rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."

Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme).


jätaks dvdripid ikka sinna 2005 aastasse. palun.


See ressiiver ongi umbes sellest ajast pärit.
Kahtlane kas ta mkv-sid üldse mängib...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 13:24:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por.


See on ilmselt omadus, et parema (kallima) mudeli ostaksid. Mul on PFL5606H ja STV Digitv Conax mooduliga on täpselt samamoodi. Samasuguse hinnaga, odavama otsa LGga sellist jama pole.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 13:25:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
pots4t4j4, pildi edastamisel lag-i pole sees ja jookseb sujuvalt ?

Pole. Võrdlusmoment WD Live TV-ga olemas. Selle karbiga oli vaevumärgatav lag sees, telekas sööb väliselt kettalt täiesti sujuvalt.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 18:12:35 vasta tsitaadiga

Proovisin endale ette kujutada, milline näeks 55" praeguse 42" plasma asemel. Mõõdulint kätte ja tulem selline:

Korralik vahe icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.06.2013 18:39:40 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Proovisin endale ette kujutada, milline näeks 55" praeguse 42" plasma asemel. Mõõdulint kätte ja tulem selline:

Korralik vahe icon_biggrin.gif




Sa oled raami ka sisse arvutand. " käivad ikkagi display kohta + veel raam. Usun et uuel 55" telekal sul nii suur raam ei ole.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 18:46:50 vasta tsitaadiga

Täppisteadust taga ei ajanud, vaid saada reaalne pilt, kuidas olema hakkaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 19:11:17 vasta tsitaadiga

esimene nädal tundus 55" täitsa suur, nüüd iga päevaga jääb aina väiksemaks, peab kontrollima aegajalt kas on ikka 55" icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 19:16:34 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por.


Vali teleka asukohariigiks Saksamaa, jäävad valitud keeled samaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.