|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
10.06.2013 11:26:33
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Eestis näebki vaid kord aastas korralikku pilti (eesti mõistes), kahjuks selleks aastaks on see juba nähtud  |
Mõtled Eurovisiooni ülekannet?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.06.2013 11:28:59
|
|
|
| Kris82 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| See pole tõesti eriti lähedal. Aga mis pildiseadetega vaatad? |
Pildirežiim on Loomulik ja suurus 16:9 |
Ja mis seadistusega see loomulik on?
Kui tehaseseades, siis vast annab asja parandada.
Võid muidugi kõigepealt "Film" režiimi proovida. See peaks Samsungil vaikimis kõige parema pildiga olema.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
10.06.2013 11:45:35
|
|
|
Küsiks siis inimeste arvamusi. Ilmselgelt kuldset vastust ei saa sest nii palju kui on inimesi on ka arvamusi.(kui üldse keegi viitsib vastata, siin foorumis väga tihti asjalikku vastust ei saa)
Vaja oleks siis sügiseks uus telekas koju tuua. Augustis umbes teeks ostu. Nüüd peaksid juba uued seeriad kõik väljas olema mis siis oleks parim ost?
Põhirõhk telekal läheb arvutist filmide/sarjade vaatamisele ehk peab olema hea pilt.
Heli pole oluline, resiiver ja 4kõlarit olemas.
Suurus 46"-47", hinnaga üle 1000€ ei läheks.
TV pilt tuleb elioni Digi-TV'na.
On saanud poodides ka ringi vaadata LG korpus tundub kuidagi nadi kui võrrelda Samsungi ja Philipsit.
Philipsi Ambi't pole kasutanud aga tundub huvitav tehnoloogia. Samuti pole 3D'd kasutanud ega ka SmartTv'd.
Sooviks siis lihtsalt konkreetsemaid vastuseid kui: "Võta LG" või "Samsung"
Täpne mudel ja mis plussid ja miinused on.
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.06.2013 12:15:27
|
|
|
| Kris82 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Eestis näebki vaid kord aastas korralikku pilti (eesti mõistes), kahjuks selleks aastaks on see juba nähtud  |
Mõtled Eurovisiooni ülekannet?  |
jep
Edit:
Ma ootaks samsa uued mudelid ära, mis töötavad elioni digitv-ga ehk antakse teada, mis seeriast alates hakkavad tööle.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.06.2013 15:48:40
|
|
|
Millisel telekal praegu kõige parem pilt on? Hinnaklassis 400-500€
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.06.2013 16:51:01
|
|
|
Viimane küsimus huvitaks mindki, kuni 100€ suurema hinna ja 46" puhul. Samsung UE46EH5000? Üleliigset kraami on sel vähe
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.06.2013 21:05:02
|
|
|
Lisan juurde veel mati ekraani.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
11.06.2013 07:16:40
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Kris82 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| See pole tõesti eriti lähedal. Aga mis pildiseadetega vaatad? |
Pildirežiim on Loomulik ja suurus 16:9 |
Ja mis seadistusega see loomulik on?
Kui tehaseseades, siis vast annab asja parandada.
Võid muidugi kõigepealt "Film" režiimi proovida. See peaks Samsungil vaikimis kõige parema pildiga olema. |
Panin eile tehaseseaded tagasi. Hetkel tundub juba päris OK, või hakkan ise ära harjuma
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
11.06.2013 12:42:10
|
|
|
| Kris82 kirjutas: |
Sai reedel 46" F8000 soetatud. No ma ei tea.....kas viga on minus või....tava kanalite kvaliteet on küll alla igasuguse arvestuse(TV3, Kanal2, VSB jne) Ei saa küll öelda, et väga rahul oleksin......või ei oska ise pilti paika sättida  |
Proovi leida telekale internetist valmis seaded,galibreering. Ma enda omale sain ja pilt läks päris heaks( mul on küll plasma)
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reakas
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.06.2013 17:11:09
|
|
|
| 47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.06.2013 17:17:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ? |
Viimast sõna taga ajad siis mitte. Aastaga kukub väärtus muidugi sinna 500€ kanti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
11.06.2013 17:44:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 47" eest 1.1k maksta tiba palju ei tundu nii väikse ekraani eest ? |
Viimast sõna taga ajad siis mitte. Aastaga kukub väärtus muidugi sinna 500€ kanti  |
Ostaks küll hea meelega eelmise aasta 6 seeria mudeli 500€ eest, kust saab?
Mul ei ole suuremat vaja, minu diivani teleka kauguse vahe internetis liikuvate tabelite järgi peaks olema sobilik 42". Võtan varuga 47". Teine asi on see et see on elioni hind mis on teistest tubli 20% kallim. Enne augusti/septembrit niikuinii ei osta loodan et selleks ajaks on ka teistel müüjatel olemas ja hind odavam.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.06.2013 18:27:50
|
|
|
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
11.06.2013 19:55:01
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata  |
Ma saan aru, mul vist nibin nabin 2m tuleb. Samas ei taha 1500€ mingi 55" eest ka välja käia. 800-900 olek täitsa ok summa mingi 47" osta. Küll paari kuupärast selle philipsi sellise hinnaga kätte saab.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
12.06.2013 09:18:21
|
|
|
| sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.06.2013 09:27:19
|
|
|
| tigane kirjutas: |
| sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada. |
Elionist võtsid ma järeldan. Või on seda veel juba kuskil müüa?
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
12.06.2013 10:11:56
|
|
|
Elionist, aga hind oli sobiv
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.06.2013 13:52:26
|
|
|
| tigane kirjutas: |
| sai Philips 47PFL6008 koju toodud, kuna hind oli soodne ja pildil polnud viga. Peale kahte päeva tavakasutamist on tunne, et kineskoop näitas natuke teravamat pilti ja osad vene kanalid on päris kohutavad. Qwerty-puldi teksti klaviatuurist pooled nupud ei tööta ehk garantii teema. Eks nädalavahetusel üritan natuke rohkem masina hingeelusse süveneda ja seadistada. |
Aga kas ekraan on sellel isendil läikiv või matt?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
12.06.2013 16:14:08
|
|
|
Läikiv ning panin toas nii, et esialgu peegeldas aken ikka päris jubedalt ekraanilt, küljega pannes on ok. Seaded ja menüü on üllatavalt loogilised, 3D-d ei suutnud minu silm ETV teisendamisel 2D-st 3D-sse tabada, aga vist peaks mingit paremat demoklippi vaatama
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
12.06.2013 16:23:25
|
|
|
| tigane kirjutas: |
Läikiv ning panin toas nii, et esialgu peegeldas aken ikka päris jubedalt ekraanilt, küljega pannes on ok. Seaded ja menüü on üllatavalt loogilised, 3D-d ei suutnud minu silm ETV teisendamisel 2D-st 3D-sse tabada, aga vist peaks mingit paremat demoklippi vaatama  |
kuidas menüüde kiirus on, slideshow?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
12.06.2013 18:01:01
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata  |
Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
12.06.2013 18:08:39
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata  |
Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab. |
Kindlasti mitte,panasonic 42" saab väga ilusasti 2m. pealt vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.06.2013 18:22:52
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
hakkab pihta unustaks kõigepealt selle kalkulaatorite vaatamis kauguse ära 55" on 2-3m pealt ka väga ok vaadata.
samas miski SD signaali kohta ei tea rääkida seda ei kõlba üldse vaadata  |
Eesti SD signaali puhul on 32" suurim ekraan, mida 2m kauguselt vaadata kõlbab. |
Kindlasti mitte,panasonic 42" saab väga ilusasti 2m. pealt vaadata. |
erinevatel inimestel erinevad standardid pildi suhtes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
12.06.2013 21:22:35
|
|
|
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S
Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?
Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis?
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
13.06.2013 09:13:52
|
|
|
tundub, et olin Philipsi suhtes natuke liiga kriitiline. Mõttetu qwerty klaveri asemel toimib vabalt ka Galaxy tab tahvel, aga peale digiTV seadistamist, peab ütlema, et pilt on ikka fantast. Menüüde kiirus on enamvähem, vaid sisse lülitades on esimene logimine üliaeglane (köögis väike Samsung poole kiirem). Smart TV puhul üllatas, et põhiaur on läinud sellistele appidele kui Playboy, Hustler jne, aga vähemalt youtube töötab tõrgeteta. Ja minu arvates 47 tolli on 2,5-3 meetri pealt vaadates täitsa optimaalne suurus...isegi võiks natuke suurem olla 32 on pigem paras kööki, mitte elutuppa.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.06.2013 09:31:47
|
|
|
| sputnik kirjutas: |
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S
Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?
Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis? |
kui on võimalik natuke juurde maksta, mine seisa poes 47" ja 55" ees, saad teada kas ikka tahad 47"
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
13.06.2013 09:50:07
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| sputnik kirjutas: |
LG 42LM669S vs. 42LM660S vs. 42LM671S
Või siis maksta natuke rohkem ja äkki võtta 760/765?
Või äkki mingit muud soovitust u.800 euri ringis? |
kui on võimalik natuke juurde maksta, mine seisa poes 47" ja 55" ees, saad teada kas ikka tahad 47"  |
Poes sul küll mõtet seista ei ole, seal on lihtsalt silma pete. Ma läksin poodi seisin 27" teleka ees ja tundus et mu 4" telefon on ka suurem, aga näe omati kodus tundub ta piisav.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
13.06.2013 11:47:01
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
ivokas ,kas sul on võimalik NFC kaudu seadme paaritamist ja Miracasti toimimist samuti. See eeldab muidugi Android 4.2 tarkvaraga seadet.
Ning kas teleris on DVB-T2 tuuner olemas? |
LG Optimus G-ga käis Miracasti kaudu paaritamine mõne sekundiga
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
13.06.2013 16:32:41
|
|
|
Poes tunduvad telekad väiksemad jah. Ilmselt meelega selline keskkond loodud, et inimesed suuremaid ostaksid.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
13.06.2013 16:40:26
|
|
|
von Wu, kujuta nüüd ette tillukest keldripoodi, kus telerid lapiti ritta laotud
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
14.06.2013 00:12:22
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
von Wu, kujuta nüüd ette tillukest keldripoodi, kus telerid lapiti ritta laotud  |
Komisjonipood. Käisin mõni aasta tagasi sellises. Tegu ei olnud küll keldriga, vaid lihtsalt väiksema ruumiga. Ka seal tundus telekas palju väiksem kui kodus
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
16.06.2013 16:14:41
|
|
|
Palun spetsialistide nõu. Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui pilt hakib. Ühendus selline, et USB ressiiverisse ja ressiiverist HDMI telekasse.
Ja kas 1TB kõvaketast ei saagi ühendada ressiiveri külge?Liiga suur maht?!
Telekas: Samsung LE37M87BD
Ressiiver: Teac DR-H300
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
16.06.2013 16:49:57
|
|
|
Vaata, mis failisüsteemis kõvaketas on. Kui NTFS, siis ei tööta. mälupulgad on enamasti FAT-failisüsteemides. Selle pildi hakkimise koha pealt aga... E itea, ressiiver ei suuda lugeda nii kiiresti äkki? Pakun, et ressiiverite USB-ühendus on mõeldud muusika mängimiseks. Telekal USB-pesa puudub?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
16.06.2013 17:23:20
|
|
|
Amphor,
Telekal usb puudub :/
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.06.2013 19:25:25
|
|
|
42" Pana plasma (voolutarbimine kuni 261W ) vajab välja vahetamist ja kombin juba mõnda aega 55" LED-de maailma, kuid ei suuda ära otsustada. Samsung langeb välja, mitte et 3D oluline oleks, kuid aktiivtehnoloogia, mida nad kasutavad, ei meeldi mulle. Tahan passiivi. Keegi omab siit mõnd tippklassi 55" LED, et muljetada ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.06.2013 19:31:48
|
|
|
| Pole just miski tippklass aga 55LA690s kohta pole midagi halba öelda va glossy ekraan aga kui on vöimalik paigutada nii et valgus otse peale ei paista siis minuarust on suurepärane teler, samas olen ainuld hd contenti vaadanud sd kohta ei tea rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.06.2013 10:07:19
|
|
|
pots4t4j4, pildi edastamisel lag-i pole sees ja jookseb sujuvalt ?
Tea, kas selle aasta Panasonicu LED-d ka suutnud ilma teha või mitte ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
17.06.2013 11:11:06
|
|
|
rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."
Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme).
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.06.2013 11:26:09
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."
Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme). |
jätaks dvdripid ikka sinna 2005 aastasse. palun.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
17.06.2013 13:05:48
|
|
|
| Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
17.06.2013 13:20:04
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
rahzel, "... Nimelt mure selline, et tahaks USB pealt telekast filme vaadata, kui(d ?) pilt hakib..."
Ilmselt proovid mkv'd vaadata? Proovi dvdrip'e (väiksema bitrate'ga/mahuga ripe/filme). |
jätaks dvdripid ikka sinna 2005 aastasse. palun. |
See ressiiver ongi umbes sellest ajast pärit.
Kahtlane kas ta mkv-sid üldse mängib...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
17.06.2013 13:24:49
|
|
|
| tsitaat: |
| Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por. |
See on ilmselt omadus, et parema (kallima) mudeli ostaksid. Mul on PFL5606H ja STV Digitv Conax mooduliga on täpselt samamoodi. Samasuguse hinnaga, odavama otsa LGga sellist jama pole.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2013 13:25:00
|
|
|
| miga kirjutas: |
| pots4t4j4, pildi edastamisel lag-i pole sees ja jookseb sujuvalt ? |
Pole. Võrdlusmoment WD Live TV-ga olemas. Selle karbiga oli vaevumärgatav lag sees, telekas sööb väliselt kettalt täiesti sujuvalt.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.06.2013 18:12:35
|
|
|
Proovisin endale ette kujutada, milline näeks 55" praeguse 42" plasma asemel. Mõõdulint kätte ja tulem selline:
Korralik vahe
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.06.2013 18:39:40
|
|
|
| miga kirjutas: |
Proovisin endale ette kujutada, milline näeks 55" praeguse 42" plasma asemel. Mõõdulint kätte ja tulem selline:
Korralik vahe
 |
Sa oled raami ka sisse arvutand. " käivad ikkagi display kohta + veel raam. Usun et uuel 55" telekal sul nii suur raam ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.06.2013 18:46:50
|
|
|
Täppisteadust taga ei ajanud, vaid saada reaalne pilt, kuidas olema hakkaks
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.06.2013 19:11:17
|
|
|
esimene nädal tundus 55" täitsa suur, nüüd iga päevaga jääb aina väiksemaks, peab kontrollima aegajalt kas on ikka 55"
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
17.06.2013 19:16:34
|
|
|
| karuke kirjutas: |
| Selline mure. Starman + Philips 32PFL3207... . Conax ühendus otse, kõik on ok kuini sinna maani, kus mõni kanal on vene keelne. Optioni alt muudan keele ja subtiitrid ära. Kõik toimib AGA nii kui kanalit vahetan unustab teler eelenvad seaded ära. Kuidas kõikidel kanalitel seda korraga määrata ja sedasi, et see ka mällu jääks? Lisaks on muidugi telekva vaatama paras por. |
Vali teleka asukohariigiks Saksamaa, jäävad valitud keeled samaks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|