Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 16:08:50 vasta tsitaadiga

Planet.ee 58 senti kuus. icon_smile.gif

Isiklikult ma väga tihti ei käi oma kodulehte kaemas, aga mälu järgi on 100% probleemideta toiminud. Meili paraku ei oska kommenteerida, on registreeritud, aga ei kasuta seda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 21.05.2013 02:02:48 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:38:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 16:02:13 vasta tsitaadiga

Kineskoop kirjutas:
Planet paraku tundus pakkuvat vaid alamdomeene.

Kolitud sai interserver.net pakkuja juurde kupongiga warrior199
1.99USD kuumakse. Välismaine kuid tundub toimivat. thumbs_up.gif
Kinnitati, et tegu selle kupongi korral jäädava soodustusega.


Mul vähemalt on Planetis enda domeen ka aga kui miskit rohkem ressurssi tahab, hakkab planet karjuma, et liiga palju päringuid..

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 18:45:33 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Kineskoop kirjutas:
Planet paraku tundus pakkuvat vaid alamdomeene.

Kolitud sai interserver.net pakkuja juurde kupongiga warrior199
1.99USD kuumakse. Välismaine kuid tundub toimivat. thumbs_up.gif
Kinnitati, et tegu selle kupongi korral jäädava soodustusega.


Mul vähemalt on Planetis enda domeen ka aga kui miskit rohkem ressurssi tahab, hakkab planet karjuma, et liiga palju päringuid..

Mul ka vahest harva. Võimalik on väikese lisaraha eest vajalikku ressurssi juurde tellida. Seda saad teha, kui planet.ee-sse sisse logid. Aga selles osas jään vastuse võlgu, kuidas teada, millist lisateenust oleks sellisel juhul vaja. icon_confused.gif

Mina ei pea vajalikuks veel midagi lisaks tellida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 13:01:07 vasta tsitaadiga

Elkdata/veebimajutus.ee on ka nüüd pakette uuendanud. Kohe, kui Zone enda omasid uuendas olin üsna kindel, et läheb mööda natuke aega, kui ka teised suured järgi tulevad.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
evald
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010




sõnum 24.05.2013 16:09:40 vasta tsitaadiga

Suht naglalt on ElkData Zone tegemisi "kopeerinud". Ja seda mitmed aastad. Niipea, kui Zone midagi teeb, siis võid kindel olla, et mõne nädala-kuu pärast ED teeb järgi. Isegi uudises ei viitsita sõnu muuta - > "Alates tänasest kehtivad Zone kõikidele virtuaalserverite pakettidele märkimisväärselt kasvanud parameetrid, ..." vs ED "Tänases suurenes märkimisväärselt e-posti ja veebimajutuse kettamaht, ..." Binznis Eesti moodi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqusss
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 24.05.2013 17:58:24 vasta tsitaadiga

evald kirjutas:
Suht naglalt on ElkData Zone tegemisi "kopeerinud". Ja seda mitmed aastad. Niipea, kui Zone midagi teeb, siis võid kindel olla, et mõne nädala-kuu pärast ED teeb järgi. Isegi uudises ei viitsita sõnu muuta - > "Alates tänasest kehtivad Zone kõikidele virtuaalserverite pakettidele märkimisväärselt kasvanud parameetrid, ..." vs ED "Tänases suurenes märkimisväärselt e-posti ja veebimajutuse kettamaht, ..." Binznis Eesti moodi icon_smile.gif


Täname kogu teami poolt komplimendi eest, kuna üldiselt läheb süsteemide ja veebiarendusele ikka kuid või isegi aastaid, aga näe meie oleme suutelised seda selle jutu järgi paari nädalaga tegema icon_smile.gif

Mis puutub mahtudesse, siis nagu mahunumbritega teenuste puhul ikka, siis konkurents on edasiviiv jõud. Reaalsus on see, et väga väike osa on huvitatud sellistest mahtudest.

Kahjuks jääb sellest saadud tagasisidest selline kahtlane maik suhu. Reaalselt on meil viimased 5 aastat käed jalad nii tööd täis olnud, et pole aega olnud isegi ühtegi uudist oma veebile ülesse panna, seega jutt selle osas, et me "pidevalt kopeerime ja teeme midagi järgi" on väga huvitav. Isegi veebileht on paraku need aastad pmst sisu poolest staatiline olnud.

Uudiste vorpimise asemel oleme hoopis vaeva näinud klientidele lisavõimaluste toomisega, pakkudes veebimajutuse klientidele ka SSH ligipääsu, võimaldades registreerida laias valikus eri maatunnusega domeene, tulles välja juba mitu kuud tagasi uue failihalduriga (AjaXplorer), lisades meie klientidele võimaluse kasutada Edicy sisuhaldust jne jne.

Aga eks igaühele jäägu oma rõõm icon_smile.gif

Margus Merilai
Elkdata OÜ
Veebimajutus.ee
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 25.05.2013 22:42:51 vasta tsitaadiga

marqusss kirjutas:
Mis puutub mahtudesse, siis nagu mahunumbritega teenuste puhul ikka, siis konkurents on edasiviiv jõud. Reaalsus on see, et väga väike osa on huvitatud sellistest mahtudest.

Väga huvitav oleks veebimajutuse VPS serverite Unixbenchi jt testide tulemust näha. Üsna mugav testimise ja võrdluse vahend on http://serverbear.com/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 08:00:26 vasta tsitaadiga

Ja taas on mitu päeva juba Elkdata meiliserver mustas nimekirjas!
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 12:55:03 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul leht Zones, domeeni meilindus Google Appsis. Väga OK.


Domeeni meilindus Googles Appis maksab kah miskit kopika ju, 3,33 - 4€ kuu

tahan kah radicenteresti oma asjad kinni panna, otsin ainult mailiteenust ja elktada tundus enne neid kommentaare siin hea valik olema, nüüd ei teagi...soovitusi?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 12:59:03 vasta tsitaadiga

Soovitan googlet. Õnneks endal sai tasuta domeenid kunagi ära kolitud sinna kui sai. Ei pea maksma midagi. Üks jäi kolimata aga tolle domeeni maili hoian oma serveris.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 13:06:45 vasta tsitaadiga

google läheb kalliks kui ma tahan mitu pereliiget lisada kui neil on see tasu per user
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 13:45:33 vasta tsitaadiga

kuriloom kirjutas:
google läheb kalliks kui ma tahan mitu pereliiget lisada kui neil on see tasu per user


Vabandust. Mul oli meelde jäänud mingi hind 10. kasutaja peale. Siis küll jah on tõesti natuke palju vaid maili eest maksta.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 20:50:46 vasta tsitaadiga

Hmm, mul on tasuta kuni 50 userit, hetkel seal vist 15 userit. arvet veel ei pole saadetid. Paar aastat juba nii.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 21:43:11 vasta tsitaadiga

Seal keerati koguaeg kraane koomale. Ma olen admin ühes domeenis, kus on 200 tasuta kasutajat ja kahes domeenis, kus on 100 tasuta kasutajat. Nendelt eeldatavasti ei hakata kunagi raha küsima. Samas uusi domeene regades hetkel saab suhteliselt mikroskoopiliselt vist tasuta kasutajaid, kui üldse enam saab. Pole täpselt viimasel ajal näpuga järge ajanud tingimustes.

EDIT: Lugesin natuke ja tundub, et tasuta lõunad lõpetati 2012. aasta lõpu paiku ära. Täpsem info siin: http://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=en&answer=2855120 Viimane versioon oli 10 tasuta kasutajaga nähtavasti.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:18:30 vasta tsitaadiga

Fukiku, 1 tasuta konto siiski on.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:34:43 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Fukiku, 1 tasuta konto siiski on.
Mil moel? Mulle jäi küll mulje, et domeeniga seotud kontot enam mingi nipiga tasuta ei saa ja öeldakse põhimõtteliselt, et kasuta gmail.com aadressi.

Ja sisuliselt pole selle ühe kontoga seal enivei suurt midagi teha..

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:35:29 vasta tsitaadiga

Fukiku, http://www.hongkiat.com/blog/google-app-mail-for-free/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:37:48 vasta tsitaadiga

You still can sign up on a 30-day free trial
clown.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.06.2013 15:47:42 vasta tsitaadiga

Vabandage rumalat küsimust, aga milleks see meili otse Googlesse saatmine õieti hea on? Mina olen seni oma aadressid nagu info@domeen.com või minunimi@domeen.com lihtsalt oma tavalisele Google kontole suunanud (ja igaks juhuks ka suunatud serverisse meilidest koopiat jättes). Google kontol on siis osade (rohkem kasutamist leidvate aadresside jaoks) väljasaadetava meili aliased ka (et vastata korrektse aadressiga), ülejäänute puhul, kui sinna meili tuleb, login serveri cPaneli kaudu sisse ja vastan seal.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 15:53:41 vasta tsitaadiga

Mina küsiks, miks see maili mis iganes moel googlesse saatmine siis hea on.... Googlel on niigi liiga palju infot, miks peaksin ma andma neile veel võimaluse jälgida kellega ja mis infot e-maili teel vahetan?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 16:05:24 vasta tsitaadiga

lihtsalt suunamiseks peab ka teenus olema mujal aktiivne
kui just domeenis MX kirje muuta ja suunata googlesse aga kas selleks peab ka google apps teenus olema, mitme kasutajaga mis teha
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.06.2013 16:07:34 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mina küsiks, miks see maili mis iganes moel googlesse saatmine siis hea on.... Googlel on niigi liiga palju infot, miks peaksin ma andma neile veel võimaluse jälgida kellega ja mis infot e-maili teel vahetan?


Õige ju jah, iseenesest võiks ka kogu meilinduse Thunderbirdi tööle panna. Aga selle idee nõrk koht tuleb välja kohe, kui kõvaketas lendab...

kuriloom kirjutas:
lihtsalt suunamiseks peab ka teenus olema mujal aktiivne
kui just domeenis MX kirje muuta ja suunata googlesse aga kas selleks peab ka google apps teenus olema, mitme kasutajaga mis teha


Aa, selge, tähendab see on mõistlik siis, kui antud domeeni taga peale emaili muud ei olegi.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 16:25:10 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mina küsiks, miks see maili mis iganes moel googlesse saatmine siis hea on.... Googlel on niigi liiga palju infot, miks peaksin ma andma neile veel võimaluse jälgida kellega ja mis infot e-maili teel vahetan?


Õige ju jah, iseenesest võiks ka kogu meilinduse Thunderbirdi tööle panna. Aga selle idee nõrk koht tuleb välja kohe, kui kõvaketas lendab...

eee.... kui IMAPi kasutada, siis on mailid ju serveris ja lokaalse masina kõvaketta lendamisest ei juhtu muud midagi kui peab uue ketta osta ja TB uuesti konfima(kui seda backupist võtta pole). Või kasutad siiani POP3-e? Serveri pool peab muidugi regulaarne backup olema, aga see peaks enamvähem iga teenusepakkuja juures ju olemas olema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.06.2013 17:12:12 vasta tsitaadiga

ise-hostijatele on gmail lihtsaim ja muretuim lahendus.
Isiklikku meiliserverit vedades tuleb tõmmelda spämmifiltri(te)ga, muretseda blacklistidesse mitte sattumise pärast, võimalik uptime'i probleem, varundus jne...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.06.2013 17:13:55 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
perenoel kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mina küsiks, miks see maili mis iganes moel googlesse saatmine siis hea on.... Googlel on niigi liiga palju infot, miks peaksin ma andma neile veel võimaluse jälgida kellega ja mis infot e-maili teel vahetan?


Õige ju jah, iseenesest võiks ka kogu meilinduse Thunderbirdi tööle panna. Aga selle idee nõrk koht tuleb välja kohe, kui kõvaketas lendab...

eee.... kui IMAPi kasutada, siis on mailid ju serveris ja lokaalse masina kõvaketta lendamisest ei juhtu muud midagi kui peab uue ketta osta ja TB uuesti konfima(kui seda backupist võtta pole). Või kasutad siiani POP3-e? Serveri pool peab muidugi regulaarne backup olema, aga see peaks enamvähem iga teenusepakkuja juures ju olemas olema.


Nojah, eks tõsi ta on, et asjades, mis pole muutuma sundinud, on mul mõtlemine veel eelmises sajandis icon_biggrin.gif

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2013 18:18:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
You still can sign up on a 30-day free trial
clown.gif

See on pohh. Sa pead seda tegema ainult et saada linki tasuta google apps kontole. sa võid peale seda selle konto kinni panna.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 24.06.2013 18:04:16 vasta tsitaadiga

Tantumi kliendid on ilmselt praeguseks märganud, et nende kodulehtede asemel on valge esileht ja java script ümbersuunamine. Index.php fail on üle kirjutatud, samuti tekitatud index.html ja x.html fail. Viimases on sees märksõnad:
img border="0" src="http://oi40.tinypic.com/2psj2tv.jpg" width="475" height="372"
color="black">Hacked By SA3D Hack3D
Kurdish hackers
./Rooted
<script type="text/javascript">
<!--
eval(unescape('%64%6f%63%75 JNE.
Näited: egert.ee, octarine.ee, tarvikud.ee, koduvalve.eu (samas masinas, pole minu lehed)
Ajaliselt on olnud 2 sisenemist. Failid kirjutati üle 23. juuni südaöösel ehk täpsemalt 0:49 paiku ja päeval 18:24 ajal on osades kohtades wordpressi index.php fail tagasi (äkki tantum ise taastas aga miks nad siis teistel domeenidel seda ei teinud on arusaamatu).
Teist korda aasta jooksul. Ühtlasi panin tähele, et servereid on varasema 10 asemel nüüd vaid 2. Mingi kärbe? Asjad lähevad sulgemise suunas?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gynterk
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.06.2013 23:58:03 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Tantumi kliendid on ilmselt praeguseks märganud, et nende kodulehtede asemel on valge esileht ja java script ümbersuunamine...

Tundub, et tegemist on serveri maha murdmisega, loend domeenidest siin. Sai sealt valitud 10 suvalist .ee domeeni ja kõigi puhul oli tegemist Tantumi klientidega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 20:54:22 vasta tsitaadiga

Tantumi klienditeenindus on alla igasugust arvestust. Küsides, et miks ei ole teavitatud kliente, et nende kodulehed ei toimi, siis ei saa mingit vastust(ei tea kas mõtlevad, et vaikivad antud teema maha?). Küsides, et kunaseks saab asi korda - ei mingit vastust. Küsimus, et kuidas korda saada, siis siin on nende standard vastus:

Palun asendage faili index.php originaalse failiga ja kustutage index.html x.html failid.
Tegeleme probleemiga.

Asendasin faili ära, kuid paari tunni pärast oli see fail uuesti ära muudetud - ja nii mitu päeva järjest. Paludes, et nad saadaksid/asendaksid index failid, siis ei vastata midagi. Tegu on ikkagi nende poolse suure blackiga ja nad ei suuda 5 päevaga asja korda saada.

Peab ikka enda VPS'is maili serveri püsti saama.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 00:53:42 vasta tsitaadiga

Kuidas puutub mailiserver veebiserveri probleemidega kokku? icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Murtpoiss
HV kasutaja
Murtpoiss

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 16:25:50 Kus pakutakse parima hinnaga hostingut ? vasta tsitaadiga

domeene peaks lehele mahtuma päris palju m6eldes tulevikule
mingeid erilisi asju ei kasuta vahest vb cron-jobs ja sellised lihtsamad lehed
praegu kasutan radicenteri pakkumisi kus on 6,5 - 4.6 olenevalt pikkusest mis korraga ostad ja pluss lisaks iga lisa domeeni eest 1 euro
hetkel kasutangi seda standardpaketti
https://www.radicenter.ee/et/Tehniline-kirjeldus

kindlasti on odavamaid ...
võib ka välismaine asi olla

_________________
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 19:20:01 vasta tsitaadiga

Seda teemat vaatasid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=84566 ?
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 19:21:44 vasta tsitaadiga

Liitsin teemad kokku.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 08:34:13 vasta tsitaadiga

Radicenter tegi täna öösel hooldustöid ("...mille käigus tõstetakse Teie kodulehekülg ning e-post üle uue põlvkonna HP DL165 G7 serveritele...") ning minu konto puhul tundub, et failid on üle tõstmata, directadmin näitab väga väikest kasutust. Mysql osa tundub OK olevat. Kas teistel on samalaadset muret?

Radicenterile juba kirjutasin sellest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abstainer
HV kasutaja
abstainer

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 08:56:07 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Radicenter tegi täna öösel hooldustöid ("...mille käigus tõstetakse Teie kodulehekülg ning e-post üle uue põlvkonna HP DL165 G7 serveritele...") ning minu konto puhul tundub, et failid on üle tõstmata, directadmin näitab väga väikest kasutust. Mysql osa tundub OK olevat. Kas teistel on samalaadset muret?

Radicenterile juba kirjutasin sellest.


Minul endal on korras, aga samas ma ei ole ka hooldustööde teavitust saanud, ju siis ei olnud ma õnneks selles listis. Kuid üks teine konto, mis ei ole küll minu nimel, on rivist väljas samade tunnustega

_________________
nobody's perfect
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dmitri.k
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2013




sõnum 01.07.2013 10:50:48 vasta tsitaadiga

Sama siin. Mul on kaks sellist veebilehte mis hetkel ei toota. Kui ma helistan, siis nad valja lulitavad lihtsalt telefoni. Kas seal totoavad mingeid diletandid vqi? Failid ei ole ule toodud, mail ei ole katte saadav... hmm. Holdustood pidid lqpetama kell 4 oosel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raua2rikas
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 01.07.2013 11:25:07 vasta tsitaadiga

Sama jama kahe kodulehega. Kes said eelnevalt hooldustööde kirja siis need on hädas. DirectAdmin'i saab ligi aga faile pole ja e-post ei tööta. Ilmselt on Radicenteri poistel praegu paanikaosakond. Siiamaani pole nagu probleeme olnud aga see lugu neile küll hästi ei mõju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 11:27:26 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kuidas puutub mailiserver veebiserveri probleemidega kokku? icon_eek.gif


Mul on plaan, et viin kõik(4 domeeni) üle ühe VPS'i peale, mis on odavam, kui igat domeeni eraldi hostida.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 12:36:26 vasta tsitaadiga

Radicenter teenindus on muljetavaldav.
Telefon suunab mobiilile mis on välja lülitatud.
Meilile ei vastata.

2 domeeni on pikali, ei tööta veeb ega meil. Krdi ajurdid. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 01.07.2013 13:44:03 vasta tsitaadiga

kullar kirjutas:
Renka kirjutas:
Kuidas puutub mailiserver veebiserveri probleemidega kokku? icon_eek.gif


Mul on plaan, et viin kõik(4 domeeni) üle ühe VPS'i peale, mis on odavam, kui igat domeeni eraldi hostida.

Mul on täpselt sama seis, hoian 5 domeeni samas VPSis Amsterdamis, digitalocean.com, seni on veebiserver nginx laitmatult töötanud ja meilidega pole ka pärast eximi töölesaamist midagi hirmsat juhtunud. Spämmifilter on veel peale panemata, aga ega seda sodi nii suurtes kogustes kogustes ei tulegi, kõige rohkem kümme meili päevas, tavaliselt vähem. Kõige odavama VPSi peal olen seni täiesti hakkama saanud, aga muidugi oleks mugavam, kui mälu rohkem oleks. Hind 3,8 € kuus on võrreldav kahe virtuaalserveri hinnaga Eestis.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dmitri.k
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2013




sõnum 01.07.2013 14:06:42 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Radicenter teenindus on muljetavaldav.
Telefon suunab mobiilile mis on välja lülitatud.
Meilile ei vastata.

2 domeeni on pikali, ei tööta veeb ega meil. Krdi ajurdid. thumbs_down.gif


Sama siin. See ei ole normaalne kui nad lihtsalt lulitavad support niimodi valja. Hakkan siin kurb olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daub
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2005




sõnum 01.07.2013 14:39:15 vasta tsitaadiga

Mul hakkas radicenteri asi nüüd äsja tööle.
Samas, mitte ühtegi uut maili ei ole nädalavahetusest. Tavaliselt mingit reklaami on ikka sisse pudenenud... icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raua2rikas
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 01.07.2013 14:40:33 vasta tsitaadiga

Üks domeen muutus töökorda, mille kohta reageerisin enne kella 9t ja kirjutasin Radicenterisse. Võib-olla nad kuidagi käsitsi parandavad neid ükshaaval, krt seda teab. Midagi nad ei kirjuta. Üks domeen on mul veel sassis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 15:14:19 vasta tsitaadiga

"Tere,

Hooldustööd venisid pikemaks ning sellega seoses tekkisid probleemid kodulehe kuvamisega, lahendasime omaltpoolt antud probleemi.

Lugupidamisega,"
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.07.2013 21:59:53 vasta tsitaadiga

Oli äsja positiivne kogemus Radicenteri klienditeenindusega. Nimelt avastasin puhkuselt tagasi jõudes, et ühe domeeni aegumiseni 7 päeva ning nende viimases kirjas on hoiatus, et kui makse pole 7 päeva enne aegumiskuupäeva laekunud, siis läheb domeen karantiini. Kõik asjad said koheselt pikendatud ning meilile tuli arve koos maksekinnitusega, kuid iseteeninduses kuupäev ei uuenenud. Igaks juhuks, et kindel olla, otsustasin neile kirja saata. Leidsin aga nende kontaktilehelt klienditeeninduse numbri, mis töötab lausa südaööni. Helistasin ja probleem lahenes vähem kui kahe minutiga beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
special200
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 02.07.2013 10:12:23 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Oli äsja positiivne kogemus Radicenteri klienditeenindusega. Nimelt avastasin puhkuselt tagasi jõudes, et ühe domeeni aegumiseni 7 päeva ning nende viimases kirjas on hoiatus, et kui makse pole 7 päeva enne aegumiskuupäeva laekunud, siis läheb domeen karantiini. Kõik asjad said koheselt pikendatud ning meilile tuli arve koos maksekinnitusega, kuid iseteeninduses kuupäev ei uuenenud. Igaks juhuks, et kindel olla, otsustasin neile kirja saata. Leidsin aga nende kontaktilehelt klienditeeninduse numbri, mis töötab lausa südaööni. Helistasin ja probleem lahenes vähem kui kahe minutiga beer_yum.gif


icon_biggrin.gif Palju nad maksavad sulle seal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.07.2013 11:50:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

icon_biggrin.gif Palju nad maksavad sulle seal?

Keegi ei maksa mulle midagi. Milleks eeldatakse alati, kui mingil teemal positiivselt sõna võtta, et seda tehakse raha eest või tuttava palvel? Või ongi foorum selleks, et ainult oma nuttu ja hala jagada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 12:18:06 vasta tsitaadiga

D3ff, kuigi ma tavaliselt eriline vandenõuteoreetik ei ole, tõi Su eelmine post mulle tahtmatult muige suule, kuna täpselt sama mõte käis peast läbi. Eks siis lihtsalt halb kokkusattumus, et juhtusid oma heast kogemusest postitama täpselt negatiivse jada lõppu.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 02.07.2013 12:51:21 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
D3ff, kuigi ma tavaliselt eriline vandenõuteoreetik ei ole, tõi Su eelmine post mulle tahtmatult muige suule, kuna täpselt sama mõte käis peast läbi. Eks siis lihtsalt halb kokkusattumus, et juhtusid oma heast kogemusest postitama täpselt negatiivse jada lõppu.
Vaata avatari icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.