noh, elame näeme... kui siia müügile jõuavad ja esimesed kodudes on, et mis siis toimuma hakkab. muidugi MSi poolt kummaline et ametlikult Live toetatud ei ole peale nende riikide. Apple näiteks suudab vabalt iTunes Store (musa, filmid, raamatud) distribuutida päris paljudesse riikidesse ilma jamata. _________________ ..||..
eesti on XBLis täitsa olemas, küll hetkel ilma contentita, aga konto saab juba teha eestit kasutades. Sony puhul seda võimalust pole ja eks näha ole mis uute konsoolidega saab, kas eestlane saab XBList asju ostma ja PSNist või mitte..
Jalutaja, Argumendina oleks see halb juhul, kui tegu oleks lihtsalt tasuga võrgus mängimise eest.
Aga siin on lihtsalt tehtud PSN+ pakett kohustuslikuks online mängijale.
See on midagi muud kui lihtsalt "pay4online" nagu XBL Gold.
Aastas tasuta ~25 full mängu, massilised allahindlused, full-game trialid, varajased betad, automaatsed uuendused, tasuta 'nänn' (avatarid, themid, dlc pakid jms) ja nüüd siis ka online-multiplayer. See on magus deal ~4 euro eest kuus.
Xbox One system software uses a significant amount of storage; less internal storage will be available to users. 500 GB = 500 billion bytes.
HURRAA!!! 500 miljardit, seda on nii palju!
No tõsiselt, nad ikka üritavad absurdsete asjadega loost ilusat muljet jätta. _________________ blogi
Mina arvan, et xbone tulekuga saab eestist samasugune riik kui soome või rootsi ja saame XBList asju probleemitult osta (eeltöö on juba tehtud, eesti kontosid saab teha).
Samas PSNi puhul ma selles nii kindel küll ei ole...
eShelobik, tänasel päeval on xBox'ile digitaalsete asjade ostmine paras porno, oma VPN trikitamiste jms. - tore kui see Xone'ga seonduvalt muutuks, kuigi ma nii sinisilmne poleks...
Mis probleemid sul PSN'st ostmisega on _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
beastbeats, näiteks krediitkaardi või paypaliga asjade ostmine PSNist? Mõni meist ei viitsi osta pidevalt miskeid kaarte...
Milline VPNiga trikitamine sul XBLis on? Mul on üks UK konto, payapal küljes ja ostan mida tahan ja millal tahan makstest otse paypali kontoga - mis on UK regioonile.
Games on Demand mängudega tuleb VPNiga trikitada _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Mul on UK konto ja nt. Fable 3, mis mul on koodina/digitaalselt allaletav, ei lase tõmmata - ütleb, et vale regioon... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Pärast Sony pressikat ei suutnud uskuda, et on veel inimesi, kes X1'e PS'ile eelistavad, aga tuleb välja, et eksisin. TheVerge portaal on täis X1'e ülistavaid ameerikamaalasi. Teadupärast on see muidugi selline leht, kus kodanikud jooksevad silmad kinni ükskõik millise Apple'i toote suunas. Võttes arvesse, et MSi X1 seadiski enda eesmärgiks konkureerida Apple'iga on muidugi loogiline, et sihtgrupile nende konsool sümpaatsem on, kui PS.
Mina isiklikult, aga pean uute konsoolide tulekuga poolt vahetama. Olen olnud Xboxi kasutaja mitmeid aastaid. Ostsin Xboxi lihtsalt seepärast, et ta oli ostmise momendil tunduvalt soodsam, kui PS3 ja pettuma ei ole ma pidanud. Uute uudiste valguses ei leia ma, aga mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin X1 kasti endale ostma. Sellest on muidugi väga kahju, arvestades, et MSilt on viimasel ajal palju sümpaatseid tooteid välja tulnud. Vägev oleks olnud katsetada, kuidas need erinevad tooted omavahel suhtlema hakkavad minu käe all, aga mis teha. Ma lihtsalt ei näe mitte ühtegi veenvat põhjust, et X kastile truuks jääda. Uue generatsiooni valguses ei ole mina kohe kindlasti nende sihtgrupp, sest ma ei huvitu ei spordi, ralli ega sõja mängudest ega ka popcorni filmidest. Remedy on ainus, kelle mäng silma jäi. Nii rikas ma aga ei ole, et ühe tootja pärast endale kaks konsooli ostan
Kahju, et kahe vägeva konsooli asemel on meil nüüd üks vägev ja teine lihtsalt ebameeldiv.
Pärast Sony pressikat ei suutnud uskuda, et on veel inimesi, kes X1'e PS'ile eelistavad, aga tuleb välja, et eksisin. TheVerge portaal on täis X1'e ülistavaid ameerikamaalasi. Teadupärast on see muidugi selline leht, kus kodanikud jooksevad silmad kinni ükskõik millise Apple'i toote suunas. Võttes arvesse, et MSi X1 seadiski enda eesmärgiks konkureerida Apple'iga on muidugi loogiline, et sihtgrupile nende konsool sümpaatsem on, kui PS.
Mina isiklikult, aga pean uute konsoolide tulekuga poolt vahetama. Olen olnud Xboxi kasutaja mitmeid aastaid. Ostsin Xboxi lihtsalt seepärast, et ta oli ostmise momendil tunduvalt soodsam, kui PS3 ja pettuma ei ole ma pidanud. Uute uudiste valguses ei leia ma, aga mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin X1 kasti endale ostma. Sellest on muidugi väga kahju, arvestades, et MSilt on viimasel ajal palju sümpaatseid tooteid välja tulnud. Vägev oleks olnud katsetada, kuidas need erinevad tooted omavahel suhtlema hakkavad minu käe all, aga mis teha. Ma lihtsalt ei näe mitte ühtegi veenvat põhjust, et X kastile truuks jääda. Uue generatsiooni valguses ei ole mina kohe kindlasti nende sihtgrupp, sest ma ei huvitu ei spordi, ralli ega sõja mängudest ega ka popcorni filmidest. Remedy on ainus, kelle mäng silma jäi. Nii rikas ma aga ei ole, et ühe tootja pärast endale kaks konsooli ostan
Kahju, et kahe vägeva konsooli asemel on meil nüüd üks vägev ja teine lihtsalt ebameeldiv.
aamen. so say we all
Kindlasti on neid, kes ülistavad ja eelistavad.. vähegi normaalne inimene peaks siiski objektiivse seisukoha võttes märkama, kuidas xbox hetkel palju ebameeldivam, ahistavam ja piirangutega on kui PS4.
Ma ise .- kui üldse- võtan PS4, kui just mingid kulissidetagune info välja ei tule, et tegelikult tõmmatakse meid nii või naa.
Põhimõtteliselt hea uudis on see, et üldse tulevad uued konsoolid = minul PCmehena peaks ka arvestatav kvaliteeditõus teatud aspektides tulema uute mängude puhul.
aise, xboxis UK konto, paypal eesti krediit kaardi küljes. Kõike mida lubatakse osta, saab maksta paypaliga.
beastbeats, regiooni piirang ei puutu paypali mingit moodi.
Ahistamine? Ma hetkeseisuga ostan arvatavasti PS4'ja ja mitte xkasti, aga ma ei leia xkastis mitte midagi ahistavat. Aus olla, siis
pole siiani kummalgi konsoolil näidatud mängu, mille pärast üks või teine valida. Ise valin sügisel tõenäoliselt odavama, millega
uue generatsiooni NBAd ja Fifat mängida. Mingid online only või kasutatud mängude piirang mind küll ei pane xboxist halvasti rääkima,
mind need küll kuidagi ei puuduta. Samuti ei koti mind, kas suur vend ameerikast kuulab mu laste kisa või mitte, peaksite äkki endale fooliumist
mütsid hankima...
Eks näha ole, kuidas multiplatforme tootvad publisherid suhtuvad ps4 vs xbox kui ühel on mängude järelturg ja teisel mitte... et kumma nad lead platformiks võtavad ja kummale kvaliteetsemat asja pakuvad. Microsoftil on veel 5kuud aega kogu see "tolm" maha raputada ja sonyle kümpsi sõita. Sellepärast
ma ka enne sügist ei otsusta, et ma ühe neist ostan.
Ahistamine? Ma hetkeseisuga ostan arvatavasti PS4'ja ja mitte xkasti, aga ma ei leia xkastis mitte midagi ahistavat. Aus olla, siis
pole siiani kummalgi konsoolil näidatud mängu, mille pärast üks või teine valida. Ise valin sügisel tõenäoliselt odavama, millega
uue generatsiooni NBAd ja Fifat mängida. Mingid online only või kasutatud mängude piirang mind küll ei pane xboxist halvasti rääkima,
mind need küll kuidagi ei puuduta. Samuti ei koti mind, kas suur vend ameerikast kuulab mu laste kisa või mitte, peaksite äkki endale fooliumist
mütsid hankima...
Kui mängu maitse erisus välja jätta, siis ma ei oleks kuidagi paremini asja kokkuvõtta osanud & amen to that.
Te veel veits vara ei vaheta ja osta konsoole ? Aega on veel umbes 5 kuud ju. PS4 võib veel vabalt oma aga'd lauale tuua ja siis nutate koos xboxi meestega.
MS ajab hetkel tõesti nutma, minu jaoks pole hetkel mitte ühtegi põhjust miks ma peaksin next-geni ostma. Ainult see, et ajaga kaasas käia ja vb mõni sõber kolib üle.
Naljarubriik ka: (Tehes xboxone preorderi saavutad sellise achievementi, mille väärtus on 0g.)
Xbox One Preorder:
Ensure that the most powerful console ever made will be delivered to you on day one. 0g
Ega siin täna keegi ei teegi ju ostuotsust ära...
Fakt on see,et selle pressikaga tegi MS esimese positiivse sammu õiges suunas viiasel ajal.
Sony tegi seda mida ta ikka teeb - tubli reveali. Boonusena said soola hõõruda nende haavade peale, mis nende demograafiale korda läheb.
Eks MS teeb sellest omad järeldused. Selge on see, et xbox elatub USA turust ja kui nad seal on edukad, siis see ongi neile ok paistab. Samas pool aastat on pikk aeg, selle aja sees jõuab veel nii mõndagi muuta. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
A friend of mine who works at Ubisoft told me a week ago how the PS4 just shits over the XBone, they get over 40% better FPS consistently, so the PS4 games are probably going to ship with better graphics than the XBone version of the same game. Both consoles use a customized AMD "Jaguar" APU, but the Sony version has 50% more shaders and better (well, different and pricier) RAM.
Kuivõrd see nüüd tõsi on aga juhul kui on siis võib pildi vahe päris märgatav olla kuniks cloud computing tõesti ka korralikult mängudes Xbonel implementitud on.
Tulge mõistusele nüüd selle cloudiga. Selleks ,et see tõsiselt saaks boostida midagi peavad ju päris tõsised numbrid läbi toru käima ja see tähendab, et xboxil endal oleks nagu minimum requirements - pead elama regioonis, kust läbi toru tuleb a la 10 Mbit +.
Mis konsool see on siis, sama hästi võiks Onlive'i teha...
Mulle tundub see cloud asi küll ikka pigm nalja number, kui midagi muud, olevat. Esitagu mingit adekvaatset infot selle kohta siis võiks ju uskuda... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Tulge mõistusele nüüd selle cloudiga. Selleks ,et see tõsiselt saaks boostida midagi peavad ju päris tõsised numbrid läbi toru käima ja see tähendab, et xboxil endal oleks nagu minimum requirements - pead elama regioonis, kust läbi toru tuleb a la 10 Mbit +.
Mis konsool see on siis, sama hästi võiks Onlive'i teha...
Mulle tundub see cloud asi küll ikka pigm nalja number, kui midagi muud, olevat. Esitagu mingit adekvaatset infot selle kohta siis võiks ju uskuda...
Polegi öelnud ju et jeesuse teine tulek see cloud oleks. Ise ka väga kahtleval seisukohal aga mõtlesin, et võiks vahepeal üritada objektiivne ka olla mitte ainult Xbone-i bashida
A friend of mine who works at Ubisoft told me a week ago how the PS4 just shits over the XBone, they get over 40% better FPS consistently, so the PS4 games are probably going to ship with better graphics than the XBone version of the same game. Both consoles use a customized AMD "Jaguar" APU, but the Sony version has 50% more shaders and better (well, different and pricier) RAM.
Kuivõrd see nüüd tõsi on aga juhul kui on siis võib pildi vahe päris märgatav olla kuniks cloud computing tõesti ka korralikult mängudes Xbonel implementitud on.
Cloudiga ei buusti kahjuks mitte graafikat vaid mängukeskkonda. Dead Rising 3 on hea näide sellest - meeletus koguses Zombisid kontrollib Xbox Cloud, renderdamine tehakse siiski kohapeal. Seega kui see tõsi on, siis ei päästa sellest ka Xbox Cloud. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Tulge mõistusele nüüd selle cloudiga. Selleks ,et see tõsiselt saaks boostida midagi peavad ju päris tõsised numbrid läbi toru käima ja see tähendab, et xboxil endal oleks nagu minimum requirements - pead elama regioonis, kust läbi toru tuleb a la 10 Mbit +.
Mis konsool see on siis, sama hästi võiks Onlive'i teha...
Mulle tundub see cloud asi küll ikka pigm nalja number, kui midagi muud, olevat. Esitagu mingit adekvaatset infot selle kohta siis võiks ju uskuda...
Kas pilves andmeid töödeldes on ülesminevad ja allatulevad andmed samas suurusjärgus?
Haven't heard anything from you today in anyway and haven't seen you retort to the Sony Press Event, so let me help you with some tips on what could win back the hearts and minds of your fanbase.
1: Your DRM / Used game program on paper reads like PC, or even Steam. State that the Xbox One is aiming to be like a Steambox, which could also lead to Steam like prices on digital sales.
2: 24 hour online check does not apply to Physical Media, seriously, if the system detects the disc, let it play even if the servers have been down for months. Most your hit games have a multiplayer component anyway that sells millions. I don't think you have to worry about a vast single player only piracy ring with your fanbase. Also make the time frame more reasonable, most people won't argue once a week, and definitely not once a month.
3: Back to point 1, Steam like sales often and regularly for Gold Members will justify a $500 unit if you explain yourself in this way. I paid $700+ to upgrade my PC to next gen console level and I feel I made all my money back in what I saved on Steam buying around 100+ items over the last 6 months. Justify your price point this way and users will smile.
4: Conversion, noticed you have Minecraft for Xbox One, so you expect people to buy it twice right? Big mistake. Give some sort of discount like Nintendo is doing for Virtual Console upgrades.
Kui PSN oli maas siis sai vähemalt offlines SP mängida, kui MS maha kukub siis saad 24h mängida?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Siis lähed õue mängima. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Midagi positiivset ka, loodame, et Eestis ka töötab.
It's a "family" affair:
Since its announcement, there has been some confusion over the details of sharing your Xbox One game library with up to ten "family members." Mehdi couldn't give comprehensive details but he did clarify some things.
For one, a family member doesn't have to be a "blood relative," he said, eliminating the extremely unlikely possibility that the Xbox One would include a built-in blood testing kit. For another, they don't have to live in the primary owner's house—I could name a friend that lives 3,000 miles away as one of my "family members" Mehdi said.
You'll be able to link other Xbox Live accounts as having shared access to your library when you first set up a system, and will also be able to add them later on (though specific details of how you manage these relationships is still not being discussed). The only limitation, it seems, is that only one person can be playing the shared copy of a single game at any given time. All in all, this does sound like a pretty convenient feature that's more workable than simply passing discs around amongst friends who are actually in your area.
Kas see võib olla seotud ühe teise kuulujutuga Neogafis, mis väitis et Xbonel on raskusi kiipidega vms? et kas peavad downgradema või siis piirama launchi?
Kas see võib olla seotud ühe teise kuulujutuga Neogafis, mis väitis et Xbonel on raskusi kiipidega vms? et kas peavad downgradema või siis piirama launchi?
Võimalik. Kuid toda rumorit ei avaldanud cboat. Pigem pakun seda, et nad tahavad põhiliselt US marketit ning suunavad enamus sinna alguses. Aasiasse läheb xbox one alles 2014 ning osadesse kohtadese aasta hiljem.
4 some reason i see no future for xbox one. Inimeste diskrimineerimine. Algab juba asi konsooli ostmisega. 499$, 499€ ja 499£ pole kuskilt otsast sama summa plus igast muud Bsi mida välja mõeldud. Interneti ühendus ja kinect ja, et mänge uuesti kasutada ei saa. Kinect ka kindlasti 199$, 199€, 199£. Miski uut xbox one küll ostma ei pane. Mängin oma kolmkuus essi edasi ja, kui kopp ees müün maha.
Teinud siis xbox one tõeliseks multimeediakeskuseks, ala sööks ka IPTV-d jne (et saaks oma digiboksidest jms lahti). Aga praegusel kujul, kogu muu juraga (vanad puldid ei ühildu, alati võrgus, kasutatud mängude teema jms) siis jääb see konsool täiesti puutumata. Eriti arvestades, et Eesti on nii MS i kui ka tema xbone teenuste partnerite jaoks suhteliselt olematu maa. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Teinud siis xbox one tõeliseks multimeediakeskuseks, ala sööks ka IPTV-d jne (et saaks oma digiboksidest jms lahti). Aga praegusel kujul, kogu muu juraga (vanad puldid ei ühildu, alati võrgus, kasutatud mängude teema jms) siis jääb see konsool täiesti puutumata. Eriti arvestades, et Eesti on nii MS i kui ka tema xbone teenuste partnerite jaoks suhteliselt olematu maa.
IPTV funktsionaalsuse on minu teada lihtsalt tarkvaralise toe taga kinni ja selle saaks hiljem lisada (nagu Samsungi nutiteleritel on Elioni tugi). Samas on USAs minu teada DVB-C kaabeltv kõvasti populaarsem kui IPTV aga võin ka eksida. _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
4 some reason i see no future for xbox one. Inimeste diskrimineerimine. Algab juba asi konsooli ostmisega. 499$, 499€ ja 499£ pole kuskilt otsast sama summa plus igast muud Bsi mida välja mõeldud. Interneti ühendus ja kinect ja, et mänge uuesti kasutada ei saa. Kinect ka kindlasti 199$, 199€, 199£. Miski uut xbox one küll ostma ei pane. Mängin oma kolmkuus essi edasi ja, kui kopp ees müün maha.
Ära räägi diskimineerimisest kui asja ei tea ja uurida ka ei viitsi
€ maksudega
£ maksudega ja üldjuhul vähejm kui € hind ja kindlasti ka see kord, a'la 459£
$ lisanduvad maksud, mis on määratud osariigi põhiselt vastalt kuhu oled accounti e-poes teinud või kust osariigist ostad.
Selle järgi võib vist aamen öelda seadmele. Isegi mina, kavatsen PS4 osta Xbox One asemel. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Isegi selle teema suurim Xkasti truu toetaja andis lõpuks alla Sony kasuks
Kui ma ei eksi, siis enne selle põlvkonna algust oli Ta Sony pooldajate leeris.
Olin tegelt jah PS3 tuline fänn kuid kusagil sellest hetkest alates kui Microsoft täieliku re-designi dashboardile tegi vahetasin pooli (eks oma osa oli ka sellest, et türukust lahku minnes ta ka oma PS3 kaasa võttis). Eks kõik tuttavad sõbrad ka Xboxi peal, tundus loogiline. Praegu aga tundub kogu see piirangute teema hullemaks minevat kui praegu (juba praegu ei huvita neid raha mu krediitkaardiplastiku peal kui tegemist verisema mänguga) ning see ei ole mulle vastuvõetav. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.