Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver GRiD 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 22:46:26 vasta tsitaadiga

Ma mäletan seda sõitu, päris närvi ajas ennastki. Subaru brz seal mängus kahjuks üks halvima juhitavusega auto, kuigi reaalsuses peaks vastupidi olema.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 23:10:51 vasta tsitaadiga

:S täitsa sõidetav ju... (märksõna:drift)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.06.2013 00:04:31 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


esimese ringiga tegin sellega subsiga esimeseks .. polnud taga midagi keerulist

keeruliseks läheb alles season 5 kui autode juhitavus on kohutav
sp300r siiani parima juhitavusega vist ... mingi oli veel aga ei mäleta
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
azL
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 08:50:10 vasta tsitaadiga

Panin Post process miinimum peale ja fps tõusis pea 10 võrra, ja erilist vahet pole tundagi, kui just et menuus ei ole blurred see pilt enam
_________________
-----
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 03.06.2013 11:18:32 vasta tsitaadiga

2013 aasta mängu kohta näeb see küll halb välja isegi kui kui ULTRA peale sätestada. Kummisuitsu on ka debiilselt palju, juhitavus kahtlane. Hea, et ei ostnud mängu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 11:50:46 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Mäng on paraku liiga raske siiski icon_lol.gif

Link


tänu sellistele tegelastele kõik uued mängud liiga lihtsad ja arcaded tehaksegi icon_evil.gif keegi sõita ei oska aga kliente on vaja ja mängu on vaja müüa, et kasumit teenida, bisnesplan teeme NFS stiilis põhjagaasiga läbitava mängu jälle.

paneks ka oma lühikesed kogemused kirja, sai väikevennale mäng installitud ja nüüd kahepeale terve nädalavahetus kordamööda rallitud. kohe alguses läks hard raskusaste peale, esimesed sõidud läksid harjumiseks ja juba edasi kõik sõidud esikoha peale,
ütleks siiski et liiga lihtne võrreldes Gridi esimese osaga, sellegi poolest mängitav ja ajaviiteks mõnus näpuharjutus

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.06.2013 11:56:48 vasta tsitaadiga

kõige nõmedam on see, et vastased on sõitvad "betoonblokid". võiks võrdne olla et kui tema tuleb rammides tagant v vahet pole kust, siis juhtub ka temaga midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.06.2013 11:58:07 vasta tsitaadiga

See vend peaks nose camiga sõitma. Vannuks vähem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 03.06.2013 12:20:04 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
kõige nõmedam on see, et vastased on sõitvad "betoonblokid". võiks võrdne olla et kui tema tuleb rammides tagant v vahet pole kust, siis juhtub ka temaga midagi.


Märkasin isegi seda ja päris närvi ajab. Mulle tullakse kerge põksuga isse ja ma lendan juba seina või teen spinne, samas kui ma ise teisi nügin siis ei juhtu nendega midagi, vaata ainult, et ise seina ei pane sellest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.06.2013 13:42:52 vasta tsitaadiga

endal pole sellist probleemi esinenud.. eks ma ei võta tarbetuid riske ja jätan alati piisavalt ruumi
to finish first, first u gotta finish

online on huvitavaks muutunud, lvl 10 ja igasugu masinaid ostetud. saab nalja kui korralikud sõitjad on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 13:51:12 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
endal pole sellist probleemi esinenud.. eks ma ei võta tarbetuid riske ja jätan alati piisavalt ruumi
to finish first, first u gotta finish

online on huvitavaks muutunud, lvl 10 ja igasugu masinaid ostetud. saab nalja kui korralikud sõitjad on
Saab kena edumaaga alati hakkama ka ilma 'tarbetuid' riske võtmata? Osades mappides on kohe kindlalt liiga OP 1. koht... Näiteks üks map, millest ennem postitasin, kus nelja millisekundiga ära tegin, vot seal oli küll küllalt impossible 1. kohta saada ilma nügimata...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.06.2013 15:23:10 vasta tsitaadiga

njah, nügid või mitte, kasu seal pole, ainus mida mäletan on see et kui tuled täie pasaga kurvi ja vastane on sinu ees, siis on hea külg-külje vasta väikest slaidi teha. mängus esines üks kena bug ka, sõitsin parem külg mööda kaljuseina, nii oma paarikümne sendine vahe ja lambist käis crash ja auto oli mahakandmisele.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 18:09:14 vasta tsitaadiga

Keegi selles "Overtaking" eventis on AI võistlejat jälginud, täitsa pekkis kus tüüp paneb kastikatele otsa, mööda seinu jne. Möödumisel peab eriti ettevaatlik olema!
Skoor on ka Ai võistlejal igakord erinev sellest, mis sõidus teeb! Tegin ühe võistluse kus julmalt segasin venda ja lõpus sai ikka skoori, nagu oleks ülipuhta sõidu teinud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 03.06.2013 18:13:53 vasta tsitaadiga

Nii ta paraku on jah, ise ka jälgisin, kus võitmiseks oli vähemalt 22000 vaja, aga teda vaadates ta üle 5000 küll ei saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 18:18:12 vasta tsitaadiga

Ja krt peale möödumist, tuleb eest ära ka kiiresti saada, tuimalt pani praegu tagant sisse ja punkti combo nulli!

Muidu on see event ülilahe, parim asi vist selle mängu juures! Kuidagi väga meeldib icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 03.06.2013 20:02:55 vasta tsitaadiga

Endal ka lemmik siiamaani, kuid nüüd sattusin ühe komistuskivi otsa, milleks on Drift. No kurat ei taha kommenteeridagi, 3 lehte roppust tuleks...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 20:11:23 vasta tsitaadiga

kuidas multiplayer tundub? tasub ostmist või sama mis osa 1
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.06.2013 22:03:37 vasta tsitaadiga

tasub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2013 00:00:55 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
Mafia kirjutas:
Mäng on paraku liiga raske siiski icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


tänu sellistele tegelastele kõik uued mängud liiga lihtsad ja arcaded tehaksegi icon_evil.gif keegi sõita ei oska aga kliente on vaja ja mängu on vaja müüa, et kasumit teenida, bisnesplan teeme NFS stiilis põhjagaasiga läbitava mängu jälle.
ilmselgelt sa nfs'i ei mängi, kuna see kommentaar ei päde icon_idea.gif
usun, et internetis võid selle väite peale feimi koguda, kuid siiski tuleb ka nfs'is hoogu maha võtta, et häid aegu saada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 00:16:49 vasta tsitaadiga

libe, Näiteks Pro Street'is, mis mu arust on viimane normaalne NFS.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2013 00:20:30 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
libe, Näiteks Pro Street'is, mis mu arust on viimane normaalne NFS.
kohe kindlasti ei saanud seal täisgaasiga kurve võtta
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 04.06.2013 00:28:07 vasta tsitaadiga

Seda ta mõtleski icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2013 00:34:09 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Seda ta mõtleski icon_rolleyes.gif
ja samuti mitte üheski järgmises
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.06.2013 01:50:28 vasta tsitaadiga

ma ei saa seda üldse enam mängida icon_sad.gif pool tundi ja nvlkmm.sys video hardware error icon_cry.gif

krdi ilmad on nii kuumad icon_evil.gif videokaardi fan on 80% ja idle temp on 75C icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 02:22:30 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
libe, Näiteks Pro Street'is, mis mu arust on viimane normaalne NFS.
Viimane normaalne oli NFS Porsche 2000/Unleashed.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 08:10:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
indumen kirjutas:
Mafia kirjutas:
Mäng on paraku liiga raske siiski icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


tänu sellistele tegelastele kõik uued mängud liiga lihtsad ja arcaded tehaksegi icon_evil.gif keegi sõita ei oska aga kliente on vaja ja mängu on vaja müüa, et kasumit teenida, bisnesplan teeme NFS stiilis põhjagaasiga läbitava mängu jälle.
ilmselgelt sa nfs'i ei mängi, kuna see kommentaar ei päde icon_idea.gif
usun, et internetis võid selle väite peale feimi koguda, kuid siiski tuleb ka nfs'is hoogu maha võtta, et häid aegu saada


ei ole vaja kõike sõnasõnalt ka võtta, point oli selles et selliste vingujate pärast et mäng on liiga raske tehaksegi nad lõpuks enamuses arcade peale et ikka võimalikut suur mass saaks osta mängu.
PS, minu NFS saaga algas esimesest Hot Pursuitist ning tänase päevani on kõik osad läbi tehtud, kaasa arvatud ka shift seeria mis oli natuke rohkem simulatsiooni moodi.

ise alustasin omaette mängu nüüd very hard raskusastmes ja mõnda sõitu peab suht mitu korda tegema, ehk siis hardi ja very hardi vahe on ikka korralik. vähemalt ei saanud ühe õhtuga mäng läbi.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.06.2013 11:26:23 vasta tsitaadiga

ühe õhtuga mäng läbi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 15:48:01 vasta tsitaadiga

Sai nüüd ise ka lõpuks mängu ära proovitud, aga kuna ma pole eriline rallisõber olnud, siis ka see mäng muutus minu jaoks rutiinseks liiga kiiresti, kuid sellegipoolest tundus kõrvaltvaatajana päris huvitav, julgen soovitada ka teistele, kes vähegi rallisõber thumbs_up.gif


Link

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.06.2013 18:34:31 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
ühe õhtuga mäng läbi icon_biggrin.gif


Pikad õhtud sul siis. Ma ikka väljatulekust saati pea igal õhtul (2 õhtut vahele jäänud) mänginud ja season 3 alles käimas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 18:39:08 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
ühe õhtuga mäng läbi icon_biggrin.gif


ainult WSR sõidud või kõik promod jne autode võitmiseks sõidud ka ? icon_biggrin.gif

very hard raskusel ja ainult esikohtadele sõitmiseks suutsin 4 tunniga ainult esimese wsr seasoni keskele , ei pea ennast ka väga algajaks kuigi mõnda aega on siiski mängumaailmast võõrutus juba olnud icon_razz.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.06.2013 20:51:35 vasta tsitaadiga

ma naersin eelmise postitaja üle icon_biggrin.gif see pole lihtsalt võimalik
päris normaalne onlines korraga selline suuma teenida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.06.2013 12:37:28 vasta tsitaadiga

Online on päris vahva, algul oli küll harjumatu võrreldes grid1-ga.
Kõlaritest kuuleb pereriidu, lapse nuttu, kuid kõige hullem on kui mingi moslem oma raadiot otse mikrisse laseb icon_biggrin.gif
Õnneks saab maha keerata. Ootame, äkki tuleb chati võimalus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 15:36:15 vasta tsitaadiga

Sak ka paar sõitu teha... Kahjuks minu arvates on grid 2 oma eelase täielik häbiplekk.. Pilt küll ilus max sätetel kuid auto juhtimine ja muu säärane sõitmisega sonduv täielik BS. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.06.2013 15:46:31 vasta tsitaadiga

Tekib tahtmine ka online'i proovida, aga pettusin, kui Grid serverid maha tõmmati.
Huvitav, kaua GRID2 online servereid püsti hoitakse. Kui maha lendavad, siis ei aita mingi tunngle ka enam...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:05:12 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Tekib tahtmine ka online'i proovida, aga pettusin, kui Grid serverid maha tõmmati.
Huvitav, kaua GRID2 online servereid püsti hoitakse. Kui maha lendavad, siis ei aita mingi tunngle ka enam...


Steam'i serverid, ei tohiks seda probleemi enam olla!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:16:33 vasta tsitaadiga

Mulle väga meeldib, lasen esialgu hardiga. Rooliks Logitech MOMO Racing Wheel. thumbs_up.gif Väga reaalne juhitavus isegi, mis mind üllatas.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 05.06.2013 20:05:59 vasta tsitaadiga

reaalsest juhitavusest pole seal haisugi icon_biggrin.gif proovi simu siis saad maitse enam vähem suhu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 06.06.2013 14:44:23 vasta tsitaadiga

Kasutab siit keegi G27 + H-Shifter ka? Mul nagu üles vahetades läheb käik kenasti sisse aga nii kui käigu alla tahad vahetada siis käik esimese korraga ei rakendu ja peab mitu korda raiduma, et õige käik sisse läheks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 14:52:12 vasta tsitaadiga

Dinkz kirjutas:
Kasutab siit keegi G27 + H-Shifter ka? Mul nagu üles vahetades läheb käik kenasti sisse aga nii kui käigu alla tahad vahetada siis käik esimese korraga ei rakendu ja peab mitu korda raiduma, et õige käik sisse läheks.

Kasutan.
see sõltub autost. Pead käiguvahetust vähe aeglasemalt tegema või sidurit korralikult vajutama. Vajutad sidurit- ootad nõka - paned käigu sisse ja lased siduri lahti. Ja ei pea mitu korda raiuma, lihtsalt rahulikumalt tegema. Eks vahel ikka tuleb ka endal ette kui käik sisse ei lähe icon_razz.gif
Pigem kurdan selle üle, et vahel täiesti lampi viskab käigu neutrali peale. Veel ei ole aru saanud mis seda põhjustab.
Aga kui aus olla siis annabki vähe reaalsema tunde icon_rolleyes.gif

Aga kommenteerides mängu siis vähe nõme see driftimise teema. :S Kurve driftid kiiremini kui ideaaljoont hoides ideaalkiirusel... ebaloogiline CRAP (N) Alguses oli ikka väga harjumatu aga nüüd vaikselt hakkab mõikama, et mida rohkem driftid seda kiirem oled.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
level1
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.06.2013 15:27:51 vasta tsitaadiga

level1 video mängust Grid 2


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.06.2013 17:14:55 vasta tsitaadiga

ei viitsi tervet teemat läbi kammida, aga päriselt? advanced blending ja smoke shadows, mingid featuurid, mida saab ainult inteli iGPU'ga sisse lülitada??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mis nad mõtlevad päriselt, et keegi hakkab 9FPM'ga mängima v? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mida kõike minu vanad silmad veel nägema peavad. oh jah, parim nali täna. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.06.2013 18:32:31 vasta tsitaadiga

Mul siuke kala vahepeal selle mänguga, et pidur ei taha töötada kohati. Xboxi puldiga mängin. Teiste mängudega seda häda pole, ainult selles thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.06.2013 20:41:03 vasta tsitaadiga

esialgu on neid erinevaid radasi küll vähe .... barcelona,paris ja mingi mägedes ? + neid on saadud juba sõita mitmeid erinevaid pidi ? tuleb pärast ikka midagi juurde või tegijad olidki nii mõttevaesed et rohkem võidusõidu radasi maailmas pole ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 22:32:49 vasta tsitaadiga

ikka tuleb juurde, vaata nimekiri

http://community.codemasters.com/t5/Codies-Blog/GRID-2-Track-List/ba-p/248412
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.06.2013 12:39:20 vasta tsitaadiga

Mängin ise seda medium raskusastmega ja enamjaolt on sõidud kerged et pole probleemi esimeseks tulla ja mõni sõit on lausa võimatu esimeseks tulla ... mängin xbox360 puldiga muidu ja täitsa okei on ...

Olen jõudnud sinna hong kongi ja mingi rada on seal see checkpointide teema ? 1 koht saab seal 3700 millegagi ja mina saan mingi 3400 selle nissan 370Z roadsteriga ja esikoht on sama auto nii et mingit vahet ei ole... valikus on veel mingi mersu aga see ei muuda ka midagi ... suht võimatu on saada mingi 3700 ? icon_confused.gif

Samas tegin selle overtake roundi seal dubais mazda junniga mingi 36 000 kui vastane tegi mingi 18 000 icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.06.2013 13:03:26 vasta tsitaadiga

Hong Kong vist kõige raskem rada seal mängus. AI tase on vist seotud ainult pidurdusmaa pikkusega, muidu uhavad päris karmilt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.06.2013 13:06:17 vasta tsitaadiga

uhavad jah icon_smile.gif aga kuidas seda ära teha siis ? eile õhtu mingi 20X proovisin kuni sai siiber ja liikusin edasi... max koht jäi 3-s.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.06.2013 13:07:45 vasta tsitaadiga

Pole seal vist ühtegi võitu võitnud vä face off -id icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.06.2013 16:37:05 vasta tsitaadiga

kõik mängivad ainult single playerit ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 19:37:07 vasta tsitaadiga

Online on päris jube, PS3 peal vähemalt, tunni aja trial oli, sai mingi ettekujutuse.
Esimeses kurvis üks vend tõmbas end risti teele, hakkas tulema, see ja see lõhkus oma auto jne. Päris mitu venda jäid raja äärde... Mönus mingi hispaania keelne sõim tuli sealt päris pikalt ikka...
icon_biggrin.gif
Ma ei tea kas sel mängul on mingi võimalus, et saab selliseid avariid ära hoida või ei ole, see kes ees end risti keerab võiks ikka ghostiks muutuda...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver GRiD 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.