|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.05.2013 17:48:11
Teema -:XBOX 360 FAT 120GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : XBOX 360 FAT 120GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Moditud konsool
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
30.05.2013 00:01:38
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:57:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.05.2013 16:27:17
Teema -:iPhone 4 MUST & 4S VALGE 16GB !EMT LUKUGA!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 4 MUST & 4S VALGE 16GB !EMT LUKUGA!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->"AHJU"
Operaatori lukuga telefone vist siin müüa ei tohi?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
31.05.2013 13:39:09
Teema -:BenQ T2210HDA:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ T2210HDA
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" Puhastada "
Palun kustutada vähempakkumised ja sisutud postid.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
31.05.2013 13:57:12
|
|
|
Mario., kas kustutada tuleks ka viide, et keegi on teinud reeglitega vastuolus oleva pakkumise?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
31.05.2013 14:37:38
|
|
|
Ikka.
Mina ei saa midagi teha, kui paluda sõnumi saatjal teemasse postitada. Milleks irvitus?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.06.2013 00:54:01
Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.06.2013 00:58:04
Re: Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Mario. kirjutas: |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt. |
Päästad oma sõpra Parksat.... ja mina vajan modereerimist, sa vist kirjaoskamatu.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.06.2013 09:26:51
Re: Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu |
|
|
| soodent kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt. |
Päästad oma sõpra Parksat.... ja mina vajan modereerimist, sa vist kirjaoskamatu. |
| soodent kirjutas: |
Kui sa tahad oma sõpru nende lollide avalduste eest päästa siis ära tee seda mind maha tampides tatikas.
Mina kirjutasin tõtt ja sa tuled siin mind esile tooma ära rohkem kusagil mingite õiglaste sõnavõttudega esine müüdav nahk. |
Olen alati aru saanud, et sinu kriitikal ja tampimisel siin foorumis on alust. Realiseerid seda aga ebaviisakal moel.
Kui on väljendamist vajavaid erimeelsusi, proovi kõne- ja kirjakeelt, mis ei ole ülbe ega ärplev - ära põrka mööda postitusi, jää austavaks ka teiste vastu - ka siis, kui nad eksivad.
Hetkel näid sa kui ülierutunud ja kontrollimatu väljenduslaadiga kasutaja, kes, kui juhtub põhimõtteline konflikt olema, alustab esimesel võimalusel rindele minemist e sõimu ja mölisemist teiste suunas.
Tahad nii välja paista?
Tatikaks mind hüüda on kohatu.
Sõpru mul siin ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.06.2013 22:55:24
Teema -:BenQ T2210HDA:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ T2210HDA
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Puhastada.
Miks moderaatorid võetud kohustusi ei täida?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.06.2013 00:13:00
|
|
|
Õigus.
Ei pea pühi ja ununeb ka teisi austada.
Vabandust.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.06.2013 10:42:11
Teema -:UUED SAMSUNG GALAXY S 4 16GB UNLOCKED:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : UUED SAMSUNG GALAXY S 4 16GB UNLOCKED
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.06.2013 13:29:49
Teema -:EMT piiramatu 4G pakett:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : EMT piiramatu 4G pakett
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolmulest
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2011
|
03.06.2013 23:11:26
Teema -:Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Müüa siis sellised asjad.
Intel E6300 dual core socket 775 1,86ghzx2 2M
http://ark.intel.com/products/27248/
AH:10 OK:15
Intel Pentium d 915 Dual core 2,8ghz, 4M
AH:5 OK:10
PROTSESSORI JAHUTI-fujitsu-siemens big spear, heatsink, suur massiivne jahuti, kaal ca 500g +12cm nidec airfan.
AH:3 OK:5
MÄLUD- 1GB CORSAIR XMS2 OC ddr2 675mhz dual channel-eluaegne garantii. 2x512mb
AH:4 OK:10
EMAPLAAT-fujitsu-siemens A1275 socket 775 ,1066fsb ,toetab dual core protsessoreid, 4xddr2 800mhz 8gb ram support @1066mhz,pci-e, intergrated intel gma 950 256mb vga out,6x usb,intel 965 chipset Väga suur emaplaat 34x24cm suur.
AH:7 OK:12
MÜÜDUD
TOIDE-fujitsu-siemens originaal 300w ata,5xsata,vaikne, jahe.
AH:3 OK:5
KÕVAKETAS-80GB western digital caviar se sata2 8M
AH:5 OK:12
KÕVAKETAS-250GB western digital Sata 2, 3Gb/s 8M
AH:7 OK:13
KORPUS-Fujitsu-siemens Celsius, led ekraan, lisaks korpusel kaasa windows xp professional litsentsi kleeps veidike räsida saanud aga muidu ok.
AH:4 OK:8
Saadan postiga(ostja maksab posti), jupid asuvad Saaremaal Kuressaare lähedal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
03.06.2013 23:40:05
Teema -:AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ja 7870 XT seeria kaardid (uued, pakendis):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ja 7870 XT seeria kaardid (uued, pakendis)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
hulgiteema pole vormistatud
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
04.06.2013 22:24:12
Teema -:UUED SÜLEARVUTI KVALITEETAKUD JA LAADIJAD.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : UUED SÜLEARVUTI KVALITEETAKUD JA LAADIJAD.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele"->" "
Soovin oma postituse lõppu lisada, soovitavalt võiks see boldis olla:
Kauba saatmine hinna sees, võimalik nii Smartpost, Post24 või Cargo !
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.06.2013 22:30:42
|
|
|
| Olemas.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
04.06.2013 23:19:12
Teema -:Ubuntu plaate üle Eesti...:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Ubuntu plaate üle Eesti...
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" "selle teema võiks kasti lennutada , ajast ka arust. kes see enam plaate kasutab
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2013 07:48:00
Teema -:sapphire hd 5770 1gb ddr5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : sapphire hd 5770 1gb ddr5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->"müüdud "
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.06.2013 15:05:13
Teema -: Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" kast "
Hind märkimata!
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2013 15:46:52
|
|
|
| Ja siis?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2013 15:52:41
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Ja siis? |
Mis "Ja siis"?
| tsitaat: |
| 6. Müügikuulutuses peab ära toodud olema AH (alghind) või OK (osta-kohe) hind. Ilma ühegi hinnata müügikuulutused katkestatakse ettehoiatamata. Keelatud on spekulatiivsed pakkumised (loe: pakkuda OK hind, lootuses kaup mujal maha müüa kallimalt, samal ajal kaupa ise välja ostmata). Müüjal on õigus tühistada OK pakkumine juhul, kui talle ei sobi ostja pakutud tarne- või maksetingimused. Müüjapoolsed erilised tarne- või maksetingimused (nt. ainult käest-kätte ja/või sularahas müük) ja muud olulised müüki puudutavad tingimused tuleb ära mainida müügikuulutuse esimeses postituses. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2013 16:00:07
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Ja siis? |
Mis "Ja siis"?
| tsitaat: |
| 6. Müügikuulutuses peab ära toodud olema AH (alghind) või OK (osta-kohe) hind. Ilma ühegi hinnata müügikuulutused katkestatakse ettehoiatamata. Keelatud on spekulatiivsed pakkumised (loe: pakkuda OK hind, lootuses kaup mujal maha müüa kallimalt, samal ajal kaupa ise välja ostmata). Müüjal on õigus tühistada OK pakkumine juhul, kui talle ei sobi ostja pakutud tarne- või maksetingimused. Müüjapoolsed erilised tarne- või maksetingimused (nt. ainult käest-kätte ja/või sularahas müük) ja muud olulised müüki puudutavad tingimused tuleb ära mainida müügikuulutuse esimeses postituses. |
|
Seda ma silmas peangi.
See, et te oskate viidata reeglitele, ei tee rohkem mõistlikumaks bürokraatlikku lähenemist äriteemadele.
Hind kujunegu pakkumiste käigus. Igal potentsiaalsel ostjal on õigus alghinna olematuse korral pakkuda enda äranägemise järgi sobiv määr. Selle õiguse ka müüja on foorumi kasutajatele andnud, olgu selle ajendiks enda ignorantsus sobiva hinna kohta, aga siiski tahtes mitte inimesi ära peletada. Selline käik on õigustatud ja ei kuulu vägivaldsele kustutamisele.
PS! "Ootan mõistlikke pakkumisi" ei ole seostatav ärifoorumis teemapositsiooni kuritarvitamisega, nagu seda teevad kopikalised 1.- alghinnad.
Punkt.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.06.2013 16:01:18
|
|
|
Ja siis...
| Mario. kirjutas: |
Reeglid on reeglid ja minagi täies mahus nendega ei nõustu. Aga aus oleks lüüa kõigile ühe puuga selles vallas.
|
Oled vahepeal suureks kasvand?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2013 16:01:46
|
|
|
Mario., punkt on see, et AH hind peaks olema. Kui sa ise ei tule selle peale, siis ütleb eelnev reegel:
| tsitaat: |
| 5. Keelatud on müüa kaupa, mida müüja valduses reaalselt kohapeal pole. Ebamäärased, nn. "0 ja 1 eurose alghinnaga oksjonid", üldised/ebamäärased müügiteemad (millega kaasneb ettemaksu küsimine) ja hulgitellimused välismaalt ning nende propageerimine on keelatud. |
Potentsiaalne ostja paneb oma äranägemise järgi alghinnaks 2€, sest tema arvates on see mõistlik. Siit aga tekib ilmselge osta-moodi oksjon, kus sõna võivad võtta kõik ning tasuta upid on olemas. See aga seab liialt ebavõrsesse seisu need müügikuulutused, kus on kirjas "mõistlik" AH hind, kuid mis jääb tähelepanuta.
Punkt? Koma? Hüüumärk? Küsimärk?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.06.2013 16:04:07
|
|
|
LiivaneLord, sa oled nagu mario noorusajas, näpuga reeglite ajamine ilma nende mõttesse süvenemata.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2013 16:09:26
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Ja siis...
| Mario. kirjutas: |
Reeglid on reeglid ja minagi täies mahus nendega ei nõustu. Aga aus oleks lüüa kõigile ühe puuga selles vallas.
|
-..- |
Reeglid on reeglid. Pikk latt on aga alati kohendatav.
Luua pretsedent ja selle alusel teatud punkte koomale tõmmata, sest need ei näi end õigustavat.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2013 16:11:35
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| LiivaneLord, sa oled nagu mario noorusajas, näpuga reeglite ajamine ilma nende mõttesse süvenemata. |
Selge, AH ja OK on vabatahtlik.
Ega ma ka kõigest aru ei saa, reegleid on üsna palju ja need on üsna subjektiivsed.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.06.2013 16:16:35
|
|
|
Ühes euros pole midagi ebamäärast, kui müügihinnaks kujuneb lõpuks 1-6 eurot
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.06.2013 16:20:15
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Ühes euros pole midagi ebamäärast, kui müügihinnaks kujuneb lõpuks 1-6 eurot  |
Jah, reegel on sõnastatud suhteliselt selliselt, et tuleb ette kujutada, mida see tähendab. Õigem oleks kirjutada, et "põhjendamatult madala alghinnaga teemad on keelatud".
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.06.2013 16:25:13
Teema -:Iphone 4s must:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4s must
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" kasti "
Issand jumal. Pakkumised PS teel. Räige reeglite rikkumine
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.06.2013 16:31:12
|
|
|
| tsitaat: |
Igal potentsiaalsel ostjal on õigus alghinna olematuse korral pakkuda enda äranägemise järgi sobiv määr. Selle õiguse ka müüja on foorumi kasutajatele andnud, olgu selle ajendiks enda ignorantsus sobiva hinna kohta, aga siiski tahtes mitte inimesi ära peletada. Selline käik on õigustatud ja ei kuulu vägivaldsele kustutamisele.
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
05.06.2013 18:02:25
|
|
|
Ei saa aru, mille üle siin üldse vaielda on. Reegel nr. 6 ütleb mustvalgelt, et peab olema kirjas AH või OK. Järelikult nii ongi.
Võibolla peaks siis segaduste vältimiseks tegema ettepaneku lisada reeglitesse punkt selle kohta, et kõik reeglid on mõeldud täitmiseks kõigile!
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolmulest
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2011
|
05.06.2013 18:16:14
Teema -:Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Müüa siis sellised asjad.
Intel E6300 dual core socket 775 1,86ghzx2 2M
http://ark.intel.com/products/27248/
AH:10 OK:15
Intel Pentium d 915 Dual core 2,8ghz, 4M
AH:5 OK:10
PROTSESSORI JAHUTI-fujitsu-siemens big spear, heatsink, suur massiivne jahuti, kaal ca 500g +12cm nidec airfan.
AH:3 OK:5
MÄLUD- 1GB CORSAIR XMS2 OC ddr2 675mhz dual channel-eluaegne garantii. 2x512mb
AH:4 OK:10
EMAPLAAT-fujitsu-siemens A1275 socket 775 ,1066fsb ,toetab dual core protsessoreid, 4xddr2 800mhz 8gb ram support @1066mhz,pci-e, intergrated intel gma 950 256mb vga out,6x usb,intel 965 chipset Väga suur emaplaat 34x24cm suur.
AH:7 OK:12 MÜÜDUD!!!
TOIDE-fujitsu-siemens originaal 300w ata,5xsata,vaikne, jahe.
AH:3 OK:5
KÕVAKETAS-80GB western digital caviar se sata2 8M
AH:5 OK:12
KÕVAKETAS-250GB western digital Sata 2, 3Gb/s 8M
AH:7 OK:13
KORPUS-Fujitsu-siemens Celsius, led ekraan, lisaks korpusel kaasa windows xp professional litsentsi kleeps veidike räsida saanud aga muidu ok.
AH:4 OK:8
Saadan postiga(ostja maksab posti), jupid asuvad Saaremaal Kuressaare lähedal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.06.2013 19:22:05
Re: Teema -:Iphone 4s must:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4s must
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" kasti "
Issand jumal. Pakkumised PS teel. Räige reeglite rikkumine  |
Ostuteemade puhul on lubatud.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.06.2013 19:54:18
|
|
|
Super AMOLED, oleme nüüd täiendanud reeglite 3. punkti
| tsitaat: |
| 3. Privaatsõnumite (PS) kaudu äritsemine on keelatud. Müügiteemasid, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema privaatsõnumite või e-posti kaudu, katkestatakse ettehoiatamata ning reeglit rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse, privaatsõnumite ning muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
05.06.2013 21:23:34
Teema -:BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Puhtalt huvi pärast,kas olen reeglitest valesti aru saanud (ilmselt jah) või on see teema endiselt valesti vormistatud?
Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all? Siiani lähtusin et kogumaksumus kui ületab 70€ tuleb teha koguseline?
viimati muutis Go Kane! 05.06.2013 21:28:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
05.06.2013 21:33:45
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
-cocain-, teema on korrektselt vormistatud
Pealkirja ees on roheline märk, see näitab, et teema on tehtud tasulisena.
 |
Muutsin oma eelnevat postitust. Seega olen väga valesti asjast aru saanud. Ja erinevat kaupa võib müüa 1 hulgiteema all. (siiani tegin alati tasulise uue teema kui müügisolevate asjade kogusumma ületas 70€ )
Eks teinekord olen targem.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.06.2013 21:37:38
|
|
|
| tsitaat: |
Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all?
|
Jah, täpselt nii. Rõhk sõnal erinevat. Reeglites kõik kirjas
Kui aga kaup on sama suunitlusega (näiteks 5 arvutikomplekti), tuleks teha vastava kogusega hulgiteema.
70€ piir sai selleks pandud, et kui müüd näiteks toorikute pakke, mille väärtus on kokku näiteks 50€, siis ei pea hulgiteemat tegema ja piisab tavateemast.
Et ei pea iga väiksema asja eest hulgiteemat tegema.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
05.06.2013 21:40:46
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all?
|
Jah, täpselt nii. Rõhk sõnal erinevat. Reeglites kõik kirjas
Kui aga kaup on sama suunitlusega (näiteks 5 arvutikomplekti), tuleks teha vastava kogusega hulgiteema.
70€ piir sai selleks pandud, et kui müüd näiteks toorikute pakke, mille väärtus on kokku näiteks 50€, siis ei pea hulgiteemat tegema ja piisab tavateemast.
Et ei pea iga väiksema asja eest hulgiteemat tegema. |
Selge.
Huumor on lihtsalt see et kui müüsin arvutimänge kunagi 50tk, siis pidin teema eest kokku 10€ väärtuses krediiti maksma. Samas mängud ise maksid veidi rohkem kui 70€. Ehk siis väike lünk on siiski sees. Odavamate asjade suuremas koguses müümisel.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.06.2013 00:34:20
Teema -:Sapphire Radeon HD5870 1GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Sapphire Radeon HD5870 1GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" müüdud vist nagu "
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.06.2013 00:37:59
Teema -:Gigabyte GTX260 896mb/448bit (216SP versioon):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Gigabyte GTX260 896mb/448bit (216SP versioon)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" jälle müüdud "
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.06.2013 00:43:43
Teema -:sapphire hd 5770 1gb ddr5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : sapphire hd 5770 1gb ddr5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->"müüdud.. "
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.06.2013 00:46:45
Teema -:HD4890 - Superclocked Edition 1GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : HD4890 - Superclocked Edition 1GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" müüdud .. "
Nüüd on vist kõik
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
06.06.2013 01:12:42
Teema -:BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.
Selgitus : Hulgiteema, ilmselgelt ületab 70€ piiri. Uue teemat alustades on ka selgelt kirjas, et akiitvseid tasuta teemasid on ainult üks, seega järgmine on tasuline teema ja selle eest peab maksma 5 krediiti, hulgiteema puhul on ju lood teised.
Õige peaks olema: Hulgimüügi teema tegemine - kuni 3 eset
3 eset ju müügis
Kust otsast mina valesti olen aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|