Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 17:48:11 Teema -:XBOX 360 FAT 120GB:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : XBOX 360 FAT 120GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Moditud konsool
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 30.05.2013 00:01:38 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:57:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 16:27:17 Teema -:iPhone 4 MUST & 4S VALGE 16GB !EMT LUKUGA!:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 4 MUST & 4S VALGE 16GB !EMT LUKUGA!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->"AHJU"

Operaatori lukuga telefone vist siin müüa ei tohi?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 16:38:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Operaatori lukuga telefone vist siin müüa ei tohi?

eip

18. Keelatud on kaubelda aktiivse võrgupiirangu või mistahes muu piiranguga telefone!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 13:39:09 Teema -:BenQ T2210HDA:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ T2210HDA
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" Puhastada "
Palun kustutada vähempakkumised ja sisutud postid.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 13:57:12 vasta tsitaadiga

Mario., kas kustutada tuleks ka viide, et keegi on teinud reeglitega vastuolus oleva pakkumise? icon_lol.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 14:37:38 vasta tsitaadiga

Ikka.
Mina ei saa midagi teha, kui paluda sõnumi saatjal teemasse postitada. Milleks irvitus?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 00:54:01 Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.06.2013 00:58:04 Re: Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt.


Päästad oma sõpra Parksat.... ja mina vajan modereerimist, sa vist kirjaoskamatu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 09:26:51 Re: Teema -:Olympus PEN E-P1:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mario. kirjutas:
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Olympus PEN E-P1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Soodent vajab veidi reguleerimist, viidata on viisakas, aga tehkem seda viisakalt.


Päästad oma sõpra Parksat.... ja mina vajan modereerimist, sa vist kirjaoskamatu.


soodent kirjutas:
Kui sa tahad oma sõpru nende lollide avalduste eest päästa siis ära tee seda mind maha tampides tatikas.
Mina kirjutasin tõtt ja sa tuled siin mind esile tooma ära rohkem kusagil mingite õiglaste sõnavõttudega esine müüdav nahk.


Olen alati aru saanud, et sinu kriitikal ja tampimisel siin foorumis on alust. Realiseerid seda aga ebaviisakal moel.
Kui on väljendamist vajavaid erimeelsusi, proovi kõne- ja kirjakeelt, mis ei ole ülbe ega ärplev - ära põrka mööda postitusi, jää austavaks ka teiste vastu - ka siis, kui nad eksivad.

Hetkel näid sa kui ülierutunud ja kontrollimatu väljenduslaadiga kasutaja, kes, kui juhtub põhimõtteline konflikt olema, alustab esimesel võimalusel rindele minemist e sõimu ja mölisemist teiste suunas.
Tahad nii välja paista?

Tatikaks mind hüüda on kohatu.
Sõpru mul siin ei ole.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 22:55:24 Teema -:BenQ T2210HDA:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ T2210HDA
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Puhastada.
Miks moderaatorid võetud kohustusi ei täida?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 00:00:44 Re: Teema -:BenQ T2210HDA:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ T2210HDA
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "
Puhastada.
Miks moderaatorid võetud kohustusi ei täida?

Sest esiteks on nädalavahetus ja teiseks on õues soe ilm.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 00:13:00 vasta tsitaadiga

Õigus.
Ei pea pühi ja ununeb ka teisi austada.

Vabandust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 10:42:11 Teema -:UUED SAMSUNG GALAXY S 4 16GB UNLOCKED:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : UUED SAMSUNG GALAXY S 4 16GB UNLOCKED
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 13:29:49 Teema -:EMT piiramatu 4G pakett:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : EMT piiramatu 4G pakett
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" kast "
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolmulest
HV kasutaja
Tolmulest

liitunud: 16.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 23:11:26 Teema -:Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Müüa siis sellised asjad.

Intel E6300 dual core socket 775 1,86ghzx2 2M
http://ark.intel.com/products/27248/
AH:10 OK:15
Intel Pentium d 915 Dual core 2,8ghz, 4M
AH:5 OK:10

PROTSESSORI JAHUTI-fujitsu-siemens big spear, heatsink, suur massiivne jahuti, kaal ca 500g +12cm nidec airfan.
AH:3 OK:5

MÄLUD- 1GB CORSAIR XMS2 OC ddr2 675mhz dual channel-eluaegne garantii. 2x512mb
AH:4 OK:10

EMAPLAAT-fujitsu-siemens A1275 socket 775 ,1066fsb ,toetab dual core protsessoreid, 4xddr2 800mhz 8gb ram support @1066mhz,pci-e, intergrated intel gma 950 256mb vga out,6x usb,intel 965 chipset Väga suur emaplaat 34x24cm suur.
AH:7 OK:12
MÜÜDUD

TOIDE-fujitsu-siemens originaal 300w ata,5xsata,vaikne, jahe.
AH:3 OK:5

KÕVAKETAS-80GB western digital caviar se sata2 8M
AH:5 OK:12

KÕVAKETAS-250GB western digital Sata 2, 3Gb/s 8M
AH:7 OK:13
KORPUS-Fujitsu-siemens Celsius, led ekraan, lisaks korpusel kaasa windows xp professional litsentsi kleeps veidike räsida saanud aga muidu ok.
AH:4 OK:8

Saadan postiga(ostja maksab posti), jupid asuvad Saaremaal Kuressaare lähedal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 23:40:05 Teema -:AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ja 7870 XT seeria kaardid (uued, pakendis):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : AMD Radeon HD 7970 GHz Edition ja 7870 XT seeria kaardid (uued, pakendis)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "


hulgiteema pole vormistatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 04.06.2013 22:24:12 Teema -:UUED SÜLEARVUTI KVALITEETAKUD JA LAADIJAD.:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : UUED SÜLEARVUTI KVALITEETAKUD JA LAADIJAD.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele"->" "

Soovin oma postituse lõppu lisada, soovitavalt võiks see boldis olla:
Kauba saatmine hinna sees, võimalik nii Smartpost, Post24 või Cargo !
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 22:30:42 vasta tsitaadiga

Olemas.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 23:19:12 Teema -:Ubuntu plaate üle Eesti...:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Ubuntu plaate üle Eesti...
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" "selle teema võiks kasti lennutada , ajast ka arust. kes see enam plaate kasutab
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 07:48:00 Teema -:sapphire hd 5770 1gb ddr5:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : sapphire hd 5770 1gb ddr5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->"müüdud "
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 15:05:13 Teema -: Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" kast "
Hind märkimata!
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 15:46:52 vasta tsitaadiga

Ja siis?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 15:52:41 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Ja siis?

Mis "Ja siis"?

tsitaat:
6. Müügikuulutuses peab ära toodud olema AH (alghind) või OK (osta-kohe) hind. Ilma ühegi hinnata müügikuulutused katkestatakse ettehoiatamata. Keelatud on spekulatiivsed pakkumised (loe: pakkuda OK hind, lootuses kaup mujal maha müüa kallimalt, samal ajal kaupa ise välja ostmata). Müüjal on õigus tühistada OK pakkumine juhul, kui talle ei sobi ostja pakutud tarne- või maksetingimused. Müüjapoolsed erilised tarne- või maksetingimused (nt. ainult käest-kätte ja/või sularahas müük) ja muud olulised müüki puudutavad tingimused tuleb ära mainida müügikuulutuse esimeses postituses.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:00:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Mario. kirjutas:
Ja siis?

Mis "Ja siis"?

tsitaat:
6. Müügikuulutuses peab ära toodud olema AH (alghind) või OK (osta-kohe) hind. Ilma ühegi hinnata müügikuulutused katkestatakse ettehoiatamata. Keelatud on spekulatiivsed pakkumised (loe: pakkuda OK hind, lootuses kaup mujal maha müüa kallimalt, samal ajal kaupa ise välja ostmata). Müüjal on õigus tühistada OK pakkumine juhul, kui talle ei sobi ostja pakutud tarne- või maksetingimused. Müüjapoolsed erilised tarne- või maksetingimused (nt. ainult käest-kätte ja/või sularahas müük) ja muud olulised müüki puudutavad tingimused tuleb ära mainida müügikuulutuse esimeses postituses.


Seda ma silmas peangi.
See, et te oskate viidata reeglitele, ei tee rohkem mõistlikumaks bürokraatlikku lähenemist äriteemadele.

Hind kujunegu pakkumiste käigus. Igal potentsiaalsel ostjal on õigus alghinna olematuse korral pakkuda enda äranägemise järgi sobiv määr. Selle õiguse ka müüja on foorumi kasutajatele andnud, olgu selle ajendiks enda ignorantsus sobiva hinna kohta, aga siiski tahtes mitte inimesi ära peletada. Selline käik on õigustatud ja ei kuulu vägivaldsele kustutamisele.

PS! "Ootan mõistlikke pakkumisi" ei ole seostatav ärifoorumis teemapositsiooni kuritarvitamisega, nagu seda teevad kopikalised 1.- alghinnad.


Punkt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:01:18 vasta tsitaadiga

Ja siis...
Mario. kirjutas:

Reeglid on reeglid ja minagi täies mahus nendega ei nõustu. Aga aus oleks lüüa kõigile ühe puuga selles vallas.

Oled vahepeal suureks kasvand?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:01:46 vasta tsitaadiga

Mario., punkt on see, et AH hind peaks olema. Kui sa ise ei tule selle peale, siis ütleb eelnev reegel:
tsitaat:
5. Keelatud on müüa kaupa, mida müüja valduses reaalselt kohapeal pole. Ebamäärased, nn. "0 ja 1 eurose alghinnaga oksjonid", üldised/ebamäärased müügiteemad (millega kaasneb ettemaksu küsimine) ja hulgitellimused välismaalt ning nende propageerimine on keelatud.

Potentsiaalne ostja paneb oma äranägemise järgi alghinnaks 2€, sest tema arvates on see mõistlik. Siit aga tekib ilmselge osta-moodi oksjon, kus sõna võivad võtta kõik ning tasuta upid on olemas. See aga seab liialt ebavõrsesse seisu need müügikuulutused, kus on kirjas "mõistlik" AH hind, kuid mis jääb tähelepanuta.

Punkt? Koma? Hüüumärk? Küsimärk?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:04:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, sa oled nagu mario noorusajas, näpuga reeglite ajamine ilma nende mõttesse süvenemata.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:09:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ja siis...
Mario. kirjutas:

Reeglid on reeglid ja minagi täies mahus nendega ei nõustu. Aga aus oleks lüüa kõigile ühe puuga selles vallas.

-..-

Reeglid on reeglid. Pikk latt on aga alati kohendatav.
Luua pretsedent ja selle alusel teatud punkte koomale tõmmata, sest need ei näi end õigustavat.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:11:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
LiivaneLord, sa oled nagu mario noorusajas, näpuga reeglite ajamine ilma nende mõttesse süvenemata.

Selge, AH ja OK on vabatahtlik.

Ega ma ka kõigest aru ei saa, reegleid on üsna palju ja need on üsna subjektiivsed. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:16:35 vasta tsitaadiga

Ühes euros pole midagi ebamäärast, kui müügihinnaks kujuneb lõpuks 1-6 eurot icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:20:15 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ühes euros pole midagi ebamäärast, kui müügihinnaks kujuneb lõpuks 1-6 eurot icon_lol.gif

Jah, reegel on sõnastatud suhteliselt selliselt, et tuleb ette kujutada, mida see tähendab. Õigem oleks kirjutada, et "põhjendamatult madala alghinnaga teemad on keelatud".
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:25:13 Teema -:Iphone 4s must:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4s must
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" kasti "

Issand jumal. Pakkumised PS teel. Räige reeglite rikkumine icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 16:31:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Igal potentsiaalsel ostjal on õigus alghinna olematuse korral pakkuda enda äranägemise järgi sobiv määr. Selle õiguse ka müüja on foorumi kasutajatele andnud, olgu selle ajendiks enda ignorantsus sobiva hinna kohta, aga siiski tahtes mitte inimesi ära peletada. Selline käik on õigustatud ja ei kuulu vägivaldsele kustutamisele.

eusa_wall.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 18:02:25 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, mille üle siin üldse vaielda on. Reegel nr. 6 ütleb mustvalgelt, et peab olema kirjas AH või OK. Järelikult nii ongi.

Võibolla peaks siis segaduste vältimiseks tegema ettepaneku lisada reeglitesse punkt selle kohta, et kõik reeglid on mõeldud täitmiseks kõigile! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolmulest
HV kasutaja
Tolmulest

liitunud: 16.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 18:16:14 Teema -:Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Müüa Intel E6300, 1GB corsair extreme Jne
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "

Müüa siis sellised asjad.

Intel E6300 dual core socket 775 1,86ghzx2 2M
http://ark.intel.com/products/27248/
AH:10 OK:15
Intel Pentium d 915 Dual core 2,8ghz, 4M
AH:5 OK:10

PROTSESSORI JAHUTI-fujitsu-siemens big spear, heatsink, suur massiivne jahuti, kaal ca 500g +12cm nidec airfan.
AH:3 OK:5

MÄLUD- 1GB CORSAIR XMS2 OC ddr2 675mhz dual channel-eluaegne garantii. 2x512mb
AH:4 OK:10

EMAPLAAT-fujitsu-siemens A1275 socket 775 ,1066fsb ,toetab dual core protsessoreid, 4xddr2 800mhz 8gb ram support @1066mhz,pci-e, intergrated intel gma 950 256mb vga out,6x usb,intel 965 chipset Väga suur emaplaat 34x24cm suur.
AH:7 OK:12 MÜÜDUD!!!
TOIDE-fujitsu-siemens originaal 300w ata,5xsata,vaikne, jahe.
AH:3 OK:5

KÕVAKETAS-80GB western digital caviar se sata2 8M
AH:5 OK:12

KÕVAKETAS-250GB western digital Sata 2, 3Gb/s 8M
AH:7 OK:13
KORPUS-Fujitsu-siemens Celsius, led ekraan, lisaks korpusel kaasa windows xp professional litsentsi kleeps veidike räsida saanud aga muidu ok.
AH:4 OK:8

Saadan postiga(ostja maksab posti), jupid asuvad Saaremaal Kuressaare lähedal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 19:22:05 Re: Teema -:Iphone 4s must:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4s must
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" kasti "

Issand jumal. Pakkumised PS teel. Räige reeglite rikkumine icon_exclaim.gif
Ostuteemade puhul on lubatud.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 19:54:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, oleme nüüd täiendanud reeglite 3. punkti

tsitaat:
3. Privaatsõnumite (PS) kaudu äritsemine on keelatud. Müügiteemasid, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema privaatsõnumite või e-posti kaudu, katkestatakse ettehoiatamata ning reeglit rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse, privaatsõnumite ning muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:23:34 Teema -:BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" "

Puhtalt huvi pärast,kas olen reeglitest valesti aru saanud (ilmselt jah) või on see teema endiselt valesti vormistatud? icon_rolleyes.gif

Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all? Siiani lähtusin et kogumaksumus kui ületab 70€ tuleb teha koguseline?


viimati muutis Go Kane! 05.06.2013 21:28:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:27:58 vasta tsitaadiga

-cocain-, teema on korrektselt vormistatud thumbs_up.gif
Pealkirja ees on roheline märk, see näitab, et teema on tehtud tasulisena.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:33:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
-cocain-, teema on korrektselt vormistatud thumbs_up.gif
Pealkirja ees on roheline märk, see näitab, et teema on tehtud tasulisena.



Muutsin oma eelnevat postitust. Seega olen väga valesti asjast aru saanud. Ja erinevat kaupa võib müüa 1 hulgiteema all. (siiani tegin alati tasulise uue teema kui müügisolevate asjade kogusumma ületas 70€ icon_neutral.gif )

Eks teinekord olen targem.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:37:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all?

Jah, täpselt nii. Rõhk sõnal erinevat. Reeglites kõik kirjas icon_smile.gif
Kui aga kaup on sama suunitlusega (näiteks 5 arvutikomplekti), tuleks teha vastava kogusega hulgiteema.

70€ piir sai selleks pandud, et kui müüd näiteks toorikute pakke, mille väärtus on kokku näiteks 50€, siis ei pea hulgiteemat tegema ja piisab tavateemast.
Et ei pea iga väiksema asja eest hulgiteemat tegema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:40:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Või võib müüa ükskõik kui kallist erinevat kaupa ühe hulgiteema all?

Jah, täpselt nii. Rõhk sõnal erinevat. Reeglites kõik kirjas icon_smile.gif
Kui aga kaup on sama suunitlusega (näiteks 5 arvutikomplekti), tuleks teha vastava kogusega hulgiteema.

70€ piir sai selleks pandud, et kui müüd näiteks toorikute pakke, mille väärtus on kokku näiteks 50€, siis ei pea hulgiteemat tegema ja piisab tavateemast.
Et ei pea iga väiksema asja eest hulgiteemat tegema.

Selge.
Huumor on lihtsalt see et kui müüsin arvutimänge kunagi 50tk, siis pidin teema eest kokku 10€ väärtuses krediiti maksma. Samas mängud ise maksid veidi rohkem kui 70€. Ehk siis väike lünk on siiski sees. Odavamate asjade suuremas koguses müümisel.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 00:34:20 Teema -:Sapphire Radeon HD5870 1GB:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Sapphire Radeon HD5870 1GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" müüdud vist nagu "
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 00:37:59 Teema -:Gigabyte GTX260 896mb/448bit (216SP versioon):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : Gigabyte GTX260 896mb/448bit (216SP versioon)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" jälle müüdud "
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 00:43:43 Teema -:sapphire hd 5770 1gb ddr5:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : sapphire hd 5770 1gb ddr5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->"müüdud.. "
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 00:46:45 Teema -:HD4890 - Superclocked Edition 1GB:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : HD4890 - Superclocked Edition 1GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika müük ja vahetus"->" müüdud .. "

Nüüd on vist kõik icon_neutral.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 01:12:42 Teema -:BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika müük ja vahetus
Teema : BenQ 21.5 HD Monitor, MSI Radeon 6870 Hawk, 4gb DDR3 mälu.
Selgitus : Hulgiteema, ilmselgelt ületab 70€ piiri. Uue teemat alustades on ka selgelt kirjas, et akiitvseid tasuta teemasid on ainult üks, seega järgmine on tasuline teema ja selle eest peab maksma 5 krediiti, hulgiteema puhul on ju lood teised.

Õige peaks olema: Hulgimüügi teema tegemine - kuni 3 eset

3 eset ju müügis kopp.gif

Kust otsast mina valesti olen aru saanud?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 01:15:46 vasta tsitaadiga

Pyromaniac, loe uuesti mõttega läbi icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7678978#7678978

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 07:03:53 vasta tsitaadiga

Pyromaniac Eespool enne sinu postitust lahkasime juba teemat. Ju siis ma pole ainus kes asjast valesti aru saanud. beer_yum.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.