Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver GRiD 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 31.05.2013 01:12:05 vasta tsitaadiga

mis paska sa ajad icon_biggrin.gif kõik töötab ilusti
kui sa mõtled collisions, siis seda saab jah on/off/forward muuta

krt ma ei saa ikka üle milline pettumus grid 2 online on..


viimati muutis rastaman 31.05.2013 01:12:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.05.2013 01:12:25 vasta tsitaadiga

Uhh, see küll tõsi pole, vastaseid kull, lihast luust, hirmus crashimine käib.
Settingud mängus valed?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 31.05.2013 01:18:10 vasta tsitaadiga

huvitav kes oli see idioot codemastersis, kes ütles et kaotaks chat ära ja asendaks selle voice over ipga
on küll mõningaid plusspunkte, kuid võrreldes gridiga.. uskumatu kui valesti nad selle tegid... lihtsuses peitub ilu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.05.2013 01:18:29 vasta tsitaadiga

45 min steami launchini, uni kuramus tuleb peale.
Hea, et mängu ette sai ära laadida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 08:20:13 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kremka kirjutas:
rastaman kirjutas:
tõmba tunngle - http://www.tunngle.net/index.php?l=en
paned selle tööle, lähed sport>grid. siis paned grid tööle ja lähed multiplayer>lan

Sry aga ma ei pela noobidega pira.

Kui ametlikud serverid maas, siis kuidas see pira on?
Teiseks tunngle kasutamine nõuab ilmselt veidi nokitsemist millega suvaline noob just hakkama ei saa.
Kolmandaks - seal on väga osavad vennad kohal tihti... sõidu, mitte tunngle installimisoskuse poolest.
Aga jah, saan umbes kell 1 ära proovida siis selle asja icon_biggrin.gif. Ei tea mis sätetel ta hea steady fps'iga jookseb GTX550ti/G840'ga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 10:34:19 vasta tsitaadiga

Hakkan ka siis GRID2 proovima aga esialgu lasin benchmark testi ära.
Kartsin et maxed out ei kannata pelada kuna mul mid range kaart. Aga toimib küll.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 31.05.2013 12:01:59 vasta tsitaadiga

Sigh...
kord peab iga mees sõnu sööma.
Niipalju, et klaviatuuriga mängides ja esimese 2 tunni järel peab mu eelmine "statement" paika.
Küll aga sai vähe pikemalt eile õhtul xbox360 puldiga mängitud...

Mulle tundub, et mängumootor on nii advanced, et auto kiirust spidomeetril loetakse selle järgi, kuidas vedav sild ringi käib (mis on ju reaalne)
kuid füüsiliselt liigub auto ka nii kiiresti kui spidomeeter numbreid näitab (arvestamata seda, et ratas võib tühja käia ning unustades igasugused rehvide omadused, nagu libisemise tõttu kaotatud kiirus)

IN FACT läbib kurvi driftides ~20-30 km/h kiiremini kui ilusti sõites. Sellest pisiasjast võib isegi mööda vaadata... kuid Very Hard AI eeldab, et sa minetad kõik teadmised auto käitumisest ning viskad end täiskaasiga 90 kraadise kurvi eel põiki ning tallud aga gaasi juurde.
Ma ikka tahaks, et drifti eest jagataks stiilipunkte, mitte kiirust.

Ja peale esimest 4a tundi on aru saada, et midagi on puudu.
GRID 1 element, mis hoidis mitmeid päevi arvuti taga, on kaduma läinud.

Samas meeldib mulle väga down-to-earth stoori ja actual movie cutscenes.
Vb isegi piisavalt lahe, et kunagise sale'i ajal alla 10€ eest osta.

(äkki tuleb varsti free expa, mis ütleb, et praegune juhitavus on driftmode ja me lisasime racing mode ka juurde?!)

Aga kui läheneda teise nurga alt, et selle mängu eripära ongi see, et sa mitte ei kasuta auto käitumise puhul loogikat, vaid teadmisi, kuidas selles mängus auto käitub.
Et siiski on võimalik skilli aretada, driftides kurvi veel kiiremini läbida ning very hard AI pakub sellegipoolest pinget.
Ma ei oska absoluutselt seisukohta võtta enam.

Võtaks kokku game dev tycoon kirjeldustega:

Quirky but good 6
Has its moments 5
Could have been more 6
Meh...! 4

Edit:
Sõitsin ühte rada ja race engineer v kesiganes ta on, vahepeal mulises, et "this car is great for drifting, use it to drift in corners and gain momentum"
Millest ma järeldan, et see driftimine ongi feature.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.05.2013 12:35:15 vasta tsitaadiga

caterham sp300r väga ei drifti aga on hea kiirendusega ja juhitavusega
mõni auto nagu mersu sl65 amg või srt viper kimavad kiiresti aga juhitavus on täielik BS
mõnes sõidus jääb sellest 5-st flashbackist isegi puudu kuna lased mingi suure hooga kurvi ja ei pööra välja siis paneb kohe üle kuudi ja teeb ime lende
päris mitu autot on sellised millega ei kannata üldse sõita, sest iga väiksema puutega teeb ime lende

võiks juba välja aretada mingi AI süsteem kus nad ei sõida 200+ km/h kurve ilma driftita nagu tellis maas kinni ja puhtalt, sest kohati ikka ajab närvi küll kui on mingi kallakuga S kurv ja et vältida matsu siis AI paneb mööda nagu postist

Drifti radadel võiks ka olla nii et neid AI tegelasi pole ja ei pea ootama järjekorda vms. Liiga väike aeg on nende sõitjate vahel kui AI sõidab lihtsalt ilma driftita raja läbi ja sajab selga mingis kurvis kui sa ise driftid just ja hakkab spinni minema siis rikkub scori ära
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 12:50:22 vasta tsitaadiga

Esimesele osale jääb mäng alla jah?
Müüsin (konsooli) Grid 1 ära, sest uus nagunii tulemas, nüüd tundub, et oli vale tegu?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 13:02:34 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Hakkan ka siis GRID2 proovima aga esialgu lasin benchmark testi ära.
Kartsin et maxed out ei kannata pelada kuna mul mid range kaart. Aga toimib küll.
Spoiler Spoiler Spoiler

Sul mäng installitud HDD või SSD peale?
Asi selles, et järgmine kuu sama tuumaga kaart tulemas ja kokku tuleb suht sarnane jõudlus kui sinul praegu.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 13:05:13 vasta tsitaadiga

Nii, lükkan ka kohe käima ja annan teada mis tulemused 1366x768 resol max sätetel annab.
Gigabyte GTX 550ti - core970/shader1940/memory2050(stock)
G840 - 2,8ghz(stock)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 31.05.2013 14:01:42 vasta tsitaadiga

proovisin ka benchmark. max ja 8xmsaa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 14:23:17 vasta tsitaadiga



1. pilt Ultra - kannatas vaadata küll, aga eelistan kõrgemat fpsi
2. pilt High - pilt ei muutunud minu jaoks, aga fps tõusis korralikult ja tegin ühe testi veel ilma fps limiterita, siis sain 67.* fps kätte umbes... Nii et High peale jääb see kord icon_biggrin.gif
Ei meeldi üldse see San andreast meenutav rehvisuits, ükskõik mis kuradi liigutust või mis kiirusel teed - ilge suitsupilv tõuseb kohe üles.
Rehvifüüsika natuke imelik thumbs_down.gif
Muidu üldjoontes paistab huvitav, eks teen natuke aega veel. Raskusastmeks valisin Hard(mitte very) ja klaveriga üritan teha...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 15:17:45 vasta tsitaadiga

kes rooliga sõidab võib proovida selliseid sätteid. g27 endal

FFB all kõik 60%
steering saturation 80%. driftimiseks võib ka väiksemaks panna

throtle ja break saturation 75%
ülejäänd 0

on minu jaoks 2x parem kui nende default seadetega:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.05.2013 15:49:49 vasta tsitaadiga

mul jääb vist mäng pooleli sest mingid krt saanid on aint millega sõita saab ... vanem mclaren siis pagani hyaura ja mingi aston martin on auto valikuks aint ja mitte ühegiga pole võimalik sõite teha ... lihtsalt koguaeg on seinas kinni ja kui hoogu maha võtad kurvi siis AI läheb mööda
auto valikusse võiks anda ka need autod mille vastu sõidad .. koenigsegg on vastu mis kohe stardis paneb mööda ja järgi ei jõua kuna see on lihtsalt tellis teepeal ja läbib kurve 2 korda kiiremini kui mul see võimalik on
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 15:58:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Sul mäng installitud HDD või SSD peale?

SSD.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 16:12:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mul jääb vist mäng pooleli sest mingid krt saanid on aint millega sõita saab ... vanem mclaren siis pagani hyaura ja mingi aston martin on auto valikuks aint ja mitte ühegiga pole võimalik sõite teha ... lihtsalt koguaeg on seinas kinni ja kui hoogu maha võtad kurvi siis AI läheb mööda
auto valikusse võiks anda ka need autod mille vastu sõidad .. koenigsegg on vastu mis kohe stardis paneb mööda ja järgi ei jõua kuna see on lihtsalt tellis teepeal ja läbib kurve 2 korda kiiremini kui mul see võimalik on
vanasti oli GRIDis nätieks mitmeid võistlusi, kus sa pididki jääma mingi 7. jne, sest teistel olid üldse teise liiga sõidukid, aga osalesid samas sõidus lihtsalt. Ja nad kütsidki kohe alguses minema silmapiirilt pmst...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2013 17:07:17 vasta tsitaadiga

Drifti oleks nad võind muutmata jätta, esimeses osas nautisin väga. Nüüd kurvis kuidagi imelikult kerge see auto ja mingi urood sõidab tagant sisse, kui vähe rahulikumalt üritad kurvi minna
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 19:32:01 vasta tsitaadiga

Mina olen driftiga täitsa rahul thumbs_up.gif nagu, tavasõidus, niisama pole ma mingi eraldi driftini jõudnud icon_redface.gif
Keegi teab kuna E30 pulti saab minna? Või siis see vanem mersu icon_razz.gif laadisin nagu DLC'd alla ja installisin ära...
Hetkel suht vähe veel sõite teinud, aga lihtsalt puht huvi pärast, see on üks suur põhjus miks ta nii ruttu tõmbasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 31.05.2013 20:10:22 vasta tsitaadiga

teise hooaja keskel umbes. endale meeldib mersu rohkem, stabiilsem
täna kui veel vähe online proovisin ei tundunud nii hull kui eile tglt. aga no krt mis pagana pärast ei võinud nad chati sisse jätta.
täiesti mõttetu kui erinevatest riikidest inimesed üritavad midagi läbi odavate mikrite üksteisele inglise keeles puterdada.
kirjapildis saaks palju paremini aru mida inimene tahab öelda.. totaalne feil codemastersi poolt. ja see tekitab vahest sõidus lagi ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2013 20:33:15 vasta tsitaadiga

sai ka jah e30 valitud kuid kahjuks on mersu paremini juhitav seal jeh.
ise jõudsin viiendasse hooaega - lõpuks on mõistlikult kiired autod kah olemas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 22:08:11 vasta tsitaadiga

Siiamaani olen hoidnud kõik kohad 1. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
aga siin vahest juba päris raske olnud seda 1. kohta saada, nii et kas on mõtet nende nimel üldse lisaaega pingutada. Lõpuks jõuab ikka sama kaugele välja, eks ju?
Aga jah, sai vist recordtemp ära nähtud täna mis ma oma videost pigistasin, 81C... kurat toas on nagu saun, kuigi rõduuks ka veel lahti... oeh, lähen hingan veidi värsket jahedat õhku icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.06.2013 12:17:51 vasta tsitaadiga

Hea ajaviide see mäng.
Esimese osa sarnast mõnusat meelerahu siiski ei tekita veel (1.season sai läbi alles).
Vaatan, mis edasi saab. Raha makstud, võiks ju mängida läbi vähemalt icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 13:12:48 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kus kohast saaks Grid 2 parema hinnaga, kui 45.-?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 13:33:32 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Keegi oskab öelda kus kohast saaks Grid 2 parema hinnaga, kui 45.-?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-grid-2-cd-key-compare-prices/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 13:35:03 vasta tsitaadiga

venemaal 07.06 reliis, kui viitsid oodata siis ~12€ hinnaga tulevad võtmed.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 13:50:52 vasta tsitaadiga

http://www.onlinekeystore.com/GRID-2-CD-KEY-STEAM.html?partner=allkeyshop&s_currency=EUR

mina võtsin tolle, maksin paypaliga ja oli võti hetkega kohal thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 01.06.2013 14:36:14 vasta tsitaadiga

Sõidud on kuidagi lühikesed ja korduvad. Ma muidugi alles Season 2s. Hiljem lähevad pikemaks?

Arkaad mänguna täiesti mängitav tegelikult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 14:48:17 vasta tsitaadiga

Tänud Teile! E: Eks ma veidike ootan ja siis otsustan kas tahan osta või mitte. Esimene Grid oli küll ülikõva ning loodetavasti ka seekord thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 16:32:28 vasta tsitaadiga

Ise soetasin 27 euriga G2PLAY.net
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.06.2013 17:49:12 vasta tsitaadiga

Krt see reaalajas muutuv rada on paras hunnik virtsa. Igal sõidul on kindlad jupid, mis igal juhul korduvad (sisuliselt sõidad ringe) ja siis vahepeal pikitakse suvalisi kõrvalepõikeid... üks sõit tegin pmst täisringi mingi kvartali ümber ja siis tuli järsku mingi rõve konksuga-põikega kurv otsa thumbs_down.gif
Autod käituvad erinevalt küll aga kahjuks mäng ise siiski on mõeldud libisedes kurve läbima.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2013 18:08:33 vasta tsitaadiga

Sellisteks olukordadeks on ju need flashbackid.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 19:25:00 vasta tsitaadiga

davai lisage mind steamis vms - libehv
siis saab ehk sõiduaegu võrrelda või võidu kihutada thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 01.06.2013 21:05:33 vasta tsitaadiga

Ma ei mõika ...
Panen mängu steamis tööle ja tuleb Grid 2 logo ette.... edasi vaikus.
Kui hiirt klõpsin siis appcrash.
Kui offlines steami stardin siis no problem...:S
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Aita suve, söö lund!


viimati muutis -FoX- 01.06.2013 22:34:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.06.2013 22:18:30 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Sellisteks olukordadeks on ju need flashbackid.


Kui mulle ütlesid seda, siis mul jäi auto siiski terveks icon_wink.gif

libe, sa online'i ka proovinud oled juba?
Ma päeval mõtlesin, et teen, aga pidin päris kaua ootama mingis party's ja loobusin kino kasuks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 22:26:31 vasta tsitaadiga

Okei, mind hakkas paar asja segama juba - sõidu abisid ei saa maha võtta, panin juba peale unionit ja seda teist very hard ja tundub liiga lebo. why? icon_neutral.gif

Ehk algul lihtne ja hiljem on keeruline.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 22:57:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Sellisteks olukordadeks on ju need flashbackid.


Kui mulle ütlesid seda, siis mul jäi auto siiski terveks icon_wink.gif

libe, sa online'i ka proovinud oled juba?
Ma päeval mõtlesin, et teen, aga pidin päris kaua ootama mingis party's ja loobusin kino kasuks.
olen küll, saab sõita, kuid miskipärast viskab mind desktopi, kui peale oma masina crashimist spectator modes olen
seda isegi siis, kui mina olen host icon_neutral.gif
Degwees kirjutas:
Okei, mind hakkas paar asja segama juba - sõidu abisid ei saa maha võtta, panin juba peale unionit ja seda teist very hard ja tundub liiga lebo. why? icon_neutral.gif

Ehk algul lihtne ja hiljem on keeruline.
mis abidest sa räägid - very hard on lihtsalt kiiremate aegadega AI
mingeid abisid pole sul ühelgi raskusastmel

kui liiga kerge, siis pead ennast handicapima

_________________
☠


viimati muutis libe 01.06.2013 23:00:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 01.06.2013 23:00:05 vasta tsitaadiga

Jõudsin alt läbi lipsata icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 23:01:45 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Jõudsin alt läbi lipsata icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
onlines oli endalgi olukord, kus mingi 4 vastast korraga crashisid ja nende alt ja kõrvalt kogemata läbi lipsasin
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 23:28:07 vasta tsitaadiga

esimese gridiga võrreldes tundub küll kõvasti magedam, mp pole veel jõudnud proovida , tahaks enne rajad selgeks õppida
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2013 23:33:07 vasta tsitaadiga

mp on võrreldes sp'ga nagu teine mäng, hoopis teine ülesehitus jne - samas lugu pole taustaks

tööpäevajärgselt õhtul tund-paar lasta on vast okei
ise pakun, et enne tulevat aastat ära ei lõpeta - pigem selline filler õhtuteks, kui midagi muud ei viitsi teha või siis tuleb kihutamistuju

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 00:31:12 vasta tsitaadiga

Kujutan ette jah multiplayerit, kus on need mäeseinad, mille peal auto väga kergelt üle katuse lendab icon_biggrin.gif endal oli ennist moment, kui sõitsin rallit ja drifti ajal külg ees tagaots põrkas vastu ja ma tegin kuidagi 360 kraadi ära(õhus olles) ja landisin teise kuti katusele(1v1 ralli, misiganes selle õige nimi on) ja siis kutt lendas rajalt välja, tuli tagasi ja auto oli nii räbal, et mingit vastast temast küll enam polnud thumbs_up.gif
multiplayeris näeb neid lende vist tihedamini, aga khmkhm, hetkel veel pole plaanind seda võimalust endale soetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 01:39:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ka läpal, 1920x1080 high ja natukene aa-d peale keerates, testis miinium tuli 40.xxx fps, ultra peal oli näha hangumis märke, ei hakanud testi läbigi tegema, pilt ilus, üsna fun sõita, tundub tavaline arkaad, mis pole ju paha icon_smile.gif Hinnagut on veel vara anda, mõned sõidud tehtud vaid aga kell on miljon ja peab vaikselt magama kiskuma.

K.

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.06.2013 12:18:21 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Proovisin ka läpal, 1920x1080 high ja natukene aa-d peale keerates, testis miinium tuli 40.xxx fps, ultra peal oli näha hangumis märke, ei hakanud testi läbigi tegema, pilt ilus, üsna fun sõita, tundub tavaline arkaad, mis pole ju paha icon_smile.gif Hinnagut on veel vara anda, mõned sõidud tehtud vaid aga kell on miljon ja peab vaikselt magama kiskuma.

K.


see mäng ei nõua mingeid erilisi imesi et puhtalt jooksta
nagu mängu tööle paned siis on nähe et see mäng on ehitatud jooksma intel hd integreeritud graafikal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 12:56:45 vasta tsitaadiga

Kurat cockpit vaade võiks siiski olla... näiteks juhul, kui ta teeb kindlaks, et sul on miski eraldiseisev video, mitte inteli int. Miks see cockpit vaade üldse ära võeti? Et juhul, kui keegi oma inteli int. videoga mängib, siis ta ei kannataks laggi all? Natuke tobe põhjus ju?
Küllalt hästi õnnestunud lap minu jaoks, esimesest ja teisest kohast mööda ilma neid retsimata(nagu ma tavaliselt alati juhtun tegema). Miskit erilist pole, lihtsalt endale meeldis see lap kuidagi väga thumbs_up.gif ei olnud mingeid suuremaid matse...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.06.2013 13:00:22 vasta tsitaadiga

Vaevalt see seest vaade nii palju mälu röövib, kui see räme rehvisuits. Eile sai mäng läbi tehtud. Ok arcade pela oli, natuke oleks tahtnud veel arvestades Codem stuudiote suurust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 18:50:39 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Vaevalt see seest vaade nii palju mälu röövib, kui see räme rehvisuits. Eile sai mäng läbi tehtud. Ok arcade pela oli, natuke oleks tahtnud veel arvestades Codem stuudiote suurust.
Rehvisuits on jah veidi liialdatud. Muidugi siis on lahe, kui mõne kurvi läbid driftiga, siis vaatad tagavaadet ja näed kuidas mingi vastane sõidab läbi su suitsu, aga muidu tagantvaates sõites ilgelt häirib vahest...
EDIT: vot mihuke edumaa
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 18:54:45 vasta tsitaadiga

vana grid 1-te sai ka niisama netis mängida, seda vist enam mitte?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 02.06.2013 22:06:34 vasta tsitaadiga

Mäng on paraku liiga raske siiski icon_lol.gif

Link

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 22:17:52 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Mäng on paraku liiga raske siiski icon_lol.gif

Link
Khmkhm icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Race Driver GRiD 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.