|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
27.05.2013 17:20:02
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Microsofti kohta nii palju, et MS on juba kinnitanud neid jutte.
Need ei ole enam kuulujutud. Need on confirmed featuurid. |
Erinevad esindajad ajavad erinevat häma, enne E3 mingit ühest vastust saada pole vast lootust. Võib olla isegi mitte enne launchi.
Tõenäoliselt pole nad ise ka kindlad mida ja kuidas nad teevad...
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
27.05.2013 19:17:22
|
|
|
“Similar to the movie and music industry, games must meet country-specific regulatory guidelines before they are cleared for sale,” A rep from Microsoft confirmed to Digital Trends.
Ehk siis nagu praegugi on PAL, NTSC jne ? See on loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.05.2013 20:33:59
|
|
|
| tsitaat: |
Ehk siis nagu praegugi on PAL, NTSC jne ? See on loogiline.
|
Digiajastul kindlasti mitte
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.05.2013 20:38:13
|
|
|
No £399 on siin hind siis arvestage, et see sisaldab ka selle kohustusliku "kinecti" hinda.
Ehk siis on lootust , et PS4 tuleb üksi ja on odavam launchi ajal kui Xone... Jah tehke keegi X VS PS teema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
27.05.2013 21:48:09
|
|
|
ma arvan, et selle teema jaoks on natuke vara... nagu sellest teemast siin näha vaieldakse lihtsalt niisama vaidlemise pärast ja juurutatakse väärarusaamu. võiks vaielda siis, kui asjad ametlikud on.
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyperions
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2011
|
28.05.2013 01:26:25
|
|
|
Made me cloud computingu kohta siis.
Spoiler 
Mingi võrdlus threadi kohta kindlasti liiga vara. Täiesti confirmed inffi veel liiga vähe ja enamik siiski someone from MS/SONY said ...
Tegelikult tekib tunne, et mõlemad nagu kassid ümber palava pudru ja vaatavad mida teine teeb, et siis ise üle trumbata vms.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
28.05.2013 10:41:36
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| Tahtsin lihtsalt öelda, et täg võiks olla [XBONE], sest XONE on allen&heath mixeripultide nimi.. yea, so that... |
Ja BMW omab autot nimega X1 ja seega XBONE või XBOX ONE oleks vast parim lahendus?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.05.2013 10:45:44
|
|
|
Tegelikult pole vahet ju.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
28.05.2013 10:49:08
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| asdasd kirjutas: |
| Tahtsin lihtsalt öelda, et täg võiks olla [XBONE], sest XONE on allen&heath mixeripultide nimi.. yea, so that... |
Ja BMW omab autot nimega X1 ja seega XBONE või XBOX ONE oleks vast parim lahendus? |
Aga mis XB1-l viga on?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.05.2013 17:05:20
|
|
|
Ma ei mõista täpselt veel siiani seda preowned feed... kas tahate öelda, et kui ma müün oma mängu sõbrale, ühelt kontolt kannan teisele, siis ta peab EKSTRA veel maksma mängu eest? Et ma küsin 30€ ta saab võtme omale ja siis peab veel 60€ maksma mängu eest? Tundub, et mõtlen liiga üle asja nii hull vist pole ikka, et lihtsalt annad mängu sõbrale siis ta peab ostma mängu välja 60€ eest aga kui müüd siis ta ei pea ikka ju midagi maksma eks? Või neil mingi kood küljes asjal, et näevad kohe kui keegi on mängu edasi müünud ja küsivad veel ekstra?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
28.05.2013 17:09:27
|
|
|
HDTanel, see ei ole veel 100% kinnitatud. Kuna eri allikad räägivad eri jutte.
Ent üks ühine joon on neil selline.
Sina tahad oma mängu sõbrale müüa. Ta maksab selle eest sulle. Siis, et seda aktiveerida oma konsoolil ta peab selle registreerima oma kasutajakontol. Ent kuna see mäng on juba registreeritud sinu kasutaja kontol, siis ta peab ostma uue litsentsi et see ka endal aktiveerida.
Umbes nagu praegu on online-pass teema, ainult et seekord kehtib see tervele mängule.
Anyway, üks lahendus on müüa koos konto selle mänguga. Mis aga tähendab et pead iga mängu jaoks tegema eraldi konto.
Kuna niipalju see MS'i esindaja ütles, et oma mänge saad sa sõbra Xboxi peal mängida küll kui sa oled oma konto alt sisse logitud.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
28.05.2013 17:39:28
|
|
|
| Täielik BS ju.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
28.05.2013 17:40:51
|
|
|
See on jah veidi naljakas, kuna praeguste juttude põhjal jääb täpselt selline mulje, et kui tahad sõbralt mängu laenata, siis tegelikult küsid sõbralt hoopis tema konto passwordi ja logid sellega sisse. Eeldusel muidugi, et sa oled ka korra füüsiliselt kettalt selle mängu oma kõvakettale peale lasknud.
Või nad tulevad "geniaalsele" ideele, et teevad näotuvastuse Nõnda peaks meil igaühel olema sõbra näo pilt välja prinditud ja siis tõstad aga selle näo ette ja intendid end ära Smart telekatel ju hetkel on see süteem peal, et näiteks ainult pereisa saab telekat käivitada või xxx kanaleid vaadata.
Üldiselt tegu taas ühe pisiasjaga, mille üle ei tasu arutleda enne, kui konsool reaalselt müügil
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
28.05.2013 17:42:43
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
See on jah veidi naljakas, kuna praeguste juttude põhjal jääb täpselt selline mulje, et kui tahad sõbralt mängu laenata, siis tegelikult küsid sõbralt hoopis tema konto passwordi ja logid sellega sisse. Eeldusel muidugi, et sa oled ka korra füüsiliselt kettalt selle mängu oma kõvakettale peale lasknud.
Või nad tulevad "geniaalsele" ideele, et teevad näotuvastuse Nõnda peaks meil igaühel olema sõbra näo pilt välja prinditud ja siis tõstad aga selle näo ette ja intendid end ära Smart telekatel ju hetkel on see süteem peal, et näiteks ainult pereisa saab telekat käivitada või xxx kanaleid vaadata.
Üldiselt tegu taas ühe pisiasjaga, mille üle ei tasu arutleda enne, kui konsool reaalselt müügil  |
Kui ma ei eksi siis kinect kontrollib sügavusi, et kahtlen pildiga hakkama saab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.05.2013 19:23:33
|
|
|
HDTanel, kujuta ette seda plaati kui lihtsalt andmekogu et netist tirima ei peaks ja võtit kui midagi mida saab tasu eest re-aktiveerida. Sth like that.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
29.05.2013 13:49:52
|
|
|
| See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
29.05.2013 13:51:07
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks. |
Oleks konsooli mängude hinnad madalamad ning suuremad allahindlused, siis arvatavasti ei hädaldataks ka konsoolide peal.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.05.2013 13:53:19
|
|
|
| sannukas00, Üldiselt ei hädaldatagi üldse igasuguste digitaalselt ostetud mängude edasimüümise piirangute peale... Enamus mõtleb siin ikka karbitooteid. Ja eks jah... Konsoolimängud ju hoopis kallimad PC omadest.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
29.05.2013 13:53:53
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| sannukas00, Üldiselt ei hädaldatagi üldse igasuguste digitaalselt ostetud mängude edasimüümise piirangute peale... Enamus mõtleb siin ikka karbitooteid. Ja eks jah... Konsoolimängud ju hoopis kallimad PC omadest. |
Ka PC peal juba mõnda aega on enamus karbitooteid olnud mingi digitaalse teenusega seotud, muutes edasimüügi võimatuks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
29.05.2013 14:07:12
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks. |
Steamis on enamus mängud Day1 odavamad kui konsoolide peal. Samuti on steamil konkurentsi GMG, GOG jne, mis juba tekitab paremad hinnad klientidele.
Konsoolidel saab ainult osta mängu, kas digitaalselt Xbox livest või PSN storest või siis füüsiline koopia. Puudub konkurents ning seetõttu saavad nad oma hindu tunduvalt kauem kõrgemal hoida.
Selle uue süsteemiga ongi probleem, et kas ma tahan maksta plaadi eest, mis ainult andmekandja ning kasutu peale selle kasutust. Kui nad lööks hinnad allapoole poleks see nii hull.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
29.05.2013 14:45:24
|
|
|
| Aga PC peal on ka enamus uuemad karbimängud ainult ühekordseks kasutamiseks ju. Toksid oma koodi steami või origini sisse, ja peale seda võid oma karbi ahju visata, sest rohkem pole sul sellega midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meiemees2
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2008
|
29.05.2013 14:50:05
|
|
|
| See uus konsooligeneratsioon tundub endaga suht pees olevat. XBox One-i ma poleks nagunii ostnud aga kui Sony PS4-ga samat teed otsustab minna jääb PS3 arvatavasti mulle viimaseks konsooliks (ok, Wii U võib ehk kunagi ka soetada, kuna selle plaatidega sellist DRM jama pole). Kahju et mängundus, sellisena nagu see mulle meeldis, on ajalugu. Elagu retro!!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
29.05.2013 14:54:21
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| Aga PC peal on ka enamus uuemad karbimängud ainult ühekordseks kasutamiseks ju. Toksid oma koodi steami või origini sisse, ja peale seda võid oma karbi ahju visata, sest rohkem pole sul sellega midagi teha. |
Kuid PC peal on mängud juba ise odavamad. Juhul kui sa ikka oskad otsida. PC-l pakutakse palju rohkem konkurentsi. Zypsi pakub siin day1 juba suht odavaid võtmeid, mis on tunduvalt odavamad kui konsooli 60 eur per game.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
29.05.2013 15:01:52
|
|
|
| Wiwefak, No hinnad hindadeks, ma mõtlen ikka seda kasutatud mängude teemat.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
29.05.2013 15:15:59
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| Wiwefak, No hinnad hindadeks, ma mõtlen ikka seda kasutatud mängude teemat. |
Kasutatud mänge müüakse, kuna need tunduvalt odavamad kui osta originaal.
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav.
2. PC-l on enamus mängude hinnad kohe tunduvalt odavamad. Võtan näiteks Halo Reachi. Tegemist on 2010 aastal välja tulnud mänguga ning Xbox Livest ostes oleks see praegu 30 dollarit. Tegemist on suht vana mänguga, kuid mäng ise maksab veel palju.
3. Ostan konsooli mängu 60 euriga ning müün maha 20-ga. "Maksin" mängu eest 40 euri, kuid PC peal on suht tihti day1 see 40 euri ning selle hind läheb tunduvalt kiiremini alla kah.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
29.05.2013 15:25:01
|
|
|
| tsitaat: |
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav. |
Seda ma mõtlesingi. PC peal töötab see süsteem korralikult, ei näe miks konsoolide peal ei peaks töötama. Äkki hakkaksid ka konsooli mängude hinna siis langema.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
29.05.2013 15:41:01
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
| tsitaat: |
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav. |
Seda ma mõtlesingi. PC peal töötab see süsteem korralikult, ei näe miks konsoolide peal ei peaks töötama. Äkki hakkaksid ka konsooli mängude hinna siis langema. |
Erinevus on selles, et konsoolidel saab digitaalselt alla tõmmata ainult nende konsoolide poest. PC-l on Steam, GOG, GMG jne. Palju veebipoode, kust saad odavalt võtmeid osta ehk konkurents on suur, mis konsoolidel puudub. Konsoolid on kinnised platvormid ning PC on avatud.
Konsoolide puhul tuleb arvestada seda kah, et Sony ja MS tahavad kah oma osa mängude müügist. PC-l on see minimaalne. Kahjuks ei leia seda pilti üles, kus oli protsendies kirjas palju keegi tahab. Kui lõigata välja sealt edasimüüjad digitaalsete mängude puhul, siis põhimõtteliselt peaksid mängu odavamad olema, kuid enamus konsooli mängude müügist toimub füüsikaliste mängude kujul. Kui digitaalne mäng on näiteks 40-50 euri ja füüsikaline mäng on 60 euri siis tõenäosus on, et ostetakse odavam. Siin tekib probleem edasimüüjatega. Nemad müüvad nende konsoole ja mänge. Kui Sony ja MS lähevad niiöelda nende kasumi kallale siis neil vähem põhjust nende tooteid müüa.
Loota võib, et hinnad lähevad odavamaks, kuid see hinna alandus on kellegi kasumi arvelt. Seega kahtlen, et me seda näeme.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
29.05.2013 21:21:49
|
|
|
Eks neid raha jaotuse tabeleid on erinevaid.
Laias laastus on keskmine umbes selline:
Pc peal, kui steami paned mängu, siis teami cut on väidetavalt ~ 30%, seega 70 % peaks jääma developerile.
Üldistades võiks öelda, et 5x vähem peab arendaja müüma digitaalset toodet, et sama raha teenida.
...aga jah, trendid on juba ammu seal suunas, et kogu elu läheb DD peale üle. PC peal juba ammu on, aga täna juba mujalgi...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.05.2013 21:27:39
|
|
|
Totaalne küpsis avaldas arvamust XBONE pressika ja kasutatud mängude kohta:
Spoiler 
Päris head kuulamised.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
29.05.2013 21:43:23
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Totaalne küpsis avaldas arvamust XBONE pressika ja kasutatud mängude kohta:
Spoiler 
Päris head kuulamised. |
Tal on väga suur eelis. Talle jagatakse tasuta mänge, et ta saaks neid hinnata jne. Oleks mul kha selline töö ei vinguks ma kasutatud mängude üle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
30.05.2013 08:53:42
|
|
|
tekkis ka Amazoni preorder konsoolile £599.99
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
30.05.2013 09:10:32
|
|
|
Enne paanikat ning tarbeesemete müüma hakkamist võiks tähele panna seda teksti: (Order now and you'll be charged the lowest price at release)
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
30.05.2013 10:36:08
|
|
|
ma ei olegi mõlenud, et hind 599 hakkab olema. see on seal varuga ja kui konsool väljas, siis saad selle hinnaga, millega ta turule tuleb. lihtsalt amazoni poolt ka preorder väljas
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
30.05.2013 15:43:11
|
|
|
Kui vaadata Xboxi facebooki siis neid mõnitusi XONE suunas ei jõuagi ära lugeda Ja ma arvasin , et wiiu lõpetab sitasti. BTW youtubes on xboxi official videote kommenteerimine keelatud
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
30.05.2013 22:35:16
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Kui vaadata Xboxi facebooki siis neid mõnitusi XONE suunas ei jõuagi ära lugeda Ja ma arvasin , et wiiu lõpetab sitasti. BTW youtubes on xboxi official videote kommenteerimine keelatud  |
Vaatasin ka just fb lehekülge neil. Suht karm jah Aga see on ainult hea, et niimoodi hetkel tomatitega loobitakse, on lootust et äkki nad parandavad veel ennast
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.06.2013 17:50:30
|
|
|
Ei tea kas see xbox hakkab kah kärssama üles nagu esimene xbox 360
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
01.06.2013 19:52:33
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Ei tea kas see xbox hakkab kah kärssama üles nagu esimene xbox 360  |
Ja et kõik mängutootjad pasa reso peale tagasi peavad minema ja fov kah maksimaalselt väikseks, et hilisemad mängud nagu 3 korda sitema pildiga. Pluss veel microsofti oma uhkus, et teistel konsoolidel ei tohi parem pilt olla jne. See mis praegune gene. toimub nagu. Enamus PS3 eksklusiivid on palju parema graafikaga kui see multiplatvorm värk.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
01.06.2013 20:29:30
|
|
|
Enda arust on selle uue xboxi välimus kah natuke igav, kuid kas keegi pole selle peale tulnud, et natuke soliidsemasse elutuppa see just sobikski muu tehnika kõrvale?
Ma olen aru saanud, et nad tahavad teha sellest home entertainment süsteemi, mitte ainult mängukasti - miks siis mitte sellist soliidset välimust asjale anda.
Kogu muu pahn Kinectiga, kasutatud mängudega jne. on muidugi saatanast.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
01.06.2013 20:43:12
|
|
|
| pappkast mustaks värvitud ei ole soliidne, see on aasta 1980. Nii PS3 (fat ja slim) ja Xbox360 olid piisavalt soliidse välimusega, et sobivad väga hästi teleri kõrvale dekoratsioonina. Selle xboxi topid koos digiboxide jms kapi kõige tagumisse otsa, et silma ei riivaks, teleri kõrvale või mujale dekoratsiooniks ei kõlba see kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.06.2013 21:39:01
|
|
|
jep, aitab nendest ilmetutest mustadest kastidest mis kuskile ei sobi.
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
06.06.2013 09:53:34
|
|
|
Ilmus mitte nii väga kõlakas, et MS jättis ära oma E3 järgse pressikonverentsi.
Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.06.2013 11:05:44
|
|
|
| tsitaat: |
Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti.
|
Või üritatakse veel päästa, mida päästa annab...
EDIT:
See on huvitav
http://www.allgamesbeta.com/2013/06/microsoft-netherlands-posts-killzone.html
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
06.06.2013 11:25:24
|
|
|
Pressiga mitte suhtlemine ei päästa küll midagi, pigem teeb asja veel hullemaks. Praegu tundub küll, et kuulujutud graafikust kuus kuud taga olemisest on täiesti õiged ja iga hinna eest kiirustades tahetakse sel aastal konsooliga turule tulla.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
06.06.2013 11:52:09
|
|
|
Jube äge oleks kui siin teemas korjaks keegi olulisemad faktid (kasvõi teadaolev riistvara, eksklusiivsed mängud, uus pult, kinect jne) kokku ja täiendaks nendega esimest postitust. Kindlasti on siin suuri fänne, kellel kogu info olemas. Kui siit teemast praegu midagi otsima hakata, siis leiab 99% mingit mõttetut kraaklemist. (Jah, ma saab aru, et ma leian need asjad googlist ja wikist ka üles, aga milleks siis üldse hinnavaatlus)
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.06.2013 14:18:11
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
Ilmus mitte nii väga kõlakas, et MS jättis ära oma E3 järgse pressikonverentsi.
Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti. |
Kust muidu said seda infot?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|