Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 17:20:02 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Microsofti kohta nii palju, et MS on juba kinnitanud neid jutte.
Need ei ole enam kuulujutud. Need on confirmed featuurid.

Erinevad esindajad ajavad erinevat häma, enne E3 mingit ühest vastust saada pole vast lootust. Võib olla isegi mitte enne launchi. icon_rolleyes.gif
Tõenäoliselt pole nad ise ka kindlad mida ja kuidas nad teevad...

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 19:17:22 vasta tsitaadiga

“Similar to the movie and music industry, games must meet country-specific regulatory guidelines before they are cleared for sale,” A rep from Microsoft confirmed to Digital Trends.
Ehk siis nagu praegugi on PAL, NTSC jne ? See on loogiline.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 20:33:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk siis nagu praegugi on PAL, NTSC jne ? See on loogiline.

Digiajastul kindlasti mitte thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.05.2013 20:38:13 vasta tsitaadiga

No £399 on siin hind siis arvestage, et see sisaldab ka selle kohustusliku "kinecti" hinda.

Ehk siis on lootust , et PS4 tuleb üksi ja on odavam launchi ajal kui Xone... Jah tehke keegi X VS PS teema icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 21:48:09 vasta tsitaadiga

ma arvan, et selle teema jaoks on natuke vara... nagu sellest teemast siin näha icon_rolleyes.gif vaieldakse lihtsalt niisama vaidlemise pärast ja juurutatakse väärarusaamu. võiks vaielda siis, kui asjad ametlikud on.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 01:26:25 vasta tsitaadiga

Made me icon_lol.gif cloud computingu kohta siis.
Spoiler Spoiler Spoiler



Mingi võrdlus threadi kohta kindlasti liiga vara. Täiesti confirmed inffi veel liiga vähe ja enamik siiski someone from MS/SONY said ...

Tegelikult tekib tunne, et mõlemad nagu kassid ümber palava pudru ja vaatavad mida teine teeb, et siis ise üle trumbata vms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 10:41:36 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Tahtsin lihtsalt öelda, et täg võiks olla [XBONE], sest XONE on allen&heath mixeripultide nimi.. yea, so that...


Ja BMW omab autot nimega X1 ja seega XBONE või XBOX ONE oleks vast parim lahendus?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 10:45:44 vasta tsitaadiga

Tegelikult pole vahet ju.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 10:45:46 vasta tsitaadiga

http://et.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_Xperia_X1
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 10:49:08 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
asdasd kirjutas:
Tahtsin lihtsalt öelda, et täg võiks olla [XBONE], sest XONE on allen&heath mixeripultide nimi.. yea, so that...


Ja BMW omab autot nimega X1 ja seega XBONE või XBOX ONE oleks vast parim lahendus?

Aga mis XB1-l viga on?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 11:07:05 vasta tsitaadiga

Vb siis juba ladina nr'iga, kui me leiutame:

XBI

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 14:03:06 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et võite ikka paljalt tugitoolil istudes mängida kui tahate - http://www.oxm.co.uk/54819/xbox-one-kinect-wont-be-used-to-spy-on-you-camera-can-be-switched-off/?cid=OTC-RSS&attr=OXM-General-RSS
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 17:05:20 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista täpselt veel siiani seda preowned feed... kas tahate öelda, et kui ma müün oma mängu sõbrale, ühelt kontolt kannan teisele, siis ta peab EKSTRA veel maksma mängu eest? icon_lol.gif Et ma küsin 30€ ta saab võtme omale ja siis peab veel 60€ maksma mängu eest? Tundub, et mõtlen liiga üle asja icon_biggrin.gif nii hull vist pole ikka, et lihtsalt annad mängu sõbrale siis ta peab ostma mängu välja 60€ eest aga kui müüd siis ta ei pea ikka ju midagi maksma eks? Või neil mingi kood küljes asjal, et näevad kohe kui keegi on mängu edasi müünud ja küsivad veel ekstra?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.05.2013 17:09:27 vasta tsitaadiga

HDTanel, see ei ole veel 100% kinnitatud. Kuna eri allikad räägivad eri jutte.
Ent üks ühine joon on neil selline.

Sina tahad oma mängu sõbrale müüa. Ta maksab selle eest sulle. Siis, et seda aktiveerida oma konsoolil ta peab selle registreerima oma kasutajakontol. Ent kuna see mäng on juba registreeritud sinu kasutaja kontol, siis ta peab ostma uue litsentsi et see ka endal aktiveerida.
Umbes nagu praegu on online-pass teema, ainult et seekord kehtib see tervele mängule.

Anyway, üks lahendus on müüa koos konto selle mänguga. Mis aga tähendab et pead iga mängu jaoks tegema eraldi konto.
Kuna niipalju see MS'i esindaja ütles, et oma mänge saad sa sõbra Xboxi peal mängida küll kui sa oled oma konto alt sisse logitud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008




sõnum 28.05.2013 17:39:28 vasta tsitaadiga

Täielik BS ju.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 17:40:51 vasta tsitaadiga

See on jah veidi naljakas, kuna praeguste juttude põhjal jääb täpselt selline mulje, et kui tahad sõbralt mängu laenata, siis tegelikult küsid sõbralt hoopis tema konto passwordi ja logid sellega sisse. Eeldusel muidugi, et sa oled ka korra füüsiliselt kettalt selle mängu oma kõvakettale peale lasknud.
Või nad tulevad "geniaalsele" ideele, et teevad näotuvastuse icon_biggrin.gif Nõnda peaks meil igaühel olema sõbra näo pilt välja prinditud ja siis tõstad aga selle näo ette ja intendid end ära icon_smile.gif Smart telekatel ju hetkel on see süteem peal, et näiteks ainult pereisa saab telekat käivitada või xxx kanaleid vaadata.

Üldiselt tegu taas ühe pisiasjaga, mille üle ei tasu arutleda enne, kui konsool reaalselt müügil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 28.05.2013 17:42:43 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
See on jah veidi naljakas, kuna praeguste juttude põhjal jääb täpselt selline mulje, et kui tahad sõbralt mängu laenata, siis tegelikult küsid sõbralt hoopis tema konto passwordi ja logid sellega sisse. Eeldusel muidugi, et sa oled ka korra füüsiliselt kettalt selle mängu oma kõvakettale peale lasknud.
Või nad tulevad "geniaalsele" ideele, et teevad näotuvastuse icon_biggrin.gif Nõnda peaks meil igaühel olema sõbra näo pilt välja prinditud ja siis tõstad aga selle näo ette ja intendid end ära icon_smile.gif Smart telekatel ju hetkel on see süteem peal, et näiteks ainult pereisa saab telekat käivitada või xxx kanaleid vaadata.

Üldiselt tegu taas ühe pisiasjaga, mille üle ei tasu arutleda enne, kui konsool reaalselt müügil thumbs_up.gif


Kui ma ei eksi siis kinect kontrollib sügavusi, et kahtlen pildiga hakkama saab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 19:23:33 vasta tsitaadiga

HDTanel, kujuta ette seda plaati kui lihtsalt andmekogu et netist tirima ei peaks ja võtit kui midagi mida saab tasu eest re-aktiveerida. Sth like that.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:49:52 vasta tsitaadiga

See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:51:07 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks.

Oleks konsooli mängude hinnad madalamad ning suuremad allahindlused, siis arvatavasti ei hädaldataks ka konsoolide peal.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:53:19 vasta tsitaadiga

sannukas00, Üldiselt ei hädaldatagi üldse igasuguste digitaalselt ostetud mängude edasimüümise piirangute peale... Enamus mõtleb siin ikka karbitooteid. Ja eks jah... Konsoolimängud ju hoopis kallimad PC omadest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:53:53 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
sannukas00, Üldiselt ei hädaldatagi üldse igasuguste digitaalselt ostetud mängude edasimüümise piirangute peale... Enamus mõtleb siin ikka karbitooteid. Ja eks jah... Konsoolimängud ju hoopis kallimad PC omadest.

Ka PC peal juba mõnda aega on enamus karbitooteid olnud mingi digitaalse teenusega seotud, muutes edasimüügi võimatuks.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 29.05.2013 14:07:12 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
See kasutatud mängude teema oma põhimõtteliselt nagu Steam ju. Ei näe küll, et keegi Steamis selle üle hädaldaks.


Steamis on enamus mängud Day1 odavamad kui konsoolide peal. Samuti on steamil konkurentsi GMG, GOG jne, mis juba tekitab paremad hinnad klientidele.

Konsoolidel saab ainult osta mängu, kas digitaalselt Xbox livest või PSN storest või siis füüsiline koopia. Puudub konkurents ning seetõttu saavad nad oma hindu tunduvalt kauem kõrgemal hoida.

Selle uue süsteemiga ongi probleem, et kas ma tahan maksta plaadi eest, mis ainult andmekandja ning kasutu peale selle kasutust. Kui nad lööks hinnad allapoole poleks see nii hull.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 14:45:24 vasta tsitaadiga

Aga PC peal on ka enamus uuemad karbimängud ainult ühekordseks kasutamiseks ju. Toksid oma koodi steami või origini sisse, ja peale seda võid oma karbi ahju visata, sest rohkem pole sul sellega midagi teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meiemees2
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2008




sõnum 29.05.2013 14:50:05 vasta tsitaadiga

See uus konsooligeneratsioon tundub endaga suht pees olevat. XBox One-i ma poleks nagunii ostnud aga kui Sony PS4-ga samat teed otsustab minna jääb PS3 arvatavasti mulle viimaseks konsooliks (ok, Wii U võib ehk kunagi ka soetada, kuna selle plaatidega sellist DRM jama pole). Kahju et mängundus, sellisena nagu see mulle meeldis, on ajalugu. Elagu retro!!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 29.05.2013 14:54:21 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Aga PC peal on ka enamus uuemad karbimängud ainult ühekordseks kasutamiseks ju. Toksid oma koodi steami või origini sisse, ja peale seda võid oma karbi ahju visata, sest rohkem pole sul sellega midagi teha.


Kuid PC peal on mängud juba ise odavamad. Juhul kui sa ikka oskad otsida. PC-l pakutakse palju rohkem konkurentsi. Zypsi pakub siin day1 juba suht odavaid võtmeid, mis on tunduvalt odavamad kui konsooli 60 eur per game.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 15:01:52 vasta tsitaadiga

Wiwefak, No hinnad hindadeks, ma mõtlen ikka seda kasutatud mängude teemat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 29.05.2013 15:15:59 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Wiwefak, No hinnad hindadeks, ma mõtlen ikka seda kasutatud mängude teemat.


Kasutatud mänge müüakse, kuna need tunduvalt odavamad kui osta originaal.
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav.
2. PC-l on enamus mängude hinnad kohe tunduvalt odavamad. Võtan näiteks Halo Reachi. Tegemist on 2010 aastal välja tulnud mänguga ning Xbox Livest ostes oleks see praegu 30 dollarit. Tegemist on suht vana mänguga, kuid mäng ise maksab veel palju.
3. Ostan konsooli mängu 60 euriga ning müün maha 20-ga. "Maksin" mängu eest 40 euri, kuid PC peal on suht tihti day1 see 40 euri ning selle hind läheb tunduvalt kiiremini alla kah.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 15:25:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav.
Seda ma mõtlesingi. PC peal töötab see süsteem korralikult, ei näe miks konsoolide peal ei peaks töötama. Äkki hakkaksid ka konsooli mängude hinna siis langema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 29.05.2013 15:41:01 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
tsitaat:
PC peal ei pahandata kasutatud mängude üle, sest
1. Enamus karbiga mängud tahavad mingi platvormi kasutamist (Steam, origin) - Sul jääb mäng kogumikku ning ei ole vaja muretseda, et uue generatsiooni tehnoloogia tõttu see ei tööta. Samuti saad sa oma Steami mängu igale arvutile tõmmata. Sinu terve mängude kogumik on alati kättesaadav.
Seda ma mõtlesingi. PC peal töötab see süsteem korralikult, ei näe miks konsoolide peal ei peaks töötama. Äkki hakkaksid ka konsooli mängude hinna siis langema.


Erinevus on selles, et konsoolidel saab digitaalselt alla tõmmata ainult nende konsoolide poest. PC-l on Steam, GOG, GMG jne. Palju veebipoode, kust saad odavalt võtmeid osta ehk konkurents on suur, mis konsoolidel puudub. Konsoolid on kinnised platvormid ning PC on avatud.

Konsoolide puhul tuleb arvestada seda kah, et Sony ja MS tahavad kah oma osa mängude müügist. PC-l on see minimaalne. Kahjuks ei leia seda pilti üles, kus oli protsendies kirjas palju keegi tahab. Kui lõigata välja sealt edasimüüjad digitaalsete mängude puhul, siis põhimõtteliselt peaksid mängu odavamad olema, kuid enamus konsooli mängude müügist toimub füüsikaliste mängude kujul. Kui digitaalne mäng on näiteks 40-50 euri ja füüsikaline mäng on 60 euri siis tõenäosus on, et ostetakse odavam. Siin tekib probleem edasimüüjatega. Nemad müüvad nende konsoole ja mänge. Kui Sony ja MS lähevad niiöelda nende kasumi kallale siis neil vähem põhjust nende tooteid müüa.


Loota võib, et hinnad lähevad odavamaks, kuid see hinna alandus on kellegi kasumi arvelt. Seega kahtlen, et me seda näeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 21:21:49 vasta tsitaadiga

Eks neid raha jaotuse tabeleid on erinevaid.
Laias laastus on keskmine umbes selline:


Pc peal, kui steami paned mängu, siis teami cut on väidetavalt ~ 30%, seega 70 % peaks jääma developerile.
Üldistades võiks öelda, et 5x vähem peab arendaja müüma digitaalset toodet, et sama raha teenida.

...aga jah, trendid on juba ammu seal suunas, et kogu elu läheb DD peale üle. PC peal juba ammu on, aga täna juba mujalgi...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 21:27:39 vasta tsitaadiga

Totaalne küpsis avaldas arvamust XBONE pressika ja kasutatud mängude kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris head kuulamised.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 29.05.2013 21:43:23 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Totaalne küpsis avaldas arvamust XBONE pressika ja kasutatud mängude kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris head kuulamised.


Tal on väga suur eelis. Talle jagatakse tasuta mänge, et ta saaks neid hinnata jne. Oleks mul kha selline töö ei vinguks ma kasutatud mängude üle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 08:53:42 vasta tsitaadiga

tekkis ka Amazoni preorder konsoolile £599.99
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 09:10:32 vasta tsitaadiga

Enne paanikat ning tarbeesemete müüma hakkamist võiks tähele panna seda teksti: (Order now and you'll be charged the lowest price at release)
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 10:36:08 vasta tsitaadiga

ma ei olegi mõlenud, et hind 599 hakkab olema. see on seal varuga ja kui konsool väljas, siis saad selle hinnaga, millega ta turule tuleb. lihtsalt amazoni poolt ka preorder väljas icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 15:43:11 vasta tsitaadiga

Kui vaadata Xboxi facebooki siis neid mõnitusi XONE suunas ei jõuagi ära lugeda icon_biggrin.gif Ja ma arvasin , et wiiu lõpetab sitasti. BTW youtubes on xboxi official videote kommenteerimine keelatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.05.2013 18:27:32 vasta tsitaadiga

Kaks ja pool aastat disainiti seda karpi.


Link

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 22:35:16 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Kui vaadata Xboxi facebooki siis neid mõnitusi XONE suunas ei jõuagi ära lugeda icon_biggrin.gif Ja ma arvasin , et wiiu lõpetab sitasti. BTW youtubes on xboxi official videote kommenteerimine keelatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Vaatasin ka just fb lehekülge neil. Suht karm jah icon_biggrin.gif Aga see on ainult hea, et niimoodi hetkel tomatitega loobitakse, on lootust et äkki nad parandavad veel ennast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 01.06.2013 16:17:55 vasta tsitaadiga

IGN viis läbi oma küsitluse NextGen konsoolide eelistuste kohta ja tulemused näitasid, mida rahvas tahab.
http://www.ign.com/videos/2013/05/31/xbox-one-vs-ps4-the-results-ign-versus
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 17:50:30 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see xbox hakkab kah kärssama üles nagu esimene xbox 360 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 01.06.2013 19:52:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ei tea kas see xbox hakkab kah kärssama üles nagu esimene xbox 360 icon_biggrin.gif


Ja et kõik mängutootjad pasa reso peale tagasi peavad minema ja fov kah maksimaalselt väikseks, et hilisemad mängud nagu 3 korda sitema pildiga. Pluss veel microsofti oma uhkus, et teistel konsoolidel ei tohi parem pilt olla jne. See mis praegune gene. toimub nagu. Enamus PS3 eksklusiivid on palju parema graafikaga kui see multiplatvorm värk.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 20:29:30 vasta tsitaadiga

Enda arust on selle uue xboxi välimus kah natuke igav, kuid kas keegi pole selle peale tulnud, et natuke soliidsemasse elutuppa see just sobikski muu tehnika kõrvale?
Ma olen aru saanud, et nad tahavad teha sellest home entertainment süsteemi, mitte ainult mängukasti - miks siis mitte sellist soliidset välimust asjale anda.

Kogu muu pahn Kinectiga, kasutatud mängudega jne. on muidugi saatanast.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 20:43:12 vasta tsitaadiga

pappkast mustaks värvitud ei ole soliidne, see on aasta 1980. Nii PS3 (fat ja slim) ja Xbox360 olid piisavalt soliidse välimusega, et sobivad väga hästi teleri kõrvale dekoratsioonina. Selle xboxi topid koos digiboxide jms kapi kõige tagumisse otsa, et silma ei riivaks, teleri kõrvale või mujale dekoratsiooniks ei kõlba see kuidagi
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 21:39:01 vasta tsitaadiga

jep, aitab nendest ilmetutest mustadest kastidest mis kuskile ei sobi.
icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 06.06.2013 09:53:34 vasta tsitaadiga

Ilmus mitte nii väga kõlakas, et MS jättis ära oma E3 järgse pressikonverentsi.
Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 11:05:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti.

Või üritatakse veel päästa, mida päästa annab...

EDIT:
See on huvitav icon_eek.gif
http://www.allgamesbeta.com/2013/06/microsoft-netherlands-posts-killzone.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.06.2013 11:25:24 vasta tsitaadiga

Pressiga mitte suhtlemine ei päästa küll midagi, pigem teeb asja veel hullemaks. Praegu tundub küll, et kuulujutud graafikust kuus kuud taga olemisest on täiesti õiged ja iga hinna eest kiirustades tahetakse sel aastal konsooliga turule tulla.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 11:52:09 vasta tsitaadiga

Jube äge oleks kui siin teemas korjaks keegi olulisemad faktid (kasvõi teadaolev riistvara, eksklusiivsed mängud, uus pult, kinect jne) kokku ja täiendaks nendega esimest postitust. Kindlasti on siin suuri fänne, kellel kogu info olemas. Kui siit teemast praegu midagi otsima hakata, siis leiab 99% mingit mõttetut kraaklemist. (Jah, ma saab aru, et ma leian need asjad googlist ja wikist ka üles, aga milleks siis üldse hinnavaatlus)
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 14:18:11 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Ilmus mitte nii väga kõlakas, et MS jättis ära oma E3 järgse pressikonverentsi.
Sellest võib järeldada, et ka peale E3'e on palju vastamata küsimusi ja kuna MS ei taha nendele küsimustele vastata, tuleb oodata kõige hullemat varianti.

Kust muidu said seda infot? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.