Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.04.2013 02:52:45 vasta tsitaadiga

HOTS on oluliselt raskem kui WOL, sessuhtes "lihtsalt paari uue uniti pärast" on veidi mööda väide. icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 09:19:45 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
486 kirjutas:
sten260 kirjutas:
Näiteks kui väga story ega SP ei huvita, siis pole mõtet paari lisa uniti eest osta HOSi või tuli multiplayerisse midagi rohkemat juurde? Praegu lasen veel WOLi edasi ja ei teagi, kas oleks mõtet lisa osta


Nii palju kui ma mängida jõudsin, SP osa pärast ei tasu.
Stoory tundub mingi oma sigitis olevat mitte järg BW-le. Dialoogid on nagu mingist multikast 8 aastastele. Gameplay poolest on ok, ükskord läbi joosta.
Kui MP kotib siis see on küll väga äge ja 25€ pole teab mis summa. Osad rassid sai päris korralikult <b>piix</b> keeratud.

Kuidas MP äge on, kui osad rassid piixu keerati?

Osad unitid viletsad või OP praegu, ehk patchiga tehakse korda. Need swarm hostid teise mängija vastu on küll lootusetult nõrgad aga AI vastu on nagu OP.


Kui tead mis teed, siis on kõik OP-d.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.04.2013 13:00:52 vasta tsitaadiga

Janek99 kirjutas:
486 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
486 kirjutas:
sten260 kirjutas:
Näiteks kui väga story ega SP ei huvita, siis pole mõtet paari lisa uniti eest osta HOSi või tuli multiplayerisse midagi rohkemat juurde? Praegu lasen veel WOLi edasi ja ei teagi, kas oleks mõtet lisa osta


Nii palju kui ma mängida jõudsin, SP osa pärast ei tasu.
Stoory tundub mingi oma sigitis olevat mitte järg BW-le. Dialoogid on nagu mingist multikast 8 aastastele. Gameplay poolest on ok, ükskord läbi joosta.
Kui MP kotib siis see on küll väga äge ja 25€ pole teab mis summa. Osad rassid sai päris korralikult <b>piix</b> keeratud.

Kuidas MP äge on, kui osad rassid piixu keerati?

Osad unitid viletsad või OP praegu, ehk patchiga tehakse korda. Need swarm hostid teise mängija vastu on küll lootusetult nõrgad aga AI vastu on nagu OP.


Kui tead mis teed, siis on kõik OP-d.

Umbe on ka. See AI ei tee nagu üldse midagi nende vastu, lihtsalt saadab oma grupikesi otse neile vastu ja laseb surra neil. Ja 5 minti pärast gg.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.04.2013 17:00:08 vasta tsitaadiga

Mis teil seal MP-s siis täiesti piixus on ?
Mõned nädalad tagasi polnud veel midagi hullu , vähemalt nii arvasid ingliskeelsed SC2-e autoriteedid. Arvati küll , et afterburner võib veits nerfi vajada, aga vaadates kuidas terranitel code S-is läheb, siis vaevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 21:21:01 vasta tsitaadiga

sai single player läbi mängitud ja oli suht normaalne, tüüpiline starcraft, kui üldse millegi üle viriseda siis evolutsioon missioonid olid kuidagi väga nõrgad
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.04.2013 23:41:48 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
sai single player läbi mängitud ja oli suht normaalne, tüüpiline starcraft, kui üldse millegi üle viriseda siis evolutsioon missioonid olid kuidagi väga nõrgad
tõsi, mulle ei meeldinud lisaks nendele ka n.ö. kerrigani solo missioonid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 29.04.2013 01:20:10 vasta tsitaadiga

Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.04.2013 09:17:20 vasta tsitaadiga

Ehk siit
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.04.2013 15:00:54 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta?
http://www.kinguin.net/catalog/category/view/s/starcraft-2-eu-heart-of-the-swarm-expansion-digital-download-pc-mac/id/549/ sendid odavam, kuid palju lihtsam osta (g2play.netis pead neile id kaardist pildi tegema jne. kui 1. kord osta)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.04.2013 13:35:00 vasta tsitaadiga

Kurat, üks raskuaste on vahelt puudu. "Hard" on rahuldav ja pakub mõnusalt pinget kuid väga paljud missioonid käivad üle jõu, eriti just ajalised (seega enamus). Tuleb neid teha 3-4 korda enne kui läbi saab, kui saab.
Normal jälle on väga kerge, nagu easy'ga mängiks.

Tahaks natuke pinget ja sama õlleklaasi taga rahulikult storyt nautida, et ei peaks higistama kogu aeg.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.04.2013 15:26:53 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kurat, üks raskuaste on vahelt puudu. "Hard" on rahuldav ja pakub mõnusalt pinget kuid väga paljud missioonid käivad üle jõu, eriti just ajalised (seega enamus). Tuleb neid teha 3-4 korda enne kui läbi saab, kui saab.
Normal jälle on väga kerge, nagu easy'ga mängiks.

Tahaks natuke pinget ja sama õlleklaasi taga rahulikult storyt nautida, et ei peaks higistama kogu aeg.
tõsi, samas normaliga et kõik 3 achivementi kätte saada, peab vahest ka pingutama
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 30.04.2013 21:11:43 vasta tsitaadiga

Kes siit odavalt sc 2 müüb oleks soov osta.Ostaks siis eraldi cd keyna mitte kasutajaid pakkuda sooviks siis nullist alustada.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gercoz
HV vaatleja
gercoz

liitunud: 29.06.2012




sõnum 30.04.2013 21:18:44 vasta tsitaadiga

ise sai SC2 koos lisapaketiga siit http://www.allkeyshop.com/blog/ ostetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.05.2013 23:16:17 vasta tsitaadiga

sõbral läks konto lukku, kuna mängis erinevate ipde alt, support ei tööta, keyd ei ole, salaküsimust ei mäleta, oskab keegi emaili vms anda. kuhu kirjutada?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.05.2013 20:13:02 vasta tsitaadiga

Support ei tööta? Kirjutab vast valesse kohta. Kui account tema nimel on siis ID-kaardi koopiaga saab kõik korda aetud, muul juhul kahtlen selles.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.05.2013 22:13:55 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Support ei tööta? Kirjutab vast valesse kohta. Kui account tema nimel on siis ID-kaardi koopiaga saab kõik korda aetud, muul juhul kahtlen selles.
asi on selles, et supporti kasutamiseks on kontot vaja, ja konto jaoks oli supporti vaja. USA live support tegi aga konto lahti, kui talle isiklikult oma id kaardist pildi saatsime,
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 21:19:03 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on pakkuda Starcraft Cd-keyd kas siis WOL või mõlemad.

Kui kellelgi pakkuda ei ole, siis kust saaks kõige odavamalt? Sooviks lausa kahte korraga.

Seal eelnevas lingis Cd-keyd ostes tekib selline koht kus on kirjutatud:
You will buy a key for this game and use it to download your game with Battle.net EU, you can buy an US CD Key here to play on Battle.net US.

Kuipalju see häirib ja mõjutab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2013 21:54:45 vasta tsitaadiga

HoTS peaks religioonivaba olema, st. et sa saad mängida seal kus tahad, samas kinnitust ei anna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2013 22:01:48 vasta tsitaadiga

iirc oli juba WoL'is global play toetatud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2013 22:27:50 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
iirc oli juba WoL'is global play toetatud.
ei tea, alguses oli küll nii, et vene keyga euroopa serverisse ei saanud, pärast läksid eu ja vene kokku
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 11:49:02 vasta tsitaadiga

HOTSis saab serverit vahetada sama võtmega, vähemalt Husky nii väitis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2013 22:41:27 vasta tsitaadiga

Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne.

Küsimus, kui ma installin sama mängu endale kahte arvutisse, Tallinn ja Pärnu, kas tekib selle IP-asjaga mingeid probleeme? Ei toimu mingit lukustamist vms? Mõlemas korraga ei saa mängida, aga kordamööda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2013 23:08:28 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne.

Küsimus, kui ma installin sama mängu endale kahte arvutisse, Tallinn ja Pärnu, kas tekib selle IP-asjaga mingeid probleeme? Ei toimu mingit lukustamist vms? Mõlemas korraga ei saa mängida, aga kordamööda?


ei teki jamasid. võid rahulikult mängida, sest su konto on seotud battlenetiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 08:21:24 vasta tsitaadiga

JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 09:54:16 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne.

Skautimine abx, näeb ära kas vastane hakkab rushima või mitte ja ennetavaid meetmeid kasutusele võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.05.2013 09:58:39 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse icon_rolleyes.gif
Sõbral kes ajateenistuses oli samamoodi, aga kui CD key on alles, saab 10 minutiga konto lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 11:02:47 vasta tsitaadiga

Kas sama läpaka peal, aga erinev wifi võrk/linn on sama asukoht või 2 erinevat??
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 11:05:02 vasta tsitaadiga

JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 11:12:21 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.


Ja töötab sul probleemitult alati?

Edit, lolli peaga ajasin kasutajanimed sassi, masendav icon_lol.gif


viimati muutis JediMihkel 27.05.2013 15:36:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 11:13:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.05.2013 12:34:14 vasta tsitaadiga

nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 12:37:18 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
No tol päeval, kui ma nende poole pöördusin, olid nad küll maani täis vms, sest nad ütlesid mulle, et miskit pole teha, ära logi erinevatest asukohtadest sisse.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2013 12:41:14 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine


icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.05.2013 14:32:36 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine


icon_lol.gif icon_lol.gif
mul on 2 korda abi vaja olnud, mõlemal korral sain kenasti, ühel korral küll 1. mees kes tuli ,oli mitte just kõige pädevam, kuid panin chati kinni ja tegin uue ja tuli jälle pädev teenindaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 22:26:36 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.


see ei kehti siis kui ainult eestis oled. saab erinevas linnas edukalt sisse-välja logida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 09:27:26 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta?



1. Et seda laiendust mängida, kas ostma ka SC 2 alguse?
2. Kui jah, kas on siis koht kus saab mõlema korraga, (sest SC cd ja key on kaotsi läinud mul)
3. Ja kõige tähtsam, kas multiplayer on olemas uute unititega ja mängitakse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 31.05.2013 10:11:19 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
lighT kirjutas:
Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta?



1. Et seda laiendust mängida, kas ostma ka SC 2 alguse?
2. Kui jah, kas on siis koht kus saab mõlema korraga, (sest SC cd ja key on kaotsi läinud mul)
3. Ja kõige tähtsam, kas multiplayer on olemas uute unititega ja mängitakse?

1. yep.
2. emaili kaudu saab kontot taastada.
3. jep, hotsi multiplayer on oluliselt parem algsest, kuid samas ka raskem.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 14:00:19 vasta tsitaadiga

Mega masendav on see liiga süsteem. Mingil kuradi haiglasel põhjusel olen ma hõbeliigas, Selletõttu ilmselt, et kahel vennal kadus esimesel minutil nett ära, võitsin sellega mängu siis. Ise napilt oskan mängida, siis pannakse kokku mind veel kuldliiga mängijatega ja siis tuleb ainult masendav kaous masendava kaotuse järel. No mingit mängurõõmu ei ole, isegi harjutada ei saa, vahi netist ainult õppevideosid jms....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 14:04:00 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Mega masendav on see liiga süsteem. Mingil kuradi haiglasel põhjusel olen ma hõbeliigas, Selletõttu ilmselt, et kahel vennal kadus esimesel minutil nett ära, võitsin sellega mängu siis. Ise napilt oskan mängida, siis pannakse kokku mind veel kuldliiga mängijatega ja siis tuleb ainult masendav kaous masendava kaotuse järel. No mingit mängurõõmu ei ole, isegi harjutada ei saa, vahi netist ainult õppevideosid jms....


Parem mängi ise ja leia enda soovidele head süsteemid, pointless on vaadata teiste mänge ja asju, sind see ikka ei arenda - alguses kaotad, pärast võidad icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 14:21:32 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi enda taset ise ei saa alla võtta?
Asja iva ei ole selles, et teiste mängud ei arenda. Ma sooviks lihtsalt chilli kogemust, kus niisama peale tööd toksida omasugustega. Ei ole nagu plaanis asja nii kõrgtasemeliseks ajada. Kuidas rohkem algajatega kokku sattuda. Sest selles hõbeliigas ei ole mul mitte midagi teha, kui minu mängutunnid on ikka 100x väiksemad vastastest, siis tuleb ikka oii oii kui palju kaotada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 21.06.2013 14:43:50 vasta tsitaadiga

Sama on ka versus AI mängudega.
Napilt napilt suudan medium AI'le ära teha, kuid kohe viskab juba HARD ai vastu, tahaks nagu pikalt selle medium AI vastu harjutada:)

Mäng natukene nagu eeldab jah, et kõik on elukutselised turniirimängurid.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 15:29:42 vasta tsitaadiga

Inimestega mängides vast jah niiväga valida ei saa suvaliselt vastast, kes nt madalamal tasemel - matchmaking ise korrigeerib sinu taset vastavalt võitudele või kaotustele. Piisavalt kaotad, viskab alla tagasi.

AI-ga on lihtsam. Custom game abiks - saad ise valida taktika ja taseme.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.06.2013 20:16:24 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

AI-ga on lihtsam. Custom game abiks - saad ise valida taktika ja taseme.


jah vastasteks "very easy" ja kaaslasteks "elite" = total chill

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 21:40:56 vasta tsitaadiga

Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa.....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 22.06.2013 07:49:00 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa.....
Seasoni sees ei visatagi alla enam, vaid siis kui see läbi on. Muutub küll MMR ehk reiting mida sa ise ei saa näha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.06.2013 17:54:25 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa.....
nagu öeldi, hooalaja keskel alla ei saa, küll aga hakkad sa varsti vastu saama pronksimängijaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.06.2013 21:40:19 vasta tsitaadiga

non ladderis ei tõuse ju kuhugi
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 05.07.2013 17:15:25 vasta tsitaadiga

Pole ammu pelanud SC2 aga tekkis tahtime head strateegiat teha. Skill on low/med, kui keegi viitsib 1vs1 siis PM

kellelgi kontot pole müüa?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 23:52:34 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
Pole ammu pelanud SC2 aga tekkis tahtime head strateegiat teha. Skill on low/med, kui keegi viitsib 1vs1 siis PM

kellelgi kontot pole müüa?

Wings of liberty? Ise pole ka kaua mänginud, võiks teha
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 06.07.2013 00:03:40 vasta tsitaadiga

Olemas, PM kui keegi viitsib vahest üksteise vastu pelada skill: low
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.