|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
17.04.2013 02:52:45
|
|
|
HOTS on oluliselt raskem kui WOL, sessuhtes "lihtsalt paari uue uniti pärast" on veidi mööda väide.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
17.04.2013 09:19:45
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Lovvi kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
| Näiteks kui väga story ega SP ei huvita, siis pole mõtet paari lisa uniti eest osta HOSi või tuli multiplayerisse midagi rohkemat juurde? Praegu lasen veel WOLi edasi ja ei teagi, kas oleks mõtet lisa osta |
Nii palju kui ma mängida jõudsin, SP osa pärast ei tasu.
Stoory tundub mingi oma sigitis olevat mitte järg BW-le. Dialoogid on nagu mingist multikast 8 aastastele. Gameplay poolest on ok, ükskord läbi joosta.
Kui MP kotib siis see on küll väga äge ja 25€ pole teab mis summa. Osad rassid sai päris korralikult <b>piix</b> keeratud. |
Kuidas MP äge on, kui osad rassid piixu keerati? |
Osad unitid viletsad või OP praegu, ehk patchiga tehakse korda. Need swarm hostid teise mängija vastu on küll lootusetult nõrgad aga AI vastu on nagu OP. |
Kui tead mis teed, siis on kõik OP-d.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.04.2013 13:00:52
|
|
|
| Janek99 kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Lovvi kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
| Näiteks kui väga story ega SP ei huvita, siis pole mõtet paari lisa uniti eest osta HOSi või tuli multiplayerisse midagi rohkemat juurde? Praegu lasen veel WOLi edasi ja ei teagi, kas oleks mõtet lisa osta |
Nii palju kui ma mängida jõudsin, SP osa pärast ei tasu.
Stoory tundub mingi oma sigitis olevat mitte järg BW-le. Dialoogid on nagu mingist multikast 8 aastastele. Gameplay poolest on ok, ükskord läbi joosta.
Kui MP kotib siis see on küll väga äge ja 25€ pole teab mis summa. Osad rassid sai päris korralikult <b>piix</b> keeratud. |
Kuidas MP äge on, kui osad rassid piixu keerati? |
Osad unitid viletsad või OP praegu, ehk patchiga tehakse korda. Need swarm hostid teise mängija vastu on küll lootusetult nõrgad aga AI vastu on nagu OP. |
Kui tead mis teed, siis on kõik OP-d. |
Umbe on ka. See AI ei tee nagu üldse midagi nende vastu, lihtsalt saadab oma grupikesi otse neile vastu ja laseb surra neil. Ja 5 minti pärast gg.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
17.04.2013 17:00:08
|
|
|
Mis teil seal MP-s siis täiesti piixus on ?
Mõned nädalad tagasi polnud veel midagi hullu , vähemalt nii arvasid ingliskeelsed SC2-e autoriteedid. Arvati küll , et afterburner võib veits nerfi vajada, aga vaadates kuidas terranitel code S-is läheb, siis vaevalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
21.04.2013 21:21:01
|
|
|
| sai single player läbi mängitud ja oli suht normaalne, tüüpiline starcraft, kui üldse millegi üle viriseda siis evolutsioon missioonid olid kuidagi väga nõrgad
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.04.2013 23:41:48
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| sai single player läbi mängitud ja oli suht normaalne, tüüpiline starcraft, kui üldse millegi üle viriseda siis evolutsioon missioonid olid kuidagi väga nõrgad |
tõsi, mulle ei meeldinud lisaks nendele ka n.ö. kerrigani solo missioonid
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
29.04.2013 01:20:10
|
|
|
| Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
30.04.2013 13:35:00
|
|
|
Kurat, üks raskuaste on vahelt puudu. "Hard" on rahuldav ja pakub mõnusalt pinget kuid väga paljud missioonid käivad üle jõu, eriti just ajalised (seega enamus). Tuleb neid teha 3-4 korda enne kui läbi saab, kui saab.
Normal jälle on väga kerge, nagu easy'ga mängiks.
Tahaks natuke pinget ja sama õlleklaasi taga rahulikult storyt nautida, et ei peaks higistama kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
30.04.2013 15:26:53
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Kurat, üks raskuaste on vahelt puudu. "Hard" on rahuldav ja pakub mõnusalt pinget kuid väga paljud missioonid käivad üle jõu, eriti just ajalised (seega enamus). Tuleb neid teha 3-4 korda enne kui läbi saab, kui saab.
Normal jälle on väga kerge, nagu easy'ga mängiks.
Tahaks natuke pinget ja sama õlleklaasi taga rahulikult storyt nautida, et ei peaks higistama kogu aeg. |
tõsi, samas normaliga et kõik 3 achivementi kätte saada, peab vahest ka pingutama
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doxboy
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2006
|
30.04.2013 21:11:43
|
|
|
Kes siit odavalt sc 2 müüb oleks soov osta.Ostaks siis eraldi cd keyna mitte kasutajaid pakkuda sooviks siis nullist alustada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gercoz
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
03.05.2013 23:16:17
|
|
|
| sõbral läks konto lukku, kuna mängis erinevate ipde alt, support ei tööta, keyd ei ole, salaküsimust ei mäleta, oskab keegi emaili vms anda. kuhu kirjutada?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
06.05.2013 20:13:02
|
|
|
| Support ei tööta? Kirjutab vast valesse kohta. Kui account tema nimel on siis ID-kaardi koopiaga saab kõik korda aetud, muul juhul kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
06.05.2013 22:13:55
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Support ei tööta? Kirjutab vast valesse kohta. Kui account tema nimel on siis ID-kaardi koopiaga saab kõik korda aetud, muul juhul kahtlen selles. |
asi on selles, et supporti kasutamiseks on kontot vaja, ja konto jaoks oli supporti vaja. USA live support tegi aga konto lahti, kui talle isiklikult oma id kaardist pildi saatsime,
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
21.05.2013 21:19:03
|
|
|
Kui kellelgi on pakkuda Starcraft Cd-keyd kas siis WOL või mõlemad.
Kui kellelgi pakkuda ei ole, siis kust saaks kõige odavamalt? Sooviks lausa kahte korraga.
Seal eelnevas lingis Cd-keyd ostes tekib selline koht kus on kirjutatud:
You will buy a key for this game and use it to download your game with Battle.net EU, you can buy an US CD Key here to play on Battle.net US.
Kuipalju see häirib ja mõjutab?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.05.2013 21:54:45
|
|
|
HoTS peaks religioonivaba olema, st. et sa saad mängida seal kus tahad, samas kinnitust ei anna
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
21.05.2013 22:01:48
|
|
|
| iirc oli juba WoL'is global play toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.05.2013 22:27:50
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| iirc oli juba WoL'is global play toetatud. |
ei tea, alguses oli küll nii, et vene keyga euroopa serverisse ei saanud, pärast läksid eu ja vene kokku
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
22.05.2013 11:49:02
|
|
|
| HOTSis saab serverit vahetada sama võtmega, vähemalt Husky nii väitis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
26.05.2013 22:41:27
|
|
|
Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne.
Küsimus, kui ma installin sama mängu endale kahte arvutisse, Tallinn ja Pärnu, kas tekib selle IP-asjaga mingeid probleeme? Ei toimu mingit lukustamist vms? Mõlemas korraga ei saa mängida, aga kordamööda?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
26.05.2013 23:08:28
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne.
Küsimus, kui ma installin sama mängu endale kahte arvutisse, Tallinn ja Pärnu, kas tekib selle IP-asjaga mingeid probleeme? Ei toimu mingit lukustamist vms? Mõlemas korraga ei saa mängida, aga kordamööda? |
ei teki jamasid. võid rahulikult mängida, sest su konto on seotud battlenetiga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
27.05.2013 08:21:24
|
|
|
JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
27.05.2013 09:54:16
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Kuigi see meeletu rushmine on suhteliselt frustreeriv, 4 min ja 7 min jne. |
Skautimine abx, näeb ära kas vastane hakkab rushima või mitte ja ennetavaid meetmeid kasutusele võtta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.05.2013 09:58:39
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse  |
Sõbral kes ajateenistuses oli samamoodi, aga kui CD key on alles, saab 10 minutiga konto lahti
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
27.05.2013 11:02:47
|
|
|
| Kas sama läpaka peal, aga erinev wifi võrk/linn on sama asukoht või 2 erinevat??
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
27.05.2013 11:05:02
|
|
|
| JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
27.05.2013 11:12:21
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti. |
Ja töötab sul probleemitult alati?
Edit, lolli peaga ajasin kasutajanimed sassi, masendav
viimati muutis JediMihkel 27.05.2013 15:36:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
27.05.2013 11:13:26
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
JediMihkel, võid konto lukku ajada küll.
Mul diablo 3-ga läks battleneti account pidevalt lukku, kuna vahepeal logisin kahest erinevast asukohast sisse  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.05.2013 12:34:14
|
|
|
| nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
27.05.2013 12:37:18
|
|
|
No tol päeval, kui ma nende poole pöördusin, olid nad küll maani täis vms, sest nad ütlesid mulle, et miskit pole teha, ära logi erinevatest asukohtadest sisse.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.05.2013 12:41:14
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.05.2013 14:32:36
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| nagu öeldud, on blizzardi live support tasemel, ja pärast seda, kui sa neile oma olukorrast räägid, enam siukseid asju ei esine |
 |
mul on 2 korda abi vaja olnud, mõlemal korral sain kenasti, ühel korral küll 1. mees kes tuli ,oli mitte just kõige pädevam, kuid panin chati kinni ja tegin uue ja tuli jälle pädev teenindaja
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
28.05.2013 22:26:36
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| JediMihkel, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti. |
see ei kehti siis kui ainult eestis oled. saab erinevas linnas edukalt sisse-välja logida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
31.05.2013 09:27:26
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta? |
1. Et seda laiendust mängida, kas ostma ka SC 2 alguse?
2. Kui jah, kas on siis koht kus saab mõlema korraga, (sest SC cd ja key on kaotsi läinud mul)
3. Ja kõige tähtsam, kas multiplayer on olemas uute unititega ja mängitakse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
31.05.2013 10:11:19
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| Seda on siit eelnevalt küll varem küsitud, aga kust oleks HOTSi kõige soodsam praegusel hetkel osta? |
1. Et seda laiendust mängida, kas ostma ka SC 2 alguse?
2. Kui jah, kas on siis koht kus saab mõlema korraga, (sest SC cd ja key on kaotsi läinud mul)
3. Ja kõige tähtsam, kas multiplayer on olemas uute unititega ja mängitakse? |
1. yep.
2. emaili kaudu saab kontot taastada.
3. jep, hotsi multiplayer on oluliselt parem algsest, kuid samas ka raskem.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
21.06.2013 14:00:19
|
|
|
| Mega masendav on see liiga süsteem. Mingil kuradi haiglasel põhjusel olen ma hõbeliigas, Selletõttu ilmselt, et kahel vennal kadus esimesel minutil nett ära, võitsin sellega mängu siis. Ise napilt oskan mängida, siis pannakse kokku mind veel kuldliiga mängijatega ja siis tuleb ainult masendav kaous masendava kaotuse järel. No mingit mängurõõmu ei ole, isegi harjutada ei saa, vahi netist ainult õppevideosid jms....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
21.06.2013 14:04:00
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Mega masendav on see liiga süsteem. Mingil kuradi haiglasel põhjusel olen ma hõbeliigas, Selletõttu ilmselt, et kahel vennal kadus esimesel minutil nett ära, võitsin sellega mängu siis. Ise napilt oskan mängida, siis pannakse kokku mind veel kuldliiga mängijatega ja siis tuleb ainult masendav kaous masendava kaotuse järel. No mingit mängurõõmu ei ole, isegi harjutada ei saa, vahi netist ainult õppevideosid jms.... |
Parem mängi ise ja leia enda soovidele head süsteemid, pointless on vaadata teiste mänge ja asju, sind see ikka ei arenda - alguses kaotad, pärast võidad
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
21.06.2013 14:21:32
|
|
|
Kas kuidagi enda taset ise ei saa alla võtta?
Asja iva ei ole selles, et teiste mängud ei arenda. Ma sooviks lihtsalt chilli kogemust, kus niisama peale tööd toksida omasugustega. Ei ole nagu plaanis asja nii kõrgtasemeliseks ajada. Kuidas rohkem algajatega kokku sattuda. Sest selles hõbeliigas ei ole mul mitte midagi teha, kui minu mängutunnid on ikka 100x väiksemad vastastest, siis tuleb ikka oii oii kui palju kaotada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
21.06.2013 14:43:50
|
|
|
Sama on ka versus AI mängudega.
Napilt napilt suudan medium AI'le ära teha, kuid kohe viskab juba HARD ai vastu, tahaks nagu pikalt selle medium AI vastu harjutada:)
Mäng natukene nagu eeldab jah, et kõik on elukutselised turniirimängurid.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
21.06.2013 15:29:42
|
|
|
Inimestega mängides vast jah niiväga valida ei saa suvaliselt vastast, kes nt madalamal tasemel - matchmaking ise korrigeerib sinu taset vastavalt võitudele või kaotustele. Piisavalt kaotad, viskab alla tagasi.
AI-ga on lihtsam. Custom game abiks - saad ise valida taktika ja taseme.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.06.2013 20:16:24
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
AI-ga on lihtsam. Custom game abiks - saad ise valida taktika ja taseme. |
jah vastasteks "very easy" ja kaaslasteks "elite" = total chill
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
21.06.2013 21:40:56
|
|
|
| Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
22.06.2013 07:49:00
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa..... |
Seasoni sees ei visatagi alla enam, vaid siis kui see läbi on. Muutub küll MMR ehk reiting mida sa ise ei saa näha.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
22.06.2013 17:54:25
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Ei tea kui palju ma neid mänge kaotama pean et tagasi alla visatakse, 10-nest järjestikusest vist ei piisa..... |
nagu öeldi, hooalaja keskel alla ei saa, küll aga hakkad sa varsti vastu saama pronksimängijaid
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
22.06.2013 21:40:19
|
|
|
non ladderis ei tõuse ju kuhugi
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
05.07.2013 17:15:25
|
|
|
Pole ammu pelanud SC2 aga tekkis tahtime head strateegiat teha. Skill on low/med, kui keegi viitsib 1vs1 siis PM
kellelgi kontot pole müüa?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
05.07.2013 23:52:34
|
|
|
| delef kirjutas: |
Pole ammu pelanud SC2 aga tekkis tahtime head strateegiat teha. Skill on low/med, kui keegi viitsib 1vs1 siis PM
kellelgi kontot pole müüa? |
Wings of liberty? Ise pole ka kaua mänginud, võiks teha
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
06.07.2013 00:03:40
|
|
|
| Olemas, PM kui keegi viitsib vahest üksteise vastu pelada skill: low
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|