Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.05.2013 09:00:43 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib siseruumis ja mitte ideaalse valgusega tehtud pilte postitada. Tahaks just tavainimeste omasid näha, mitte mingeid reviewde pilte.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 09:47:30 vasta tsitaadiga

Vaatan, et järjest rohkem riike saab I9505XXUAME2 uuendust. Huvitav mis seal uuendatud ka on...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 21:37:40 vasta tsitaadiga

Kas on nii?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 21:41:28 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Keegi viitsib siseruumis ja mitte ideaalse valgusega tehtud pilte postitada. Tahaks just tavainimeste omasid näha, mitte mingeid reviewde pilte.

Hetkel pole eriti aega mässata pildi tegemisega aga võid lugeda kasutajate uploaditud piltide teemat:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213853
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2013 22:34:04 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas on nii?

Spoiler Spoiler Spoiler
kui enda seadme kõrvale panen, siis ütleks, et vana üritab oma samsungi fanboy staatust leevendada icon_rolleyes.gif
kui 35-40C meest kõrvetab, siis milline nutitelefon teda ei kõrvetaks
wifi töötab vähemalt thomsoniga kulda
mingit teravat serva kuskil ei ole, kui just minuteid küünega seda ei kraabi
klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid icon_rolleyes.gif
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära thumbs_down.gif
samas võimuga töötavad ka suht hästi thumbs_up.gif

täpsustuseks kuulasin cinematic orchestra - everyday albumit
võimendi enda DAC on muidugi peakõrguselt üle samsa telefonist - igast otsast
samsa telefoniga oli tunne, et hakkan kurdiks jääma icon_lol.gif

_________________
☠


viimati muutis libe 14.05.2013 22:51:22, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.05.2013 22:36:09 vasta tsitaadiga

Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.05.2013 13:22:05 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära.


Digiseepe pole ammu mõtet enam otsa, sest paremate föönide kaamerad on paremad. Ma ei mäletagi, millal viimati digiseebi sahtlist välja võtsin, seisab niiisama seal.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 14:17:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas on nii?

Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema XDA's: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2278082

Ja lühidalt kokku võttes: väga üksikutel inimestel (kui üldse) on sellised hädad, seega ma ei saa aru mida video autor üritas tõestada icon_rolleyes.gif lisaks veel see, et "there is something wrong, but I don't know what it is" stiilis vingumine pole eriti konstruktiivne. Kuumuse kohta: http://blog.gsmarena.com/thermal-images-of-samsung-galaxy-s4-surfaces-shows-that-the-device-rarely-gets-hot/

E: Apple juba vingub icon_lol.gif http://www.gsmarena.com/apple_might_add_galaxy_s4_to_samsung_lawsuit-news-6037.php
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 16:56:55 vasta tsitaadiga

Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 17:10:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Kas on nii?

Spoiler Spoiler Spoiler
kui enda seadme kõrvale panen, siis ütleks, et vana üritab oma samsungi fanboy staatust leevendada icon_rolleyes.gif
kui 35-40C meest kõrvetab, siis milline nutitelefon teda ei kõrvetaks
wifi töötab vähemalt thomsoniga kulda
mingit teravat serva kuskil ei ole, kui just minuteid küünega seda ei kraabi
klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid icon_rolleyes.gif
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära thumbs_down.gif
samas võimuga töötavad ka suht hästi thumbs_up.gif

täpsustuseks kuulasin cinematic orchestra - everyday albumit
võimendi enda DAC on muidugi peakõrguselt üle samsa telefonist - igast otsast
samsa telefoniga oli tunne, et hakkan kurdiks jääma icon_lol.gif

krist2an kirjutas:
SKG kirjutas:
Kas on nii?

Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema XDA's: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2278082

Ja lühidalt kokku võttes: väga üksikutel inimestel (kui üldse) on sellised hädad, seega ma ei saa aru mida video autor üritas tõestada icon_rolleyes.gif lisaks veel see, et "there is something wrong, but I don't know what it is" stiilis vingumine pole eriti konstruktiivne. Kuumuse kohta: http://blog.gsmarena.com/thermal-images-of-samsung-galaxy-s4-surfaces-shows-that-the-device-rarely-gets-hot/

E: Apple juba vingub icon_lol.gif http://www.gsmarena.com/apple_might_add_galaxy_s4_to_samsung_lawsuit-news-6037.php

OK, tanud tagasiside eest.


Enda S4 seisab juba monda aega avamata karbis. Pole aega olnud nappida, motlesin, et kysin enne kui paki lahti teen, kuna 14 paeva aega tagsi saata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 18:02:54 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
weasel kirjutas:
Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära.


Digiseepe pole ammu mõtet enam otsa, sest paremate föönide kaamerad on paremad. Ma ei mäletagi, millal viimati digiseebi sahtlist välja võtsin, seisab niiisama seal.

Jama. Nii kui päike pilve taha läheb ja ISO üle 100 kasvab, lööb ka parima telefonikaamera pildil müra ebameeldivalt välja. Seebikate füüsiliselt tunduvalt suurem sensor ja objektiiv saavad sellega palju paremini hakkama. Rääkimata optilise zoom'i olemasolust/puudumisest.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 19:58:55 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada.

Nonii, ongi ametlik, USAs $649. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2013 22:09:08 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada.

Nonii, ongi ametlik, USAs $649. thumbs_up.gif
ma vist olen üks nendest, kes ei mõista, miks peaks puhta androidiga telefoni hankima
see nagu ostad mingi pliaatsi auto ilma lisadeta
jah kütet säästab kliimaseadmevõrra vähem j pole stereot, mis tõstaks auto massi mõned kümned kilod
aga noo pliiats android on ikka niru

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:13:30 vasta tsitaadiga

libe, Sa võid alati ise juurde lisada kõike omal soovil. Iseasi, kas ka Samsungi stock asju saab lisada, mis muidu "tavalise" S4'jaga tulevad. Aga no Google Play on ju silmini nodi täis.

Lisaks tuleb ilmselt "puhtale Androidile" kauem uuendusi kui Samsungi enda Androidile. Arvestades, milline püss S4 on siis võib vast loota, et 2-3 aastat või kauemgi leiaks ta kasutust ning selle aja peale kipuvad tootjad tuge ja uuendusi ammu lõpetama.

Noh ja loomulikult on "hack value" puhtal Androidil kõrgem. icon_smile.gif

Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile.


viimati muutis Dirty Harry 15.05.2013 22:53:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2013 22:45:55 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
libe, Sa võid alati ise juurde lisada kõike omal soovil. Iseasi, kas ka Samsungi stock asju saab lisada, mis muidu "tavalise" S4'jaga tulevad. Aga no Google Play on ju silminud nodi täis.

Lisaks tuleb ilmselt "puhtale Androidile" kauem uuendusi kui Samsungi enda Androidile. Arvestades, milline püss S4 on siis võib vast loota, et 2-3 aastat või kauemgi leiaks ta kasutust ning selle aja peale kipuvad tootjad tuge ja uuendusi ammu lõpetama.

Noh ja loomulikult on "hack value" puhtal Androidil kõrgem. icon_smile.gif

Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile.
hack value on seotud riistvaraga, st cyanod ja muud huijanod tulevad, kui kiibistik on nö lahtine
ma ei oska näpuga näidata ühelegi androidi uuendusele, mis oleks mind otseselt 4.0- viimase androidini kottinud, isegi 2.3'st on vajadust raske tõendada
native vigurid on pmst alati olnud rakendustega asendada

olles kasutanud naked jellybeani, siis pidevalt oli ikalduse tunne
nt samsa kaameratarkvara on muljetavaldav, eelmise o2x kaameratarkvara oli ka suurepärane võrreldes puhta androidi lahendusega
mul on kunagi ostetud lausa mingi populaarseim uhke fotika soft, nimi ei tule meelde, kuna kasutust too mul ei leidnud

kõik pingutused, mis tootjad on oma tarkvaraarendusel teinud, ei tähenda halba, paljudki lahendused on briljantsed - nt s4 adapt sound vms
naked androidil saad täpselt pliiatsi

mingi emo teema see naked android


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:48:47 vasta tsitaadiga

Mis on "pliiats"?

Ja nagu ma juba ütlesin: "Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 00:03:03 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 00:10:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.


Suht sama, aga mõni tootja poolt pandud app leiab isegi kasutust icon_razz.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.05.2013 00:13:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 00:18:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama icon_idea.gif

thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.05.2013 01:27:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid icon_rolleyes.gif
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära thumbs_down.gif
samas võimuga töötavad ka suht hästi thumbs_up.gif
:

Osad S4 mudelid kasutavad Wolfsoni DAC'i (vabandust, ei tea hetkel täpset mudelit), teised Qualcommi lahendust. Probleem tundub olevat olevat Qualcommi helikiibiga ja klappidega mis nõuavad suurt voolutugevust. Mingil hetkel muutub võimendav ahel ebastabiilseks. See tundub olevat Qualcommi kiipidega üsna tavaline. Olen seda nähtust täheldanud mitme erineva telefoni ja operatsioonisüsteemiga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 16:10:28 vasta tsitaadiga

Niisiis, esimene TCO serdiga nutitelefon:
http://sammyhub.com/2013/05/16/galaxy-s4-is-worlds-first-tco-certified-smartphone/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 20:20:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama icon_idea.gif

Loomulikult, kuid ma pole siiani leidnud midagi, mida mul vaja oleks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.05.2013 22:01:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama icon_idea.gif

Loomulikult, kuid ma pole siiani leidnud midagi, mida mul vaja oleks.
võrreldes pliiatsi androidiga, siis kaamerasoft ongi üks väga tugev eelis, lisaks kuigivõrd nähtamatu adapt sound funktsioon
isiklikult meeldib veel see totter funktsioon, kus telefon ei tõmba sliipi, kui nägu tuvastab

ei näe mõtet, milleks ennast sellest luksusest ära lõigata, alati on emogeekidele cyanogen
ainus eelis oleks, kui see puhta androidiga s4 on tavalisest mingi 100-150€ odavam ja saaks tavalise s4 romi peale suruda icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 22:39:51 vasta tsitaadiga

Mis on "pliiats"?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.05.2013 22:46:53 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Mis on "pliiats"?
kas tõesti ei ole sellist rahvakeele terminit kuulnud?
Tallinnas olen erinevates demograafilistes gruppides viimase 10a jooksul samas kontekstis seda terminit kuulnud icon_rolleyes.gif
selgituseks - ilma igasuguste lisadeta, täielikult puhas, ainult baasvarustus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 22:50:04 vasta tsitaadiga

Esimest korda kuulsin. St lugesin. Kuulnud pole veel kordagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 23:58:55 vasta tsitaadiga

Plank on rohkem levinud väljend sellise tooriku kohta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 10:59:44 vasta tsitaadiga

Mis juhtub, kui S4 laadijaga teisi telefone laadida? Akudega just. Koolevad ära või lähevad samamoodi täis?
Teadavasti siis S4 laadija on 2 amprine, enamus teisi laadijaid on 500-700mA või 1A.

Keegi teab, kus Eestis originaal autolaadijat müüakse?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 11:10:43 vasta tsitaadiga

Lähevad kiiremini täis lihtsalt...aku sul nagunii läbi ei jõua kuluda selle max 2-3 aastaga mis telefoni elueaks on tänapäeval.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 11:11:22 vasta tsitaadiga

eriti midagi ei juhtu
lähevad kuumemaks ja ehk aku eluiga väheneb natukene

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.05.2013 11:18:19 vasta tsitaadiga

Kerneliga saab ju määrata mis voolutugevusega ta laeb. tiri currentwidget ja pane s4 laadija millelegi sappa,et kas hakkab 2A'ga laadima.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.05.2013 11:53:33 vasta tsitaadiga

Laadimisvoolu kontrollib ikkagi telefon, mitte laadija.
See 2A tähis laadijal näitab lihtsalt, et kui paljuks ta võimeline on.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 23:03:54 vasta tsitaadiga

ende kirjutas:
Mis juhtub, kui S4 laadijaga teisi telefone laadida? Akudega just. Koolevad ära või lähevad samamoodi täis?
Teadavasti siis S4 laadija on 2 amprine, enamus teisi laadijaid on 500-700mA või 1A.

Harjuvad hea asjaga ära ja edaspidi sülitavad igasugu 1A ja lahjematele.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 18.05.2013 12:45:56 vasta tsitaadiga

Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 18.05.2013 12:50:27 vasta tsitaadiga

Kas mitte 4G/LTE ei nõudnud SIM kaardi vahetust. icon_rolleyes.gif
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 14:02:55 vasta tsitaadiga

Ning elisal pole ju 4G vaid mingi 2x3,5g icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 18.05.2013 14:53:55 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ning elisal pole ju 4G vaid mingi 2x3,5g icon_biggrin.gif


Mõtlesin ka, et selles ehk probleem. Peaks proovima EMT või Tele2 võrguga.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 18.05.2013 17:49:49 vasta tsitaadiga

Tele 2-el polegi praegu võimalust mobiili saada 4G vaid pakuvad ainult tahvli või netipulga ruuterit 4G, et niisama praegu moblaga ei saa 4G kiirust...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 18.05.2013 22:44:59 vasta tsitaadiga

veixv kirjutas:
Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud.


Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.

Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.05.2013 22:56:05 vasta tsitaadiga

veixv kirjutas:
veixv kirjutas:
Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud.


Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.

Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja.
elisa kasutab mingit HSDPA+ aretust, mis ei ole minu kogemusel üldse paha lahendus
ei pea 4G kaart olemagi
saan endal stabiilselt leviolemasolul ~10Mbps, kuigi vana mint strong on 7Mbps pakett thumbs_up.gif
12€ eest internetti maa ja ilm, lisaks on 50GB ka täiesti mõistlik icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 18.05.2013 23:08:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
veixv kirjutas:
veixv kirjutas:
Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud.


Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.

Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja.
elisa kasutab mingit HSDPA+ aretust, mis ei ole minu kogemusel üldse paha lahendus
ei pea 4G kaart olemagi
saan endal stabiilselt leviolemasolul ~10Mbps, kuigi vana mint strong on 7Mbps pakett thumbs_up.gif
12€ eest internetti maa ja ilm, lisaks on 50GB ka täiesti mõistlik icon_razz.gif


Ma ajasin lihtsalt seda 4G märki taga, mis 4G levialas ülesse olekuribale ilmub icon_biggrin.gif

Kuigi paketipõhiselt on kiirus siiski limiteeritud hetkel.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 21:22:44 vasta tsitaadiga

Karm... Peale ~800MB rämpsu eemaldamist võib hakata appe installima.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.05.2013 21:32:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Karm... Peale ~800MB rämpsu eemaldamist võib hakata appe installima.
Spoiler Spoiler Spoiler
absurd

näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud

täiesti mõttetu jebimine või pelgad, et samsung nuhib ja jälgib sind?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 21:42:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
absurd

näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud

Sulle sobivad 3 asja kogu kupatusest, järelikult peaks kõik rahul olema?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 19.05.2013 21:46:44 vasta tsitaadiga

WatchON tundub tõesti väga kasulik app olema, kui enamasti on telefon läheduses aga telekapuldid mitte, siis nüüd tarvitseb vaid telefonist app käima panna ja sealt kiirelt telekas ja digibox tööle. Suutsin asja isegi koos Elioni digiboxiga ära seadistada, et nüüd saab nii telekat kui digiboxi mugavalt juhtida.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.05.2013 21:55:21 vasta tsitaadiga

Ka mina olen rahul. Juba ainuüksi kalendri pärast on see telefon oma hinda väärt. Nii Symbiani, Androidi kui WP kalendrid jäävad sellest valgusaasta kaugusele.
#räägib inimene, kelle igapäev koosnebki aja pidevast planeerimisest#

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 22:01:31 vasta tsitaadiga

veixv, kas said Motorola boxi juhtima? Kui jah, siis mis valikuga ja mis number koodiga?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.05.2013 22:21:24 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
libe kirjutas:
absurd

näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud

Sulle sobivad 3 asja kogu kupatusest, järelikult peaks kõik rahul olema?
samsa rakendustest kasutan kokku vast 5-7
kuid kalendrit kasutan igapäevaselt samuti videopleierit

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 19.05.2013 22:34:06 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
veixv, kas said Motorola boxi juhtima? Kui jah, siis mis valikuga ja mis number koodiga?


Alguses panin Samsungi teleka paika. Seejärel valisin digibox siis kohe järgi tootjaks Motorola ja hakkas järjest pakkuma koodi saatmist, panin seal ikka omajagu kaua aega, et järgmine kood, kuni lõpuks Motorola reageeris ja saateinfo tuli ekraanile. Seejärel sai ära salvestatud ning toimivad ka teised nupud. Kuidas ma seda koodi numbrit vaadata saan?
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.