|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba protsessorit eelistad sina? |
| Exynos 5 Octa 5410 |
|
32% |
[ 72 ] |
| Qualcomm Snapdragon 600 |
|
67% |
[ 148 ] |
|
| hääli kokku : 220 |
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.05.2013 09:00:43
|
|
|
Keegi viitsib siseruumis ja mitte ideaalse valgusega tehtud pilte postitada. Tahaks just tavainimeste omasid näha, mitte mingeid reviewde pilte.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.05.2013 09:47:30
|
|
|
| Vaatan, et järjest rohkem riike saab I9505XXUAME2 uuendust. Huvitav mis seal uuendatud ka on...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.05.2013 21:37:40
|
|
|
Kas on nii?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
14.05.2013 21:41:28
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Keegi viitsib siseruumis ja mitte ideaalse valgusega tehtud pilte postitada. Tahaks just tavainimeste omasid näha, mitte mingeid reviewde pilte. |
Hetkel pole eriti aega mässata pildi tegemisega aga võid lugeda kasutajate uploaditud piltide teemat:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213853
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.05.2013 22:34:04
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Kas on nii?
Spoiler 
|
kui enda seadme kõrvale panen, siis ütleks, et vana üritab oma samsungi fanboy staatust leevendada
kui 35-40C meest kõrvetab, siis milline nutitelefon teda ei kõrvetaks
wifi töötab vähemalt thomsoniga kulda
mingit teravat serva kuskil ei ole, kui just minuteid küünega seda ei kraabi
klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära
samas võimuga töötavad ka suht hästi
täpsustuseks kuulasin cinematic orchestra - everyday albumit
võimendi enda DAC on muidugi peakõrguselt üle samsa telefonist - igast otsast
samsa telefoniga oli tunne, et hakkan kurdiks jääma
_________________ ☠
viimati muutis libe 14.05.2013 22:51:22, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.05.2013 22:36:09
|
|
|
Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
15.05.2013 13:22:05
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära. |
Digiseepe pole ammu mõtet enam otsa, sest paremate föönide kaamerad on paremad. Ma ei mäletagi, millal viimati digiseebi sahtlist välja võtsin, seisab niiisama seal.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
15.05.2013 16:56:55
|
|
|
| Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.05.2013 17:10:10
|
|
|
| libe kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kas on nii?
Spoiler 
|
kui enda seadme kõrvale panen, siis ütleks, et vana üritab oma samsungi fanboy staatust leevendada
kui 35-40C meest kõrvetab, siis milline nutitelefon teda ei kõrvetaks
wifi töötab vähemalt thomsoniga kulda
mingit teravat serva kuskil ei ole, kui just minuteid küünega seda ei kraabi
klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära
samas võimuga töötavad ka suht hästi
täpsustuseks kuulasin cinematic orchestra - everyday albumit
võimendi enda DAC on muidugi peakõrguselt üle samsa telefonist - igast otsast
samsa telefoniga oli tunne, et hakkan kurdiks jääma  |
OK, tanud tagasiside eest.
Enda S4 seisab juba monda aega avamata karbis. Pole aega olnud nappida, motlesin, et kysin enne kui paki lahti teen, kuna 14 paeva aega tagsi saata.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.05.2013 18:02:54
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Kaamera tundub ikka väga hea olevat. Paneb isegi suvalisele seebikale ära. |
Digiseepe pole ammu mõtet enam otsa, sest paremate föönide kaamerad on paremad. Ma ei mäletagi, millal viimati digiseebi sahtlist välja võtsin, seisab niiisama seal. |
Jama. Nii kui päike pilve taha läheb ja ISO üle 100 kasvab, lööb ka parima telefonikaamera pildil müra ebameeldivalt välja. Seebikate füüsiliselt tunduvalt suurem sensor ja objektiiv saavad sellega palju paremini hakkama. Rääkimata optilise zoom'i olemasolust/puudumisest.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
15.05.2013 19:58:55
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada. |
Nonii, ongi ametlik, USAs $649.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.05.2013 22:09:08
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| Kui kellegi teetass peaks olema, siis võimalik, et saab varsti "puhta androidi" peale keevitada. |
Nonii, ongi ametlik, USAs $649.  |
ma vist olen üks nendest, kes ei mõista, miks peaks puhta androidiga telefoni hankima
see nagu ostad mingi pliaatsi auto ilma lisadeta
jah kütet säästab kliimaseadmevõrra vähem j pole stereot, mis tõstaks auto massi mõned kümned kilod
aga noo pliiats android on ikka niru
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.05.2013 22:13:30
|
|
|
libe, Sa võid alati ise juurde lisada kõike omal soovil. Iseasi, kas ka Samsungi stock asju saab lisada, mis muidu "tavalise" S4'jaga tulevad. Aga no Google Play on ju silmini nodi täis.
Lisaks tuleb ilmselt "puhtale Androidile" kauem uuendusi kui Samsungi enda Androidile. Arvestades, milline püss S4 on siis võib vast loota, et 2-3 aastat või kauemgi leiaks ta kasutust ning selle aja peale kipuvad tootjad tuge ja uuendusi ammu lõpetama.
Noh ja loomulikult on "hack value" puhtal Androidil kõrgem.
Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile.
viimati muutis Dirty Harry 15.05.2013 22:53:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.05.2013 22:45:55
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
libe, Sa võid alati ise juurde lisada kõike omal soovil. Iseasi, kas ka Samsungi stock asju saab lisada, mis muidu "tavalise" S4'jaga tulevad. Aga no Google Play on ju silminud nodi täis.
Lisaks tuleb ilmselt "puhtale Androidile" kauem uuendusi kui Samsungi enda Androidile. Arvestades, milline püss S4 on siis võib vast loota, et 2-3 aastat või kauemgi leiaks ta kasutust ning selle aja peale kipuvad tootjad tuge ja uuendusi ammu lõpetama.
Noh ja loomulikult on "hack value" puhtal Androidil kõrgem.
Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile. |
hack value on seotud riistvaraga, st cyanod ja muud huijanod tulevad, kui kiibistik on nö lahtine
ma ei oska näpuga näidata ühelegi androidi uuendusele, mis oleks mind otseselt 4.0- viimase androidini kottinud, isegi 2.3'st on vajadust raske tõendada
native vigurid on pmst alati olnud rakendustega asendada
olles kasutanud naked jellybeani, siis pidevalt oli ikalduse tunne
nt samsa kaameratarkvara on muljetavaldav, eelmise o2x kaameratarkvara oli ka suurepärane võrreldes puhta androidi lahendusega
mul on kunagi ostetud lausa mingi populaarseim uhke fotika soft, nimi ei tule meelde, kuna kasutust too mul ei leidnud
kõik pingutused, mis tootjad on oma tarkvaraarendusel teinud, ei tähenda halba, paljudki lahendused on briljantsed - nt s4 adapt sound vms
naked androidil saad täpselt pliiatsi
mingi emo teema see naked android
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.05.2013 22:48:47
|
|
|
Mis on "pliiats"?
Ja nagu ma juba ütlesin: "Eks muidugi on see S4 versioon pigem kitsamale sihtgrupile."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.05.2013 00:03:03
|
|
|
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.05.2013 00:10:55
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga. |
Suht sama, aga mõni tootja poolt pandud app leiab isegi kasutust
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.05.2013 00:13:51
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga. |
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.05.2013 00:18:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga. |
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama  |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
16.05.2013 01:27:52
|
|
|
| libe kirjutas: |
klappidega ka pole probleemi, arusaamatuks jäi, mis kuradi üheteistkümnest ta seal räägib
heliväljundi reguleerimisel puuduvad igasugused numbrid
eelmise telefoni klapid töötavad kulda , samuti kaasasolnud ning ka mu bayerid, noid paraku ei toida ära
samas võimuga töötavad ka suht hästi
: |
Osad S4 mudelid kasutavad Wolfsoni DAC'i (vabandust, ei tea hetkel täpset mudelit), teised Qualcommi lahendust. Probleem tundub olevat olevat Qualcommi helikiibiga ja klappidega mis nõuavad suurt voolutugevust. Mingil hetkel muutub võimendav ahel ebastabiilseks. See tundub olevat Qualcommi kiipidega üsna tavaline. Olen seda nähtust täheldanud mitme erineva telefoni ja operatsioonisüsteemiga.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.05.2013 20:20:54
|
|
|
| libe kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga. |
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama  |
Loomulikult, kuid ma pole siiani leidnud midagi, mida mul vaja oleks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.05.2013 22:01:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Minu jaoks on nn. tootjasoft nii palju "müra" täis, et seda tuleb esmalt puhtaks hakata rookima, et telefon üldse kasutatav oleks. Samamoodi ei kasuta ma kunagi tehases installitud Windowsi, kus Windows tuleb kümne system tray ikooniga ja kuhja trialware-ga - lihtsam on puhas Windows peale lasta. Samamoodi on minu jaoks ka Androidiga. |
müra saab ka teisiti eemaldada, ilma, et peaks sellega koos ka kõik kasuliku eemaldama  |
Loomulikult, kuid ma pole siiani leidnud midagi, mida mul vaja oleks. |
võrreldes pliiatsi androidiga, siis kaamerasoft ongi üks väga tugev eelis, lisaks kuigivõrd nähtamatu adapt sound funktsioon
isiklikult meeldib veel see totter funktsioon, kus telefon ei tõmba sliipi, kui nägu tuvastab
ei näe mõtet, milleks ennast sellest luksusest ära lõigata, alati on emogeekidele cyanogen
ainus eelis oleks, kui see puhta androidiga s4 on tavalisest mingi 100-150€ odavam ja saaks tavalise s4 romi peale suruda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.05.2013 22:39:51
|
|
|
| Mis on "pliiats"?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.05.2013 22:46:53
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Mis on "pliiats"? |
kas tõesti ei ole sellist rahvakeele terminit kuulnud?
Tallinnas olen erinevates demograafilistes gruppides viimase 10a jooksul samas kontekstis seda terminit kuulnud
selgituseks - ilma igasuguste lisadeta, täielikult puhas, ainult baasvarustus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.05.2013 22:50:04
|
|
|
Esimest korda kuulsin. St lugesin. Kuulnud pole veel kordagi.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.05.2013 23:58:55
|
|
|
| Plank on rohkem levinud väljend sellise tooriku kohta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
17.05.2013 10:59:44
|
|
|
Mis juhtub, kui S4 laadijaga teisi telefone laadida? Akudega just. Koolevad ära või lähevad samamoodi täis?
Teadavasti siis S4 laadija on 2 amprine, enamus teisi laadijaid on 500-700mA või 1A.
Keegi teab, kus Eestis originaal autolaadijat müüakse?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.05.2013 11:10:43
|
|
|
Lähevad kiiremini täis lihtsalt...aku sul nagunii läbi ei jõua kuluda selle max 2-3 aastaga mis telefoni elueaks on tänapäeval.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.05.2013 11:11:22
|
|
|
eriti midagi ei juhtu
lähevad kuumemaks ja ehk aku eluiga väheneb natukene
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
17.05.2013 11:18:19
|
|
|
| Kerneliga saab ju määrata mis voolutugevusega ta laeb. tiri currentwidget ja pane s4 laadija millelegi sappa,et kas hakkab 2A'ga laadima.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
17.05.2013 11:53:33
|
|
|
Laadimisvoolu kontrollib ikkagi telefon, mitte laadija.
See 2A tähis laadijal näitab lihtsalt, et kui paljuks ta võimeline on.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.05.2013 23:03:54
|
|
|
| ende kirjutas: |
Mis juhtub, kui S4 laadijaga teisi telefone laadida? Akudega just. Koolevad ära või lähevad samamoodi täis?
Teadavasti siis S4 laadija on 2 amprine, enamus teisi laadijaid on 500-700mA või 1A. |
Harjuvad hea asjaga ära ja edaspidi sülitavad igasugu 1A ja lahjematele.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
18.05.2013 12:45:56
|
|
|
| Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.05.2013 14:02:55
|
|
|
Ning elisal pole ju 4G vaid mingi 2x3,5g
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
18.05.2013 14:53:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Ning elisal pole ju 4G vaid mingi 2x3,5g  |
Mõtlesin ka, et selles ehk probleem. Peaks proovima EMT või Tele2 võrguga.
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
18.05.2013 17:49:49
|
|
|
| Tele 2-el polegi praegu võimalust mobiili saada 4G vaid pakuvad ainult tahvli või netipulga ruuterit 4G, et niisama praegu moblaga ei saa 4G kiirust...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
18.05.2013 22:44:59
|
|
|
| veixv kirjutas: |
| Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud. |
Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.
Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.05.2013 22:56:05
|
|
|
| veixv kirjutas: |
| veixv kirjutas: |
| Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud. |
Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.
Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja. |
elisa kasutab mingit HSDPA+ aretust, mis ei ole minu kogemusel üldse paha lahendus
ei pea 4G kaart olemagi
saan endal stabiilselt leviolemasolul ~10Mbps, kuigi vana mint strong on 7Mbps pakett
12€ eest internetti maa ja ilm, lisaks on 50GB ka täiesti mõistlik
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
18.05.2013 23:08:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
| veixv kirjutas: |
| veixv kirjutas: |
| Sain ka Galaxy S4 kasutusse, kõik on väga kena aga 4G/LTE valikut networki all ei ole. Kuigi mudel on i9505 ja 4G peaks olemas olema. On kellelgi sarnane mure? Kasutuses on Elisa võrk, teiste operaatoritega pole proovinud. |
Sai proovitud Diili kaardiga ja LTE valikuvõimalus kenasti olemas.
Seega tundub, et Elisa kaardiga ei taha asi toimida nii nagu vaja. |
elisa kasutab mingit HSDPA+ aretust, mis ei ole minu kogemusel üldse paha lahendus
ei pea 4G kaart olemagi
saan endal stabiilselt leviolemasolul ~10Mbps, kuigi vana mint strong on 7Mbps pakett
12€ eest internetti maa ja ilm, lisaks on 50GB ka täiesti mõistlik  |
Ma ajasin lihtsalt seda 4G märki taga, mis 4G levialas ülesse olekuribale ilmub
Kuigi paketipõhiselt on kiirus siiski limiteeritud hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.05.2013 21:22:44
|
|
|
Karm... Peale ~800MB rämpsu eemaldamist võib hakata appe installima.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.05.2013 21:32:11
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Karm... Peale ~800MB rämpsu eemaldamist võib hakata appe installima.
Spoiler 
|
absurd
näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud
täiesti mõttetu jebimine või pelgad, et samsung nuhib ja jälgib sind?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
19.05.2013 21:42:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
absurd
näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud |
Sulle sobivad 3 asja kogu kupatusest, järelikult peaks kõik rahul olema?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
19.05.2013 21:46:44
|
|
|
| WatchON tundub tõesti väga kasulik app olema, kui enamasti on telefon läheduses aga telekapuldid mitte, siis nüüd tarvitseb vaid telefonist app käima panna ja sealt kiirelt telekas ja digibox tööle. Suutsin asja isegi koos Elioni digiboxiga ära seadistada, et nüüd saab nii telekat kui digiboxi mugavalt juhtida.
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
19.05.2013 21:55:21
|
|
|
Ka mina olen rahul. Juba ainuüksi kalendri pärast on see telefon oma hinda väärt. Nii Symbiani, Androidi kui WP kalendrid jäävad sellest valgusaasta kaugusele.
#räägib inimene, kelle igapäev koosnebki aja pidevast planeerimisest#
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
19.05.2013 22:01:31
|
|
|
| veixv, kas said Motorola boxi juhtima? Kui jah, siis mis valikuga ja mis number koodiga?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.05.2013 22:21:24
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| libe kirjutas: |
absurd
näiteks ma ei ole veel androidil paremat kalendrit näinud, kui samsa splanner, mille sa muidugi maha lasid
lisaks samsa videopleier ja isegi watch on puldi tarkvara on mul juba reaalset rakendust leidnud |
Sulle sobivad 3 asja kogu kupatusest, järelikult peaks kõik rahul olema? |
samsa rakendustest kasutan kokku vast 5-7
kuid kalendrit kasutan igapäevaselt samuti videopleierit
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
19.05.2013 22:34:06
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| veixv, kas said Motorola boxi juhtima? Kui jah, siis mis valikuga ja mis number koodiga? |
Alguses panin Samsungi teleka paika. Seejärel valisin digibox siis kohe järgi tootjaks Motorola ja hakkas järjest pakkuma koodi saatmist, panin seal ikka omajagu kaua aega, et järgmine kood, kuni lõpuks Motorola reageeris ja saateinfo tuli ekraanile. Seejärel sai ära salvestatud ning toimivad ka teised nupud. Kuidas ma seda koodi numbrit vaadata saan?
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|