Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 544, 545, 546 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 15:40:50 vasta tsitaadiga

Sulle oleks vist sellist vidinat vaja >>> http://www.ebay.co.uk/itm/2x-Headset-3-5MM-Converter-Adaptor-For-xBox-360-Slim-/170753324769?pt=UK_Video_Games_Headsets&hash=item27c1b0f6e1
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 15:58:16 vasta tsitaadiga

ex6, see on headset'i jaoks - mul on vaja ainult mängu heli kuulda; seega peaks piisama ka ainult 2,5 otsikust icon_wink.gif
Ramones, juhtmevad kõrvaklapid on olemas, kuid juhtmega AKG-d on helipildi poolest mäekõrguselt neist üle.
Google ka midagi mõistlikku ei anna - ühed räägivad, et saab; teised, et ainult chat heli kuuled...
Loodetavasti olen õhtul targem thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 20:50:06 vasta tsitaadiga

Esimest korda kuulen, et puldist mängu heli peaks tulema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 22:37:34 vasta tsitaadiga

Xbox live weekend 3-5 mai -> http://www.xbox.com/en-GB/live/free-live-weekend
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 01:02:23 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Esimest korda kuulen, et puldist mängu heli peaks tulema.

Ei tulegi...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 20:30:46 vasta tsitaadiga

Et mängu heli ka kõrvaklappidesse jõuaks, peaks kasutama sellist otsikut.

http://www.ox.ee/est/product/130047
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.05.2013 21:37:03 vasta tsitaadiga

Sain kõik punchcardid katte ja angry birds trilogy laadis games on demandist alla.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 05.05.2013 09:29:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks soovitada mingit korralikku headseti? Hind ei ole vaga oluline aga tahaks siiski mingit sellist ulevaadet kust saaks teada et mis vahe tekib monel $100 VS $250
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 16:52:05 vasta tsitaadiga

Kust Tallinnas mängudele asenduskarpe leiduks - kunagi CD Lahendus müüs neid, kuid enam mitte icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:20:45 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kust Tallinnas mängudele asenduskarpe leiduks - kunagi CD Lahendus müüs neid, kuid enam mitte icon_rolleyes.gif

Ise otsisin ka tükk aega, aga andsin alla ja tellisin Ebayst sellised.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 05.05.2013 20:53:55 vasta tsitaadiga

Oleks xboxiga väiksemat sorti probleem.
Nimelt peale nädalast torchlight-i mängimist hakkas xbox natuke "katkuma", esimest korda juhtus see siis kui oli palju mobe koos ja kasutades spell effekti siis lõi ikka korralikult fps-i alla ( ma pakun, ei jaga seda asja nii hästi ),
ei pööranud sellele erilist tähelepanu. Aga nüüd torchlighti mängides juhtub seda päris tihti seal kus ta juhtuma ei peaks ( ehk siis ainult paar kolli ja juba tõmbab kooma ).
Ja olen ka seda teistes mängudes tähelepannud, trials evolution näiteks, seal ei peaks küll midagi erilist graafiliselt olema, mis põhjendaks seda katkumist.
Huvitaks mis asi temas äkki " katki " läks siis, ühel hetkel oli kõik korras, siis enam mitte. icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 07.05.2013 20:59:13 vasta tsitaadiga

Selline kiire küsimus tarkpeadele.
Ostaks siis konsoolile otse-eetri aega, aga sexbox ei taha krediitkaarti läbi lasta. Konto regatud Soome, kas siis aadress ja säärane data peab igatepidi klappima?
Et sisestasin mingi suvalise firma eksisteerivad aadressid lahtritesse, aga käsib pangaga ühendust võtta. Mis ma neile veel seal rääkima peaks? Või kuidas see õige värk toimib? Panen siis krediitkaardile registreeritud aadressi või? Krediitkaart on Eestist ja registreerimisel maad valida ei saa ju.
Otse xboxis regades annab errori 8C320008, lahendus netis olemas, lahenduse järgi uuesti sisestades error tuleb ekraanile. Otse netist teha ei tule mingisugust selgitust.
Tänud ette!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.05.2013 21:05:11 vasta tsitaadiga

paypali pole proovinud?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 07.05.2013 21:11:57 vasta tsitaadiga

Ei. Ok, tegin konsoolile konto mingi paar nädalat tagasi. Kolmas konto konsoolil peaks veel kuu tasuta live'i saama, mis? Vanasti ei küsinud mingisugust krediitkaarti selle jaoks. Kui saaks nüüd selle Billing Informationi tehtud, siis võiks nagu rahus edasi elada. Ja kui ei saa tasuta, siis mis seal ikka - 7€ eest eetriaega tuleb ikka osta. Et probleem on siiski üleval.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.05.2013 21:22:39 vasta tsitaadiga

Ei soovita sul osta seda goldi krediitkaardiga. Võid jamadesse sattuda, kuna ei lasta sul kaart eemaldada kui Gold on peal. Parem tellida gamepointsnow.com ist goldi
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 09:05:40 vasta tsitaadiga

Microsofti jaoks (ja vahel ka muude firmade jaoks) on see fakt et su registreerimise aadress on riigis X ja krediit / deebetkaart / kauba tellimisel kauba toimetamise aadress riigis Y - üks suur punane lipp mille puhul automaatsed teenused võivad bloki saada.

Põhjus on lihtne - kujuta nüüd ette et sul on Eesti krediitkaart. Mingil moel saavad sinu krediitkaardi andmed endale näiteks Põhja-Korea häkkerid. Nad panevad üles posu erineva kauba müügikuulutusi ebay-sse ja kui keegi kauba eest maksab, lasevad "legaalse" raha kanda oma õigele kontole ja sinu varastatud kaardiga tellivad siis kauba näiteks Amazonist ostja aadressile, mis on näiteks Soomes. Sa ju sooviksid et sinu pank või Amazon kahtleks sellises tehingus kus Eesti kaardiga üritatakse Põhja-Korea IP aadressilt tellida kaupa Soome saatmiseks. OK-OK, alati on võimalus et Soomes töötav Eestlane on P-Koreas komandeeringus, igavleb hotellis ja shoppab midagi netist et kaup teda Soomes ootab, kui ta tagasi komandeeringust on. Sellisel juhul on kõik on nii nagu peab, aga pettuse tõenäosus on ju suht suur, kui eri riigid mängus on.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 08.05.2013 10:04:45 vasta tsitaadiga

ex6, anna juhiseid, kuidas ma siis toimima peaksin? Vahetan xbox lives riigi ära (kui see võimalik on)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 10:05:47 vasta tsitaadiga

sav1saar kirjutas:
ex6, anna juhiseid, kuidas ma siis toimima peaksin? Vahetan xbox lives riigi ära (kui see võimalik on)?


icon_biggrin.gif ei saa enam live regiooni muuta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.05.2013 10:07:32 vasta tsitaadiga

Sa ei saa riiki muuta, sul tuleb teha uus account.

Minul endal on US account ja kasutan Paypali, et osta MSpunkte. Krediitkaarti ma ei julge toppida oma xboxi, krt teab mis teha võib. Paypali kaudu saab ta ka võtta mu krediitkaardilt. Swedbank deebetpluss on mul.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 12:01:10 vasta tsitaadiga

Oma riiki saab vist korra 3 kuu tagant muuta.

Ise olen siiamaani vältinud oma kaartide andmeid Microsoftile andmast. Live aega ja/või punkte olen ostnud kas netist (ebay, HV, vms.) või füüsilisest poest kraabitava kaardina (game.co.uk poest Inglismaal, miskist IT poest ka kunagi Helsinki kesklinnas)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 12:19:42 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Oma riiki saab vist korra 3 kuu tagant muuta.

Ise olen siiamaani vältinud oma kaartide andmeid Microsoftile andmast. Live aega ja/või punkte olen ostnud kas netist (ebay, HV, vms.) või füüsilisest poest kraabitava kaardina (game.co.uk poest Inglismaal, miskist IT poest ka kunagi Helsinki kesklinnas)


ei enam ei saa regiooni muuta, kuna eesti kuulub vähemusriikide "minor" valikusse, ja vähemused ei saa muuta ennast "major" regiooniks
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 12:30:00 vasta tsitaadiga

läbi suppordi ikka saab ju
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 12:31:52 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ei enam ei saa regiooni muuta, kuna eesti kuulub vähemusriikide "minor" valikusse, ja vähemused ei saa muuta ennast "major" regiooniks


Aa, ma ei teadnud seda ... Olin konto loomise hetkest alates Soome all, siis kui regiooni muutmine tehti vabaks, muutsin selle UK-ks. Pereliikmed kas juba olid või liigutasime ka UK-sse, lootuses saada 3-le inimesele siis Family Gold account, aga võta näpust... Selleks ajaks kui olin valmis Family Gold-i ostma - oli MS Family Gold-i pakkumise lõpetanud icon_evil.gif

http://www.joystiq.com/2013/03/08/gold-family-pack-leaves-the-xbox-live-nest/
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 20:00:57 vasta tsitaadiga

Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 20:02:03 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega.


mulle öeldi konkreetselt supportist, et tee uus konto
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 21:57:06 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega.


mulle öeldi konkreetselt supportist, et tee uus konto


Käi neile pinda ja suppordis on erinevaid tegelasi, osad on täielikud lambad. Ma rääkisin 4 erineva inimesega ühe kuu jooksul ja ainult 1 nendest oli asjalik, kes lahendas probleemi. Igatahes taevale tänu, et nüüd on UK. Eesti regioon oli ikka õudus.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 22:00:49 vasta tsitaadiga

peab ka selle ristiretke ikka ette võtma, siiani laiskuse taga kinni...
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 09.05.2013 08:46:47 vasta tsitaadiga

väike mure, olin silver membership, aga eile ostsin omale goldi. Aga nüüd na näitab ikka õiget hinda nendele mängudele mis peaks kuldadele alla hinnatud olema, kuidas seda parandada saab ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 09:05:38 vasta tsitaadiga

need allahindlused on tihti regioonipõhised, st us ja uk on erinevad hinnad
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 09.05.2013 09:44:58 vasta tsitaadiga

Eino seda küll, aga mul oli ennem kuld ja muidu on mul ilusti sealt mänge alla hinnanud, ja olen ka isegi 3 mängu ostnud. Aga lihstalt gold sai läbi ennem kui see sale tuli, ja nüüd kui kullaks tegin siis näitab ikka samu hindu..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.05.2013 10:13:41 vasta tsitaadiga

Äkki tuli lihtsalt deal of the week ja vahetus eelmisest uue vastu? Iga teisipäev vahetuvad need.

http://www.xbox360achievements.org/news/news-14843-This-Week-and-Next-Week-on-Xbox-Live.html

mul endal töötab kenasti DofW, ostsin Serious Sami 400msp eest.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 09.05.2013 14:15:47 vasta tsitaadiga

ah jah mul on need eelmised veel, tahtsin dungeon and dragon daggerdale osta, aga ju jäin siis hiljaks, aga eile vaatasin xboxi kodulehelt et on jah serius sam-id alla hinnatud, aga mulle ta pakub endiselt 800mp eest, mitte 400mp eest.....
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix022
HV kasutaja
raix022

liitunud: 16.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 10:30:27 vasta tsitaadiga

hmm.. täitsa naljakas - sain juba teist korda 1 kuu tasuta goldi "proovida".. Päris hea...
Teil pole nii olnud?

_________________
Vajad veebilehte või e-poodi? https://itson.ee/
veebimajutus.ee promokood (3 kuud tasuta): ITSON
MÜÜA E-POOD! - http://digitalgame.eu (nüüd asub: test.itson.ee/digitalgame)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 13.05.2013 15:59:18 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas eestis on kusagil müügil selle komposiit kaabli ühendust vga-ga.
Nimelt mul läpakal vga koht olemas, mõtlesin et kas oleks mingit otsikut et saab xboxi läbi läpaka monitori mängida ( ja kas läpakas peab selleks hea olema, või see xbox kasutab ainult selle ekraani, ehk mul läpakas suht vana ja mängimist ta ise eriti ei kannata)
Soovitud oleks siis kusagilt eesti poest/ eesti netipoest, kuna välismaalt tellida ei taha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.05.2013 16:08:38 vasta tsitaadiga

Läpakal on VGA väljund. Sealtkaudu pilti sisse ei saa. Tavalise monitori jaoks on küll VGA kaabel olemas.
Teoreetiliselt peaks olema võimalik mingi videosalvestuskaardi (capture card) kaudu pilt läpaka ekraanile manada, aga odavam on vist mõni kasutatud monitor osta.

Siitsamast teemast mitu korda läbi ka käinud..
N: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5810645#5810645

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 13.05.2013 17:11:17 vasta tsitaadiga

Selge, aga mul on mingi tavaline 17 tolli monitor ka kusagil, kust kohast ma eestist saaks selle VGA kaabli?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 17:47:14 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Teoreetiliselt peaks olema võimalik mingi videosalvestuskaardi (capture card) kaudu pilt läpaka ekraanile manada, aga odavam on vist mõni kasutatud monitor osta.


Enamusel nendest kaartidest on mingi pisikese lag-iga ja võivad kiireloomuliste mängude mängimisel "saatusikuks saada", st... see mis sa näed ekraanil toimus konsoolis 0,X sekundit tagasi.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 02:51:14 vasta tsitaadiga

Mis kasutatud 250GB ketta väärtus/hind võiks olla icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 15:32:58 vasta tsitaadiga

35-40€, eeldades, et originaal ja mitte väga vana, uue saab juba ~55-60 eest, oleneb kuidas ebay-ga veab.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 15:35:31 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
35-40€, eeldades, et originaal ja mitte väga vana, uue saab juba ~55-60 eest, oleneb kuidas ebay-ga veab.

Mis ebayga icon_biggrin.gif Müün originaal uusi 55€ eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 08:07:31 vasta tsitaadiga

No seda enam. icon_biggrin.gif Samas suurt vahet ju pole kah, sina või ebay kui toode ja hind sama.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p0weR
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2012




sõnum 16.05.2013 00:31:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi on üritanud oma Kinecti ühendada arvutiga? Kinectil otsas selline isane http://columbiaisa.50webs.com/xbox360_kinect_cord.jpg

Probleem selles, et oleks vaja mingit üleminekut USB'ks, et arvutiga ära ühendada. eBays on selline asi olemas: http://www.ebay.co.uk/itm/EU-Plug-Power-Supply-Charger-for-Xbox-360-Kinect-Sensor-/320785299708?pt=UK_BOI_Electrical_Components_Supplies_ET&hash=item4ab04b38fc#shId kuid kuna seda jubinat oleks üsna kiirelt vaja, siis kas keegi teab, kas sellist või mingisugust taolist üleminekut on võimalik kuskilt eestist saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 05:20:26 vasta tsitaadiga

kinectil on ju endal usb adapter koos vooluga kaasas, või siis uutel xboxildel, millega kinect kaasas on enam ei ole, kuna seal vastav pistik olemas?

endal oli siis selline kaasas

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 10:10:48 vasta tsitaadiga

MummikAl, see kaabel on ainult Kinecti eraldi ostes kaasas.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 11:49:11 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/microsoft-killing-ms-points-please-be-true-507057228
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 12:01:28 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
http://kotaku.com/microsoft-killing-ms-points-please-be-true-507057228

Selle loo autor vist arvab et kogu maakera kasutab arveldamiseks USA dollareid... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 12:14:02 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
http://kotaku.com/microsoft-killing-ms-points-please-be-true-507057228

Selle loo autor vist arvab et kogu maakera kasutab arveldamiseks USA dollareid... icon_smile.gif


suurfirmade jaoks on selline kurss,et 1$=1€
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p0weR
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2012




sõnum 16.05.2013 12:51:31 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
MummikAl, see kaabel on ainult Kinecti eraldi ostes kaasas.


Kas seda kaablit kuskilt eestist on võimalik saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 13:40:14 vasta tsitaadiga

Eks sa otsi erinevatelt müügisaitidelt kinect adapter või lihtsalt kinect... varem või hiljem jääb midagi silma icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 21:22:16 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kunas see xbox reveal meie aja järgi on?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 544, 545, 546 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.