|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
03.05.2013 15:58:16
|
|
|
ex6, see on headset'i jaoks - mul on vaja ainult mängu heli kuulda; seega peaks piisama ka ainult 2,5 otsikust
Ramones, juhtmevad kõrvaklapid on olemas, kuid juhtmega AKG-d on helipildi poolest mäekõrguselt neist üle.
Google ka midagi mõistlikku ei anna - ühed räägivad, et saab; teised, et ainult chat heli kuuled...
Loodetavasti olen õhtul targem
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.05.2013 20:50:06
|
|
|
| Esimest korda kuulen, et puldist mängu heli peaks tulema.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
04.05.2013 01:02:23
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Esimest korda kuulen, et puldist mängu heli peaks tulema. |
Ei tulegi...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.05.2013 21:37:03
|
|
|
Sain kõik punchcardid katte ja angry birds trilogy laadis games on demandist alla.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
05.05.2013 09:29:51
|
|
|
| Kas keegi oskaks soovitada mingit korralikku headseti? Hind ei ole vaga oluline aga tahaks siiski mingit sellist ulevaadet kust saaks teada et mis vahe tekib monel $100 VS $250
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
05.05.2013 16:52:05
|
|
|
Kust Tallinnas mängudele asenduskarpe leiduks - kunagi CD Lahendus müüs neid, kuid enam mitte
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
05.05.2013 17:20:45
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Kust Tallinnas mängudele asenduskarpe leiduks - kunagi CD Lahendus müüs neid, kuid enam mitte  |
Ise otsisin ka tükk aega, aga andsin alla ja tellisin Ebayst sellised.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
05.05.2013 20:53:55
|
|
|
Oleks xboxiga väiksemat sorti probleem.
Nimelt peale nädalast torchlight-i mängimist hakkas xbox natuke "katkuma", esimest korda juhtus see siis kui oli palju mobe koos ja kasutades spell effekti siis lõi ikka korralikult fps-i alla ( ma pakun, ei jaga seda asja nii hästi ),
ei pööranud sellele erilist tähelepanu. Aga nüüd torchlighti mängides juhtub seda päris tihti seal kus ta juhtuma ei peaks ( ehk siis ainult paar kolli ja juba tõmbab kooma ).
Ja olen ka seda teistes mängudes tähelepannud, trials evolution näiteks, seal ei peaks küll midagi erilist graafiliselt olema, mis põhjendaks seda katkumist.
Huvitaks mis asi temas äkki " katki " läks siis, ühel hetkel oli kõik korras, siis enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
07.05.2013 20:59:13
|
|
|
Selline kiire küsimus tarkpeadele.
Ostaks siis konsoolile otse-eetri aega, aga sexbox ei taha krediitkaarti läbi lasta. Konto regatud Soome, kas siis aadress ja säärane data peab igatepidi klappima?
Et sisestasin mingi suvalise firma eksisteerivad aadressid lahtritesse, aga käsib pangaga ühendust võtta. Mis ma neile veel seal rääkima peaks? Või kuidas see õige värk toimib? Panen siis krediitkaardile registreeritud aadressi või? Krediitkaart on Eestist ja registreerimisel maad valida ei saa ju.
Otse xboxis regades annab errori 8C320008, lahendus netis olemas, lahenduse järgi uuesti sisestades error tuleb ekraanile. Otse netist teha ei tule mingisugust selgitust.
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
07.05.2013 21:05:11
|
|
|
paypali pole proovinud?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
07.05.2013 21:11:57
|
|
|
| Ei. Ok, tegin konsoolile konto mingi paar nädalat tagasi. Kolmas konto konsoolil peaks veel kuu tasuta live'i saama, mis? Vanasti ei küsinud mingisugust krediitkaarti selle jaoks. Kui saaks nüüd selle Billing Informationi tehtud, siis võiks nagu rahus edasi elada. Ja kui ei saa tasuta, siis mis seal ikka - 7€ eest eetriaega tuleb ikka osta. Et probleem on siiski üleval.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
07.05.2013 21:22:39
|
|
|
Ei soovita sul osta seda goldi krediitkaardiga. Võid jamadesse sattuda, kuna ei lasta sul kaart eemaldada kui Gold on peal. Parem tellida gamepointsnow.com ist goldi
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
08.05.2013 09:05:40
|
|
|
Microsofti jaoks (ja vahel ka muude firmade jaoks) on see fakt et su registreerimise aadress on riigis X ja krediit / deebetkaart / kauba tellimisel kauba toimetamise aadress riigis Y - üks suur punane lipp mille puhul automaatsed teenused võivad bloki saada.
Põhjus on lihtne - kujuta nüüd ette et sul on Eesti krediitkaart. Mingil moel saavad sinu krediitkaardi andmed endale näiteks Põhja-Korea häkkerid. Nad panevad üles posu erineva kauba müügikuulutusi ebay-sse ja kui keegi kauba eest maksab, lasevad "legaalse" raha kanda oma õigele kontole ja sinu varastatud kaardiga tellivad siis kauba näiteks Amazonist ostja aadressile, mis on näiteks Soomes. Sa ju sooviksid et sinu pank või Amazon kahtleks sellises tehingus kus Eesti kaardiga üritatakse Põhja-Korea IP aadressilt tellida kaupa Soome saatmiseks. OK-OK, alati on võimalus et Soomes töötav Eestlane on P-Koreas komandeeringus, igavleb hotellis ja shoppab midagi netist et kaup teda Soomes ootab, kui ta tagasi komandeeringust on. Sellisel juhul on kõik on nii nagu peab, aga pettuse tõenäosus on ju suht suur, kui eri riigid mängus on.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
08.05.2013 10:04:45
|
|
|
| ex6, anna juhiseid, kuidas ma siis toimima peaksin? Vahetan xbox lives riigi ära (kui see võimalik on)?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.05.2013 10:05:47
|
|
|
| sav1saar kirjutas: |
| ex6, anna juhiseid, kuidas ma siis toimima peaksin? Vahetan xbox lives riigi ära (kui see võimalik on)? |
ei saa enam live regiooni muuta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
08.05.2013 10:07:32
|
|
|
Sa ei saa riiki muuta, sul tuleb teha uus account.
Minul endal on US account ja kasutan Paypali, et osta MSpunkte. Krediitkaarti ma ei julge toppida oma xboxi, krt teab mis teha võib. Paypali kaudu saab ta ka võtta mu krediitkaardilt. Swedbank deebetpluss on mul.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
08.05.2013 12:01:10
|
|
|
Oma riiki saab vist korra 3 kuu tagant muuta.
Ise olen siiamaani vältinud oma kaartide andmeid Microsoftile andmast. Live aega ja/või punkte olen ostnud kas netist (ebay, HV, vms.) või füüsilisest poest kraabitava kaardina (game.co.uk poest Inglismaal, miskist IT poest ka kunagi Helsinki kesklinnas)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.05.2013 12:19:42
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Oma riiki saab vist korra 3 kuu tagant muuta.
Ise olen siiamaani vältinud oma kaartide andmeid Microsoftile andmast. Live aega ja/või punkte olen ostnud kas netist (ebay, HV, vms.) või füüsilisest poest kraabitava kaardina (game.co.uk poest Inglismaal, miskist IT poest ka kunagi Helsinki kesklinnas) |
ei enam ei saa regiooni muuta, kuna eesti kuulub vähemusriikide "minor" valikusse, ja vähemused ei saa muuta ennast "major" regiooniks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.05.2013 12:30:00
|
|
|
läbi suppordi ikka saab ju
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
08.05.2013 12:31:52
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| ei enam ei saa regiooni muuta, kuna eesti kuulub vähemusriikide "minor" valikusse, ja vähemused ei saa muuta ennast "major" regiooniks |
Aa, ma ei teadnud seda ... Olin konto loomise hetkest alates Soome all, siis kui regiooni muutmine tehti vabaks, muutsin selle UK-ks. Pereliikmed kas juba olid või liigutasime ka UK-sse, lootuses saada 3-le inimesele siis Family Gold account, aga võta näpust... Selleks ajaks kui olin valmis Family Gold-i ostma - oli MS Family Gold-i pakkumise lõpetanud
http://www.joystiq.com/2013/03/08/gold-family-pack-leaves-the-xbox-live-nest/
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
08.05.2013 20:00:57
|
|
|
Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.05.2013 20:02:03
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
| Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega. |
mulle öeldi konkreetselt supportist, et tee uus konto
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
08.05.2013 21:57:06
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Meshboy28 kirjutas: |
| Nädal aega tgasi mina sain, aga läbi suppordi ja pidin mingi service numbri saatma, mille sain MS toest. Ühesõnaga paras keberniit selle regioonimuutmisega. |
mulle öeldi konkreetselt supportist, et tee uus konto |
Käi neile pinda ja suppordis on erinevaid tegelasi, osad on täielikud lambad. Ma rääkisin 4 erineva inimesega ühe kuu jooksul ja ainult 1 nendest oli asjalik, kes lahendas probleemi. Igatahes taevale tänu, et nüüd on UK. Eesti regioon oli ikka õudus.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.05.2013 22:00:49
|
|
|
peab ka selle ristiretke ikka ette võtma, siiani laiskuse taga kinni...
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
09.05.2013 08:46:47
|
|
|
| väike mure, olin silver membership, aga eile ostsin omale goldi. Aga nüüd na näitab ikka õiget hinda nendele mängudele mis peaks kuldadele alla hinnatud olema, kuidas seda parandada saab ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
09.05.2013 09:05:38
|
|
|
| need allahindlused on tihti regioonipõhised, st us ja uk on erinevad hinnad
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
09.05.2013 09:44:58
|
|
|
| Eino seda küll, aga mul oli ennem kuld ja muidu on mul ilusti sealt mänge alla hinnanud, ja olen ka isegi 3 mängu ostnud. Aga lihstalt gold sai läbi ennem kui see sale tuli, ja nüüd kui kullaks tegin siis näitab ikka samu hindu..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
09.05.2013 14:15:47
|
|
|
| ah jah mul on need eelmised veel, tahtsin dungeon and dragon daggerdale osta, aga ju jäin siis hiljaks, aga eile vaatasin xboxi kodulehelt et on jah serius sam-id alla hinnatud, aga mulle ta pakub endiselt 800mp eest, mitte 400mp eest.....
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix022
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009
|
10.05.2013 10:30:27
|
|
|
hmm.. täitsa naljakas - sain juba teist korda 1 kuu tasuta goldi "proovida".. Päris hea...
Teil pole nii olnud?
_________________ Vajad veebilehte või e-poodi? https://itson.ee/
veebimajutus.ee promokood (3 kuud tasuta): ITSON
MÜÜA E-POOD! - http://digitalgame.eu (nüüd asub: test.itson.ee/digitalgame) |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
13.05.2013 15:59:18
|
|
|
Küsimus, kas eestis on kusagil müügil selle komposiit kaabli ühendust vga-ga.
Nimelt mul läpakal vga koht olemas, mõtlesin et kas oleks mingit otsikut et saab xboxi läbi läpaka monitori mängida ( ja kas läpakas peab selleks hea olema, või see xbox kasutab ainult selle ekraani, ehk mul läpakas suht vana ja mängimist ta ise eriti ei kannata)
Soovitud oleks siis kusagilt eesti poest/ eesti netipoest, kuna välismaalt tellida ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
13.05.2013 17:11:17
|
|
|
| Selge, aga mul on mingi tavaline 17 tolli monitor ka kusagil, kust kohast ma eestist saaks selle VGA kaabli?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
13.05.2013 17:47:14
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Teoreetiliselt peaks olema võimalik mingi videosalvestuskaardi (capture card) kaudu pilt läpaka ekraanile manada, aga odavam on vist mõni kasutatud monitor osta. |
Enamusel nendest kaartidest on mingi pisikese lag-iga ja võivad kiireloomuliste mängude mängimisel "saatusikuks saada", st... see mis sa näed ekraanil toimus konsoolis 0,X sekundit tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
14.05.2013 02:51:14
|
|
|
Mis kasutatud 250GB ketta väärtus/hind võiks olla
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
14.05.2013 15:32:58
|
|
|
| 35-40€, eeldades, et originaal ja mitte väga vana, uue saab juba ~55-60 eest, oleneb kuidas ebay-ga veab.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
14.05.2013 15:35:31
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| 35-40€, eeldades, et originaal ja mitte väga vana, uue saab juba ~55-60 eest, oleneb kuidas ebay-ga veab. |
Mis ebayga Müün originaal uusi 55€ eest
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.05.2013 08:07:31
|
|
|
No seda enam. Samas suurt vahet ju pole kah, sina või ebay kui toode ja hind sama.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p0weR
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
16.05.2013 05:20:26
|
|
|
kinectil on ju endal usb adapter koos vooluga kaasas, või siis uutel xboxildel, millega kinect kaasas on enam ei ole, kuna seal vastav pistik olemas?
endal oli siis selline kaasas
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.05.2013 10:10:48
|
|
|
MummikAl, see kaabel on ainult Kinecti eraldi ostes kaasas.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
16.05.2013 12:01:28
|
|
|
Selle loo autor vist arvab et kogu maakera kasutab arveldamiseks USA dollareid...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.05.2013 12:14:02
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Selle loo autor vist arvab et kogu maakera kasutab arveldamiseks USA dollareid...  |
suurfirmade jaoks on selline kurss,et 1$=1€
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p0weR
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2012
|
16.05.2013 12:51:31
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| MummikAl, see kaabel on ainult Kinecti eraldi ostes kaasas. |
Kas seda kaablit kuskilt eestist on võimalik saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
20.05.2013 21:22:16
|
|
|
| Oskab keegi öelda kunas see xbox reveal meie aja järgi on?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|