Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 31.03.2013 18:04:03 vasta tsitaadiga

E ütleks, et ka numbrite järgi mürarikas oleks. Link: http://www.legitreviews.com/article/2083/6/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 01.04.2013 12:59:44 vasta tsitaadiga

Ehitasin siis ühe linuxi sõbraga koos omale mediaserveri. Kasutusele võtsin oma vana ASUS Pundit-R Barebone (AB-P2800) kasti. Prose Intel P4 3.0GHz, 1Gb ram, 80Gb+1Tb ketastega. Kastil taga vaid toite ja võrgu kaabel.

Peale läks värskeim Ubuntu 12.04 Server, millele ladusime peale CouchPotato, µTorrent Server, SABnzbd, Sick Beard, Transmission ja Webmin. Ning Samba NAS server jagav masinas olevaid kettaid välja kaustatena ja õigustega.
Seadistamine on peaaegu lõpule viidud ja hetkel käib testimine.

Müra kohapealt ütlen ma seda, et kast istub mul kodukontoris ja ei koti seal kedagi kui kõvasti ta uriseb icon_biggrin.gif Uriseb, siis järelikult teeb tööd beer_yum.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2013 13:15:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uriseb, siis järelikult teeb tööd

Ega see valvekoer pole icon_razz1.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004




sõnum 19.04.2013 19:54:04 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/e-2011/Chassis-INTER-TECH-ITX-E-2011-Mini-ITX-Mainboard-Supported-2xUSB20-audio-PSU-60W-external-Black-197548
üsna väärt korpus, eriti selle hinnaga ja praeguse kiire kättesaadavusega.
üsna toekast plekist ja istub väga korralikult koos.
ainukene häda on see, et kõvaketas veidigi suurema prose jahutusega puhtfüüsiliselt enam kuhugi ära ei mahu (s.t. ruumi ei olnud enam isegi kuskile külge kleepimiseks).


lkraav kirjutas:

londiste kirjutas:
aga mulle potsatas täna selline jubin postkasti:

icon_smile.gif

Very nice, pumpa raportit kuidas funkab

polnud siiani jõudnud rohkem teha kui kontrollida, et asi arvuti küljes töötaks. täna siis seadistasin puldi ära ja näppisin asja.
vastu suudab võtta signaali kõigist pultidest mis mul kodus proovimiseks käepärast olid, softis on seadistamiseks basic/media center/xbmc/full keyboard layoudid, mille suvalisele nupule suvalise puldi nupu külge mappida saab.
ütleme nii, et see jubinas (ja kaasasolev soft) lihtsalt töötab. intuitiivselt ja lihtsalt kasutatav, ilma igasuguste ekstsessideta.

Elustan seda teemat natuke, kas keegi teab kus kohast sarnast pulti saaks ka siinmail ? thumbs_up.gif

_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.04.2013 20:06:17 vasta tsitaadiga

lehm2, kui tahad, siis ma võin enda oma sulle maha ärida. icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 22.04.2013 06:06:59 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka xbmc-l supakate hankimine subclub lehelt hanguma jäänud? icon_neutral.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 10:34:41 vasta tsitaadiga

Ooot oot, seal lehelt saab läbi xbmc otse supakaid???? :O Ma olen asja ikka vanakooli moodi lahendanud, et laen alla aja nimetan ümber ja sedasi mölland ja mässand.

KimsSky kirjutas:
Kas teil on ka xbmc-l supakate hankimine subclub lehelt hanguma jäänud? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 22.04.2013 10:47:09 vasta tsitaadiga

Saab subclub.eu lisada otsitavate subtiitri saitide hulka jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 11:07:10 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Saab subclub.eu lisada otsitavate subtiitri saitide hulka jah.

Eraldi custom addon selleks vajalik või mõni juhend üleval?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 22.04.2013 11:08:50 vasta tsitaadiga

XBMC subtitle addon ning selle seadetes on nimekiri saitidest, mida subide otsimiseks võimalik kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 11:13:16 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
XBMC subtitle addon ning selle seadetes on nimekiri saitidest, mida subide otsimiseks võimalik kasutada.

Tänud!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 22.04.2013 11:32:10 vasta tsitaadiga

Minu küsimus jäi vastuseta.. kas jääb laadima vaid minul? Mõni päev tagasi oli kõik korras. icon_rolleyes.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 22.04.2013 11:32:45 vasta tsitaadiga

Eile vist töötas mul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003




sõnum 22.04.2013 11:46:49 vasta tsitaadiga

Minul eile pärast 15:00 ka ei laadinud enam.
Ühegi filmi supakaid ei leinud enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 08:14:07 vasta tsitaadiga

Mul selline kummaline mure XBMC'ga, et asi ei leia mul osasid filme ja sarju ülesse. Lisan uue ja libary update ei leia ja see pole esimen kord. Eelmine kord aitas täielik reinstall asjale aga seda väga teha ei viitsi, kuna kõik seaded ja asjad paigas hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoold11
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2013




sõnum 25.04.2013 23:06:36 vasta tsitaadiga

Oleks soov üks HTPC kokku laduda. Kas on soovitusi kus kohast on kõige mõttekam korpust tellida? Enamus müüjaid ei saada Eestisse või siis on transport räigelt kallis. nMEDIAPC 5000B oleks enam- vähem.Moneual on ilmselt parem aga sellise raha eest? Silverstone välimus on kuidagi robustne. Andke nõu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 26.04.2013 03:36:00 vasta tsitaadiga

hoold11, mis selles korpuses nii erilist on, et seda kalli raha eest kuskilt tellida? See korpus on suur ja kobakas, ning teeb kohutavat müra. Elutoas on see jube häiriv.
Kogu raha ja osta kohe Lenovo IdeaCentre Q180 või Intel NUC. Kõik ühes ja näeb viisakas ka välja. See on vaid minu arvamus.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 26.04.2013 06:27:01 vasta tsitaadiga

Miks mitte Raspbbery Pi peale teha? Väike, võtab vähe voolu ja üliodav icon_smile.gif

Endal vähemalt plaanis järgmine Media Center teha just selle imepisikese arvuti peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.04.2013 08:00:34 vasta tsitaadiga

Raspbbery Pi on odav ja seetõttu ilmselt ka populaarne. Samas mingeid pisikesi tülikaid probleeme XBMC keskkonda jooksutades võib ette tulla, et miskit ei suudeta maha mängida.
http://wiki.xbmc.org/?title=Raspberry_Pi/FAQ

Pigem panustaks Intel NUC peale. See platvorm toetab enamaid OP süsteeme. Soovi korral saab midagi muud sinna raua peale panna jooksma.
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=140534

http://blog.insanegenius.com/2012/12/26/xbmc-on-nucs-and-pis/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 26.04.2013 09:11:46 vasta tsitaadiga

Omast kogemusest võin öelda, et ainuke millega Raspbbery Pi ja XBMC hästi hakkama ei saa on osade DVD'de maha mängimine, samas osade plaatidega pole mingeid probleeme.
Kõik, mis on "kõvakettal", sellega pole mina veel mingit jama täheldanud.
Eks ta jõudluse poolest jääb alla tavalisele PC'le - aga neid ei saagi samas kategoorias hinnata.
Soovitan proovida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoold11
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2013




sõnum 26.04.2013 11:25:46 vasta tsitaadiga

Kõigil mainitutel on rõhk sõnal MEDIA. Loodaks ehitada midagi universaalsemat ja et sobiks välimuselt standard 430mm aparatuuriga. Mõte üldse sellest et kuna Pana telekas on mõnede formaatidega saamatu ja olemas olevad läpparid/ desktopid sobivad küll tööks ideaalselt aga lõbuks on pisut lahjad. Võiks ju osta uue läpaka umb. 1500.- , aga milleks, sama suutlikust nagunii ei saavuta. Ja suur kast ei tundu kah väga mõttekas. Koostatav asi võiks võibaldada rippimist, convertimist ja muud mida mainitud koned ei tee.
Baasiks võtaks:
Asus ASUS ROG MAXIMUS V GENE, Z77, DualDDR3-1600, 2xSATA3, HDMI, RAID, GBLAN, mATX
Intel Core i7 3770K 3.5G 8M LGA1155 BOX
Corsair Vengeance® Low Profile — 16GB 1866MHz CL9 DDR3 (4x4GB) Memory Kit
SeaSonic X Series X750 Gold
BluRay RW
Eraldi graafika lisaks hiljem kui on vajadus. Algne mõte oli 3930K ja Rampage IV GENE, aga hinna ja kaotatud võimsuse suhe tundub nats suur.
Lärmi kohta puudub endal kahjuks kogemus. Kas jahutuse valikuga seda mõistuse piiridesse ei saa. Ja ega siis telekat keegi vaikselt ei vaata:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 26.04.2013 13:31:26 vasta tsitaadiga

Kasutan igapäevaselt Rasberry Pi koos XBMC ja olen väga rahul. Aga kahjuks selle karbi jõudlus ongi vaid XMBC vedamine ja see on kõik. Kuid kodukontoris tiksub server, kuna seal tiksuvad mitmed programmid, mis hangivad head kraami võrgust. Et voolu ja müra kokku hoida plaanin millagi soetada ikkagi mingi Lenovo Q18 sarnase kõik ühes viisaka karbi koos hea prose ja sisese kõvakettaga. Peale läheb veel otsustamata linux, kuna siis siis on mugav peale lasta millist tarkvara iganes lisaks soovid.

Selline suurde kobakasse korpusesse millegi ehitamine tundub selline vanakooli kiuks icon_neutral.gif Ega ta odavam ka ei tule kui osta valmis mini arvuti, mida vahetad välja mõne aasta tagant.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoold11
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2013




sõnum 28.04.2013 17:18:41 vasta tsitaadiga

No tegelikult ju ikkagi pesitseb kusagil ressurss. Kas siis vanakooli HTPC-s või väljapool elutuba serveris.Ei ole küll mängur aga kui tahaks vahest midagi proovida siis Lenovo ja NUC parameetrid küll ei paista sellised et saab täis graafikaga midagi mängida. Kui tahaks BluRay mängija rack-ist välja jätta, siis peaks Lenovo variandil ju ta ikkagi external olema?( ehk siis üks karbike jälle juures) Tegelt ma olen natuke "vanakool" kah- mul on stereo ja kodukino võimendid kah erinevad. Aga küsimus oli, et kas neid suuri korpusi on lähemalt kui USA-st võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 29.04.2013 12:37:16 vasta tsitaadiga

hoold11, ehita ise mõni vana kast ringi! icon_wink.gif Vaata siia
Või osta mõni vana ja katkine reciver korpuseks icon_wink.gif Vaata siia näiteks

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoold11
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2013




sõnum 29.04.2013 14:37:34 vasta tsitaadiga

Reciverist olen ise kah mõelnud et võiks aretada. Ei tea kas õnnestuks display kah kuidagi tööle saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.