Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 17:47:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
on keegi proovinud kas telefon USB3 mälupulga võtab taha? mul USB2 pulga (NTFS) kohati võtab, kohati mitte, kuidas tuju on. aga USB3 (NTFS) ei taha kuidagi tunnistada, ei saa arugi, et miskit oleks taha pandud icon_rolleyes.gif ometi on pulk ju backwards compatible...

Teine pulk tahab rohkem toidet saada ja telefon ei suuda seda anda äkki?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:06:55 vasta tsitaadiga

ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:21:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt.

Oled sa kindel, et su telefoni micro USB'st tuleb välja 500mA? Ma sügavalt kahtlen selles.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2013 18:32:39 vasta tsitaadiga

seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga? icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:37:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, üleminek selle jaoks ju. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:48:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga? icon_lol.gif

link
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:56:54 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt.

Oled sa kindel, et su telefoni micro USB'st tuleb välja 500mA? Ma sügavalt kahtlen selles.

no teoreetiliselt ju peaks nagu. miks muidu välja reklaamida USB OTG kui ta ei suuda piisavalt vurtsu välja anda osade seadmete jaoks icon_rolleyes.gif (seda muidugi palju tahetud, et ta HDD-d ringi veaks, aga pulka ometi peaks vedama)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 20:24:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga? icon_lol.gif


Mul selliseid üleminekuid põhimõtteliselt müüa (:

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 12:46:54 vasta tsitaadiga

Tere! Tekkis paar küsimust SGS2 rootimisel.
1. Kas peale root õiguste saamist, saan android update teha läbi õhu/kies?
2. Kas root õigused saab maha võta valutult või selleks peab telefon tühjaks tehema?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 11:43:44 vasta tsitaadiga

mida see veel tähendab kui valgussensor punaseks läheb? icon_confused.gif



(fotokas moonutab värvi, tegelt hästi tume punane, peab suht lähedalt vaatama, et märgata)
kummaline on veel see, et kui fotokaga fokusseerida, siis hakkab vilkuma (vähemasti fotoka displeil) icon_eek.gif
kui näiteks klahvilukk maha võtta, siis kustub ja näeb välja samasugune nagu kõrvalolev proximity sensor.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2013 11:47:25 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mida see veel tähendab kui valgussensor punaseks läheb? icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


(fotokas moonutab värvi, tegelt hästi tume punane, peab suht lähedalt vaatama, et märgata)
kummaline on veel see, et kui fotokaga fokusseerida, siis hakkab vilkuma (vähemasti fotoka displeil) icon_eek.gif
kui näiteks klahvilukk maha võtta, siis kustub ja näeb välja samasugune nagu kõrvalolev proximity sensor.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 11:52:27 vasta tsitaadiga

aa, et see on nagu kaameratel see punane tuluke mis salvestuse ajal põleb? icon_lol.gif
natuke guugeldasin ja tuleb välja, et ajasin sensorid segi, see hoopis proximity sensor. ja tuleb välja, et levinud nähtus. aga miks see nii on, seda küll teada ei saanud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 17:21:56 vasta tsitaadiga

Seal on infrapunane led, mis kiirgab ja sensor mõõdab latentsust - nii mõistame, kas telefon on kõrva ääres.
On sul mõni app, mis kasutab sensorit näiteks käeviibutusega ekraani sisse lülitama? See võib olla põhjus, miks ta töötab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 17:29:03 vasta tsitaadiga

ei tohiks ühtki sellist äppi olla mis seda sensorit kasutab.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 19:22:39 vasta tsitaadiga

Mingi aeg näityeks Viberi mingi versioon tekitas seda kumavat tulukest ka. Kui oled mingit appi uuendanud, võid proovida seda sulgeda või uninstallida.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 20:04:57 vasta tsitaadiga

Eelmisel lehel oli juttu browseritest ja no olen proovinud igasuguseid erinevaid, aga peale JB peale panekut ei taha peale originaalbrowseri küll midagi muud proovida, sest originaalbrauseriga on suurendamine 1000x mugavam kui üheski teises browseris mida ma proovinud olen, eriti kui ühe käega vaja netis möllata.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 20:07:31 vasta tsitaadiga

Boat Browser
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 23:47:26 vasta tsitaadiga

OT:
Kust leiab SII-le odava, suurema mahtuvusega (ja uue tagakaanega) aku Tartus?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 16:11:04 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. icon_sad.gif Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 09:22:14 vasta tsitaadiga

LCD läks minu õnnetul isendil siis eile katki, lekib siniseid "tindiplekke". Klaas on terve ja touch ka töötab nendes kohtades laitmatult. Ei tea kas on mõtet displei ära vahetada või muretseda endale pigem mingi uus isend?
Sest see maksab vist päris korraliku kopika. Ja ei tea, kas sellist müüki ka kõlbab panna?

E: garantii puudub ka kahjuks

E2: tegelikult polegi vist nii hullud hinnad.. 70-90 doltsi ebays
Ei tea palju vahetamine maksma läheks, kui mul ekraan olemas?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bond
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 01.05.2013 10:15:46 vasta tsitaadiga

ailux kirjutas:
On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. icon_sad.gif Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB.


Samsungi telefonid minu teada ei toeta ant+.Mõnigad SE ja Sony telefonid ainult.
http://www.thisisant.com/directory/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 13:49:03 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
LCD läks minu õnnetul isendil siis eile katki, lekib siniseid "tindiplekke". Klaas on terve ja touch ka töötab nendes kohtades laitmatult. Ei tea kas on mõtet displei ära vahetada või muretseda endale pigem mingi uus isend?
Sest see maksab vist päris korraliku kopika. Ja ei tea, kas sellist müüki ka kõlbab panna?

E: garantii puudub ka kahjuks

E2: tegelikult polegi vist nii hullud hinnad.. 70-90 doltsi ebays
Ei tea palju vahetamine maksma läheks, kui mul ekraan olemas?

Vahetamine pole tuumafüüsika. Olen nii mõnelgi telefonil juba ekraane vahetanud. thumbs_up.gif
Ainuke, mida jälgida tuleb tähelepanelikult on lintkaablid, mis on salakavalalt võhikule pandud, et neid kerge rebendada.

Aga youtubest saad väga spetsiifilse video selle tarvis. thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Roven
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 01.05.2013 17:20:36 vasta tsitaadiga

olen ainus, kellel peale ametlikku jelly bean update-i galerii enam ei tööta? kui galerii avada, siis ütleb et not enough space.... , aga kõikidel ketastel on vaba ruumi piisavalt tegelikult. Kui restart teha, siis mingi paar minti saab galeriid vaadata ja siis jälle ei avane. Lisaks pilte saab teha ainult siis, kui mälukaardile salvestada, telefoni salvestades ei jää pilte alles.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 18:06:23 vasta tsitaadiga

Ma jäin oma piltidest ilma, ma mäletan. Kas oli enda rumalus või mis aga jah..
Aga peale seda "galerii" kaustade kustutamist probleemi pole. icon_rolleyes.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 01.05.2013 23:10:15 vasta tsitaadiga

Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 09:08:01 vasta tsitaadiga

apteegist osta easygrip kott icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 09:27:09 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
apteegist osta easygrip kott icon_biggrin.gif

See oli ka minu esimene mõte soovitada : ) Mingi aeg proovisin, et kas funkab ka, kui kotis ja polnud probleemi.

Tellisin omale selle ratta jaoks. Eks näis, kui kohale jõuab.
http://dx.com/p/bicycle-360-degree-swivel-mount-waterproof-bag-set-for-samsung-galaxy-siii-i9300-more-black-188507

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 09:32:57 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel.


durex.

Saad raamile ka kinnitada, tõmbad sõlme peale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 10:02:19 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel.


durex.

Saad raamile ka kinnitada, tõmbad sõlme peale.


true story
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 02.05.2013 11:57:49 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et 1 teeb lolli nalja aga järjest neli posti icon_rolleyes.gif
Anyway gripi kott on sinnamaani hea lahendus, kuni sul kalda ääres koti põhja "keevitus" lahti tuleb ja telefon vette potsatab. True story icon_wink.gif
Otsingud jätkuvad.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 12:15:00 vasta tsitaadiga

aivar1988, Dijital andis sulle ju lingi?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 13:53:13 vasta tsitaadiga

Veidi kummaline et kodumaised poed üldse rattale kotte ei paku.
Amazon on ilmselt kõige mõistlikum variant.
DX-st ei kannata tellida, enne saab suvi läbi kui kohale jõuab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 16:42:55 vasta tsitaadiga

Roven kirjutas:
olen ainus, kellel peale ametlikku jelly bean update-i galerii enam ei tööta? kui galerii avada, siis ütleb et not enough space.... , aga kõikidel ketastel on vaba ruumi piisavalt tegelikult. Kui restart teha, siis mingi paar minti saab galeriid vaadata ja siis jälle ei avane. Lisaks pilte saab teha ainult siis, kui mälukaardile salvestada, telefoni salvestades ei jää pilte alles.

Mul oli siis see jama, kui telefonis väga palju pilte oli. Kustutasin osa ära ja töötas...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 21:24:34 vasta tsitaadiga

bond kirjutas:
ailux kirjutas:
On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. icon_sad.gif Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB.


Samsungi telefonid minu teada ei toeta ant+.Mõnigad SE ja Sony telefonid ainult.
http://www.thisisant.com/directory/


ANT+ on eraldi pulgana pandud järgi USB pessa ja eraldi draiverid ka peal. Enne nagu ütlesid programmid et telefon ei ole sobilik ehk ei saanud aktiveerida ANT+. Kuid koos draiverite ja pulgaga laseb aktiveerida aga pulsivööd ei leia ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 02.05.2013 23:46:44 vasta tsitaadiga

Kuidas uus Google Play välimus meeldib? icon_biggrin.gif
Mina isiklikult vihkan seda! thumbs_down.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.05.2013 00:27:58 vasta tsitaadiga

Hea, et küsisid. Kontrollisin just oma SGS2 pealt seda välimust. Polnd midagi muutund. Vana hea disain. Okei, panin kinni.
Siis vaatasin korra Xperia Z'ist play store'i. Uus kujundus ja tundus täitsa talutav olevat.
Võtsin SGS2 uuesti ette, et võrrelda. Perses. Ja vahtiski juba uus gplay vastu. Nagu tellitud.

Silma järgi on visuaalselt "kastide" kõrgused samad, ehkki ppi on väga erinev.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2013 00:29:26 vasta tsitaadiga

mingi pervo välimus tekkinud marketis , wtf icon_evil.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.05.2013 00:42:54 vasta tsitaadiga

Google Play @ Galaxy SII:
http://i.imgur.com/aRDYB1u.png

Google Play @ Xperia Z:
http://i.imgur.com/AtgWgv2.png

Google Play @ Galaxy SII (Display density: 180):
http://i.imgur.com/zrUEReP.png


aga üldiselt suht porno on küll jah icon_biggrin.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 11:27:34 vasta tsitaadiga

olen värske s2 omanik ning tegin tehase seadete taastamise,et saaks kõigest vana omaniku mandist lahti. kohe kui pilt ette tuli, seletab juba mulle,et uuenda tarkvara. jäi silma siin lugedes, et hakkab akut sööma? hetkel 4.0.3 peal, mis vist üsna vana?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 11:28:47 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
olen värske s2 omanik ning tegin tehase seadete taastamise,et saaks kõigest vana omaniku mandist lahti. kohe kui pilt ette tuli, seletab juba mulle,et uuenda tarkvara. jäi silma siin lugedes, et hakkab akut sööma? hetkel 4.0.3 peal, mis vist üsna vana?


lase kõige uuem ikka peale ja pärast seda tee tehase seadete taastamine
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 11:46:42 vasta tsitaadiga

pole siiani jõudnud veel midagi teha telefoniga, peale googlisse sisselogimist. et mida ma enam taastan, v annab see effekti?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:39:42 vasta tsitaadiga

pärast suurt softi uuendust võib juhtuda,et telefonil tulevad veidrad probleemid, osad asjad ei tööta või annavad veateateid vms.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:59:00 vasta tsitaadiga

Ta tegi ju värskelt just factory reseti, mis seal enam resettida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 14:00:35 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt põhjendasin, miks oleks soovitav resettida peale suuremat firmware vahetust, et kõik ikka ilusti toimiks
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 15:01:57 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Google Play @ Galaxy SII:
http://i.imgur.com/aRDYB1u.png

Google Play @ Xperia Z:
http://i.imgur.com/AtgWgv2.png

Google Play @ Galaxy SII (Display density: 180):
http://i.imgur.com/zrUEReP.png


aga üldiselt suht porno on küll jah icon_biggrin.gif


Kas see 180dpi on sul reaalselt ka kasutuses või panid ainult pildi tegemise ajaks? Ma proovisin ka, aga sellega kaasneb ju see, et app drawer ja home screen on ainult keset ekraani. Interneti browser ei tahtnud üldse toimida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 06.05.2013 16:05:21 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2013 16:15:04 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le thumbs_up.gif
wanamlite
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 17:20:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
nah kirjutas:
Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le thumbs_up.gif
wanamlite
Ja Omega.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.05.2013 20:34:45 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas see 180dpi on sul reaalselt ka kasutuses või panid ainult pildi tegemise ajaks? Ma proovisin ka, aga sellega kaasneb ju see, et app drawer ja home screen on ainult keset ekraani. Interneti browser ei tahtnud üldse toimida.

Täitsa kasutatav jah.
Keset ekraani? TWLauncherit kasutad vms?

Firefox vist viimati ikka toimis.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randomboy
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2009




sõnum 06.05.2013 20:45:45 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul orig stock firmware ja kõik, pole rooted jms, kontrollisin telefonis täna uuendusi ja leidis ühe 7.73mb suuruse " stability update", tõmbab alla ja siis valin install, taaskäivitab, korraks mingi roheline droid laeb ja siis telefon käivitub uuesti ja käivitumisel ütleb et uuendus nurjus ja prooviks läbi kiesi, proovisin kuid seal ütleb et mul latest firmware ja ei leia mingit väikest uuendust. Keegi oskaks aidata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.