|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
23.04.2013 17:47:00
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
on keegi proovinud kas telefon USB3 mälupulga võtab taha? mul USB2 pulga (NTFS) kohati võtab, kohati mitte, kuidas tuju on. aga USB3 (NTFS) ei taha kuidagi tunnistada, ei saa arugi, et miskit oleks taha pandud ometi on pulk ju backwards compatible... |
Teine pulk tahab rohkem toidet saada ja telefon ei suuda seda anda äkki?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.04.2013 18:06:55
|
|
|
ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
23.04.2013 18:21:11
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt. |
Oled sa kindel, et su telefoni micro USB'st tuleb välja 500mA? Ma sügavalt kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.04.2013 18:32:39
|
|
|
seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
23.04.2013 18:37:18
|
|
|
jeesus188, üleminek selle jaoks ju.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
23.04.2013 18:48:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga?  |
link
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.04.2013 18:56:54
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| ma olen sest asjast nii aru saanud, et kui pulk saab ainult 500mA (mitte 700mA, nagu USB3-le kohane) särtsu, siis käitubki nagu USB2. pulk ometi ju tavalistes portides töötab, lihtsalt veits aeglasemalt. |
Oled sa kindel, et su telefoni micro USB'st tuleb välja 500mA? Ma sügavalt kahtlen selles. |
no teoreetiliselt ju peaks nagu. miks muidu välja reklaamida USB OTG kui ta ei suuda piisavalt vurtsu välja anda osade seadmete jaoks (seda muidugi palju tahetud, et ta HDD-d ringi veaks, aga pulka ometi peaks vedama)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
23.04.2013 20:24:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
seletage lollile, kuidas usb otsa microusb-sse torkan, jõuga?  |
Mul selliseid üleminekuid põhimõtteliselt müüa (:
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
24.04.2013 12:46:54
|
|
|
Tere! Tekkis paar küsimust SGS2 rootimisel.
1. Kas peale root õiguste saamist, saan android update teha läbi õhu/kies?
2. Kas root õigused saab maha võta valutult või selleks peab telefon tühjaks tehema?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.04.2013 11:43:44
|
|
|
mida see veel tähendab kui valgussensor punaseks läheb?
(fotokas moonutab värvi, tegelt hästi tume punane, peab suht lähedalt vaatama, et märgata)
kummaline on veel see, et kui fotokaga fokusseerida, siis hakkab vilkuma (vähemasti fotoka displeil)
kui näiteks klahvilukk maha võtta, siis kustub ja näeb välja samasugune nagu kõrvalolev proximity sensor.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.04.2013 11:47:25
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mida see veel tähendab kui valgussensor punaseks läheb?
Spoiler 
(fotokas moonutab värvi, tegelt hästi tume punane, peab suht lähedalt vaatama, et märgata)
kummaline on veel see, et kui fotokaga fokusseerida, siis hakkab vilkuma (vähemasti fotoka displeil)
kui näiteks klahvilukk maha võtta, siis kustub ja näeb välja samasugune nagu kõrvalolev proximity sensor. |
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.04.2013 11:52:27
|
|
|
aa, et see on nagu kaameratel see punane tuluke mis salvestuse ajal põleb?
natuke guugeldasin ja tuleb välja, et ajasin sensorid segi, see hoopis proximity sensor. ja tuleb välja, et levinud nähtus. aga miks see nii on, seda küll teada ei saanud.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.04.2013 17:21:56
|
|
|
Seal on infrapunane led, mis kiirgab ja sensor mõõdab latentsust - nii mõistame, kas telefon on kõrva ääres.
On sul mõni app, mis kasutab sensorit näiteks käeviibutusega ekraani sisse lülitama? See võib olla põhjus, miks ta töötab.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.04.2013 17:29:03
|
|
|
ei tohiks ühtki sellist äppi olla mis seda sensorit kasutab.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
25.04.2013 19:22:39
|
|
|
Mingi aeg näityeks Viberi mingi versioon tekitas seda kumavat tulukest ka. Kui oled mingit appi uuendanud, võid proovida seda sulgeda või uninstallida.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
25.04.2013 20:04:57
|
|
|
| Eelmisel lehel oli juttu browseritest ja no olen proovinud igasuguseid erinevaid, aga peale JB peale panekut ei taha peale originaalbrowseri küll midagi muud proovida, sest originaalbrauseriga on suurendamine 1000x mugavam kui üheski teises browseris mida ma proovinud olen, eriti kui ühe käega vaja netis möllata.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.04.2013 20:07:31
|
|
|
| Boat Browser
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.04.2013 23:47:26
|
|
|
OT:
Kust leiab SII-le odava, suurema mahtuvusega (ja uue tagakaanega) aku Tartus?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailux
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2002
|
29.04.2013 16:11:04
|
|
|
On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
01.05.2013 09:22:14
|
|
|
LCD läks minu õnnetul isendil siis eile katki, lekib siniseid "tindiplekke". Klaas on terve ja touch ka töötab nendes kohtades laitmatult. Ei tea kas on mõtet displei ära vahetada või muretseda endale pigem mingi uus isend?
Sest see maksab vist päris korraliku kopika. Ja ei tea, kas sellist müüki ka kõlbab panna?
E: garantii puudub ka kahjuks
E2: tegelikult polegi vist nii hullud hinnad.. 70-90 doltsi ebays
Ei tea palju vahetamine maksma läheks, kui mul ekraan olemas?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bond
HV vaatleja
liitunud: 29.05.2002
|
01.05.2013 10:15:46
|
|
|
| ailux kirjutas: |
On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB. |
Samsungi telefonid minu teada ei toeta ant+.Mõnigad SE ja Sony telefonid ainult.
http://www.thisisant.com/directory/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.05.2013 13:49:03
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
LCD läks minu õnnetul isendil siis eile katki, lekib siniseid "tindiplekke". Klaas on terve ja touch ka töötab nendes kohtades laitmatult. Ei tea kas on mõtet displei ära vahetada või muretseda endale pigem mingi uus isend?
Sest see maksab vist päris korraliku kopika. Ja ei tea, kas sellist müüki ka kõlbab panna?
E: garantii puudub ka kahjuks
E2: tegelikult polegi vist nii hullud hinnad.. 70-90 doltsi ebays
Ei tea palju vahetamine maksma läheks, kui mul ekraan olemas? |
Vahetamine pole tuumafüüsika. Olen nii mõnelgi telefonil juba ekraane vahetanud.
Ainuke, mida jälgida tuleb tähelepanelikult on lintkaablid, mis on salakavalalt võhikule pandud, et neid kerge rebendada.
Aga youtubest saad väga spetsiifilse video selle tarvis.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roven
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2009
|
01.05.2013 17:20:36
|
|
|
| olen ainus, kellel peale ametlikku jelly bean update-i galerii enam ei tööta? kui galerii avada, siis ütleb et not enough space.... , aga kõikidel ketastel on vaba ruumi piisavalt tegelikult. Kui restart teha, siis mingi paar minti saab galeriid vaadata ja siis jälle ei avane. Lisaks pilte saab teha ainult siis, kui mälukaardile salvestada, telefoni salvestades ei jää pilte alles.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.05.2013 18:06:23
|
|
|
Ma jäin oma piltidest ilma, ma mäletan. Kas oli enda rumalus või mis aga jah..
Aga peale seda "galerii" kaustade kustutamist probleemi pole.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
01.05.2013 23:10:15
|
|
|
Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.05.2013 09:08:01
|
|
|
apteegist osta easygrip kott
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
02.05.2013 09:32:57
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel. |
durex.
Saad raamile ka kinnitada, tõmbad sõlme peale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.05.2013 10:02:19
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| aivar1988 kirjutas: |
| Suvi tulekul ja suure osa sellest saab kindlasti looduses veeta. Soovitage palun korralikku veekindlat kotti paadimatkadeks ja (eraldi) rattale kinnitamiseks kotti, mis oleks samuti pori ja veekindel. |
durex.
Saad raamile ka kinnitada, tõmbad sõlme peale. |
true story
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
02.05.2013 11:57:49
|
|
|
Ma saan aru, et 1 teeb lolli nalja aga järjest neli posti
Anyway gripi kott on sinnamaani hea lahendus, kuni sul kalda ääres koti põhja "keevitus" lahti tuleb ja telefon vette potsatab. True story
Otsingud jätkuvad.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.05.2013 13:53:13
|
|
|
Veidi kummaline et kodumaised poed üldse rattale kotte ei paku.
Amazon on ilmselt kõige mõistlikum variant.
DX-st ei kannata tellida, enne saab suvi läbi kui kohale jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
02.05.2013 16:42:55
|
|
|
| Roven kirjutas: |
| olen ainus, kellel peale ametlikku jelly bean update-i galerii enam ei tööta? kui galerii avada, siis ütleb et not enough space.... , aga kõikidel ketastel on vaba ruumi piisavalt tegelikult. Kui restart teha, siis mingi paar minti saab galeriid vaadata ja siis jälle ei avane. Lisaks pilte saab teha ainult siis, kui mälukaardile salvestada, telefoni salvestades ei jää pilte alles. |
Mul oli siis see jama, kui telefonis väga palju pilte oli. Kustutasin osa ära ja töötas...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailux
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2002
|
02.05.2013 21:24:34
|
|
|
| bond kirjutas: |
| ailux kirjutas: |
On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. Proge mida sa proovitud olid mingi ANT+ DEMO laseb ilusti aktiveerida et andur olemas ja hakkab otsima aga ei leia miskit. Samuti huvitab et miks telefon näeb 8GB mälupulgast ära vaid 4GB. |
Samsungi telefonid minu teada ei toeta ant+.Mõnigad SE ja Sony telefonid ainult.
http://www.thisisant.com/directory/ |
ANT+ on eraldi pulgana pandud järgi USB pessa ja eraldi draiverid ka peal. Enne nagu ütlesid programmid et telefon ei ole sobilik ehk ei saanud aktiveerida ANT+. Kuid koos draiverite ja pulgaga laseb aktiveerida aga pulsivööd ei leia ikkagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
02.05.2013 23:46:44
|
|
|
Kuidas uus Google Play välimus meeldib?
Mina isiklikult vihkan seda!
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.05.2013 00:27:58
|
|
|
Hea, et küsisid. Kontrollisin just oma SGS2 pealt seda välimust. Polnd midagi muutund. Vana hea disain. Okei, panin kinni.
Siis vaatasin korra Xperia Z'ist play store'i. Uus kujundus ja tundus täitsa talutav olevat.
Võtsin SGS2 uuesti ette, et võrrelda. Perses. Ja vahtiski juba uus gplay vastu. Nagu tellitud.
Silma järgi on visuaalselt "kastide" kõrgused samad, ehkki ppi on väga erinev.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.05.2013 00:29:26
|
|
|
mingi pervo välimus tekkinud marketis , wtf
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
06.05.2013 11:27:34
|
|
|
| olen värske s2 omanik ning tegin tehase seadete taastamise,et saaks kõigest vana omaniku mandist lahti. kohe kui pilt ette tuli, seletab juba mulle,et uuenda tarkvara. jäi silma siin lugedes, et hakkab akut sööma? hetkel 4.0.3 peal, mis vist üsna vana?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.05.2013 11:28:47
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| olen värske s2 omanik ning tegin tehase seadete taastamise,et saaks kõigest vana omaniku mandist lahti. kohe kui pilt ette tuli, seletab juba mulle,et uuenda tarkvara. jäi silma siin lugedes, et hakkab akut sööma? hetkel 4.0.3 peal, mis vist üsna vana? |
lase kõige uuem ikka peale ja pärast seda tee tehase seadete taastamine
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
06.05.2013 11:46:42
|
|
|
| pole siiani jõudnud veel midagi teha telefoniga, peale googlisse sisselogimist. et mida ma enam taastan, v annab see effekti?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.05.2013 13:39:42
|
|
|
| pärast suurt softi uuendust võib juhtuda,et telefonil tulevad veidrad probleemid, osad asjad ei tööta või annavad veateateid vms.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.05.2013 13:59:00
|
|
|
| Ta tegi ju värskelt just factory reseti, mis seal enam resettida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.05.2013 14:00:35
|
|
|
| ma lihtsalt põhjendasin, miks oleks soovitav resettida peale suuremat firmware vahetust, et kõik ikka ilusti toimiks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.05.2013 15:01:57
|
|
|
Kas see 180dpi on sul reaalselt ka kasutuses või panid ainult pildi tegemise ajaks? Ma proovisin ka, aga sellega kaasneb ju see, et app drawer ja home screen on ainult keset ekraani. Interneti browser ei tahtnud üldse toimida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
06.05.2013 16:05:21
|
|
|
Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.05.2013 16:15:04
|
|
|
| nah kirjutas: |
Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le  |
wanamlite
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
06.05.2013 17:20:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| nah kirjutas: |
Soovitage mingit head Rom-i galaxy s2-le  |
wanamlite |
Ja Omega.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.05.2013 20:34:45
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Spoiler 
Kas see 180dpi on sul reaalselt ka kasutuses või panid ainult pildi tegemise ajaks? Ma proovisin ka, aga sellega kaasneb ju see, et app drawer ja home screen on ainult keset ekraani. Interneti browser ei tahtnud üldse toimida. |
Täitsa kasutatav jah.
Keset ekraani? TWLauncherit kasutad vms?
Firefox vist viimati ikka toimis.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randomboy
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2009
|
06.05.2013 20:45:45
|
|
|
Tere.
Mul orig stock firmware ja kõik, pole rooted jms, kontrollisin telefonis täna uuendusi ja leidis ühe 7.73mb suuruse " stability update", tõmbab alla ja siis valin install, taaskäivitab, korraks mingi roheline droid laeb ja siis telefon käivitub uuesti ja käivitumisel ütleb et uuendus nurjus ja prooviks läbi kiesi, proovisin kuid seal ütleb et mul latest firmware ja ei leia mingit väikest uuendust. Keegi oskaks aidata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|