Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2013 22:28:10 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

ruuterile restart


polnud abi

mis kiirustest näitab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 19.04.2013 22:33:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Cloner kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

ruuterile restart


polnud abi

mis kiirustest näitab?


Kiirustest on ok
http://www.speedtest.net/result/2656790486.png
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 08:38:03 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
indrekp - kas GW 192.168.1.1 on siis muudetav kasutaja poolselt või häirib muutmine midagi?

Saab muuta kui vajadus peaks olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 08:43:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Maldur kirjutas:
indrekp - kas GW 192.168.1.1 on siis muudetav kasutaja poolselt või häirib muutmine midagi?

Saab muuta kui vajadus peaks olema.


Aga kõigepealt muutub ise ära? Mul ei ole koduses võrgus mitte 192.168.1... kasutusel.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.04.2013 09:09:44 vasta tsitaadiga

Üks nüanss uue softiga:
(Mul ruuter sellises kohas, et wifi ei taha sealt eriti kuhugi levida, seintesse auke veel puurida ei tahaks. Telekasse kaabel tuleb.)
Mõtlesin nüüd, et hurraa: paneb AP-ks konfitud Buffalo teleka taha, siis peaks levi OK olema; ja samas saaks ka Samsa bluu-rei mängijale neti järgi. Oligi "levi" OK, aga vaene Buffalo ei jaksa peale telekapildi miskit sheerida: ping läbi selle miski 2 sek, ja ainult iga viies pakett tuleb läbi.
Ei viitsind hetkel imestama hakata, mis jama on, ajasin kaabli lõhki ja sain AP teleka taha käima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 10:11:54 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Cloner kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

ruuterile restart


polnud abi

mis kiirustest näitab?


Kiirustest on ok
http://www.speedtest.net/result/2656790486.png
siis piira yhendusi, 30/10 korral pole vaja 100 yhendust korraga.
muud ma ei tea, mõni targem ehk jagab rohkem matsu. mina panin switchi vahele ja probleemid kadusid. ma ei tea, mis yhendus sul on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 14:04:55 vasta tsitaadiga

Sain oma TG789vn-ga ja VDSL2 ühenduse taga bridgega hakkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 18:55:00 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
indrekp kirjutas:
Maldur kirjutas:
indrekp - kas GW 192.168.1.1 on siis muudetav kasutaja poolselt või häirib muutmine midagi?

Saab muuta kui vajadus peaks olema.

Aga kõigepealt muutub ise ära? Mul ei ole koduses võrgus mitte 192.168.1... kasutusel.

Ise ei muutu midagi, 8.2.3a hakkab ise muutuma siis kui reseti teed ja ta ennast uuendama hakkab, hetkel automaatne uuendamine peatatud. 8.2.7.7 tarkvara jääb kasutusele ja uuendatakse ainult siis kui samsa teler või spetsiaalselt küsid helpdeskist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 22.04.2013 13:22:23 vasta tsitaadiga

Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga on ühenduses 80+ arvutit. Sümptomiteks veel, et osades arvutites avanevad lehed, teistes mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 13:33:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Korraga on ühenduses 80+ arvutit.

icon_eek.gif

Sellise liikluse jaoks see ruuter loodud ju ei ole... kui saab, siis konfi ta sillaks ja las ruutimist teeb sisevõrgus mingi asisem seade.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 13:37:29 vasta tsitaadiga

scream, kaks postitust sinust tagasi väidab Vahur, et ta sai sellega hakkama.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 14:32:54 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga on ühenduses 80+ arvutit. Sümptomiteks veel, et osades arvutites avanevad lehed, teistes mitte.


Lõhnab korteriühistu interneti järgi. Mul käis laua pealt taoline muregi läbi. Loomulikult võib kasutades muud seadet. Lihtsalt iptv konfimisvõimalust ära oota.

Lihtsaim viis on ka sillata ja mõni mikrotik järgi panna.

Kui tegemist ärilahendusega, siis telli AIP 5 staatilise ip-ga. Enamasti TG789vn sellises konfiguratsioonis lihtsalt sild.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 22.04.2013 14:42:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lõhnab korteriühistu interneti järgi

Ühistu pole, aga on kooli pearuuter icon_confused.gif . Kõigist 4st pordist tulevad switchid mis ühendavad erinevaid korruseid ning need omakorda arvuteid. Eks proovin ta sillaks lasta ja mõne cisco ruuteri asendama panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omanik
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.04.2013 15:36:04 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga on ühenduses 80+ arvutit. Sümptomiteks veel, et osades arvutites avanevad lehed, teistes mitte.


lõhnab samamoodi nagu mul oli, mingil hetkel mingil arvutil/telefonil veebilehed ei avanenud, mul lahenes see sellega, et telneti kaudu disablesin hostmgr'i , enam pole probleemi olnud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 15:45:52 vasta tsitaadiga

omanik kirjutas:
scream kirjutas:
Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga on ühenduses 80+ arvutit. Sümptomiteks veel, et osades arvutites avanevad lehed, teistes mitte.


lõhnab samamoodi nagu mul oli, mingil hetkel mingil arvutil/telefonil veebilehed ei avanenud, mul lahenes see sellega, et telneti kaudu disablesin hostmgr'i , enam pole probleemi olnud...


Sillaks tegemine on ainuke lahendus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 16:45:03 vasta tsitaadiga

Võib-olla on mõnele Thomson TG789vn kasutajale abiks:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.04.2013 17:02:41 vasta tsitaadiga

Kuigi 789vn seadetes peaks WAN port pealtnäha lihtsa nupuvajutusega saama ühendatud LAN portidega siis tegelikkuses see ei toimi.

Peab Vahur poolt kirjeldatud käsklused järgi proovima.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 17:32:32 vasta tsitaadiga

Vahur, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 22:15:50 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Maldur kirjutas:
Ei ei - isegi 50oomine koks ei ole mõistlik lahendus. Tahad normaalset süsteemi, kasuta neid Ubiquiti seadmeid, parem kui 5GHz peal ja nende ühendused siis CAT5 kaabliga. Nagu juba soovitati.


Kas seda tehnoloogiat kasutades on võimalik ekodu ka täisfunktsionaalsena üle kanda? Ehk siis internet, televisioon ja lauatelefon?


Jah, aga võtke teineteisele eraldi eKodu lahendused. Võimalusel jätke ruuter kuskile seadmekappi üldkasutatavasse ruumi, kus saab iseseisvalt restartimas käia! Ennetab igasuguseid probleeme seadmetele ligipääsetavuse tõttu. Kaasa arvatud Elioni tehnikul endal.

Ubiquity asemel võiks traadita lahendus olla lahendatud Ruckus nimelise seadme tootjaga. Vähemalt saad hakkimisvaba pilti kasutada. Lisaks on mingi knowhow Elionil endal olemas.

http://www.ruckuswireless.com/contact/sales

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.04.2013 22:34:28 vasta tsitaadiga

Kõik mis läbipaistvaks sillaks saab konfida, peab sobima. Läbipaistvus tähendab seda et lingi taga oleva seadme MAC paistab teises otsas kogu aeg samana, mitte ei vahetu perioodiliselt silla enda omaga (olen sellist nalja näinud). Ja muidugi lingi kiirust peab jaguma, alla G standardi pole pointi teha, suundantennide ja nimetatud vahemaaga peaks õnnestuma küll. LiivaneLord peab ka saama niisuguse FW ruuterisse mis IPTV ja neti ühte võrku laseb. Samas eKodu tasulised teenused ja tellimused, mida saab puldiga telekalt teha - peate omavahel kokku leppima kuidas tasute. Siis ei peaks probleeme olema.

Teemasse ka natuke. Täna tõi kuller TG789 ära. Kas selle võib panna kohe senise ADSL ühenduse otsa ning kui tehnikud siis jaamas pordi tõstavad VDSLi peale, peaks asi nagu rahulikult edasi toimetama?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 23:08:52 vasta tsitaadiga

Ubiquiti Nanostation M5 peaksid sobima küll. Vaatasin just, ning switchi paistab teises otsas olev Cisco ruuteri MAC ilusti ära.
(http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Wireless106/Ubiuiti-Networks-Ubiuiti-NanoStation-M5-5GHz-AirMax-80211a-n-16-dBi-Antenna-27-dBm-195637)
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 23:10:26 vasta tsitaadiga

DigiTV-st on mul jumala pohh, kuni õhu kaudu tasuta kanalid levivad. Kvaliteet on nendel väga hea ning saab muretult kasutada kahte telekat, signaali jätkub. Ruuteriks on Thomson TG585.

Aga see netijagamine käiks siis läbi minu ruuteri või otse telefoniliinist wifi saatjasse? Uue vajaliku ruuteri hankimine pole ka muidugi mingi probleem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 00:06:42 vasta tsitaadiga

Usun et see ubiguity lahendus töötaks küll.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.04.2013 00:50:47 vasta tsitaadiga

Tjah, TG789 tuli küll 8.4.3.W tarkvaraga nagu siin jutuks oli, kuid see siiski samast pordist netti ja IPTVd ei väljasta. Jägaja, vaata kas sul samal ajal switchi taga lisaks telekale ka netiliiklus tegelikult töötab? Mul ei tööta. TV tuleb küll.

Ruuteri GUI on törts krapsakam kui TG784 oma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 01:14:27 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Tjah, TG789 tuli küll 8.4.3.W tarkvaraga nagu siin jutuks oli, kuid see siiski samast pordist netti ja IPTVd ei väljasta. Jägaja, vaata kas sul samal ajal switchi taga lisaks telekale ka netiliiklus tegelikult töötab? Mul ei tööta. TV tuleb küll.

Ruuteri GUI on törts krapsakam kui TG784 oma.


Ei tule mõlemat korraga. 8.4.3.W on varasem versioon. Tegelikult ootaks sellele karbile 10.x versiooni

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.04.2013 02:19:38 vasta tsitaadiga

Kui tahtsin DHCP välja lülitada, käskis teha restarti mille ka tegin (mitte nupust) - tulemus et wifi seaded lendasid krdile, muudetud GW küll töötab aga ei ole pingitav ja muidugi sisse ei lase kuskilt ruuterisse... Põnev. Kas peab nüüd nupust ka reseti tegema et jälle algseaded taastada?

Reset on läbitud, seekord proovin teha restardi manuaalselt, "later" nagu ruuter pakub... saab näha.

Manuaalselt, GUI kaudu restart toimis ootuspäraselt. ... Võibolla ka mitte päris, sest Content Sharing IP sattus nüüd 169.x.x.x aadresiruumi - kuigi enne oli see ikka 192.168.1.64. See IP pole muudetav. Miks mitte?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.04.2013 08:46:16 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Tjah, TG789 tuli küll 8.4.3.W tarkvaraga nagu siin jutuks oli, kuid see siiski samast pordist netti ja IPTVd ei väljasta. Jägaja, vaata kas sul samal ajal switchi taga lisaks telekale ka netiliiklus tegelikult töötab? Mul ei tööta. TV tuleb küll.

Ruuteri GUI on törts krapsakam kui TG784 oma.


Ei tööta mul siin ükski teine seade enam, kui switchi külge ka IPTV boksi ühendan. See sindrinahk küsib endale ilma seadmete taaskäivitamiseta sobiliku välse IP aadressi ja teistele seadmetele sellesamuse switchi küljes sisevõrgus ligipääs kaob.

Seega ootan uut tarkvara.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 09:56:31 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Minuteada peaksid TG784 ja TG789vn selle kunagi(!) saama. Usun, et see Ubiquiti peaks levipoolest igati mõistlikum valik olema, kui Ruckuse omad, mida Elion vahepeal müüs. Ubiquiti seadmepaar levib siiski mitmete kilomeetrite kaugusele, ning seega sul lähemalolles ka signaal tugevam ja parem.

Nii kaua, kuni seda uut softi välja ei ole antud, kus IPTV ja LAN ühes võrgus saavad olla, võiks töötada versioon, kus sõbra juures on näiteks üks TG784 (või miski muu ruuter, mis Elioni ühenduse sillana edasi laseks). Siis lased selle Ubiquitisse ja teisel pool paned Ubiquiti külge Elioni ruuteri, mis suudab bridgena olla.

TG784 (TG789) --> Ubiquiti Access Point --> Ubiquiti Station --> TG784 (TG789)


Ma pidasin silmas tänapäevasemaid Ruckus Zoneflex vms seadmeid. Aga jah, iptv/internetti esialgu ühes koosluses üle ei kanna.

Pealegi Vahur, kas on kogemusi multicast edastamisega läbi Ubiquiti. Viimati, kui proovisin, oli pilt äärmiselt hakkiv. Mitte edastuskiiruse tõttu , vaid paketikao, mis aeg-ajalt tekkis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.04.2013 12:20:27 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Content Sharing IP sattus nüüd 169.x.x.x aadresiruumi - kuigi enne oli see ikka 192.168.1.64. See IP pole muudetav. Miks mitte?


Veider apastraat. Taastasin hommikul automaatse DHCP ning Content Sharingu IP kolis 192.168.1.252 peale... Üks kreeklane oli hädas TG788 mudeliga täpselt samamoodi, kuid temal DHCP jagamise lubamine enam CS IP'd tagasi sisevõrku ei toonud. Uuema mudeliga on progress missugune icon_smile.gif.
Wifiga on ka huvitav asi - kuna GW on muudetud ja töötab muude staatiliste asjadega, siis wifi tarbeks jagab ruuter ikka GW nagu default: 192.168.1.254 ning muudetud GW IP annab ta välja kui DNS icon_smile.gif icon_smile.gif. Ei söanda uuesti resetti kah teha kuna softi olukord on nagu "New Games every Day!!" icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 21:06:08 vasta tsitaadiga

Sellise riistaga teeb selle ära nagu kulda, rendid nädalalõpus ja võid kindel olla et saab kaevatud. http://www.ramirent.ee/tooted/ekskavaatorid-ja-laadurid-11/ekskavaatorid-10/miniekskavaator-kuni-2t-562
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 21:42:39 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Jah, ma kaevaks ka ise käsitsi, ilma kopateenust kasutamata ning ilma bürokraatiata. Krt, üle poole meetri sügavale ju väga pole vaja. See pinnas on puhas muld seal, võib-olla puujuuri on natuke, aga nende alt saab kõri läbi ajada ja siis kõrist kaabel läbi ajada. See jupp on ka selline osa, kus ei ole ühtegi minule teadaolevat vee-, elektri- ega gaasitrassi, et näiteks mingi 5 aasta pärast sinna mingi kopp kaevama tuleks. Elektrikaabel pandi paar aastat tagasi uus ja maa sisse ja see liigub hoopis tee ääres.

Netikaabel pole miski ohtlik asi, et tulevikus kopaga katki seda tehes midagi halba juhtuks. Vaskkaablit annab lappida kergesti.

Kasutada saaks juba olemasolevat kaablit, see ju eelmine aasta pandud ja lappimata. Siis ei oleks ka seda kulu.

PS! DarkSky - kui kaevama hakkad käsitsi, siis ütle mulle ka. Ilus vaadata, kui keegi käsitsi kraavi kaevab. Aitan vastu möliseda neile muttidele, kes kisama pistavad, et mis sa krt kaevad siin. icon_razz.gif icon_smile.gif

ot:
saad seal kraavi ääres labidaga aeg maha 60 sellise jutu peale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 21:32:35 vasta tsitaadiga

Keegi 8.C.D.9 tarkvara konfiguratsioonifaili viitsib kuskile üles riputada?

EDIT:
Olemas.
p2ep, tänud!


viimati muutis tomes 26.04.2013 00:23:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 21:43:36 vasta tsitaadiga

Soovitaks keegi RUUTERIT, mis toimiks Elioni taga?

Mure nimelt selline, et DigiTV hangub viimasel ajal sageli, kord jamab nett jne. Liiga sageli on vaja restartida ja juhtmeid kakkuda.
Sestap arvan, et ruuter vast koolemas või lihtsalt niivõrd saast, et meelerahu säilimise nimel parem ostaks midagi korralikku.

Olgu öeldud, et see default Elioni valge junn sai aasta tagasi eelmise pekkiläinud ruuteri asemele ostetud.

Tänud ette ära! Hinnaklass võiks olla kahekohaline.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 22:47:33 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Soovitaks keegi RUUTERIT, mis toimiks Elioni taga?

Mure nimelt selline, et DigiTV hangub viimasel ajal sageli, kord jamab nett jne. Liiga sageli on vaja restartida ja juhtmeid kakkuda.
Sestap arvan, et ruuter vast koolemas või lihtsalt niivõrd saast, et meelerahu säilimise nimel parem ostaks midagi korralikku.

Olgu öeldud, et see default Elioni valge junn sai aasta tagasi eelmise pekkiläinud ruuteri asemele ostetud.

Tänud ette ära! Hinnaklass võiks olla kahekohaline.


Ma ostsin selle:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Võrguseadmed/WiFi+Access+point/241267/
toimib päris hästi.
N56 on mõnikümmend € odavam ja peaks umbes sama hästi toimetama.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 00:42:02 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Soovitaks keegi RUUTERIT, mis toimiks Elioni taga?

Mure nimelt selline, et DigiTV hangub viimasel ajal sageli, kord jamab nett jne. Liiga sageli on vaja restartida ja juhtmeid kakkuda.
Sestap arvan, et ruuter vast koolemas või lihtsalt niivõrd saast, et meelerahu säilimise nimel parem ostaks midagi korralikku.

Olgu öeldud, et see default Elioni valge junn sai aasta tagasi eelmise pekkiläinud ruuteri asemele ostetud.

Tänud ette ära! Hinnaklass võiks olla kahekohaline.


Ma ostsin selle:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Võrguseadmed/WiFi+Access+point/241267/
toimib päris hästi.
N56 on mõnikümmend € odavam ja peaks umbes sama hästi toimetama.


Tundub ilus ja üsna featuurirohke. Samas palju on mida ma pole kasutanud/ei ole kindel kas hakkan kasutama.
Sisuliselt vaja ainult telepilti, 1 juhtmega nett ja maksimum 10 wirelessi ehk siis USB/serveri/läbi veebi trikitamine jms pole vajalik.

Kahtlemata on korralik asi ka vastava hinnaga, aga ma tõepoolest ei oska selles üüratus ruuterihunnikus tuhlata.
Iseenesest see USB'sse ühendatav kõvaketta võimalus leiaks kasutust, kui sellele saaks kogu kodune tarbijaskond kuidagi ligi. thumbs_up.gif

Sellest tulenevalt ehk oskate ka midagi soodsamat võrdlusmomendiks välja pakkuda või juhatada firmadeni mida uurida ise? (Minu teadmised on stiilis "linksys on hea")

E: O, printserver tundub väga boss lahendus olevat, seega ilmselt tellingi ära selle Asuse. Saab USB andmepank-server/printserver korraga eksisteerida. thumbs_up.gif Pole kodus veel moodsa sajandi stiilis printinudki.
Edasi uurin, kas kellegi kaudu ka "hinnavaadeldud" hinnasilti saada antud mudelile..? icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.04.2013 18:17:51 vasta tsitaadiga

tomes kirjutas:
Keegi 8.C.D.9 tarkvara konfiguratsioonifaili viitsib kuskile üles riputada?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/980144/user%20.ini
wifi kinni, tel numbrid 3724300000, parool "salajane"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.04.2013 16:12:31 vasta tsitaadiga

Lasin Elionil teha hinnapakkumise valguskaabli ühenduse rajamiseks, kuna üle tee optika olemas siis vaatasin, et mingi mõistlik summa tuleb aga...
Elioni arvates on tehnilise valmiduse loomise tasu eeldatav hinnavahemik: 4815EUR (km-ta) 5778EUR (km-ga) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 16:26:00 vasta tsitaadiga

yle tee=mitusada meetrit? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.04.2013 16:33:06 vasta tsitaadiga

link :: Valguskaabli vedamine

jeesus188 kirjutas:
yle tee=mitu meetrit? icon_eek.gif


No linnulennult pole 100 meetritki aga ütleme seal maa-all kanaleid pidi maksimaalselt 250m...

NB! Lisasin pildi lingina, üle tee hoonel olemas valgus ja selle kõrval on kortermaja kellel ka olemas, nende kahe hoone vahele peaks jääma jaam/kapp kuhu saab taha ühendada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 16:33:50 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
yle tee=mitu meetrit? icon_eek.gif


No linnulennult pole 100 meetritki aga ütleme seal maa-all kanaleid pidi maksimaalselt 250m...
laiad teed teil seal icon_biggrin.gif
kui 10 inimest leiad, siis polegi hull. üksi ei ole mõtet

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 22:36:45 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
yle tee=mitu meetrit? icon_eek.gif


No linnulennult pole 100 meetritki aga ütleme seal maa-all kanaleid pidi maksimaalselt 250m...

NB! Lisasin pildi lingina, üle tee hoonel olemas valgus ja selle kõrval on kortermaja kellel ka olemas, nende kahe hoone vahele peaks jääma jaam/kapp kuhu saab taha ühendada.


Peaks jääma või jääbki? Minuteada ühendus tuuakse optika puhul ikka kuskilt kaevust kus ühenduskoht on.
Viimati kui üks klient uuris, siis temal oli kah optika naaber korrusmajas, alla 100m. Tema maja ümbruses oli 4 kaevu, millest ainult ühes oli vaba paar. See kaev asus 500m kaugusel.
Ja oled üldse kindel, et antud kaevust on sinu majani maaalune kanal olemas?

Soovitan sul välja võtta tehniliste tingimuste väljastajate tel. nr /emaili ning paluda, et nad annaks sulle teada ligikaudu kustkohast ja palju kaablit vedada tuleb. Kui ilusasti küsid, antakse screenshot plaanist kah. Muidu täpsema projekti saamiseks pead selle juba tellima.

Projektile haardeulatusega kuni 50m 12,78 €
Projektile haardeulatusega üle 50m 38,35 €

Kui arvad, et saad antud töö kuskilt odavamalt, siis palun väga. Antud projektiga pöördudki mõne firma poole. Ega Elion ise kah optikat ei vea. Sellega tegeleb Eltel ning sellelt summalt mida sinult küsitakse Elion ei saa midagi. Samahästi võid pöörduda ka ise Eltelisse ja küsida hinnapakkumist.

Samuti nagu juba mainiti, võid ka naabritega rääkida, mitmesse majja vedades saad summa ära jaotada, kui nüüd majad väga kaugel teineteisest ei ole.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.04.2013 00:50:05 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
oncleuno kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
yle tee=mitu meetrit? icon_eek.gif


No linnulennult pole 100 meetritki aga ütleme seal maa-all kanaleid pidi maksimaalselt 250m...

NB! Lisasin pildi lingina, üle tee hoonel olemas valgus ja selle kõrval on kortermaja kellel ka olemas, nende kahe hoone vahele peaks jääma jaam/kapp kuhu saab taha ühendada.


Peaks jääma või jääbki? Minuteada ühendus tuuakse optika puhul ikka kuskilt kaevust kus ühenduskoht on.
Viimati kui üks klient uuris, siis temal oli kah optika naaber korrusmajas, alla 100m. Tema maja ümbruses oli 4 kaevu, millest ainult ühes oli vaba paar. See kaev asus 500m kaugusel.
Ja oled üldse kindel, et antud kaevust on sinu majani maaalune kanal olemas?

Soovitan sul välja võtta tehniliste tingimuste väljastajate tel. nr /emaili ning paluda, et nad annaks sulle teada ligikaudu kustkohast ja palju kaablit vedada tuleb. Kui ilusasti küsid, antakse screenshot plaanist kah. Muidu täpsema projekti saamiseks pead selle juba tellima.

Projektile haardeulatusega kuni 50m 12,78 €
Projektile haardeulatusega üle 50m 38,35 €

Kui arvad, et saad antud töö kuskilt odavamalt, siis palun väga. Antud projektiga pöördudki mõne firma poole. Ega Elion ise kah optikat ei vea. Sellega tegeleb Eltel ning sellelt summalt mida sinult küsitakse Elion ei saa midagi. Samahästi võid pöörduda ka ise Eltelisse ja küsida hinnapakkumist.

Samuti nagu juba mainiti, võid ka naabritega rääkida, mitmesse majja vedades saad summa ära jaotada, kui nüüd majad väga kaugel teineteisest ei ole.


Ma olen lihtsalt pettunud, et selline summa nõutakse tehniliste tingimuste väljaselgitamise eest ja seal polegi midagi välja toodud kui palju miski maksab...
Eks ajangi edasi teiste kanalite pidi asja ja vaatab kas saab targemaks või tuleb see optika asi maha matta icon_confused.gif
Naabritega on luga jama, kõrval naabritest üks maja on juba üle kahe aasta tühjana müügis ja teine naaber pole kindlasti huvitatud sellest, ülejäänud naabrid juba kaugemal ja ei puutu teemasse.

jeesus188 kirjutas:
oncleuno kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
yle tee=mitu meetrit? icon_eek.gif


No linnulennult pole 100 meetritki aga ütleme seal maa-all kanaleid pidi maksimaalselt 250m...
laiad teed teil seal icon_biggrin.gif
kui 10 inimest leiad, siis polegi hull. üksi ei ole mõtet


See Vilja tänava tee jah ebamõistlikult lai ka parandamiseks nagu Võru linnavalitsus räägib icon_razz1.gif (vahemaa on varuga hinnatud, tegelikult ikka lühem maa)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 07:43:55 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Ma olen lihtsalt pettunud, et selline summa nõutakse tehniliste tingimuste väljaselgitamise eest ja seal polegi midagi välja toodud kui palju miski maksab...


No kuna Elion ei teosta optika töid, seepärast ei öeldagi icon_biggrin.gif Kuna enamvähem hindadega ollakse kursis, siis öeldakse küll ligikaudne maksumus. Aga täpset hinda oskab öelda ju ikka see firma kes töid teostab.
Elion tellib tööd Eltelilt, nemad juba teevadki hinnapakkumise. Aga ükski firma ei hakka ennast liigutama või sulle hinnapakkumist tegema kui sul ei ole ette näidata projekti. Peab ju olema teada kust kohast kuhu ja mis teed pidi vedada, ei saa lihtsalt et ütled sul naabermajas optika olemas, sinna umbes 100m, palju 100m kaablivedu maksab?

Iseenesest tehnilised tingimused on teenus. "Teenus on mõeldud maaomanikele, projekteerijatele ja ehitajatele, kes: Planeerivad kinnistul arendustegevust ning soovivad liituda Elioni võrguga; Planeerivad ehitustegevust, mis vajab olemasolevate siderajatiste ümberpaigutamist." Niiet miks see peaks tasuta olema? Antud projekte tellivad ju ka need inimesed kes ei plaanigi Elioniga liituda vaid lihtsalt tahavad teada kus miski nende maa peal on veetud, et saaksid ise nüüd julgelt kaevetöid teostada. Sa võid ju arvata, et seda pole vaja ja kohe pöörduda mõne kaablifirma poole, aga ükski ajudega firma ei hakka lillegi liigutama ilma selleta. Muidu pärast juhtub see mis tavaliselt Eestis juhtub. Pool linna ilma netita/TV'ta kuna mingi Vasja tegi jälle suvalt kaevetöid.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.04.2013 09:47:12 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Ma olen lihtsalt pettunud, et selline summa nõutakse tehniliste tingimuste väljaselgitamise eest ja seal polegi midagi välja toodud kui palju miski maksab...


No kuna Elion ei teosta optika töid, seepärast ei öeldagi icon_biggrin.gif Kuna enamvähem hindadega ollakse kursis, siis öeldakse küll ligikaudne maksumus. Aga täpset hinda oskab öelda ju ikka see firma kes töid teostab.
Elion tellib tööd Eltelilt, nemad juba teevadki hinnapakkumise. Aga ükski firma ei hakka ennast liigutama või sulle hinnapakkumist tegema kui sul ei ole ette näidata projekti. Peab ju olema teada kust kohast kuhu ja mis teed pidi vedada, ei saa lihtsalt et ütled sul naabermajas optika olemas, sinna umbes 100m, palju 100m kaablivedu maksab?

Iseenesest tehnilised tingimused on teenus. "Teenus on mõeldud maaomanikele, projekteerijatele ja ehitajatele, kes: Planeerivad kinnistul arendustegevust ning soovivad liituda Elioni võrguga; Planeerivad ehitustegevust, mis vajab olemasolevate siderajatiste ümberpaigutamist." Niiet miks see peaks tasuta olema? Antud projekte tellivad ju ka need inimesed kes ei plaanigi Elioniga liituda vaid lihtsalt tahavad teada kus miski nende maa peal on veetud, et saaksid ise nüüd julgelt kaevetöid teostada. Sa võid ju arvata, et seda pole vaja ja kohe pöörduda mõne kaablifirma poole, aga ükski ajudega firma ei hakka lillegi liigutama ilma selleta. Muidu pärast juhtub see mis tavaliselt Eestis juhtub. Pool linna ilma netita/TV'ta kuna mingi Vasja tegi jälle suvalt kaevetöid.


Sinu jutt on väga informatiivne aga sellest ma targemaks ei saanud kuna teadsin seda niigi.
Ajangi Elteli kaudu asja edasi ja vaatab mis summad sealt tulevad, et kas tasub mõtlemist.
Ma ei tahagi ühtegi teenust/projekti ju tasuta saada aga see 5800.- EUR tundub liiga ulmeline minu jaoks,,,
Kui kõikidel majadel on Elioniga liitumine ümberringi olemas ja üle tee majadel optika olemas siis eeldan, et mingid projektid on ka olemas,
järelikult ei pea ma ju maksma kogu tänava projekti nullist kinni vaid ainult selle osa mis minu majale vajalik rajada oleks... (või saan ma väga valesti asjadest aru?)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.04.2013 11:20:43 vasta tsitaadiga

Toon kaks näidet hinnakujunduse reaalsusest. 1999 tahtsin saada Elionilt 1,6km pikkust telefoniliini, mis oleks riputatud postidele õhuliinina kogu pikkuses. Tuttav oli piirkonna äriklientuuri haldur vms. uuris võimalusi ja teatas silmagi pilgutamata - 600 000.- EEK ja kahe nädalaga tehtud. Osundan: "Või koli linna elama..."

2008. Ühel tuttaval läheb tema krundist läbi Elioni õhkliin klientidele, post on vahetult maja kõrval ning umbes 15jm kaabli paneku eest küsiti 18 000.-EEK...

Nii mõnegi arvates on jämedalt võttes reaalse töö hind küsitud hinna sees KUNI 1/5. Ülejäänu on tasu julguse/jultumuse eest üldse midagi küsida...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.04.2013 11:30:38 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Toon kaks näidet hinnakujunduse reaalsusest. 1999 tahtsin saada Elionilt 1,6km pikkust telefoniliini, mis oleks riputatud postidele õhuliinina kogu pikkuses. Tuttav oli piirkonna äriklientuuri haldur vms. uuris võimalusi ja teatas silmagi pilgutamata - 600 000.- EEK ja kahe nädalaga tehtud. Osundan: "Või koli linna elama..."

2008. Ühel tuttaval läheb tema krundist läbi Elioni õhkliin klientidele, post on vahetult maja kõrval ning umbes 15jm kaabli paneku eest küsiti 18 000.-EEK...

Nii mõnegi arvates on jämedalt võttes reaalse töö hind küsitud hinna sees KUNI 1/5. Ülejäänu on tasu julguse/jultumuse eest üldse midagi küsida...


Eks see ole elu aga mina nii rikas pole, et selliseid summasid maksta. Pigem lepin olukorraga ja kasutan olemasolevat telefoniliini ja ootan tulevikulahendusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 11:37:16 vasta tsitaadiga

kellelgi on pakkuda tg789vn elioni routeri firmwaret? sai ostetud neti avarusest selline ruuter, kuid asjal sonera soft peal ?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.04.2013 11:48:54 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
kellelgi on pakkuda tg789vn elioni routeri firmwaret? sai ostetud neti avarusest selline ruuter, kuid asjal sonera soft peal ?


Arvan et kui pöördud selle probleemiga tehnilise toe poole siis teevad sul tasuta tarkvarauuenduse ära, kui see kaughalduses muidugi võimalik on...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 12:12:19 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:

Arvan et kui pöördud selle probleemiga tehnilise toe poole siis teevad sul tasuta tarkvarauuenduse ära, kui see kaughalduses muidugi võimalik on...
Tegevused mujalt ostetud kliendiseadmes on üldiselt tasulised. Uurida muidugi tasub.

Aga kas sellest ei piisa kui ruuter reset'ida ja panna liini peale? St tavaline TG789 võtab siis Elioniga ühendust ning vajadusel tehakse tarkvarauuendus ja muu juurdekuuluv.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.04.2013 13:21:26 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:

Eks see ole elu aga mina nii rikas pole, et selliseid summasid maksta. Pigem lepin olukorraga ja kasutan olemasolevat telefoniliini ja ootan tulevikulahendusi icon_biggrin.gif


Mina ka ei olnud ega ole praegugi. Kuid ma ei jäänud olukorraga leppimise staadiumisse vaid otsisin alternatiive. Esiteks, nn fikstelefoni oli vaja: tõin tuttava ET tehniku käest sama sektori piirkonnas töötava RAS1000 komplekti, testisin soovitud kohas ära, saavutasin 3-4 pulka levi võimalikust viiest. Siis helistasin ET kontorisse ja soovisin saada liitumist RAS1000 süsteemi abil... Mulle vastati et ei saa - asun umbes kilomeeter võimalikust levialast väljas. Küsisin siis seepeale kuidas hetkel kõne kuuldavus on? Vastuseks oli vägahea. Teatasin siis seepeale et ma just soovitud kohas ja just RAS1000 kaudu kõnelengi icon_smile.gificon_smile.gif.
Seepeale vormistati asi ära, kobiseti küll et nii ei tohi seadmeid teise kohta paigutada kuid pareerisin selle teatega et seade on nende enda tehniku oma ja sellest piisas. Järgmisel päeval oli komplekt käes, üleval ja ka töötas, paari päeva pärast jõudsid ka ühed targemad tehnikud kohale kes siis vaatasid üle kas minu antud GPS koordinaadid klappisid nende nähtuga.
Oli veel teinegi positiivne moment - nimelt seetõttu et PSTN (Bingo@pailaps icon_smile.gif) liin jäi rajamata, hankisin endale wifi seadmed ja hakkasin tollase Külatee raames internetti kasutama, 256K kiirus oli ikka "tiba" kiirem kui 56K mööda juhet icon_smile.gif. See liigutus sai küll alles 2000 alul teostatud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.