|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba protsessorit eelistad sina? |
| Exynos 5 Octa 5410 |
|
32% |
[ 72 ] |
| Qualcomm Snapdragon 600 |
|
67% |
[ 148 ] |
|
| hääli kokku : 220 |
|
| autor |
|
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
09.04.2013 15:14:51
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kaine mõistus? |
kaine mõistusega exynost ei peaks eelistama? Arvan,et XDA's hakatakse s4 exynose jaoks piisavalt palju head tarkvara tegema,nii et mis community tugi?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
09.04.2013 20:42:40
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Ega pole midagi kuulda juhtmevabast laadijast - autohoidikust, nagu on Nokial? |
Juhtmevabast laadijast on siin veidi juttu, iseasi mis ta maksma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.04.2013 21:01:19
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| linni kirjutas: |
| Ega pole midagi kuulda juhtmevabast laadijast - autohoidikust, nagu on Nokial? |
Juhtmevabast laadijast on siin veidi juttu, iseasi mis ta maksma hakkab |
öökapile ideaalne, siis laadigu kasvõi 5 tundi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.04.2013 21:05:32
|
|
|
Kui Samsungi juhtmevaba laadimine on Qi standardiga, siis pole eriti vahet mis laadija sul on.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
10.04.2013 08:00:02
|
|
|
Igasugustest laadimisalustest olen lugenud, aga just autoalus huvitab. Tomtom läheb peale, nüüd saab ehk autost navigaatori välja visata ja asendada see telefoniga. Navigaatori iga - aastane kaartide uuendamine maksab 40 euro ringis, telefonirakendusele on kaardiuuendusteenus lifetime tasuta. Juhtmete ühendamine on siiani komistuskiviks olnud, Nokia tuli välja väga laheda laadijaga. Tore oleks, kui mõni tootja aretaks ka Samsale sarnase vidina.
Qi suhtes on asjad veel lahtised.
Samuti ei ole kahjuks wireless laadimist out-of-box, selleks tuleb osta vastav tagakaas, mis teeb telefoni raskemaks ja paksemaks.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
10.04.2013 12:41:56
|
|
|
| Tea, mis ta hind ka tulla võib ? Alguses plaanisin xperia Z osta aga erinevaid jutte lugedes kadus isu ära. Sellel oleks saanud inglismaalt koos saatmis kuluga 550 euri (eestis 639) Kui alla kuuesaja saaks ebayst, siis ostaks küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.04.2013 12:44:03
|
|
|
| tonis12, natuke ülalpool on Eesti poe hind kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.04.2013 13:23:17
|
|
|
kas siia mingi küsimustiku saaks teha? Mind huvitab kui paljud eelistavad Exynost ja kui paljud Snapdragonit
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
10.04.2013 13:45:54
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
kas siia mingi küsimustiku saaks teha? Mind huvitab kui paljud eelistavad Exynost ja kui paljud Snapdragonit  |
Esimene vastaja: Exynos on veidi kiirem, aga minu jaoks pole mingit vahet, erinevus on marginaalne. Telefon on mul töö tegemiseks, mitte meelelahutajaks. Kui üldse eelistada, siis vähem voolu tarbivat.
Edit: lisaks küsitlusse: ei oma eelistust.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.04.2013 13:46:34
|
|
|
| Kui keegi viitsiks visata infot ka, mis nende täpne erinevus on...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.04.2013 13:49:08
|
|
|
Exynos
+ Kiirem
- LTE puudumine (spekulatiivne)
Snapdragon
+ Community tugi (kaheldav, ju Exynos tuleb ka järgi)
+ LTE
- Millisekundi võrra aeglasem
Aku osas räägitakse, et vahet pole väga.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.04.2013 14:44:02
|
|
|
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
10.04.2013 14:47:48
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Aku osas räägitakse, et vahet pole väga. |
Räägitakse, et kui Exynose vint põhja keerata, imeb aku kolm korda kiiremini tühjaks.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.04.2013 15:10:17
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga  |
Aga miks sa siis Exynost eelistad?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.04.2013 16:29:58
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| mario20031 kirjutas: |
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga  |
Aga miks sa siis Exynost eelistad? |
ta ju maario
talle on vahe sama suur kui sõidad autoga 192km/h või 200km/h
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.04.2013 16:58:59
|
|
|
*peaks olema kõige akusõbralikum protsessor (iseenesest ei mängi rolli,kui vähemalt 12h suudab vastu pidada)
*juba madalamal prose sagedusel on performance osas snapdragonsit üle
*Exynos toetab riistvaraliselt LTE'd ning olen 100% kindel,et varem või hiljem tuleb ka tarkvaraline tugi.Kui mitte samsungilt siis XDA'st
*ma ei tunne muret CyanogenMod'i community toe olemasolu/puudumise pärast
Hetkel veel kahtlen sügavalt,kas üldse s4 poole vaatan,enne kui ei saa käes hoida. Mind jätkuvalt häirib tõsiselt fakt,et tegemist on plastikust junniga.
Kui GS4 kuidagimoodigi enam-vähem tundub,siis võtan Exynose ligi,ainuke mure,et äkki Exynos muutub liiga raskesti kättesaadavaks/liiga kalliks,kuna neid tehakse vähem
| jeesus188 kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| mario20031 kirjutas: |
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga  |
Aga miks sa siis Exynost eelistad? |
ta ju maario
talle on vahe sama suur kui sõidad autoga 192km/h või 200km/h  |
mida sa ajad?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.04.2013 18:08:56
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
*peaks olema kõige akusõbralikum protsessor (iseenesest ei mängi rolli,kui vähemalt 12h suudab vastu pidada)
*juba madalamal prose sagedusel on performance osas snapdragonsit üle
*Exynos toetab riistvaraliselt LTE'd ning olen 100% kindel,et varem või hiljem tuleb ka tarkvaraline tugi.Kui mitte samsungilt siis XDA'st
*ma ei tunne muret CyanogenMod'i community toe olemasolu/puudumise pärast |
oskad sa ehk mõnele in depth revüüle viidata, kus on i9500 mudelit testitud?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
11.04.2013 09:53:30
|
|
|
| Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
11.04.2013 12:15:20
|
|
|
No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
11.04.2013 15:12:03
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga. |
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.04.2013 15:14:56
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga. |
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma !  |
tänapäeva kõnekäend on 8 tuuma on ikka 8 tuuma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
11.04.2013 15:29:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tonis12 kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga. |
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma !  |
tänapäeva kõnekäend on 8 tuuma on ikka 8 tuuma |
Seda muidugi saab öelda vaid siis, kui külastada ebayd ja sealt tellida. Vastasel korral peab ikka neli tuuma on neli tuuma- juurde jääma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.04.2013 16:16:34
|
|
|
mis see iibei siia puutub?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.04.2013 16:24:03
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel ! |
Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.04.2013 16:30:11
|
|
|
| rex kirjutas: |
| tonis12 kirjutas: |
| Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel ! |
Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
11.04.2013 17:09:59
|
|
|
väike paraleel ostsin iomale teleka , nädalaga suutsin purustada ekraani , järgmine nädal käisin sõbrajuures ja jooksin mööblitykiga ka tema teleka sodiks. nisanäppu ei paranda ka haud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.04.2013 18:45:07
|
|
|
Spoiler 
| trip kirjutas: |
 |
postituse mõte?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
11.04.2013 19:52:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mis see iibei siia puutub? |
Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
11.04.2013 19:57:01
|
|
|
einoh, ma näen HV-s et telefon kohal olemas, seega võib osta kasvõi kohe.
elioni lehel näeme sadavust: 22 päevaga kätte, mis neil siisl kohapeal saadaval? lubadus 22 päevaga telefon tärnida?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.04.2013 20:06:45
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| mis see iibei siia puutub? |
Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan. |
Niipalju kui ma hetkel tean, siis plaanitakse nii, et i9500 läheb müüki nendesse riikidesse, kus pole 4G/LTE vajadust telefonis. Korea saab muidugi oma special versiooni Exynosest koos LTE-ga.
NIng 8 tuuma on nii eksitav tegelikult öelda selle kohta, kuna reaalselt töös on maksimaalselt ainult 4 tuuma.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.04.2013 21:08:25
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| mis see iibei siia puutub? |
Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan. |
kui myyki tuleb saksas ja inglismaal......kas need võrduvad kohe iibeiga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
11.04.2013 21:50:50
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tonis12 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| mis see iibei siia puutub? |
Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan. |
kui myyki tuleb saksas ja inglismaal......kas need võrduvad kohe iibeiga? |
Enam vähem jah. Sest kohale lennates lähevad piletid ka maksma ja see tundub olema kallis variant. e- poodides on ka ikka suht kallis, samas ebay's saab päris häid hindu näha vahete vahel. Kui eestis tuleb see telefon maksma 649 eurot, siis ebay hind peaks olema umbes viiskümmend kuni sada eurot odavam. Nii on praktika vähemalt näidanud. Xperia z, mida ma alguses hiilisin, oleks ebayst ostes läinud näiteks 90 eurot odavamalt. Vbl mõnele pole see mingi raha aga mulle tundub see number olema piisavalt suur. Ise ostan enamuse kaupadest ebayst. Aga kui keegi teab häid alternatiive, siis kindlasti ka siia postitada, sest 649 euroga ma seda telefoni kohe kindalsti osta ei kavatse. Samas tundub see olema esimene nö nutitelefon, mis on ostmist väärt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.04.2013 21:59:14
|
|
|
Üsna nadi PPI-ga ikka. 5.8" puhul kõigest 190.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
12.04.2013 00:35:30
|
|
|
| rex kirjutas: |
| tonis12 kirjutas: |
| Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel ! |
Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks. |
See väide oli nii halb, et see pole isegi naljakas
Endal kukkus Galaxy Ace ca. 1.8m kõrguselt vastu kivipõrandat. Aku ja tagakaas lendasid muidugi minema (kokkupõrkeenergia suunatakse mujale) ning telefonile ei tekkinud ei ühtegi kriimu ega katkist ekraani. Tuttav suutis aga oma kuu aega vana minaTelefoni taskust maha kukutada ning ekraan hetkega puruks. Võttis vana 3GS'i pärast seda kasutusele ning paar päeva hiljem oli ka selle ekraan puruks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2013 08:36:07
|
|
|
| Mina aga ei suuda isegi enam meenutada, millal mul telefon viimati käest kukkus. Kõrgest vanusest hoolimata Alzheimerit veel ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.04.2013 08:57:18
|
|
|
| Äkki jätaks siin vaidlusteemad, selles teemas võiks arutleda konkreetse telefoni üle. Ma saan aru, et maailmas on jube palju halbu telefone ning neid tuleb maha loopida aga... no kaua võib. Elage enda maailmavalu mujal välja, näiteks siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=482654
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
16.04.2013 19:55:32
|
|
|
Miks S4l raadiot pole? Vot sellepärast:
"Our studies show a trend shift of interest to digital broadcasting, specifically – focus on listening to music content in social networks or on the channel YouTube. The flagship model of our products are focused on customers who use digital content, which use modern formats and channels of information consumption. (translated from Russian)."
http://blog.gsmarena.com/samsung-explains-why-galaxy-s4-lacks-fm-radio/
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
16.04.2013 20:04:47
|
|
|
Mul galaxy nexusel ka raadiot pole, kordagi puudust pole tundnud.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.04.2013 09:57:24
|
|
|
Samsungil on ilmselgelt õigus.
Tasuta netiraadio rakendused on korralikud, korralikud on demand muusikateenused on ka üsna odavad.
Mul on 4-5 viimasel telefonil raadio olnud, mitte kordagi ei ole ühelgi nesit seda kasutanud.
Samas füüsiline raadio vastuvõtja on tänapäeval integreeritud kiibistikku, GSMArena jutt lisakivist emaplaadil siin ei päde.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
20.04.2013 19:51:13
|
|
|
Huvitav, kas eeltellimise leping kirjutatakse verega ja hinnaks on oma hing
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|