Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.04.2013 15:14:51 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kaine mõistus?
kaine mõistusega exynost ei peaks eelistama? Arvan,et XDA's hakatakse s4 exynose jaoks piisavalt palju head tarkvara tegema,nii et mis community tugi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 20:42:40 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Ega pole midagi kuulda juhtmevabast laadijast - autohoidikust, nagu on Nokial?


Juhtmevabast laadijast on siin veidi juttu, iseasi mis ta maksma hakkab
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 21:01:19 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
linni kirjutas:
Ega pole midagi kuulda juhtmevabast laadijast - autohoidikust, nagu on Nokial?


Juhtmevabast laadijast on siin veidi juttu, iseasi mis ta maksma hakkab

öökapile ideaalne, siis laadigu kasvõi 5 tundi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 21:05:32 vasta tsitaadiga

Kui Samsungi juhtmevaba laadimine on Qi standardiga, siis pole eriti vahet mis laadija sul on.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.04.2013 08:00:02 vasta tsitaadiga

Igasugustest laadimisalustest olen lugenud, aga just autoalus huvitab. Tomtom läheb peale, nüüd saab ehk autost navigaatori välja visata ja asendada see telefoniga. Navigaatori iga - aastane kaartide uuendamine maksab 40 euro ringis, telefonirakendusele on kaardiuuendusteenus lifetime tasuta. Juhtmete ühendamine on siiani komistuskiviks olnud, Nokia tuli välja väga laheda laadijaga. Tore oleks, kui mõni tootja aretaks ka Samsale sarnase vidina.

Qi suhtes on asjad veel lahtised.
Samuti ei ole kahjuks wireless laadimist out-of-box, selleks tuleb osta vastav tagakaas, mis teeb telefoni raskemaks ja paksemaks.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 12:41:56 vasta tsitaadiga

Tea, mis ta hind ka tulla võib ? Alguses plaanisin xperia Z osta aga erinevaid jutte lugedes kadus isu ära. Sellel oleks saanud inglismaalt koos saatmis kuluga 550 euri (eestis 639) Kui alla kuuesaja saaks ebayst, siis ostaks küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 12:44:03 vasta tsitaadiga

tonis12, natuke ülalpool on Eesti poe hind kirjas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.04.2013 13:23:17 vasta tsitaadiga

kas siia mingi küsimustiku saaks teha? Mind huvitab kui paljud eelistavad Exynost ja kui paljud Snapdragonit icon_question.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2013 13:39:32 vasta tsitaadiga

Lisasin küsitluse.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.04.2013 13:45:54 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
kas siia mingi küsimustiku saaks teha? Mind huvitab kui paljud eelistavad Exynost ja kui paljud Snapdragonit icon_question.gif


Esimene vastaja: Exynos on veidi kiirem, aga minu jaoks pole mingit vahet, erinevus on marginaalne. Telefon on mul töö tegemiseks, mitte meelelahutajaks. Kui üldse eelistada, siis vähem voolu tarbivat.

Edit: lisaks küsitlusse: ei oma eelistust.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 13:46:34 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsiks visata infot ka, mis nende täpne erinevus on...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.04.2013 13:49:08 vasta tsitaadiga

Exynos
+ Kiirem
- LTE puudumine (spekulatiivne)


Snapdragon
+ Community tugi (kaheldav, ju Exynos tuleb ka järgi)
+ LTE
- Millisekundi võrra aeglasem

Aku osas räägitakse, et vahet pole väga.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.04.2013 14:44:02 vasta tsitaadiga

tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.04.2013 14:47:48 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:


Aku osas räägitakse, et vahet pole väga.


Räägitakse, et kui Exynose vint põhja keerata, imeb aku kolm korda kiiremini tühjaks.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 15:10:17 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga icon_rolleyes.gif

Aga miks sa siis Exynost eelistad?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 16:29:58 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
mario20031 kirjutas:
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga icon_rolleyes.gif

Aga miks sa siis Exynost eelistad?
ta ju maario
talle on vahe sama suur kui sõidad autoga 192km/h või 200km/h icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.04.2013 16:58:59 vasta tsitaadiga

*peaks olema kõige akusõbralikum protsessor (iseenesest ei mängi rolli,kui vähemalt 12h suudab vastu pidada)
*juba madalamal prose sagedusel on performance osas snapdragonsit üle
*Exynos toetab riistvaraliselt LTE'd ning olen 100% kindel,et varem või hiljem tuleb ka tarkvaraline tugi.Kui mitte samsungilt siis XDA'st
*ma ei tunne muret CyanogenMod'i community toe olemasolu/puudumise pärast

Hetkel veel kahtlen sügavalt,kas üldse s4 poole vaatan,enne kui ei saa käes hoida. Mind jätkuvalt häirib tõsiselt fakt,et tegemist on plastikust junniga.
Kui GS4 kuidagimoodigi enam-vähem tundub,siis võtan Exynose ligi,ainuke mure,et äkki Exynos muutub liiga raskesti kättesaadavaks/liiga kalliks,kuna neid tehakse vähem icon_confused.gif

jeesus188 kirjutas:
gan3b kirjutas:
mario20031 kirjutas:
tundub et ma ainus Exynose pooldaja hetkeseisuga icon_rolleyes.gif

Aga miks sa siis Exynost eelistad?
ta ju maario
talle on vahe sama suur kui sõidad autoga 192km/h või 200km/h icon_lol.gif
mida sa ajad?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2013 18:08:56 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
*peaks olema kõige akusõbralikum protsessor (iseenesest ei mängi rolli,kui vähemalt 12h suudab vastu pidada)
*juba madalamal prose sagedusel on performance osas snapdragonsit üle
*Exynos toetab riistvaraliselt LTE'd ning olen 100% kindel,et varem või hiljem tuleb ka tarkvaraline tugi.Kui mitte samsungilt siis XDA'st
*ma ei tunne muret CyanogenMod'i community toe olemasolu/puudumise pärast
oskad sa ehk mõnele in depth revüüle viidata, kus on i9500 mudelit testitud?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.04.2013 18:36:28 vasta tsitaadiga

siit leiad kõik lingid mis vähegi S4'ga seotud,kuid väga in-depth ülevaateid veel vist ei ole

aga näiteks:
http://www.sammobile.com/2013/03/27/samsung-galaxy-s4-user-interface-walkthrough/
ja
http://www.androidpot.com/samsung-galaxy-s4-i9500-review/

ning üks venekeelne:
http://gagadget.com/cellphones/2013-03-27-obzor-samsung-galaxy-s4/

Kõik need mingite demo tarkvaradega tehtud,nii et selleks ajaks kui seade välja tuleb,peaks nii sünteetilised benchmarkid kui ka muu kasutamine veel sujuvam/kiirem olema.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 09:53:30 vasta tsitaadiga

Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2013 11:20:09 vasta tsitaadiga

Kui see pole veel läbi käinud, siis Eestisse tuleb ametlikult neljatuumaline versioon:

SamsungEE kirjutas:
weasel kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ning kas tegemist saab olema 3G või 4G versiooniga?

FB-s sai seda küsitud ja vastus oli, et 4G e Snapdragoniga isend. GSMArena ka seda kinnitanud.


XDA-s nägin tabelit, kus 16.04 jõuab Ida-Euroopasse Exynosega variant (ehk siis 3G) ja mai keskel alles S600. Soovin selle info kinnitamist või ümber lükkamist.


Hetkeseisuga ametlikult kaheksatuumalise protsessoriga versioon (3G) Eestis müügile ei tule. Neljatuumaline versioon (4G) peaks müügile tulema aprilli lõpus.


Allikas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7609415#7609415

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 11.04.2013 12:15:20 vasta tsitaadiga

No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 15:12:03 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga.
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma ! icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 15:14:56 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
rocki kirjutas:
No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga.
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma ! icon_eek.gif

tänapäeva kõnekäend on 8 tuuma on ikka 8 tuuma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 15:29:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tonis12 kirjutas:
rocki kirjutas:
No vahet pole ju, 4 tuuma ikka korraga.
vanasti oli kõnekäänd : kaks pead on ikka kaks pead. Uuemaaja trend on siis neli tuuma on ikka neli tuuma ! icon_eek.gif

tänapäeva kõnekäend on 8 tuuma on ikka 8 tuuma


Seda muidugi saab öelda vaid siis, kui külastada ebayd ja sealt tellida. Vastasel korral peab ikka neli tuuma on neli tuuma- juurde jääma. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 16:16:34 vasta tsitaadiga

mis see iibei siia puutub?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 16:24:03 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel !

Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 16:30:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
tonis12 kirjutas:
Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel !

Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks.
bow.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 17:09:59 vasta tsitaadiga

väike paraleel ostsin iomale teleka , nädalaga suutsin purustada ekraani , järgmine nädal käisin sõbrajuures ja jooksin mööblitykiga ka tema teleka sodiks. nisanäppu ei paranda ka haud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 18:26:55 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 18:45:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

postituse mõte?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 19:52:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis see iibei siia puutub?


Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 19:57:01 vasta tsitaadiga

einoh, ma näen HV-s et telefon kohal olemas, seega võib osta kasvõi kohe.
elioni lehel näeme sadavust: 22 päevaga kätte, mis neil siisl kohapeal saadaval? lubadus 22 päevaga telefon tärnida?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 20:06:45 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mis see iibei siia puutub?


Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan.

Niipalju kui ma hetkel tean, siis plaanitakse nii, et i9500 läheb müüki nendesse riikidesse, kus pole 4G/LTE vajadust telefonis. Korea saab muidugi oma special versiooni Exynosest koos LTE-ga.

NIng 8 tuuma on nii eksitav tegelikult öelda selle kohta, kuna reaalselt töös on maksimaalselt ainult 4 tuuma.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 20:39:38 vasta tsitaadiga

Kui 5" väheks jääb, siis Samsung just teatas, et tulevad välja ka 5.8" ja 6.3" ning jah, olid ajad, kui 3" ekraan tundus meeletu suur ning mõttetu valik telefonile icon_biggrin.gif
http://www.androidcentral.com/samsung-announces-58-inch-and-63-inch-galaxy-mega-smartphone

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 21:08:25 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mis see iibei siia puutub?


Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan.

kui myyki tuleb saksas ja inglismaal......kas need võrduvad kohe iibeiga?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 21:50:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tonis12 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mis see iibei siia puutub?


Niipalju puutub, et arvatavasti ei tooda eestisse müüki 8 tuumalist. Need lähevad saksamaale ja inglismaale ja eestisse tulevad neljatuumalised. Muidugi parandage mind, kui soodat ajan.

kui myyki tuleb saksas ja inglismaal......kas need võrduvad kohe iibeiga?


Enam vähem jah. Sest kohale lennates lähevad piletid ka maksma ja see tundub olema kallis variant. e- poodides on ka ikka suht kallis, samas ebay's saab päris häid hindu näha vahete vahel. Kui eestis tuleb see telefon maksma 649 eurot, siis ebay hind peaks olema umbes viiskümmend kuni sada eurot odavam. Nii on praktika vähemalt näidanud. Xperia z, mida ma alguses hiilisin, oleks ebayst ostes läinud näiteks 90 eurot odavamalt. Vbl mõnele pole see mingi raha aga mulle tundub see number olema piisavalt suur. Ise ostan enamuse kaupadest ebayst. Aga kui keegi teab häid alternatiive, siis kindlasti ka siia postitada, sest 649 euroga ma seda telefoni kohe kindalsti osta ei kavatse. Samas tundub see olema esimene nö nutitelefon, mis on ostmist väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 21:59:14 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui 5" väheks jääb, siis Samsung just teatas, et tulevad välja ka 5.8" ja 6.3" ning jah, olid ajad, kui 3" ekraan tundus meeletu suur ning mõttetu valik telefonile icon_biggrin.gif
http://www.androidcentral.com/samsung-announces-58-inch-and-63-inch-galaxy-mega-smartphone

Üsna nadi PPI-ga ikka. 5.8" puhul kõigest 190.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.04.2013 23:40:43 vasta tsitaadiga

Mis mudel kuhu müügile ilmub:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 00:32:07 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Mis mudel kuhu müügile ilmub:

Spoiler Spoiler Spoiler

keegi mode võiks selle info ka esimesse posti panna thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 00:35:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
tonis12 kirjutas:
Lugesin eelnevaid postitusi, kus kodanikud kaeblevad, et on selline plastik. Ühel hetkel kui mu naise samsung duos s köögi kivipõrandale maha käis pooleteise meetri kõrguselt hirrrmsa mürtsuga, nii,et tagakaas ja aku ning telefon lendasid igaüks ise ilmakaarde, siis mõistsin sellise telefoni ehituse tagamaid. Peale telefoni algasendisse sättimist töötab see kui uus, isegi kriime pole kusagil. Kui seitsmesaja eurone telefon, nimelt siis i- föön, mis lapsel on- oleks maha kukkunud, siis oleks pidanud lähima prügikasti üles otsima ja piduliku tseremooniaga pidanud sellega hüvasti jätma. See on kindel, mis kindel !

Seda eelist on juba palju-palju kordi välja toodud, kuid ikkagi eelistatakse pahatihti õlut või veini juua kerge, odava ja vastupidava plasttopsi asemel kergesti purunevast klaasist. Kui korra 700€-se litaka ära saad, treenib see nisanäpud automaatselt tugevamaks.

See väide oli nii halb, et see pole isegi naljakas icon_rolleyes.gif
Endal kukkus Galaxy Ace ca. 1.8m kõrguselt vastu kivipõrandat. Aku ja tagakaas lendasid muidugi minema (kokkupõrkeenergia suunatakse mujale) ning telefonile ei tekkinud ei ühtegi kriimu ega katkist ekraani. Tuttav suutis aga oma kuu aega vana minaTelefoni taskust maha kukutada ning ekraan hetkega puruks. Võttis vana 3GS'i pärast seda kasutusele ning paar päeva hiljem oli ka selle ekraan puruks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 08:36:07 vasta tsitaadiga

Mina aga ei suuda isegi enam meenutada, millal mul telefon viimati käest kukkus. Kõrgest vanusest hoolimata Alzheimerit veel ei ole.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 08:57:18 vasta tsitaadiga

Äkki jätaks siin vaidlusteemad, selles teemas võiks arutleda konkreetse telefoni üle. Ma saan aru, et maailmas on jube palju halbu telefone ning neid tuleb maha loopida aga... no kaua võib. Elage enda maailmavalu mujal välja, näiteks siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=482654
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 19:55:32 vasta tsitaadiga

Miks S4l raadiot pole? Vot sellepärast:

"Our studies show a trend shift of interest to digital broadcasting, specifically – focus on listening to music content in social networks or on the channel YouTube. The flagship model of our products are focused on customers who use digital content, which use modern formats and channels of information consumption. (translated from Russian)."

http://blog.gsmarena.com/samsung-explains-why-galaxy-s4-lacks-fm-radio/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 20:04:47 vasta tsitaadiga

Mul galaxy nexusel ka raadiot pole, kordagi puudust pole tundnud.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 09:57:24 vasta tsitaadiga

Samsungil on ilmselgelt õigus.
Tasuta netiraadio rakendused on korralikud, korralikud on demand muusikateenused on ka üsna odavad.
Mul on 4-5 viimasel telefonil raadio olnud, mitte kordagi ei ole ühelgi nesit seda kasutanud.
Samas füüsiline raadio vastuvõtja on tänapäeval integreeritud kiibistikku, GSMArena jutt lisakivist emaplaadil siin ei päde.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 20.04.2013 19:15:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tänasest siis elionist ette tellitav, emtist vast ka
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s-iv/GT-I9505ZKASEB
ise võtsin elionist

meil siis 9505 16GB versioon

Galaxy S4 eeltellimine Tele2-s ja Elisa-s.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 20.04.2013 19:43:58 vasta tsitaadiga

Alternatiivne ja elegantne wireless laadimislahendus.

Leidsin ka huvitava laadimisaluse.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 19:51:13 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
libe kirjutas:
tänasest siis elionist ette tellitav, emtist vast ka
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s-iv/GT-I9505ZKASEB
ise võtsin elionist

meil siis 9505 16GB versioon

Galaxy S4 eeltellimine Tele2-s ja Elisa-s.

Huvitav, kas eeltellimise leping kirjutatakse verega ja hinnaks on oma hing icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 20.04.2013 20:07:48 vasta tsitaadiga

erik911, tegelikult tekkis ka omal ka sama küsimus.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.