|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
11.04.2013 23:10:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
Wifi wifiks, juba 3G seeshoimine imeb akut vilinal...
Aga oota natuke, kohe hakkab tulema põhjendusi a la sul pole parema pidamisega akut vajagi... Nagunii paned iga õhtul laadima jne... |
Ei hakka siin mingeid põhjendusi tulema, aga selle pärast veel androidipilli ka ei vali!
Ja vastu seina ei viska siin ka midagi, aga aku võiks ju vähekene parem olla
MAx powers: Ei maksa nüüd üle ka pingutada, lihtsalt siiani paljud teatsid seda, et kui üle 30 sekundi muusikapala, siis peab seda lõikuma hakkama, et helinates näha oleks ja kasutada saaks, aga enam ei pea läbi ussi m-i tegema seda
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.04.2013 23:24:28
|
|
|
| mis telefon sul enne iphone 5 oli?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
11.04.2013 23:26:02
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| mis telefon sul enne iphone 5 oli? |
Samsung wave2
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
11.04.2013 23:54:36
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| mis telefon sul enne iphone 5 oli? |
Samsung wave2 |
Mul oli enne Iphone 4S ( mille aku on ilmselt kõige "lühiajalisem" viimastest Iphone'idest) Samsung Monte, hoidsin 3G sees, mängsin ja ikka sai ligi 10 päeva laadimata. Praegu pingutan 2 päeva 4S'ga välja. Samas ega Android parem pole.
Kas ma olen ainuke, kes ei pea midagi lõikuma kui tahan tavalist mp3 faili helinaks määrata? Nii helin kui ka hommikune äratus on lihtsalt muusika folderist määratud.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.04.2013 00:27:59
|
|
|
| no ma ei tea, millega te seda telefoni koormate. Ma võtsin hommikul 10 ajal full charged telefoni, päeva jooksul tuli 32min kõnesid, rehvivahetuses surfasin tund aega erinevates tuubides, kasutasin korra mäpsi ja momendil on järel 48% akumulaatorit.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
12.04.2013 07:44:42
|
|
|
| Six kirjutas: |
Sellise kasutamisega oleks normaalse akuga telefonil alles 78%.
|
iPhone'il? Või mõnel muul telefonil?
Enivei, aku on iPhone'il üks väheseid asju, mille üle ma ei kurda.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2013 09:00:20
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Keegi oskab vastata miks on iphone5 aku nii nõrk? |
1440 mAh aku ei ole kindlasti nõrk. Lihtsalt seade on ablas. Samas sul on ta vast veel nii uus ka, et aku pole veel korralikult formeerunud. Lisa tsükleid.
Mu 2.5a vanal 4-l on hetkel nii:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.04.2013 09:00:37
|
|
|
Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...
| Anti kirjutas: |
| ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
12.04.2013 11:39:25
|
|
|
| See akuteema on igas telefoni teemas nagu sinusoid, pidevalt käib läbi, keegi küsib, keegi vastab. Kõik oleneb kasutamisest!! Ma olen nüüd omanud 2-e erinevat Androidi ja praegu 4S, kõikidele olen alati iga õhtul saba taha pannud, et siis hommikul saaks rahulikult 100% telefoniga päevale vastu minna. Kõiksugu 3G, wifi ja BT sisse-välja lülitamised on mõttetu, on ta siis manuaalselt, geopositsioneeringuga, ajaliselt või nfc-ga. See on nutikas ja ma ei eelda, et ma saan 20 päeva standby aega. 2 senti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.04.2013 11:42:16
|
|
|
i hear you bro
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
12.04.2013 12:06:06
|
|
|
| Six kirjutas: |
Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...
| Anti kirjutas: |
| ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee. |
|
Six, Viletsaid omadusi on absull igal platformil hetkel. Aku teema on valdavalt kõigil aktuaalne ja pole küll mingi eriline miinus. Voolupesasid ei leia? Siis tuleb osta kõnetelefon, mis kestab nädala või enam. Ja ausalt - ma ei usu, et lähitulevikus oleks eriti suurt progressi aku kestvuse osas. Nutikat eesmäegi päraselt kasutades tühjenebki aku suht kiiresti, ülla ülla
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.04.2013 13:04:17
|
|
|
Täitsa päri sinuga.
Mind ennast lihtsalt häirib natuke see, et kui telefon on põhimõtteliselt idle olekus (3G on sees ja toimub meilide sünkimine 4 korda tunnis), siis võrreldes mõne teise platformiga on aku tühjenemine müstiliselt suur.
Saan aru, et aktiivselt kasutades aku tühjeneb kiiresti...
Aga see selleks.
| rocki kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...
| Anti kirjutas: |
| ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee. |
|
Six, Viletsaid omadusi on absull igal platformil hetkel. Aku teema on valdavalt kõigil aktuaalne ja pole küll mingi eriline miinus. Voolupesasid ei leia? Siis tuleb osta kõnetelefon, mis kestab nädala või enam. Ja ausalt - ma ei usu, et lähitulevikus oleks eriti suurt progressi aku kestvuse osas. Nutikat eesmäegi päraselt kasutades tühjenebki aku suht kiiresti, ülla ülla |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 14:00:13
|
|
|
Otsin ja otsin, aga ei leia kust 3g välja lülitada Help
PS. Kas akule võib kuidagi liiga see ka teha, et usb juhe arvutis on suvalistel aegadel taga, nii koguaeg laeb ja ei lae...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
12.04.2013 14:03:43
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Otsin ja otsin, aga ei leia kust 3g välja lülitada Help
PS. Kas akule võib kuidagi liiga see ka teha, et usb juhe arvutis on suvalistel aegadel taga, nii koguaeg laeb ja ei lae... |
Settings - General - Mobile Data - Enable 3G alt saad panna on/off
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.04.2013 14:06:01
|
|
|
| Kas mitte iPhone5 puhul pole mitte "enable LTE" vms valik kui tegu on EMT ja 4G'ga? Ning 3G'd ei saagi enam mudida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.04.2013 14:49:47
|
|
|
Täpselt nii.
Kui lasid uuendada carrieri EMT 14.1 peale, siis enam 3G väljalülitamise võimalust ei ole.
| Mark0 kirjutas: |
| Kas mitte iPhone5 puhul pole mitte "enable LTE" vms valik kui tegu on EMT ja 4G'ga? Ning 3G'd ei saagi enam mudida. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 15:09:31
|
|
|
Nja, seal generali all polegi sellist asja nagu mobile data
Saan aru, et siis 3g-d polegi võimalik välja lülitada jah?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.04.2013 15:10:58
|
|
|
General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.
| Dave20 kirjutas: |
Nja, seal generali all polegi sellist asja nagu mobile data
Saan aru, et siis 3g-d polegi võimalik välja lülitada jah? |
viimati muutis Six 12.04.2013 15:11:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 15:20:36
|
|
|
[quote="Six"]General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.
Kui cellular data of panna siis on 3g väljas?
Teine tobe küsimus, et kas siis mobiilset neti ei saa ka kasutada kui see of?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.04.2013 15:31:21
|
|
|
Kui Cellular Data off, siis pole mobiilset andmesidet.
Mobiilset netti kasutada ei saa.
| Dave20 kirjutas: |
| Six kirjutas: |
General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.
Kui cellular data of panna siis on 3g väljas?
Teine tobe küsimus, et kas siis mobiilset neti ei saa ka kasutada kui see of?  |
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 17:53:08
|
|
|
| Vähemalt hea, et saab 3g välja lülitada kui kasutada pole vaja, mõtlen see cellular data of...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2013 18:36:36
|
|
|
| Ma ei ole kindel, et selle väljalülitamine kõneside vaid GSM võrgu peale jätab. Võiks tõesti olla nii 3G kui LTE jaoks eraldi lülitid. Samas on Apple olnud sunnitud oma algselt elementaarse OS'i niigi juba üpris valikurikkaks (loe: keeruliseks) muutma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 19:40:00
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ma ei ole kindel, et selle väljalülitamine kõneside vaid GSM võrgu peale jätab. Võiks tõesti olla nii 3G kui LTE jaoks eraldi lülitid. Samas on Apple olnud sunnitud oma algselt elementaarse OS'i niigi juba üpris valikurikkaks (loe: keeruliseks) muutma. |
Ehk maakeeli, kui lülitada cellular data of, see lülitab midagi veel välja?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2013 19:53:49
|
|
|
Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu peitubki ju mobiilse interneti taga.
viimati muutis rex 12.04.2013 22:35:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
12.04.2013 19:54:15
|
|
|
| iPhone'i kasutusjuhendi lugemise peale ei ole mõelnud?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2013 19:57:03
|
|
|
Küsida on ju lihtsam. Miks ise vaeva näha?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 21:43:41
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu on peitub ju mobiilse interneti taga. |
Mulle tundub vähemalt, et ei tüki 3G võrku, igasugune net kinni keeratud sellega...
Tegelikult on üldse, ebanormaalne, et peab midagi välja lülitama, eriti neti. Vanal telefonil käras 3G koguaeg sees ja aku ei teinud "teist nägu" ka
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2013 21:50:12
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu on peitub ju mobiilse interneti taga. |
Mulle tundub vähemalt, et ei tüki 3G võrku, igasugune net kinni keeratud sellega...
Tegelikult on üldse, ebanormaalne, et peab midagi välja lülitama, eriti neti. Vanal telefonil käras 3G koguaeg sees ja aku ei teinud "teist nägu" ka |
3G ei tähenda vaid netti. Ka kõned käivad juba yle 10 aasta yle 3G võrgu...vanasti kui yrituste ajal GSM oli koomas siis sai telefon 3G peale lukustatud ja vabalt keset õllesummerit kõnesid teha...kohe varsti saab seda ka 4G abil sooritada...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 21:50:48
|
|
|
| No kõnesid ei seganud vähemalt kui Cellular Data of.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2013 21:53:29
|
|
|
Jalgratta leiutamine.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.04.2013 21:55:27
|
|
|
| Kõned siiski enamasti ei käi üle 3G
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2013 22:03:34
|
|
|
Minu point: 3G ei tähenda vaid netti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
12.04.2013 22:10:30
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Minu point: 3G ei tähenda vaid netti |
No suht tobe, siis pidevalt selle 3G nupuga mängida...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.04.2013 03:58:21
|
|
|
Milleks?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
13.04.2013 12:08:06
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Milleks? |
Elekter kallis, kes see igal õhtul jõuab siis laadida.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.04.2013 16:37:38
Iphone 3G |
|
|
Olen saanud siis enda valdusesse iphone 3G. ios viimane versioon tal siis 4.2.1 ja uuemaks enam end uuendada ei lase. Olles ringi tuhlanud i-appide all ja neid uurinud, tuleb nentida, et nendega polegi midagi teha. Kuna vanem iphone neid kasutada ei saa. Kas siis selle ios 4.2.1 jaoks ei leidugi enam kuskil app-e?
viimati muutis Muhekas 13.04.2013 17:12:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.04.2013 17:03:54
|
|
|
| millest te aru ei saa? Tõmmake kubu all. App ei tööta vanema IOS-ga ja inimesel on tõenöoliselt peal vanem IOS, mis asja pidurdab.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
13.04.2013 18:51:46
|
|
|
| Ma sain nii palju aru, et ta küsib kas vana telefoniga enam uusi app'e ei saagi kasutada. Öelge talle, et tal on uuemat telefoni vaja.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.04.2013 19:17:45
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Olen saanud siis enda valdusesse iphone 3G. ios viimane versioon tal siis 4.2.1 ja uuemaks enam end uuendada ei lase. Olles ringi tuhlanud i-appide all ja neid uurinud, tuleb nentida, et nendega polegi midagi teha. Kuna vanem iphone neid kasutada ei saa. Kas siis selle ios 4.2.1 jaoks ei leidugi enam kuskil app-e? |
Kahjuks küll. Kõik areneb ja rakendusi arendatakse edasi. Nn vanu versioone rakendustest
App Store alles ei jää. Kui midagi alla hakka laadima, siis vaata mis iOS'i täpsemalt toetab.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.04.2013 22:07:56
|
|
|
| See on natuke jura jah. 2G jaoks on viimane soft 3.1.3 ja 3G jaoks 4.2.1. Ainuke variant neile isegi enamikku tasuta jagavaid rakendusi peale saada on jailbreak, appsync ja kopeerimiskaitsest vabastatud vanema versiooni ipa'd. Samas päris võimatu asi siiski ei ole. Iseasi, kui mõne rakenduse väga vanu versioone enam mingite teenuste serveritele ligi ei lasta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
13.04.2013 22:54:50
|
|
|
| Whited00r nimeline tarkvara peaks ka olema alternatiiv, et saaks kasutada uuemaid rakendusi. Vähemalt üks 2G-d omav tuttav rääkis, et sellest oli tal abi.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
13.04.2013 23:48:19
|
|
|
| iPhone 3G on ju praeguseks ka väga vana ja aegunud riistvaraga seade. Sama hästi võiks kurta, et Windows 98 peal uued mängud ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
13.04.2013 23:58:56
|
|
|
| P1 masina peal ka win8 ju ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
14.04.2013 02:35:24
|
|
|
| puna kirjutas: |
| P1 masina peal ka win8 ju ei jookse. |
Nojah, aga Pentiumiga masina peal pole õuna logo ka, selle üle pole cool kurta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.04.2013 09:56:01
|
|
|
Ega 3-4a vanusele androidile ka uuemat systeemi peale ei vägista kui 1.6 või 2.1. Peaks nagu loogiline olema, et ajaga käiakse kaasas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
14.04.2013 11:24:55
|
|
|
Spoiler 
| Super AMOLED kirjutas: |
| Ega 3-4a vanusele androidile ka uuemat systeemi peale ei vägista kui 1.6 või 2.1. Peaks nagu loogiline olema, et ajaga käiakse kaasas |
Täiesti nõus sinuga ja sain sellest juba varem aru kuid tänud neile kes valgustasid mind sel teemal. Targutajad võiks edaspidi lihtsalt oma vaimukused endale hoida. Kui midagi mõistliku öelda pole. Aitäh kõigile teistele kes võtsid asja vaevaks selgitama.
viimati muutis Muhekas 14.04.2013 12:00:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tytan
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|