Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.04.2013 23:10:52 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Wifi wifiks, juba 3G seeshoimine imeb akut vilinal...
Aga oota natuke, kohe hakkab tulema põhjendusi a la sul pole parema pidamisega akut vajagi... Nagunii paned iga õhtul laadima jne...


Ei hakka siin mingeid põhjendusi tulema, aga selle pärast veel androidipilli ka ei vali!
Ja vastu seina ei viska siin ka midagi, aga aku võiks ju vähekene parem olla icon_rolleyes.gif

MAx powers: Ei maksa nüüd üle ka pingutada, lihtsalt siiani paljud teatsid seda, et kui üle 30 sekundi muusikapala, siis peab seda lõikuma hakkama, et helinates näha oleks ja kasutada saaks, aga enam ei pea läbi ussi m-i tegema seda
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 23:24:28 vasta tsitaadiga

mis telefon sul enne iphone 5 oli?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.04.2013 23:26:02 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mis telefon sul enne iphone 5 oli?


Samsung wave2
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 23:54:36 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Anti kirjutas:
mis telefon sul enne iphone 5 oli?


Samsung wave2


Mul oli enne Iphone 4S ( mille aku on ilmselt kõige "lühiajalisem" icon_lol.gif viimastest Iphone'idest) Samsung Monte, hoidsin 3G sees, mängsin ja ikka sai ligi 10 päeva laadimata. Praegu pingutan 2 päeva 4S'ga välja. Samas ega Android parem pole.

Kas ma olen ainuke, kes ei pea midagi lõikuma kui tahan tavalist mp3 faili helinaks määrata? icon_idea.gif Nii helin kui ka hommikune äratus on lihtsalt muusika folderist määratud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 00:27:59 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, millega te seda telefoni koormate. Ma võtsin hommikul 10 ajal full charged telefoni, päeva jooksul tuli 32min kõnesid, rehvivahetuses surfasin tund aega erinevates tuubides, kasutasin korra mäpsi ja momendil on järel 48% akumulaatorit.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 07:44:42 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Sellise kasutamisega oleks normaalse akuga telefonil alles 78%.


iPhone'il? Või mõnel muul telefonil?

Enivei, aku on iPhone'il üks väheseid asju, mille üle ma ei kurda.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 09:00:20 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Keegi oskab vastata miks on iphone5 aku nii nõrk?

1440 mAh aku ei ole kindlasti nõrk. Lihtsalt seade on ablas. Samas sul on ta vast veel nii uus ka, et aku pole veel korralikult formeerunud. Lisa tsükleid.

Mu 2.5a vanal 4-l on hetkel nii:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 09:00:37 vasta tsitaadiga

Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...

Anti kirjutas:
ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 12.04.2013 11:39:25 vasta tsitaadiga

See akuteema on igas telefoni teemas nagu sinusoid, pidevalt käib läbi, keegi küsib, keegi vastab. Kõik oleneb kasutamisest!! Ma olen nüüd omanud 2-e erinevat Androidi ja praegu 4S, kõikidele olen alati iga õhtul saba taha pannud, et siis hommikul saaks rahulikult 100% telefoniga päevale vastu minna. Kõiksugu 3G, wifi ja BT sisse-välja lülitamised on mõttetu, on ta siis manuaalselt, geopositsioneeringuga, ajaliselt või nfc-ga. See on nutikas ja ma ei eelda, et ma saan 20 päeva standby aega. 2 senti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 11:42:16 vasta tsitaadiga

i hear you bro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 12.04.2013 12:06:06 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...

Anti kirjutas:
ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee.


Six, Viletsaid omadusi on absull igal platformil hetkel. Aku teema on valdavalt kõigil aktuaalne ja pole küll mingi eriline miinus. Voolupesasid ei leia? Siis tuleb osta kõnetelefon, mis kestab nädala või enam. Ja ausalt - ma ei usu, et lähitulevikus oleks eriti suurt progressi aku kestvuse osas. Nutikat eesmäegi päraselt kasutades tühjenebki aku suht kiiresti, ülla ülla

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 13:04:17 vasta tsitaadiga

Täitsa päri sinuga.
Mind ennast lihtsalt häirib natuke see, et kui telefon on põhimõtteliselt idle olekus (3G on sees ja toimub meilide sünkimine 4 korda tunnis), siis võrreldes mõne teise platformiga on aku tühjenemine müstiliselt suur.
Saan aru, et aktiivselt kasutades aku tühjeneb kiiresti...
Aga see selleks.

rocki kirjutas:
Six kirjutas:
Saan aru, et see käis minu pihta - kust sa võtad, et ma apple telefoni suur vastane olen?
Oman ise ka ühte iPhone 5.
Lihtsalt inimesele, kes pole veel otsustanud, mis telefoni endale soetada, võib olla kasuks, kui eelnevalt saab infot, et ilusa kesta taga on ka päris palju viletsaid omadusi...

Anti kirjutas:
ma saan aru, et sa oled applitelefoni tugev vastane, aga ei pea ju peale iga postitust oma rögaga seda teemat üle külvama. Ega see seda sitta telefoni paremaks ei tee.


Six, Viletsaid omadusi on absull igal platformil hetkel. Aku teema on valdavalt kõigil aktuaalne ja pole küll mingi eriline miinus. Voolupesasid ei leia? Siis tuleb osta kõnetelefon, mis kestab nädala või enam. Ja ausalt - ma ei usu, et lähitulevikus oleks eriti suurt progressi aku kestvuse osas. Nutikat eesmäegi päraselt kasutades tühjenebki aku suht kiiresti, ülla ülla
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 14:00:13 vasta tsitaadiga

Otsin ja otsin, aga ei leia kust 3g välja lülitada icon_redface.gif Help
PS. Kas akule võib kuidagi liiga see ka teha, et usb juhe arvutis on suvalistel aegadel taga, nii koguaeg laeb ja ei lae...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 12.04.2013 14:03:43 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Otsin ja otsin, aga ei leia kust 3g välja lülitada icon_redface.gif Help
PS. Kas akule võib kuidagi liiga see ka teha, et usb juhe arvutis on suvalistel aegadel taga, nii koguaeg laeb ja ei lae...


Settings - General - Mobile Data - Enable 3G alt saad panna on/off
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 14:06:01 vasta tsitaadiga

Kas mitte iPhone5 puhul pole mitte "enable LTE" vms valik kui tegu on EMT ja 4G'ga? Ning 3G'd ei saagi enam mudida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 14:49:47 vasta tsitaadiga

Täpselt nii.
Kui lasid uuendada carrieri EMT 14.1 peale, siis enam 3G väljalülitamise võimalust ei ole.

Mark0 kirjutas:
Kas mitte iPhone5 puhul pole mitte "enable LTE" vms valik kui tegu on EMT ja 4G'ga? Ning 3G'd ei saagi enam mudida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 15:09:31 vasta tsitaadiga

Nja, seal generali all polegi sellist asja nagu mobile data icon_rolleyes.gif
Saan aru, et siis 3g-d polegi võimalik välja lülitada jah?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 15:10:58 vasta tsitaadiga

General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.

Dave20 kirjutas:
Nja, seal generali all polegi sellist asja nagu mobile data icon_rolleyes.gif
Saan aru, et siis 3g-d polegi võimalik välja lülitada jah?


viimati muutis Six 12.04.2013 15:11:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 15:12:37 vasta tsitaadiga

Dave20, saab kui ise vaeva näha. Kas see ka garantiid mõjutab - ei tea.

http://applespot.ee/viewtopic.php?f=18&t=41990
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 15:20:36 vasta tsitaadiga

[quote="Six"]General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.

Kui cellular data of panna siis on 3g väljas?
Teine tobe küsimus, et kas siis mobiilset neti ei saa ka kasutada kui see of? icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 15:31:21 vasta tsitaadiga

Kui Cellular Data off, siis pole mobiilset andmesidet.
Mobiilset netti kasutada ei saa.

Dave20 kirjutas:
Six kirjutas:
General-> Cellular->Cellular Data On ja siis saad valida.
Kui lasid 14.1 peale uuendada, siis ei saa jah 3G välja lülitada.

Kui cellular data of panna siis on 3g väljas?
Teine tobe küsimus, et kas siis mobiilset neti ei saa ka kasutada kui see of? icon_redface.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 17:53:08 vasta tsitaadiga

Vähemalt hea, et saab 3g välja lülitada kui kasutada pole vaja, mõtlen see cellular data of...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:36:36 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kindel, et selle väljalülitamine kõneside vaid GSM võrgu peale jätab. Võiks tõesti olla nii 3G kui LTE jaoks eraldi lülitid. Samas on Apple olnud sunnitud oma algselt elementaarse OS'i niigi juba üpris valikurikkaks (loe: keeruliseks) muutma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 19:40:00 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma ei ole kindel, et selle väljalülitamine kõneside vaid GSM võrgu peale jätab. Võiks tõesti olla nii 3G kui LTE jaoks eraldi lülitid. Samas on Apple olnud sunnitud oma algselt elementaarse OS'i niigi juba üpris valikurikkaks (loe: keeruliseks) muutma.


Ehk maakeeli, kui lülitada cellular data of, see lülitab midagi veel välja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 19:53:49 vasta tsitaadiga

Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu peitubki ju mobiilse interneti taga.

viimati muutis rex 12.04.2013 22:35:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 19:54:15 vasta tsitaadiga

iPhone'i kasutusjuhendi lugemise peale ei ole mõelnud?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 19:57:03 vasta tsitaadiga

Küsida on ju lihtsam. Miks ise vaeva näha?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 21:43:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu on peitub ju mobiilse interneti taga.


Mulle tundub vähemalt, et ei tüki 3G võrku, igasugune net kinni keeratud sellega...
Tegelikult on üldse, ebanormaalne, et peab midagi välja lülitama, eriti neti. Vanal telefonil käras 3G koguaeg sees ja aku ei teinud "teist nägu" ka
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 21:50:12 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
rex kirjutas:
Seda ma just kirjutasingi, et ma pole kindel, et ta kõneside 3G võrku tükkimise välistab, nagu konkreetne "3G off" nupp teeb. Ja nutitelefoni pool võlu on peitub ju mobiilse interneti taga.


Mulle tundub vähemalt, et ei tüki 3G võrku, igasugune net kinni keeratud sellega...
Tegelikult on üldse, ebanormaalne, et peab midagi välja lülitama, eriti neti. Vanal telefonil käras 3G koguaeg sees ja aku ei teinud "teist nägu" ka
3G ei tähenda vaid netti. Ka kõned käivad juba yle 10 aasta yle 3G võrgu...vanasti kui yrituste ajal GSM oli koomas siis sai telefon 3G peale lukustatud ja vabalt keset õllesummerit kõnesid teha...kohe varsti saab seda ka 4G abil sooritada...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 21:50:48 vasta tsitaadiga

No kõnesid ei seganud vähemalt kui Cellular Data of.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 21:53:29 vasta tsitaadiga

Jalgratta leiutamine.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 21:55:27 vasta tsitaadiga

Kõned siiski enamasti ei käi üle 3G
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 22:03:34 vasta tsitaadiga

Minu point: 3G ei tähenda vaid netti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 22:10:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Minu point: 3G ei tähenda vaid netti


No suht tobe, siis pidevalt selle 3G nupuga mängida...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 03:58:21 vasta tsitaadiga

Milleks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 12:08:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Milleks?

Elekter kallis, kes see igal õhtul jõuab siis laadida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 16:37:38 Iphone 3G vasta tsitaadiga

Olen saanud siis enda valdusesse iphone 3G. ios viimane versioon tal siis 4.2.1 ja uuemaks enam end uuendada ei lase. Olles ringi tuhlanud i-appide all ja neid uurinud, tuleb nentida, et nendega polegi midagi teha. Kuna vanem iphone neid kasutada ei saa. Kas siis selle ios 4.2.1 jaoks ei leidugi enam kuskil app-e?

viimati muutis Muhekas 13.04.2013 17:12:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 17:03:54 vasta tsitaadiga

millest te aru ei saa? Tõmmake kubu all. App ei tööta vanema IOS-ga ja inimesel on tõenöoliselt peal vanem IOS, mis asja pidurdab.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 17:06:16 vasta tsitaadiga

Olen saanud siis enda valdusesse iphone 3G. ios viimane versioon tal siis 4.2.1 ja uuemaks enam end uuendada ei lase. Olles ringi tuhlanud i-appide all ja neid uurinud, tuleb nentida, et nendega polegi midagi teha. Kuna vanem iphone neid kasutada ei saa. Kas siis selle ios 4.2.1 jaoks ei leidugi enam kuskil app-e?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 18:51:46 vasta tsitaadiga

Ma sain nii palju aru, et ta küsib kas vana telefoniga enam uusi app'e ei saagi kasutada. Öelge talle, et tal on uuemat telefoni vaja.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 19:17:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Olen saanud siis enda valdusesse iphone 3G. ios viimane versioon tal siis 4.2.1 ja uuemaks enam end uuendada ei lase. Olles ringi tuhlanud i-appide all ja neid uurinud, tuleb nentida, et nendega polegi midagi teha. Kuna vanem iphone neid kasutada ei saa. Kas siis selle ios 4.2.1 jaoks ei leidugi enam kuskil app-e?

Kahjuks küll. Kõik areneb ja rakendusi arendatakse edasi. Nn vanu versioone rakendustest
App Store alles ei jää. Kui midagi alla hakka laadima, siis vaata mis iOS'i täpsemalt toetab.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 22:07:56 vasta tsitaadiga

See on natuke jura jah. 2G jaoks on viimane soft 3.1.3 ja 3G jaoks 4.2.1. Ainuke variant neile isegi enamikku tasuta jagavaid rakendusi peale saada on jailbreak, appsync ja kopeerimiskaitsest vabastatud vanema versiooni ipa'd. Samas päris võimatu asi siiski ei ole. Iseasi, kui mõne rakenduse väga vanu versioone enam mingite teenuste serveritele ligi ei lasta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 22:54:50 vasta tsitaadiga

Whited00r nimeline tarkvara peaks ka olema alternatiiv, et saaks kasutada uuemaid rakendusi. Vähemalt üks 2G-d omav tuttav rääkis, et sellest oli tal abi.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 23:14:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Muhekas 14.04.2013 12:01:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 23:48:19 vasta tsitaadiga

iPhone 3G on ju praeguseks ka väga vana ja aegunud riistvaraga seade. Sama hästi võiks kurta, et Windows 98 peal uued mängud ei jookse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 23:58:56 vasta tsitaadiga

P1 masina peal ka win8 ju ei jookse.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 02:35:24 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
P1 masina peal ka win8 ju ei jookse.

Nojah, aga Pentiumiga masina peal pole õuna logo ka, selle üle pole cool kurta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 09:56:01 vasta tsitaadiga

Ega 3-4a vanusele androidile ka uuemat systeemi peale ei vägista kui 1.6 või 2.1. Peaks nagu loogiline olema, et ajaga käiakse kaasas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 11:24:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Muhekas 14.04.2013 12:00:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tytan
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 14:49:52 vasta tsitaadiga

kas võib usaldada http://d2gltd.appee.co.uk/product.php?catid=1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.