|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
08.04.2013 11:41:36
|
|
|
Alkohoolik ostab alati alkoholi. Suitsetaja ostab alati suitsu jne.
Kui eksisteerviad kohad kust saad ploki LM-i 10-15eu ehk 0.075-0.1btc-ga on ju nõudlus garanteeritud ?
Hind on illustreeriv, sest kui saad asja kätte 3-4 päevaga on juba hind jälle tõusnud.
Aga tee see selgeks alkohoolikule või suitsetajale
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects 
viimati muutis Jman 08.04.2013 11:43:59, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReBeL
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2007
|
08.04.2013 11:41:47
|
|
|
| Pelgalt kõrvaltvaatlejana usun asja arengusse küll... Kas nüüd just 1000 USD väärtuseks tuleb, aga ilmselt see väärtusekasv mõnda aega veel ikka jätkub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjs1
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2013
|
08.04.2013 11:47:49
|
|
|
Isiklikult plaanin 160 peal väikse müügi teha. Saan investitud eurod tagasi ja jään 10% plussi, mis on paari nädalase investeeringu kohta igati ok tulemus. Ülejäänud coinid jätan vedelema ja vaatan aasta pärast uuesti. Kui coine enam pole siis pole, materiaalset kahju ma ei saa. Kui hind on tõusnud, siis on see maast leitud raha. Enne tuleb ainult loota, et 160 ikka täis tiksub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cavefish
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
08.04.2013 12:03:04
|
|
|
| Jman kirjutas: |
Alkohoolik ostab alati alkoholi. Suitsetaja ostab alati suitsu jne.
Kui eksisteerviad kohad kust saad ploki LM-i 10-15eu ehk 0.075-0.1btc-ga on ju nõudlus garanteeritud ?
Hind on illustreeriv, sest kui saad asja kätte 3-4 päevaga on juba hind jälle tõusnud.
Aga tee see selgeks alkohoolikule või suitsetajale  |
Vot täpselt ühe sellise müüja kadumisest piisabki selleks, et kogu süsteem kokku kukutada. Nn pangajooksu vallandamiseks pole palju vaja. Siin küll pole panka kui sellist, aga kui kriitiline mass üritab järsku oma coine müüma hakata tuleb hind kolinal alla. Lühemas perspektiivis öeldi ühes siin viidatud artiklis väga hästi, et hind 1000$+ on sama tõenäoline kui hind 0$
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
08.04.2013 12:46:30
|
|
|
Spoiler 
mother of all bubbles..
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
08.04.2013 12:50:54
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
Ja muudkui tõuseb ja tõuseb. Hakka või tõesti mõtlema et 1000 dollarit võib isegi ära tulla.
Julm!!! |
jep, see on loogiline mõtlemine  |
Loogiline mõtlemine? humorist  |
see oli sarkasm
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
08.04.2013 12:53:03
|
|
|
| Market cap 2 miljardit dollarit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
08.04.2013 13:51:41
|
|
|
Massid on emotsionaalsed ja kergesti manipuleeritavad.
Kui nüüd uudistest läbi lasta, et bitcoin on ebaturvaline ja varastati jälle 500k btc hakkaksid kõik lambad kohe müüma.
Rünnaku korraldaja vb ei plaanikski seda 500k kuidagi välja võtta vaid hakkaks kommi raha eest neid kokku ostma.
Ühekorra on juba selline asi juhtunud kui GPU mining tekkis ja liiga palju münte satus lammastele.
Bitcoini promomine CNN, FOX, BBC jpt. peaks juba näitama, et suurem osa münte ja jõudlust on tagasi niiditõmbajate käes.
Teoorias:
March 5, 2008 military buys 300 Sony PS3s (alpha testing)
December 9, 2009 military purchases 2,200 PS3s
02-04-2010 Military buys 1,700 Ps3
PS3 = u 25m/hash
4200x 25m/hash = 105Ghash/s (oli piisav, et asi hoida kontrolli all)
GPU mining sai alguse alles July 18 2010 (PS3 got owned by GPU)
https://en.bitcoin.it/wiki/History
Hetkel peaks massidel olema +-20% müntidest.
Fool me once, shame on you means -hey, that wasn't nice.
Fool me twice, shame on me means - oh, I should have learned from the first time you lied/cheated/stole, etc.
Fool me three times - that just makes the person who was "fooled" an actual, real-life fool for sticking around with a liar/cheater/thief
Maja võidab alati
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.04.2013 15:50:31
|
|
|
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta.
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
08.04.2013 16:20:41
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta.
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest. |
Kui saladus pole siis palju koguda oled jõudnud tänaseks ning kaua kogunud oled?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
08.04.2013 17:31:40
|
|
|
Bitcoini abil miljonäriks saada pole ilmselt enam ei miskit ilmvõimatut.
Kindlasti neil kes alustasid aasta-kaks tagasi, kogunenud ilmselt tuhandeid münte. Kui nüüd müüma hakata pole ju väike summa
Oma korter/maja Bitcoini abil saada, laenuorjusest prii olla. Päris hea, kindlasti kadestamisväärt!
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
08.04.2013 17:41:01
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ja siis tuleb kuri maksuamet  |
Ei tule keegi! Kuna pole põhjust!
| mteachx kirjutas: |
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta.
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest. |
Tuleb siis miskit müüki ka? Kaartide osas?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
08.04.2013 18:27:05
|
|
|
Rahapesuga tuleb tegeleda.
Sadasi tuhandeid eurosi on juba raske peita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.04.2013 18:54:19
|
|
|
Alla aasta ja 10k$+ (koos kaartidega)
Kaarte müüki otseselt veel ei pane, mõtlen koju osta 7990 rageII , et mugavam oleks siin ja ilmselt kui 8 seeria kaardid turule tulevad, siis tuleb suurem kogud lahjemaid 5 seeria kaarte ära müüa, lihtsalt ruumipuudus.
Aga toomise lõpetamise all pidasin otsese BTC tootmise lõpetamist, jätkan LTC peal. Tänase seisuga pole kõiki masinaid korralikult tööle veel saanud aga arvutused ja poolikud tulemid näitavad x2 võitu
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
08.04.2013 19:03:42
|
|
|
Ma isegi ei kujuta ette kui palju praegu mitme miljoni arvutiga botnetid võiksid kaevandamisega "omanikule" raha teenida. Päris ulmeline summa ilmselt.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
08.04.2013 23:05:18
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Pole põhjust? Müüsid just kümnete, kui mitte sadade, tuhandete eurode eest BTC-sid, riigile sealt makse ei maksnud - päris mõjuv põhjus ju. |
Kui ta ostaks/müüks ja pidevalt, siis oleks tegemist ettevõtlusega - kuna ta vaikselt müüs oma vallasvara, siis ei pea ta mingit tulumaksu maksma. Kui ta on tõeline patrioot ja tõesti tahab riigile maksta, siis ta võib kõik oma viimaste aastate elektri ja riistvara arved kuluna kirja panna kuna ilma nendeta poleks see "tootmine" võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjs1
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2013
|
09.04.2013 13:51:56
|
|
|
| Ja 200 täis!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
09.04.2013 14:11:24
|
|
|
09.03.13 - 09.04.13! = 60lt - 200le = +350%
09.04.13 - 09.05.13? = 200lt - 400-700le = +200-350% ?
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
collector
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
09.04.2013 14:18:45
|
|
|
Tahaks litecoine osta, aga lihtsalt ei olegi mingit sellist turvalist ja head kohta kus seda teha ?
Tahaks arvata, et nende hind tõuseb ka lähi päevil veel kordades..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
09.04.2013 14:22:20
|
|
|
Bitcoinirongiga sõitmine on ekstreemsport. Kuigi on teada et iga hetk mull lõhkeb ja tuleb ilus >50% crash, ei suuda sellegipoolest ära kiruda et õigel hetkel ei müünud. Eks näis mis saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjs1
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2013
|
09.04.2013 14:23:36
|
|
|
Kuradi põnev on tõesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
09.04.2013 14:55:37
|
|
|
Aga siis ei tasu ju nutta ja ootad järgmist tõusu
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
09.04.2013 14:57:48
|
|
|
reints, enne tahaks selle kukkumise ära näha.
Minu jaoks juba meeliületavalt kõrgele see asi roninud ja liiga kiiresti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Diginugis_old
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2010
|
09.04.2013 16:15:43
|
|
|
| Kes teist huvilistest Butterflylabsi tooteid tellinud on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
09.04.2013 16:40:57
|
|
|
bfl tegelased 7 kuu jooksul ei suutnud ühtegi minerit tellijatele saata , endiselt aga võtavad raha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
09.04.2013 17:44:34
|
|
|
| Enne ei kavatse sealt midagi tellida kuni nad midagi on välja saatnud.. ei soovita sinul ka mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Genobe222
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2009
|
09.04.2013 18:09:53
|
|
|
| Deadlock kirjutas: |
| Ma isegi ei kujuta ette kui palju praegu mitme miljoni arvutiga botnetid võiksid kaevandamisega "omanikule" raha teenida. Päris ulmeline summa ilmselt. |
http://www.bbc.co.uk/news/technology-22064534
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
09.04.2013 18:27:07
|
|
|
| Suht korralikku profitit saaks botneti haldaja. Ütleme, et keskmine masin on intel i3 2100. 1 miljon arvutit = 8TH/s. 15k BTC kuus = 3 miljonit dollarit kuus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
09.04.2013 20:13:17
|
|
|
| Teab keegi siis usaldusväärseid Litecoini müügisaite?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
09.04.2013 20:23:52
|
|
|
Väike vaade minevikku
"At the peak of tulip mania, in February 1637, some single tulip bulbs sold for more than 10 times the annual income of a skilled craftsman."
"People were purchasing bulbs at higher and higher prices, intending to re-sell them for a profit. However, such a scheme could not last unless someone was ultimately willing to pay such high prices and take possession of the bulbs. In February 1637, tulip traders could no longer find new buyers willing to pay increasingly inflated prices for their bulbs. As this realization set in, the demand for tulips collapsed, and prices plummeted—the speculative bubble burst."
http://en.wikipedia.org/wiki/Tulip_mania
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
collector
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
09.04.2013 21:35:53
|
|
|
Tegin sinna juba ennem konto, aga mingit mõistliku varianti mööda raha sinna küll peale ei saanud, mingite enda jaoks täiesti tundmatute ewalleti saitide kaudu raha kandmine ei tundu ka kõige parem variant + see, et suhteliselt paljudel inimestel on probleeme viimasel ajal nendega, päris paljudel on suhteliselt suurte summadega kontod lukus jne... erinevatest foorumitest viskas ikka neid probleeme päris palju ja enamus olid veel värsked, ilma lahendusteta...
Samas ilmselt homme hakkab litecoinidega ka suurem ralli peale, kui Mt.Gox ka need käibele võtab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
09.04.2013 21:57:36
|
|
|
| Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
09.04.2013 22:00:34
|
|
|
| T6nu kirjutas: |
| Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine. |
+1. Ei näe ka mulle! Ilmselt ei näegi lähiajal. Nii julge kahjuks polnud et oma ressursse õigel ajal oleks Bitcoinide ostmisele kulutanud, minu jaoks siiski õnnemäng!!!
Ise usun et asi tõuseb väga kiirelt veel omajagu, asi pole juhuslik, nii peabki ilmselt minema. Ja siis jääb seisma mõneks ajaks.
Alles oli 30 dollarit, nüüd aga 237.-
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
10.04.2013 00:12:45
|
|
|
+1 Samuti ei näe mulle. Meedia on lambad mulli jutuga ära hirmutanud.
Kõik läheb täpselt nii nagu peabki minema.
Pigem kirun, et ei saatnud confirmi reedel ära. Muidu oleks juba hommikul saanud shoppama minna !"#¤%&/()=?
Peale homset vist enam alla 200eu ei saagi münti.
Samas ei taha teada mis käib mehel peas kes sõi 10k btc eest pizza... (selle jaoks ei ole isegi õiget emotsiooni)
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects 
viimati muutis Jman 10.04.2013 00:20:35, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
10.04.2013 00:33:28
|
|
|
noh, samas mõne korter on tulevikus kes teab mitu miljonit väärt
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
10.04.2013 00:38:45
|
|
|
Mäletan ka, kui esimest korda bitcoin välja tuli üldse, mõtlesin et võiks ju ka oma masina kaevandama panna, et 24/7 töötab anyway, aga ei leidnud mõtet asjal.
Praegu oleks tore leida paar/sada/tuhat münti mis niisama unustuses seisnud
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.04.2013 00:44:37
|
|
|
| Hardi kirjutas: |
Mäletan ka, kui esimest korda bitcoin välja tuli üldse, mõtlesin et võiks ju ka oma masina kaevandama panna, et 24/7 töötab anyway, aga ei leidnud mõtet asjal.
Praegu oleks tore leida paar/sada/tuhat münti mis niisama unustuses seisnud  |
Oleneb kui alguses. 2010 aastal tegi lihtne neljatuumaline protsessor nii:
Spoiler 
PS: pole minu tehtud screenshot
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
10.04.2013 00:48:55
|
|
|
Ikka täitsa alguses, aga see rong nüüd ammu läinud.
neid inimesi, kes viimasel ajal
Spoiler 
teevad on palju pakuks
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
10.04.2013 01:13:34
|
|
|
Puust ja Punaselt:
The total size of the transactional currency market is hard to estimate, but has been pegged at about $60 trillion (the amount of money in circulation worldwide). Seeing how this number is roughly on par with the world’s GDP, it is a reasonable enough number to be in the right ballpark. Based on my four earlier estimates (one, two, three, four), I think it is reasonable that bitcoin captures a 1% to 10% market share of this market.
The low end of 1% would be if it captures international and internet trade. The 10% would be if bitcoin also manages to capture some brick-and-mortar retail trade, which we are already seeing strong signs that it might – operations provide a 3% to 5% extra profit margin on sales when you can cut out the credit card processors, so the incentive to switch is immense: those 3% to 5% cost savings translate to 50% to 100% increased profits, as margins are typically very slim in retail.
Furthermore, some people will undoubtedly invest in bitcoin and keep their portion of bitcoin away from the transactional pool, like all people tend to hoard money if they are able. This decreases the amount of bitcoin that must fulfill the market share, further driving up value for each individual bitcoin. As a rough estimate, let’s assume that only one in four bitcoins is actually used in transactions, and the rest are in some kind of savings or investment plans.
This leads us to a target market cap of 600 billion to 6 trillion USD, to be fulfilled by about 6 million bitcoin, which makes for easy calculations. That means that each bitcoin would be worth $100,000 at the low market cap and $1,000,000 at the high market cap.
In the light of this, present-day projections of $100 that present themselves as “daring and optimistic” actually come across as rather shortsighted and almost dealing with peanuts.
DISCLOSURE
The author has a significant investment in bitcoin. Specifically, he went all-in two years ago after having run these very numbers.
Teoorias kui usa on all in algusest peale siis usa riigivõlg on tulevikus usa-le kommiraha
Geniaalne plaan ju või mis ? Pärast hakkad veel reguleerima ja värki särki.
Saaks meie pisike Eesti kuidagi käpa sinna sisse oleks meil siin elu nagu paradiisis.
do we have balls of steel ?
just a idea
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
10.04.2013 01:16:36
|
|
|
Oleks see kõik nii lihtne ainult
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
|