Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 08.04.2013 11:41:36 vasta tsitaadiga

Alkohoolik ostab alati alkoholi. Suitsetaja ostab alati suitsu jne.
Kui eksisteerviad kohad kust saad ploki LM-i 10-15eu ehk 0.075-0.1btc-ga on ju nõudlus garanteeritud ?
Hind on illustreeriv, sest kui saad asja kätte 3-4 päevaga on juba hind jälle tõusnud.

Aga tee see selgeks alkohoolikule või suitsetajale drinking.gif gives.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif


viimati muutis Jman 08.04.2013 11:43:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReBeL
HV kasutaja
ReBeL

liitunud: 10.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 11:41:47 vasta tsitaadiga

Pelgalt kõrvaltvaatlejana usun asja arengusse küll... Kas nüüd just 1000 USD väärtuseks tuleb, aga ilmselt see väärtusekasv mõnda aega veel ikka jätkub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjs1
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2013




sõnum 08.04.2013 11:47:49 vasta tsitaadiga

Isiklikult plaanin 160 peal väikse müügi teha. Saan investitud eurod tagasi ja jään 10% plussi, mis on paari nädalase investeeringu kohta igati ok tulemus. Ülejäänud coinid jätan vedelema ja vaatan aasta pärast uuesti. Kui coine enam pole siis pole, materiaalset kahju ma ei saa. Kui hind on tõusnud, siis on see maast leitud raha. Enne tuleb ainult loota, et 160 ikka täis tiksub icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 12:03:04 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Alkohoolik ostab alati alkoholi. Suitsetaja ostab alati suitsu jne.
Kui eksisteerviad kohad kust saad ploki LM-i 10-15eu ehk 0.075-0.1btc-ga on ju nõudlus garanteeritud ?
Hind on illustreeriv, sest kui saad asja kätte 3-4 päevaga on juba hind jälle tõusnud.

Aga tee see selgeks alkohoolikule või suitsetajale drinking.gif gives.gif


Vot täpselt ühe sellise müüja kadumisest piisabki selleks, et kogu süsteem kokku kukutada. Nn pangajooksu vallandamiseks pole palju vaja. Siin küll pole panka kui sellist, aga kui kriitiline mass üritab järsku oma coine müüma hakata tuleb hind kolinal alla. Lühemas perspektiivis öeldi ühes siin viidatud artiklis väga hästi, et hind 1000$+ on sama tõenäoline kui hind 0$
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 08.04.2013 12:46:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

mother of all bubbles..

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 12:50:54 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Nitrub kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Ja muudkui tõuseb ja tõuseb. Hakka või tõesti mõtlema et 1000 dollarit võib isegi ära tulla.

Julm!!!


jep, see on loogiline mõtlemine thumbs_up.gif




Loogiline mõtlemine? humorist rofl.gif


see oli sarkasm icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 12:53:03 vasta tsitaadiga

Market cap 2 miljardit dollarit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 13:45:49 vasta tsitaadiga

https://products.butterflylabs.com/homepage/5-gh-s-bitcoin-miner.html

On üldse mõtet seda omale osta? Vaatan et teoorias saab praeguse hinna järgi päevas 54$. Kui palju reaalne tulu võib olla?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 08.04.2013 13:51:41 vasta tsitaadiga

Massid on emotsionaalsed ja kergesti manipuleeritavad.
Kui nüüd uudistest läbi lasta, et bitcoin on ebaturvaline ja varastati jälle 500k btc hakkaksid kõik lambad kohe müüma.
Rünnaku korraldaja vb ei plaanikski seda 500k kuidagi välja võtta vaid hakkaks kommi raha eest neid kokku ostma.
Ühekorra on juba selline asi juhtunud kui GPU mining tekkis ja liiga palju münte satus lammastele.

Bitcoini promomine CNN, FOX, BBC jpt. peaks juba näitama, et suurem osa münte ja jõudlust on tagasi niiditõmbajate käes.

Teoorias:

March 5, 2008 military buys 300 Sony PS3s (alpha testing)
December 9, 2009 military purchases 2,200 PS3s
02-04-2010 Military buys 1,700 Ps3
PS3 = u 25m/hash
4200x 25m/hash = 105Ghash/s (oli piisav, et asi hoida kontrolli all)
GPU mining sai alguse alles July 18 2010 (PS3 got owned by GPU)
https://en.bitcoin.it/wiki/History

Hetkel peaks massidel olema +-20% müntidest.

Fool me once, shame on you means -hey, that wasn't nice.
Fool me twice, shame on me means - oh, I should have learned from the first time you lied/cheated/stole, etc.
Fool me three times - that just makes the person who was "fooled" an actual, real-life fool for sticking around with a liar/cheater/thief

Maja võidab alati icon_idea.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 15:50:31 vasta tsitaadiga

Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta. thumbs_up.gif
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 16:20:41 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta. thumbs_up.gif
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest.


Kui saladus pole siis palju koguda oled jõudnud tänaseks ning kaua kogunud oled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:31:40 vasta tsitaadiga

Bitcoini abil miljonäriks saada pole ilmselt enam ei miskit ilmvõimatut.

Kindlasti neil kes alustasid aasta-kaks tagasi, kogunenud ilmselt tuhandeid münte. Kui nüüd müüma hakata pole ju väike summa icon_smile.gif

Oma korter/maja Bitcoini abil saada, laenuorjusest prii olla. icon_wink.gif Päris hea, kindlasti kadestamisväärt! thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:32:25 vasta tsitaadiga

Ja siis tuleb kuri maksuamet icon_smile.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:41:01 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ja siis tuleb kuri maksuamet icon_smile.gif


Ei tule keegi! Kuna pole põhjust!


mteachx kirjutas:
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta. thumbs_up.gif
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest.


Tuleb siis miskit müüki ka? Kaartide osas? icon_smile.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 18:14:52 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
LKits kirjutas:
Ja siis tuleb kuri maksuamet icon_smile.gif


Ei tule keegi! Kuna pole põhjust!


mteachx kirjutas:
Mina igatahes kavatsen lähipäevil panka minna ja oma korteri välja ära osta. thumbs_up.gif
Kaotan või mitte, kuid turvalisus ka ennekõike. Küll nüüd uuesti jõuab koguma hakata, kuigi 90% ulatuses lõpetasin BTC tootmise tänasest.


Tuleb siis miskit müüki ka? Kaartide osas? icon_smile.gif
Pole põhjust? Müüsid just kümnete, kui mitte sadade, tuhandete eurode eest BTC-sid, riigile sealt makse ei maksnud - päris mõjuv põhjus ju.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 18:27:05 vasta tsitaadiga

Rahapesuga tuleb tegeleda. icon_lol.gif
Sadasi tuhandeid eurosi on juba raske peita icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 18:54:19 vasta tsitaadiga

Alla aasta ja 10k$+ (koos kaartidega)

Kaarte müüki otseselt veel ei pane, mõtlen koju osta 7990 rageII , et mugavam oleks siin ja ilmselt kui 8 seeria kaardid turule tulevad, siis tuleb suurem kogud lahjemaid 5 seeria kaarte ära müüa, lihtsalt ruumipuudus.

Aga toomise lõpetamise all pidasin otsese BTC tootmise lõpetamist, jätkan LTC peal. Tänase seisuga pole kõiki masinaid korralikult tööle veel saanud aga arvutused ja poolikud tulemid näitavad x2 võitu icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 08.04.2013 19:03:42 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei kujuta ette kui palju praegu mitme miljoni arvutiga botnetid võiksid kaevandamisega "omanikule" raha teenida. Päris ulmeline summa ilmselt.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 23:05:18 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Pole põhjust? Müüsid just kümnete, kui mitte sadade, tuhandete eurode eest BTC-sid, riigile sealt makse ei maksnud - päris mõjuv põhjus ju.
Kui ta ostaks/müüks ja pidevalt, siis oleks tegemist ettevõtlusega - kuna ta vaikselt müüs oma vallasvara, siis ei pea ta mingit tulumaksu maksma. Kui ta on tõeline patrioot ja tõesti tahab riigile maksta, siis ta võib kõik oma viimaste aastate elektri ja riistvara arved kuluna kirja panna kuna ilma nendeta poleks see "tootmine" võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjs1
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2013




sõnum 09.04.2013 13:51:56 vasta tsitaadiga

Ja 200 täis!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 09.04.2013 14:11:24 vasta tsitaadiga

09.03.13 - 09.04.13! = 60lt - 200le = +350%
09.04.13 - 09.05.13? = 200lt - 400-700le = +200-350% icon_rolleyes.gif ?

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
collector
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.04.2013 14:18:45 vasta tsitaadiga

Tahaks litecoine osta, aga lihtsalt ei olegi mingit sellist turvalist ja head kohta kus seda teha ?

Tahaks arvata, et nende hind tõuseb ka lähi päevil veel kordades..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:22:20 vasta tsitaadiga

Bitcoinirongiga sõitmine on ekstreemsport. Kuigi on teada et iga hetk mull lõhkeb ja tuleb ilus >50% crash, ei suuda sellegipoolest ära kiruda et õigel hetkel ei müünud. Eks näis mis saab icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjs1
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2013




sõnum 09.04.2013 14:23:36 vasta tsitaadiga

Kuradi põnev on tõesti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:55:37 vasta tsitaadiga

Aga siis ei tasu ju nutta ja ootad järgmist tõusu icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:57:48 vasta tsitaadiga

reints, enne tahaks selle kukkumise ära näha.
Minu jaoks juba meeliületavalt kõrgele see asi roninud ja liiga kiiresti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:59:08 vasta tsitaadiga

Hind t6useb sujuvalt,plaanip2raselt.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis_old
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2010




sõnum 09.04.2013 16:15:43 vasta tsitaadiga

Kes teist huvilistest Butterflylabsi tooteid tellinud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 16:40:57 vasta tsitaadiga

bfl tegelased 7 kuu jooksul ei suutnud ühtegi minerit tellijatele saata icon_lol.gif, endiselt aga võtavad raha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.04.2013 17:44:34 vasta tsitaadiga

Enne ei kavatse sealt midagi tellida kuni nad midagi on välja saatnud.. ei soovita sinul ka mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 18:04:28 vasta tsitaadiga

Head kullakonfiskeerimise juubelit kõigile! 80 aastat tagasi: USA konfiskeeris inimeste kulla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genobe222
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2009




sõnum 09.04.2013 18:09:53 vasta tsitaadiga

Deadlock kirjutas:
Ma isegi ei kujuta ette kui palju praegu mitme miljoni arvutiga botnetid võiksid kaevandamisega "omanikule" raha teenida. Päris ulmeline summa ilmselt.

http://www.bbc.co.uk/news/technology-22064534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 18:26:36 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Enne ei kavatse sealt midagi tellida kuni nad midagi on välja saatnud.. ei soovita sinul ka mitte.
Raudselt kaevandavad nende masinatega endale kulda, teenivad sadu tuhandeid kasumit ja siis alles saadavad klientidele nende tellitud masinad icon_biggrin.gif Vandenõu FTW!
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 18:27:07 vasta tsitaadiga

Suht korralikku profitit saaks botneti haldaja. Ütleme, et keskmine masin on intel i3 2100. 1 miljon arvutit = 8TH/s. 15k BTC kuus = 3 miljonit dollarit kuus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.04.2013 20:13:17 vasta tsitaadiga

Teab keegi siis usaldusväärseid Litecoini müügisaite?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 20:14:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Teab keegi siis usaldusväärseid Litecoini müügisaite?


https://btc-e.com/exchange/ltc_usd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 09.04.2013 20:23:52 vasta tsitaadiga

Väike vaade minevikku icon_smile.gif

"At the peak of tulip mania, in February 1637, some single tulip bulbs sold for more than 10 times the annual income of a skilled craftsman."

"People were purchasing bulbs at higher and higher prices, intending to re-sell them for a profit. However, such a scheme could not last unless someone was ultimately willing to pay such high prices and take possession of the bulbs. In February 1637, tulip traders could no longer find new buyers willing to pay increasingly inflated prices for their bulbs. As this realization set in, the demand for tulips collapsed, and prices plummeted—the speculative bubble burst."

http://en.wikipedia.org/wiki/Tulip_mania

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 20:45:14 vasta tsitaadiga

Mull, mull, mull... plaks icon_rolleyes.gif
Mida rohkem ma seda teemat loen, seda rohkem võtab asi suure mulli ilmet. Sest kokkuvõttes on tegu ikkagi sama põhimõttega asjaga nagu rate.ee SOL-id olid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
collector
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.04.2013 21:35:53 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
iDemon kirjutas:
Teab keegi siis usaldusväärseid Litecoini müügisaite?


https://btc-e.com/exchange/ltc_usd


Tegin sinna juba ennem konto, aga mingit mõistliku varianti mööda raha sinna küll peale ei saanud, mingite enda jaoks täiesti tundmatute ewalleti saitide kaudu raha kandmine ei tundu ka kõige parem variant + see, et suhteliselt paljudel inimestel on probleeme viimasel ajal nendega, päris paljudel on suhteliselt suurte summadega kontod lukus jne... erinevatest foorumitest viskas ikka neid probleeme päris palju ja enamus olid veel värsked, ilma lahendusteta...

Samas ilmselt homme hakkab litecoinidega ka suurem ralli peale, kui Mt.Gox ka need käibele võtab icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 09.04.2013 21:57:36 vasta tsitaadiga

Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 22:00:34 vasta tsitaadiga

T6nu kirjutas:
Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine.


+1. Ei näe ka mulle! Ilmselt ei näegi lähiajal. Nii julge kahjuks polnud et oma ressursse õigel ajal oleks Bitcoinide ostmisele kulutanud, minu jaoks siiski õnnemäng!!!

Ise usun et asi tõuseb väga kiirelt veel omajagu, asi pole juhuslik, nii peabki ilmselt minema. Ja siis jääb seisma mõneks ajaks. beer_yum.gif

Alles oli 30 dollarit, nüüd aga 237.- icon_eek.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 10.04.2013 00:12:45 vasta tsitaadiga

+1 Samuti ei näe mulle. Meedia on lambad mulli jutuga ära hirmutanud. icon_lol.gif
Kõik läheb täpselt nii nagu peabki minema.
Pigem kirun, et ei saatnud confirmi reedel ära. Muidu oleks juba hommikul saanud shoppama minna icon_mad.gif !"#¤%&/()=?
Peale homset vist enam alla 200eu ei saagi münti.
Samas ei taha teada mis käib mehel peas kes sõi 10k btc eest pizza... (selle jaoks ei ole isegi õiget emotsiooni)

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif


viimati muutis Jman 10.04.2013 00:20:35, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2013 00:17:14 vasta tsitaadiga

http://www.businessinsider.com/2-million-bitcoin-pizza-2013-4

icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 10.04.2013 00:33:28 vasta tsitaadiga

noh, samas mõne korter on tulevikus kes teab mitu miljonit väärt icon_biggrin.gif thumbs_up.gif icon_idea.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2013 00:38:45 vasta tsitaadiga

Mäletan ka, kui esimest korda bitcoin välja tuli üldse, mõtlesin et võiks ju ka oma masina kaevandama panna, et 24/7 töötab anyway, aga ei leidnud mõtet asjal.
Praegu oleks tore leida paar/sada/tuhat münti mis niisama unustuses seisnud icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 10.04.2013 00:43:41 vasta tsitaadiga

Teooris on veel aega, kui kannatust ja julgust piisavalt.
http://falkvinge.net/2013/03/06/the-target-value-for-bitcoin-is-not-some-50-or-100-it-is-100000-to-1000000/

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 00:44:37 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
Mäletan ka, kui esimest korda bitcoin välja tuli üldse, mõtlesin et võiks ju ka oma masina kaevandama panna, et 24/7 töötab anyway, aga ei leidnud mõtet asjal.
Praegu oleks tore leida paar/sada/tuhat münti mis niisama unustuses seisnud icon_biggrin.gif

Oleneb kui alguses. 2010 aastal tegi lihtne neljatuumaline protsessor nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

PS: pole minu tehtud screenshot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2013 00:48:55 vasta tsitaadiga

Ikka täitsa alguses, aga see rong nüüd ammu läinud.
neid inimesi, kes viimasel ajal
Spoiler Spoiler Spoiler
teevad on palju pakuks icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 10.04.2013 01:13:34 vasta tsitaadiga

Puust ja Punaselt:

The total size of the transactional currency market is hard to estimate, but has been pegged at about $60 trillion (the amount of money in circulation worldwide). Seeing how this number is roughly on par with the world’s GDP, it is a reasonable enough number to be in the right ballpark. Based on my four earlier estimates (one, two, three, four), I think it is reasonable that bitcoin captures a 1% to 10% market share of this market.

The low end of 1% would be if it captures international and internet trade. The 10% would be if bitcoin also manages to capture some brick-and-mortar retail trade, which we are already seeing strong signs that it might – operations provide a 3% to 5% extra profit margin on sales when you can cut out the credit card processors, so the incentive to switch is immense: those 3% to 5% cost savings translate to 50% to 100% increased profits, as margins are typically very slim in retail.

Furthermore, some people will undoubtedly invest in bitcoin and keep their portion of bitcoin away from the transactional pool, like all people tend to hoard money if they are able. This decreases the amount of bitcoin that must fulfill the market share, further driving up value for each individual bitcoin. As a rough estimate, let’s assume that only one in four bitcoins is actually used in transactions, and the rest are in some kind of savings or investment plans.

This leads us to a target market cap of 600 billion to 6 trillion USD, to be fulfilled by about 6 million bitcoin, which makes for easy calculations. That means that each bitcoin would be worth $100,000 at the low market cap and $1,000,000 at the high market cap.

In the light of this, present-day projections of $100 that present themselves as “daring and optimistic” actually come across as rather shortsighted and almost dealing with peanuts.

DISCLOSURE
The author has a significant investment in bitcoin. Specifically, he went all-in two years ago after having run these very numbers.


Teoorias kui usa on all in algusest peale siis usa riigivõlg on tulevikus usa-le kommiraha icon_idea.gif
Geniaalne plaan ju või mis ? Pärast hakkad veel reguleerima ja värki särki.
Saaks meie pisike Eesti kuidagi käpa sinna sisse oleks meil siin elu nagu paradiisis.
do we have balls of steel ? icon_lol.gif

icon_idea.gif just a idea icon_idea.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2013 01:16:36 vasta tsitaadiga

Oleks see kõik nii lihtne ainult icon_wink.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.