Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 05.04.2013 16:53:49 vasta tsitaadiga

No nii, see nende uus Internet arvutis M+4G pakett:



Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 05.04.2013 16:55:36 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
No nii, see nende uus Internet arvutis M+4G pakett:



Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392.


Pole hullu, kärab küll.

tahanteada soovitaks sulle küll 5m pikkust Yagi antenni ka lisaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2013 17:28:27 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392.

Misasi see võimendusega USB kaabel on? Modemi ostsid välja või anti see 24k lepinguga tasuta?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 05.04.2013 17:58:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
montesauri kirjutas:
Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392.

Misasi see võimendusega USB kaabel on? Modemi ostsid välja või anti see 24k lepinguga tasuta?


Kaabel on selline: http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50-m
Modemi ostsin ikka kohe välja seega mingeid 24k lepinguid mul ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:38:15 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013 icon_smile.gif

Nojah, ju ma siis pole tõsine... icon_smile.gif
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 05.04.2013 19:53:04 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
vana_urr kirjutas:
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013 icon_smile.gif

Nojah, ju ma siis pole tõsine... icon_smile.gif
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada.

Kui kaablit ikka sinuni ei jõua, siis polegi midagi paremat võtta ju.
Emt M+4G kasutan Jaanuarist alates, siiani ei ole probleeme olnud ei kiiruse ega stabiilsusega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 05.04.2013 22:43:01 vasta tsitaadiga

Wiki kirjutas:
ewur kirjutas:
vana_urr kirjutas:
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013 icon_smile.gif

Nojah, ju ma siis pole tõsine... icon_smile.gif
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada.

Kui kaablit ikka sinuni ei jõua, siis polegi midagi paremat võtta ju.
Emt M+4G kasutan Jaanuarist alates, siiani ei ole probleeme olnud ei kiiruse ega stabiilsusega.


Võta kindlasti ühendust oma EMT kliendihalduriga ja lase apgreidida oma pakett selle uue "Internet arvutis M+4G" vastu, siis kiirus tublisti tõuseb. Automaatselt paketid ei vahetu, peab ikka vastavat toimingut tegema. Aga arvesta, et siis on ka hind ühe sendi võrra kallim, nii et võib pankrotti sõita icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 07:58:20 vasta tsitaadiga

oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on? icon_rolleyes.gif

EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks persse icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 06.04.2013 09:44:02 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Tere,

Plaanin ka EMT 4g võtta omale, M+4g.

Aga kumb pulk võtta?
Huawei E392 vs ZTE MF820D . Huawei 30 euri kallim kuid mis vahe neil kahel on?

Tänud vastuse eest.


https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/huawei_e392 Huawei
vs
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/zte_mf820d_4g ZTE
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 10:34:28 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal see 3G internet nii aeglaseks läinud, kasutusel see käige aeglasem pakett mis on isegi 2,8mb kiiruseid näidanud vahel:

Lihtsalt naeruväärne.
Tegin e-teeninduses ka kasutaja ära aga kui midagi teha üritada siis ainult tehniline viga jne.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 06.04.2013 12:42:32 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
omang kirjutas:
Tere,

Plaanin ka EMT 4g võtta omale, M+4g.

Aga kumb pulk võtta?
Huawei E392 vs ZTE MF820D . Huawei 30 euri kallim kuid mis vahe neil kahel on?

Tänud vastuse eest.


https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/huawei_e392 Huawei
vs
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/zte_mf820d_4g ZTE


78 EUR eest võtaks (õigemini, juba võtsin) hoopis selle, on uuem ja kiirem: https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-4g-netipulk-e3276
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 06.04.2013 15:39:28 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on? icon_rolleyes.gif

EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks <b>piixu</b> icon_mad.gif


Jah, paketid on muutunud. Varem oli "Internet M+4G" ja nüüd see on "Internet arvutis M+4G", kus on ca 2 korda suurem kiirus aga pakett ise on sendi võrra kallim. Peale paketi vahetust on vaja ka restarti teha, siis uued kiirused jõustuvad. Aga mis pakett sul parasjagu on, ei näe sa vist tõepoolest kusagilt - mina igatahes ei leidnud seda ei iseteenindusest ega arvete peal ka ei ole kirjas. Nii et kindluse mõttes helista oma kliendihaldurile ja tõmba ta liistule.

pinnawaatluz kirjutas:
omang kirjutas:
omang kirjutas:
Tere,

Plaanin ka EMT 4g võtta omale, M+4g.

Aga kumb pulk võtta?
Huawei E392 vs ZTE MF820D . Huawei 30 euri kallim kuid mis vahe neil kahel on?

Tänud vastuse eest.


https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/huawei_e392 Huawei
vs
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilne_internet/zte_mf820d_4g ZTE


78 EUR eest võtaks (õigemini, juba võtsin) hoopis selle, on uuem ja kiirem: https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-4g-netipulk-e3276


See uuem ja kiirem ei toeta 800MHz-list 4G-t icon_lol.gif Natuke kummaline. Aga ei ole välistatud, et Q-GSM lihtsalt valesti näitajaid üles märkinud, nendelt käparditelt võib igasugu asju oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 16:10:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

78 EUR eest

Kliendihind icon_exclaim.gif

PS! Samas vast pääseb ka Smart kõnekaardi vms omanikuna jutule icon_rolleyes.gif

EDIT: http://huaweimobile.com.au/e3276/ väidab, et toetab 800MHz, aga praegu pole sellega vist niikuinii midagi teha icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2013 16:42:36 vasta tsitaadiga

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/e3276-usb-netipulk andmetel on samuti
GSM sagedused (MHz) - 850/900/1800/1900
WCDMA/HSDPA sagedused (MHz) - 900/1900/2100
LTE sagedused (MHz) - 800/900/1800/2100/2600

Aga kust teada saada kus mulle lähim mast asub?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 16:51:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kust teada saada kus mulle lähim mast asub?

Kristallkuulist pead vaatama


Klienditeenindajad peaks seda ikka öelda oskama icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 17:05:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võta kindlasti ühendust oma EMT kliendihalduriga ja lase apgreidida oma pakett selle uue "Internet arvutis M+4G" vastu, siis kiirus tublisti tõuseb

kõigil krd kliendihaldurid, tahan ka icon_confused.gif
13 aastat kasutanud, staaži pealt peaks juba mulle sellise andma icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 18:09:35 vasta tsitaadiga

jeesus188, mina tegin seda iseteeninduses. icon_idea.gif
Seda, mis pakett mul on, nägin ka sealt. Ja ka arve pealt, summa järgi. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 18:12:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188, mina tegin seda iseteeninduses. icon_idea.gif
Seda, mis pakett mul on, nägin ka sealt. Ja ka arve pealt, summa järgi. icon_wink.gif

iseteenindus olemas, kasutan seda, ma pm tahaks kliendihaldurit icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 06.04.2013 19:16:29 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

78 EUR eest

Kliendihind icon_exclaim.gif

PS! Samas vast pääseb ka Smart kõnekaardi vms omanikuna jutule icon_rolleyes.gif

EDIT: http://huaweimobile.com.au/e3276/ väidab, et toetab 800MHz, aga praegu pole sellega vist niikuinii midagi teha icon_rolleyes.gif


Teed interneti lepingu ära ja oledki klient ju ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 20:05:26 vasta tsitaadiga

omang, EMT teema on see siin, mitte Tele2 oma icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 07.04.2013 08:10:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on? icon_rolleyes.gif

EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks <b>piixu</b> icon_mad.gif


Nuh, ilmselt ping sõltub pigem ajast kui paketist ja kõigub sinna - siia.
Ega ei tea kas kiiruse tõus eedab et oleks ka ühendus vahepeal maah võetud? ei tea.

Amilo kirjutas:
Viimasel ajal see 3G internet nii aeglaseks läinud, kasutusel see käige aeglasem pakett mis on isegi 2,8mb kiiruseid näidanud vahel:

Lihtsalt naeruväärne.


Ilmselt see lokaalne, mul krõbedama paketiga miski 8 - 9 Mbit viimsi kandis.
Ehk oluline kus see mure sul on, seda ütlemata sa mõttekaaslasi ei pruugi leida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 09:19:27 vasta tsitaadiga

Hetkel juba veidi paremaks läinud, hetkel siis selline:
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.04.2013 12:32:16 vasta tsitaadiga

Kas see pakett vahetub/vahetus iseenesest või peab seda tegema käsitsi läbi iseteeninduse?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 08.04.2013 13:48:54 vasta tsitaadiga

Ma olen segaduses. Mõni aeg tagasi sõlmisin EMT'ga 21mb/s piirmatu andmemahuga 3G interneti lepingu ja nüüd ei näe ma enam üldse sellist paketivõimalust EMT kodulehel. Mis sai siis minu lepingust? Minu leping kehtib sama moodi edasi ainult et teised ei saa enam sellist lepingut sõlmida? Kuidas ma tean, kas minu andmemaht on endiselt piiramatu?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.04.2013 13:51:42 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
Ma olen segaduses. Mõni aeg tagasi sõlmisin EMT'ga 21mb/s piirmatu andmemahuga 3G interneti lepingu ja nüüd ei näe ma enam üldse sellist paketivõimalust EMT kodulehel. Mis sai siis minu lepingust? Minu leping kehtib sama moodi edasi ainult et teised ei saa enam sellist lepingut sõlmida? Kuidas ma tean, kas minu andmemaht on endiselt piiramatu?

Mida iseteenindus sulle näitab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 14:01:05 vasta tsitaadiga

kanamana, vanu pakette EMT omal algatusel ringi ei vaheta. Ainult kliendi palvel/kooskõlastamisel. Ise võtsin piiramatu XL paketi 3 päeva enne uusi pakette. Kliendihaldur soovitas icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:05:25 vasta tsitaadiga

https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:22:19 vasta tsitaadiga

Normaalne pakkumine
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.04.2013 17:44:12 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.


tõesti väga hea pakkumine. Vaatan lähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 08.04.2013 18:11:51 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Mida iseteenindus sulle näitab?


Minu pakett kehtib endiselt vanadel tingimustel. Käisin ka esinduses uurimas.

raitl kirjutas:
kanamana, vanu pakette EMT omal algatusel ringi ei vaheta. Ainult kliendi palvel/kooskõlastamisel. Ise võtsin piiramatu XL paketi 3 päeva enne uusi pakette. Kliendihaldur soovitas icon_smile.gif


See on vägagi positiivne, ehk läheb kiirus ka paremaks. Mu sõbral on see 4Mb/s pakett andmemahu piiranguga ja ta saab allalaadimiskiiruseks kuni 6Mb/s, samas kui mina oma 21Mb/s piiramatu andmemahuga saan maksimaalselt 4 Mb/s kätte ja mitmel korral speedteste tehes oleme kõrvuti istunud. Olen ka EMT masti juures oma pulgaga käinud ja üle 4Mb/s allalaadimist ikka pole kätte saanud. Ma eeldan, et see on sellepärast et piiramatu pakett on üle koormatud igasugu torrentis tõmbajatega ja sellepärast allalaadimiskiirused madalamad kui väiksematel andmemahupiirnaguga pakettidel.

Vabandan kui õigekeel longab. "Andmemahupiiranguga?"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 19:29:44 vasta tsitaadiga

vaadates neid hindasid ja pakette ning tingimusi, mis muutuvad (uutele) olen ma küll päris õnnelik - 6megabitti 6euriga:

Spoiler Spoiler Spoiler

kusjuures mõned korrad andmemahtu ~18-20GB tarbind (reeglina kuskil kuni 10GB) ja pole kiirusi kordagi kärbitud viimase 3 kasutusaasta jooksul icon_cool.gif icon_rolleyes.gif

PS! antud nett on nutitelefoni küljes mitte pulgas kasutamiseks, st saab ka küllaltki mõistliku hinnaga (tänasel päeval) helistadagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 19:35:41 vasta tsitaadiga

kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 19:36:42 vasta tsitaadiga

Laizk, Miks EMT koduleheküljel seal hinnakirjas on kirjas hoopis teised kiirused (L-paketil 3Mbit/s ning üles 1Mbit/s) ja hind ka kallim (pea 11€)? Või sul mingi paketiga seal saad sellise hea pakkumise?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 19:52:18 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Laizk, Miks EMT koduleheküljel seal hinnakirjas on kirjas hoopis teised kiirused (L-paketil 3Mbit/s ning üles 1Mbit/s) ja hind ka kallim (pea 11€)? Või sul mingi paketiga seal saad sellise hea pakkumise?

no mul see, miskist x ajast - 3a vähemalt olnd juba ... kesseda enam mäletab, et misvärk täpselt:
mul "internet L" (justkui arvutipakett) aga valikus ka internet L telefonis", mis ka soodsam kui emt kodukal
Spoiler Spoiler Spoiler

4G aga on samahinnaga mis emt kodukal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 20:17:13 vasta tsitaadiga

Kust kohast te nii soodsatele pakkumistele ligi saite? Ainult iseteenindusest?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 20:26:57 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et mingi "eripakkumine" või vanast ajast jäänud vana pakett, mida saab konkreetne isik vaid iseteenindusest tellida. Ise olen hetkel Diili peal ning endalgi iseteeninduses üks vana "Piiramatu" pakett seal alles jäänud, mida enam Diili kodulehel hinnakirjast tegelikult ei leiagi, mille sain eelmise aasta ära tellitud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 22:11:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

mul on tumedama paketi kiirused ja limiidita, aga maksan kõvasti vähem ( see heledam ringi pakett icon_lol.gif )
Edit:
mida helli, upload on kuidagi kiire eusa_think.gif
tyr, seda ma mõtlengi mis case on, pildid lendavad kuidagi kiiresti yles icon_biggrin.gif
https://www.dropbox.com/s/yflk4s2jhyaqm2o/Screenshot_2013-04-08-22-06-49.png

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 09.04.2013 10:11:32 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte.


Kui ma olen oma pulga välja ostnud, siis ega nad vist mu pulka ei taha välja vahetada? Kui asi pulgas, peaksin uue pulga ostma?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.04.2013 10:12:34 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
raitl kirjutas:
kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte.


Kui ma olen oma pulga välja ostnud, siis ega nad vist mu pulka ei taha välja vahetada? Kui asi pulgas, peaksin uue pulga ostma?


Noh, ega nad pea. Aga otsi sõber kes tahab osta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:05:29 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.

Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:12:45 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.

Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...


Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.

Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.04.2013 14:14:42 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
ewur kirjutas:
woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.

Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...


Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.

Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi.


Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 14:23:56 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Pailaps kirjutas:
ewur kirjutas:
woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.

Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...


Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.

Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi.


Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh?


Arvad, et TTÜ subsideerib kampaaniat oma rahakotist? Vaevalt.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.04.2013 14:24:52 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
vana_urr kirjutas:
Pailaps kirjutas:
ewur kirjutas:
woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.

Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...


Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.

Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi.


Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh?


Arvad, et TTÜ subsideerib kampaaniat oma rahakotist? Vaevalt.


Oh ei! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 15:38:10 vasta tsitaadiga

Pigem arvan, et TTÜ'l on telekomiga head suhted seoses õppealadega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 09.04.2013 16:43:11 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.


kus konks on?

icon_biggrin.gif 2,99 on küll väga säästuhind
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.04.2013 16:45:54 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
woo456 kirjutas:
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.


kus konks on?

icon_biggrin.gif 2,99 on küll väga säästuhind


Selgus et seal näpukas kodukal, tegelt vist 3,54 vms.
teenindajad ütlesid et parandatakse ära.
No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.04.2013 17:03:06 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus.

EMT'l pole ka enam ühtegi piiramatu addmemahuga paketti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.04.2013 17:03:56 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
vana_urr kirjutas:
No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus.

EMT'l pole ka enam ühtegi piiramatu addmemahuga paketti.


Elioni ühispakkumine veel täna kodukal on selline, kauaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 22:23:50 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu emt-l Tallinna kesklinnas õhtuti ja üleüldse koormusega lood on? Andmesidet mõtlen.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.