|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
05.04.2013 16:53:49
|
|
|
No nii, see nende uus Internet arvutis M+4G pakett:
Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
05.04.2013 16:55:36
|
|
|
| montesauri kirjutas: |
No nii, see nende uus Internet arvutis M+4G pakett:
Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392. |
Pole hullu, kärab küll.
tahanteada soovitaks sulle küll 5m pikkust Yagi antenni ka lisaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
05.04.2013 17:28:27
|
|
|
| montesauri kirjutas: |
| Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392. |
Misasi see võimendusega USB kaabel on? Modemi ostsid välja või anti see 24k lepinguga tasuta?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
05.04.2013 17:58:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| montesauri kirjutas: |
| Asukohaks on Mähe aedlinn ja kasutusel on ka võimendusega 5m USB kaabel. Modem on Huawei E392. |
Misasi see võimendusega USB kaabel on? Modemi ostsid välja või anti see 24k lepinguga tasuta? |
Kaabel on selline: http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendajad/usb-20-pikenduskaabel-voimendiga-50-m
Modemi ostsin ikka kohe välja seega mingeid 24k lepinguid mul ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.04.2013 19:38:15
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013  |
Nojah, ju ma siis pole tõsine...
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiki
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
05.04.2013 19:53:04
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013  |
Nojah, ju ma siis pole tõsine...
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada. |
Kui kaablit ikka sinuni ei jõua, siis polegi midagi paremat võtta ju.
Emt M+4G kasutan Jaanuarist alates, siiani ei ole probleeme olnud ei kiiruse ega stabiilsusega.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
05.04.2013 22:43:01
|
|
|
| Wiki kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013  |
Nojah, ju ma siis pole tõsine...
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks veel 100% alati saada. |
Kui kaablit ikka sinuni ei jõua, siis polegi midagi paremat võtta ju.
Emt M+4G kasutan Jaanuarist alates, siiani ei ole probleeme olnud ei kiiruse ega stabiilsusega.
 |
Võta kindlasti ühendust oma EMT kliendihalduriga ja lase apgreidida oma pakett selle uue "Internet arvutis M+4G" vastu, siis kiirus tublisti tõuseb. Automaatselt paketid ei vahetu, peab ikka vastavat toimingut tegema. Aga arvesta, et siis on ka hind ühe sendi võrra kallim, nii et võib pankrotti sõita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.04.2013 07:58:20
|
|
|
oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on?
EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks persse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amilo
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2012
|
06.04.2013 10:34:28
|
|
|
Viimasel ajal see 3G internet nii aeglaseks läinud, kasutusel see käige aeglasem pakett mis on isegi 2,8mb kiiruseid näidanud vahel:
Lihtsalt naeruväärne.
Tegin e-teeninduses ka kasutaja ära aga kui midagi teha üritada siis ainult tehniline viga jne.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
06.04.2013 15:39:28
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on?
EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks <b>piixu</b>
 |
Jah, paketid on muutunud. Varem oli "Internet M+4G" ja nüüd see on "Internet arvutis M+4G", kus on ca 2 korda suurem kiirus aga pakett ise on sendi võrra kallim. Peale paketi vahetust on vaja ka restarti teha, siis uued kiirused jõustuvad. Aga mis pakett sul parasjagu on, ei näe sa vist tõepoolest kusagilt - mina igatahes ei leidnud seda ei iseteenindusest ega arvete peal ka ei ole kirjas. Nii et kindluse mõttes helista oma kliendihaldurile ja tõmba ta liistule.
See uuem ja kiirem ei toeta 800MHz-list 4G-t Natuke kummaline. Aga ei ole välistatud, et Q-GSM lihtsalt valesti näitajaid üles märkinud, nendelt käparditelt võib igasugu asju oodata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
06.04.2013 16:42:36
|
|
|
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/e3276-usb-netipulk andmetel on samuti
GSM sagedused (MHz) - 850/900/1800/1900
WCDMA/HSDPA sagedused (MHz) - 900/1900/2100
LTE sagedused (MHz) - 800/900/1800/2100/2600
Aga kust teada saada kus mulle lähim mast asub?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.04.2013 17:05:20
|
|
|
| tsitaat: |
Võta kindlasti ühendust oma EMT kliendihalduriga ja lase apgreidida oma pakett selle uue "Internet arvutis M+4G" vastu, siis kiirus tublisti tõuseb
|
kõigil krd kliendihaldurid, tahan ka
13 aastat kasutanud, staaži pealt peaks juba mulle sellise andma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.04.2013 18:09:35
|
|
|
jeesus188, mina tegin seda iseteeninduses.
Seda, mis pakett mul on, nägin ka sealt. Ja ka arve pealt, summa järgi.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.04.2013 18:12:15
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
jeesus188, mina tegin seda iseteeninduses.
Seda, mis pakett mul on, nägin ka sealt. Ja ka arve pealt, summa järgi.  |
iseteenindus olemas, kasutan seda, ma pm tahaks kliendihaldurit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
06.04.2013 19:16:29
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Kliendihind
PS! Samas vast pääseb ka Smart kõnekaardi vms omanikuna jutule
EDIT: http://huaweimobile.com.au/e3276/ väidab, et toetab 800MHz, aga praegu pole sellega vist niikuinii midagi teha  |
Teed interneti lepingu ära ja oledki klient ju ?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
07.04.2013 08:10:46
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
oot, kas paketid vahetusid?
Need, kel 18kuuline leping, neil ka muudetakse?
Mis uut? Kiirused suuremad? Mahtu rohkem?
kus ma seda üldse näen, mis pakett mul praegu on?
EDIT:
Suskisin iseteeninduses miskit ja sain 3 senti kallima ühenduse.
Muu jäi samaks, ainult ping läks <b>piixu</b>
 |
Nuh, ilmselt ping sõltub pigem ajast kui paketist ja kõigub sinna - siia.
Ega ei tea kas kiiruse tõus eedab et oleks ka ühendus vahepeal maah võetud? ei tea.
| Amilo kirjutas: |
Viimasel ajal see 3G internet nii aeglaseks läinud, kasutusel see käige aeglasem pakett mis on isegi 2,8mb kiiruseid näidanud vahel:
Lihtsalt naeruväärne.
|
Ilmselt see lokaalne, mul krõbedama paketiga miski 8 - 9 Mbit viimsi kandis.
Ehk oluline kus see mure sul on, seda ütlemata sa mõttekaaslasi ei pruugi leida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amilo
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2012
|
07.04.2013 09:19:27
|
|
|
Hetkel juba veidi paremaks läinud, hetkel siis selline:
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.04.2013 12:32:16
|
|
|
| Kas see pakett vahetub/vahetus iseenesest või peab seda tegema käsitsi läbi iseteeninduse?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanamana
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2010
|
08.04.2013 13:48:54
|
|
|
| Ma olen segaduses. Mõni aeg tagasi sõlmisin EMT'ga 21mb/s piirmatu andmemahuga 3G interneti lepingu ja nüüd ei näe ma enam üldse sellist paketivõimalust EMT kodulehel. Mis sai siis minu lepingust? Minu leping kehtib sama moodi edasi ainult et teised ei saa enam sellist lepingut sõlmida? Kuidas ma tean, kas minu andmemaht on endiselt piiramatu?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.04.2013 13:51:42
|
|
|
| kanamana kirjutas: |
| Ma olen segaduses. Mõni aeg tagasi sõlmisin EMT'ga 21mb/s piirmatu andmemahuga 3G interneti lepingu ja nüüd ei näe ma enam üldse sellist paketivõimalust EMT kodulehel. Mis sai siis minu lepingust? Minu leping kehtib sama moodi edasi ainult et teised ei saa enam sellist lepingut sõlmida? Kuidas ma tean, kas minu andmemaht on endiselt piiramatu? |
Mida iseteenindus sulle näitab?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
08.04.2013 14:01:05
|
|
|
kanamana, vanu pakette EMT omal algatusel ringi ei vaheta. Ainult kliendi palvel/kooskõlastamisel. Ise võtsin piiramatu XL paketi 3 päeva enne uusi pakette. Kliendihaldur soovitas
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
08.04.2013 17:05:25
|
|
|
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
08.04.2013 17:22:19
|
|
|
Normaalne pakkumine
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
08.04.2013 17:44:12
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
tõesti väga hea pakkumine. Vaatan lähemalt
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanamana
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2010
|
08.04.2013 18:11:51
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Mida iseteenindus sulle näitab? |
Minu pakett kehtib endiselt vanadel tingimustel. Käisin ka esinduses uurimas.
| raitl kirjutas: |
kanamana, vanu pakette EMT omal algatusel ringi ei vaheta. Ainult kliendi palvel/kooskõlastamisel. Ise võtsin piiramatu XL paketi 3 päeva enne uusi pakette. Kliendihaldur soovitas  |
See on vägagi positiivne, ehk läheb kiirus ka paremaks. Mu sõbral on see 4Mb/s pakett andmemahu piiranguga ja ta saab allalaadimiskiiruseks kuni 6Mb/s, samas kui mina oma 21Mb/s piiramatu andmemahuga saan maksimaalselt 4 Mb/s kätte ja mitmel korral speedteste tehes oleme kõrvuti istunud. Olen ka EMT masti juures oma pulgaga käinud ja üle 4Mb/s allalaadimist ikka pole kätte saanud. Ma eeldan, et see on sellepärast et piiramatu pakett on üle koormatud igasugu torrentis tõmbajatega ja sellepärast allalaadimiskiirused madalamad kui väiksematel andmemahupiirnaguga pakettidel.
Vabandan kui õigekeel longab. "Andmemahupiiranguga?"
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
08.04.2013 19:29:44
|
|
|
vaadates neid hindasid ja pakette ning tingimusi, mis muutuvad (uutele) olen ma küll päris õnnelik - 6megabitti 6euriga:
Spoiler 
kusjuures mõned korrad andmemahtu ~18-20GB tarbind (reeglina kuskil kuni 10GB) ja pole kiirusi kordagi kärbitud viimase 3 kasutusaasta jooksul
PS! antud nett on nutitelefoni küljes mitte pulgas kasutamiseks, st saab ka küllaltki mõistliku hinnaga (tänasel päeval) helistadagi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
08.04.2013 19:35:41
|
|
|
| kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
08.04.2013 19:36:42
|
|
|
| Laizk, Miks EMT koduleheküljel seal hinnakirjas on kirjas hoopis teised kiirused (L-paketil 3Mbit/s ning üles 1Mbit/s) ja hind ka kallim (pea 11€)? Või sul mingi paketiga seal saad sellise hea pakkumise?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
08.04.2013 19:52:18
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Laizk, Miks EMT koduleheküljel seal hinnakirjas on kirjas hoopis teised kiirused (L-paketil 3Mbit/s ning üles 1Mbit/s) ja hind ka kallim (pea 11€)? Või sul mingi paketiga seal saad sellise hea pakkumise? |
no mul see, miskist x ajast - 3a vähemalt olnd juba ... kesseda enam mäletab, et misvärk täpselt:
mul "internet L" (justkui arvutipakett) aga valikus ka internet L telefonis", mis ka soodsam kui emt kodukal
Spoiler 
4G aga on samahinnaga mis emt kodukal
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
08.04.2013 20:17:13
|
|
|
Kust kohast te nii soodsatele pakkumistele ligi saite? Ainult iseteenindusest?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
08.04.2013 20:26:57
|
|
|
| Tundub jah, et mingi "eripakkumine" või vanast ajast jäänud vana pakett, mida saab konkreetne isik vaid iseteenindusest tellida. Ise olen hetkel Diili peal ning endalgi iseteeninduses üks vana "Piiramatu" pakett seal alles jäänud, mida enam Diili kodulehel hinnakirjast tegelikult ei leiagi, mille sain eelmise aasta ära tellitud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.04.2013 22:11:42
|
|
|
Spoiler 
mul on tumedama paketi kiirused ja limiidita, aga maksan kõvasti vähem ( see heledam ringi pakett )
Edit:
mida helli, upload on kuidagi kiire
tyr, seda ma mõtlengi mis case on, pildid lendavad kuidagi kiiresti yles
https://www.dropbox.com/s/yflk4s2jhyaqm2o/Screenshot_2013-04-08-22-06-49.png
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanamana
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2010
|
09.04.2013 10:11:32
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte. |
Kui ma olen oma pulga välja ostnud, siis ega nad vist mu pulka ei taha välja vahetada? Kui asi pulgas, peaksin uue pulga ostma?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.04.2013 10:12:34
|
|
|
| kanamana kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
| kanamana, erineva mahuga paketid ei tohiks kuidagi erinevalt koormatud olla. Või õigemini ei tohiks see teoreetiliselt võimalik olla. Pigem kahtlustaks pulka. Vaheta sõbraga SIM kaardid ära ja testi siis. Mõned lehed varem rääkisin oma probleemidest ruuteriga. Uue ja vana ruuteri kiiruse erinevus oli samamoodi: ~4 vs 6. Praegu saan oma XL paketiga 11-12 alla ikka kätte. |
Kui ma olen oma pulga välja ostnud, siis ega nad vist mu pulka ei taha välja vahetada? Kui asi pulgas, peaksin uue pulga ostma? |
Noh, ega nad pea. Aga otsi sõber kes tahab osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
09.04.2013 14:05:29
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2013 14:12:45
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja... |
Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.
Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.04.2013 14:14:42
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja... |
Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.
Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi. |
Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2013 14:23:56
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja... |
Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.
Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi. |
Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh? |
Arvad, et TTÜ subsideerib kampaaniat oma rahakotist? Vaevalt.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.04.2013 14:24:52
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
Wow! Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks nüüd ei peaks algama "invasioon" EMT-sse! Eriti nooremapoolse rahva poolt. On teistel operaatoritel midagi ligilähedast vastu panna? Eriti üllatab taolise pakkumise puhul, et selle tegi kõige "kallim" teenusepakkuja... |
Seda nüüd küll , aga miks teised tudengid nüüd kehvemas seisus peaksid olema? Nagu TÜ või EMÜ üliõpilased oleksid kehvemad.
Mina käin TTÜs ja elan Tallinnas, provintsi ei koti kedagi. |
Järsku on asi TTÜs, mitte EMTs? Ähh? |
Arvad, et TTÜ subsideerib kampaaniat oma rahakotist? Vaevalt. |
Oh ei!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.04.2013 15:38:10
|
|
|
| Pigem arvan, et TTÜ'l on telekomiga head suhted seoses õppealadega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
09.04.2013 16:43:11
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
kus konks on?
2,99 on küll väga säästuhind
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.04.2013 16:45:54
|
|
|
| omang kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
https://www.emt.ee/ul/ttu/
Kui keegi juhtub TTÜ tudeng olema või omama sealt tudengist sõpra, siis nii kaheks aastaks saab suhtelislt ilusa hinnaga neti. |
kus konks on?
2,99 on küll väga säästuhind |
Selgus et seal näpukas kodukal, tegelt vist 3,54 vms.
teenindajad ütlesid et parandatakse ära.
No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
09.04.2013 17:03:06
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus. |
EMT'l pole ka enam ühtegi piiramatu addmemahuga paketti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.04.2013 17:03:56
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| No ja tegelt nimi ka vale, st see pole see piiramatu XL vaid miski 30 GB vms L maht. aga täiskiirus. |
EMT'l pole ka enam ühtegi piiramatu addmemahuga paketti. |
Elioni ühispakkumine veel täna kodukal on selline, kauaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otttt
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
09.04.2013 22:23:50
|
|
|
| Kuidas muidu emt-l Tallinna kesklinnas õhtuti ja üleüldse koormusega lood on? Andmesidet mõtlen.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|