Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:41:23 vasta tsitaadiga

Tagant järgi changelog siis mis loomakatseid tehtud

Helicrashid spawnivad suuremas raadiuses.
Helicrashi lootis chubaka suit tagasi lisatud VSS ja MK17 (SCAR_H_LNG_Sniper) nightvision peaks rohkem leitavam olema nii crashis kui mil barakides.
Loot tabelid enamus muutetud (ei ole veel lõplik sama ka helicrashi looti puhul võivad veel asjad muutuda)
Pood/Supermarket leiab ainult relvadest ainult käsirelvad,lisaks võimalik ka toolkit leida kotidest on leitavad TK ja Alice (sest vaevalt keegi suuremad väiksemaks vahetab)
Farm rohkem leiab toitu matchetesid muu suht sama.
Military loot kuna chernarus selline ex cccp maa siis on relvad barakkides ja telkides enamasti ida omad AK,SA,bizon jne.
Hunting loot dear stand cz550 ja m24.

Loot tabelid pole lõplikud ja muutatusi võib tulla veel.

Sarge AI framework (heeliumide mitte lemmik script).
Ai süsteem kus random grupid kolavad mööda mappi jne.

Ja nüüd Rant talk time (minu isiklik vaade asjadest seega no Q.Q)

Sombsid omg algul tahetakse neist lahti saada siis tagasi icon_biggrin.gif ma lisan nad tagasi!
Häirivad asjad nende puhul on thou super üli inimlikud võimed hea nägemine,kuulmine,usain bolt speed mode.
Awsome Not pathfinding icon_biggrin.gif läbi seinte tulemine attack range 1,5-3m pluss nad suurimad fps/cpu killerid serveris.
Nimi peaks olema DayZ asemel wasteland? hm ok siis pean veel poe tegema ja towingu sisse panema,
juba ammu pole DayZ see mis ta oli pigem slow dm kus osad naudivad teiste tapmist kogurauaga AS50st ja M107 hea varbase lasta ja siis oma heeliumi paelad valla lasta I killed a guy who cares that he was a bambie!
Aga üldiselt tore,et kaebusi on vähemalt ei ole keegi vaikne sees suhtes thumbs_up.gif


viimati muutis And3rs 05.04.2013 19:43:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:42:06 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Server on nii <b>piixu</b> keeratud. icon_sad.gif

Olles DayZ'd pea 11 kuud vahelduva eduga mänginud peab tunnistama, et muudatused on asjale ikka vurtsu juurde andnud. Zombid ei koti juba ammu enam kedagi. Bottidega saab muidugi ka hakkama, aga veits põnevam ikka.
Käisin just Arma teemas vanasid postitusi lugemas. Postitusi, mis olid enne seda teemat siin. Rohi oli ikka rohelisem, taevas sinisem, zombid hirmuäratavamad. 'Shoot on sight' mentaliteet alles hakkas väljakujunema. Zombide pärast oli ikka kogu aeg hirm naha vahel - sai läbi linna roomatud omal higimull otsa ees, et saaks purgi ube või natukene juua. Relvi eriti ei leidnud, suure otsimise peale sai Enfieldi või Winchesteri. Sõidukeid tuli otsida nagu nõela heinakuhjast. Nüüd jooksed nagu zombisid polekski. Joogi ja söögi pärast ei pea pm üldse muretsema. Relvi vedeleb igal pool lademetes. Ei ole erilist põnevust enam. A
ga jah, mis ma siin ikka heietan. Olnut enam tagasi ei saa. Samas võib ju loota, et SA suudab asja siiski tagasi õigele poole kallutada. Elame näeme.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:47:35 vasta tsitaadiga

Pmst saaks looti haruldaseks teha küll aga siis tuleb jälle keegi tark kisama,et server pask miks looti pole loot katki : ( muidu teeks totaalse põrgu valmis kus 0 autod ja looti leiaks harva ja muu oleks vallutatud tincanide ja
vana hea sõbra pepu paberiga
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:51:31 vasta tsitaadiga

And3rs, kahjuks ei saa kõigile rõõmu teha. Ja enamik ei tahaks sellises servus mängida, kus mina ennast mugavalt tunneks - st hirmuhigi oleks pidevalt otsa ees. Aga see selleks.

Eilsest tsirkusest sai video ka üles. Juutuub mingi mitu tundi töötles seda icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 05.04.2013 19:56:17 vasta tsitaadiga

Need AId teevad asja huvitavaks, aga praegu on nad nii bugised, et eriti küll mängida ei kannata. Lasin 4 boti maha, läksin bodysi otsima, kadunud, ning järsku sain selja tagant kuuli. Sõber nägi seda ning ütles, et npcd spawnisid otse mu selja taha ning tõmbasid maha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 20:04:47 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
Need AId teevad asja huvitavaks, aga praegu on nad nii bugised, et eriti küll mängida ei kannata. Lasin 4 boti maha, läksin bodysi otsima, kadunud, ning järsku sain selja tagant kuuli. Sõber nägi seda ning ütles, et npcd spawnisid otse mu selja taha ning tõmbasid maha.

Mu videos on ka seda näha. Samas teebki asja muhedamaks, iial ei tea, kas bot spawnib seljataha või saad nodi kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 10:12:30 vasta tsitaadiga

Tuleb silmad lahti hoida ja ümbrust jälgida. Lootimine ei ole esmatähtis, esimesena tuleb ikka elus püsida. Natuke taktikat, julgestage alati oma asukoha perimeeter, ärge jookske karjas sardiinide ja padrunite järgi. Siis jääte ka ellu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 06.04.2013 11:35:34 vasta tsitaadiga

Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..

Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 11:54:13 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..

Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg


Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 06.04.2013 14:18:16 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Megahit kirjutas:
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..

Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg


Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.


Kui bot tekib 10 meetri kaugusele minust selja ning laseb kohe ak valangu siis eriti julgestusest kasu pole. Samuti saab botte nottida arma 2's ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 17:01:59 vasta tsitaadiga

kes viitsib lingor predator lasta, siis HV.ee server üleval.
Pea paari päevast farmimist prisoni parakide taga hunnik telke igast huvitavate relvadega.

EDIT: Muide stremina ka, aga kvaliteet on nigel, Kui aus olla siis väga si*t.

http://www.twitch.tv/dohc48v12

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 19:48:39 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
Megahit kirjutas:
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..

Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg


Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.


Kui bot tekib 10 meetri kaugusele minust selja ning laseb kohe ak valangu siis eriti julgestusest kasu pole. Samuti saab botte nottida arma 2's ka.


Mis ma oskan öelda icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 20:46:38 vasta tsitaadiga

http://dayz.kriba.ee saab ülesse uuesti kolme päeva jooksul, loodan, et saate vahepeal siin asjad aetud.
Vabandan ebamugavuste pärast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 11:59:34 vasta tsitaadiga

Leidsime väikese bussipargi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 07.04.2013 12:06:42 vasta tsitaadiga

Zelenogorskis oli neid masinaid jah terve roodu jaoks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 12:24:43 vasta tsitaadiga

Osad lasti õhku eile. Jah, keegi üritas oma bussiparki teha ja liinid käima panna Zelenogorsk - Chernogorsk - Elektrozavodsk - Solnichniy - Berezino - NW-Airfield

Kui ma nüüd järele mõtlen siis see oleks tegelikult hea mõte kui seda saaks panna tööle nii, et iga player ei üritaks seda ideed esimesel võimalusel purustada. Uutele playeritele näiteks, geari kogumiseks, panna mööda rannikut freshspawnidele transporti ja siis kuskile sisemaale, et saaksid minna geari otsima.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 13:26:16 vasta tsitaadiga

Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 13:32:24 vasta tsitaadiga

eh, just sitaks autosi kuna alles oli kisa et üldse pole masinaid ja ei leia kuskilt ühtegi jne jne... ammu ju selge et ühte või teistpidi teha siis leidub ikka inimesi kes rahul pole niiet las ta olla.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 14:28:51 vasta tsitaadiga

Rauno1800 kirjutas:
Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
ˇ

See on nii sellepärast, et te korjate muidu kõik autod kuskile metsa peitu ja siis ei saa mitte keegi neid kasutada. Kuigi nüüd te enam ei peida neid vaid lasete lihtsalt nii puruks, et mitte keegi neid kasutada ei saaks.
Botid olid väga head. See, et sa nende käe läbi surma saad, ei muuda botte mõttetuks - mõtle kaks sekundit selle peale.

Kui ei meeldi, otsige teine server mängimiseks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 15:45:08 vasta tsitaadiga

Botid igav jah icon_biggrin.gif
Ise ei viitsi seal chernos teiega pelada, lasen parem lingoris ringi icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 07.04.2013 16:51:33 vasta tsitaadiga

Masinate resa ja mk17 eemaldati nüüd jälle ?
//Tegin relogi ja kogu mu inventory on muutunud...käes on SA58 ja mingi muu nänn ja tundub et nii on kõigil kes relogivad + alustad uuesti jooksmist sealt kus sa viimati sisse logisid icon_biggrin.gif lol

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 16:58:29 vasta tsitaadiga

Shorty kirjutas:
Masinate resa ja mk17 eemaldati nüüd jälle ?
//Tegin relogi ja kogu mu inventory on muutunud...käes on SA58 ja mingi muu nänn ja tundub et nii on kõigil kes relogivad + alustad uuesti jooksmist sealt kus sa viimati sisse logisid icon_biggrin.gif lol


Midagi läks tuksi. Võimalik kooder või serveri viga - enamik kes relogisid, spawnisid ühesuguse geariga.

Mk17 on eemaldatud (ma ei saanud isegi proovida sellest lasta icon_sad.gif )
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunnus01
HV vaatleja
Sunnus01

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 17:22:43 vasta tsitaadiga

See dayz.kriba.ee ei saa sisse..
_________________
Minu eesti keel lonkab, aga ma lappin teda pidevalt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 17:29:55 vasta tsitaadiga

Nii mainiti jah eelmisel leheküljel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruiks
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 07.04.2013 17:44:30 vasta tsitaadiga

miks whitelist peal on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 17:45:19 vasta tsitaadiga

Kas serveri haldajad on nagu naised punastel päevadel, et ei suuda millelegi keskenduda ning muutused on iga poole päeva tagant?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uldreg
HV vaatleja
uldreg

liitunud: 07.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 17:57:39 vasta tsitaadiga

Kust ma end whitelisti jaoks registreerida saan?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 18:27:23 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Kas serveri haldajad on nagu naised punastel päevadel, et ei suuda millelegi keskenduda ning muutused on iga poole päeva tagant?


Muutused on kuna lisatakse uusi asju ja ei tea täpselt kuidas need serveri tööd mõjutavad ja üleüldist mängimist playerite vahel. Ei tasu viriseda asja üle, mis tuuakse teile tasuta. kellelegi ei meeldi, et serveriga probleemid on adminile kõige vähem.

uldreg kirjutas:
Kust ma end whitelisti jaoks registreerida saan?


Kui läbi mumble'i Andersiga ühendust võtad siis peaks saama whitelistida. Kui aga tuled räuskama ja sõimama nagu mõni siis ilmselt pole vahet kas üldse üritad.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 18:36:13 vasta tsitaadiga

Nojah, disconnecti ka ei saa teha, sest kui pärast tagasi tulla võid uute kohta tekkida icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 07.04.2013 18:42:31 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Nojah, disconnecti ka ei saa teha, sest kui pärast tagasi tulla võid uute kohta tekkida icon_lol.gif

Jup..full gear kadus just sellepärast icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 19:03:22 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Nojah, disconnecti ka ei saa teha, sest kui pärast tagasi tulla võid uute kohta tekkida icon_lol.gif


Mitte ainult teise kohta vaid ka hoopis teise välimuse/geariga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 19:05:20 vasta tsitaadiga

Tänane pühapäev on olnud õudne ja stressirikas.

Kuna andmebaas on nii metsas ja keegi süstemaatiliselt pikemat aega tegelenud koodimisega,item spawnimisega jne
seega selleks,et tagada paremat kaitsed on vaja teha puhast lehte andmebaasile,et uuendada filtrid ja loot ümber teha.
See pole otsus mille ülle õnnelik oleks ja paljud saavad vihaseks nagu ikka aga see on teie endi huvides.

Täname neid kes on meiega pikkaaega koosolnud ning ka neid kes lahkunud mujale avarustese.

ja kui keegi kaasmaalastest on tegelenud sellise lollusega ja panud koodi siis ole mees ja tunnista ülles äkki saad armu!

Server on maas pikemal hooldusel vahemikus 19.00-20.00 07.04!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 19:29:10 vasta tsitaadiga

Väga hea! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 19:51:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi ehk pakkuda Arma II+OA soodsamalt kui steamist?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 22:12:17 vasta tsitaadiga

Keegi siin mängijatest omab teamspeaki server oleks soov katsetada ACRE modi koos dayzga kui asi toimiks saaks pea serverisse panna ja saaks walkie talkidega trollida siis on mingi parem asendus kui sidechati ragefestival.

Kui keegi küsib mis asi on ACRE siis uurida youtubest,netist mis loom see on selline icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uldreg
HV vaatleja
uldreg

liitunud: 07.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 22:13:16 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kellelgi ehk pakkuda Arma II+OA soodsamalt kui steamist?


Juhul kui ei tea siis võimalik ka Arma II free versioon + OA'ga pelada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 07.04.2013 23:43:20 Adminnile vasta tsitaadiga

Tere!

Ammuga laskmise peale kickib välja - script restriction 20

Teadmiseks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 00:17:53 vasta tsitaadiga

xonix, http://gamekex.com/goID121
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 08.04.2013 00:39:52 vasta tsitaadiga

Peale eelviimast resa kuni praeguseni oli äktsionit päris küllaga icon_biggrin.gif
Sai siis kõigepealt Rocu tiimi vägistatud NWAl kus nad lennuki kallal askeldasid...mina ja El gameros tegime kahekesi puhta töö ning peale seda sõitsin SUViga eemale ja droppisin kaks tegelast maha kuna nad otsustasid, et aitab tänaseks.
Olin siis natuke aega soolodes NWAl tagasi ja nägin enda uut ohvrit (Nutikastatikas) lennuki kallal askeldamas...üritas sellega lendama hakata kuid ei osanud vist keerata ja pani otse puudesse mis olid 50m tema ees icon_biggrin.gif koomiline vaatepilt. Peale natuke jantimist lasin ta maha kui ta lamas ühes hangaaris.
Peale seda liitus minuga Sgt. Kalme kes tuli oma uhke offroadiga ja otsustasime liikuda Stary/Novy poole, et ehk leiab miskit tegevust ja ennäe...just Stary alguses kihutab meile mingi hulljulge valge volgaga vastu ja põikleb meie vahelt läbi. Egas midagi...ots ümber ja asusime jälitama..teekond kestis stary-kabanino-rogovo alguseni peale ohtrat rammimist ja teelt väljasurumist juhtus nõnda, et volga juht keeras mulle sisse/ette, takistamaks mu möödasõitu ja selletõttu lõpetasime ka puus (volgal esirehv katki). Hõüppasin kärmelt välja kuid tuld veel kohe ei avanud, tuli volga juht välja AK seljas kuid g17 käes ja hakkas kohe paugutama oma tongikaga seega lasin ta maha. Kurikuulsa Volga juht oli Kurat666 kellega ma/me oleme juba 2/3 päeva järjest praktiliselt samamoodi koguaeg kokkupõrganud icon_biggrin.gif
Peale seda oli meil kalmega plaanis siis ranniku poole sõita, et Two-Face peale korjata kuid Zelenogorskis läks mölluks...nägin üht offroadi poe kõrval mis hakkas just liikuma ja otsustasin sisse põrutada sinna mille tulemusl mu esirehv plahvatas ja olin sunnitud väljuma autost.. ja minuõnneks sihik oli täpselt offroadi juhi poole kohe suunatud ja ta ka peale väikest v astuhakku maha võtsin kelleks oli Yuri Boika icon_cool.gif.
Kuid tuli välja, et ka Rocu tegutses sealkandis ja hakkasin insta tina saama...suutsin autotaha end varjuda ja ära patchida (800blood left). Kalme abistas mind bloodbagiga ning asusime Rocu peale jahti....chillasime seasl poe kandis päris kaua kuni jõudis Two-Face meile veel appi sinna kuid Rocu nottis ta sama kähku maha ka...ning veidi hiljem sain Rocu ikkagi kätte. (Kuidas üks mees võib alles peavalu tekitada -.-).
Lõpuks jäin üksinda linna haigla katusele kämpama ja ootama, et kalme Two-Face tagasi tooks ning suht peale seda kui nad tagasi jõudsid oli ka Rocu meeskond regroupinud ja bussiga linna algusesse lennanud...ilusate longshottidega said nad esimesena maha Kalme...Two-Face üritas flankida kuid Rocu lasi talle selga ja olingi jälle üksi...abitult haigla katusel kõige tipus ja 3. ilmakaarest sissepiiratud ja olin enda surmaga juba leppinud.

Viimased kuulid + üks pildike
http://www.twitch.tv/jubinjup/c/2126260


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 01:05:43 vasta tsitaadiga

Shorty kirjutas:
Peale eelviimast resa kuni praeguseni oli äktsionit päris küllaga icon_biggrin.gif
Sai siis kõigepealt Rocu tiimi vägistatud NWAl kus nad lennuki kallal askeldasid...mina ja El gameros tegime kahekesi puhta töö ning peale seda sõitsin SUViga eemale ja droppisin kaks tegelast maha kuna nad otsustasid, et aitab tänaseks.
Olin siis natuke aega soolodes NWAl tagasi ja nägin enda uut ohvrit (Nutikastatikas) lennuki kallal askeldamas...üritas sellega lendama hakata kuid ei osanud vist keerata ja pani otse puudesse mis olid 50m tema ees icon_biggrin.gif koomiline vaatepilt. Peale natuke jantimist lasin ta maha kui ta lamas ühes hangaaris.
Peale seda liitus minuga Sgt. Kalme kes tuli oma uhke offroadiga ja otsustasime liikuda Stary/Novy poole, et ehk leiab miskit tegevust ja ennäe...just Stary alguses kihutab meile mingi hulljulge valge volgaga vastu ja põikleb meie vahelt läbi. Egas midagi...ots ümber ja asusime jälitama..teekond kestis stary-kabanino-rogovo alguseni peale ohtrat rammimist ja teelt väljasurumist juhtus nõnda, et volga juht keeras mulle sisse/ette, takistamaks mu möödasõitu ja selletõttu lõpetasime ka puus (volgal esirehv katki). Hõüppasin kärmelt välja kuid tuld veel kohe ei avanud, tuli volga juht välja AK seljas kuid g17 käes ja hakkas kohe paugutama oma tongikaga seega lasin ta maha. Kurikuulsa Volga juht oli Kurat666 kellega ma/me oleme juba 2/3 päeva järjest praktiliselt samamoodi koguaeg kokkupõrganud icon_biggrin.gif
Peale seda oli meil kalmega plaanis siis ranniku poole sõita, et Two-Face peale korjata kuid Zelenogorskis läks mölluks...nägin üht offroadi poe kõrval mis hakkas just liikuma ja otsustasin sisse põrutada sinna mille tulemusl mu esirehv plahvatas ja olin sunnitud väljuma autost.. ja minuõnneks sihik oli täpselt offroadi juhi poole kohe suunatud ja ta ka peale väikest v astuhakku maha võtsin kelleks oli Yuri Boika icon_cool.gif.
Kuid tuli välja, et ka Rocu tegutses sealkandis ja hakkasin insta tina saama...suutsin autotaha end varjuda ja ära patchida (800blood left). Kalme abistas mind bloodbagiga ning asusime Rocu peale jahti....chillasime seasl poe kandis päris kaua kuni jõudis Two-Face meile veel appi sinna kuid Rocu nottis ta sama kähku maha ka...ning veidi hiljem sain Rocu ikkagi kätte. (Kuidas üks mees võib alles peavalu tekitada -.-).
Lõpuks jäin üksinda linna haigla katusele kämpama ja ootama, et kalme Two-Face tagasi tooks ning suht peale seda kui nad tagasi jõudsid oli ka Rocu meeskond regroupinud ja bussiga linna algusesse lennanud...ilusate longshottidega said nad esimesena maha Kalme...Two-Face üritas flankida kuid Rocu lasi talle selga ja olingi jälle üksi...abitult haigla katusel kõige tipus ja 3. ilmakaarest sissepiiratud ja olin enda surmaga juba leppinud.

Viimased kuulid + üks pildike
http://www.twitch.tv/jubinjup/c/2126260


Spoiler Spoiler Spoiler


Vinge madin oli jälle, pole ammu nii fun olnud. Paari nädala pärast näeb jälle, ärge vahepeal serverit pekki keerake icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 01:20:12 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Shorty kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Vinge madin oli jälle, pole ammu nii fun olnud. Paari nädala pärast näeb jälle, ärge vahepeal serverit pekki keerake icon_smile.gif


Aktsiooni sai jah täitsa edukalt. Esimese kokkupuute ajal Zelenos oli meil jõhker ammo ikaldus, Yuri oli makaroviga ja mina AKSu 1 magiga. Enamus ajast seal askeldades oligi lihtsalt ammo otsimine. Siis kui me regroupisime ja pärast tagasi tulime, siis oli juba asi vähe võrdsem. Sama teema NWA-l, et päris vägistamiseks seda nüüd ei kutsuks kui me kõik kõrvuti seisame ja te meile kuuli selga lasete icon_biggrin.gif. Aga muidu oli tore. Lahinguväljal teinekordki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 07:31:05 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Rauno1800 kirjutas:
Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
ˇ

Kui ei meeldi, otsige teine server mängimiseks.


Miks peab alati otsima teise serveri, kui serverit saab muuta kõigile sobilikuks.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 08.04.2013 07:33:22 vasta tsitaadiga

Rauno1800, ilmselgelt ei saa ju. Iga muudatuse korral on vingujad platsis...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 12:59:52 vasta tsitaadiga

http://dayz.kriba.ee on taas üleval, kuid võib-olla pisut vanema DB backupiga. Kaduma läks võib olla 1-2 postitust. Anders palun võta skypes ühendust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 14:56:33 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib ACREt testima tulla, andku mulle teada. Istun hetkel Mumbles ja ootan icon_biggrin.gif
Testimiseks vajalik CBA, ACRE ja TS3 ning kõva närvi beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 15:03:58 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
Kui keegi viitsib ACREt testima tulla, andku mulle teada. Istun hetkel Mumbles ja ootan icon_biggrin.gif
Testimiseks vajalik CBA, ACRE ja TS3 ning kõva närvi beer_yum.gif

Mis moodi see ACRE peaks töötama? Inimesed peaksid siis ikkagi TS3-s istuma, et kuuleks üksteist lähedalt (vaevalt siin sundida saab)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 15:07:07 vasta tsitaadiga

Sundida tõesti ei saa, aga vahest muutub elamus tänu sellele paremaks ja inimesed tulevad ise üle? icon_wink.gif
Aga enne tuleb ikkagi testida ja vaadata, kuidas see üldse töötab.

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunnus01
HV vaatleja
Sunnus01

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 15:15:36 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=JAmcFouUpQk

Et siis nagu oligi lubatud... HV DayZ adminnidele... pool video oli mikker v2ljalylitatud sry icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 08.04.2013 15:35:14 vasta tsitaadiga

Sunnus01 kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=JAmcFouUpQk

Et siis nagu oligi lubatud... HV DayZ adminnidele... pool video oli mikker v2ljalylitatud sry icon_biggrin.gif

Oh johhaidi... Teinekord kui mikri tööle paned, vii oma papagoi või mis iganes loom teise ruumi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunnus01
HV vaatleja
Sunnus01

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 15:37:17 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:

Oh johhaidi... Teinekord kui mikri tööle paned, vii oma papagoi või mis iganes loom teise ruumi.


Nope... Minu linnud jäävad minuga tuppa... Nad aitavad mind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.