Tagant järgi changelog siis mis loomakatseid tehtud
Helicrashid spawnivad suuremas raadiuses.
Helicrashi lootis chubaka suit tagasi lisatud VSS ja MK17 (SCAR_H_LNG_Sniper) nightvision peaks rohkem leitavam olema nii crashis kui mil barakides.
Loot tabelid enamus muutetud (ei ole veel lõplik sama ka helicrashi looti puhul võivad veel asjad muutuda)
Pood/Supermarket leiab ainult relvadest ainult käsirelvad,lisaks võimalik ka toolkit leida kotidest on leitavad TK ja Alice (sest vaevalt keegi suuremad väiksemaks vahetab)
Farm rohkem leiab toitu matchetesid muu suht sama.
Military loot kuna chernarus selline ex cccp maa siis on relvad barakkides ja telkides enamasti ida omad AK,SA,bizon jne.
Hunting loot dear stand cz550 ja m24.
Loot tabelid pole lõplikud ja muutatusi võib tulla veel.
Sarge AI framework (heeliumide mitte lemmik script).
Ai süsteem kus random grupid kolavad mööda mappi jne.
Ja nüüd Rant talk time (minu isiklik vaade asjadest seega no Q.Q)
Sombsid omg algul tahetakse neist lahti saada siis tagasi ma lisan nad tagasi!
Häirivad asjad nende puhul on thou super üli inimlikud võimed hea nägemine,kuulmine,usain bolt speed mode.
Awsome Not pathfinding läbi seinte tulemine attack range 1,5-3m pluss nad suurimad fps/cpu killerid serveris.
Nimi peaks olema DayZ asemel wasteland? hm ok siis pean veel poe tegema ja towingu sisse panema,
juba ammu pole DayZ see mis ta oli pigem slow dm kus osad naudivad teiste tapmist kogurauaga AS50st ja M107 hea varbase lasta ja siis oma heeliumi paelad valla lasta I killed a guy who cares that he was a bambie!
Aga üldiselt tore,et kaebusi on vähemalt ei ole keegi vaikne sees suhtes
viimati muutis And3rs 05.04.2013 19:43:56, muudetud 1 kord
Olles DayZ'd pea 11 kuud vahelduva eduga mänginud peab tunnistama, et muudatused on asjale ikka vurtsu juurde andnud. Zombid ei koti juba ammu enam kedagi. Bottidega saab muidugi ka hakkama, aga veits põnevam ikka.
Käisin just Arma teemas vanasid postitusi lugemas. Postitusi, mis olid enne seda teemat siin. Rohi oli ikka rohelisem, taevas sinisem, zombid hirmuäratavamad. 'Shoot on sight' mentaliteet alles hakkas väljakujunema. Zombide pärast oli ikka kogu aeg hirm naha vahel - sai läbi linna roomatud omal higimull otsa ees, et saaks purgi ube või natukene juua. Relvi eriti ei leidnud, suure otsimise peale sai Enfieldi või Winchesteri. Sõidukeid tuli otsida nagu nõela heinakuhjast. Nüüd jooksed nagu zombisid polekski. Joogi ja söögi pärast ei pea pm üldse muretsema. Relvi vedeleb igal pool lademetes. Ei ole erilist põnevust enam. A
ga jah, mis ma siin ikka heietan. Olnut enam tagasi ei saa. Samas võib ju loota, et SA suudab asja siiski tagasi õigele poole kallutada. Elame näeme.
Pmst saaks looti haruldaseks teha küll aga siis tuleb jälle keegi tark kisama,et server pask miks looti pole loot katki : ( muidu teeks totaalse põrgu valmis kus 0 autod ja looti leiaks harva ja muu oleks vallutatud tincanide ja
vana hea sõbra pepu paberiga
And3rs, kahjuks ei saa kõigile rõõmu teha. Ja enamik ei tahaks sellises servus mängida, kus mina ennast mugavalt tunneks - st hirmuhigi oleks pidevalt otsa ees. Aga see selleks.
Eilsest tsirkusest sai video ka üles. Juutuub mingi mitu tundi töötles seda
Need AId teevad asja huvitavaks, aga praegu on nad nii bugised, et eriti küll mängida ei kannata. Lasin 4 boti maha, läksin bodysi otsima, kadunud, ning järsku sain selja tagant kuuli. Sõber nägi seda ning ütles, et npcd spawnisid otse mu selja taha ning tõmbasid maha.
Need AId teevad asja huvitavaks, aga praegu on nad nii bugised, et eriti küll mängida ei kannata. Lasin 4 boti maha, läksin bodysi otsima, kadunud, ning järsku sain selja tagant kuuli. Sõber nägi seda ning ütles, et npcd spawnisid otse mu selja taha ning tõmbasid maha.
Mu videos on ka seda näha. Samas teebki asja muhedamaks, iial ei tea, kas bot spawnib seljataha või saad nodi kätte
Tuleb silmad lahti hoida ja ümbrust jälgida. Lootimine ei ole esmatähtis, esimesena tuleb ikka elus püsida. Natuke taktikat, julgestage alati oma asukoha perimeeter, ärge jookske karjas sardiinide ja padrunite järgi. Siis jääte ka ellu
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..
Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..
Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg
Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..
Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg
Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.
Kui bot tekib 10 meetri kaugusele minust selja ning laseb kohe ak valangu siis eriti julgestusest kasu pole. Samuti saab botte nottida arma 2's ka.
kes viitsib lingor predator lasta, siis HV.ee server üleval.
Pea paari päevast farmimist prisoni parakide taga hunnik telke igast huvitavate relvadega.
EDIT: Muide stremina ka, aga kvaliteet on nigel, Kui aus olla siis väga si*t.
http://www.twitch.tv/dohc48v12 _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Sellest lootimisest on mul jumala suva, aga ma ei näe mõtet botidel mis spawnivad koguaeg ühe ja sama kohapeale iga minut. See oli mul tõesti esimene kokkupuude botidega ning ma ei kujutanud ettegi, et nad tagasi spawnivad kohe ning keegi ei jooksnud karjas laipade poole ..
Samuti kui peaks näiteks sõjaks minema täpselt selle spoti peal, kus botid spawnivad siis gg
Mu esimene kokkupuude nendega oli samuti vägivaldne. Aga ei erinegi niiväga playerite vastu mägimisest. Boti ma tapan muidugi rahulikuma südamega ära kuna need raisad ei pea omale varustust otsima ja aega kulutama.
Iga kontaktiga õpid jälle midagi juurde nende kohta, kui enda tegevus on julgestatud siis üllatusi ei teki - nad ikkagi sinu üksuse keskele lihtsalt ei spawni, eemalt on alati näha kus kes on.
Kui bot tekib 10 meetri kaugusele minust selja ning laseb kohe ak valangu siis eriti julgestusest kasu pole. Samuti saab botte nottida arma 2's ka.
Osad lasti õhku eile. Jah, keegi üritas oma bussiparki teha ja liinid käima panna Zelenogorsk - Chernogorsk - Elektrozavodsk - Solnichniy - Berezino - NW-Airfield
Kui ma nüüd järele mõtlen siis see oleks tegelikult hea mõte kui seda saaks panna tööle nii, et iga player ei üritaks seda ideed esimesel võimalusel purustada. Uutele playeritele näiteks, geari kogumiseks, panna mööda rannikut freshspawnidele transporti ja siis kuskile sisemaale, et saaksid minna geari otsima.
Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
eh, just sitaks autosi kuna alles oli kisa et üldse pole masinaid ja ei leia kuskilt ühtegi jne jne... ammu ju selge et ühte või teistpidi teha siis leidub ikka inimesi kes rahul pole niiet las ta olla.
Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
ˇ
See on nii sellepärast, et te korjate muidu kõik autod kuskile metsa peitu ja siis ei saa mitte keegi neid kasutada. Kuigi nüüd te enam ei peida neid vaid lasete lihtsalt nii puruks, et mitte keegi neid kasutada ei saaks.
Botid olid väga head. See, et sa nende käe läbi surma saad, ei muuda botte mõttetuks - mõtle kaks sekundit selle peale.
Masinate resa ja mk17 eemaldati nüüd jälle ?
//Tegin relogi ja kogu mu inventory on muutunud...käes on SA58 ja mingi muu nänn ja tundub et nii on kõigil kes relogivad + alustad uuesti jooksmist sealt kus sa viimati sisse logisid lol _________________
Masinate resa ja mk17 eemaldati nüüd jälle ?
//Tegin relogi ja kogu mu inventory on muutunud...käes on SA58 ja mingi muu nänn ja tundub et nii on kõigil kes relogivad + alustad uuesti jooksmist sealt kus sa viimati sisse logisid lol
Midagi läks tuksi. Võimalik kooder või serveri viga - enamik kes relogisid, spawnisid ühesuguse geariga.
Mk17 on eemaldatud (ma ei saanud isegi proovida sellest lasta )
Kas serveri haldajad on nagu naised punastel päevadel, et ei suuda millelegi keskenduda ning muutused on iga poole päeva tagant?
Muutused on kuna lisatakse uusi asju ja ei tea täpselt kuidas need serveri tööd mõjutavad ja üleüldist mängimist playerite vahel. Ei tasu viriseda asja üle, mis tuuakse teile tasuta. kellelegi ei meeldi, et serveriga probleemid on adminile kõige vähem.
uldreg kirjutas:
Kust ma end whitelisti jaoks registreerida saan?
Kui läbi mumble'i Andersiga ühendust võtad siis peaks saama whitelistida. Kui aga tuled räuskama ja sõimama nagu mõni siis ilmselt pole vahet kas üldse üritad.
Kuna andmebaas on nii metsas ja keegi süstemaatiliselt pikemat aega tegelenud koodimisega,item spawnimisega jne
seega selleks,et tagada paremat kaitsed on vaja teha puhast lehte andmebaasile,et uuendada filtrid ja loot ümber teha.
See pole otsus mille ülle õnnelik oleks ja paljud saavad vihaseks nagu ikka aga see on teie endi huvides.
Täname neid kes on meiega pikkaaega koosolnud ning ka neid kes lahkunud mujale avarustese.
ja kui keegi kaasmaalastest on tegelenud sellise lollusega ja panud koodi siis ole mees ja tunnista ülles äkki saad armu!
Server on maas pikemal hooldusel vahemikus 19.00-20.00 07.04!
Keegi siin mängijatest omab teamspeaki server oleks soov katsetada ACRE modi koos dayzga kui asi toimiks saaks pea serverisse panna ja saaks walkie talkidega trollida siis on mingi parem asendus kui sidechati ragefestival.
Kui keegi küsib mis asi on ACRE siis uurida youtubest,netist mis loom see on selline
Peale eelviimast resa kuni praeguseni oli äktsionit päris küllaga
Sai siis kõigepealt Rocu tiimi vägistatud NWAl kus nad lennuki kallal askeldasid...mina ja El gameros tegime kahekesi puhta töö ning peale seda sõitsin SUViga eemale ja droppisin kaks tegelast maha kuna nad otsustasid, et aitab tänaseks.
Olin siis natuke aega soolodes NWAl tagasi ja nägin enda uut ohvrit (Nutikastatikas) lennuki kallal askeldamas...üritas sellega lendama hakata kuid ei osanud vist keerata ja pani otse puudesse mis olid 50m tema ees koomiline vaatepilt. Peale natuke jantimist lasin ta maha kui ta lamas ühes hangaaris.
Peale seda liitus minuga Sgt. Kalme kes tuli oma uhke offroadiga ja otsustasime liikuda Stary/Novy poole, et ehk leiab miskit tegevust ja ennäe...just Stary alguses kihutab meile mingi hulljulge valge volgaga vastu ja põikleb meie vahelt läbi. Egas midagi...ots ümber ja asusime jälitama..teekond kestis stary-kabanino-rogovo alguseni peale ohtrat rammimist ja teelt väljasurumist juhtus nõnda, et volga juht keeras mulle sisse/ette, takistamaks mu möödasõitu ja selletõttu lõpetasime ka puus (volgal esirehv katki). Hõüppasin kärmelt välja kuid tuld veel kohe ei avanud, tuli volga juht välja AK seljas kuid g17 käes ja hakkas kohe paugutama oma tongikaga seega lasin ta maha. Kurikuulsa Volga juht oli Kurat666 kellega ma/me oleme juba 2/3 päeva järjest praktiliselt samamoodi koguaeg kokkupõrganud
Peale seda oli meil kalmega plaanis siis ranniku poole sõita, et Two-Face peale korjata kuid Zelenogorskis läks mölluks...nägin üht offroadi poe kõrval mis hakkas just liikuma ja otsustasin sisse põrutada sinna mille tulemusl mu esirehv plahvatas ja olin sunnitud väljuma autost.. ja minuõnneks sihik oli täpselt offroadi juhi poole kohe suunatud ja ta ka peale väikest v astuhakku maha võtsin kelleks oli Yuri Boika.
Kuid tuli välja, et ka Rocu tegutses sealkandis ja hakkasin insta tina saama...suutsin autotaha end varjuda ja ära patchida (800blood left). Kalme abistas mind bloodbagiga ning asusime Rocu peale jahti....chillasime seasl poe kandis päris kaua kuni jõudis Two-Face meile veel appi sinna kuid Rocu nottis ta sama kähku maha ka...ning veidi hiljem sain Rocu ikkagi kätte. (Kuidas üks mees võib alles peavalu tekitada -.-).
Lõpuks jäin üksinda linna haigla katusele kämpama ja ootama, et kalme Two-Face tagasi tooks ning suht peale seda kui nad tagasi jõudsid oli ka Rocu meeskond regroupinud ja bussiga linna algusesse lennanud...ilusate longshottidega said nad esimesena maha Kalme...Two-Face üritas flankida kuid Rocu lasi talle selga ja olingi jälle üksi...abitult haigla katusel kõige tipus ja 3. ilmakaarest sissepiiratud ja olin enda surmaga juba leppinud.
Peale eelviimast resa kuni praeguseni oli äktsionit päris küllaga
Sai siis kõigepealt Rocu tiimi vägistatud NWAl kus nad lennuki kallal askeldasid...mina ja El gameros tegime kahekesi puhta töö ning peale seda sõitsin SUViga eemale ja droppisin kaks tegelast maha kuna nad otsustasid, et aitab tänaseks.
Olin siis natuke aega soolodes NWAl tagasi ja nägin enda uut ohvrit (Nutikastatikas) lennuki kallal askeldamas...üritas sellega lendama hakata kuid ei osanud vist keerata ja pani otse puudesse mis olid 50m tema ees koomiline vaatepilt. Peale natuke jantimist lasin ta maha kui ta lamas ühes hangaaris.
Peale seda liitus minuga Sgt. Kalme kes tuli oma uhke offroadiga ja otsustasime liikuda Stary/Novy poole, et ehk leiab miskit tegevust ja ennäe...just Stary alguses kihutab meile mingi hulljulge valge volgaga vastu ja põikleb meie vahelt läbi. Egas midagi...ots ümber ja asusime jälitama..teekond kestis stary-kabanino-rogovo alguseni peale ohtrat rammimist ja teelt väljasurumist juhtus nõnda, et volga juht keeras mulle sisse/ette, takistamaks mu möödasõitu ja selletõttu lõpetasime ka puus (volgal esirehv katki). Hõüppasin kärmelt välja kuid tuld veel kohe ei avanud, tuli volga juht välja AK seljas kuid g17 käes ja hakkas kohe paugutama oma tongikaga seega lasin ta maha. Kurikuulsa Volga juht oli Kurat666 kellega ma/me oleme juba 2/3 päeva järjest praktiliselt samamoodi koguaeg kokkupõrganud
Peale seda oli meil kalmega plaanis siis ranniku poole sõita, et Two-Face peale korjata kuid Zelenogorskis läks mölluks...nägin üht offroadi poe kõrval mis hakkas just liikuma ja otsustasin sisse põrutada sinna mille tulemusl mu esirehv plahvatas ja olin sunnitud väljuma autost.. ja minuõnneks sihik oli täpselt offroadi juhi poole kohe suunatud ja ta ka peale väikest v astuhakku maha võtsin kelleks oli Yuri Boika.
Kuid tuli välja, et ka Rocu tegutses sealkandis ja hakkasin insta tina saama...suutsin autotaha end varjuda ja ära patchida (800blood left). Kalme abistas mind bloodbagiga ning asusime Rocu peale jahti....chillasime seasl poe kandis päris kaua kuni jõudis Two-Face meile veel appi sinna kuid Rocu nottis ta sama kähku maha ka...ning veidi hiljem sain Rocu ikkagi kätte. (Kuidas üks mees võib alles peavalu tekitada -.-).
Lõpuks jäin üksinda linna haigla katusele kämpama ja ootama, et kalme Two-Face tagasi tooks ning suht peale seda kui nad tagasi jõudsid oli ka Rocu meeskond regroupinud ja bussiga linna algusesse lennanud...ilusate longshottidega said nad esimesena maha Kalme...Two-Face üritas flankida kuid Rocu lasi talle selga ja olingi jälle üksi...abitult haigla katusel kõige tipus ja 3. ilmakaarest sissepiiratud ja olin enda surmaga juba leppinud.
Peale eelviimast resa kuni praeguseni oli äktsionit päris küllaga
Sai siis kõigepealt Rocu tiimi vägistatud NWAl kus nad lennuki kallal askeldasid...mina ja El gameros tegime kahekesi puhta töö ning peale seda sõitsin SUViga eemale ja droppisin kaks tegelast maha kuna nad otsustasid, et aitab tänaseks.
Olin siis natuke aega soolodes NWAl tagasi ja nägin enda uut ohvrit (Nutikastatikas) lennuki kallal askeldamas...üritas sellega lendama hakata kuid ei osanud vist keerata ja pani otse puudesse mis olid 50m tema ees koomiline vaatepilt. Peale natuke jantimist lasin ta maha kui ta lamas ühes hangaaris.
Peale seda liitus minuga Sgt. Kalme kes tuli oma uhke offroadiga ja otsustasime liikuda Stary/Novy poole, et ehk leiab miskit tegevust ja ennäe...just Stary alguses kihutab meile mingi hulljulge valge volgaga vastu ja põikleb meie vahelt läbi. Egas midagi...ots ümber ja asusime jälitama..teekond kestis stary-kabanino-rogovo alguseni peale ohtrat rammimist ja teelt väljasurumist juhtus nõnda, et volga juht keeras mulle sisse/ette, takistamaks mu möödasõitu ja selletõttu lõpetasime ka puus (volgal esirehv katki). Hõüppasin kärmelt välja kuid tuld veel kohe ei avanud, tuli volga juht välja AK seljas kuid g17 käes ja hakkas kohe paugutama oma tongikaga seega lasin ta maha. Kurikuulsa Volga juht oli Kurat666 kellega ma/me oleme juba 2/3 päeva järjest praktiliselt samamoodi koguaeg kokkupõrganud
Peale seda oli meil kalmega plaanis siis ranniku poole sõita, et Two-Face peale korjata kuid Zelenogorskis läks mölluks...nägin üht offroadi poe kõrval mis hakkas just liikuma ja otsustasin sisse põrutada sinna mille tulemusl mu esirehv plahvatas ja olin sunnitud väljuma autost.. ja minuõnneks sihik oli täpselt offroadi juhi poole kohe suunatud ja ta ka peale väikest v astuhakku maha võtsin kelleks oli Yuri Boika.
Kuid tuli välja, et ka Rocu tegutses sealkandis ja hakkasin insta tina saama...suutsin autotaha end varjuda ja ära patchida (800blood left). Kalme abistas mind bloodbagiga ning asusime Rocu peale jahti....chillasime seasl poe kandis päris kaua kuni jõudis Two-Face meile veel appi sinna kuid Rocu nottis ta sama kähku maha ka...ning veidi hiljem sain Rocu ikkagi kätte. (Kuidas üks mees võib alles peavalu tekitada -.-).
Lõpuks jäin üksinda linna haigla katusele kämpama ja ootama, et kalme Two-Face tagasi tooks ning suht peale seda kui nad tagasi jõudsid oli ka Rocu meeskond regroupinud ja bussiga linna algusesse lennanud...ilusate longshottidega said nad esimesena maha Kalme...Two-Face üritas flankida kuid Rocu lasi talle selga ja olingi jälle üksi...abitult haigla katusel kõige tipus ja 3. ilmakaarest sissepiiratud ja olin enda surmaga juba leppinud.
Vinge madin oli jälle, pole ammu nii fun olnud. Paari nädala pärast näeb jälle, ärge vahepeal serverit pekki keerake
Aktsiooni sai jah täitsa edukalt. Esimese kokkupuute ajal Zelenos oli meil jõhker ammo ikaldus, Yuri oli makaroviga ja mina AKSu 1 magiga. Enamus ajast seal askeldades oligi lihtsalt ammo otsimine. Siis kui me regroupisime ja pärast tagasi tulime, siis oli juba asi vähe võrdsem. Sama teema NWA-l, et päris vägistamiseks seda nüüd ei kutsuks kui me kõik kõrvuti seisame ja te meile kuuli selga lasete . Aga muidu oli tore. Lahinguväljal teinekordki.
Vahepeal lisati serverisse AI ehk DayZ botid, väga mõttetud asjad ikka. Kuidas saab üldse sellepeale tulla?
Serveris sitaks autosi, võib öelda, et see nagu wasteland.
ˇ
Kui ei meeldi, otsige teine server mängimiseks.
Miks peab alati otsima teise serveri, kui serverit saab muuta kõigile sobilikuks.
Sundida tõesti ei saa, aga vahest muutub elamus tänu sellele paremaks ja inimesed tulevad ise üle?
Aga enne tuleb ikkagi testida ja vaadata, kuidas see üldse töötab. _________________ Twitch.tv/allavett
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.