|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.03.2012 11:21:13
|
|
|
Ei näpi nagu et auto peal on iso ikka manuaalne?
Muidu spordirezhiim võib küll nii mürada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.03.2012 12:13:01
|
|
|
elukaz, F11 nüüd sportrežiimile küll ei vihjaks, pigem maastik vms. Pole kunagi kasutanud, ei oska muidugi öelda.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.03.2012 12:36:51
|
|
|
krt, teised pildid ka kõik ISO1600. Andsin ühele advanced sõbrale hiuljuti niblida, kes sellega üritas toas pilti teha. Ju siis keeras midagi nihu
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.03.2012 13:07:48
|
|
|
Hiid, no vat siis ongi ISO lihtsalt 1600 peale keeratud. Keera väiksemaks tagasi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
04.04.2012 15:47:15
|
|
|
See on ikka päris julm, mäletan kui 5 aastat tagasi endale Pentaxi FA 50mm F1.4 soetasin. Nõks alla 3000 krooni oli vist hind photopointis. Praegu liigub neid sama summa eest järelturul. Investeering missugune..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.04.2012 15:54:44
|
|
|
No kui see on tõsi on aeg pentax varsti välja vahetada. Hinnad ikka liiga kirved objedel.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.04.2012 16:11:52
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| No kui see on tõsi on aeg pentax varsti välja vahetada. Hinnad ikka liiga kirved objedel. |
Mille vastu vahetad?
Canoni ja Nikoni hinnad tõusid ka vahepeal mõnuga, samuti läks hiljuti muidu üsna soodsaid (aga äärmiselt kvaliteetseid) objektiive tootev Samyang hiljuti kõvasti kallimaks. Ei jää keegi hinnatõusust puutumata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jüri Öö
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
04.04.2012 16:57:00
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Võiks tulla küll välja uusi objesid, läheksid vanemad odavamaks. Pentaxile ikka kõik nii kallis |
| Noname kirjutas: |
| No kui see on tõsi on aeg pentax varsti välja vahetada. Hinnad ikka liiga kirved objedel. |
Fotograafia ongi kallis ja kui maksta ei raatsi saab ka odava kompaktiga pildistada. Mida maksad, seda ka saad. Pentaxile saab objektiive isegi odavalt, rääkimata sellest, et võimalik on kasutada kõiki vanemaid objektiive, mis ei maksa peaaegu midagi. Tasub uurida, kui palju küsitakse Nikoni, Sony, Olympuse, Panasonicu ja teiste tootjate objektiivide eest. Hinnad on ikka tunduvalt kõrgemad. Julgeksin väita, et Pentaxile on üldse kõige odavam objektiive juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.04.2012 17:26:22
|
|
|
Kindlasti mitte. Saadavus null ja hinnad oluliselt kirvemad (järelturul). Hetkel ongi põhiliselt mul kasutuses objed 25 aastat vanad 70-210 ja 50 f2. Uuemaid lihtsalt pole saada ja kui on siis megakallid.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
04.04.2012 20:14:13
|
|
|
| Kere odavalt ja tarvikud kallilt ei ole minu arvates mõistlik strateegia. Hindu vaadates jääb mulje, et Ricohi kerede ja kittide marginaalid on palju madalamad või olematud võrreldes konkurentidega. Tarvikute hindu tõstes läheb hinnatõus püsikliendi kaela.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.04.2012 06:44:38
|
|
|
| Samas tarvikud jäävad sinule kauemaks kui kere, või mis?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
05.04.2012 08:20:03
|
|
|
| Püsiklient on vajalik baassissetuleku tagamiseks. Ricoh tegi pikaajalistele klientidele anaalsel teel selgeks, et neid kasutatakse rahakotina. Vahet pole kui kaua tarvikud kestavad. Klient peab tundma, et teda väärtustatakse. See annab suure osa ettevõtte püsimajäämiseks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.04.2012 15:14:55
|
|
|
Nuh jah, seda küll, aga laiemas mõistes jäävad ikkagi tarvikud kauemaks kui kere üldiselt, kuigi nüüd uuesti läbi lugedes tundub et sain sinust eelnevalt veidi valesti aru.
Minupaha.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
23.05.2012 11:48:02
|
|
|
| Pentaxil uus korralik algtaseme peegelkaamera väljas, K-30. Lisaks kerele, varsti jõuab müüki säästu nifty-fifty, DA 50mm 1.8.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.05.2012 16:46:51
|
|
|
tahaks oma ''SUPER''i maha müüa. Kas kusagilt näen ka, mitu klõpsu teinnud on.
Pentax K100D Super siis.
viimati muutis Hiid 11.06.2012 19:01:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomshore
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2005
|
23.05.2012 19:03:39
|
|
|
| Ava KUSO exif vieweriga oma viimane selle kaameraga tehtud pilt ja vist oli shutter count rida vaja tshekata infost.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.05.2012 21:08:40
|
|
|
tänud
see näitab tõesti jõle palju inffi
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomshore
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.05.2012 02:06:57
|
|
|
Ei jõua seda D50mm ära oodata. Kirves on ikka raibe...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.06.2012 19:03:08
|
|
|
Sigma Zoom 70-210mm 1:4-5.6 UC-II
Tere
Kas selle keerad ette ja peaks saama kohe klõpsida või peab midagi teadma, et seda kasutada saaks? Eelnimetatud Pentax K100D siis...
KIT obje töötab ilusti. See tahab midagi saada
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.06.2012 19:13:33
|
|
|
Hiid, peaks ikka töötama. Ainult et mõningatel juhtudel võib kolmanda osapoole torudega probleeme esineda küll ja selles osas pole vist eriti midagi parata. Võid muidugi proovida kontakte puhasta jms.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
23.06.2012 15:10:59
|
|
|
| Kas keegi teab kus saab teha kaamerale hoolust? Oleks vaja lasta tolmust puhastada. Kus on hinnad mõistlikud?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.06.2012 15:21:31
|
|
|
| Photopoint, Fotoluks, Fotoremont.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
22.07.2012 21:25:34
|
|
|
| proovisin korraks Sigma 50mm 1.4 ja armusin. kui mul varem canon oli, siis canoni enda oma isegi ei joonistanud nii hästi. nüüd tahaks hirmsasti ühte sellist, kuid olen veel kahevahel, 85mm on ka silmapiiril... krt kuidas annab üks hea toru portreele juurde, ole nii hea fotograaf kui oled, mingeid asju ei saa ikka ilma õige varustuseta..
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.07.2012 21:44:05
|
|
|
| Canonil ei ole 85/1,4, on 85/1,2 või 85/1,8.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
23.07.2012 11:38:54
|
|
|
| Ma ikka Pentaxist räägin. Mul enne oli Canon
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheffnaste
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
23.07.2012 22:14:55
|
|
|
Kõige parem oleks vast kui saaksid proovida mõlemat objektiivi, kuid see ei ole alati võimalik. Teine alternatiiv on veits mängida mingi zoom objektiiviga, kus on nii 50 ja 85 peal, et proovida, kumb sulle paremini sobib sinu harjumuste/stiili/olude juures. Või siis lihtsalt asi enda jaoks läbi mõelda.
Omast kogemusest kasutan pigem 50mm portreede puhul ja see on mul ka tihedamini ees. Kuid samas, iga kord kui 85mm välja võtan ning tehniliselt ning sisu poolest hea pildi teen, siis võtab silma särama küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
30.09.2012 14:10:00
|
|
|
Sigma 50 1.4 olemas. See mul enamuse ajast ees ka, tahan, teen "udu", tahan, teen teravaid pilte. Tagantjärgi võiks lausa öelda, et oleks pidanud selle toruga arvestama....
---
K-5l oleks aeg mingi ägedama firmwarega välja tulla. Pean silmas seda klõpsuvat heli videotes. Praegu ainus võimalus kaamerast mingi asi otse youtube'i saada, on läbi windows movie makeri. Pole küll keeruline, kuid hea meelega kasutaks Adobe tarkvara. Mis adobesse puutub, siis Premiere CS4-ga tuli ka heli klõpsuvana sisse. Kui keegi teab mingit nippi, kuidas sellest lahti saada, olen üks suur kõrv.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2013 10:37:51
|
|
|
Küsimus K10D kit objektiivi kohta, on see ka miskit võimeline tegema või võib kohe üle õla visata? Miks küsin? Kuna neid hinnatakse palju odavamaks kui Canoni analooge.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.02.2013 10:51:18
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| Küsimus K10D kit objektiivi kohta, on see ka miskit võimeline tegema või võib kohe üle õla visata? Miks küsin? Kuna neid hinnatakse palju odavamaks kui Canoni analooge. |
Pentax tooted üldse on odavamad kui näiteks Canoni omad, nii 1:1 ei saa vaadata. Ma ei mäleta enam nende 18-55mm objektiivide tähistust kuid vist oli nii, et vanem 18-55, mis ka näiteks K100D'ga kaasas oli, jäi K10D puhul natuke hätta jah. St ta pole halb kuid uuemad 18-55'd on paremad.
See on kõik selline luubiga mõõtmise koht - kui pilte ei vaata pidevalt 100% suuruses siis ma ei põeks. Kui vaatad - siis on niikuinii veel paremaid objektiive olemas, millega eriti teravaid pilte saab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2013 11:09:41
|
|
|
Ega plaanis pole kuskil full size pilte eksponeeridagi, lihtsalt kuna omal oli esimeseks objektiiviks kunagi Canoni 24-85mm USM siis on parau mingid miinimumid tekkinud. Hetkel olev Sigma 28-300DG pani paika lati mille alt enam läbi joosta nagu lihtsalt ei tahaks
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
07.02.2013 11:10:58
|
|
|
Veidi uuem versioon:
http://www.dpreview.com/lensreviews/pentax_18-55_3p5-5p6_p15
ning sellest veel uuem versioon:
http://www.photozone.de/pentax/641-pentax1855f3556wr
See peaks olema siiski üks parimaid KIT objektiive.
K10D oli mul KIT objektiiviga ning K-5-te kasutan ka KIT objektiiviga. Ei ole kaalunudki muretseda alternatiivset 18-50 vahemikus zoomobjektiivi. Küll on mul ka 1.4/50 ning kui seda ei oleks, siis ehk sooviks KITi kõrvale mingit suurema avaga objektiivi.
_________________ Otsin katkist modulaarset PSU-d(lammutamiseks) raha või töökorras PSU vastu. |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.02.2013 11:25:33
|
|
|
Mul ka see WR versioon tuli K7 kaasa, tegelikult on sama vahemik juba Sigma 17-70mm kaetud. Kannatab pilti teha küll ja ilmastikukindlus veel plussiks Vahepeal isegi panin Sigma müüki, aga kuna huvilise eriti ei olnud, siis nüüd kasutangi vahelduva eduga mõlemaid. Kui teada, et vaja õues lumelörtsis pildistada, siis kasutan kitikat. See on muidugi väiksem ja kergem ka Sigmaga võrreldes, nii et reisile kaasavõtmiseks samuti vahel parem.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.02.2013 14:05:50
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel olev Sigma 28-300DG pani paika lati mille alt enam läbi joosta nagu lihtsalt ei tahaks
|
Siis ju pole latt väga kõrgel - võid rahumeeli seda Pentax'i kit'kat kasutada...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
07.02.2013 16:00:14
|
|
|
| Kuidas arvate Tamron 18-200mm objest? Tasub soetada?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.02.2013 17:03:56
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kuidas arvate Tamron 18-200mm objest? Tasub soetada? |
See on vist vanem versioon, eks? St kas pole mitte nii, et selle asendas algul 18-250 ja hiljem 18-270?
Igaljuhul - oleneb mille jaoks kasutad. Mu abikaasal on K100D ees Tamroni 18-250, olen ka ise päris mitu pilti sellega teinud ja väga hästi saab hakkama. Nagu ülalpool oli juttu KITobjektiividest nii on ka näiteks 18-200'ga - kui soovid pilti detailselt uurida ja saada võimalikult head tulemust siis nii KIT kui 18-XXX objektiivid ei pruugi olla parim variant. Kui aga soovid nö. reisizoomi siis minul ei ole üldse häbi teha pilti 18-XXX objektiiviga. Pere- ja reisipildid tulevad oivalised (põrgut, ma teen isegi pilti enda mobiiliga ja olen väga rahul :)).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2013 19:42:09
|
|
|
Nüüd siis selge et komplektiga pakutakse kaasa K10D I põlvkonna kit objektiivi 18-55mm. Ehk siis kannatab kvaliteeti küll et 46" ekraanil vaadata
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
13.02.2013 16:51:38
|
|
|
| Pentaxi vana KIT on väga hea... KITi kohta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
13.02.2013 19:39:49
|
|
|
K-5II autofookus on võrreldes eelkäijaga ikka nagu öö ja päev. Vähemalt siseruumides tegutsedes. Ei oskagi nagu ühelt selle klassi kaameralt enam rohkem midagi tahta Videomehed muidugi vaidlevad vastu aga mul on eraldi HD videokaamera olemas.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
28.02.2013 23:36:20
|
|
|
Otsin uut kaamerat ja valik oli peaaegu tehtud K-5II kasuks, kui silma jäi natuke kallim K-5IIs... No ja nüüd ma ei suuda ära otsustada...
Andke nõu, kumba eelistada.
Ilmselgelt ei osta ma kaamerat kaheks kuuks ja oskused arenevad edasi koos pildistamisega, seega kas on mõni põhjapanev väide, miks üht või teist eelistada.
K-5 kogemus on põgusalt olemas, ise olen omanud K-10d ja veel varem K-100d.
EDIT: Otsustasin K-5II kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
giga
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2002
|
02.04.2013 15:25:40
|
|
|
| aatom kirjutas: |
Otsin uut kaamerat ja valik oli peaaegu tehtud K-5II kasuks, kui silma jäi natuke kallim K-5IIs... No ja nüüd ma ei suuda ära otsustada...
Andke nõu, kumba eelistada.
Ilmselgelt ei osta ma kaamerat kaheks kuuks ja oskused arenevad edasi koos pildistamisega, seega kas on mõni põhjapanev väide, miks üht või teist eelistada.
K-5 kogemus on põgusalt olemas, ise olen omanud K-10d ja veel varem K-100d.
EDIT: Otsustasin K-5II kasuks. |
K-5 IIs on ilma madalpääsfiltrita - muud vahet vist polegi. Kui ei tea, mis see on ehk kõva stuudiopildistaja pole, siis pole ka sel mõtet.
_________________ Räägi, aga ära mölise! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.04.2013 17:17:42
|
|
|
| Kuidas oleks kõige mõistlikum kaameral sensorit puhastada või viia puhastusse?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.04.2013 18:07:56
|
|
|
Puhastamise õppimiseks on netis viiteid küll ja küll.
Fotoremont.ee ning Photopoint on kaks kohta, mida olen kasutanud ning mõlemaga rahul. Varem oli Laki tänaval ka üks koht aga see on ammu kinni.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
02.04.2013 19:01:47
|
|
|
| Laki tänava spetsialist läks 2010 aastal Fotoluksi. Raske öelda, kas ta ka täna nende juures hooldust teeb aga kui teeb siis tasub ka Pärnu mnt. Fotoluksist uurida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.04.2013 20:13:34
|
|
|
| Miks mõeldakse alati ainult tallinna keskselt???
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.04.2013 20:21:23
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Miks mõeldakse alati ainult tallinna keskselt??? |
Photopoint ei ole ainult Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
giga
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2002
|
03.04.2013 18:40:39
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kuidas oleks kõige mõistlikum kaameral sensorit puhastada või viia puhastusse? |
Kõige mõistlikum/kiirem/odavam on seda teha ise ja pumbaga puhudes. Saab päris hästi puhtaks! A kui see ikka ei aita ja mustus on kõvemini kinni, siis viia jah nn "keemilisse"
Aga pump on nii minu kui ka sõprade kaamerate puhul päris hästi töötanud!
_________________ Räägi, aga ära mölise! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
27.07.2013 07:18:00
|
|
|
tere. selline küsimus, et mismoodi saab tolm jm asjad objektiivi sisse?
samuti kas keegi tallinnas neid ka phastab?
tegu siis Tamron f2.8 objega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|