|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
31.03.2013 21:50:41
|
|
|
Hea mäng, EES, aga ma üle mitme nädala sain teie vastu klannisõjas olla, ja tõin vist tiimile õnne
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
31.03.2013 22:03:49
|
|
|
Pole viga, arvestades kaua teid juba loputatud on siis oligi nagu aeg et miskit välja mõtlete.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.04.2013 00:26:06
|
|
|
| Mingi oma tiimi t-71 vend lihtsalt sõidab tuimalt otsa ja veel laseb kiirelt 2 pauku pihta, normaalne missuguseid väntasi võib kohata lahingutes,
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
01.04.2013 07:52:57
|
|
|
See oli päris hea tõesti Natuke õnne vaja lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
01.04.2013 10:16:57
|
|
|
Kui kulla eest endale mõni tank soetada, siis mis oleks kõige mõistlikum ost?
_________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
01.04.2013 10:25:39
|
|
|
Lewis, Raha tegemiseks? Type59 (ei müüda, kuid võid võita võistlustel-üritustel), T34, Löwe, SuperPershing. Hea mänguga kuskil 90-100k netokasumit, sita mänguga 50-60k ja kaotusega jääd ka plussi kui just väga ei ürita miinusesse jääda. Kui TD-d meeldivad, siis Jgtgr 8.8 või su 122 44. Ma ise ostsin SU kui ale oli (sain mingi 3k kullaga vist) ja siiani olen ennast sellega vabalt ära toitnud.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 11:31:56
|
|
|
Jgtgr 8.8 pole küll mõtet osta, õige Jagtigeri saad nagunii endale mängida - vahe on meeletu. Äkki tasuks odavam tank võtta, tootlus on neil sama, milleks siis € üleliia kulutada. Muidugi tasuks valida selle riigi tank, mille tehnikapuud kõige rohkem plaanid arendada. Näiteks Löwega ei saa arendada teiste riikide meeskondi. Type on selles suhtes tiba paha valik. Kunagi oli KV-5 hästi odav, 23€ maksis. Nüüd pole hindadega kursis.
Jagpanther on praegu poole hinnaga, ostsin tagasi. Vaja kunagi Ferdi lahti mängida, las kogub seni tolmu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 11:39:47
|
|
|
kas klannikates on rohkem kasu T-62A -st või sellest prantsuse 25t -st?
Et kumma poole võiks varem sihi seada?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 12:13:07
|
|
|
Kas e50M on ka vajatud? Päris huvitav, ta on muidugi kiire, toru on päris hea, aga siiski hämmastav.
Peaks tagasi ostma teise, äkki oskan temaga nüüd paremini mängida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 12:41:43
|
|
|
aga äkki lihtsalt on teinekord midagi sellepärast võetud et muud pole võtta
mulle endale tundub see t62a palju asjalikum olevat kui see 25t aga jah, kambas selline putukaparv on suht tõhus, salvega ka. Saab kiirelt maha ykskõik kelle
Hetkel on suht keeruline just papi tõttu edasi minna. Eelmist mudeli maha ka myya ei saa kuna kompaniis on see 13-90 suht tõhus. Algul oli plaanis see t44 ka alles jätta aga pole vajadust kuna kompaniis selle järele nõudlust pole.
Tegelikult on ysna hämmastav et lahingutes kasutatakse suht vähe mediumtanke. Põmst see 25t ju medium pole, soomus tal ju puudub. Näiteks kui 1 vs. 1 pean lahingut oma 13-90 -ga siis ysna sageli ma võtan ta kas maha või tal jääb väga vähe elusi alles kuna lihtsalt mu salves pole nii palju dämmi kui tal elusi. Samas t62a -d ma maha ei võta mingi valemiga. Võibolla keegi võtab aga arvan et lihtne see pole.
Tegelikult on wot ikka suht laisk. Korralikku mappi lihtsalt pole, kõik on suht konnatiigid kus peaaegu iga tank laseb yhest kaardi otsast teise. Sellepärast ka vast neid mediumeid vaja pole. Samas ka linnas oleks medium ysna tõhus.
Lisaks on paigast ära liikumiskiirused. Paljud heavyd rallivad sama kiirelt kui kõige kiiremad mediumid. Suht ebaloogiline ju. Ja manööverdavad ka peaaegu sama kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 12:45:19
|
|
|
Täna mingi upgrade tuli. Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine. Diagonaalis ei lase isegi artyga teise nurka ära, kaardid on optimaalsed.
T95 ei kujutaks üldse seda kärutamist ette. Mediumite viga on see, et nad kipuvad 1-2 minuti jooksul juba surma saama. Nad võisid kedagi avastada, aga puuduvate torudega on raske mängu võita.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 12:46:53
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Täna mingi upgrade tuli. Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine. Diagonaalis ei lase isegi artyga teise nurka ära, kaardid on optimaalsed.
T95 ei kujutaks üldse seda kärutamist ette. |
No siis tuleks laskekaugust maha keerata. Aga jah, tegelt see pole see hull. Siiski ma näeks hea meelega et mingi valemiga muutuks mediumi kasutamine suuremaks. Hetkel on ikka vist klannikates enamus heavyd, isegi kompaniides. Ainuke millele veel rakendust leitakse on see amx ja siis rahajõmmid saavad oma typega sisse aga see type on ka kohe väga tõhus. Tavalise mediumiga ikka sisse ei võeta nagu mu aru olen saanud. Ju siis pole tõhus aga peaks olema, imho
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 12:48:58
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Mediumite viga on see, et nad kipuvad 1-2 minuti jooksul juba surma saama. Nad võisid kedagi avastada, aga puuduvate torudega on raske mängu võita. |
sest nad peavad skautima. Sest skaute kas pole sisse võetud või nad ei oska skautida või siis on normaalses lahinguolukorras surma saand ja siis pole midagi teha. Mediumid peaks ju heavydega koos olema ja siis flankima kui seis seda nõuab.
Ama ei tea kah, ega ma ei kurdagi lihtsalt tundub et oleks normaalne kui mediumite osa oleks olulisem
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
01.04.2013 12:53:46
|
|
|
50M ikka kasutatakse. Hea snaiper
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 12:58:00
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine. |
no sinna rallivad siis kiired tankid. Ega sa ei peagi igale poole oma e100 -ga jõudma
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 12:59:31
|
|
|
| Hevi ja mediumi vahe on suurem soomus, võimsam toru vs vähem soomust, kehvem toru (liikumise pealt on raskem lasta), suurem kiirus. Skautima peaks tegelikult kiired kergetankid, mediumid kui keskmised tankid koristavad nõrku ja vigaseid ja hoiavad artysid või ei lase vastaselt vahelt/tagant läbi murda seljataha. Tanke saab lahingus olla piiratult, siis eelistatakse alati hevisid, sest suurem soomus ja võimsam toru kaaluvad üles selle kiiruse. Ka aeglaselt sõites jõuab lõpuks kohale. Sellistes mängudes olen olnud kus mediumtankide osakaal on väga suur olnud ja hevid on lõpuks platsid puhtaks löönud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 13:06:24
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Hevi ja mediumi vahe on suurem soomus, võimsam toru vs vähem soomust, kehvem toru (liikumise pealt on raskem lasta), suurem kiirus. Skautima peaks tegelikult kiired kergetankid, mediumid kui keskmised tankid koristavad nõrku ja vigaseid ja hoiavad artysid või ei lase vastaselt vahelt/tagant läbi murda seljataha. Tanke saab lahingus olla piiratult, siis eelistatakse alati hevisid, sest suurem soomus ja võimsam toru kaaluvad üles selle kiiruse. Ka aeglaselt sõites jõuab lõpuks kohale. Sellistes mängudes olen olnud kus mediumtankide osakaal on väga suur olnud ja hevid on lõpuks platsid puhtaks löönud. |
see kiiruse vahe nüüd küll väga suur pole. Ma tavaliselt pean tykk aega võimlema et oma t44 IS3 -st mööda saada
Ja manööverdamise kiirus on ka neil krdi heavydel sama hea. Et 1 vs. 1 heavy maha võtta peab ikka ysna osav olema kui tankid samas tieris on. Tegelt peaks heavyga suht aamen olema kui mediumiga kusagil pimedas kõrvaltänavas kokku satub ja esimese nätakaga teda maha ei lase. Peale esimest nätakat, kui see medium elus on, peaks ikka puhas mediumi soolokoht olema
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 13:15:16
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
IS-3 on ju põhimõtteliselt medium nagunii.
T-44 pole eriline püss jällegi.  |
No aga peaks olema. Huvitav mis point sellel mediumil on siis? Kohe nagu ette kodeeritud et saab pähe. Siis oleks võind see nsvl -t aint neid is3 -si toota kui isegi selle sama tankipuu medium jääb igas osas alla sama puu heavyle. Ei ole ta parem ei kiiruse, ega manööverdamise osas. Suht pontless ju
või siis see usa t49. Elusi sama palju kui sama tieri heavyl yks nätakas. Pyss on sellel selline et kedagi maha lasta peab 2 minutit pidevalt weakspotti tabama maksimaalset laskekiirust säilitades.
Kiirust on sitaks aga teha cpole selle kiirusega suurt mitte midagi kuna dämmi ei tee ja pihta saad saada põmst yhe korra. Ma aint sellepärast sellega sõidan et ta nii kiire on ja ei pea uimerdama mingi kolakaga. No vahest lasen kellegi maha kah aga see on ikka suht joppamise teema rsk
viimati muutis kr6ll 01.04.2013 13:17:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.04.2013 13:16:35
|
|
|
Tänasest siis oleme sõbralikud liitlasklannid! For the gold!
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
01.04.2013 13:20:37
|
|
|
kr6ll, sellepärast tulebki T-44 kiiresti läbi mängida ning edasi läheb juba ägedamaks
Samas, IS-7 on minule isiklikult pea sama fun kui T-62A. Aeglasem küll jah, aga ikkagi heavy kohta tasasel maal mõnusalt nobe.
E-100 ja Mausiga võid vahepeal suitsule/õllele minna, kuni teise flanki jõuad.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 13:24:06
|
|
|
Mängu on tankid toodud päriselu järgi ja päris sõjas on igale tankile oma otstarve olnud. Pooled tankid on jooniste järgi tehtud, neid päriselt ei loodudki. IS7 näiteks seeriatootmisse ei jõudnudki. E100st oli vist ainult kere olemas. Löwest olid joonised, KV5 ei julgenud venelased lahingusse isegi saata. Mõnda toodeti ainult käputäis mudeleid. T-44 eelnenud T-43 ei jõudnud kunagi tootmisse. Bat Chatillon 25t ei jõudnud tootmisse.
Mängus pead ise oma valitud tankile otstarbe leidma. Mängid nagu oskad
viimati muutis vipu 01.04.2013 13:26:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 13:26:28
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
kr6ll, sellepärast tulebki T-44 kiiresti läbi mängida ning edasi läheb juba ägedamaks
Samas, IS-7 on minule isiklikult pea sama fun kui T-62A. Aeglasem küll jah, aga ikkagi heavy kohta tasasel maal mõnusalt nobe.
E-100 ja Mausiga võid vahepeal suitsule/õllele minna, kuni teise flanki jõuad. |
kusjuures ma oma premmi pershingut olen nii mängind küll, et mäng algab ma panen selle autopiloodi peale ja sihin suuna õigeks ja siis lähen tõmban yhe kiire suitsu või käin kusel ja kui tagasi jõuan siis kusagil juba 2 minuti pärast teen esimese pöörde
ja see tank on veel medium
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.04.2013 13:27:31
|
|
|
| Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
01.04.2013 13:30:34
|
|
|
kr6ll, T8 E4 on aegalasem kui T34...mis on juba nagunii aeglane.
Ehk siis jah, see masin ei kannata medika nime. Soomuse poolest kenasti heavy tasemel.
Eile jäi randomis üks vend silma, pärast statse vaadates mängib tüüp keskmisele 8h+ per päev wotti. Päris karm
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 13:38:56
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper. |
kusjuures sellel t44 -l on ka minul selle winrate kõvasti kõrgem kui teistel. Mul on t8 aint kaks tanki mille winrate on suurem kui 50.(edit, sellel t8 briti heavyl oli ka 52) T44 siis 54 hetkel ja suht tõuseb huvitaval kombel ja mängin seda ysna suurel määral yksi, ilma platoonita.
IS3 -l jäi ta ka lõpuks 53 -e peale. Teistel t8 või kõrgematel ma seda tulemust millegipärast näidata ei suuda. Oma arust nagu natuke juba skilli on aga on nagu on, winrate on alla 50 -e.
Samas kõik allpoololevad tierid on ikka õnnestunud viimasel ajal 50+ peal hoida, kuigi see kerge pole, simkad ja kurwad lendavad igast nurgast otse vasta pead
13-90 -l kõigub see 50 kandis ja olen ysna hea spotter isegi ja flanker, aga siiski ei õnnestu seda winratet yle 50 viia.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 15:32:54
|
|
|
krt. lisavarustuses peaks olema kummist roomikud. Panin just yhed kiiremad linnarajarallid t50 -ga ja no suure hooga kurve võtta on ikka paras komöödia. Niskene libisemine on et pool aega oled kylg ees nagi driftiks
Ilgelt lahe muidugi aga mingi krdi usa automaatkahur võttis mu maha kuna mul oli niskene libisemine et vabsee ei saand äkilist pööret teha. Samas muidugi meie mehed said samal ajal ilusti mäel positsioonid sisse kui 5 x t10 tanki mind taga ajasid ja tulistasid
no selle t50-2 on siis vabsee ulme. See veel kiirem
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
01.04.2013 15:54:43
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
või siis see usa t49. Elusi sama palju kui sama tieri heavyl yks nätakas. Pyss on sellel selline et kedagi maha lasta peab 2 minutit pidevalt weakspotti tabama maksimaalset laskekiirust säilitades.
Kiirust on sitaks aga teha cpole selle kiirusega suurt mitte midagi kuna dämmi ei tee ja pihta saad saada põmst yhe korra. Ma aint sellepärast sellega sõidan et ta nii kiire on ja ei pea uimerdama mingi kolakaga. No vahest lasen kellegi maha kah aga see on ikka suht joppamise teema rsk  |
sa räägid sellest tier 5 TD-st ikka? see on üks parim tier 5 putukas üldse, mu parimad mängud on sellega tehtud. Ei tea, kuidas sul ei pene, aga mäletan, et sellega mul küll kunagi probleeme ei tekkinud.
T8 Pershing ka vist väga mediumi nime ei vääri? eriti, kui arvestada, et sõja ajal märgiti ta heavy tankiks. Test servus sai erinevaid mediume proovitud, lemmikuks osutus Patton
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 16:03:35
|
|
|
no peneb jah aga dämm on ikka niru. pmst pole ta nii hull jah aga suht kehvake kui arvestada et tal yldse soomust pole siis võiks olla vähemalt normaalne kahur. Samas mulle td ei meeldigi mängida, liiga palju passimist ja kannatlikkust on vaja. Mulle meeldib et oleks ilge möll jne.
Näiteks just kimasin selle t50 läbi vaenalse tagala. No sellist myrsurahet mis sealt tuli ... see oli ikka hämmastav põmst nagu siksaki tegin nii pomm ka mööda mööda vuhises, või kaks, ja ma tegin neid sakke ikka ysna mitu. Vähemalt 100 pommi lendas mööda ja ma ei saand pihta
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 16:32:42
|
|
|
| Mul on garaaziz mingid imelikud hääled koguaeg, miski aprillikas vist
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
01.04.2013 16:35:31
|
|
|
| bJako kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
| Milline neist on parim hõbeda sissetooja?Jagdtiger,T29,T32 või M103.Arvestades muidugi seda mis alles jääb peale lahingut täisvarustamisest. |
Premiumkontoga räägime, eks.
Ma pakuks, et IGA T9 (seega ka M103) toob keskmiselt miinust.
T32 võib tuua plussi veel. T29 toob rohkem.
|
See sõltub ka VÄGA tugevalt tihendi skillist.
Äpud jäävad ilmselt ka T8-ga miinusesse, ise ma suudan kõigi T9-tega plussi jääda (noh, T54E1 ei loe, kuna on flankimiseks liiga aeglane ja eest lastes kulub palju prem moona), eliit vennad jäävad T10-tega ka randomis plussi
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 16:43:39
|
|
|
hetkel mängige t3 kõiki ja t4 ilma artyta ja saate pappi nagu muda, x2 sissetulek. Polegi premmi vaja. Ma leveldan seda t50-2 -te ja see t50 toob sisse nii 25k keskmiselt iga mäng ja mängud on väga kiired, mingit passimist suht et pole ja 5 mindiga on keskmine lahing tehtud
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 16:48:55
|
|
|
Ma parem kärutan Löwega, hea lahinguga saan 100k+ kätte. Väikeste arenemine on küll kiire, aga mingi hetk jõuad ikka sinna välja kus parema mudeli arendamiseks kulub järjest rohkem mänguaega. Ma arendan suured lõpuni. Mul on veel jäänud Ferdi arendada, 30k on puudu VK4502P ja ongi jäänud veel maus ca 200k xp. Siis on mul saksapuu kõik lahti mängitud.
Kui kompaniisid tehakse, siis vist saan ainult lõviga olla, sest VK4502A ei taha alles jätta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.04.2013 16:53:36
|
|
|
sa lihtsalt mängid neid lahti? ma leveldan aint neid millega tahan mängida, muidugi vaikselt teisi kah aga neid selle x2 piires suuresti. Suurim viga oli selle FV arendamine sest sellega pole ikka yldse midagi teha, täiesti kasutu hunnik rauda. Selle aja oleks võind panna t62a alla või 25t -e
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2013 16:56:35
|
|
|
| VK4502P on väga hea tank ja Maus, loodan et on äge. Üks on tier 9 ja teine tier 10. Ferdit ma välja ei osta, arendan lahti, saan medali kätte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.04.2013 22:31:25
|
|
|
Hea mäng EESi vastu taas, tundub et EFE-X teeb tillukest comebacki
Thingi maha saamist loen eriliseks saavutuseks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
01.04.2013 23:37:38
T-44 |
|
|
| erick kirjutas: |
| Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper. |
Njah, krt ei saa aru, mul oli T-44-ga 58% win rate (ca 200 lahingu kohta).
Samas T-62A on ikka siuke paberist jura...
T-54 ja snaipriks? T-44 kõlbab küll selleks, aga kõvera toruga T-54 mitte mingil juhul (37% win rate)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
02.04.2013 00:16:05
Re: T-44 |
|
|
T54, pane õige kahur peale ja siis räägime. Üks fun´imaid keskmiseid tanke mängus. Sa teed midagi valesti, kui WR sul nii madal.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
02.04.2013 00:27:40
|
|
|
Siemkabotid ei ole juba piisav?
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
02.04.2013 00:51:13
Re: T-44 |
|
|
| Scuall kirjutas: |
| T54, pane õige kahur peale ja siis räägime. Üks fun´imaid keskmiseid tanke mängus. Sa teed midagi valesti, kui WR sul nii madal. |
No see täpsem toru tuli hiljem, ma mängisin selle ebatäpsega.
Nüüd saab pigem Type 59-ga ja Pershinguga sarnases stiilis mängitud. Ainult et Pershing vähe aeglasevõitu, et vastasele ringe peale teha.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
02.04.2013 06:40:51
Re: T-44 |
|
|
| erick kirjutas: |
| (37% win rate) |
Mis sa sellest WRst peale 5 mängu räägid
Afkides tuleb ka 45% ära
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
02.04.2013 11:59:45
|
|
|
Tunnen huvi T6 jaoks on mõtet osta kiirem laadimine 10% ja 10% kiirem sihitmine ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
02.04.2013 12:05:57
|
|
|
Oleneb T6st ju. KV1S ilma nende mooduliteta on väga piinarikas. Mida suurem laadimisaeg, seda rohkem reaalselt see 10% sul tunda annab. Sama käib sihtimise kohta.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|