Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2013 21:50:41 vasta tsitaadiga

Hea mäng, EES, aga ma üle mitme nädala sain teie vastu klannisõjas olla, ja tõin vist tiimile õnne thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 22:03:49 vasta tsitaadiga

Pole viga, arvestades kaua teid juba loputatud on siis oligi nagu aeg et miskit välja mõtlete.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.03.2013 22:16:39 vasta tsitaadiga

Jap, see lahing oli tõesti asjalik EFE-X poolelt.
Näha oli, et trenni olete teinud thumbs_up.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 00:26:06 vasta tsitaadiga

Mingi oma tiimi t-71 vend lihtsalt sõidab tuimalt otsa ja veel laseb kiirelt 2 pauku pihta, normaalne missuguseid väntasi võib kohata lahingutes,
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 01:05:35 vasta tsitaadiga

Hahahaha, praegu oli väga pingeline mäng. Jäin 1vs3 olukorda, kuid suutsin siiski 20 icon_exclaim.gif sekundit enne lõppu vastaste Ferdinandi maha võtta. Käed võttis ikka märjaks küll icon_biggrin.gif

Replay ka, keda huvitab. Algus pole vist eriti huvitav, jäin seekord baasi lähedalt snaipima. Aga lõpp oli kuradi närvesööv.
http://www.upload.ee/files/3195479/20130401_0036_ussr-KV-3_39_crimea.wotreplay.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 07:52:57 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Hahahaha, praegu oli väga pingeline mäng. Jäin 1vs3 olukorda, kuid suutsin siiski 20 icon_exclaim.gif sekundit enne lõppu vastaste Ferdinandi maha võtta. Käed võttis ikka märjaks küll icon_biggrin.gif

Replay ka, keda huvitab. Algus pole vist eriti huvitav, jäin seekord baasi lähedalt snaipima. Aga lõpp oli kuradi närvesööv.
http://www.upload.ee/files/3195479/20130401_0036_ussr-KV-3_39_crimea.wotreplay.html


See oli päris hea tõesti icon_biggrin.gif Natuke õnne vaja lihtsalt.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2013 09:43:48 vasta tsitaadiga

Paistab, et EFEga madistamised on selleks korraks lõppenud. See tuli nüüd küll üllatusena. icon_biggrin.gif


http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/228626-efeefe-x-joined-fusion-alliance/


Korralik "aprillinali"
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 01.04.2013 10:16:57 vasta tsitaadiga

Kui kulla eest endale mõni tank soetada, siis mis oleks kõige mõistlikum ost?
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 01.04.2013 10:25:39 vasta tsitaadiga

Lewis, Raha tegemiseks? Type59 (ei müüda, kuid võid võita võistlustel-üritustel), T34, Löwe, SuperPershing. Hea mänguga kuskil 90-100k netokasumit, sita mänguga 50-60k ja kaotusega jääd ka plussi kui just väga ei ürita miinusesse jääda. Kui TD-d meeldivad, siis Jgtgr 8.8 või su 122 44. Ma ise ostsin SU kui ale oli (sain mingi 3k kullaga vist) ja siiani olen ennast sellega vabalt ära toitnud.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2013 11:09:09 vasta tsitaadiga

To show our devotion and respect to our beloved little friends,
we are offering you a bonus that will make all of you want to jump in and roll-out!


WoTis hetkel käimas suur ale-müük, täpsemalt spoileris.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 11:31:56 vasta tsitaadiga

Jgtgr 8.8 pole küll mõtet osta, õige Jagtigeri saad nagunii endale mängida - vahe on meeletu. Äkki tasuks odavam tank võtta, tootlus on neil sama, milleks siis € üleliia kulutada. Muidugi tasuks valida selle riigi tank, mille tehnikapuud kõige rohkem plaanid arendada. Näiteks Löwega ei saa arendada teiste riikide meeskondi. Type on selles suhtes tiba paha valik. Kunagi oli KV-5 hästi odav, 23€ maksis. Nüüd pole hindadega kursis.

Jagpanther on praegu poole hinnaga, ostsin tagasi. Vaja kunagi Ferdi lahti mängida, las kogub seni tolmu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 11:39:47 vasta tsitaadiga

kas klannikates on rohkem kasu T-62A -st või sellest prantsuse 25t -st?
Et kumma poole võiks varem sihi seada?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2013 11:49:48 vasta tsitaadiga

EES'i näitel ütleks, et kui lahingusse on vaja meediumeid, siis tõenäoliselt on see:
1. Batchat ~60%
2.-3. T-62A/E50-M ~35%
4. Patton ~5%

Hiinakas tundub ka huvitav, kuid ainult tasastel mappidel.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 12:13:07 vasta tsitaadiga

Kas e50M on ka vajatud? Päris huvitav, ta on muidugi kiire, toru on päris hea, aga siiski hämmastav.
Peaks tagasi ostma teise, äkki oskan temaga nüüd paremini mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:41:43 vasta tsitaadiga

aga äkki lihtsalt on teinekord midagi sellepärast võetud et muud pole võtta icon_rolleyes.gif
mulle endale tundub see t62a palju asjalikum olevat kui see 25t aga jah, kambas selline putukaparv on suht tõhus, salvega ka. Saab kiirelt maha ykskõik kelle icon_rolleyes.gif

Hetkel on suht keeruline just papi tõttu edasi minna. Eelmist mudeli maha ka myya ei saa kuna kompaniis on see 13-90 suht tõhus. Algul oli plaanis see t44 ka alles jätta aga pole vajadust kuna kompaniis selle järele nõudlust pole.
Tegelikult on ysna hämmastav et lahingutes kasutatakse suht vähe mediumtanke. Põmst see 25t ju medium pole, soomus tal ju puudub. Näiteks kui 1 vs. 1 pean lahingut oma 13-90 -ga siis ysna sageli ma võtan ta kas maha või tal jääb väga vähe elusi alles kuna lihtsalt mu salves pole nii palju dämmi kui tal elusi. Samas t62a -d ma maha ei võta mingi valemiga. Võibolla keegi võtab aga arvan et lihtne see pole.

Tegelikult on wot ikka suht laisk. Korralikku mappi lihtsalt pole, kõik on suht konnatiigid kus peaaegu iga tank laseb yhest kaardi otsast teise. Sellepärast ka vast neid mediumeid vaja pole. Samas ka linnas oleks medium ysna tõhus. icon_rolleyes.gif

Lisaks on paigast ära liikumiskiirused. Paljud heavyd rallivad sama kiirelt kui kõige kiiremad mediumid. Suht ebaloogiline ju. Ja manööverdavad ka peaaegu sama kiirelt. icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 12:45:19 vasta tsitaadiga

Täna mingi upgrade tuli. Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine. Diagonaalis ei lase isegi artyga teise nurka ära, kaardid on optimaalsed.
T95 ei kujutaks üldse seda kärutamist ette. Mediumite viga on see, et nad kipuvad 1-2 minuti jooksul juba surma saama. Nad võisid kedagi avastada, aga puuduvate torudega on raske mängu võita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:46:53 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Täna mingi upgrade tuli. Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine. Diagonaalis ei lase isegi artyga teise nurka ära, kaardid on optimaalsed.
T95 ei kujutaks üldse seda kärutamist ette.


No siis tuleks laskekaugust maha keerata. Aga jah, tegelt see pole see hull. Siiski ma näeks hea meelega et mingi valemiga muutuks mediumi kasutamine suuremaks. Hetkel on ikka vist klannikates enamus heavyd, isegi kompaniides. Ainuke millele veel rakendust leitakse on see amx ja siis rahajõmmid saavad oma typega sisse aga see type on ka kohe väga tõhus. Tavalise mediumiga ikka sisse ei võeta nagu mu aru olen saanud. Ju siis pole tõhus aga peaks olema, imho
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:48:58 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mediumite viga on see, et nad kipuvad 1-2 minuti jooksul juba surma saama. Nad võisid kedagi avastada, aga puuduvate torudega on raske mängu võita.


sest nad peavad skautima. Sest skaute kas pole sisse võetud või nad ei oska skautida või siis on normaalses lahinguolukorras surma saand ja siis pole midagi teha. Mediumid peaks ju heavydega koos olema ja siis flankima kui seis seda nõuab.
Ama ei tea kah, ega ma ei kurdagi lihtsalt tundub et oleks normaalne kui mediumite osa oleks olulisem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:53:46 vasta tsitaadiga

50M ikka kasutatakse. Hea snaiper icon_smile.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 12:58:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mapid ei saa liiga suured olla, ajaliselt läheb raskeks ühest kaardiotsast teise sõitmine.


no sinna rallivad siis kiired tankid. Ega sa ei peagi igale poole oma e100 -ga jõudma icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 12:59:31 vasta tsitaadiga

Hevi ja mediumi vahe on suurem soomus, võimsam toru vs vähem soomust, kehvem toru (liikumise pealt on raskem lasta), suurem kiirus. Skautima peaks tegelikult kiired kergetankid, mediumid kui keskmised tankid koristavad nõrku ja vigaseid ja hoiavad artysid või ei lase vastaselt vahelt/tagant läbi murda seljataha. Tanke saab lahingus olla piiratult, siis eelistatakse alati hevisid, sest suurem soomus ja võimsam toru kaaluvad üles selle kiiruse. Ka aeglaselt sõites jõuab lõpuks kohale. Sellistes mängudes olen olnud kus mediumtankide osakaal on väga suur olnud ja hevid on lõpuks platsid puhtaks löönud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 13:06:24 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Hevi ja mediumi vahe on suurem soomus, võimsam toru vs vähem soomust, kehvem toru (liikumise pealt on raskem lasta), suurem kiirus. Skautima peaks tegelikult kiired kergetankid, mediumid kui keskmised tankid koristavad nõrku ja vigaseid ja hoiavad artysid või ei lase vastaselt vahelt/tagant läbi murda seljataha. Tanke saab lahingus olla piiratult, siis eelistatakse alati hevisid, sest suurem soomus ja võimsam toru kaaluvad üles selle kiiruse. Ka aeglaselt sõites jõuab lõpuks kohale. Sellistes mängudes olen olnud kus mediumtankide osakaal on väga suur olnud ja hevid on lõpuks platsid puhtaks löönud.


see kiiruse vahe nüüd küll väga suur pole. Ma tavaliselt pean tykk aega võimlema et oma t44 IS3 -st mööda saada icon_rolleyes.gif
Ja manööverdamise kiirus on ka neil krdi heavydel sama hea. Et 1 vs. 1 heavy maha võtta peab ikka ysna osav olema kui tankid samas tieris on. Tegelt peaks heavyga suht aamen olema kui mediumiga kusagil pimedas kõrvaltänavas kokku satub ja esimese nätakaga teda maha ei lase. Peale esimest nätakat, kui see medium elus on, peaks ikka puhas mediumi soolokoht olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2013 13:09:37 vasta tsitaadiga

IS-3 on ju põhimõtteliselt medium nagunii. thumbs_up.gif
T-44 pole eriline püss jällegi. thumbs_down.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 13:15:16 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
IS-3 on ju põhimõtteliselt medium nagunii. thumbs_up.gif
T-44 pole eriline püss jällegi. thumbs_down.gif


No aga peaks olema. Huvitav mis point sellel mediumil on siis? Kohe nagu ette kodeeritud et saab pähe. Siis oleks võind see nsvl -t aint neid is3 -si toota kui isegi selle sama tankipuu medium jääb igas osas alla sama puu heavyle. Ei ole ta parem ei kiiruse, ega manööverdamise osas. Suht pontless ju icon_rolleyes.gif

või siis see usa t49. Elusi sama palju kui sama tieri heavyl yks nätakas. Pyss on sellel selline et kedagi maha lasta peab 2 minutit pidevalt weakspotti tabama maksimaalset laskekiirust säilitades. icon_confused.gif
Kiirust on sitaks aga teha cpole selle kiirusega suurt mitte midagi kuna dämmi ei tee ja pihta saad saada põmst yhe korra. Ma aint sellepärast sellega sõidan et ta nii kiire on ja ei pea uimerdama mingi kolakaga. No vahest lasen kellegi maha kah aga see on ikka suht joppamise teema rsk icon_smile.gif


viimati muutis kr6ll 01.04.2013 13:17:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2013 13:16:35 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Paistab, et EFEga madistamised on selleks korraks lõppenud. See tuli nüüd küll üllatusena. icon_biggrin.gif


http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/228626-efeefe-x-joined-fusion-alliance/


Korralik "aprillinali"


Tänasest siis oleme sõbralikud liitlasklannid! For the gold! thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2013 13:20:37 vasta tsitaadiga

kr6ll, sellepärast tulebki T-44 kiiresti läbi mängida ning edasi läheb juba ägedamaks icon_wink.gif

Samas, IS-7 on minule isiklikult pea sama fun kui T-62A. Aeglasem küll jah, aga ikkagi heavy kohta tasasel maal mõnusalt nobe.
E-100 ja Mausiga võid vahepeal suitsule/õllele minna, kuni teise flanki jõuad.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 13:24:06 vasta tsitaadiga

Mängu on tankid toodud päriselu järgi ja päris sõjas on igale tankile oma otstarve olnud. Pooled tankid on jooniste järgi tehtud, neid päriselt ei loodudki. IS7 näiteks seeriatootmisse ei jõudnudki. E100st oli vist ainult kere olemas. Löwest olid joonised, KV5 ei julgenud venelased lahingusse isegi saata. Mõnda toodeti ainult käputäis mudeleid. T-44 eelnenud T-43 ei jõudnud kunagi tootmisse. Bat Chatillon 25t ei jõudnud tootmisse.

Mängus pead ise oma valitud tankile otstarbe leidma. Mängid nagu oskad icon_lol.gif


viimati muutis vipu 01.04.2013 13:26:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 13:26:28 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
kr6ll, sellepärast tulebki T-44 kiiresti läbi mängida ning edasi läheb juba ägedamaks icon_wink.gif

Samas, IS-7 on minule isiklikult pea sama fun kui T-62A. Aeglasem küll jah, aga ikkagi heavy kohta tasasel maal mõnusalt nobe.
E-100 ja Mausiga võid vahepeal suitsule/õllele minna, kuni teise flanki jõuad.


kusjuures ma oma premmi pershingut olen nii mängind küll, et mäng algab ma panen selle autopiloodi peale ja sihin suuna õigeks ja siis lähen tõmban yhe kiire suitsu või käin kusel ja kui tagasi jõuan siis kusagil juba 2 minuti pärast teen esimese pöörde icon_rolleyes.gif
ja see tank on veel medium icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2013 13:27:31 vasta tsitaadiga

Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2013 13:30:34 vasta tsitaadiga

kr6ll, T8 E4 on aegalasem kui T34...mis on juba nagunii aeglane.
Ehk siis jah, see masin ei kannata medika nime. Soomuse poolest kenasti heavy tasemel.

Eile jäi randomis üks vend silma, pärast statse vaadates mängib tüüp keskmisele 8h+ per päev wotti. Päris karm icon_biggrin.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 13:38:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper.


kusjuures sellel t44 -l on ka minul selle winrate kõvasti kõrgem kui teistel. Mul on t8 aint kaks tanki mille winrate on suurem kui 50.(edit, sellel t8 briti heavyl oli ka 52) T44 siis 54 hetkel ja suht tõuseb huvitaval kombel ja mängin seda ysna suurel määral yksi, ilma platoonita.
IS3 -l jäi ta ka lõpuks 53 -e peale. Teistel t8 või kõrgematel ma seda tulemust millegipärast näidata ei suuda. Oma arust nagu natuke juba skilli on aga on nagu on, winrate on alla 50 -e.

Samas kõik allpoololevad tierid on ikka õnnestunud viimasel ajal 50+ peal hoida, kuigi see kerge pole, simkad ja kurwad lendavad igast nurgast otse vasta pead icon_rolleyes.gif
13-90 -l kõigub see 50 kandis ja olen ysna hea spotter isegi ja flanker, aga siiski ei õnnestu seda winratet yle 50 viia. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 15:32:54 vasta tsitaadiga

krt. lisavarustuses peaks olema kummist roomikud. Panin just yhed kiiremad linnarajarallid t50 -ga ja no suure hooga kurve võtta on ikka paras komöödia. Niskene libisemine on et pool aega oled kylg ees nagi driftiks icon_smile.gif
Ilgelt lahe muidugi aga mingi krdi usa automaatkahur võttis mu maha kuna mul oli niskene libisemine et vabsee ei saand äkilist pööret teha. Samas muidugi meie mehed said samal ajal ilusti mäel positsioonid sisse kui 5 x t10 tanki mind taga ajasid ja tulistasid thumbs_up.gif

no selle t50-2 on siis vabsee ulme. See veel kiirem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 15:54:43 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
või siis see usa t49. Elusi sama palju kui sama tieri heavyl yks nätakas. Pyss on sellel selline et kedagi maha lasta peab 2 minutit pidevalt weakspotti tabama maksimaalset laskekiirust säilitades. icon_confused.gif
Kiirust on sitaks aga teha cpole selle kiirusega suurt mitte midagi kuna dämmi ei tee ja pihta saad saada põmst yhe korra. Ma aint sellepärast sellega sõidan et ta nii kiire on ja ei pea uimerdama mingi kolakaga. No vahest lasen kellegi maha kah aga see on ikka suht joppamise teema rsk icon_smile.gif

sa räägid sellest tier 5 TD-st ikka? see on üks parim tier 5 putukas üldse, mu parimad mängud on sellega tehtud. Ei tea, kuidas sul ei pene, aga mäletan, et sellega mul küll kunagi probleeme ei tekkinud.

T8 Pershing ka vist väga mediumi nime ei vääri? eriti, kui arvestada, et sõja ajal märgiti ta heavy tankiks. Test servus sai erinevaid mediume proovitud, lemmikuks osutus Patton
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 16:03:35 vasta tsitaadiga

no peneb jah aga dämm on ikka niru. pmst pole ta nii hull jah aga suht kehvake kui arvestada et tal yldse soomust pole siis võiks olla vähemalt normaalne kahur. Samas mulle td ei meeldigi mängida, liiga palju passimist ja kannatlikkust on vaja. Mulle meeldib et oleks ilge möll jne.
Näiteks just kimasin selle t50 läbi vaenalse tagala. No sellist myrsurahet mis sealt tuli ... see oli ikka hämmastav icon_eek.gif põmst nagu siksaki tegin nii pomm ka mööda mööda vuhises, või kaks, ja ma tegin neid sakke ikka ysna mitu. Vähemalt 100 pommi lendas mööda ja ma ei saand pihta icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 16:32:42 vasta tsitaadiga

Mul on garaaziz mingid imelikud hääled koguaeg, miski aprillikas vist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 16:35:31 vasta tsitaadiga

bJako kirjutas:
rycyve kirjutas:
Milline neist on parim hõbeda sissetooja?Jagdtiger,T29,T32 või M103.Arvestades muidugi seda mis alles jääb peale lahingut täisvarustamisest.


Premiumkontoga räägime, eks.

Ma pakuks, et IGA T9 (seega ka M103) toob keskmiselt miinust.

T32 võib tuua plussi veel. T29 toob rohkem.

See sõltub ka VÄGA tugevalt tihendi skillist.
Äpud jäävad ilmselt ka T8-ga miinusesse, ise ma suudan kõigi T9-tega plussi jääda (noh, T54E1 ei loe, kuna on flankimiseks liiga aeglane ja eest lastes kulub palju prem moona), eliit vennad jäävad T10-tega ka randomis plussi icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 16:43:39 vasta tsitaadiga

hetkel mängige t3 kõiki ja t4 ilma artyta ja saate pappi nagu muda, x2 sissetulek. Polegi premmi vaja. Ma leveldan seda t50-2 -te ja see t50 toob sisse nii 25k keskmiselt iga mäng ja mängud on väga kiired, mingit passimist suht et pole ja 5 mindiga on keskmine lahing tehtud icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 16:48:55 vasta tsitaadiga

Ma parem kärutan Löwega, hea lahinguga saan 100k+ kätte. Väikeste arenemine on küll kiire, aga mingi hetk jõuad ikka sinna välja kus parema mudeli arendamiseks kulub järjest rohkem mänguaega. Ma arendan suured lõpuni. Mul on veel jäänud Ferdi arendada, 30k on puudu VK4502P ja ongi jäänud veel maus ca 200k xp. Siis on mul saksapuu kõik lahti mängitud.

Kui kompaniisid tehakse, siis vist saan ainult lõviga olla, sest VK4502A ei taha alles jätta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 16:53:36 vasta tsitaadiga

sa lihtsalt mängid neid lahti? ma leveldan aint neid millega tahan mängida, muidugi vaikselt teisi kah aga neid selle x2 piires suuresti. Suurim viga oli selle FV arendamine sest sellega pole ikka yldse midagi teha, täiesti kasutu hunnik rauda. Selle aja oleks võind panna t62a alla icon_neutral.gif või 25t -e icon_confused.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2013 16:56:35 vasta tsitaadiga

VK4502P on väga hea tank ja Maus, loodan et on äge. Üks on tier 9 ja teine tier 10. Ferdit ma välja ei osta, arendan lahti, saan medali kätte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 19:40:15 vasta tsitaadiga

Kas see võib tõsi olla? Või kindlasti jah aprill? icon_biggrin.gif
http://worldoftanks.eu/news/6677-zombies-swarm-world-tanks-and-world-warplanes/

Krt kui tuleksid selline zombie mod, vahel päris mõnus oleks jamada zombidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2013 22:31:25 vasta tsitaadiga

Hea mäng EESi vastu taas, tundub et EFE-X teeb tillukest comebacki icon_wink.gif

Thingi maha saamist loen eriliseks saavutuseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 23:37:38 T-44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mulle T-44 väga meeldis, ja tanki 57% winrate toetab seda. Ülihea manööverdusvõime, TD-de tapmine oli puhas lust. Kõige ebameeldivam vastane oli kas T-54 või Type 59, kuna neile oli väga raske flanki saada. T-44 on minu jaoks väga sarnane tank T62A-le - madal tippkiirus, aga väga hea manööverdusvõime. T-54 oli täiskonfiguratsioonis tuntavalt aeglasem ja raskem, pigem snaiper.


Njah, krt ei saa aru, mul oli T-44-ga 58% win rate (ca 200 lahingu kohta).

Samas T-62A on ikka siuke paberist jura...

T-54 ja snaipriks? T-44 kõlbab küll selleks, aga kõvera toruga T-54 mitte mingil juhul (37% win rate)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 02.04.2013 00:16:05 Re: T-44 vasta tsitaadiga


T54, pane õige kahur peale ja siis räägime. Üks fun´imaid keskmiseid tanke mängus. Sa teed midagi valesti, kui WR sul nii madal.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 00:27:40 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas see võib tõsi olla? Või kindlasti jah aprill? icon_biggrin.gif
http://worldoftanks.eu/news/6677-zombies-swarm-world-tanks-and-world-warplanes/

Krt kui tuleksid selline zombie mod, vahel päris mõnus oleks jamada zombidega icon_biggrin.gif


Siemkabotid ei ole juba piisav? kopp.gif

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 00:51:13 Re: T-44 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
T54, pane õige kahur peale ja siis räägime. Üks fun´imaid keskmiseid tanke mängus. Sa teed midagi valesti, kui WR sul nii madal.


No see täpsem toru tuli hiljem, ma mängisin selle ebatäpsega.

Nüüd saab pigem Type 59-ga ja Pershinguga sarnases stiilis mängitud. Ainult et Pershing vähe aeglasevõitu, et vastasele ringe peale teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 06:40:51 Re: T-44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
(37% win rate)

Mis sa sellest WRst peale 5 mängu räägid
Afkides tuleb ka 45% ära
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.04.2013 11:59:45 vasta tsitaadiga

Tunnen huvi T6 jaoks on mõtet osta kiirem laadimine 10% ja 10% kiirem sihitmine ?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 02.04.2013 12:05:57 vasta tsitaadiga

Oleneb T6st ju. KV1S ilma nende mooduliteta on väga piinarikas. Mida suurem laadimisaeg, seda rohkem reaalselt see 10% sul tunda annab. Sama käib sihtimise kohta.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.04.2013 12:50:22 vasta tsitaadiga

Ise kasutan kõikidel tankidel alati kõik mooduli kohad ära.
Vent, rammer, binokkel vist kõige tavalisem "setting".

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.